Neověřený plán na zničení Německa

Austeja_Emilija_Dominykas_Verschwoerung

Ilustrační obrázek: Tunely ponorkové základny v Norsku

Do redakce došel překlad zvláštní a podrobné zprávy, která se objevila v září 2016 na některých německých serverech a která popisuje plán na likvidaci německého obyvatelstva. Zpráva je koncipována jako dopis inženýrky, která se účastnila budování podzemních prostor určených k přežití vyvolených na různých místech Německa. Rozhodla se vše zveřejnit, protože prý nyní umírá na leukémii. Je to velmi fantastické, takže se pravděpodobně jedná o podvrh, jak je to již na jednom německém webu popsáno. Ale co kdyby volby v USA vyhrála Hillary Clintonová a podařily by se plány na islamizaci Evropy a rozpoutání války s Ruskem? Ověří nebo vyvrátí někdy někdo to, co je v této zprávě napsáno?

Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa

PROSÍM ROZŠIŘTE TUTO ZPRÁVU PO CELÉM SVĚTĚ – POMOZTE NÁM PŘEKAZIT JEJICH PLÁN!

Komentář překladatele (zdrojového):

Překládám tento text, protože si myslím, že svět by měl vědět o obsahu této zprávy. Já osobně jsem toho názoru, že tato zpráva, poskytnuta informátorem, je absolutně pravdivá a autentická, vzhledem k tomu jak perfektně všechno sedí na to, čeho jsme si zatím vědomi. Nezajímá mě  kolik institucí bude tvrdit, že to byl podvrh, protože většina institucí následuje jejich vlastní skrytou agendu, zatímco my jsme nezávislí a pracujeme zadarmo jenom pro šíření toho, co považujeme za pravdu. Svět musí vědět, co se chystá v Evropě a především v Německu,  večerní zprávy o tomto nebudou informovat.

Dokonce už první čtení tohoto textu bylo hrozné, tohle je důvod, proč to nazýváme „tvář anti-Christa“.

Pro ty z vás, kteří si nedokáží představit, že zlo tohoto druhu by mohlo opravdu existovat: Prosím informujte se o:

 • Morgenthauském plánu (The Morgenthau-Plan)
 • Hootonském plánu (The Hooton-Plan)
 • Kalergiském Plánu (The Kalergi-Plan)
 • Super lóžích (Super-lodges)

doporučuji: Gerard Menuhin: Tell the truth and shame the devil

Phoenix-Journals #39, 40 and 41

Já osobně jsem se na onen email díval velmi kriticky, ověřoval jsem si styl, gramatiku, možné rozpory a osobní otisk autora, který není – mimo jiné – nijak anonymní. Podepisuje se jejím celým jménem, Dipl.-Ing (německá obdoba anglického Msc nebo Meng., pro Master of engineering) Dr. Austeja Emilija Dominykas, trpící leukémií od roku 2014, nemající co ztratit a věřící, že odejde ještě před koncem roku.

Tento text je obsahem německého Youtube videa natočeného přispěvatelem, který sám sebe nazývá „ZERBERSTER“. Publikuje email,  který obdržel a tento informátorský email je #10. Když budete hledat „ZERBERSTER“ a „Zuschauerpost #10“, měli byste to video najít. Mezitím jsme se dozvěděli, že přispěvatel měl předtím velmi známý youtube kanál s vysokou sledovaností, který byl však Youtubem odstraněn (hádejte proč).  Jméno osoby zvané ZERBESTER je uváděno jako BRANDON LAKEFIELD. Jeho email je: wichtig@zerberster.org

Považujeme za důležité uložit si tento materiál, aby pak bylo možné jej znovu obnovit, jestliže cenzura znovu zaútočí.

Jestliže za sebe dojdete toho názoru, že tato zpráva je pravdivá, potom prosím pomozte s šířením, dávejte to na diskuzní platformy a na weby, pošlete to svým přátelům. My – jako lidstvo – jsme na rozcestníku a musíme se ujistit, že směr, kterým se budeme ubírat, nás nezavede do pasti, ale do zlatého věku.  A toto je cesta, kterou musíme přijmout.

Tučně zvýrazněná slova jsou označena překladatelem.

 

ODHALENO:  OFICIÁLNÍ AGENDA PRO ZNIČENÍ NĚMECKA

TVÁŘ ANTI-CHRISTA SE UKAZUJE

zpráva informátora: Dipl-Ing. Dr. Austeja Emilija Dominykas

Překlad do angličtiny z německého originálu:

Brainactivator

září 2016

Titulek emailu: Životní příběh hrůzy

zasláno Brandonu Lakefieldovi – Wichtig@Zerberster.org

19. září 2016

v 5:53 (anglického a.m.), obsah dat 36 kb

od Austeji

Milý Brandone Lakefielde (hezký pseudonym),

prvně bych vám ráda velmi poděkovala za mnoho odvážných videí, které jste zveřejnil, za dávání hlasu slovům lidu a za to, že máte to srdce je veřejně šířit. A to dokonce bez jakéhokoliv peněžního vyvážení a s přijetím plného rizika v naší fašistické německé diktatuře, kde se cokoliv stává cenzurovaným a zkreslovaným – to je pozoruhodný výkon. Škoda, že lidé jako vy se stali tak vzácnými – většina jen zaleze v iluzorní naději, že jednoho dne se to zlepší.

Předem bych vás chtěla požádat, aby jste mě považoval za blázna, konspirační teoretičku nebo za jakýkoliv jiný výraz, který je vám milejší, protože takto se pro vás stane jednodušší uvěřit tomu, co musím sdělit. Prosím omluvte mé chybějící odstavce nebo jeden až dva další překlepy, zbytky mé schopnosti koncentrovat se byly vzaty poslední chemoterapií a usilovně se snažím udržet pohromadě.

Profesí jsem inženýr pro výstavbu tunelů se specializací na zařízení s přetlakem/brněním/výstužemi. Lépe řečeno: konstruktér hlubinných bunkrů.

Můj osobní příběh začíná v únoru 2001, kdy BBR (Bundesamt für Bauordnung und Raumwesen, Federální úřad pro výstavbu a územní plánování), byl vyzván k účasti na sedmi místech určených jako staveniště pro oblast ochrany obyvatelstva v případě nutnosti masové evakuace. Já, stejně jako dalších šest odborníků v tomto specifickém oboru, jsme se shromažďovali na stavebním úřadu v Kassel, 23. března 2001.

Nejprve jsme museli podepsat deset různých prohlášení o utajení deseti různých vládních resortů, mezi nimi i dva, které byly klasifikovány jako přísně tajné dokumenty, pro ministerstvo obrany. (Bundesverteidigungsministerium)

Zajímalo mě proč, vzhledem k tomu, že evakuační místa pro obyvatelstvo nejsou v žádném případě klasifikována jako přísně tajné.

Odpoledne jsme se dopravily do Ramstein Airbase helikoptérami federálních ozbrojených sil, kde byl shromážděn náš kompletní plánovací personál. Bylo mi doporučeno ujmout se vedení v PG4 (plánovací skupina).

U večeře, která se konala v důstojnické jídelně letecké základny, jsme měli možnost se blíže seznámit a vést konverzaci o cílech.  Následující ráno nám prezentovali lokace/oblasti včetně hlavního plánu.

Měli jsme postavit sedm hlubinných bunkrových komplexů v sedmi různých částech Německa propojených podzemním vlakovým systémem s prostory pro sklad materiálu, nezávislým geotermálním zásobováním energií a zásobováním vody z hlubinných vrtů. Každý tento komplex byl předurčen poskytnout přístřeší 300.000 lidí. 

Tato místa jsou umístěna následovně:

 • KASSEL
 • SUHL
 • FÜRTH
 • SIMMERN
 • BERLIN-WEST
 • LÜNEBURG
 • GÖRLITZ

(komentář překladatele: podivné, že tam zřejmě není žádné takové místo v nejjižnější oblasti Německa, Fürth je nejjižněji položená oblast, takže ty „nejbohatší regiony“ Německa BAVARIA a BADEN-WÜRTTEMBERG, by neměly absolutně žádnou „základnu“ tohoto druhu.)

První vrty byly kryty jako „aktivity výstavby cest“ a zůstaly kompletně „ve tmě“, kvůli podružnosti měst a venkovských oblastí. Byli jsme ohromeni, že v mém vlastím projektu absolutně nikdo v Simmernu nejevil sebemenší známku podezření, populace zůstala absolutně bezradná a stále je.

V roce 2004 jsme vytěžili 12 komor, v hloubce 70 metrů, ve skále Hunsrück. V únoru 2004 jsme dostali k dispozici asistenci australské skupiny specialistů na těžbu diamantů, jelikož vrstva extrémně tvrdých sedimentů způsobila zpoždění v našem časovém plánu.

V červenci jsme dokončili 16 komor. Plánovací tým ministra obrany nás potom všechny shromáždil v Berlíně, na konci července 2004, kde jsme prezentovali změny v plánu.

Do plánu bylo nyní zahrnuto dalších 16 komor pro skladování výbušnin, jakož i 4 velké komory s výtahy pro velké zatížení určenými pro pásová vozidla, letadla a stejně tak i 2 komory pro simulaci městského území.

Byla jsem opravdu překvapena a dokonce se mezi námi ozývaly i protesty, protože bychom nejspíše nebyli připraveni zapojit se do projektu armádního bunkru, kdybychom měli ponětí o TOMTO formátu o tři roky dříve. Co mě udivilo ještě více je fakt, že plán zahrnoval i kapli, nebo lépe MEŠITU – abychom byli přesnější – zřejmě tu nebylo v plánu ubytovávat křesťany.

V červnu 2005 jsme dokončili nové komory. Nicméně vznikly tam problémy s úložištěm odpadu. Běžné strategie jako je zhutňování a odplavování – jako na normálních místech – nám nic nepřinesly, z toho důvodu bylo úložiště napumpováno s pomocí vody z hlubinné studny a za pomoci strojů na drcení skály. Následně byl odpad distribuován do lesů – životního prostředí. To fungovalo překvapivě dobře, ale bohužel naplavování způsobilo značné vymírání stromů. Regionální vláda tento fakt zakryla pomocí PR kampaně o zamoření škůdci.

14. listopadu 2005 jsme byli pozváni na briefing, kde jsme byli představeni šéfovi Úřadu spolkové kanceláře a stejně tak i nové kancléřce (Merkelová). Následně nám bylo oznámeno, že náš pokrok byl zhodnocen jako že je  v pořádku a naše projekty nadále podléhají nejvyšší dohodě.

Asi jenom o týden později se stala generální ředitelkou korporace BRD ta nepatrně mentálně zaostalá dcera kněze, aneb nová německá tvář se stále ukazuje.

Tuto zimu jsem si užívala první dlouhou dovolenou na MAUI (Hawaii), která byla sponzorována KORPORACÍ ROCKEFELLERA . Tam jsem se setkala se několika politickými agenty, kteří byli informovaní o naší práci a snažili se nás nadchnout pro jejich stavební projekty např. v Kanadě, Holandsku, Argentině nebo Francii, jakmile by „německé lokality“ byly v provozu.

V dubnu 2006 konečně došlo na montáž samotných bunkrů, využívali jsme tak velké množství stavební oceli a hydroizolačního betonu, že se zdálo, jako bychom stavěli přehradu Liyuan v Číně. Stejně tak padlo i dobrých 100 tun LWL (optického kabel pro přenos dat, Lichtwellenleiterkabel für Datentransfer)

Následně přišel technický štáb z Izraele provádět instalace energie a světla. Všechno to bylo tak drahé, že v roce 2006 jsme museli stanovený rozpočet šestinásobně zvýšit. Politici se díky tomu dostávali stále pod větší tlak, takže nakonec byla zvýšena DPH, protože jinak hrozilo odhalení našich projektů.

Navíc jsme byli nuceni využívat naše vlastní dodávky energie ale protože spotřeba našich generátorů, fungujících na nízkohustotnou naftu, byla tak masivní, měli jsme permanentní problémy s doplňováním.

Zavedením nového zákona pro optimalizaci HARTZ4 (fond pro dlouhodobě nezaměstnané lidi, z kterého byly peníze za zvláštních okolností odčerpány), nám bylo umožněno využít dalších 200 bilionů pro naše potřeby. Cituji, jak politik FRANZ MÜNTEFERING nazývá odběratele HARTZ4 – „plebs“ nebo „nehodný lidský materiál“, což jsou samozřejmě běžné termíny ve společnosti těchto lidí.

V roce 2007 bylo dokončeno zavádění elektroniky a stejně tak i 2 dálkových tunelů vedoucí ke komplexům v KASSELU a FÜRTHU. Železnice byla instalována francouzskými odborníky – kteří také dodali odpovídající vlaky včetně boxů pro vojenskou přepravu. 

Tyto boxy jsou sestrojeny tak, aby mohly být přepravovány buď letadly 34 VTOL nebo podzemními vlaky. Pojmou až 400 plně vybavených mužů, nebo 16 můžu v bojovém tanku, nebo 2 tanky. Rychlost vlaku dosahuje 100 km/h a železnice je kompletně pod zemí. Celý komplex je hermeticky utěsněn a uzavřen. Náš komplex zahrnuje 16 výtahů, které uvezou 4 T14 Armatra-tanky a 60 můžů.

Východy jsou maskovány jako budovy pro ochranu vodních zdrojů nebo jako budovy s transformátory napětí, nebo bezdrátové vysílače. Objekt je naprosto bezpečný v případě jaderných útoků, v souvislosti s VNN22B, a ustojí dokonce i přímý zásah rychlostí 500 kt (=926 km/h) aniž by utrpěl tlakové ztráty. Veškerá kontrola kvality, vnitřní výmalba a všechna zařízení k instalaci – jako vysokokapacitní počítače, sociální zařízení, atd., to všechno bylo uděláno paralelně.

V roce 2008 nám bylo nařízeno vyvrtat 8 dalších otvorů pro sklad pohonných hmot, při čemž každá komora má pojmout 200 000 m³ nafty, těžkého topného oleje a petroleje. Kromě toho ještě nádrže na pitnou vodu a velký sklad pro uchovávání potravin sušených mrazem pro 200 000 vojáků, 10 000 lidí z personálu a dalších 6000 úředníků a kvalifikovaných ženských společnic (kurev), to vše trvalo až do roku 2009.

Montáž zahrnovala kompletně zařízenou mešitu ve všech lokalitách. Povšimla jsem si zejména toho, že u lyofilizovaných potravin si dal někdo velký pozor, aby byly „HALAL“ vhodné (aby vyhovovaly muslimské tradici) a aby neobsahovaly vepřové maso.

Měli jsme nainstalované reproduktory  – ve všech lokalitách – pro ranní modlitby, společnost RHEINMETALL doručila nákladní lodě s kontejnery plnými bitevní techniky, pistolí, útočných pušek s bajonety od H&K (HECKLER & KOCH), 10 000 tun munice, 18 místností na spaní vybavených postelemi, celkem 68 000 3 patrových postelí, sprchy pro 14 000 můžů, ABC sprchy ve výtazích, 4 nemocnice s 6 plně funkčními operačními sály v každé z nich a obří zásoby zdravotnických potřeb.

Všechny tyto systémy konzumovaly tolik energie, že jsme byli nuceni začít hledat řešení. Geotermální zařízení neposkytovalo tolik energie, aby to pokrylo potřebu. Diesselové generátory byly určeny pouze pro naléhavé potřeby a plánovaná jaderná elektrárna musela být zrušena kvůli nedostatku uranu – takže jsme museli rychle jednat.

(Komentář překladatele: Zdá se, že nikdy neslyšeli o volné  energii Tesla. Bylo nám řečeno, že americké základny běží kompletně na volné energii avšak může se předpokládat, že američtí okupanti Německa nechtějí, aby Německo vlastnilo volnou energii Tesla.)

Díky tomu, že doba ve funkci CEO (chief executive officer=výkonná ředitelka) Merkelové byla plánována na dobu 16 let (2005-2021), byla tam naplánována i PR kampaň – ve všech regionech – což vedlo k instalaci větrných a solárních energetických zařízení. Některé korporátní skupiny mohly být přesvědčovány k nabízení svých střech tomuto účelu, abychom měli více energie. Takto jsme byli schopni nasávat množství energie z veřejné sítě na pokrytí naší extrémní spotřeby u bunkrů.

Takzvaná změna klimatu z roku 2010 se začínala nacházet ve slepé uličce a PO VYHOZENÍ FUKUSHIMI DO POVĚTŘÍ ROKU 2011 již nebylo problém udržet to celé v chodu.

(Komentář překladatele: Německý originál zmiňuje slovo SPRENGUNG ve vztahu k Fukushimě. To jasně říká, že do toho byl zapojen zásah člověka a zdá se, že ona o tom ví. Žádné anglické výrazy nejsou tak přesné jako tohle německé slovo.)

V roce 2010 jsem se v různých resortech podílela na instalaci bunkrů pod těmito městy:

 • BERLIN
 • COLOGNE
 • HAMBURG
 • BREMEN
 • KIEL
 • DÜSSELDORF
 • MUNICH and
 • STUTTGART

Možná jste si povšimli, že nové berlínské letiště vypadá jako holý zadek. A důvod toho je, že 95% financí je zpronevěřeno pro naše účely. To letiště se nikdy nedokončí.

To samé je s projektem STUTTGART21, je to podobné.

Opravdu, v každém ze jmenovaných měst existuje obrovský stavební projekt, který konzumuje nepřiměřené obnosy peněz. Tyto peníze jsou využity k projektům, jako jsou ty moje.

V Berlíně nebylo vrtání možné kvůli velmi tvrdé struktuře půdy – museli jsme použít výbušniny. Speciálně bunkr s vysokou ostrahou z “Wehrmachtu”, oficiálně nazývaný jako bunkr „federálních ozbrojených sil“, pod úřadem spolkového kancléře, bylo extrémně těžké vybudovat, neustále jsme hazardovali s odhalením našeho krytí.

Populární edice house of distraction, KOPP, (zbožňuji toto vydání house, kvůli jeho odvaze), párkrát hovořilo  – stejně tak, jako všichni ostatní – o nočních zvucích exploze v  Berlíně-Weddingu a Mitte. Jejich sluch se nemýlil, měli pravdu s jejich předpoklady, jenomže jim nikdo neuvěří, sami zjistíte, jak hluboko mají Němci zaražené hlavy v písku.

Pro nás to byla velká výhoda. Mohli jsme odstřelovat a budovat tunely a jaderné oblasti ve dne v noci. Přetlak byl upuštěn přes dvě skladiště ve Wedding a třemi zavádějícími nosiči v Berlín-Mitte, což nám umožnilo pokračovat v práci bez zpoždění až do roku 2015.

 

MOJE DUŠEVNÍ ZHROUCENÍ!!!

V červnu 2012 jsem byla zvolena za „vedoucí projektu: NOVÁ EVROPA“ a od té doby začalo moje zdraví selhávat.

V roce 2012 OSN tajně oznámila zavedení nové migrační zbraně proti Evropě na rok 2015.

Z prostředků OSN zřídila Světová banka a EU pět náborových center pro pracující v Africe a stejně tak i dalších 10 center na Středním východě.

Kdokoliv, kdo splňoval kritéria, dostal smartphone a 2500 Euro, poté je integrovali na předem stanovené „uprchlické trasy“, německé úřady byly o tomto předem informovány a začaly spolupracovat. Oficiálně to začalo v roce 2015, avšak neoficiálně bylo tohle celé uvedeno v pohyb již v roce 2013, zpočátku v nízkých počtech, pouze roku 2015 „VSTUPNÍ OPERACE“ SYRIA uvolnila stavidla.

Potencionální kandidáti by měli ideálně:

 • být ve věku 20-30 let
 • být plodní (testováni!)
 • mít IQ maximálně 90
 • být tak nevzdělaní, jak je to jen možné (více násilní a snadnější k ovládání)
  být součástí Wahabit nebo Salafi a ideálně také pohrdat křesťany
  (MUSÍ MÍT)

Vítány jsou:

 • zvláště vítáno, jestliže muži vykazovali nějaké abnormální sexuální chování, jako pedofilie nebo homosexualita, a u kterých byly zřejmé tendence k násilí proti ženám

Aby byli dále stimulováni, zařídila se jejich konfrontace s ženami, které byly pod tlakem přijaty přes jobscentra, zaplatily si pouze stravu a dávala se jim 2 hodinová lekce, jak se vypořádat s těmito páchnoucími a přemíru agresivními muži, kteří nejsou schopni mluvit žádným evropským jazykem – toto se konalo ve Francii, Rakousku a Německu. 

Doufalo se, že se zvýší porodnost díky rázným sexuálním akcím (znásilněními) – to není vtip.

Toto je přesné znění vyjádření Spolkového ministerstva pro rodinné záležitosti.

Kvůli časté přítomnosti osobní ochrany trvalo nějakou chvíli, než tomu přestala věnovat pozornost. To způsobilo, že v 576 případech došlo k onomu „mezinárodnímu sexuálnímu porozumění“, což vedlo ve 44 případech k oplodnění. Děti byly matkám odebrány ihned po porodu a byly svěřeny do péče státu.

Ve všech případech byly ženy vyhozeny a obžalovány z obtěžování nezletilých svěřenců.

Jsou zapojováni různorodí vysoce placení odborníci na Islám, kteří nejsou určeni k odhalování, jestli někdo náhodou není spojen s Islámským státem, ale k vedení cílených akcí „spících agentů“ pod kontrolou ochrany ústavy.

V ubytovacích zařízeních – zejména ve městech – začínají být muslimové cvičeni k opovržení ke křesťanským ženám. Dozvěděla jsem se o 48 323 zamlčených případech známek znásilnění na venkově a stejně tak i v metropolitní
oblasti – pouze z roku 2015.

Zatímco buben propagandy miluje prezentovat víc a víc drzých muslimů v televizi, kteří se chovají jako nacisté z let 33-45 (Překladatel: Prosím udělejte si svůj domácí úkol a naučte se PRAVDIVOU německou historii.) – s cílem vybudit Němce k vystoupení zpoza jejich klidnosti.

Stejně tak levá ruka radikálního násilí, vedeného autonomními anarchisty, praská ve švech takovým způsobem, že se divím, jak toto mohou média celé roky
ignorovat – samozřejmě, že jeden si musí být vědom toho, že 99% těchto lidí slouží státu/ochraně ústavy – jsou jedna z mnoha „jednotek pro zvládání speciálních situací“, placeni CEO (pozn. překl.: výkonným ředitelem) 40 miliony/rok, již od roku 2009. Tito byli zodpovědní za vypálené automobily atd. Teror-zábava uniklá z hrnce GEZ plátců. (Překladatel: GEZ je poplatek, který každý Němec musí platit pro podporu médií.)

Tyto skupiny jsou vybrány a řazeny do 5 vln:

 • vlna 1
  neškodní lidé a děti
 • vlna 2
  nemocné děti a starší lidé
 • vlna 3
  lidé s infekčními nemocemi, neplodné ženy, vdovy
 • vlna 4
  vysoce agresivní teenageři a psychopati
 • vlna 5
  rebelové a členové armády, schopni držet zbraně a naočkovaní, tato druhá skupina je ta, která přebývá v našich bunkrech, nyní již v počtu tisíců.

Nyní jsme na 30%, do poloviny roku 2017 dorazí zbývajících 70% nočními lety na letiště v:

 • COLOGNE
 • DÜSSELDORF
 • RAMSTEIN
 • FRANKFURT-HAHN

(Komentář překladatele: již zmiňovaný KOPP informoval o těchto letech dopravujících další muslimy a uvedl, že by měli být naloženi do autobusů jedoucích do neznámé destinace. Noviny “Junge Freiheit” , které nejsou součástí mainstreamu, ale v poslední době v tomto směru ukazují změnu, přišly s článkem napadající KOPP pro výrok o muslimských nočních příletech, uvádějící, že to nebylo prokázáno a byly to jenom turistické lety za nízké ceny a proto noční. Takže pochopitelně byly koupeny nějakým neznámým agentem.)

Na konci roku 2016, pět afrických přijímacích center začne posílat svých 5 vln – zahrnujících celkem 8 milionů vysoce agresivních Afričanů a dále 2 miliony slabomyslných – tolik k oficiálnímu vyjádření. Neoficiální je
„jateční skot“ – Německo.

Mezitím tam byly postaveny nebo pronajaty zásobovací/logistické bunkry pod každým větším městem – ukrývající tisíce tun jídla sušeného mrazem – pro všechny, kteří budou připraveni být RFID-očipováni po KRACHU v roce 2017.

Nejsou tam žádné rezervy jídla pro lidi a důchodce z HARTZ 4. Ti jsou oficiálně uvolněni ke schválení, přesněji řečeno k hladovění, to je to, co stát plánoval – od doby co implementoval ALG2  (=Arbeitslosengeld2, sociální podpora pro lidi, kteří jsou nezaměstnaní déle než 1 rok, kometář překladatele) 

Očekávají velké ztráty (mrtvé zaměstnance) na sociálních úřadech a v jobscentrech. Kvůli těmto důvodům byli zaměstnanci vybráni odpovídajícím způsobem, což znamená, že tito lidé jsou především zvenčí této oblasti, bezohlední, slabí, nevzdělaní, závistiví, zlomyslní, špatného charakteru, vítající okolnosti migrace, mající špatné znalosti němčiny a tělesná postižení, takže nemohou uniknout svým pronásledovatelům.

Jeden muž z personální bezpečnosti je v očích veterána pouhá bezpečnostní mezera, dokonce ani ne oběť. Tak to chtějí, u zbabělých zaměstnanců by něměli šetřit tresty a chodit daleko pro ránu, proto jsou lidé posíláni do bezútěšných akcí, pro čistý existenciální strach. A kromě toho vězení nabízí 3 teplá jídla denně, přístřeší a teplo bez poplatku a navíc máte ještě společnost.

(omluvte můj cynismus)

VELKÝ KRACH JE NAPLÁNOVÁN NA ROK 2017

Kancléřka Merkelová poté uvede v platnost změněné nouzové zákony (vznik 1968) a stáhne se do kancléřského bunkru, spolu se svým krizovým štábem, 160 m pod Berlínem, který nabízí luxus, v porovnání s kterým každý Hilton bledne.

Vše je financováno z kapsy sociální výkonnosti.

Náklady zhruba 12 miliard eur.

To nabízí plně soběstačné bezpečné zázemí Paní sele (=slovní hříčka, jméno Merkel se rýmuje s Ferkel v němčině, což znamená sele) a jejího zženštělého manžela (?! Merkelová má manžela? Ale kdo ví, jestli to není jenom krytí. Komentář překladatele.) jakož i pro její zaměstnance kancléřského úřadu, včetně jejich rodin – po neznámou dobu. 

(Komentář překladatele: Nekteré osoby uvolnily fotky luxusních bunkrů pod Německem bez uvedení lokace, viděl jsem je a mohu potvrdit, že je to luxus vysoké třídy.)

Budova kancléřského úřadu vlastní zaváděcí štíty vyrobené z neprůstřelné oceli a vzdušné obranné rakety jsou umístěny na střeše. 60 m nad bunkrem kancléřky Merkelové má generální štáb federální armády nouzové sídlo pro 2000 vojáků určených pro speciální operaci, vybavení a mini Pentagon centrálního velení, vysokokapacitní počítač a ústřednu pokynů – která je schopna dávat příkazy všem 1.2 milionům vojáků čekajících uvnitř podzemních bunkrů.

Jakmile se zhroutí sociální systémy, je naplánován masivní a nemilosrdný útok proti německému obyvatelstvu, německým potomkům (biologických Němců).

Z počátku bude policie nastavena tak, aby vedla neperspektivní boj, pak budou federální ozbrojené síly nasměrovány tak, aby se zabíjely navzájem, a poté, když bude voda vřít na nejvyšší stupeň, budou otevřeny podzemní bunkry a započne 3. světová válka.

Podle plánu nejméně 15 milionů německých potomků – přednostně starších a hospodářsky slabších – musí být odstraněno bez milosti.

Je tam naplánováno masové vyvlastňování a majetky pak budou prodány americkým podnikům za nízkou cenu. Německá populace nebude mít nárok na jakákoliv práva až do roku 2019. Kdokoliv, kdo pozvedne zbraň proti vládě, bude zastřelen. Toto již bylo uzákoněno Lisabonskou smlouvou.

Američtí vojáci budou přelétat nad Německem se svými rozparovačskými drony s úmyslem bombardovat každé větší povstání nebo masové shromáždění lidí municí Hellfire nebo Napalm a tisk bude hovořit o odpadlících nebo nepřátelích státu. Ten, kdo je proti Merkelové, je proti Německu. Je nepřítelem demokracie a svobody.

Třetí říše tu stále je, čekala ve stínu a nyní se ukazuje znovu s jinou skupinkou. (Komentář: Prosím, udělejte si domácí úkol!)

180 detenčních center pro bio-Němce a německé potomky , „vykolejené umělce“ a disidenty, hlasatele míru a demonstranty se staví v současné sobě a každý, kdo se vzbouří, bude umístěn do takového centra na hladovku. (Komentář: Eisenhower 2.0, zadej Rheinwiesenlager nebo Rheinwiesencamp)

Je to přesně tak, jak nám řekli. Jak to zdánlivě bývalo – kdo se bude bránit hrát jejich nacistickou hru, je jedním z dnešních nacistů.

Kolín byl – mimochodem – jenom pokusným králíkem pro testování reakce obyvatelstva. Tisk dostával jejich koncepční dokumenty pouze několik dní poté. Vnitřní bezpečnost toto plánovala už v červnu 2015, testovací balón byl SILVESTR v KOLÍNĚ. Svědectví žen z Kolína a všechno kolem byla pouhá PR show, poněvadž vláda měla v úmyslu vzbudit hněv Němců, ale ti jsou tak přesycení, veganští a krotcí jako beránci, že tu bylo jenom o pár reakcí víc, než u kdejakého skandálu.

Cituji: „Ten, kdo trpí pocitem pálení ve svém klíně, které způsobilo násilné pronikání, si pořád nedokáže představit polovinu Afriky, co tě chce ošukat.“ toto byla citace paní A. Schwarzer, která tohle řekla na tiskovém večírku, zpitá jako duha, stála jsem vedle ní.

Možná uniklo pár neškodných vzduchových bublin, obvyklá záležitost. Oblast kolem budovy by navíc ani neposkytovala dostatek místa pro flashmob. Také Nice, Brusel a Mnichov, stejně tak jako útok v Brewig, byly pouze teror-sranda pro security personál, avšak byly označené za skutečné teroristické útoky – jako obvykle.

Úplně stejný postup, jako při vyhození do vzduchu Světového obchodního
centra – možná tu bude pár civilních obětí, které byly nějakou chybou na špatném místě – ale od 20. let jsou všechny teroristické útoky řízeny RUKOU STÁTU, jinak by jeho moc klesla.

Strach ovládá svět a ten business okolo vytváří zhruba 90% světové ekonomiky.

BUĎTE V BEZPEČÍ

vyhýbejte se následujícím městům

 • COLOGNE
 • DRESDEN
 • BERLIN
 • HAMBURG
 • DUISBURG
 • DÜSSELDORF
 • OBERHAUSEN
 • SCHWERIN
 • POTSDAM
 • ULM
 • FRANKFURT
 • BREMEN

Toto jsou města, která budou na 100% zničena, když po německé občanské válce roku 2019 přijde plánovaná hlavní ruská ofenzíva.

Nukleární pohromou utrpí Amerika, když jí v roce 2020 navštíví Čína. New York utichne pod explozivní silou 30 MT. Tohle je – prozatím – jisté. Potom nastane temnota trvající 3 dny, způsobená jaderným prachem. Neopouštějte během těchto dní své domovy, utěsněte okna a dveře a konzumujte pouze konzervované jídlo a vodu ze skleněných lahví, kterou máte uloženou uvnitř. A zachovejte klid, nehledě na to, jak velký nářek se bude zvenčí ozývat.

(Komentář překladatele: Já NEVĚŘÍM, že tento scénář nastane. Věci se mají změnit, moc ďábla se již oslabuje. Máme šanci na mnohem pozitivnější vývoj událostí, ale autorka emailu si zřejmě nemusí být toho všeho vědoma – byla v obývacím pokoji temného pána Satana spolu s nejvyššími jeho pozemskými služebníky s téměř žádnou šancí na vyvinutí naděje a duševních schopností.)

VYHÝBEJTE SE ŘETĚZCŮM RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, MRAŽENÉ PIZZE A HLUBOCE ZAMRAŽENÝCH PRODUKTŮ. To není vtip, do některých fast food výrobků implementovali katalyzátory masového umírání – podle koncepce firmy BAYER.

A NENECHTE SE ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ OČKOVAT!  VŠECHNY z aktivních látek jsou již zcela kontaminovány!

KOPP stejně tak jako ostatní repurtuje o ASPARTAMU a jeho vedlejších účincích, tito lidé bohužel ví pouze polovinu pravdy. Aspartam je mnohem horší, než si většina lidí může jen představit.

NEOTAM  a  ASPARTAM jsou tak katalytické, že jsou schopny vás bleskově zabít. Aspartam byl vyvinut, aby Kreutzfeld Jacob profitoval a pro vydělávání miliard na Alzheimerově chorobě, v případě, že lidé nezvládnou sacharidovou/inzulinovou past.

NEPIJTE BALENOU VODU A ŽÁDNÉ PRODUKTY OD NESTLÉ, COCA-COLY A FANTY.  Tyto produkty jsou už kontaminovány.

Nastane povstání, které bude brutálně odraženo policií, takže lidé začnou soukromou pomstu proti ní a toto bude také eskalovat. Všichni budou bojovat proti komukoliv, alespoň tak to bude vypadat, a azylový průmysl přejde na výnosy z finanční výpomoci, s chamtivostí pak vypadne.

Pro migranty postaví kompletně nové sériové domy, Halal-supermarkety, muslimské školky, nejlépe vybavené, nezpoplatněné, kompletně nová sídliště, s infrastrukturou první třídy, auta zadarmo, řidičské oprávnění a oblečení návrhářských značek. Krátce na to budou postaveny mešity a staré kostely půjdou kvůli tomu k zemi. Do tří let budou daně tak vysoké, že budou nesplatitelné a stát bude nemilosrdný – jako vždycky.

Jediná šance, kterou by Němci měli, je rvát se a škrtit kohokoliv, kdo se nechová německy  a nevypadá jako Němec, principielně kohokoliv kdo není bílý. A tento tvrdý fašismus poroste až do konce – který je – podle mého chápání – také naplánován.

Kromě židů (!!) se jeden může pobavit s 15 miliony nových obyvatel – nazývaných „Praví Němci“, a hromada mrtvých těl se bude vršit.

Poté už nikdo nikdy nezvolí ženu jako vůdce a demokracie bude navždy pryč. Stejná práva pro ženy budou poté znovu po staletí nedosažitelná, dokud se ženám nedovolí protestovat. Ženské bojovnice za práva budou oběšeny. Mohlo by se stát, že lidé začnou mít více respektu k Bohu.

NEJPRAVDĚPODOBNĚJI TAM BUDE VELKÁ MONARCHIE S VELMI SILNOU ARMÁDOU OBČANŮ, KTEŘÍ RADIKÁLNĚ OBĚSÍ KAŽDÉHO, KDO NENÍ BÍLÝ, NA VEDLEJŠÍM STROMĚ, což se rovná vinný i nevinný. Tohle je způsob, kterým se v minulosti vždycky věci měly. Tak uvidíme, jestli si Němci zvolí svou vlastní porážku, jestli půjdou veganskou cestou, nebo jestli se z nich opět stanou Saxonští válečníci učící strachu široké okolí, jestli zvolí „řízek na cikánský způsob“ nebo „šlehaný cookie“ (přímý překlad z němčiny: mouřenínová hlava).

NAPOSLEDY O MĚ

Mé kořeny jsou z Litvy, je mi 45 let. Původně blondýna, nyní žádné vlasy nemám. Moji prarodiče byli Němci žijící v Litvě, po válce byli odtud vyhnáni Rusy, protože Nacisté prohráli, naše rodina zůstala bez domova. Dříve jsme bývali farmáři, měli jsme hodně pozemků a přátel. Moje rodiče vyrostli v Nizozemsku, přivítáni hesly jako: „VYPADNĚTE, MY VÁS TU NECHCEME.“

Vyrůstala jsem v Nemwegenu a chodila do školy v Amsterdamu. Promovala jsem v Hamburgu, kde jsem také dostala diplom. Doktorský titul – který jsem už nikdy znovu nepoužila – mi byl udělen v Madridu, za pojednání „operace Raise“ z doby nacistické epochy v Polsku, rok 45.

Následující roky jsem strávila prací v odvětví průmyslu, stavěním prvních tunelů a později bunkrů pro větší stavební firmy a to je to, jak jsem se k tomu dostala. Nikdy jsem nebyla vdaná a kromě mého psa Bedřicha (zemřel před 3 týdny, pojmenovala jsem ho po Bedřichu Smetanovi, mém oblíbeném skladateli) a dlouhodobého
přítele – vědce z Antarktidy, kterého znám jen z dopisů, jsem nikdy nezanechala nějaký pozoruhodný otisk ve světě.

Vždycky jsem si užívala klid a ticho, možná proto, že to v mé profesi bylo tak vzácné.

V roce 2014 mě dostala leukémie, nevyléčitelná, jsem v její finální fázi a dosti pravděpodobně se nedožiju silvestru 2016.

Kdyby existovalo místo jako peklo, tak bych si pro sebe vybrala místo v první řadě, a žádným Němcům, kteří si budou moji smrt přát, to nebudu mít za zlé. Protože jsem sama, tak jsem si pomyslela, že bych mohla svůj příběh sdílet s někým, kdo mi možná uvěří trochu z toho šílenství, které jsem prožila.

Doufám, že jste si našli bezpečné místo, kde můžete přečkat následující roky války.

Přeji vám jen to nejlepší a hodně odvahy k vašim dalším videím a tématům.

Bylo by hezké, kdyby jste publikoval alespoň část tohoto, já už bohužel ztrácím sílu to udělat sama, samotné psaní těchto řádků mi připadá jako mamutí cvičení.

S pozdravem,

Dipl-Ing. Dr. Austeja Emilija Dominykas

Zdroj překladu: https://www.prvopodstata.com/2016/11/04/unikla-data-oficialni-agenda-pro-zniceni-nemecka-12/
188 Komentářů k Neověřený plán na zničení Německa

 1. Sasin napsal:

  Německo dnes bylo gdysi Slovanské. Nevím jak nebo čím se stalo, že tam dnes žijí tupani a šmejdi co si myslí, že budou žít z činži, nájmů a levné ROBOty svých sousedů. To už by aj břinkavica spustila, dyk je to proti přirozenosti, nevím z které odkundesové mámy to mají. Heh.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JE TŘEBA VĚDĚT,ŽE NĚMECKO ŽÁDNÝM STÁTEM NENÍ,ALE JE STÁLE OKUPAČNÍ ZONOU.DŮKAZEM JE,ŽE NEMÁ ANI ÚSTAVU,

   ale pouze tzv.ZÁKLADNÍ ZÁKON.Ten,jak si může každý přečist má má ARTIKL 148 kde se píše o tom,že toto provizorium ztratí platnost v den kdy vstoupí v platnost ÚSTAVA,která bude odsouhlasena v referendu-doslova von dem deutschen Volke in freier Entscheidung beslossen worden ist.

   TO SE NIKDY NESMÍ STÁT A PROTO JE BRD POUZE VAZALEM A DRŽENÉ V ŠACHU TISICI TUNAMI BLOKOVANÉHO ZLATA V USA

 2. ejanko napsal:

  Dobrý plán na zničenie 4. Ríše. Škoda, že to postihne aj mnohých iných.

 3. Ignác napsal:

  Německo zrovna tak jako ostatní národy Evropy jsou likvidovány již od začátku 70. nízkou fertilitou, způsobenou úžasně naplánovaným režimem, který umožnujě likvidovat jiné národy s jejich vlastním nadšením, to samé nyní vidíme i u nás. Naštěstí my máme 20 let skluz. To se nakonec za pět let projeví jako naprosto osudové pro země střední a východní Evropy.
  A ty kryty ? Evropa se připravuje na džihád. To je vše.
  Ale, že by někdo někde vybíral migranty, jestli mají IQ 90, mi příjde docela úsměvné a zavádějící.

  • Hladik napsal:

   Jestliže máte otce IQ houpacího koně tak jeho potomek bude na tom podobně, pak ho můžete snáze manipulovat a ovládat. Na netu je mapa IQ světa, stačí porovnat. Inteligentního člověka nezmanipulujete tak snadno.

   • Jura napsal:

    Nastesti se ukazalo, ze intelekt se dedi na X chromozomu, po materske linii, takze predstava, ze si hezka blbka splodi dite s osklivym, ale chytrym chlapkem, spokci tak, ze maji osklivyho debila :-) ...a pochopitelne "vice versa" :->

    • Hladik napsal:

     to ovšem není pravda. Podle Vašeho tvrzení by jsme byli všichni jako maminčina telátka.

     • anonym napsal:

      Chromozom Y je dost mrňavý na to aby nesl tolik genů, stačí ty na testosteron. X je asi 3x větší, takže tak.???

   • Ignác napsal:

    Možná máte pravdu, že stačí vzít prostě masu z Afriky a naředit IQ v Evropě. Ale mám pochybnosti o měření IQ u národů světa. Ono pokud se narodíte ve společnosti, která si nemůže dovolit školstv, tak se nenaučíte psát a logicky vám tak výjde nižší IQ, ale nehovoří to o genetické schopnosti se psát naučit. Černoši bývali egyptskými faraony v době, kdy Evropané lezli téměř ještě po stromech. Nepodceňoval bych je.

    • proud napsal:

     :-))))) Jednak nebejvali a podruhy kde je napsany ze faraon primo musi mit kdovijaky IQ? :-))))))))Jaky IQ musi mit pro srovnani treba prezident? :-))))))))))))))

    • Ignác napsal:

     Jen bych dodal. Není to dávno co jsme bývali za barbary. Písmo a matematiku nám dali Arabové, kteří prý nejsou inteligentní a i černoši psali dříve jak kdokoliv v Evropě. Vše to je jen o počasí. Dokud bylo mírnější klima tam, tak v té době by naměřili vyšší IQ u Arabů a Černochů. Když se klima posunulo poměry se změnili. Od 26 stupňů Celsia to člověku moc nemyslí.

     • Ignác napsal:

      Arabové uměli osát počítat desetitisíce let před Evropou. Nemyslím, že je moudré někoho podceňovat jak ve fotbale tak v Darwinově boji o přežití. Je to jen o počasí. Nic víc, nic míň. V teple se nikomu nic nechce.

      • proud napsal:

       No nevim,byl jsem tam co to pozdeji na jare vysplha k 25,pak uz jen nahoru az k treba 35 az do pozdniho podzimu a neprislo mi ze bysme delali min,nebo hur a bourali v autech jelikoz nam to nemyslelo:-)))))))))))))))))))))

       • Ignác napsal:

        Jak jsem koupil o svého medicínského kolegy, tak prodávám. Se zvyšující se teplotou jakýkoliv výkon klesá. Proto dnes nadnárodní firmy udržují ve svých pracovních prostorech rády teplotu kolem 16 stupňů Celsia.

        • anonym napsal:

         Hovadina s tou teplotou, na pracovišti se udržuje teplota okolo 22°C.

        • houbeer napsal:

         16stupnu je zima...
         Kamos ve fabrice rikal,ze maji tech 22.
         Arabove ze psali desetitisíce let pred,, evropou?
         A dle me iq nejni odvysli od psani,pocitani,cteni...

        • proud napsal:

         ....a byli uz arabove rekneme tak pred 800 miliony lety?Bila rasa uz tehdy pravdepodobne byla..... ;-), https://www.youtube.com/watch?v=V9VMiyVQUXQ

        • Ivka napsal:

         Zdravím,
         tak proč skandinávské země a to v chladu, ztrácí rozum a propadají neomarxistickému šílenství a vítačství i za cenu sebedestrukce?
         Takže buď je něco ve vodě a z mužů se stávají ženy-viz vymočena antikoncepce, nebo už i sex se ženou, která ji užívá?Dostane se na muže přes sliznici a sliny.
         Nebo, je něco i ve vzduchu-chemtrails?
         Nebo v očkování?...
         ...Nebo se neomarxisti spojili s kapitalismem a to pouze , ale jen v jednom a to:
         Kapitalismus chce zisk, takže uprchlíci a rovněž zničení konkurenkce v Evropě a neomarxisti chtějí svým spůsobem chaos a multikulti všude a v tomhle jediném budou oba tábory v jednom společném zájmu a domluvě si svépomocně napomáhat a k tomu ji dopomáhá i OSN? S AGENDOU 2030
         Svět,naše zeměkoule, jako takova,celek již sama o sobě je multikulti a to je správné a svým spůsobem milé a přijatelné, ale promíchat nasilu jednotlivé kousky země, tak vznikne nepokoj, bláto a chaos.
         Nevítám, nesouhlasím a stavím se na odpor migraci! Plánovanému chaosu!

        • Ivka napsal:

         Ještě doplním, že existují dokumenty, filmy, kde je jasně deklarováno, že antikoncepci z vody nevyčistí úplně! I ryby z toho pomalu, ale jistě mutují. Jsou na to výzkumy.
         Takže se mloci hezky napijí asi z té vody i s náma)))páč jejich ohadrované dámy antiko neberou, ty se dokážou množit i v utečeneckých táborech, nicméně v Evropě se budou ještě chvilku namnožovat, ale pak jim stejně zatne tipec voda, vzduch. Očkování se vyhnou...

        • proud napsal:

         Tak trosku tlachy si myslim,nic zdravyho to urcite nebude v dlouhodobym horizontu a jde zase o neinformovanost,protoze uz to jde i bez antikoncepce(vzdycky to slo),respektive uz se da prene merit kdy to jde bez rizika.Jen se chtit informonat,ale tak je to vlastne se vsim.Nevinil bych chem ani antikoncepci,to je podle me taky prehazovani zodpovednosti!,ale vinil bych nevsimavost lidi co se kolem nich deje a lenost si opatrit adekvatmi udaje,v tom je podle myho nazoru zakopanej celej ten pes.Na protichudny informace a hokej v nich se taky jen vymlouvame,to je zase jen o lenosti pouzit vlastni hlavu a rozpoznat co je lez,co muze bejt pravda a co se pravde opravdu podoba,zacit se hejbat,mit zajem a bejt aktivni je lekem!!!

        • proud napsal:

         Zkus merak plodnejch dni s teplomerem Ivko,neco jako "pocitac" :-))

         Prevzato: "Používám přístroj, který měří bazální teplotu a když jsem plodná, ukáže se zelené světýlko. Můj muž se mě vždycky ptá ‘tak co, zelená nebo červená’? Je to pro nás taková sexy hra - a moje plodnost je najednou něco, co je na mě unikátního, je to jen moje."

         Spolehlivost podobných přístrojů (ať již je používáte pro účely otěhotnění, či k zabránění témuž) je mimochodem v podstatě úplně stejná - přes 99 % - jako spolehlivost pilulek.".........Takze? ;-)

        • proud napsal:

         Vsimni si ze casto pachame sebevrazdu z neznalosti a nezajmu,z pohodli,to plati o vsem,i o deni v republice.TO MY "JE" NECHAVAME DELAT SVINSTVA! To plati celosvetove,u nas specialne.

      • Ignác napsal:

       A nikdo na světě není debilní jak běloši v Evropě. Podívejte se u nás. Za komunismu došlo k rozvoji společnosti i jejímu rozmnožování a je to považováno za úpadek. V posledních 25 letech vymíráme a přesto vám bude většina obyvatelstva tvrdit, že žijeme v době největší naší prosperity. Takhle debilní a zdegenerovaná není ani žížala, aby si myslela, že doba vymírání a tedy biologického úpadku považovala za dobu své nejlepší existence. A v tom věřím, jsou Černoši méně zdegenerovaní jak my. V Africe přežije jen to z genů nejlepší. My degenerujeme, protože dovolíme přežít i tomu, co by v tvrdších podmínkách nepřežilo. Jestli budem takhle nabubřelí, tak spíše zmizíme.

       • Ignác napsal:

        Přesněji řečeno v posledních letech máme porodnost na úrovni vymírání. Následkem toho začínáme vymírat v posledních letech a trend se bude zvyšovat.

        • Justass napsal:

         Ignác - přesně o tom to je! Degenerované bílé stádo vymírá - to není výmysl - to je přírodní zákon. A přitom si různí blbové poplácávají po ramenou, že se máme jako nikdy. U nás konec začal záhy po Husákových dětech - řek bych.

        • houbeer napsal:

         Mam kamose cechy i necechy co maji 3a vice dětí.

        • proud napsal:

         Otazka je co se povazuje debilama za degeneraci,a co se povazuje za mizerny podminky k tomu mit rodinu,ktery se umyslne zhorsujou prave proto,aby ji mlady nemohli mit a tedy nechteli...........a stari na to pitome cumej a nedelaji nic!!!!!!!!!!!!!

       • Eschatolog napsal:

        Ignac, prirazujete kopulacnim instinktum subtropickych primitivu bozske vlastnosti a naopak politickou negramotnost a politickou debilitu mirneho pasu vyzdvihujete a ignorujete pritom ekonomickou a technologickou dovednost.
        Nicmene faktem je, ze bila rasa likviduje sama sebe a to dost uspesne.

      • Viktor Kisan napsal:

       Pozor, nepreceňujte Arabov, tí prebrali tzv arabské číslice a matematiku od Indov. A rozkvet mali na novo dobytých krajinách vždy pár desiatok rokov, kým ich celkom nesplunrovali.
       Prosím pozrite si prednášku vedca o Islame Dr Billa Warnera:
       https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI

     • asm napsal:

      Matematiku nám Arabi nedali, len predali nejaké poznatky. Neviem o tom, žeby bol Pytagoras Arab. Oni sami nič nevymysleli. K matematickým znalostiam sa dostali po dobytí Perzie. Samozrejme nepodceňoval by som ich preto. Podceňovanie je cesta do pekla.

     • Ruprecht napsal:

      Vidím, že v tom máte jasno a přehledno. Mohl byste mi v tom případě vysvětlit, proč černoši žijící stovky let v Americe, Kanadě, Jihoafrické republice (je tam už asi tak teplo jak u nás a ne zas tak daleko k Antarktidě,) jsou blbí jako boty. Prosazují se akorát v silových sportech (šachy jim nejdou), nikdo z nich nezískal Nobelovku a nikdo z nich nic nevynalezl? Jejich dispozice být takoví jací jsou je daná geneticky aNE POČASÍM (zbláznil jste se?!) ..Jestli dáte špačka do zimy anebo většího hicu, tak se z něj nestane slavík.
      ...Ale alespoň jste zábavnej - možná byste se tím mohl živit.:-)))))

    • asm napsal:

     Ja by som bol tiež ohľadom genetiky a IQ opatrný. Ono to IQ je v podstate len číslo, ktoré môže závisieť aj od metodiky merania aj od tréningu. V športe môže mať menej talentovaný, ale pravidelne trénujúci lepšie výsledky ako talentovaný ale netrénovaný. Pravdou však je, že toho černosi sami moc nedokázali. Oproti bielym prakticky nič. A v Amerike nie je tropické klíma.

     Egypt sa kedysi volal Čierna zem, ale to nemalo nič spoločné s farbou kože obyvateľov. Černosi tam v istom období boli faraóni. A potom Egypt skončil... Aký symbolizmus má potom zvolenie černocha za prezidenta v USA?

     No aj keby mali černosi to najmenšie IQ na svete sa im vysmievať nebudem, ani proti nim nič nemám, pokiaľ sa netrepú k nám a nechcú nás zničiť.

     • proud napsal:

      Rozumna rec,navic si nemyslim,ze treba pri preziti v divocine by byli nejak znevyhodneny proti vysokymu IQ vuci predatorum,nemocem a hladu,spis by prospeli lip,si myslim.Mam pocit ze IQ bude nejaka sikovna bajka spis,nez neco k necemu.

      • asm napsal:

       Nepodceňujem nikoho len pre IQ, ale ani nepreceňujem, hoci ho sám mám celkom obstojné. Je to len jedna stránka osobnosti. Keď tak nad tým rozmýšľam, príliš vysoké IQ, ktorým sa isté skupiny chvália môže byť znakom nedostatku v inej oblasti, ktorý sa snaží byť kompenzovaný pomocou IQ. Ako keď slepý lepšie počuje. Možno ste sa stretli alebo počuli o inteligentoch, ktorý inak neboli k ničomu.

       • proud napsal:

        Myslim si,ze na cely IQ seru,cloveka je potreba posuzovat podle jeho cinu,charakteru a moralnich hodnot.Znam lidi uplne "jednoduchy" kterejm bych pomohl spis nez debilnim "inteligentum", stejne tak jako uplne pitomy primitivy.

        • asm napsal:

         Trafil si klinec po hlavičke. Stačí sa pozrieť na tých kaviarenských intelektuálov.

    • anonym napsal:

     Faraoni měli haploskupinu R1b, to je tu co je v západní Evropě, byli bílí.
     Černí faraoni byli v dolním Egyptě, pokud se nemýlím a patrně patřili k míšencům.
     Jinak jsou i chytří černoši, jsou to Joburové.

    • jan nowak napsal:

     Ignác se narodil we společnsti, která si nemohla dowolit školstwí..
     .. se mi zdá : ))

    • Zuzana N. napsal:

     bol jeden jediný čierny faraón, inak boli černosi (Núbijci) faraónovými vojakmi. A Núbijci ani nie sú vlastne černochmi - majú síce tmavú kožu, ale majú iný tvar hlavy, úzke nosy, mandľové oči asi ako Sudánci a Etiópčania

  • Libor napsal:

   IQ 90 bylo v plánech OSN. A to z toho důvodu, že to jsou lidé, kteří by po válce s touto inteligencí mohli ještě pracovat za minimum v nádnárodních korporací jedné světovlády v systému NWO. Zároveń je tato inteligence zárukou, že nikdy nebude bojovat za pravdu, protože ji nemůže dojít souvislost. Prostě to má být pracující otrok. Všemu tomuto věřím, ale zkáza nebude dokonána, protože v příštím roce půjdou elity jako je Merkel, Obama a světoví oligarchové za katr nebo se zastřelí.

 4. Hladik napsal:

  Osobně bych si moc legrácky nedělal, obsah tohoto článku potvrzuje fakt že v Německu neví o 130 tisicích imigrantů - jako by se vypařili (to je info staré asi 5 měsíců). Prohlížel jsem nějaké info o investičně - stavebních akcích (významějších) a docela to sedí s nedostavěností. Německo je za bukem - měli bychom vážně přemýšlet o své budousnosti.

  • Sasin napsal:

   Něco takového může udělat jen zaprodanej STÁT. Do takového státu pak proudí miliony šmejdů z jiných zemí. A už to nemá mysl dál rozebírat. Heh

   • Paul Durham napsal:

    Ó má to smysl rozebírat, páč v czechbabwe se to kolorování připravuje také díky pracovitým zástupcům pracujícího lidu.

 5. leopold uchvatil napsal:

  jak pejsek s kočičkou psali článek. rychlost 500kt? kroků za týden, uzel za hodinu to taky není, kilotuna není rychlost. a potom ten německý výtah co uveze 4 ruské T-14? volná energie, pokud by ji američané měli, žili by jsme teď na planetě Amerika.

  • eda napsal:

   To jsou opravdu lapsy, "plánovaná ruská ofenzíva 2019", to je nonsens. Pokud by to byla pravda (ta ruská ofenziva), tak balím, děkuji za prožitý život a odcházím do věčných lovišť. Pro ostatní tvrzení se najde řada podpůrných indicií, jak píší jiní v diskuzi. Na druhé straně, když budují tajné bunkry za miliardy, jak nákladné je připravit věrohodný dopis lotyšské stavitelky, který nasměruje vědomí polovědomých (nás, kteří něco vědí, ale nemohou to vědět jistě) určitým směrem. Jsme v informační válce a vědomí lidí je ta nejcennější trofej. Možná ty bunkry existují a možná už tam ti musulmani dnes bydlí a celý plán pokračuje. Ale pak věřím, že jeho finále proběhne jinak než jak plánovali před 15 lety, svět se zásadně změnil v otázce vědomí a schopnosti elit jej kontrolovat. Škoda těch lapsů, ty jako by křičely: berte to s rezervou, technik nikdy nemůže (ani omylem) spojit rychlost a kilotuny.

  • nenimito napsal:

   Ten přepočet je správně 1kt=0,51444 m/s, čili přesně je to 925,992km/h, pane techniku:-)
   Záleží na tom, co jsi přestavujete pod pojmem "američané".

   Věřím tomu, co je psáno, že bylo. Ale jak píše překladatel, co bude, bude určitě jinak, než co je zde popsáno. A pokud se do toho vloží východ, což nemyslím, že dojde tak daleko, tak ty bubáky v těch bunkrech stejně pohřbí.

   • Hladik napsal:

    Děkuji za info a souhlasím a Vámi.
    Problém lidí je v tom že se vyjadřují hlavně o tom o čem nemají ani náznak vědomostí

  • Josef Švejk napsal:

   Konečně první, kdo pochopil, že NWOO naprosto zblblo! Některými články spolehlivě překonává ČT24.

 6. proud napsal:

  Takze Amerika znici Nemecko,obetuje ho,svou jedinou bastu v Evrope od ktery a ze ktery se muze odpichnout a ma nad ni absolutni kontrolu!!! Tady je nekdo docela dost "kratkozrakej",ten plan bude jinej...........je potreba si dobre rozmyslit jakej,s ohledem na deni na celym svete a odhadem mozny budoucnosti,nebo zameru.

 7. petr napsal:

  Mě to dává smysl. Zaříznou ekonomiku, omezí přísun potravin, energií a léků pro populaci a co nezlikviduje hlad a nemoci, to dorazí jejich africko-muslimská armáda s IQ pod 90. Oni budou vše řídit ze svých nedobytných bunkrů.
  A vrcholné státní zaměstnance zkorumpují příslibem, že pro ně a jejich rodinu bude místo v takovém bunkru.

  Ostatně to psal i Egon Bondy před 20 lety v jedné ze svých knih, že se elita zavře v nedobytných bunkrech a na zemi rozpoutá peklo. To že astronomicky bohatá elita, kterou v životě neuvidíte na žebříčku forbesu má vystavěné rozsáhlé podzemní komplexy a soběstačné biofarmy v odlehlých částech světa kam se nedostane radioaktivní spad, to bych považoval za fakt. Už o tom i točí filmy (Resident Evil).

  • proud napsal:

   Zkus si tu utopii predstavit v praxi a zjistis,ze to tak fungovat nemuze...........ty predstavy se jen cpou lidem co o tom malo vedi a maka se na tom aby co jich nejvic vedelo co nejmin!Jako treba proc v Yorku nemohly bouchnout atomovy naloze:-)))))))))))))))))

  • Jarmila napsal:

   Mě to rovněž dává smysl. Zvláště když jsem se dozvěděla v majnstrýmových TV zprávách, že Praha vybudovala prý pro strýčka příhodu 3 hromadné hroby pro mnoho tisíc lidí. Také mi připadá velmi podezřelá masivní a neustálá reklama, trvající nepřetržitě několik měsíců na životní pojištění. Jo, lidi budou bankám platit, pak zhebnou, skončí v hromadném hrobě a nikdo jim pak ve válce nevyplatí ani korunu.
   Jsem si vzpomněla na Marii z Mexika- ta nás pořád varovala, že nás přijdou muslimové a černoši do Evropy vraždit, ale nikdo jí to nevěřil.
   No, snad nás ten Trump zachrání. :)

   • proud napsal:

    "Jsem si vzpomněla na Marii z Mexika- ta nás pořád varovala, že nás přijdou muslimové a černoši do Evropy vraždit, ale nikdo jí to nevěřil."............a neveri,protoze to tak neni,respektive ne tak jednoduchy jak to podavala na zajisteni dokonaly paniky a vyvolani nenavisti k nim! Protoze ta nenavist by byl spoustec vzajemnyho vyvrazdovani vsech vsema.Pritom je potreba jen pochytat ty vyskoleny a nastrceny co zamerne podle planu delaji bordel aby ty nenavisti a konfliktu dosahli!

   • lukaš napsal:

    Paní Jarmila.
    Výborně,jen mě u toho napadá,že si Merkelová pozvala utečence,aby měla armádu,dělat pořádek v Německých koloniích.

  • anonym napsal:

   Zapomínáte, že elity se o sebe neumí postarat. Oni jsou mocní, pokud mají majetek a služby. Bez toho nejsou NIC.

 8. Fyzik napsal:

  Nechci odborníkům-technikům brát radost ze života, ale uváděné číslo 500kt nejsou kilotuny, ale uzly. Je to tím, že objektová bezpečnost se standardně měří jako odolnost vůči pádu středního dopravního letadla při rychlosti právě 500 uzlů.

 9. Fyzik napsal:

  On i výška letu se udává ve stopách a vzdálenost v mílích ..

  • proud napsal:

   A mile a stopa se taky budou merit pro zjednoduseni v kt? :-)

   • Fyzik napsal:

    Ne zjednodušení je, že uzel je námořní míle za hodinu. No a pak sr snadno počítá jednoduchá trojčlenka uletěné vzdálenosti za čas,bo navigace v letectví je totožná s tou námořní )historicky) ...

 10. Definitiva napsal:

  Jediný pravdivý zdroj informácií je Putinova loby v Rusku. Hovoria zásadne pravdu, neklamú!!!, všetci si to mohli overiť na vlastné oči za roky Putinovho pôsobenia.

  O pravdovravnosti Západnej civilizácie platí, že klamú 24 hod. denne a 365 dní v roku. Sú na to extra geneticky selektovaný už tisícky rokov, od vzniku ideológie sociálneho parazitizmu v Starovekom Egypte.

  V rubrike ekonomika skapal pes, preto tu odporúčam nasledovné o morálke ľudstva a ekonomike Západu a východnej civilizácie:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/11/7103-ekonomika-v-podminkach-globalizace-pravoslavny-eticky-vhled.htm

  a tiež zaujímavý náhľad na dejiny biblických náboženstiev, rímske katolícke kresťanstvo je umelý výplod Západnej civilizácie, článkov na túto tému je viac.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/11/7101-prastare-spiritualni-koreny-rusofobie.htm

 11. leopold uchvatil napsal:

  lidi maj z islámu plný gatě, ukažme že strach nemáme a všechny příchozí muslimi u nás přivítejme, přivítejme vepřovým sádlem, chlebem a solí, teplé škvarky zapité tuplovaným budvarem. odmítnutí je urážka a znamená doživotní práce na stavbě dálnic!
  souhlas Proude? oživí se chov vepřů a zlevní dálnice.

  • proud napsal:

   To tentokrat neni zase tak spatnej napad :-).I tu urazku beru vsema ctyrma,ale ne tu stavbu dalnic,bylo by lepsi na urazku odpovidat bezpodminecnou deportaci domu!,ne do nejblizsiho statu,ale opravdu az k nim DOMU!!!

  • proud napsal:

   Co se tejka zlevneni dalnice,to uz je vec dalsi,protoze jsou v takovym stavu a tak zdrzujou,ze by naopak meli platit nas za to ze je budeme pouzivat,jibnak at si ten vseobecnej krach,ty silnice vydavany za dalnice a tu zlodejnu z nich,strcej za klobouk!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    ....osobne je nepouzivam vubec!!!

   • proud napsal:

    Co nema 3,slovy TRI pruhy(nikoliv prouzky) a vic......nepovazuju za dalnici!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Natoz kdyz jsou porad v oprave a je na nich snizena rychlost a zacpa,to jsou brzdy,navic nebezpecny,ne dalnice!

     • Josef Švejk napsal:

      Skvělá kaskáda! Sice jsem ji nečetl, ale je jistě nabita informacemi až po okraj.

      • proud napsal:

       Jako ty ironii,bez jedinyho cehokoliv pouzitelnyho k cemukoliv!

       • proud napsal:

        To je tvoje charakteristika a jedinej tvuj neuzitek,uzitek totiz z toho co "plodis" zadnej neni!

        • Josef Švejk napsal:

         Třetí oduševnělý odstavec nebude?

        • Jarmila napsal:

         Proude jste normální, anebo jste spíš nasazený trol? To nemůžete napsat jeden příspěvek, ale musíte napsat třeba deset příspěvků za sebou? Proč to děláte? Už jsem Vám to jednou vytýkala, ale Vy zde pořád zasíráte diskuzi o ničem.

        • proud napsal:

         Porad nejak nechapu co ti na tom vadi!!!!!!!!!!!! A taky jaky hovno ti je potom?! Zavidis? Pis taky tak,abys mohla,potrebujes u toho premejslet,ne vymyslet jednu kokotinu,placnout ji sem a mejt nadobi a zapomenout na to! :-)))))))))))))))))

        • proud napsal:

         O normalnosti bych si s clovekem co obdivuje panikarku z Mexika zenouci narod na sebevrazdu a nerespektujici jeho vetsinovou volbu,klidne popovidal!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Nic se nezmeni,treba se i se Svejkem a podobnym odpadem.....POSERTE! :-)))))))))))))))))))))))))))))

        • Josef Švejk napsal:

         Víš Jarmilo, on je proud takovej, jak bych to řekl, jednoduchej. Asi je rád, když v hlavě na několik sekund udrží jednu větu. To ji pak musí honem plácnout na sklo, než se rozplyne. Pak si musí odpočinout a počkat na další vnuknutí, aby mohl pokračovat. Atd, atd. Při snaze vypotit vět více začnou se mu tak nějak rozkládat před očima, např.:
         "Pis taky tak,abys mohla,potrebujes u toho premejslet,ne vymyslet jednu kokotinu,placnout ji sem a mejt nadobi a zapomenout na to!"
         Je v tom podobný starostovi Kyjeva Kličkovi:
         "Dneska v zítřejší den za vlak ne všichni mohou platit, spíše nejen pouze všichni. Málokdo to může dělat"
         Nebo:
         "Ukrajina vyhlásila nevyhlášenou válku Ruska proti Ukrajině. Pokud však vycházíme z toho, že vojna nebyla nikým vyhlášena, tak žádná není. Vzhledem k tomu, že nevyhlášená válka proti Ukrajině byla vyhlášena samotnou Ukrajinou, která válku nevyhlásila poté, co jí nebyla vyhlášena válka, tak se výplaty na územích, kde je nevyhlášená válka, ale kde válka není, vyplácet nebudou."
         Asi je to normální u velkých myslitelů.

        • proud napsal:

         A tak svejk vymyslel pleveleni na ktery jsi mu mila matrace,cisticko bot,kucharko a uklizecko,prihrala,protoze on nedokaze jinak ani to co aspon ty,ve svy duverivosti jednoduchy Marii :-),a hned tu vzniknul slusnej odstavec o hovne,a me budete TUPCI neco vykladat o tom ze napisu 3-4 x za sebou na 5 radku:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Jste mi hodne k smichu,ac je to spis smutny............

      • Hladik napsal:

       souhlas, proud se rád poslouchá - možná i čte

       • Jarmila napsal:

        Přesně tak to je, prd, ježíšmarjá, pardon proud, se pravděpodobně velmi rád poslouchá a možná si něco po sobě někdy i přečte. :) Ale spíš ne, protože by zde tolik neblbnul na kvadrát. A ke všemu nemá rád pracovité ženské, které po práci ještě makají i doma- zdá se že těmito poctivýma ženskýma opovrhuje a buď má rád kurvy anebo je prostě na hošánky.
        Je matrací, uklízečkou, kuchařkou a čističkou bot i jeho ctěná maminka? Asi jo. Protože by jinak proud neseděl furt na počítači- neměl by na to totiž tolik času, jelikož za něj vše odpracuje jeho ctěná maminka, matrace, uklízečka a kuchařka. :D

        • proud napsal:

         Picu a sisky devenko,maminka je chytra zenska a proto ji mezi zeny pocitam,ale kdyz se tu nekdo projevuje jako matrace atd. ,pak je lepsi kdyz se drzi toho co umi,rozumime si? ;-) :-))))))))))

        • proud napsal:

         A jak jsem k tomu dosel? Jednoduse,protoze jen chorej mozek,byt i pracovitej,si muze prizvukovat s ublizenou Marii ktera by narod vehnala do sebevrazedny valky a nerespektuje ani vuli vetsiny toho naroda a i jinak se projevuje "divne",je proto lepsi kdyz dela to co mu jde nejlip a k cemu je puvodne urcenej,kdyz jako nekteri jini debilove neumi ani spolknout zpusob vyjadrovani druhejch ;-) :-)))))))))))))))).Holt mi to maka a sroti,na plakani,ironii a kecy bez jedinyho napadu jak na to aby bylo lip bych si vystacil opravdu jen s jednim prispevkem jednou za cas a dal bych delal hovno jako mnozi svejkove a docenti!

        • Josef Švejk napsal:

         Jasně proude, nedej se. Dokonce to po sobě i čteš, když se chceš dozvědět něco nového, že jo!

        • Jarmila napsal:

         Tak poslední invektiva k Tobě prde a víckrát se Tě již nebudu nikdy všímat a budu Tě vždy ingnorovat. Tvoje máma že je chytrá? To znamená, že doma neuklízí, nevaří, nežehlí, nesouloží a na všechno má jiné blbce? A když je tak chytrá, proč zplodila takového blba, který otravuje většinu slušných diskutérů, kteří chtějí psát k tématu? Už jsi vyštval Marii, jejíž příspěvky měly vždy hlavu a patu a byly stokrát hodnotnější než ty Tvoje a vždy měla co říct k tématu. Takže čau a už si mě nikdy nevšímej.

        • proud napsal:

         Zaplat "panbu"!!!Vsimani nehrozi,ja rad baby co maj neco v hlave,co v ni mas jsi opet dokazala vzpomenutim Marie!Takze beru vsema deseti!

   • lukaš napsal:

    Proč jsou asi předražené,protože zakázky dostávají zahraniční firmy,které pak mají o to větší čistý zisk,pochopitelně je to navíc dotováno z EU,takže si dotují svoje firmy.

 12. pesimista napsal:

  Je to ale slátanina . . . Statisíce lidí v podzemí . . . Jen vykutání takových prostor je nereálné, natož vybudování potřebných skladů a prostor, aby lidé přežili alespoň týden . . .

  • Josef Švejk napsal:

   Trpaslíci také žijí pod zemí už mnoho let a nikoho to nepřekvapuje. Máte ovšem pravdu v tom, že je to slátanina. Ale to se stává na NWOO poměrně často.

   • proud napsal:

    Mimochodem........proc sem teda lezes,debile?! :-))))))))))))))))

   • anonym napsal:

    Existují starověká podzemní města, na netu je odkazů dostatek. Nikdo neví kdy a proč byly budovány.
    Slimáci jsou holt dost blbí aby tu boje vyvolali. Ale zase dopadnou blbě.
    Je to už třetí pokus o islamizaci Evropy, první bylo Španělsko, například se dochovalo město Alhambra, wiki o tomto období velice krásně píše. Asi sluníčka spravují tento web.
    Druhé období byla turecká ofenzíva. Z té doby je znám Vlad Dracula, který proti nim bojoval. Zvláštní je, že z něj někdo v Anglii udělal upíra o několik století později.
    Vídeň zachránili Poláci, Litevci, Slováci, prakticky středoevropské národy. Západ tehdy jen prohlížel.

   • Paul Durham napsal:

    osef Švejk napsal:
    23.11.2016 (17.27)

    Toho Klička jste citoval ? nebo parodoval ? bo jsem se ohrozil na životě četbou toho textu !!!

  • jan Tak napsal:

   tak nerealné to není hloubit tunely jde velmi lehce pokud horninu ohřejete na asi 580 stupňů C pak se krájí jako maslo ovšem stojí to hodně energie a dá se to použít pouze u monobloků ve větších hloubkách

  • asm napsal:

   Ja by som to na ľahkú váhu nebral. Tieto tunely spolu so svetovým džihádom boli predpovedané už v 60. rokoch. Svetový džihád je tu, takže reálne môžu byť pokojne aj tunely. Spomeniem nedávnu udalosť s Gothardským tunelom a divným rituálom pri otvorení.

   O čom to hovorím? Pozrite si film a ešte lepšie prečítajte si knihu Duna od Franka Herberta. Údenáčov tam využíva podobne ako Lawrence z Arábie Paul Atreides v boji proti Harkonnenom. Stačí len trocha predstavivosti, aby bolo jasné, že Atreides znamená USA a Harkonnen Rusko. Údenáči sú poskrývaní v podzemných priestoroch, takže nikto netuší koľko veľa ich skutočne je.

  • Jarmila napsal:

   To se ale velmi mýlíte. Oni skutečně mají vybudována celá podzemní města. I pod Prahou jsou.
   Ve vynikajícím polském filmu zvaném Sexmise si z toho již v socialismu dělali srandu, ale tak to skutečně je.

 13. leopold uchvatil napsal:

  fyzik na tebe se tu čekalo, jasně že to měl být uzel, jenže nemá zkratku (kt) ale (knt)knot=uzel, rychlost zvuku používá (M) machovo číslo, M=1 rych.zvuku, její hodnota klesá s rostoucí výškou\menší hustotou vzduchu.

  • Fyzik napsal:

   No to jsem rád. Bože jak se na základě nepřesností dá krásně plácat prázdná sláma.
   Takže - knot(uzel) má zkratky kt,kn a celé znění knot. NIKDY ne knt
   Vznikla tu myšlenka, že je to kilotuna a tedy to vyjádření v článku ukazuje na padělek. Tak to prostě není.
   No a navíc kilotuna není jednotkou destruktivní síly, ale jednotkou síly výbuchu je "ekvivalent" TNT. Uvedení jednotky váhy (kilotuna, megatuna atd.) bez vazby na ekvivalent je projev diletantismu.
   Tak si tu mudrujte dál

 14. Pier napsal:

  V diskuzi nějak zapomínáte na to,že pokud jsou zařízení budována pro
  případnou islamizaci,tak jejich financování musí nějak souviset se Saudama.Logika věci nafta nebude tak se budují další působiště s potenciálně dobrou ekonomickou základnou,přece to nebudou budovat v zaostalých zemích.K samotnému článku,pokud by se něco podobného uskutečňovalo tak to musí být absolutní majstrštyk v jeho utajení.
  Faktem je,že s jídlem roste chuť viz.11.září v USA.Odhalením těchto projektů může být také zůčtování s poskytovateli investičních prostředků.

  • proud napsal:

   Ma to hacek,k cemu ti bude dobra ekonomicka zakladna,kdyz ji naplnis opicema co ji jednak znicej a podruhy vybijou ty ktery tu ekonomiku budovali a udrzovali v chodu?...........

 15. lukaš napsal:

  Tu vytěženou zeminu asi vozí do moře,proto stoupá hladina oceánů.Něco na tom bude,už jen k vůli těm utečencům,nikdo neví proč jich je tolik a hlavně do Německa,že je tak upřimně pozvala Merkelová v tom to asi nebude,to jen svědčí o tom záměru.

 16. leopold uchvatil napsal:

  taky ten jejich džihád a videa kde řežou hlavy, odpovězme, český pohan vrací úder: video jak mustafu s páskou na očích o zabíjačce ládují od prejtu po tlačenku, a týden poté umírá hlady přilepen k zemi za fousy do kterých hodinu zvracel.

 17. leopold uchvatil napsal:

  [Jan Tak] a čím to prosímtě ohřívají na 580C^, a jaké množství je ohřáto?

 18. weissbach napsal:

  Nedokážu posoudit nakolik jsou informace v článku reálné a nakolik je to konglomerát posbíraných jednotlivostí spojených v nějaký varovný celek, ale vzhledem k úrovni manipulace a podrazů, kterým jsme ze strany Washingtonu, EU a místních satrapům dlouhodobě vystaveni, bych to nebral na lehkou váhu.
  Realita je totiž taková, že jakmile se zhroutí Německo, nastane dominový efekt na jehož konci může být zánik nejen EU /což by samo o sobě nebyla tragédie/.

  • lukaš napsal:

   Ještě bych k tomu dodal,jak proběhla ona informace,ať si Němci obstarají jídlo do zásoby aspoň na 10dní.Každopádně někdo toho ví dost,ale pustí informaci jinak.

 19. asm napsal:

  Rok 2017 sa blíži. Je to 100. výročie židomurárskej revolúcie v Rusku a 300. výročie vzniku Veľkej lóže Anglicka.

 20. asm napsal:

  Neviem, nakoľko je možné veriť oficiálnej histórii, ale súčasné udalosti súvisiace s týmto článkom mi pripomínajú udalosti spred 1000 rokov.

  Do Európy sa šírilo nové náboženstvo - kresťanstvo, ktoré najprv prijal juh a západ. Ten ho potom využíval na dobývanie slovanských území. Slovania najprv bojovali, ale nakoniec ho museli aj tak preventívne prijať. Prišli ale o územia v Nemecku, Panónii a ktovie, kde ešte. Napadá niekoho, čo máme v tejto situácii robiť?

  • Jarmila napsal:

   Nemám tušení, co máme v této situaci dělat. S těmi Slovany máte ovšem pravdu- prostě je také vyvražďovali ohledně násilného zavádění křesťanství ve velkém. V dnešní situaci již ale vím, jak to vše probíhalo v dobách vzniku nacismu. Prostě tam Němcům nasadili veš do kožichu, rothschildovského židáka Hitlera- a jeli přesně podle předem připraveného scénáře, přesně tak jako nyní.
   Vzniklo u vás na Slovensku také na každém rohu plno kebabů? Pokud ano, tak to máte rovněž spočítané.

   • proud napsal:

    Takze vazeni pozor,to si dobre zapamatujte,tam kde je kebab,jste uz vyrizeni,mrtvi,a nedej boze ze jste si ho koupili a co hur,i snedli,to uz z pekla nevylezete a nebudou vam tam rozumet,protoze budete stebetat arabsky:-)))))))))))))).Ja se snad picnu:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Josef Švejk napsal:

     To není špatný nápad. A kdy?

     • proud napsal:

      Josefe Curaku,polib mi prdel"inteligente" a chyt se s "docentem" durhamem za rucicku a hrajte si spolu na peska,jeste jstre nevymysleli ani hovno,ale serete se,natoz neco udelali :-))))))))
      Ps: ty maly pismenka v osloveni nejsou ani chyba,ani nahoda,kazdy pice co si zaslouzi ;-)

    • anonym napsal:

     Kebab je všude a nikdo tam nechodí, Arabové skupují lázeňská města. Jsou všude už i na severu Moravy. Ještě před 3 roky je tam nikdo neviděl a dneska je jich všude plno.

   • asm napsal:

    Neviem, ako je to vo veľkých mestách, u nás boli asi 3. Jeden pred časom skončil :)

    My však máme problém, aj keby tu neprišiel ani jeden islamista. My už tu máme 400 tisíc maďarských imigrantov a pol milióna až milión, to nikto nevie indických imigrantov. V prepočte na celkový počet obyvateľov je to asi najviac v Európe. Keď odchádzali do Fínska, hneď ich poslali nazad. Vtedy nebola žiadna solidarita so Slovenskom, tak nech idú farizeji s tou svojou solidaritou s Európou do riti.

 21. lukaš napsal:

  asm.
  Dobré a doplním,jen teď se to náboženství šíří v Evropě,čarodějnicí.

 22. veronika napsal:

  proude - když jsem toto - něco podobnýho - napsala na leva net přes pár lety, tak mě od té doby tamní admin - hox - mazal - ted už ne..

  podle mého dávného zdroje, kontakt už nemám, nás němci napadnou a pak ještě i rusové.. právě k tomuto si pěstují tamní migroše.. obojí nám prý nemohou odpustit a zapomenout své odsuny...

  bylo to předpovězeno ještě před vstupem armády rf do sýrie... oni všichni počítali s pádem asada a rozbitím celého blízkého stř. východu... a severu afriky..
  byli jsme skutečně na řadě..i tady, v evropě...
  ==================================================
  a hl, tady, my... protože tady, u nás vše začalo a taky má skončit... tehdy mi řekl, že vezmou 140 000 čechů - je na to prý dohoda z r. 68 a zbytek planety zanikne...
  ==================================================
  angela s tím vším nesouhlasila, ale us ji přitlačilo...pádem letadla, srážkou nočních vlaků...

  řešení cítím ve vítězství rf v sýrii
  na počátku svého působení v úřadě měl putin stejné energetické vyzařování jako má medveděv, a jiní.. na počátku úřadu byl stejný, jako je třeba medveděv, .. ale on se změnil!!! A NECHCE VÁLČIT, DOBÝVAT...!!! je to člověk, který chce světový mír!!

  pamatujete, když se putin na pár dní ztratil?, byl na kole...
  ==============================

  lidi nesmíte propadnout panice, strachu - každá vaše myšlenka TVOŘÍ NÁSLEDNOU REALITU!! KAŽDÁ!!!!

  JEDINÁ CESTA VEN JE V TOM, ŽE SE NAUČÍTE ŘÍDIT VAŠE MYŠLENKY A TĚMI ZAČNETE VYTVÁŘET POZITIVNÍ REALITU - TED SE TO STALO V US - KDO BY SI POMYSLEL, ŽA TRUMP VYHRAJE?, že?!

  tvorba reality je v podstatě velice jednoduchá věc - vy si pči klidném posedu, polehu s každým hlubším nádechem do sebe natahujete pozitivní věci (láska, harmonie, úspěch,..) a s každým výdechem vydechujete zápor (nemoc, neúspěch,...)

  na fcb - prepare for change - je každý den v 21:00 meditace za sýrii, někdy i celosvětová..

  tamní chátra je v obklíčení, když se ponoříte do hlubší meditace, tak onu situaci i uvidíte v obrazech, filmu, nacítíte... osobně jse nacítila tunel, který tam budují, aby osvobodili lidi, kteří tam jsou drženi jako rukojmí, a pak je opravdu ZAČISTÍ...

  PS: TENTO PLÁN MĚLA NEGATIVNÍ ENTITA, KTERÁ TADY OPERUJE PO TISÍCE LET - ZBÝVÁ EVROPA, JAKO KOLÉBKA DNEŠNÍ VZDĚLANOSTI, RUSKO.. PROTO TA AGRESE - ŽÁDNÝ KONTINENT NEMÁ TAKOVÝ IQ POTENCIONÁL...JAKO MÁ EVROPA... A PAK BY SE STALA ZEMĚ BEZBRANNOU....
  TED SE PRÁVĚ děje onen střet, blízko jsou už ti dobří..., kteří nám přispěchali na pomoc...

  PROTO => ŽÁDNÝ STRACH A DOBRÉ EMOCE!! TÍM ŘÍDÍTE NEJEN SEBE, ALE VŠECHNY OKOLNOSTI KOLEM SEBE!!!
  PŘINUTTE SVÉ SRDCE, ABY Z NĚJ VYCHÁZELA JEN LÁSKA!!! :-) A ZASÁHLA A OVLIVNILA OKOLÍ...

  • pesimista napsal:

   ó bóže . . . ó bóže . . .

   • Josef Švejk napsal:

    Nesvádějte všechno na pána boha. Je dokonalý a takovou blbost by neudělal už z principu.

    • Robo napsal:

     Niekto zostane idiotom celý život.
     Typicky sympatizanti spolku Sysifos.
     Ostatní sú schopní svoje názory upraviť na základe uznania, že pejzatci ovládajú školstvo, médiá, oficiálne vedy, ..
     Dočasu, potom budú Sysifáci pre hanbu už i sami sebe.

 23. Libuše napsal:

  Budte v klidu.Informace z článku berte na vědomí,ale jinak do toho nedávejte pokud možno žádnou energii.Tím bychom pomáhali těm zločincům uskutečnit jejich plány.A to nikdo z nás určitě nechce.At si staví svoje bunkry,ještě neví,jestli z nich vylezou ven.Bytosti,které žijí v podzemí miliony let,již dali elitě i Cabal na srozuměnou,že nejsou dole vítáni,ani v bezpečí.Tento článek beru jako informaci jejich možného záměru-plánu.Nic víc.Dějí se i jiné zásadní věci,hodně důležité.Spěje to vcelku zdárně k plnému odhalení.Věřím ,že vším projdem a dočkáme se už ne tak v daleké době lepšího uspořádání na naší planetě.Hlavu vzhůru,možná již v prosinci uvidíte na nebi to,co jste ještě neviděli--přeji všem klidné, pohodové dny-plné lásky

 24. leopold uchvatil napsal:

  [fyzik] poučuj jen v případě, že máš o čem, a pochopil si správně text. [knt] používali analogové ukazatele rych. letadel, skleněný kokpit neznám, vojenský head up display v rámečku většinou podél pravého okraje zobrazuje rychlost v uzlech, rámeček může být označen [V,S] rychlost, [K] uzly. výška se zobrazuje ve stopách rámečkem označeným [A]výška, [může být cokoliv]. jen okrajově abys věděl co se naučit, až budeš vědět co je a co není mezinárodně uznaný standart, budem pokračovat.

  • proud napsal:

   Tak s tema uzlama mel nakonec pravdu ne? Nehraly me,jelikoz jsem o tom malo vedel,jelikoz ten obor jde tak nejak "mimo me" :-)

   • proud napsal:

    Jako spravnej lempl jsem se o to pri seskocich nezajimal,protoze jsem mel a mam za to,ze vlastne ani ty seskoky moc k necemu(krome pravidelny armady),a prirozeny cloveku vlastne nejsou,navic nechat se rozstrilet na padaku taky nebude zadnej med kdyz s tim jeden nemuze nic delat.....

  • Fyzik napsal:

   No tak původní nesmysl, který jsem uváděl na správnou míru uznal dokonce i proud.
   Pokud někde je použita zkratka knt - prosím, to je mi vcelku jedno a když mne posíláš co se mám naučit, tak si doplň češtinu :
   [knt] používalY analogové ukazatele

   No a co se týká článku:
   A. kompilát pravdy a nesmyslů
   B. jediný účel je zdiskreditovat pravdu, tím, že je podávána spolu s nesmysly

   No a teď už jen vyzobat tu pravdu, to není taková rychlovka ...

 25. Kolemjdoucí napsal:

  Co se týče zásob, upozorňuji že vepřové maso nejedi nejen muslimové ale i jiné blízkovýchodní národy...

 26. petr366 napsal:

  Ty brďo !Tohle se čte líp jak kdejaká scifi.Moc tomu nevěrím ,ale sichr und sichr.Zítra skočím koupit neprůstřelnou vestu a dokoupit nějakou munici.Nakonec proč se bát budoucnosti.Nemusím se jí vůbec dožit.

 27. veronika napsal:

  věci v článku jsou myšlen jaksi v pravdě - ale lidé se od toho bodu změnili - působí do značné míry kolektivní vědomí, které realitu mění -
  a ta se už posunula...takže tyto uvedené věci nehrozí..
  a jakmile to v sýrii skončí, tak merkel okamžitě otočí, už ji nikdo nebude držet pod krkem...

  cha cha že ji udělali kryt v 70m? to je hloubka křídy...tam jsou pěkně tvrdý nánosy sedimentů... to nepůjde vypátrat... - proto dali velitelství do 30m, což je dohledatelný... a když je pod ním.?? => takže je to jasný..

  ale mám to blbý úvahy...

  ale právě to, že dokážem manipulovat s realitou, to nám dává naději, že dojde v brzké době k odhalení => negativním entitám dochází pára....

 28. leopold uchvatil napsal:

  >PROUD<
  /rychlost 500kt?/ z mého komentu nejslabšího místa v článku. [fyzik(pan wikiped) udělal vlastní estrádu, i bez Láďi Hrušky, nakrmil publikum NOKY, teda KNOTY, nemůžete navázat známost, trápí vás tkaničky - nezoufejte, fyzik má uzel pro každého, žádný mu neuteče ani Radim Uzel, ten umí taky]

 29. veronika napsal:

  http://orgo-net.blogspot.cz/2016/11/pizzagate-obrovsky-pedofilni-skandal.html
  a ten john podesta - jaký že to mimozemštany chce odhalovat???
  vždyt oni s nimi tahají za jedno lano!!

 30. jan nowak napsal:

  .. když jsem napsal " Studenou dwanáctku " myslel jsem tím PIVO !

 31. leopold uchvatil napsal:

  ale k věci: /bunkr odolá nárazu letadla v rychlosti 500kt(=926km/h)/ co je tam špatně, ví někdo? nejde je nevidět jsou velký jak kráva. Dobrá 1.odolnost bunkru vyjádřena jen pomocí rychlosti, jakou má předmět, kterému odolává=konec debaty, článek končí, mýdlo končí. 2.[rychlost(a) 500kt(b)?(c)] tedy [a=b/c] tedy [víme že jde o rychlost v uzlech, ale nevíme jednotku času] fyzik spasitel poznal rychlost i uzel a dál to znáte, zarputile odmítal uvěřit že pravítkem čas nezměříš.

  • Nikdo napsal:

   Kristepane, kde tam máte napsáno nějaké letadlo? Ten text je - stojí dokonce i přímý zásah rychlostí 500 kt (=926 km/h) aniž by utrpěl tlakové ztráty. - Pan překladatel to blbě přeložil, protože zkratka "kt" je označení pro "kilotuna", tedy exploze sílou 1000 tun klasické trhaviny TNT. Z textu vyplývá, že to vydrží náraz silou 500 tisíc tun TNT. Jen pro zajímavost. Na Hirtošimu byla použita puma o síle 29 kt. Běžné současné rakety (Tomahawk, nebo Iskander) nesou hlavici o síle 400 kt. Takže žádné letadlo a žádná rychlost.

 32. leopold uchvatil napsal:

  knot=uzel=délka, [500kt] tedy nevyjadřuje rychlost ale délku a převádět délku na rychlost nelze!
  3. 500kt(=926km/h) tedy [(500kt)=?(něco)]=926km/h, něco tím pádem nemůže být rychlost, a jen fyzik by to mohl vědět, kdyby to věděl, chudák. pojmenujme na jeho počest tuto jednotku FYZIKŮV UZEL, 1FU=926km/h, a hurá pro nobelovku, rychlost zvuku objeví každej, mít svoji veličinu při které se nic neděje, nikdo předtím nedokázal. Ať žije, fyzik na hrad.

  • asm napsal:

   Uzol nie je dĺžka, ale jednotka rýchlosti hlavne v námorníctve. Mimochodom existuje taký pojem časopriestor. Čas a priestor sú previazané veličiny. V minulosti sa vzdialenosť udávala časom. Ako je to ďaleko? Tri dni koňmo atď.

   • Josef Švejk napsal:

    Ano. A čas a prostor jsou právě tím uzlem provázány. Je to zhruba totéž jako provázání jednoho konce s druhým koncem kravaty uzlem v prostředku.

  • Fyzik napsal:

   Teda Uchvátille uchvátile, nauč se číst, pak vstřebávat informace.
   Napsal jsem jasně, že objektová odolnost vůči nárazu letadla se posuzuje oproti nárazu středního dopravního letadla (má nějakou definovanou hmotnost, deformační energii atd.) při rychlosti 500 knot.
   Můžeš exhibovat jak chceš a toto je prostě fakt.
   Takže to vůbec není slabé místo článku.
   Slabé místo je neorganické slepení tvrzení, první pravdivé (ověřitelné), druhé nepravdivé (neověřitelné) ve snaze projekce u čtenáře.
   Ale Leopolde na takové čtenáře jako ty všechno dobré.
   Už to nebudu řešit, diskuze není hádka a osobní invektivy jsou naprosto primitivní postup

   • PM napsal:

    No to je tady parta blbů. s nimi si nelamte hlavu a vy si blbouni nejapní kupte třeba flight simulator za dvě kilča

 33. leopold uchvatil napsal:

  [PROUD] tvůj úhel pohledu v jádru se o moc neliší od mého. občas když jsi naměko a projevíš lidskost nekontrolovaným výbuchem vzteku končící ...a klidně vás zabiju všechny, jsou mi povědomé, nepřemýšlel si o založení koalice zla? dobré věci nejdou dělat bez trocha té krve.

  • proud napsal:

   Uchvatile,jeste jsem tu vlastne vzteklej ani nebyl,ani by to nebylo produktivni,je to porad jen chat a na konkretni lidi nedosahnu.A kdybych i dosahnul,nikdo z nich neudelal ani nenapsal neco co by bylo na zabiti :-),vzit zivot je jednoduchy,prilis jednoduchy na to,aby se to stalo beznou zalezitosti,jde o rozsudek kterej nukdy nelze zmenit,natoz vzit zpatky a muze to mit nasledky.Nesud jen z toho co ctes.Neni az takovy umeni brat zivoty,jako rozhodnout se ktery.

  • proud napsal:

   A dobry veci jdou a maji se delat bez krve,paklize je to mozny a soudit a odsuzovat se ma pozdeji a s chladnou hlavou!!!

 34. Nikdo napsal:

  Vidím, že moje komentáře z Nicku Nobody jsou asi blokovány. Sice nevím proč, ale již druhý mi neprošel. Toto je pouze test, zda je blokace na Nick, emailovou adresu, nebo IP adresu. Nikdy jsem nevěřil, že i alternativní webyy blokují diskusi i když je k věci, nejsou tam žádná sprostá slova apod. 2x jsem poslal koment k věci, nekrmím trolly, ani jednou neprošel. Zdravím Admina.

  • Josef Švejk napsal:

   Blokování nealternativních komentářů je na alternativních diskusích automatické. Je třeba zachovávat alternativní postoje!

 35. jan nowak napsal:

  El Proud

  Byl to ten slawný den
  Kdy k nám byl dowezen elektrický proud
  .. w bedně byl zabalen náwod byl připojen
  Ztřídawý zžírawý zkratka

  El Proud
  Z děbny hned wyskočil
  K zásuwce přiskočil..
  ..wrazil do ní oud !

  Náhle wšak BLESK tu sjel
  Až se náš proud zachwěl..
  .. zbyl mu z něj jen TROUD

  Ztřídawý zžírawý krátký elektrický proud
  El Proud

 36. Nikdo napsal:

  Takže jo, Nobody je blokován, český překlad Nikdo blokován není, stačil jen překlad do Češtiny. Nevím,co jsem pánům z NOWO provedl. Zase tak často sem nechodím a mých příspěvků do diskuse také není moc. K článku: Já jsem si ho přečetl na webu prvopodstata. Že takovou blbost publikuje prvopodstata tak nějak beru, odpovídá to zaměření jejich webu. Že to bude publikovat NWOO, by mě v životě nenapadlo. 155 diskusních příspěvků ale ani jeden to nezpochybnil. Když jsem požádal pana Admina z prvopodstaty, aby mi vysvěětlil, jak někdo dokázal v podzemí postavit a zprovoznit bratru více jak 1.000 km železnice za 4 roky, což by byl výkon hodný Guinesova rekordu i na povrchu s využitím elektrické energie čerpané z dieselagregátů, dostal jsem odpověď, že byly použity stroje a mechanizace z jiné nepozemské civilizace. Tak to mi stačilo. Prostě Marťané, nebo z Venuše přilétli a postavili druhé Německo pod zemí. Mně to připadá jak matematický příklad: Když 10 dělníků postaví dům za rok, za jak dlouho ho postaví milion dělníků? Pěkná hovadina, že ano. Dovede si někdo z vás představit jen kolik energie spotřebuje mašina na ražbu tunelu? Těch dieselagregátů by tam musely být tisícovky a ani to by nestačilo. Jo abych nezapomněl, na "větrníky a fotovotaiku". Jenomže vítr nefouká pořád a sluníčko jaksi v noci nesvítí. Prostě celý ten článek je hoax.

  • Josef Švejk napsal:

   Jsou-li použity stroje a mechanizace z jiné nepozemské civilizace, tak žádný dieselagregát není třeba.
   A když 1 loď přepluje oceán za 50 dní, tak je přece naprosto jasné, že 50 lodí ho přepluje za den.

 37. proud napsal:

  Tohle ani nema smysl komentovat.............Marnej je proste marnej.

 38. leopold uchvatil napsal:

  [fyzik] článek má být pro širokou veřejnost, jak se tedy jen z článku dozví co je to 500kt?

 39. leopold uchvatil napsal:

  od včera sem se nic dozvěděl, kdyby takhle byla napsána bílá velryba, nikdo by ji nečetl, třetinu knihy tvoří vysvětlení.

 40. leopold uchvatil napsal:

  důvod proč připustit existenci stavebních práci takového rozměru je, že by to vysvětlovalo patálie okolo tunelu blanka, náklady na stavbu teď dávají smysl, když víme kolik se postavilo v německu. Bééém bééém bééééééum budem svištět podzemkou z prahy do celého světa, [oprava] do světa,[pardon] do třetího světa během odsunu do afrického pohraničí na severu kontinentu, a budeme mít všechen písek jen pro sebe..

  • proud napsal:

   To by se muselo prokazat ze se pod tunelem skutecne neco budovalo,protoze jinak jdu na mnohem prozaictejsi vysvetleni ,ze se tam ve velkym kradlo a machinovalo.Ono je ukrast a ukrast,kdyz se z takovy zlodejny chces poradne napakovanej vyvliknout,musis zproneverit a otocit,abys zpronevereny "vcas" vratil a otoceny ti zustalo,pak je to "podnikani" a ne kradez.......a to trva ruzne dlouho.

 41. Viktor Kisan napsal:

  Nechápem, prečo máte na stránkach samé podvodné reklamné stránky, ktoré chcú obrať ľudí o peniaze ako protiplesňocý krém na nechty Fungalor, alebo predsmrtný horoskop Vangy atď.
  To sa všetci šmejdi po zamedzení ich aktivít presunuli k vám?
  Proste takmer všetky.
  To je hnus, nekontrolujete to?

  Viktor

 42. JarkaS napsal:

  Já tomu naprosto věřím. Existuje video z roku 2003, kde jakýsi herec interpretuje v němčině plán jakéhosi "krále Judase". Nikdo neví, kdo to je, ale jasně se tam mluví o depopulaci a o tom, že Německo musí být zničeno. Tento rozhovor vedlo 22 bratrů v čele se Satanem 3 kilometry pod Vatikánem. Je už známé, že po celém světě jsou obrovské podzemní prostory - laboratoře (údajně 42) a planeta je provrtána tunely. Taže věřím i tomu, že pod Vatikánem takové prostory jsou. Merkelová je ďábel sloužící satanovi. Ale je to ještě mnohem komplikovanější. Nicméně, St. Germaine kdysi napsal dopis Voltairovi, ve kterém mu svěřil, že pohoří a přilehlé oblasti od Dunaje po Inn bude v plamenech a ruská vojska odsud budou zděšeně utíkat (kdo je St. Germaine si najděte na netu). Z tohoto důvodu zřejmě ani v této oblasti žádné bunkry neprojektovali, musí tam tedy něco být jiného. Možná to souvisí s Cernem. NWO byla už vláda faraonů v Egyptě se vším všady včetně robotů a morglonů. Vše je ukryté za božstvem a na freskách a Hawass hlídá...... Každopádně, co ta paní psala, koresponduje i s Janovým zjevením ;)

  • Rudolf napsal:

   Německo jako takové je již dávno zničené.Německu byla po válce vnucena k podpisu okupační smlouva a to do roku 2099.Takže navždy.To co se nyní děje s přívalem migrantů ve dne v noci není práce Merkelové.Je to práce režimů USA,Izraele,Británie a Francie.
   Nejvíce si zničení Německa a jeho obyvatel Británie a královna Rapucha.Izraeli musí Německo platit každý rok obrovské částky.No a USA si vše bere automaticky a území Německa používá jako odrazový můstek pro přepadání dalších zemí.A Němci?Ti nemohou už dělat nic jenom doufat ,že ještě nějaký čas budou žít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!