Trump: Znovuotevřu vyšetřování 11. září

Trump-reopening-911-investigation-650x350 „Předně, původní vyšetřování 11. září je v naprostém chaosu a musí být znovuotevřeno,“ řekl Trump

Plány Donalda Trumpa pro jeho prvních 100 dní v úřadě zvedají obočí na celém světě, ale ze všech položek v jeho agendě je znovuotevření vyšetřování 11. září tím, jenž může poskytnout největší zemětřesení pro establišment. Trump věří, že 11. září nebylo řádně vyšetřeno a má v plánu dostat se k jádru věci.

Zvolení Donalda Trumpa otřáslo establišmentem a během prvního období se pro ně stanou věci ještě více nahnutými. Existuje důvod, proč George W. Bush nehlasoval pro Trumpa ve volbách, ponechal prezidentskou linii prázdnou a hlasoval repubikánský down ballot. Trump slíbil vyšetřit 11. září způsobem, jakým ještě nikdy předtím nebylo vyšetřováno.

Poprvé bude 11. září vyšetřováno někým, kdo není součástí establišmentu s kůží na trhu a mnohým, co by mohl ztratit.

„Předně, původní vyšetřování 11. září je v naprostém chaosu a musí být znovuotevřeno“ oznámil Trump podporovatelům. „Jak dvě letadla sundají tři budovy v ten samý den? Nikdy mi nešlo do hlavy, že není nic zmíněno o destrukci Budovy 7 na 585 stranách dokumentu,“ vysvětlil, když mluvil o WTC 7, jenž také spadlo – nevysvětlitelně – během útoků 11. září.

Donald Trump si také došlápl na bývalého prezidenta George W. Bushe. Za Trumpova dohledu nebude žádné zakývání pro bývalého prezidenta.

„Světové obchodní centrum spadlo během vlády George Bushe,“ řekl v únorové debatě. „Udržoval nás v bezpečí? To není bezpečí. To není bezpečí.“

„Proč vláda tehdy nepoužila legální prostředky proti Saúdské Arábii? Nebylo 19 únosců ze Saúdské Arábie? Američané si zasluhují odpovědi a já naprosto vyžádám nové vyšetřování, aby se tato strašná tragédie nikdy neopakovala.“

 

Donald Trump a hnutí za pravdu o 11. září

Zatímco Trump může horlit proti establišmentu ve znovuotevření vyšetřování 11. září, obdržel podporu v této záležitosti od množství veřejných osobností, jež požadovaly, aby byl případ zrevidován – a ne za zavřenými dveřmi.

Bývalý senátor Bob Graham požaduje nové, transparentní vyšetřování.  „Po léta pořádám kampaně za vydání zprávy 2002 Joint congressional Intelligence Commitee 9/11 Inquiry, bezvýsledně“ vysvětluje bývalý guvernér Floridy. „Tyto chybějící stránky poukazují na přímé zapletení vlády Saúdské Arábie. Proč jsou udržovány v tajnosti? Kdo profituje z těchto tajných her?“ ptá se.

„Četl jsem tyto dokumenty osobně a kdyby americká veřejnost věděla, co v nich je, byla by zítra na ulicích Ameriky revoluce“ přiznal během rozhovoru v rádiu.  „Američané mají právo znát pravdu“ uzavřel, viditelně celou záležitostí rozhořčen.

Od roku 2002 je vydání množství dokumentů 9/11 Commission Report bráněno, neboť jsou kongresovými záznamy a tudíž jsou vyňaty ze Zákona o svobodě informací (Freedom of Information Act (FOIA)).

28 dlouho zadržovaných stránek bylo částečně vypuštěno na veřejnost tento rok – silně zrevidovaných- a saúdská vláda prohlašovala, že vydání potvrdilo, že nejsou zodpovědní za podporu či financování útoků. Ale není to tak jednoduché. Existují přímé vazby na saúdskou hiearchii v těchto 28 stránkách. Je zde spousta otázek, které potřebují odpovědi, a těm nikdy nebude věnována pozornost pod prezidentstvím Clintonové se všemi jejími vazbami na Saúdskou Arábii.

Viz: Bomba: 28 stránek prokazuje ignorované saúdské vazby 11. září, neboť jsou spojencem USA

Ale s výkonnými pravomocemi prezidenta Trumpa se všechno změnilo. Establišment je v úzkých. Více než polovina země nevěří v oficiální verzi toho, co se v ten den stalo. Nyní je zde obnovená víra, že tato největší ze lží a ututlávání bude rozbořena.

Establišment udělal vše, co mohl, aby zničil volební šance outsidera Trumpa ve volbách. Nyní jsou v úzkých.

10. listopad 2016

Autor: Baxter Dmitry

Zdroj: http://yournewswire.com/trump-im-reopening-911-investigation/

Poznámka J.K.: Tento článek vyšel 10. listopadu 2016, tj. bezprostředně po volbách, kdy ještě nebylo zřejmé vůbec nic. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí, kterými se Donald Trump obklopuje, pochází z Republikánské strany a tedy patří k establishmentu a vzhledem k tomu, že po setkání s válečným zločincem a hlásnou troubou globálních lichvářských parazitů Henry Kissingerem o něm prohlásil: "Chovám k panu Kissingerovi obrovský respekt a velmi si vážím toho, že se mnou sdílel své myšlenky," tak považuji znovuotevření vyšetřování 9/11 za nepravděpodobné. A pokud ano, tak to bude maximálně o tom, že se vina hodí na Saúdy. Na kolik a na které strany Donald Trump blufuje, zatím nikdo neví. Nechme se překvapit.
26 Komentářů k Trump: Znovuotevřu vyšetřování 11. září

 1. Miloslav Dědek napsal:

  Je třeba vzít v úvahu, že Trump je především miliardář. V souvislosti s tímto konstatováním je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

 2. Rudolf napsal:

  Jsem podobného názoru jako Dědek. To, co se nám dnes jeví jako revoluce, tak těm co tahají za provázky nikoli. Trump je jen loutka, která má nenápadně naladit společnost určitým směrem. Když to bude dělat dobře, nechají ho žít a ještě na tom vydělá.
  Rád bych se pletl.

  • proud napsal:

   Jen tak na okraj: co nam je po Trumpovi,Hillary,nebo i Putinovi a Pjakinovi?..........po tech po kterejch budeme chtit aby nam bylo muzeme neco chtit az teprv kdyz tady doma u sebe sami neco dokazeme,jinak bych se nedivil a schvaloval,kdyby nam nakopali tlamu.

 3. Sasin napsal:

  Doporučuji Trumpovi znovu otevřít vyšetřování bitvy u Waterloo a všechny svině co se na tom přiživují dodnes pozavírat zoo LOGICKÉ zahrady.

 4. OldNoe napsal:

  Mňa skôr zaujíma, kto to po odhalení (ak nejaké bude) všetko zaplatí. Napr. trhovú cenu Dvojičiek, odškodnenie príbuzným obetí, pracovné úrazy + trvalé choroby atď. A to už vôbec netušíme, na koľko si vyčíslia odškodné Irak a Afganistan. O odškodnení za zabitých (vojakov i civilov) ani nehovoriac...

  • Eschatolog napsal:

   kdo ? no prece cesky a slovensky danovy poplatnik, v koloniich to tak chodi, od toho existuji

  • proud napsal:

   Dvojcata s tretim barakem do toho netahej,tesne pred tim svinstvem byly pojisteny tak ze majitel dostal mam pocit vic jak za novy............

   • Jeryko napsal:

    Pravda a pro zajímavost bych ještě doplnil..

    Když je Silversteen (nebo jak přesně se jmenuje)koupil tak se zjistilo,že se při stavbě na natěry nosniku používal,už si to nepamatuji přesně tuším že to byl azbest , možná si to někdo pamatuje lépe..

    Když se WTC stavělo ještě se nevědělo jake je to svinstvo..

    Nicméně když se to začlo řešit,úřady mu nařidily aby s tím něco dělal..

    Silversteen přišel s tím že budovy strhne,jiné možnosti by ho zruinovaly, to mu bylo zakázáno (logicky kdyby se strhly tak by ten azbest byl všude)

    No... až pak je pojistil proti teroristickému utoku letadlem :) Tu pojišťovnu to nakonec zruinovalo a tím se vytvořil precedenc.. žádna pojišťovna Vás dnes nepojistí proti ter. útoku :) To mam od známého co dělá v Generali..

    Zajímavé je to že ti zachranaři,hasiči, policajti a lidi co byli blizko když to spadlo začínali umirat na rakoviny a podobné problémy, s odstupem času samozřejmě... že by ten azbest ? či jiné látky ? kdo ví... tady se informace už hodně liší

    Nechci tím samozřejmě říct že to udělal Larry jen aby nepřišel o prachy... ale je to praktické,zabito x much jednou ranou :)Prachy mu zůstaly, USA vytvořily nového nepřítele a jede se dál..

    • proud napsal:

     Nevim jakou roli v tom hral zrovna azbest,ale nektery lidi z tech co umirali jsem znal a vim co tam delali jeste pred pruserem,k nosnikum davali nejaky lahve s tekutinou,davalo se to pod stropy,vetsinou snizeny,falesny,mezi falesnej a betonovej,slo o polsky firmy,od tech lidi to vim,melo to bejt nejaky svinstvo,ale nikdo z pracovniku nevedel co to je ani proc to montujou,dostali zaplacino ze to tam nandaj a tim to zvadlo.To jeste nikdo nevedel ze pujde o demolici a firem tam bylo vic co delali ruzny prace.

     • proud napsal:

      Umirat zacli uz pred pruserem a soudili se.

      • Jeryko napsal:

       Zajímavé.. díky za další dilek do skladačky..

       Jmeno firmy si asi nechate pro sebe že ? A mohu vědět jestli firma věděla co tam dává nebo měli na starosti jen montáž ? Případně kdo jim tuto latku dodal...

       Zkusím si k tomu něco dohledat..

       S tím azbestem... řikám nejsem si jisty jestli to byl zrovna azbest.. ale použivalo se to při stavbě jako ochranny natěr na nosníky...

       A že to byla tekutina je zvláštní, nikdy jsem neslyšel o vybušnině na podobné bázi ani v okruhu "konspiračních teorii"

       Tím nechci říct že to nemuže být... armada je technologicky desitky let před veřejným sektorem, vždy to tak bylo a nevypadá to,že by se něco mělo rapidně změnit...

       • Jeryko napsal:

        jen aby nedošlo k nepochopení, ten azbest neměl nic společného se samotnou demolici...

        Psal jsem to jako info co předchazelo tomu než je Larry Silversteen pojistil..

       • proud napsal:

        To ti uz nepovim,o tom jsme se s klukama uz nebavili,tam to beha tak ze mas hlavniho kontraktora kterej rozdava za provize praci a pak ruci za to ze bude dobre odvedena,u nej se hlasej subkontraktori a on si podle ceny a doporuceni,jsou-li,vybira komu tu praci da kdyz se domluvej na cene.Dozvis se tedy fakticky jen co mas udelat,za jak dlouho a za kolik.Co se kam da a za jakejch podminek tedy probere jen kontraktor se subkontraktorem a ten rekne lidem co maji delat,takze jestli slo o to povesit lahve na nejaky misto,nemusel nikdo nic vedet,tady mas lahev,nerozbit,nerozlejt,mas naznaceny kam prijde a spadla klec.Ti kluci ani nevedeli co v tech lahvich je a na co je tam davaj,ani je to nezajimalo.Dostali za praci a diety,co dostali slibeno a o tom to pro ne bylo.Ani se nedivim ze je nezajimalo vic,copak mohli vedet ze to rachne a ze na tom vlastne zrejme pomahali pracovat? To by se urcite zajimali vic.

        • proud napsal:

         Ja kdyz jezdil makat,proste jsem prisel na praci,pomeril,spocital material a dal to sefovi a vic se nestaral,druhej den rano jsem ho mel na miste urceni a delal jsem.

     • benmil napsal:

      Upozorňuji i na článek zde http://www.nwoo.org/2016/10/19/iluminati-odhaleni-casova-posloupnost-velke-americke-konspirace-novy-svetovy-rad/
      Vyzkoušeli si, že se dá na dálku zablokovat řízení letadla, a když to fungovalo (třebaže ne v případě letadla, které havarovalo v Pennsylvánii, a které mělo za úkol "zbourat" WT7), tak si podali patent.

    • benmil napsal:

     Nepochybně věděl, co se chystá. Dvojčata už delší dobu nevyhovovala. Kromě azbestu tam byl příšerný průvan a s tím spojený hluk. Demolice se už delší dobu chystala, ale nebyly na to jaksi peníze.

  • Jana Karásková napsal:

   Dan Hanley
   23 hod · Islámábád, Islamabad Capital Territory, Pákistán ·
   Social media alone cannot compete with the corporate-owned mainstream media and government propaganda...we must take it to the streets. Join us September 5th through 11th...more to follow. Join our group!

   https://www.facebook.com/groups/457414874603327/

   Former U.S. Naval Aviator/United Airlines B-777 Captain who abhors the Zionist pigs!
   Pracuje pro Pilots for 9/11 Truth
   Member ve společnosti Pilots for 9/11 Truth
   Director ve společnosti Afghans for 9/11 Truth
   International 9/11 Fraud Awareness Week
   Director ve společnosti Iraqis for 9/11 Truth
   Pracuje pro Director - Pakistanis for 9/11 Truth

 5. OldNoe napsal:

  Proud(e)to je omyl. Akonáhle bude známy vinník tak si ho poisťovňa skasíruje ako malinu. Mám s tým skúsenosti.

 6. emil napsal:

  Nevěřím tomu.

  • benmil napsal:

   Čemu nevěříš? Tomu, že nevzdělaní kozomrdové naplánovali a provedli velmi komplikovanou, technicky náročnou akci vyžadující nejvyšší stupeň koordinace? Potom je to v pořádku.

 7. petr napsal:

  Tak tomuhle nevěřím. Buď je to podvod, nebo se nedožije ani začátku vyšetřování. Protože tady jde o krk stovkám mocných lidí. I z Izraele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!