Kyjev se „podělal“. Raketový komplex S-300VМ vyřešil problém střeleb OSU v blízkosti Krymu

1480499009_photo_2016-11-30_12-41-13Kyjevské vtírání do blízkosti Krymu ohledně plánovaných střeleb VSU v nebezpečné blízkosti hranice poloostrova se, jak se ostatně dalo předpokládat, při prvním vážném náznaku trestu rozpadlo v prach. Ukázalo se totiž, že takzvané vlastence je nejjednodušší bez jakékoli legrace prostě vyděsit demonstrací síly.

A tak jsou nyní hlasitě reklamované střelby VSU v Kerčské úžině pod velkým otazníkem: v Kyjevě se probouzí tichá panika a jindy tak mnohomluvní zástupci generálního štábu mlčí jak ryby a ze strachu, aby neplácli něco špatně, čekají na příkazy shora. Všechna nadutost a nepochopitelná arogance propagandistů splaskla jako protržený kondom (v jistém smyslu dokonalý symbol současné ukrajinské reality).

A k celé této kardinální a bleskové změně v kyjevské frašce došlo díky komplexu S-300 VМ instalovanému v Kerči na ochranu státních hranic RF před slepými dělostřelci ukrajinské armády a jejich šílenými veliteli z hlavního města.

Jak známo, i včera se Kyjev dopustil hrubého porušení pravidel Mezinárodní organizace pro civilní letectví, když vydal další řadu NОТАМů (leteckých informačních oznámení) a stanovil nové nebezpečné zóny pro lety nad Černým mořem. Přitom Ukrajina znovu ohrozila teritoriální vody Ruské federace, když zahrnula do svých upozornění značnou část Krymu.

Podle upozornění Rosaviacie se Kyjev proniknutím hluboko do Krymu na vzdálenost 11 a 18 kilometrů opět snaží „okupovat“ suverénní vzdušný prostor RF.

Bláznivé a neadekvátní provokace ukrajinských vojáků zašly už příliš daleko, a tak současně s oficiálními nótami protestu na mezinárodní organizace učinilo Rusko k zajištění bezpečnosti krymského nebe i svá vnitřní opatření. A Kyjev si podle očekávání přidřepl a vypustil hojný tok informační špíny.

Hlášení takzvaných aktivistů komunity Inform Napalm o umístění raketového komplexu v Kerči zapůsobilo jako vybuchující bomba, ale mezi ukrajinskými politiky jako silně působící sedativum.

Dobrovolníci výše uvedené skupiny zaregistrovali přepravu raketových komplexů S-300 VM „Antaeus-2500″ do Kerče a okamžitě vyhlásili poplach. Systém PVO pro boj s balistickými raketami krátkého a středního doletu (do 250 km) v těsné blízkosti zóny pořádání střeleb OSU však neúspěšné provokatéry donutil přemýšlet o věčnosti, a plánovaného cirkusu se raději vzdát.

Oficiální Kyjev ještě ani nestihl zareagovat na bolestivé nakopnutí, a mnohohlasé vytí politiků téměř všech evropských států, mluví samo za sebe. 90 % procent včerejším provokatérům ve vedení země důrazně doporučuje odsunout problematické cvičení kamkoliv dál od průšvihu.

„Antaeus-2500″ je mnohafunkční systém PVO určený také pro ničení moderních letadel taktického i strategického letectva a zachycení balistických, taktických, křídlatých i aerobalistických raket. Komplex bezpečně uzavře krymské nebe před útoky nejen ukrajinského dělostřelectva a letadel, ale i před jakýmikoli hrozbami světového měřítka. S tímto jemným varováním by si neporadil ani Washington.

Kyjev sám se teď může jen utřít a omluvit se za zbytečný pohyb v blízkosti ruských hranic. Myšlenka na střelby OSU v tomto regionu je vyřešena.

Zdroj: http://politikus.ru/events/87204-kiev-legko-obdelalsya-zrk-s-300vm-reshili-problemu-strelb-vsu-v-krymu.html
10 Komentářů k Kyjev se „podělal“. Raketový komplex S-300VМ vyřešil problém střeleb OSU v blízkosti Krymu

 1. Josef Švejk napsal:

  Inu, nic tak nepovzbudí plynulý to myšlenek, jako dobře umístěná rána pěstí mezi světla.

 2. jama50 napsal:

  Skvěle vyjádřeno.

  U nás mezi našimi politiky by bylo také něco podobného potřeba.

  • Josef Švejk napsal:

   Nikdo nám v tom nebrání. Jsou to naši politici, tak si s nimi můžeme dělat co uznáme za vhodné.

 3. tomas napsal:

  nadhera proste nadhera som vdacny za vsetkych i za tych hlupakov co su v neustalej narkize jojkize novakize a podbny srackam ktore uz letia aj s finradia, R i TV y S iela, ak_fuck_tuality sk nazvali overenymi infoskami a top_ky vzdy zaujimave sracky, proste si naserte buzny mainstreamove coskoro je svami koniec.

 4. Jarek* napsal:

  To se dalo čekat. Těch pitomostí, co z nich vypadlo v minulosti byla spousta a nakonec se z toho jen posrali. Trapné pokusy předvedli i ušáci a s odřenou prdelí mazali. Jedním starým letadlem beze zbraní jim zamotali šišky.

 5. pedros napsal:

  Já bych pouze dodal, že rusáci, jako vždy, své agresivní rakety posunuli nesmírně agresivně! Měla by neodkladně zasednout česká rada obrany eu pod předsednictvím idiota stropnického, a mírumilovně pohrozit těm brutálně-agresivním rusákům dalšími sankcemi! Třeba, že okamžitě, nejpozději ihned zakážeme v čechách pálit agresivní ruský plyn!Plyn okamžitě začneme dovážet od bratrského polska.

 6. Laco napsal:

  Harašíte zbraněmi a myslíte, že se z toho někdo potentí. Tak jako na Krymu, haraší Rusko i rozmístěním Iskanderů v Kaliningradské oblasti. Myslí si, že nás zastraší. Jako odpověď na hrozbu Iskanderů bude dle generálního štábu rozmisťovat naše armáda své raketové vojska v oblasti Valašska a Moravského Slovácka a to z důvodu blízkosti těchto regionů Kaliningradské oblasti. Tím bude dána pádná odpověď na neustálé provokace Ruska. Generálnímu štábu zbývá pouze dořešit otázku vlivu na naše vojáky valašské slivovice a slováckého vína. Je ale předpoklad, že Ministerstvo obrany ve spolupráci s Generálním štábem tento problém v průběhu příštích deseti let vyřeší. Pak uvidíte!

  • pedros napsal:

   Nás nikdo nezastraší! MY se nebojíme nikoho a rusa už vůbec!Náš geniální ministr obrany, polní maršál stropnický, kterého nám celý svět závidí a rusáci jsou z něho podělaní hrůzou (nebo smíchy,teď si nemůžu zaboha vzpomenout), no každopádně podělaní, všem ukáže co je čehůň army za loket! Když se ON nasere, tak i ten plot jim podpálí!

 7. Přemek napsal:

  Tak to vypadá, když na blafajícího dotírajícího podvraťáka krátce zavrčí hlídač pozemku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!