Jan Korál – Projev k 17. listopadu 2016 – Zvítězili jsme nad lží!

koral-klarovVážení přátelé, vážení přítomní,

Jsem tady dnes, abych vám oznámil úžasnou novinu: Dokázali jsme to! Uspěli jsme! Zvítězili jsme!

Asi bych měl vysvětlit, o co jde.

Zvítězili jsme nad propagandou mainstreamových médií, neboli médií hlavního proudu. Zvítězili jsme my všichni, kteří už řadu let vytváříme nezávislá, neboli dříve tzv. alternativní média, spolu s vámi se všemi, kteří sdílíte, rozesíláte nebo jinak sdělujete informace, které uvádějí na pravou míru zavádějící mainstreamovou propagandu. My všichni jsme zvítězili nad lží.

Jak je očividné, jedná se o jev globální, nebo minimálně o jev týkající se zcela určitě celé evropské, americké a svým způsobem i ruské společnosti. Vzhledem k tomu, že mainstreamová média jsou řízena globálně, tak všude probíhá podobný proces.

Ve skutečnosti jsme zvítězili už v lednu 2013, kdy byl Miloš Zeman navzdory negativní kampani v našem mainstreamu zvolen prezidentem. Ale dnes, po volebních úspěších řecké Syrizy, německé Alternativě pro Německo, po Brexitu, ale především po zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem, je jasné, že mainstreamová média ztratila rozhodující část svého vlivu na obyvatelstvo Evropy a Ameriky. A můžou si cirkusy Peszynski, Herman, Bartoška, Cemper, Janda a všichni ostatní vyskakovat, jak chtějí a už jim to nepomůže. Nikdy!

Je to zásluhou tisíců a tisíců lidí na celém světě, kteří se nebáli říkat své názory podle svého nejlepšího vědomí a svědomí v době, kdy vůbec nebylo jisté, jaká bude reakce okolí. Těmhle odvážným a pracovitým patří obrovský dík za to, že se lidé po celém světě dostávají z hypnotizujícího mediálního vlivu a začínají používat vlastní rozum.

Některým to trvá očividně déle, tak už to na světě chodí…

Samozřejmě víme, že jsme ještě zdaleka nezvítězili a že nás čeká ještě hodně práce a překážek. Ale už dnes víme, že když nepolevíme, tak je vítězství Pravdy a Rozumu naše. V roce 1993 ještě bylo možné zakázat vydávání Týdeníku politika, kde už tehdy vycházely informace o tom, co je skupina Bilderberg, jaký má být onen Nový světový řád, jaké privatizační zločiny se dějí a chystají, jak má být naše země přeměněna na kolonii západních korporací a kdo skutečně drží moc na bankami, médii a politikou. Ale dnes v době internetu to již možné není.

Co je tedy před námi? Je toho hodně. Nejdůležitější současný úkol pro nás i pro celé lidstvo je převzetí moci nad činností vlastního státu a všech státních organizací. A to se vším všudy včetně veřejno-právních – tedy v podstatě státních médií. Je k tomu ještě hodně dlouhá cesta, ale je to nevyhnutelné.

Když se podívám na vykonané dílo našich i zahraničních nezávislých médií, tak mi došlo, že mohu konstatovat stručný, ale nesmírně významný fakt:

Víme všechno! Přesněji řečeno: Víme všechno důležité, co je potřebné k vyřešení všech podstatných problémů současné lidské existence. Víme všechno důležité o důležitých lidech, organizacích, společenstvích, událostech, místech a nedávné historii. Víme, jak vyléčit všechny nejrozšířenější nemoci, jak vyřešit všechny technologické, sociální, ekonomické, ekologické či bezpečnostní problémy života na této planetě. A všechny tyto informace jsou stále veřejně dostupné pro všechny.

Asi si myslíte, že je to troufalé tvrzení, že víme všechno. Ale uvědomte si, že jsme jako lidstvo doposud neměli internet. A tak tedy za těch cca 20 let, kdy byl tento virtuální prostor postupně plněn informacemi všeho druhu, jsme skutečně dospěli do stavu, kdy jsou všechny odpovědi na všechny důležité otázky k dispozici. Jsme ve stavu, kdy je možné si každou informaci ověřit a rychle dospět k poznání míry její pravdivosti.

A teď se zamyslete: Kolik odpovědí na životně důležité otázky vám dávají naše veřejnoprávní média? Vždyť vám nejsou schopna odpovědět ani na to, proč má u nás stále většina lidí hluboko do kapsy a proč jsou mezi vedoucími politiky stále titíž, jen pomalu se střídající zločinci. My, kteří tvoříme nezávislá média, na to a na mnoho dalších otázek odpovídáme každý den. Stručně i detailně. Ze všech stran, včetně objasnění historického vývoje.

Jenže: Ti darebáci na Kavčích horách a v Českém rozhlase tam stále jsou a stále za naše peníze cpou těm, které to ještě zajímá, svou pokřivenou a omezenou představu o světě, která nedává vůbec žádný smysl!

Proboha, přestaňte jim už konečně platit! Přestaňte je živit! Podporujte raději ty, kteří dělají poctivou práci. Jsme dnes ve stavu, kdy jsme schopni každou lež, či polopravdu, se kterou mainstreamová média přijdou, velmi rychle rozdrtit na prach. Dovedete si představit společnost, ve které neexistuje cenzura? Ve které je možné svobodně pátrat po pravdě v jakémkoliv směru a také tu pravdu svobodně sdělovat? Představte si, jak by vypadala společnost, ve které by lidé vědomě a záměrně rozvíjeli svou moudrost, neboli chovali se skutečně jako Homo sapiens sapiens, tj. Člověk moudrý.

Lidstvo stojí před objevem ještě mnoha tajemství, především, co se týká historie a smyslu existence života na této planetě.  A už dnes jsou dostupné takové informace, že většině lidí brání pouze vlastní strach a předsudky k jejich přijetí. Většinu lidí rozhodí už jen celkem známý termín, jakým jsou třeba tzv. Kruhy v obilí. Dovedete si představit, jaká tajemství leží v archivech všemožných tajných služeb, tajných společností nebo Vatikánu? A nebo třeba českých politických stran? :-D

Dokud budete poslušně platit těm, kteří se na nás pomocí zákona o ČT a ČRo přisáli jako paraziti a otravují nás vlastním jedem, tak se nedozvíte nic podstatného a vaše mysl bude bloudit v polospánku v kolotoči nesmyslných a nefunkčních představ.

Pokud však budete podporovat nás, kteří si vzali hledání a sdělování co nejlépe poznané pravdy jako životní poslání, dozvíte se vše! To vám slibuji. Až se totiž naučíte používat ten dnešní, elektrotechnický internet, zjistíte, že by bylo dobré se naučit číst v tom opravdovém, planetárním a i kosmickém internetu, který je tady všude kolem nás a uvnitř nás a to bude teprve opravdová legrace.

Děkuji za pozornost.

Video zde: http://www.nwoo.org/2016/11/17/17-listopad-2016-praha-klarov-video/
26 Komentářů k Jan Korál – Projev k 17. listopadu 2016 – Zvítězili jsme nad lží!

 1. J.C. napsal:

  Pravdu dí, předsedo!
  Já už žádnou zas...ou veřejnoprávní mastírnu neplatím a věřte, je mi lépe. Dívám se na ně z patra a vždy si říkám: lžete si komu chcete, ale za moje, UŽ NE!!!
  Ty dávám tomu, kdo si to zaslouží...

  • Ruda napsal:

   At si tu lživou propagační troubu zakodují a bude platit,ten co to chce.Co na to tzv.ministr pro lidská práva a soudružka ombudsmanka? Vždyt jsou lidé vydíráni.

   • Jana Karásková napsal:

    To jsem říkala na různých konferencích o médiích... at to zakodují a platí to jen ti, kdo to budou chtít ....

    Vše byly marné snahy něco změnit - předávat materiály a petice ČT, psát stížnosti Radě, ČT argumentovat na jednání Rady ČT...

 2. Michal napsal:

  já už jsem si ČT neputil asi tak 3 roky a po tu samou dobu už je neplatím

 3. Sasin napsal:

  Nad čím jste zvítězili? Gdo z blboňů začíná používat vlastní rozum?
  Převzetí moci? Jaké? Že by podíly na půdě a rozpočtu a lidi místo šmejdů se naučí vyžadovat vlastní potřeby a ty se budou sečítat? A ty od prvních, se začnou dělat jak jsou za sebou řazeny? Co je poctivá práce"?. Třeba ta, která měsíčně stojí milion, spoustu zdrojů a užitek rovná se ztráta? 80% bajvoko takové práce vykazuje HDP? Zrušit to znamená udělat opravdovovou legraci. NEzrušit to, já to říkal, bod B. Muheeeeeee

 4. Pavel napsal:

  Taky myslim ze je to na dobry ceste,lepsi se to,ale jeste to bude prace ozebracit ty pijavice prasivy.

 5. priliszamernehobalastu napsal:

  "Asi si myslíte, že je to troufalé tvrzení, že víme všechno. Ale uvědomte si, že jsme jako lidstvo doposud neměli internet. A tak tedy za těch cca 20 let, kdy byl tento virtuální prostor postupně plněn informacemi všeho druhu, jsme skutečně dospěli do stavu, kdy jsou všechny odpovědi na všechny důležité otázky k dispozici"...

  Přes to přese všechno je největší bohatství v lidech... Schopnost vyhodnocování je víc než sebelépe utříděné mraky informací bez života.

 6. Jana napsal:

  Díky internetu možná víme "kdo, s kým, o čem a komu to prospívá.
  Odpovědi na ostatní otázky ale nenajdeme na internetu, ale v sobě.
  Dokud si lidstvo neosvojí skutečnou, nepřepsanou historii a nevyvodí z toho důsledky, z role otroků se nikdy nevymaní. Další ukradenou hodnotou je plnohodnotná lidská sexualita.
  Všechno souvisí se vším a nejde jen o informace, ale hlavně o to, jak s nimi dokážeme pracovat ve svém soukromí.

 7. lukaš napsal:

  Rozdíl tu ještě je a vítězství nás ještě čeká.
  Zatím nadbíhají těm co tvoří zákony i placení médiím tomu odpovídá.Nebude pro ně těžké,navrhnout a schválit takové zákony,které můžou alternativní weby zakázat.
  Jinak můžu jen pochválit pana Korála a dodat mu odvahu,aby pokračoval.

  • Paul Durham napsal:

   1*
   stačí jeden stisk Enter a "game over" , "zákony" už dávno jsou

   • lukaš napsal:

    Pro Paul Durham.
    Já myslel,že se teprve chystají tím vytvořením nějaké skupiny pod Chovancem.

    • Paul Durham napsal:

     hora hnoje zákonů, vyhlášek a předpisů přesáhla již velikostí horu chrámovou, takže bez skrupulí tam najdete cokoliv, co vám umožní tzv. legálně vykonat jakékoliv "dobro" ve prospěch chovného stáda , chrochtancovy snahy jsou jen další howno do žumpy , protože některým hovadům ty sračky smrdí stále málo

 8. petr napsal:

  Dokud nepřinutíme ČT říkat pravdu, tak budeme vždy tahat za kratší provaz. Otázka je jak to udělat.
  Pokud by se celá ČT zrušila, tak si vůbec nepomůžeme, protože tu zůstanou desítky dalších mediálních sračkometů od Babišovek až po Novu, které budou vesele fungovat dál.

  Jak říká skvělý ortodoxní pop (židovského původu) brother Nathanael, je potřeba znárodnit média:

  https://www.youtube.com/watch?v=fTwcwzqdPLk

  Škoda že ty jeho extrémně výstižné videa doposud nikdo nepřeložil do češtiny. Ten chlapík vydí opravdu do hloubky.

  • proud napsal:

   Na co je rusit,je potreba si je proste jenom vzit zpatky.........

  • Paul Durham napsal:

   Vysílání reklam nemá smysl znárodňovat, podle mne by stačila regulace ve formě zákazu vysílání tzv. zpráv a čehokoliv politického pro komerční televize. Plus zřízení 1 státního kanálu
   pro informace.

   • proud napsal:

    ;-))))))))))))))Reklamy bych zrusil uplne,ale zaridil bych jeden porad ve stylu Kraus kde by se mohli potkavat lobbisti a na konkretnich vyhodach propagovat vyrobky se zakazem stylu :kupte si picovinu,protoze je "in"...........a to bysme se zatracene pobavili.

   • petr napsal:

    Žid vám podprahovou reklamu na investování v jejich burzovním kasínu nacpe klidně i do pořadu pro děti nebo pořadu o vaření.

    Vzpomínáte, jak dětem hned z kraje 90. let nacpali animovanou sérii o milionářském strýčkovi Skrblíkovi, který se ze všeho nejraději koupe ve svém obřím trezoru plném zlata?

    A co tu máme dnes? Generaci která chce mít luxusní iphony, auta, všechno a to pokud možno bez práce.

 9. Justass napsal:

  Já bych ČT nerušil. Především u ČT24 si dost užívám a dost se i nasměji. "Argumenty" tam zvaných a jim sekundujících komentátorů, či moderátorů je prospěšné znát, páč jak jinak poznat a hlavně zapamatovat si tupce a škodnou?

  • Sasin napsal:

   Ještě že jste to připomenul. Ano, tupce si pamatujte, všichni a gdo né, dostane pokutu.. Máš to napsaný, proude? :-)

  • Paul Durham napsal:

   Máte tedy vybraný smysl pro duševní masochismus, hlavně takový pořad jistého Pokorného, kde poslední téma bylo "Rusko nebezpečnější než IS".

 10. M napsal:

  Díky za podnětné myšlenky Myslím, že to byl dobrý, pozitivní text A takových myslím potřebujem víc a víc ..

 11. Pavel napsal:

  Justas ma pravdu,takhle prave alspon vidime co mezi nama lita za dementy.:-)

 12. Ivo napsal:

  Máte málo času na sledování politiky?
  Přečtěte si každodenní výběr nekonformních článků na:
  http://obrazkovysvet.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600655&id=2369
  Doporučte kamarádům!

 13. chtitvitezitjenemoc napsal:

  ...nad lží možná, ale nad nenávistí v sobě a mezi sebou...?...

 14. John_Pitralon napsal:

  Pražský "liberální" chazar se ve skutečnosti obává pravdy víc jak upír česneku. Viz společenství havloidní hrůzy na ČT nebo cenzura diskuzí na Respektu. O demokracii a svobodu projevu jim samozřejmě nešlo. Vytvořili tu společnost bulvární hnusoty, mediálně šířeného debilismu a perverzní válečné propagandy. To je objektivní fakt, se kterým nic nenadělají, produkt jejich práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!