Vaxxed / Zočkovaní – Od pokrytectví ke katastrofě

vaxxed

Americký dokument vytvořený za spolupráce s hercem Robertem de Nirem. Jak je ve skutečnosti propojená epidemie autismu s epidemií očkování?

Ke stažení: https://uloz.to/!yuwMD7rfqDMJ/vaxxed-sk-720x406px-mp4

 
10 Komentářů k Vaxxed / Zočkovaní – Od pokrytectví ke katastrofě

 1. Paul Durham napsal:

  socani opět vpřed, pán z Motola známý výrazem "kulich" se stává ministrem zdravotnictví a povolává pana Prymulu do první linie , kolik socanů se vejde na špičku jehly injekční stříkačky ?

 2. leopold uchvatil napsal:

  premiér Sobotka-kříženec soc.demokrata a delfína, M.Chovanec-pravý český vepř, Špidla obecná, S.Gross-slavné tele s kšandama, od panoptika lze těžko chtít víc.

 3. jik napsal:

  Přestaňte blbnout, příčiny autizmu jsou v rodičích, v tom, jak vedli výchovu dítěte. Přesněji řečeno jsme se nechali po sametu zblbnout vyděláváním peněz, které jsme buď nevydělali, nebo nám stejně štěstí nepřinesly. Epidemie autizmu je jedním z následků a výdobytků sametu.

 4. jan nowak napsal:

  Práwě jsem NAKRMIL 3 prasowací létada octem : ))
  Dobré ráno ROBOTI ! ! !

 5. obycejnilide napsal:

  Film jsem neviděl není čas ale možu o a. vyprávět z dosti blízkého okolí a z praxe. Jo a za 80 let používání vakcín nikdy nebyla provedena hodnověrná studie toxicity hliníku jako adjuvants ve vakcinách. Hliník je tam proto, že "oni" potřebovali aby každá vakcina vždy vybudila imunitní odpověď, ale dokud tam hliník nebyl měli problémy a to taký že po vpichu buď nic anebo pacient natáhl brka pač koktejl byl moc silnej. Jednou to prostě "uvařili" moc silný jindy slabý a tak hodnověrnost by byla špatná což se jim nehodilo do krámu, tak tam foukli hliník, zmrdi, přitom měl bejt v Humpolci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!