Polovina světové populace je chudá jak kostelní myš – a globální elita to chce tak nechat

Earth-In-Hand-Public-Domain-460x302Mohli byste přežít na pouhých 2,50 dolarech denně? Podle Compassion International přibližně polovina obyvatelstva celé planety v současné době žije na 2,50 dolarech denně nebo méně. Zatím ti, co hromadí bohatství na úplné špičce globální pyramidy, ještě daleko rychleji bohatnou. Nechápejte mě špatně – jsem někým, kdo velmi věří v tvrdou práci a přispívání něčím hodnotným pro společnost, a ti co pracují nejpilněji a přispívají nejvíce, by měli mít možnost sklízet odměny. V tomto článku v žádném případě nekritizuji skutečný kapitalismus, protože pokud by skutečný kapitalismus byl praktikován na celé planetě, měli bychom dnes mnohem, mnohem méně chudoby. Místo toho je naše planeta ovládána těžce socializovaným centrálním bankovním systémem založeném na dluhu, který systematicky převádí bohatství od těžce pracujících obyčejných občanů globální elitě. Ti na samotné špičce pyramidy vědí, že ochuzují všechny ostatní, a chtějí to tak nechat.

Začněme nějakými tvrdými čísly. Podle Zero Hedge Credit Suisse právě zveřejnil svoji výroční zprávu o světovém bohatství a to ukazuje, že 45,6 procent veškerého bohatství světa je spravováno pouze 0,7 procenty lidí….

Jak Credit Suisse provokativním způsobem rok po roce ukazuje, počet lidí, kteří kontrolují necelou polovinu světového bohatství, resp. 45,6 procent ze zhruba 255 biliónů dolarů v majetku domácností, progresívně klesá v poměru k celkové světové populaci, a v roce 2016 byl počet lidí, kteří mají víc než 1 milión dolarů pouze 33 miliónů, zhruba 0,7 procent světové populace dospělých. Na druhém konci pyramidy nějakých 3,5 miliard dospělých mělo čisté jmění méně než 10,000 dolarů, představujících pouze zhruba 6 biliónů v domácím majetku.

A protože toto je výroční zpráva, můžeme jít zpátky a podívat se, jak se věci změnily s časem. Když toto udělal Zero Hedge, bylo objeveno, že bohatství lidí na samotném vrcholu „se téměř zdvojnásobilo“ za posledních šest let, a zatím chudí ještě více zchudli…..

Shodou okolností jsme vystopovali první report Credit Suisse, který jsme našli v této sérii z roku 2010, kde celkový majetek horní „vrstvy“ v pyramidě byl skromných 69,2 biliónů dolarů pro světové milionáře. To se téměř zdvojnásobilo za 6 let poté. Zatím nejchudší lidé na světě, ano hádáte správně, ještě více zchudli. A ti dospělí, kteří vlastnili méně než 10,000 dolarů v roce 2010 měli kombinované čisté jmění 8,2 biliónů dolarů, číslo, které od té doby kleslo na 6,1 biliónů v roce 2016 navzdory půl miliardovému nárůstu ve vzorku stejné velikosti.

Jestliže budou tyto trendy pokračovat tímto tempem, nebude dlouho trvat, než bude mít globální elita úplně všechno bohatství a my ostatní vůbec nic.

Možná máte dost štěstí, že stále máte práci, žijete ve velkém domě a budete dnes spát v teplé posteli.

No, měli byste se považovat za velmi požehnané, neboť to naprosto není případ pro většinu ze zbytku světa. Následujících 11 faktů o globální chudobě pochází z dosomething.com a chci, abyste si tato čísla dobře zapamatovali…

1. Téměř ½ světové populace – více než 3 miliardy lidí – žijí na méně než 2,50 dolarech denně. Vice než  1,3 biliónů žije v extrémmní chudobě – méně než 1,25 dolarů na den.

2. 1 miliarda dětí na celém světě žije v chudobě. Podle UNICEF 22,000 dětí umírá každý den kvůli chudobě.

3. 805 miliónů lidí na světě nemá dostatek jídla. Potravinové banky jsou obzvláště důležité v poskytování jídla pro lidi, kteří si to nemohou sami dovolit. Pořádejte food drive (zajížďku s jídlem) před vaším místním potravinovým obchodem, aby lidé ve vaší komunitě měli dostatek jídla. Přihlašte se do Supermarket Stakeout.

4. Více než 750 miliónů lidí postrádá adekvátní přístup k čisté pitné vodě. Průjem způsobený neadekvátní pitnou vodou, kanalizací a ruční hygienou zabíjí odhadem 842,000 lidí každý rok na celém světě, nebo přibližně 2,300 lidí za den.

5. V roce 2011 165 miliónů dětí mladších 5 let bylo zakrnělých (snížená míra růstu a vývoje) díky chronické podvýživě.

6. Předcházitelné nemoci jako průjem a zápal plic stojí životy 2 miliónů dětí za rok, které jsou příliš chudé, aby si mohly dovolit řádnou léčbu.

7. Co se týče roku 2013, 21,8 miliónů dětí mladších 1 rok na celém světě neobdrželo tři doporučené dávky vakcíny proti záškrtu, tetanu a černému kašli.

8. ¼ všech lidí žije bez elektřiny – přibližně 1,6 miliard lidí.

9. 80 %  světové populace žije na méně než 10 dolarech denně.

10. Oxfam odhaduje, že by bylo potřeba 60 miliard dolarů ročně na ukončení extrémní globální bídy – to je méně, než ¼ příjmu 100 nejbohatších miliardářů.

11. Světový potravinový program říká, „Chudí jsou hladoví a jejich hlad je uzavírá v chudobě.“ Hlad je příčinou číslo jedna úmrtí ve světě, zabíjí více než HIV/AIDS, malárie a tuberkulóza dohromady.

Jak jsme na to přišli?

Dluh je primární mechanismus, který odnímá bohatství obyčejným lidem jako jste vy nebo já a dává jej do rukou globální elity.

V mém posledním článku nazvaném “Proč Donald Trump musí uzavřít Federlní rezervu a začít vydávat peníze osvobozené od dluhu“ jsem diskutoval o tom, jak Federální rezerva byla určena k tomu, aby uvěznila vládu USA v nekonečné dluhové spirále, z níž se pravděpodobně nikdy nedostane. A to je přesně to, co se stalo, neboť státní dluh USA se zvýšil víc než 5000 krát od doby, kdy byla Federální rezerva vytvořena v roce 1913.

Ten samý rok byla zavedena federální daň z příjmu a to je klíčovou částí programu pro globální elitu. Víte, daň z příjmu je to, jak je bohatství převáděno od nás vládě. A potom neustále narůstající státní dluh je to, jak je bohatství převáděno od vlády k elitě.

Je to velmi komplikovaný systém, ale nakonec je to všechno o tom, odebrat peníze nám a dostat je do jejich kapes.

V tomto okamžiku více než 99.9 procent světové populace žije v zemi s centrální bankou a téměř každý národ na planetě má nějaký druh daně z příjmu.

Je to globální systém, který je určen k tomu, vytvořit tolik dluhu, kolik je jen možné, a minule jsem sdílel se svými čtenáři, že celková částka dluhu ve světě dosáhla závratného rekordu všech dob  152 biliónů dolarů.

Zajímavé je, že Bible v podstatě předpovídá dobu, kdy bohatí lidé budou hromadit bohatství v posledních dnech. Následující jsou první čtyři sloky Jakobovy knihy v moderní anglické verzi

Pojďte nyní, vy bohatí muži, plačte a kvílejte pro vaše hříchy, které se proti vám obrátí. Vaše bohatství je zničeno a vaše oděvy jsou sežrané moly. Vaše zlato a stříbro zrezivěly a jejich rez bude svědčit proti vám a sežere vaše maso jako oheň. Vy máte nashromážděné bohatství pro poslední dny. Skutečně, platy, jež jste podvodným způsobem odňali pracujícím, kteří sklízeli vaše pole křičí, a nářek těch, kdo sklízeli, vnikl do uší Hospodina zástupů. Vy jste žili v rozkoši na zemi a byli svévolní. Vy jste krmili vaše srdce jako v den porážky.

Tak často se zaměřujeme na jiné velké hříchy, které vidíme kolem nás, ale pravdou je, že jedním z největších hříchů ze všech v našem světě je hřích chamtivosti.

Vypůjčovatel je sluhou půjčovatele, a globální elita použila různé druhy dluhu, aby udělala ze zbytku planety svoje dluhové otroky.

Jak míra dluhu stoupá výš a výš na celé planetě, elita používá magii složitého úroku, aby shrabovala větší a větší díly koláče.

Pokud by na to bylo dost času, ti na úplné špičce by měli naprosto všechno a zbytek z nás by neměl vůbec nic. Střední třída se scvrkává na celé planetě a mezera mezi bohatými a chudými nadále roste ohromujícím tempem.

Naprostá většina lidí venku však nemá ponětí o tom, jak peníze, dluh, daně a centrální banky skutečně fungují, a tak netuší, že toto je jim činěno záměrně.

Takže prosím sdílejte tento článek s tolika lidmi, kolika jen můžete. Skutečností je, že nemusíme mít tolik globální chudoby, a pokud správně identifikujeme příčiny chudoby, můžeme začít pracovat na skutečných řešeních.

Autor: Michael Snyder

22. listopad 2016

Zdroj: http://theeconomiccollapseblog.com/archives/half-of-the-population-of-the-world-is-dirt-poor-and-the-global-elite-want-to-keep-it-that-way
79 Komentářů k Polovina světové populace je chudá jak kostelní myš – a globální elita to chce tak nechat

 1. Stribog napsal:

  Kdyby byl kapitalismus provozován na celé planetě, dávno by tu byla nehostinná poušť. Představte si, že si jeden a půl miliardy Číňanů každý den vytře zadek metrem hajzlpapíru a zkuste trochu násobit. Kdyby všichni žili západním stylem, vydrancovali by zdroje planety za dvě dekády... Kapitalismus díky extenzivní povaze nemůže fungovat v uzavřeném enviromentu, aniž by to neznižilo ekosystém planety. To je také důvod proč elity postupně zbídačují i Západ. Teoreticky by liberální kapitalismus mohl fungovat jen pod podmínkou, že by nebyl limitován potřebou nekonečného růstu. Ten je způsoben monetárním modelem a institucí úroku.
  Občas se připojím k ranní dopravní špičce. Vždy si při pohledu na ten nekonečný proud aut říkám, že většina těch lidí vyčerpala svůj kladný ekonomický potenciál v momentě, kdy jim zazvonil budík. Jedou většinou do zbytečné, kontraproduktivní práce, kde tvoří většinou záporné hodnoty z hlediska fyzické ekonomiky. Ale potřebují splácet koktávku na leasing a nějaký panelák naležato na předměstí, což odnáší patnáctinodinovou pracovní dobou a řídkým spermatem. Případně nefunkčními vaječníky. Kapitalismus... Nejidiotštější otrokářský model, jaký lidstvo kdy mělo...

  • Perun Hromovládný napsal:

   Trefný a realistický popis soudobého stavu, neboť optimismus není ničím jiným, než informační mezerou.

  • Paul Durham napsal:

   autoři sci-fi sdělují, že až bude nejhůř, tak nevylezou blaničtí rytíři, ale nějaký produkt řídkého spermatu s vynálezem nadsvětelného pohonu a přijde Kapitalismus II. - nekonečný růst :-)

  • obycejnilide napsal:

   Jojo všechny tyhlety "-ismy" stojijó za houbelec víme a dobře popsal nick Stribog.
   Autore, místo popisování orwelovský situace nuže třeba novou myšlenku zkusit přihodit. Co zrušit peníze?
   Já su osobně pro velkej meteorit ať už sem přilítne jéje to by bylo něco a přímo do Brusele tím začneme.

   • Stribog napsal:

    Zkusil bych to obráceně. Co se spíš pokusit trefit prolétající asteroid Bruselí? To je možná zatím nad technologické možnosti lidstva, ale vyvážet poslance EP a členy Evropské komise na oběžnou dráhu bez zpáteční jízdenky to by snad zvládly ruské nákladní rakety a nějaký šikovný lis na lisování politiků, aby to nestálo mailant...

    • proud napsal:

     Porad je kulka levnejsi,a vubec nejlevnejsi je ignorace.Jenze vsechno potrebuje nejaky ucelovy sjednoceni se aby to slo uskutecnit,a to je problem.

     • Stribog napsal:

      Kulka je sice laciné řešení, nicméně představa Štětiny natrvalo kroužícího na oběžné dráze je pro mne lákavá natolik, že jsem ochoten oželit pár set policejních kamer nebo podobných "potřebných" věcí, na které se se kvůli jeho výletu nedostane v rozpočtu :))

      • proud napsal:

       Aaa,pan je pozitkar :-)))))))))))))))))))

      • petr napsal:

       Kdysi se jim prostě jednoduše usekla hlava, namazala kolomazí a napíchla na staroměstskou věž pro výstrahu ostatním. Lacinné a staletími prověřené řešení.
       Jen bych ty hlavy napíchal před vchod do parlamentu, aby poslanci každé ráno dostali motivaci k poctivé práci pro občany.

       • proud napsal:

        Az to zavedes,udelame te poslancem!

        • neduvera napsal:

         Eskadro trollů (Striborg, proud, trochu Paul Durham,pak takoví přicmrndávači jako Perun Hromovládný a podobně a zoufalá Definitiva), kterým plynou výhody z existující deviantní nadvlády jedněch lidí nad jinýma (skrze stát, média a především zasévané rozděl a panuj-což předvádějí právě i zde na tomhle jimi bohužel postiženém webu...)
         - je na vás zoufalý pohled.
         Kňučíte předstíraje, že vám a vašim páníčkům je ubližováno, předstíráte i že stojíte na straně těch na jejichž straně ale vpravdě nestojíte, jen jste se vetřeli a šíříte nákazu - emocionálně-mentální, která vyúsťuje v tom, že dosud připadá lidem "normální" ba nezbytné, aby jedni lidi vládli všem!
         Stát jde v tomto (výchovně) špatným vzorem...
         Že zasahovat do života člověka je "normální". Ne není a to ani pro pořádek...Však to lidem lidem až uvidí praxi bez vás.

        • proud napsal:

         Troll vola,chytte trolly. Vykur mi bambuli,kretene! :-))))))))))))))))))))). Poptej se Honzika co jsem to za trolla :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Stribog napsal:

         Jako forma trollingu se mi váš styl líbí. Po různých Jinských je to přímo osvěžující...

  • LOJZO napsal:

   :D :) :D :D :D :D :D

   Vieš to je detail že polovica sveta.. Ako sa západ hraje na to ako sú bohatý a ako je im dobre. To im môže ale KAŽDE 5 DIEŤA V UK!

   Nemá dostatočný prístup k potravinám. Nemusia si ich jeho roadičia dovoliť.
   https://picuscapital.sk/kazde-piate-dieta-vo-velkej-britanii-nema-dostatok-jedla/

   Tu máte článok ako dôkaz.
   Tak mi teraz pvodze čo sa to máme učiť od ZÁPADU..

   Také Rusko napreduje neskutočne rýchlo.

   EKONOMIKA RUSKA NA/REDUJE EXTRÉMNYM TEMPOM!
   https://picuscapital.sk/ekonomika-ruska-napreduje-tempom/

   ČÍTAJ :D :D :D

   :D :D

 2. benmil napsal:

  Pozor na manipulaci s čísly. V jedné větě máte miliardy i biliony, obě ve stejném významu.

 3. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  V návaznosti na uvedený článek je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou lidé velkých peněz tj. lidé, kteří patří k finanční elitě, mezi které patří i nově zvolený prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  • proud napsal:

   Ty vis kdo skutecne vladne svetu??! Tak to jsi nejlepsi a JEDINEJ!!!,prozrad nam to!

  • Ing. Miloslav Dědek napsal:

   Omlouvám se. vložený komentář nepatří k tomuto článku.

   • proud napsal:

    Nepatri,stejne jako reklama k tvymu nesmyslnymu blogu!!! Co trousis vseude kam vlezes jako hovno,nech si zkontrolovat sverace!!!!

  • proud napsal:

   Miluju inzenyry co vedi kdo je konkretne GP a kdo je nad nim!Konecne se po staletich hadani a predpokladani neco dozvime :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. martin bareš napsal:

  Žu už to napsal diskutující Stribog přede mnou a že já už na tento kapitalistický web téměř nepíši:

  "Kdyby byl kapitalismus řádným kapitalismem" či tak nějak to stojí ve Vašem prvním odstavci a pak ještě "socializující baňky".

  Paní Mrázková, jediný lék: Dlouho, pokud možno nepřetržitě, mokrý a hodně ledový ručník na hlavu.
  Nepřeju Vám nic zlého, ale třeba se proberete.

  Držím palce. Oba.

 5. Rudolf napsal:

  Je tragikomické číst závěry studie jedné z největších židovských bank ze státu plném bohatých židů o tom, jak bohatí jsou bohatí a chudí zase chudí.

 6. Ignác napsal:

  Skutečný kapitalismus ? Co to je a kdo ho jak zavede ? To co tu je, je právě výsledkem kapitalismu. Všechno co tu kdy bylo, byl kapitalismus. Kapitalismus směřuje vždy ke konečnému monopolu moci. Kapitalismus vždy bude používat k prosazování cíle všech prostředků. V jeho finální fázi by mělo dojít k absolutní koncentraci moci jednoho nad vším a všemi. Jak chcete kontrolovat toho nejbohatšího, když si může koupit každého a nebo koupit někoho, kdo zabije toho, kdo by vás chtěl kontrolovat?

  • proud napsal:

   Taky si vsimas jak se vsechno toci kolem nejdulezitejsiho nastroje, penez? :-)

   • proud napsal:

    Presto se jich a vseho co je s nima nejak spojenyho jen malokdo chce vzdat,ale lepsi budoucnost by chtel,too jooo..... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Eschatolog napsal:

    vy prostacku, penize jsou pouhou funkci , vas by stacilo uplatit listkama na margarin, nebo vstupenkou do cirkusu, prznite tento web neskutecne

  • nazdar napsal:

   „Kapitalismus směřuje vždy ke konečnému monopolu moci.“
   S tímto souhlasím, ale v jeho finální fázi, se bude skupina nejschopnějších dále zužovat a i ti dost schopní, budou zákonitě vypadávat z vládnoucí skupiny. Ať mi nikdo neříká, že tito skloní hlavy a zařadí se mezi nás, mezi ovce. Selský rozum mi říká, že spíš zorganizují vzpouru, proti těm několika málo zůstavším vládcům.
   Vládci budou odstraněni, karty znova rozdány a spustí se další runda naší úchvatné civilizace, kdy všichni budou mít stejnou startovací pozici. Samozřejmě až na některé, kteří budou mít někde ulity tuny zlata a znalosti jak se infiltrovat a odírat ostatní.
   Tento věčný koloběh může přerušit pouze poučenost a aktivita občanů, kteří by tak přestali být ovcemi. Bohužel zde asi také hraje roli morálka a to už je úplně v pytli.

 7. Lenka napsal:

  Až bude nejhůř, pokropí nás viry a pomřeme. Je to tak naplánováno. Letadla a HAARPová zařízení nám přinesou smrt.

  • proud napsal:

   Kam ty na to chodis...........

   • Stribog napsal:

    No když se to takto vypálí bez úvodu, tak to zní děsně. Jinak je to v podstatě pravda... Postřik proti přebytečným jedlíkům. Dokonce mají dnes v laboratořích i etnické viry. Dovedou to namíchat tak, že třeba běloch s černochem v zasažené oblasti v pohodě přežijou a žluté nebo nahnědlé to rozežere... Když se nad tím zamyslím, tak z hlediska GP jsme pouze přemnožení škůdci. Postřik mi připadá logické řešení. A dokonce více humánní než hypotéka od Komerčky nebo důchodové pilíře...

    • nazdar napsal:

     OPRAVA, to patří sem.
     "To je názor hodný modernisty."

    • proud napsal:

     Cim driv budeme Lidma,tim driv ten postrik nebude mit kdo udelat!

     • petr napsal:

      Konečně jste zase jednou napsal něco rozumného.

      Ale vysvětlujte jim, že nemají být dvounohým dobytkem, ale Lidmi. Akorát dostanete přes držku :)

      • Nadlackovec Nespokojeny Bezhlavy napsal:

       Mame s 25 let starou zenou prijem dohromady 30 000 za mesic. Mame taky uz 10 deti. Takze kazdy z nas je nuceny prezivat za mene nez 100 Kc na den! To je hrozne nespravedlive! Jinak jsme volici Babise. Je to fajn sympaticky politik. Nedavno se nam podelala pracka. Porad doma pereme, kdyz je nas 12. Museli jsme si na novou pujcovat.

      • proud napsal:

       Kdybych se toho musel bat ........ :-)))))))))))))))))))))))))))))

 8. nazdar napsal:

  To je názor hodný modernisty.

 9. Definitiva napsal:

  Aby bolo jasno:
  1. Vo svete fungujú dve civilizácie.
  Atlantická, Západná, sociálne parazitická. Jej ideológia je okradni blížneho svojho:
  Krad starý Mates, krad jako straka,
  krad u bohatce, krad i u žebráka.
  Potom, nerozmýšleje se dvakrát
  dal do pokladny vše, co kdy nakrad,
  a nápis zhotovil si na to:
  Soukromé vlastnictví je svato!

  Druhá je civilizácia východná, Ázia, Rusko, kde prioritou je spoločnosť, jej rozvoj a následne vytvorenie podmienok na existenciu všetkých jedincov.

  Atlanntická civilizácia je pokračovateľom ideológie sociálneho parazitizmu a biblickej úžery, ktorá bola vymyslená v Starovekom Egypte.

  Západná civilizácia tisíc rokov pácha genocídu Slovanov a niekoľko sto rokov intenzívne likviduje Rusko a Rusov, Romanovci, Napoleon, VOSR, dve sv.vojny, Rothschildov socializmus u Slovanov, zamat 1989. Stop urobil až Putin, napriek tomu je Rusko dodnes ovládané Západom cez FED a centrálnu banku Ruska. Tiež ruskí oligarchovia majú sen všetko v Rusku sprivatizovať, aby následne mohli celé Rusko predať Západu, získať miliardy USD a mohli sa zaradiť medzi svetovú smotánku a úžívať si výhod nadľudí. Oligarchovia sú priamou hrozbou pre existenciu suverénneho Ruska a hrozbou pre život Putina.

  Pri zavádzaní kresťanstva u Slovanov boli zabité milióny neprispôsobivých, zhoreli knižnice, zmizli dejiny Slovano Árijcov, napísané boli nové nemecké dejiny Slovanov a Rusov a samozrejme vzniklo aj nové kresťanstvo, so slovanskými sviatkami a novým Ježišovým príbehom.

  Celé dejiny ľudstva od Starovekého Egypta až dodnes sú ideologickou manipuláciou ľudstva v snahe ovládnuť a zotročiť ľudstvo dlhom a úžerou, aby sociálni paraziti mohli kradnúť a užívať cudzie hodnoty.

  2. Aby sme vedeli povedať kde je sever, musíme mať v hlave jasno.
  SVET JE POCHOPITEĽNÝ A VYSVETLITEĽNÝ ĽUDSKÝM ROZUMOM, ktorý prijíma zmyslové vnemy.

  Aký je boží plán? Aký je zmysel existencie človeka v Kozme a na Zemi.

  Množiť sa, osídliť Zem, spoznať fungovanie prírody, zabezpečiť prežitie druhu na Zemi a osídľovať Vesmír. Lebo nič nie je večné, ani život na Zemi.

  Zem ľudstvu nepatrí, bola ľudstvu zapožičaná a ten kto si privlastňuje pôdu, suroviny, energie za účelom vlastného bohatnutia na úkor ostatných, je ťažký psychopatický zločinec, napriek tomu, že je ovcami demokraticky volený.

  Atlantická civilizácia je zločinná civilizácia zbohatlíkov, ktorý nastolili konzumný svet a ten doviedol ľudstvo na Zemi na hranicu prežitia, ničí prírodu, živočíšne druhy, zdroje Zeme nutné na prežitie, otrávená je celá biosféra, chemtrails, GMO, pesticídy /takmer každý má doma karcinogén na ničenie burín od Monsanto, glyfosát/.

  Atlantická civilizácia má heslo dňa: Zisk ihneď a za každú cenu, predať mater za korunu zisku je OK. Tomu bol obetovaný zdravý spôsob života, 90% potravín v supermarketoch sú OTRAVINY, navoňané, nafarbené, chemicky ošetrené odpady. Ich cieľom je presun peňazí od kupujúcich do vreciek korporácií.
  Ľudia sú šialení, kupujú veci, ktoré nepotrebujú a ktoré ich zabíjajú /rakovina, cukrovka, cholesterol, srdce a cievy, vysoký tlak krvi, infarkty, porážky.../

  3. V rámci božieho plánu božie hoviadka pracujú a vytvárajú hodnoty, výrobky, umenie, kultúru. Satanský plán Atlanťanov si v súlade s ideológiou sociálneho parazitizmu tieto hodnoty privlastňuje.

  Korporácie sa stali vlastníkmi surovín a tovarov a predávajú ich ovčanom za podmienok úžery a okrádania. Banky nevlastnia peniaze, vytvoria ich v momente požiadavky na úver a žiadajú za to úžernícky úrok, vytvárajú inflačné, ničím nekryté peniaze. Inflácia je oficiálne a plánovité okrádanie ovčanov, rastú mzdy, ale inflácia vás o ne okradne viac, ako je hodnota ich rastu. Spotrebiteľský inflačný kôš je podvod, je podriadený požiadavkám politiky.

  4. Poznajúc fungovanie sveta, spoločnosti, sa každý musí sám zaradiť.
  Akým spôsobom žijete?
  Slúži vaša práca sociálnym parazitom?
  Vami vytvorené hodnoty užíva sociálny parazit, spoločnosť, alebo vy a vaša rodina?
  Máte možnosť "pracovať na vlastnom" aby ste prvotne zabezpečili svoju rodinu, ktorá je základom spoločnosti?
  Máte možnosť plodiť deti, vychovávať ich, alebo ste obmedzený zdrojmi a štát vám diktuje, čo a kedy sa vaše deti budú učiť?
  Počet jedincov vo vašej národnej kultúre rastie, alebo klesá pri súčasnom prerastaní ino kultúry, ktorá znamená tichú genocídu národa a vymiznutie kultúry predkov, ktorá vám zabezpečila na desiatky tisíc rokov podmienky na vaše prežitie?

  V každej, aj tej zvrhlej a kriminálnej spoločnosti je možné vytvoriť si vlastný ostrov morálneho spôsobu života, ktorý nepodporuje zločincov. Veľa občianskych morálnych ostrovov potom zmení aj spoločnosť.

  Začať by sme mohli priamou demokraciou /Švajčiarsko/,odvolateľnosť a trestná zodpovednosť politikov, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. Poznáte politickú stranu s týmto programom? Je označená za extrémistickú až fašistickú? PS: Švajčiarsku bola priama demokracia povolená vo vyššom záujme, u vás je vo vyššom záujme zakázaná!!!

  • proud napsal:

   Tady mi neco s tema dvema civilizacema nehraje Definitivo,to uz jsem ochotnej spis uverit tomu ze ta civilizace je jenom jedna,ale rozdelila se na gaunery a zbytek,kde se to casem ruzne prolina,jen ti arcigauneri si zaridili ze jejich rody v tom parazitovani porad vedou.Jestli je jeste dalsi "civilizace" nad nima a tedy nad nama,pak tu s nami je a neni,to je mirne slozitejsi,ale ne nemozny,navic nepotvrzeny,ani nevyvraceny.Zalezi to na tom kde se vlastne nachazime,jestli "venku",nebo "vevnitr".Muj osobni nazor je ze "vevnitr" a ti co z nas zijou jsou "napovrchu",ovsem taky "lidi" jako my,samozrejme,jen i diky nam mnohem dal v technologiich."Vnitrek" je vlastne takovy jakoby vezeni........jestli ti to prijde fantasticky,tak me ale hra na otroky a otrokare taky,presto je realitou.

   • petr napsal:

    Taky mi to přijde nepřesné.
    Když si uvědomím všechny ty rafinované azijské mafie, Triády, Jakuzy, albánské mafie, tak náš Berdychův gang je proti nim spolek filantropů.

    V Asii má člověk často menší hodnotu než pouliční pes. Jeho hodnota je striktně odvozená od "užitečnosti" pro společnost, která je značně relativní.

    Zatímco nám se tu 2 000 let vtlouká do hlav, že všichni lidé byli stvořeni k obrazu božímu a tedy že každý člověk je hodnotou sám o sobě. Ne náhodou tak otrokářství zaniklo jako první právě v naší civilizaci a pod našim vlivem se civilizovaly i asijské a arabské oblasti. (viz nevolnické otrokářství v Tibetu ještě po válce)

    • proud napsal:

     Problemem je ze neexistuje svoboda a zodpovednost v takovy podobe v jaky by mely existovat,je to ovcim vytloukany umyslne z hlav.Takze mame paskvily,napriklad:,ze neco nemusis(pracovat za baksis),ale chcipnes hlady v cemz ti pomuzou exekutori,vrazdit ty co te otevrene okradaj taky ne,naopak je musis chranit a malem se jim klanet,zastupci nejsou zastupci ale v pravym slova smyslu diktatori,jenze na provazkach,kdyz vymejslej a dokonce zavadej zakony a narizeni ktery bysme jim za normalnich okolnosti nikdy nepovolili atd,atd.A nejvetsi paskvil je ze k tomu drzime hubu a otrocime.

    • Eschatolog napsal:

     propagandista se nestara o skutecnost, definitiva je takovy jasanek, mate pravdu, jen misto slova "uzitecnost" bych dal slovo "uzitkovost"

   • Definitiva napsal:

    Dve civilizácie z pohľadu poznania pravekých dejín osídlenia Zeme, Slovano Árijcov a Atlanťanov, dve civilizácie s odlišnou morálkou, filozofiou o zmysle existencie človeka na Zemi, o poslaní človeka na Zemi v Kozme.

    Pre ilustráciu: Prastarí Slovania mali rodový systém, spoločné vlastníctvo pôdy, demokratické!! voľby tisícky rokov pred gréckou tzv.demokraciou, volený bol aj imperátor Ruska, až kým západná kráľovská krv nenastolila dedičnú moc!

    Marco Polo v Číne, rozumej Veľkej Tartárii, volené kniežatá vládli krajine, koncentrovali bohatstvo v zmysle spoločenskej zásobárne, aby bolo v čase krízy k dispozícii všetkým ľuďom v núdzi, aby ľudský rod prežil na Zemi.

    Suméri, Mezopotánia, Staroveký Egypt a zrod sociálneho parazitizmu a priama spojitosť parazitov na Staroveké Grécko, Rímska ríša, dnešný kapitalizmus, americká demokracia vybudovaná na genocíde Indiánov, Pax Americana a svet ovládaný cez FED, USD a centrálne banky, dokonalý systém otroctva biblickej úžery a večného dlhu, všetko vysoko sofistikované.

    Dejiny Slovanov vymazané z pamäti, písomnosti zničené, archeologické artefakty existujú, napr. piramídy, vyspelá civilizácia na severe Ázie, kontakty Číny a Indie s vyspelou civilizáciou zo severu, tzv. Indické védy ako pozostatok zničených Slovanských véd, existencia Veľkej Tartárie, skok do 1000 ročnej genocídy Slovanov pri zavádzaní kresťanstva, klamstvá a Ivanovi Hroznom, Stalinovi, Petrovi Veľkom, VOSR, svetové vojny, socializmus u Slovanov, toho všetkého sa dopustil Západ v snahe ovládnuť zdroje Zeme a preto zničiť Slovanov.

    Rusko vyhralo všetky vojny, prežilo všetky Západné príkoria, lebo národ sa zomkol tým viac, čím bola situácia horšia, lebo vyhral záujem spoločnosti, národa, štátu nad záujmom jednotlivca.

    Putin razí politiku prospešnosti pre národ, ak bude veľký a silný národ, bude aj bohatý a spokojný jednotlivec.

    Čínsky prezident hovorí o záujme spoločnosti, tým je mier vo svete, kde je mier, tam sa vyrába, kde je tovar tam sa predáva, kde sa predáva, tam sú bohatí ľudia.

    Povedzte si hodnotový systém EÚ a USA, amorálni zločinci na ceste za svetovládou a zotročením celého ľudstva.

    Týmto nevylučujem existenciu rôznych názorov, morálnych aj amorálnych, kriminálnikov, mafiánov, podvodníkov, zradcovských politikov v oboch civilizáciách. Nič nie je čierno biele, Rusko je stovky rokov likvidované západnou "demokraciou", bielou šľachtou, dnešnou oligarchiou. Putin a "jeho" Rusko sú tým malým ostrovom novej morálky ľudstva, ktorá ukazuje svetu smer možného vývoja.

    Rusko, ani Čína a ostatná Ázia zďaleka nie sú tou vysnenou civilizáciou v zmysle božieho plánu, rozvoja spoločnosti ľudstva k blahobytu, presmerovania ľudskej činnosti k ochrane zdrojov Zeme nutných na prežitie, skoncovanie s nezmyselným konzumom, poznaním a osídlením Vesmíru.

    Všetci ľudia pracujú proti božiemu plánu, lebo pracujú pre sociálnych parazitov podľa tisícky rokov zabehnutej ideológie, deti sú v tejto otrokárskej ideológii vychované, vyštudované a automaticky pracujú proti ľudstvu, ľudstvo upadá do stále hlbšieho ekonomického a počítačového otroctva, ničí Zem a jej Zdroje pracuje na svojom zničení, na svojej auto genocíde. Svetu vládnu Západné korporácie, niekoľko málo rodín, ktoré ovládajú bankový systém sveta.

    Rusko a Ázia budú pokračovať vo svojej začatej ceste, zmeniť globalizáciu v prospech ľudstva ako celku a nie v prospech jednotlivcov a korporácií.
    USA, EÚ a ich satelity čaká krutá perestrojka, lebo sú ideovo prázdne, amorálne, zamerané proti existencii ľudstva, okrem konzumu, ničenia zdrojov, otroctva ekonomického aj fyzického, povinnej zadĺženosti jedinca, firiem a štátov, nemajú čo ponúknuť ľudstvu, nemajú inú alternatívu globalizácie, len pokračovať v otroctve, ničení, vojnách a revolúciách, lebo len tieto nástroje ich dokážu udržať pri moci nad svetom.

    Preto dve civilizácie, v hĺbke, vo filozofickej podstate sú to dve rôzne civilizácie, dve rôzne morálky, aj keď navonok sú prekryté bahnom ľudskej spodiny, amorálnosťou ľudstva ako celku, všeobecnou kriminalitou, ziskom ihneď a za každú cenu. Navonok sa to javí ako jednoliata masa ľudského bordelu, ako asfalt na ceste, cez ktorý nevidno zem inej kvality.

    Preto Diogenes chodil s lampášom cez deň a hľadal Človeka, tvora s ľudskou dušou!

    Ale kto sa bude vŕtať dostatočne hlboko, ten sa prevŕta až ku podstate ľudskej duše, ktorá sa práve morálkou líši od duše zvierat s ľudskou podobou. Existuje kategorizácia ľudských duší: zvieratá, zombie, démoni a Človek. Prevládajú prví tri kategórie, je úlohou vodcov ukázať im cestu premeny na dušu Človeka, vzdelaného, uvedomelého a zodpovedného za svoju budúcnosť.

    • proud napsal:

     Da se souhlasit,az na to,ze z atlantanu pochazime pravdepodobne vsichni.

     • proud napsal:

      Slo puvodne o svetelny bytosti ktery byly lsti ukecany do fyzickejch tel.........viz. Dr. Neruda

     • Definitiva napsal:

      Z Atlanťanov nepochádzame všetci.
      Všetci biely ľudia majú spoločný pôvod vo svojich predkoch, v prastarej civilizácii osídľujúcej Zem. Výskum génov potvrdzuje príbuznosť bieleho človeka, potvrdzuje prevládajúce Slovanské gény v Európe a Ázii, ktoré sú na okraji prekrížené okolitými spoločnosťami.

      K inému vývoju došlo vplyvom inej ideológie, bola to práve ideológia sociálneho parazitizmu v Starovekom Egypte, koncepcia biblickej úžery, ovládnutie ľudstva dlhom a úžerou, čo sa žiaľ 100% podarilo. Ľudia, ktorí podľahli tejto ideológii sú naši príbuzní, treba len rozšíriť poznanie o zmysle existencie človeka na Zemi a vo Vesmíre, o božom pláne, poznaní o duši Človeka a zvieraťa, poznaní o uvedomení si samého seba o svoje zodpovednosti za seba a svoje deti, na rozdiel od pudového konania v prípade duše zvierat. Mamon a bohatstvo sú nepotrebné pudy, ktorými pán ovláda svojich otrokov.

    • Definitiva napsal:

     PS: Prečo sa svetová moc presúva z London City a USA do Číny, prečo Hitlary prehrala voľby a tým otvorila bránu k likvidácii zločincov proti ľudstvu Busha, Clintona, Rockefellera a spol? Prečo sa Rusku všetko darí v zahraničnej politike a na čo siahnu USA tak je to babráctvo a hanba pred celým svetom? Prečo EÚ ostala ako kôl v plote, USA ich opúšťa, vojsko nemá, za to si ale sama EÚ vymýšľa nových nepriateľov v Rusku, Turecku, sankciami si privodí ekonomické škody, prisťahovalectvom plní neaktuálny príkaz vyššej moci na likvidáciu bieleho človeka v EÚ.

     Doma si EÚ privodí samo zničenie a rozpad svojou idiotskou politikou diktátu národným štátom, koncentráciou moci a stále väčším krátením suverenity členských štátov, nekonečnou korupciou pri euro fondoch. EÚ je skostnatená a pokračuje v politike svojich zakladateľov po 2.sv.vojne, Británie a USA, ekonomickým ovládnutím Európy v záujme korporátneho fašizmu. Šulc už utiekol a tomu prepitému debilovi Junkerovi dodnes nedošlo, že svet sa zmenil a EÚ bude taká ako sa dohodnú USA a Rusko a nie taká ako drísta Junker a Komisia EÚ. Skutočný trapas, banda hlupákov vládnucich v Bruseli.

     Nemáte dojem, že Západná amorálna spoločnosť dostala cielene po krku, ako zajac čo ide na pekáč? Že Rusko a Čína majú priestor na pokračovanie v nastúpenej ceste? /Putinove Rusko a nie oligarchia a USA liberáli, piata kolóna./

     Aj tu vidno stopu dvoch civilizácií, dvoch alternatív vývoja ľudstva.

     Je to všetko náhoda? Náhody neexistujú! Existuje len ľudská neinformovanosť a aj hlúposť.

     • proud napsal:

      "Aj tu vidno stopu dvoch civilizácií, dvoch alternatív vývoja ľudstva." .............dva uplne stejny lidi,klidne bratri, se muzou chovat naprosto rozdilne,jsou to tedy zastupci dvou civilizaci? :-)))))))))))))))

      • proud napsal:

       To spis uverim na zasah jakyhosi "socialniho inzenyrstvi".

       • houbeer napsal:

        Vdyt trebas ten sidorov take pise o orione a atlantide-myslim,ze pise o společných korenech,jen atl. Elita se nechala zlákat...

        • proud napsal:

         Jiste,a je zajimavy ze se mistama shoduje s wingmakers(tvurci kridel) a prave s rozhovory s dr.Nerudou..........coz ma bejt clovek kterej delal primo v hnizde GP.

  • Stribog napsal:

   S tím ostrovem je to přesné. Jenže takový ostrov se mi podařil bez větší námahi naposledy za komunistů. Dnes je to velmi energeticky náročné. Dnešní totalita leze moc pod kůži. System si si našel způsob, jak otravovat a překážet, prudit, vybírat a okrádat s tím, že je programově nastaven na likvidaci našich ostrovů, které identifikoval, jako ohrožení... Netvrdím, že to nejde, ale místa mezi ohradami je čím dál míň...

   • Stribog napsal:

    *námahy... Píšu jako Tatar. Problém spočívá zejména v tom, že věrchuška vše rozkradla a zbyli jsme my, jako lidské zdroje, kterým strká své lepkavé pařáty do kapes, abychom sloužili jako baterky Matrixu. Zatím odolávám, ale už to začínám odnášet i zdravotně.

  • bimbo napsal:

   definitiva - dobre napisane. ale toto je lepsie citanie:
   Texe Marrs Projekt L.U.C.I.D. – Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa.

 10. Definitiva napsal:

  O civilizácii:
  Civilizácia je úroveň spoločenského vývoja, ktorý dosiahla určitá spoločnosť, súhrn jej materiálnych a duchovných výdobytkov, v kultúre, ideológii, politike, ekonomike.

  Definícia civilizácie nevylučuje dosiahnutia rôznych civilizačných úrovní v rámci bielej rasy, alebo spoločnej civilizačnej kvality v rámci dvoch a viacerých rás, napr. Čína a Rusko, islam a Rusko...Západná civilizácia má iné kultúrne, ideologické a politické kvality, ako východná civilizácia rôznych národov a rás. Islam si neprotirečí s ortodoxnou ruskou cirkvou.

  Naopak, ekonomika dlhu a úžery Západnej civilizácie ovládla aj východné civilizácie.

  Každé obdobie si ohýbalo civilizáciu vo svoj prospech, napr. biely človek bol civilizovaný na Západe a necivilizovaný bol tzv. barbar, čo bol tiež biely človek, čiže Slovan, ktorý odmietal kresťanstvo a cudzieho vládcu, u Slovanov fungovalo spoločné spravovanie vecí verejných, voľby, pôda...na Západe platila vláda dedičnej moci a cirkevné dogmy. U Slovanov fungovalo Zdravomyslie, ktoré čerpalo zo Slovanských véd, poznania predkov, vlastných prežitkov, čo bolo premietnuté do slovanského mnohobožstva, ktoré má spoločné črty s indickými božstvami, ak aj božstvami iných kultúr a národov až na druhom konci oceánu. Aj rôzne náboženstvá rôznych civilizácií a národov majú spoločné znaky. Výnimkou je paškvil biblických náboženstiev, židovstva, ktresťanstva a islamu, sú nástrojom moci Staro Egyptských sociálnych parazitov a fungujú dodnes.

  Na Západe platil rozkaz dedičného vládcu, neobmedzeného pána nad životom sluhov, otrokov, napĺňala sa ideológia sociálneho parazitizmu, otrokárstva, sluhov a pánov, okultizmu, pánov z božej milosti, vyvolených vládcov s neobmedzenou mocou. V tomto civilizačnom rámci Západ funguje od Starovekého Egypta dodnes.
  Vatikán je pokorným sluhom Západnej moci, vid otočku pápeža o migrantoch...Pápež je jezuita, jezuiti mali a majú dodnes svoju úlohu a plnia ju do bodky. Vždy boli spoľahlivý.

  Aj dvaja bratia môžu patriť k dvom rôznym civilizáciám.

  • proud napsal:

   Rekl bych ze muzou spis patrit k ruznejm "kulturam" v ramci jedny civilizace,ktera se pocita na tisice let,od-do......pred ni mohly bejt jiny,po ni prijdou taky dalsi.........ale budiz,kazdej mame jinej uel pohledu ;-)

   • Definitiva napsal:

    Zopakujem.

    Civilizácia je úroveň spoločenského vývoja, ktorý dosiahla určitá spoločnosť, súhrn jej materiálnych a duchovných výdobytkov, v kultúre, ideológii, politike, ekonomike.

    Kultúra je súčasťou civilizácie, určuje charakter civilizácie, nemožno ju oddeliť. Civilizácia je všeobecný a všetko zahŕňajúci pojem. Kto vydelí kultúru z civilizácie, ten odtrhne jeden kvet na lúke a nevidí tie ostatné kvety a bodliaky.

 11. Definitiva napsal:

  Počúvajte Pjakina z 5.12.2016, možno trochu pochopíte filozofiu východnej civilizácie, rozvoj spoločnosti musí mať prednosť pred záujmom jednotlivca, inak ľudstvo vykape.

  • proud napsal:

   "Počúvajte Pjakina z 5.12.2016, možno trochu pochopíte filozofiu východnej civilizácie, rozvoj spoločnosti musí mať prednosť pred záujmom jednotlivca, inak ľudstvo vykape."

   "rozvoj spoločnosti musí mať prednosť pred záujmom jednotlivca".....vidis snad sam,jak se to tluce!!! Bez jednotlivcu neni spolecnost!!! Ty dve veci nejdou od sebe oddelovat tak jak jsi to napsal,nebo jak to Pjakin povedel.Pripady kdy to tak muze,nekdy musi v konkretnich jednotlivejch pripadech bejt je potreba presne specifikovat a vysvetlit! Pjakinovi fandim,ale kdyz ze sebe udela vola tak holt udela,to se stane kazdymu. :-)

   • Stribog napsal:

    Možná to Pjakin a další "vykladači" KOBu myslí trochu jinak. Platí tady Schillerovo, že ušlechtilá duše pozná, co je dobré. Jinými slovy společnost jedinců s liskou psychikou bude jednat v souladu se záměrem NHR ve prospěch společnosti v režimu autopilota.
    Moje nechuť ke kolektivistickému principu doposud pramenila z toho, že to vždy byla jakási elita, která určovala, co je pro společnost dobré. A většinou jen proto, aby mohla získat individuální, či skupinové výhody na úkor ostatních. Ale co když nastane situace, kdy teze že „rozvoj spoločnosti musí mať prednosť pred záujmom jednotlivca“ bude vycházet z individuální potřeby každého jednotlivce i egregoru lidí ve skutečně lidské společnosti? Tedy ve společnosti, kde převládá jedinec řízený "diktaturou svědomí?"

    • proud napsal:

     Beru to tak ze v dobry spolecnosti je podpora vzajemna,to znamena ze spolecnost podporuje jednotlivce a jednotlivci podporujou spolecnost,samozrejme,protoze se navzajem tvorej,jsou jeden celek.Kde to tak neni,pak je neco v neporadku a je potreba to resit.Vsimni si ze pisu podporujou,tedy ne zneuzivaj,ne vykoristujou se,nediktujou si atd.,z cehoz jasne plyne ze spolecnosti v soucasnym systemu jsou chory.

     • Definitiva napsal:

      Ak sa rozvíja spoločnosť, tak jedinec má garanciu rozvoja svojej osobnosti.
      Ak sa spolčonosť nerozvíja, tak je otázkou času, kedy začne degradovať duša jedinca. Už dnes sa ľudia stávajú otrokmi pri pásoch, strácajú zručnosti, nevedia remeslá, ktoré zdobili každého muža, to preto, lebo poznanie spoločnosti, jej vývoj sa zastavil a v prípade potreby jedinec nebude vedieť zabezpečiť existenčné minimum pre seba a rodinu, teda aj pre spoločnosť.

      Všetko poznanie je v rukách elity, národ osprostieva, to je cieľ a nie náhoda.

      Preto musí mať rozvoj spoločnosti prednosť pred záujmom jedinca. Jedinec nevie existovať sám, je mu súdené žiť medzi ľuďmi, rodinou, národom, bez nich jedinec zošalie. Preto musí jedinec časť vytvorených hodnôt poskytnúť spoločnosti, deťom, rodine, širšej spoločnosti, nemýľme si to so zlodejinou v podobe daní a poplatkov, ktoré slúžia na rozkrádanie vládnou mafiou.

      Preto sú milionári psychopati, stratili kontakt so spoločnosťou, nepoznajú mieru a kradnú a bohatnú až kým nezomrie posledný človek na Zemi. A potom nastane čo?

      • proud napsal:

       "Jedinec nevie existovať sám, je mu súdené žiť medzi ľuďmi, rodinou, národom, bez nich jedinec zošalie."............to bys tedy byl hooodne prekvapenej!!! Neumis si pedstavit kolik samotaru,nebo jen rodin zije naprosto samo,umyslne uteklejch daleko od civilizace a nikdy by nechteli zpatky!!!!!!!!

    • Paul Durham napsal:

     Toho bych se rád Striborgu dočkal, ale si to neklapne - nežiju 300 let a už mám na tacháku želbohu celkem dost.

     Pro "definitiva" , pane kolego, vy personalizujete instituce, jevy, děje , objekty, kolektivy atd. atd. jen nikoliv toho jednotlivce. A to je náboženství .
     Parafrázuji Koukolíka, když si jedinci mezi sebou neohlídají své devianty, ohlídají si devianti je.
     A přidám jednu matematiku : když k 10 hlupákům přidáte dalších 20, o kolik jim vzroste chytrost ?
     Začněme jednotlivcem a jeho odpovědností za sebe a povinností vyžadovat rovnost povinnosti s klackem v ruce.

     • Stribog napsal:

      No jo... Tachometr jen těžko stočit o tár set tisíc dolů. Tak jako tak už motor žere dost oleje. Nadruhou stranu jsme se s tou károu měli šanci naučit jezdit. Nejezdit systémem brzda plyn a taky méně bloudit. Vnímání reality je subjektivní proces. Stejně jako náš vliv na ni. Nemá tak vlastně smysl čekat na jinou. Systémoví inženýři tohle vědí. A tak zaměstnali plebs natolik, aby nebyl schopen k tomuto poznání dojít a mohli mu snáze vnutit své padělky. Penězi počínaje Bohem konče. Ale pořád je to tak či onak založeno pouze na vašem souhlasu či rozhodnutí padělky akceptovat či ne.

 12. jan nowak napsal:

  proude ! ! !
  Od 1. ledna nastupuješ w mojí podzemní towárně..
  .. budeš pohánět ROBOTY..

 13. jan nowak napsal:

  Ty kurwo , Sasíne !
  .. ty za mě píšeš komenty ? 17:07 & 17:08 jsem NEPSAL já ! ! !

  • jan nowak napsal:

   To se musim sasina zastat,to ne on,to ja, nebyls tady,tak jsem zaskocil,sorry,ale cekal jsem ze to bude zrejmy,tak jsem se nepodepsal,zapomel :-)))))))))))))))).............proud

 14. proud napsal:

  Nejsem takova kua,abych "doopravdy" kradl ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!