Křest knihy a setkání s autorem: Miroslav Polreich – Špioni v diplomacii – 30.11.2016

spioniSlovenský dům v Praze, Asociace nezávislých médií a Salón kritického myšlení si vás dovoluje pozvat ve středu 30.11.2016 v 17:00 hod. na křest knihy a setkání s autorem do Slovenského domu, Soukenická 3, Praha 1 - Staré město. Diskusi s Miroslavem Polreichem moderuje Jan Schneider a Petr Žantovský.
Nakladatelství Brana poskytne při příležitosti uvedení knihy přítomným zájemcům zakoupení publikace s mimořádnou slevou.
Vzhledem ke zvýšenému zájmu žádáme pozvané, aby potvrdili svou účast na e-mailové adrese vivo@cbox.cz do 28.listopadu 2016.


Za příchod nejpozději v 16.45 předem děkujeme.

jménem pořádajících

Vladimír Skalský, Petr Žantovský, Viktoria Hradská

Document-page-001 (1)
Jeden komentář na Křest knihy a setkání s autorem: Miroslav Polreich – Špioni v diplomacii – 30.11.2016

  1. Jana Karásková napsal:

    Nebude někde záznam?

    S M. Polreichem jsem mluvila před pár týdny na Novotného lávce po besedě o Ruské a protiruské propagandě a po semináři Quo Vadis Europa, mám jeho knihu Utajená zákulisí z r. 2009, překvapilo mne, že nevěří "konspiračním teoriím" o 911. Prý by někdo promluvil... typická odpověd...

    Prý se dobře zná s J. Woolseyem, z dob kdy oba působili ve Vídni a bydleli poblíž... zajímavé... zrovna J.W. zakázal hasičům mluvit o tom, co viděli během a po kolapsu WTC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!