Maďarský vojenský expert Georg Spöttle o migrační krizi

GeorgSpottle

7-mi minutové video, ve kterém maďarský vojenský expert Georg Spöttle vysvětluje, že informování o zločinech páchaných ilegálními imigranty v Evropě je správné a důležité pro bezpečnost a informovanost občanů. Zároveň to pomůže naivním levicově-liberálním aktivistům, aby pochopili nepříjemnou skutečnost o zločinnosti imigrantů.
7 Komentářů k Maďarský vojenský expert Georg Spöttle o migrační krizi

 1. Sasin napsal:

  To je přece úchylné, gdyž nějaký vojenský šmejd musí říkat, bacha, tady se střílí. Něgdo tomu říká stát, ale já tomu říkám rozval všeho normálního ať si pod tím pojmem vybavíš co cheš.

  Tím, že se to bude opakovat jako ve škole a gdyž zodpovíš stejně pitomě dostaneš jedničku, se akorát tak kvalifikuješ vejš.

  Vejš se už jen mlátí loňská sláma a vybírají se exKLUZIVNÍ kobylince od lejna. Zdar

 2. Ulemek napsal:

  Vojenský šmejd vážený pane je věrohodnější studnice informací ze svého oboru než všichni ti ruští i američtí patlalové různých myšlenkových gulášů, co se tu občas objevují jako kdyby byli moudrost sama.

 3. Sasin napsal:

  Ať tak či onak, platí to Šóóroš. Je to normální?

 4. proud napsal:

  Hezky psani k tem „imigrantum“ :

  V loňském roce předseda amerického Spojeného výboru náčelníků [Joint Chiefs of Staff, pozn. překl.], generál Martin Dempsey uvedl, že americká vláda a armáda ‚oprášily své scénáře ze studené válkyʼ, s cílem vypořádat se s Ruskem a jeho hrozbou možného získání vlivu nad evropskými zeměmi. Pentagon nedávno označil Rusko jako hrozbu číslo jedna, které dnes USA čelí. Člověk se potom musí divit, jak úzce se dnes Pentagon řídí strategií z dob studené války, a jestli obsahuje podobné teroristické útoky pod falešnou vlajkou na civilní obyvatelstvo Evropy, s cílem vytvořit atmosféru nejistoty, ve které mohou být na veřejnost uvalena další autoritářská opatření. Otazníky vyvolává podivná náhoda, kdy turecký premiér Erdogan jen před pár dny varoval, že „neexistuje žádný důvod, proč by bomba, která explodovala v Ankaře [12. března] nemohla vybuchnout v Bruselu.“

  Ale jak do této šablony zapadá islámský terorismus?

  Možná jste si všimli, že vždy když dojde k podobnému útoku, je automaticky zařazen do dobře zavedeného ‚probíhajícího příběhuʼ o ‚islámském terorismuʼ. Proto není potřeba, aby byly dodány skutečné důkazy, aby potrvrdily tvrzení ze strany západních úřadů, které svalují vinu na ‚muslimského sebevražedného atentátníkaʼ, protože 14 let surové a záměrné proti-muslimské propagandy znamená, že všechni ‚prostě víʼ, že to byli „Muslimáci.“ Ale pro účely tohoto argumentu zůstaneme prozatím u předpokladu, že šlo o sebevražedného atentátníka.

  To, co má​​ 95 procent všech údajných sebevražedných útoků společného od roku 1980 není náboženství, ale konkrétní strategická reakce na západní(nebo se Západem spojený) vojenský zásah a/nebo vojenskou okupaci území, které teroristé považují za svoji vlast, nebo si jej velmi cení. Od Libanonu a Západního břehu Jordánu v 80. a 90. letech, po Irák a Afghánistán až po dnešní bombové útoky v Bruselu, je to vojenská intervence Západu, konkrétně západní vojenská okupace cizích zemí, která vyprovokuje sebevražedný terorismus víc než cokoli jiného.

  Ale mi tento argument stále nebereme. Odstraňte obraz teroristy – osamělého vlka, s divokým pohledem, a je jasné, že máme co do činění s jednoznačně velmi účinnou vojenskou organizací, která je schopna naplánovat a provést složité a ničivé útoky v centru vyspělé západní společnosti, která se přetéká bezpečnostním aparátem, personálem a zpravodajskými sítěmi.

  Útoky v Bruselu byly sofistikovanou operací na více místech, které nějakým způsobem obešly veškeré digitální a fyzické zabezpečení ve městě, které je v podstatě Washington DC Evropy a který byl ve stavu vysoké pohotovosti po loňských listopadových útocích v Paříži, včetně zřejmě nyní trvalé přítomnosti vojenských hlídek na ulicích. Útočníci si pak zvolili dva cíle, které jsou v těsné blízkosti toho, co by určitě mělo být lákavějšími cíly pro džihádisty, usilující o to pomstít smrt svých kolegů mučedníků.

  • proud napsal:

   A pokracovani ke kterymu by byla dobra mapa Bruselu:

   Útoky v Bruselu byly sofistikovanou operací na více místech, které nějakým způsobem obešly veškeré digitální a fyzické zabezpečení ve městě, které je v podstatě Washington DC Evropy a který byl ve stavu vysoké pohotovosti po loňských listopadových útocích v Paříži, včetně zřejmě nyní trvalé přítomnosti vojenských hlídek na ulicích. Útočníci si pak zvolili dva cíle, které jsou v těsné blízkosti toho, co by určitě mělo být lákavějšími cíly pro džihádisty, usilující o to pomstít smrt svých kolegů mučedníků.
   Všimněte si, že letiště je jen pár kilometrů od velitelství NATO. Ale džihádisté zřejmě neměli zájem…

   Všimněte si také, že do 200 metrů od stanice metra Maalbeek, měli džihádisté na výběr zacílit ambasádu USA, Evropský parlament, budovu Evropské rady a libovolný počet budov Evropské komise. Ale opět, džihádisté zřejmě neměli zájem a raději zaútočili na civilisty, mezi kterými byli (bezpochyby) muslimové. Nezapomeňte, mluvíme tu o velitelství NATO a EU, dvě organizace kvůli kterým došlo k bombardování Iráku, Afghánistánu, Libye a Sýrie.

   Je tu ještě něco, co nám nejde na rozum; proč jsou ‚islámské tororistickéʼ útoky vždy spojeny se ‚sebevražednými atentátníkyʼ? Pokud má někdo vědomosti na to, aby vyrobil bomby a naplánoval operaci, proč se taky vyhazují do vzduchu? Nenapadla tyto lidi nikdy myšlenka, že by se dostali k cíli a pak tam bombu nechali a odešli? Přesněji řečeno, jak uvedeme v soulad předpoklad ‚sebevražedný atentátníkʼ v případě bomb v Bruselu, když očití svědci uvedli, že k oběma výbuchům došlo za odbavovacími přepážkami a kdy převaha poranění nohou od kolena dolů u obětí silně naznačuje, že bomba ležela na zemi?

   Samozřejmě že jsme teď trochu zdrženliví. Protože myšlenka ‚islámského sebevražedného atentátníkaʼ je skutečným požehnáním pro každého, kdo chce démonizovat muslimy. Kromě aktu zabíjení civilistů, má akt ‚sebevražedného atentátuʼ – a úplný nedostatek jakéhokoliv pudu sebezáchovy který to vyjadřuje – za příčinu okamžité znehodnocení vás a vašeho cíle (pokud existuje) v očích běžných lidí a místo toho vás vykreslí jako iracionálního, poblázněného, fanatického cvoka.

   Tato kampaň ‚islámského terorismu‘ v Evropě, se tedy zdá být ohromně kontraproduktivní proti jekémukoliv záměru osvobodit Blízký východ od agrese NATO. Ve skutečnosti přímo usnadňuje další západní vojenské vměšování na Středním východě, na základě ‚vypořádání se s teroristickou hrozbou‘ a, jak bylo uvedeno, odůvodňuje zavedení opatření policejního státu v evropské společnosti a ‚uzamčení‘ pohybu obyčejných lidí.

   Co se snažíme říct, pokud jste si nevšimli, je to, že ‚islámské teroristické útoky‘ jsou s největší pravděpodobností forma zástupné války vedená USA (a dalšími západními vládními agenty), jejíž cílem je udržet si kontrolu nad svými ‚zájmy‘. Tyto zájmy jsou (a vždy byly) kontrola nad politickým osudem co největší části zbytku světa, jak je jen možné, a samozřejmě stále jemnější nadvláda nad nejcennějším zdrojem na této planetě: lidské populaci.

   • proud napsal:

    To jenom tak mimochodem,aby bylo jasny koho je potreba skutecne nenavidet vic,jestli jen ten nastroj,nebo spis toho kdo ho vede a zneuziva……..

    • proud napsal:

     Jo,a u nas samozrejme i toho kdo mu fandi a jde mu na ruku!!!!!!! Abysme je ale mohli potrestat,nejdriv je musime sofistikovane odstranit od moci…….obcanskou neposlusnosti,pak uz nebude problem je postavit pred soud pro vlastizradu a odsoudit pomoci referend!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!