Obama potichu podepsal vládní nařízení na prosazení globální vakcinační agendy

Obama-vaccine-propaganda-WikiMinulý pátek, 4. listopadu Obama potichu podepsal vládní nařízení nazvané Prosazení globální agendy zdravotní bezpečnosti za účelem dosažení ochrany a bezpečnosti světa ohledně hrozeb infekčních onemocnění

Je politikou Spojených států prosazovat Agendu globální zdravotní bezpečnosti (GHSA), iniciativu, která má mnoho aspektů, týká se mnoha zemí a účelem které je urychlit úsilí partnerských zemí o dosažení specifických cílů prevence, detekce a léčby infekčních onemocnění (hrozby GHSA ), ať už přirozeně se vyskytujících, úmyslně šířených či náhodných.

V zásadě se jedná o prosazení očkování a normalizace karanténních postupů v případě vypuknutí celonárodních epidemií.

V imunizační agendě GHSA  se uvádí,  že zúčastněné země musí mít:

Funkční národní systém očkování – dostupný v celé zemi, účinnou distribuci, dosažitelnost pro sociálně okrajovou populaci, přiměřený systém chlazení a průběžnou kontrolu kvality.

Nejméně 90 % pokrytí 15 měsíců staré populace země přinejmenším jednou dávkou vakcíny proti spalničkám.

Některé pozoruhodné položky “Pětiletého akčního programu” zahrnují:

 • Provádění rutinních imunizačních aktivit
 • Zavádění dozoru případ od případu
 • Dosažení a dokumentace vakcinace pracovníků zdravotní péče

Bill Gates poskytl CDC (centrum pro regulaci onemocnění) se zařízením na dozor, které pomáhá identifikovat “riziko spalniček na okresní úrovni”, založené na záznamech o imunizaci. (Zdroj stejný, jako link na CDC výše).

Kromě toho, Ministerstvo zdravotnictví a humánních služeb (HHS) nedávno navrhlo, aby se  CDC udělila kompetence zadržovat lidí a uvalovat na ně karanténu bez právní procedury.

Pokud vznikne obava, jedinec není oprávněn opustit karanténu, ani přerušit řízení s činitelem veřejného zdraví nebo karantény, delegovaným HHS nebo CDC.

…navrhuje se praxe učinit zadost federálnímu nařízení předtím, než dojde k lékařskému vyšetření.

CDC definuje  stádium nakažení jako stádium začínající nejrannějším okamžikem, kdy jedinec mohl být vystaven infekčnímu činiteli.

CDC může uzavřít dohodu s nějakým jedincem za takových podmínek, které CDC považuje za rozumně nutné, s uvedením, že souhlas jedince s jakýmikoliv opatřeními týkajícími se veřejného zdraví v rámci této dohody, včetně karantény, izolace , podmínečného propuštění, lékařského vyšetření, hospitalizace, vakcinace a ošetření se nebude považovat za nutnou podmínku pro prosazení opatření ze strany jakékoliv autority v rámci této dohody.

…jedinci, kteří poruší podmínky dohody, nebo podmínky federálního nařízení ohledně karantény, izolace nebo podmínečného propuštění mohou být předmětem trestního stíhání (a to dokonce i tehdy, nebyla-li žádná dohoda mezi jedincem a vládou uzavřena).

Zdrojem  všech výše uvedených citací je  oficiálně navržené pravidlo Regulace přenosných onemocnění Ministerstva zdravotnictví a humánních služeb (HHS).

Viz kompletní video zde.

11. listopad 2016

Autor Vin Armani

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/11/obama-quietly-signs-executive-order-achieve-global-vaccination-agenda.html
21 Komentářů k Obama potichu podepsal vládní nařízení na prosazení globální vakcinační agendy

 1. Jméno napsal:

  Ano, poděkujme a poklekněme. Ona láskyplná péče o blaho a zdraví obyvatelstva je v rukou čestných lidí, kteří mají za hlavní cíl své profese chránit své spoluobčany. Jinými slovy, vaše zdraví je naše věc? Je to pouhý výsledek neochoty lidí pečovat a cepovat své zdraví a imunitu? Jelikož lenost lidí narůstá což je očividné v každodenním životě?

 2. proud napsal:

  ....pred chvili ho kourila,ted ho opichava........

  • Jméno napsal:

   Ale píchat má on, a rozhodně né do ramena či do paže, i když dnes by se to dalo nazvat jako injekčnírukopažo-úchylkofetišistka. :-D

  • Maroš napsal:

   Proude - správne - ho fajčil - Michael. Inak - MY Idigáči máme tie vaše vakcinačné sračky na háku - do nás môžete ládovať čo chcete!

   • proud napsal:

    Maro,pro tebe tu neco mam,ty se zajimas o placatou zemi:

    Další pokusy se monopólovými magnety

    Magnety slepené k sobě v monopólovém (tj. odpudivém uspořádání stejnými póly k sobě) mají pohyb elektronů omezen do dvou rozměrů podobně jako v supravodičích, na rozdíl od nich je však lze připravit za běžné teploty a představují tak vstupní bránu do světa skaláních fyziky dostupnou pro amatérské pokusy. Samy o sobě údajně vykazují řadu anomálních jevů, protože interagují s temnou hmotou (skalárními vlnami) ve vakuu. Např. jimi lze

    1) prokázat absolutní pohyb Země kolem Slunce http://jimetherdrift2013.net/etherdrift.html
    2) generovat skalární vlny http://i.imgur.com/olTbCj4.gif či
    3) nebo je detekovat při zatmění Slunce nebo konjunkcích planet http://i.imgur.com/WWH4lw3.png
    3) zkonstruovat antigravitační pohon

    Zajímavý je např. Bushmannův pokus, podle kterého takto slepené magnety padají o něco pomaleji, než ostatní hmotná tělesa https://youtu.be/mxoaAHlC37I?t=350

    ........Co rikas na tohle,co ji tak nejak temer vylucuje?.........Ovsem ;-),paklize neni myslena ona "placata Zeme"- vnitrni Zemi ;-),popremejslej ;-)

   • proud napsal:

    Neco tu pro tebe mam k ty "placaty Zemi":

    Další pokusy se monopólovými magnety

    Magnety slepené k sobě v monopólovém (tj. odpudivém uspořádání stejnými póly k sobě) mají pohyb elektronů omezen do dvou rozměrů podobně jako v supravodičích, na rozdíl od nich je však lze připravit za běžné teploty a představují tak vstupní bránu do světa skaláních fyziky dostupnou pro amatérské pokusy. Samy o sobě údajně vykazují řadu anomálních jevů, protože interagují s temnou hmotou (skalárními vlnami) ve vakuu. Např. jimi lze

    1) prokázat absolutní pohyb Země kolem Slunce: jimetherdrift2013.net/etherdrift.html
    2) generovat skalární vlny: i.imgur.com/olTbCj4.gif či
    3) nebo je detekovat při zatmění Slunce nebo konjunkcích planet: i.imgur.com/WWH4lw3.png
    3) zkonstruovat antigravitační pohon

    Zajímavý je např. Bushmannův pokus, podle kterého takto slepené magnety padají o něco pomaleji, než ostatní hmotná tělesa: youtu.be/mxoaAHlC37I?t=350

    Coz ji vylucuje! Ledaze by "placatou Zemi" byla minena "vnitrni Zeme",tedy vnitrek "duty Zeme".........popremejslej ;-)

 3. proud napsal:

  A zase se dostavame k tomu co jeste je a co uz neni v moci a pravomoci "zastupce" lidu a na co by se mel naroda po jeho patricnym pravdivym proskoleni zeptat,tedy vypsat celonarodni referendum a ne si delat co chce,nebo co mu bylo kymsi jinym nez narodem narizeny,nebo za co dostal patricnou obalku!

  • Sasin napsal:

   Neptají se tebe, hoděj to na stůl státu. A co dělá stát? Podepisuje. Podepsal i Mnichov. Stát totiž k ničemu lidi nepotřebuje. Stačí mu, že je.

   • proud napsal:

    Nekdo tady neco pistel? Zas nejaky mamlasoviny,protoze nevi co je co a kam co patri? :-))))))))))))))

    • utvortepodminkyprovyssirad napsal:

     "Zatímco u prohlížeče není možné objektivně určit, jak splňuje přání nějakého uživatele (protože každý má jiná přání, kterým ostatní nemusí rozumět), u státu lze logicky (a zatím nevyvratitelně) dokázat, že snižuje užitek zúčastněných stran (zjednodušeně řečeno, nutí je dělat něco, co by dobrovolně nedělali - tedy následovat řešení, které není nejlepší za daných podmínek). (Pro upřesnění, samozřejmě stát může zvyšovat užitek, ale jen u vybraných osob a na úkor všech ostatních. Obecně ale zvyšovat užitek nemůže.)"

  • jan nowak napsal:

   proude, doufám že ty už máš Haarpíka wopíchanýho.. proti wzteklině ? ? ?

 4. Paul Durham napsal:

  Tak koukám na ten globus, a zdá se mi malinko větší než flek s názvem u.s.a.

  • Putinka napsal:

   Trefil jste to přesně. Doufám, že se na ten glóbus podívá třeba i Bohuš Sobotkovic a spol....

 5. Libuše napsal:

  Takhle vypadá diktatura demokracie.Ještě,že již jim začíná pomalu a jistě zaznívat poslední zvonění.Oni to vědí,že už to mají spočítané.Těším se na celkové plné ODHALENÍ.

 6. proud napsal:

  Kde ma to devce rousku na hubu??!!! Ja bych si ji demokraticky nasadil,abych od negra neco nechytil,clovek u takovejch nikdy nevi.............

  • proud napsal:

   Sam jsem ji pouzil pri potycce s cikanama,vedel jsem ze po ni pujdou:-))))))))))),a ten nejodvaznejsi taky hned po ni sel,rozpalenej vzteky do bela,pochopitelne a pochopitelne si nabehnul a "rozbehli se" :-)))))))))Jako spravnej obcan jsem pak zavolal mestaky a zachranku,nejsem preci lidozrout ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!