FAKNÉ – Strach

fakne

12. září 2015 na Václavském náměstí poblíž demonstrace Strany přímé demokracie a Tomia Okamury vystoupily tři holky - raperky se svojí pro-imigrantskou písní "Strach". Demonstrující na oplátku začali skandovat "Ukažte nám kozy", což se dá chápat jako symptomatická hláška anti-islámských aktivistů chránících české ženy a jejich klíny. Následující videoklip trefně poukazuje na propastné rozdíly ve vnímání světa mezi oběma tábory a hloubku vzájemného neporozumění.
23 Komentářů k FAKNÉ – Strach

 1. Marco napsal:

  Mě nejvíce mrzí, že ti lidé, které tomuto útoku dělají užitečné idioty moc nechápou, že našinec nemá nic proti pomoci, která bude reálnou pomocí danému státu. Jak řekl jeden polský generál, utvořme z uprchlíků armádu a pošleme ji zpět. Kdyby byl takový plán, osobně bych si po dobu tvorby armády ubytoval doma třeba 2 islámské rodiny. My tu jen nechceme ekonomické emigranty, kteří se přisají k sociálním dávkám jako mimino k mateřskému prsu. Proč to probůh i tyto nány nechápou, mi je záhadou. Naše zem má 10mil obyvatel a rozhodně nejsme soběstačnou zemí, takže by mě moc zajímalo, co by podobní jedinci dělali v případě jakékoliv krize, kdy se zastaví dovoz potravin. Navíc rozhodně nechci zažívat, to co si musí vytrpěz občané v blízkosti podobných zón. Navíc na Západě tyto přistěhovalce využívají k likvidaci obyčejných občanů, kterým je nastěhují do ulice a nemovitosti každého z nich, které mnohdy vyjadřují celoživotní úspory padnou kamsi ke dnu. Takto se pak za pakatel kupují celé ulice pro developery. Ty holky prostě neví nic, jen si hrají na protest jako řada jiných puberťáků.

  • Paul Durham napsal:

   Ty holky prostě neví nic, jen si hrají na protest jako řada jiných puberťáků.

   A proto je na čase, každou takovou pizdu hezky zavřít do tábora k těm , pro které tluče jejich srdce a vlhne jejich rozkrok. Na měsíc , svůj k svému.

   A co se týče pomoci, ta probíhá už od začátku vzniku OSN a výsledek je všeobecně znám : namnožili se jako kobylky. To tedy není pomoc ale již desítky let běžící invazní program.

   • Marco napsal:

    A co takhle přidělit pár takových sluníček jako otroky každé islámské rodince, ať na ně makají a vydělávají sami do konce svých životů:o) Jakmile by se vyvozovala osobní zodpovědnost, bylo by to úplně jiné kafe a spousty aktivistů by to vzdalo. Tohle pokrytectví mě neuvěřitelně sejří. Na venek se to tváří, že zachraňují orangutány a s tím spojené jejich životní prostředí, s výsledkem 35 zachráněných kusů za 10let a v reálu zakoupením jakéhokoliv výrobku s palmovým olejem každý nepřímo podporuje jejich vraždění, kdy jich je zabito 1000kusů za rok. To jsou přesně oni, protestují vždy na nesprávném místě.

   • ale no tak napsal:

    Povinny vylet do Malmö, jen at vidi co se nam tu snazi naockovat.
    A bez ochranky.

  • paa tal czechia napsal:

   Ty mladé nány to chápou naprosto SPRÁVNĚ...Vyhlásili totiž dááávno kapitalistickou soutěž o nejčisčí ruce,v životě nesáhnout na tvurčí činorodou práci..A chrlič dolaru se zatím nezadírá,takže nikdo takový z neziskovek neuchopí rychlopalnou lopatu...

 2. Perun Hromovládný napsal:

  Rád bych položil těm jednoduchým holčičkám čistě teoretickou otázku – co jste v životě dokázaly, že můžete urážet Čechy? Škoda slov, škoda virtuálního prostoru.

  • proud napsal:

   Nafackovat tomu tlamu s vysvetlenim!Ohybaj mam mamko,dokud som ja Janko,az ja budem Jano,nezohnes ma,mamo!

 3. Bary napsal:

  Z toho poslechu je mi smutno. Kdo může být tak zapšklý, že tímto způsobem uráží naše národní cítení. Jsou to vůbec česká devčata? Česky umí dobře včetně vulgarit. Co to mají za rodoče? Diensbiera? Nebo nějakého herce? Bylo by zapotřebí si je zapamatovat, ale jenom proto, abychom je třeba příští rok neviděli v jiném kabátu. Je to BÍDA

 4. Rudolf napsal:

  To je v pohodě, ale až jim rozdají láhve s benzínem...

 5. petr366 napsal:

  Na takové tak nějak po kozácku.S bičem.

 6. hel napsal:

  bohužel, stejně jak ty holky tady mluví oficiální propaganda...dnes se ozval i nohavica, který je kritizován v médiích za verše písně "arab mi šahá na babu, já mu snad oči vydlabu, zabiju toho alibabu ze sýrie"..média napsala, že mu za to zatleskalo pár nácků!! a přitom každý nohavicův koncert je ( tradičně) vyprodaný a narván k prasknutí a lidem se tato písnička naopak hodně líbí...https://www.youtube.com/watch?v=DtZjR3vvbX4

 7. proud napsal:

  „arab mi šahá na babu, já mu snad oči vydlabu, zabiju toho alibabu".........az sem to beru,ale "ze Syrie".......to posral!!!

 8. Maroš napsal:

  Najprv diki Hel-pekelníku za ten link - už som chcel po tom pátrať. Proude - hudobníci nie sú polyhistori - veci navyše nedomýšľajú. Tá Sýria automaticky, lebo mainstreamové média Sýria, tak zotrvačnosť Sýria. Predtým bol Irak - teraz Sýria. Teraz k tej produkcii:
  1/ Mám rád rap - som taká nátura a tak cítim hudbu. Rap ozaj považujem aj za poéziu ulice - a tu sa dostávame k tomu, či sračky, alebo dobré veci - možné je všetko - od lásky až po vojnové štváčstvo a úchylácke veci. Toto nerozoberám.
  2/ FAKNÉ - MAJÚ EŠTE AKNÉ! - fakTnie sú to Pussy Riot - tie sú aspoň autentické pankáčky-satanistky, komerčne o niekoľko tried vyššie, aj keď inak ich mám na háku - toto nie je hudba pre mňa.
  Pussy Riot - Straight Outta Vagina
  https://www.youtube.com/watch?v=Bp-KeVBNz0A
  3/ Toto celé teátro je súčasťou sorosovskej majdanistickej schémy - akurát ako pajácov zohnali hudobných kriplov, lebo skúsení raperi z etablovanej scény sa možno dajú kvôli prachom nachytať na komerčnú reklamu - ale s "majdanom" majú už svoje zlé politické skúsenosti, navyše - doba je neistá.
  4/ Keď na objednávku - poznaním nedotknutý a mozgovo nedovyvinutý a nesamostatný blbeček, ktorému foter ešte dáva vreckové, "rapuje" o tom ako sa malý český človíček bojí o svoju prácu - a ostatné politické pičoviny k tomu - je jasné, že tento kretén sa o nič ešte báť nevie - napríklad o tie svoje deti, lebo je to len jeden - stále nedovyvinutý fracek - a nie kurva OPINION LEADER hudobnej scény! Treba ich nakopať do rozkroku a došťatých ich ešte raz ošťať - a pripútať o reťazou o lavičku niekde - v Tepliciach! Tých pár chechtákov od skurvenej neziskovky prejebú za pár dní, potom sa pôjdu pásť a chodiť budú po kanáloch - lebo na ulici budú za ten šit fasovať bitku!
  MOJA REČ - hrdinovia
  https://www.youtube.com/watch?v=cp4hudlfhhc&list=RDcp4hudlfhhc

 9. petr napsal:

  No co? Prostě sorosovi pionýři. Ale místo na pionýráky jezdí do uprchlických táborů ulevovat nebohým místním 20-30letým urostlým uprchlíkům od přetlaku v koulích.
  Neskonale trapnější je, když něco podobného dělají zástupci kulturní fronty ve show u Krause, když jim je přes 40 let.

  Ale hamba padá na naši hlavu, že jsme dovolili aby sorosovi agenti ve školství a jinde vychovaly z mladé generace něco takového.
  Ostatně na letné byl před 27 lety celý milion užitečných idiotů kteří netušili co dělají.

  • proud napsal:

   Souhlas,jen dodam ze Sorosovi urcite nelezi na srdci uleva koulim jeho pionyru,pohnutky budou urcite jiny :-)

 10. rafael tobias napsal:

  V TÉ PÍSNIČCE SE KRÁSNĚ ODHALUJÍ CO SNÁMA ZAMÝŠLEJÍ MUSEJÍ NÁM TO NĚJAK SDĚLIT KRÁSNĚ NÁM UKAZUJÍ POCHOD MYŠLENÍ JAKO BY TO BYL ÚKOL SDĚLIT NÁM JAK TO TU BUDE VYPADAT A NACO SE MÁME TĚŠIT.TED JE NA LIDECH JESTLI TO POCHOPÍ NEBO NE.KRÁSNĚ A ČITELNĚ TO HOLKY NA SEBE NAPRÁSKALY.

 11. Ignác napsal:

  Pikové dámy.

 12. ale no tak napsal:

  To pohrdani vlastnim narodem, spolecnosti, kulturou a ano i rasou je az neuveritelne.
  Opravdu hezky bor.el v hlavickach.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Self-hatred

  Mainstream media a videohry nejsou pro blbce.
  Ony ty blbce vyrabi. Proto to byla prvni vec po 89. ktera zacala aktivne rozkladat spolecnost.
  A dnes k tomu uz klidne muzeme pridat i skolstvi.
  A takhle umira narod..

 13. proud napsal:

  Nejak jsem ale nepobral jmeno ty kapely?......

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!