TV MAGAZÍN 23.11.2016

cntv-mag3Tomio Okamura: Stojí za vším dvojce Sobotka – Špidla? Mega zlodějina, který se týká nás všech. Vyvádění peněz z ČR boří rekordy - Uprchlíci se budou učit česky a seznamovat se s demokracií, schválila vláda - Muslimové agresivně lobbují za islám na českých školách. Ředitelé se bojí nařčení z rasismu - Luboš Lhoťan: Naše mládež se má stát našimi katy aneb kam nás vedou Bruselem zblbnutí studenti - Dnes také v premiéře kapela 44vklidu s písničkou "Zákopová válka".
4 Komentářů k TV MAGAZÍN 23.11.2016

 1. jirik napsal:

  Poslanci Evropského parlamentu hlasovali ve středu za přijetí rezoluce o čelení ruským médiím, nejnebezpečnějšími z nich jsou označeny agentura Sputnik a televizní stanice RT, říká korespondent RIA Novosti. Přijatý dokument má doporučující charakter, členské země nejsou povinné ho plnit.

  Z 691 poslanců, kteří se účastnili hlasování, na podporu dokumentu hlasovalo 304 lidí, proti 179, 208 se zdrželo hlasování.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9222-evropsky-parlament-doporuceni-rt-sputnik

 2. hel napsal:

  tak teď mě ortek dostal a já se vážně naštvala...na co si hraje ta starostka prahy 3 ?! oběd za 9 tisíc! a hloupá jourová je dost chytrá na to, aby si hrála na elitu za půl milionu měsíčně a ještě odstupné a doživotní ´důchod?!! no proto oni jsou tak strašně arogantní, oni jsou na hostině a my u snědeného krámu..a tak moc se jim ta žranice za naše zalíbila, že udělají doslova vše, aby to tak zůstalo..třeba i přepadnou rusko a sem pustí islámský stát...vrazi jsou to!

 3. Josef napsal:

  Dobrý den. Demokracii budeme mít, když bude rovnoprávnost! Volbami tzv.zastupitelů se o ni dobrovolně připravujeme. Vždy se jedná o formální název pokrytecký, ale jde pouze o diktaturu malé skupiny lidí. Nejde o nadsázku, nebo korektnost, ale základní princip. Občané je to jen na každém z nás, zatím vítězí samozvanci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!