„Slováci, staňte sa národom!“ alebo Prečo Fico ignoruje Kotlebu? – 2. část

ficoPresne tak, ako zradil Orbána Jobbik, sa aj súčasná ĽSNS ukazuje ako výrazne nevypočítateľná a protinárodná. Ako inak sa dajú vyhodnotiť výroky poslanca Mazureka na adresu islamu a proroka Mohameda? To snáď nie je extrémizmus?? Sám som publicistom-alternatívcom, neschvaľujem migračnú krízu a snažím sa poukazovať na súvislé riziká, ale nikdy v živote by som sa neuchýlil k tak nízkemu, amorálnemu a provokatívnemu osočovaniu, ako tento údajný „tribún ľudového hnevu“! Neviem si vôbec predstaviť, že by niečo podobné mohol vypovedať Fico alebo Putin.

Ľudia, ktorí na rozdiel od toho vyholeného „zákonodarcu“ (...) chápu skutočné pozadie migračnej krízy ako projektu globálnej politiky, rovnako aj tzv. „islámskeho terorizmu“, ktorý so skutočným islamom nemá takmer nič spoločné. O tom, čo v dejinách predstavoval islam a prečo je voči islamskému svetu, ktorý kvôli svojej ideovo-koncepčnej orientovanosti ako jeden z mála neumožňuje realizáciu tzv. „biblickej koncepcie riadenia“, uplatňovaná dlhodobá „antikoranická stratégia GP“, tento náš poslanec zrejme tiež nič nevie. Dostal úlohu – vyvolať vášne, provokovať a pripútať k nám pozornosť tých islamistov, ktorí sa už naplno realizujú v Európe. Ba čo viac, „medzinárodní islamisti“ to budú považovať za legitímny dôvod pre odstrašovaciu akciu. Keď už nič iné, ide o zjavnú provokáciu, a takéto chovanie ľudáckych poslancov rozhodne nie je od Boha, a už vôbec nie pre národ, na ktorý sa tak často odvolávajú. Naopak, toto chovanie dokonale zapadá do línie atlantistov a sionistov, ktorých cieľom je rozvrat a majdanizácia východoeurópskych štátov, pričom možnosť vyvolania regionálnej vojny podľa ukrajinského scenára chlebodárci týchto našich do pŕs sa bijúcich pajácov doteraz nezmietli zo stola. Keď sa tak pozerám na náš parlament, ktorý vykazuje tak dobre známe „ukrajinské“ črty, Matovičovou klaunádou začínajúc a Cigánikovej výstrelkami končiac, nedokážem sa ubrániť pocitu istého déja-vu...

Viete, čo spája všetky tieto posledné nechutné správy o mravoch, panujúcich v parlamente, so správami o protestoch proti vedeniu mesta Košice, o vyhorenom rómskom baraku v Žiline, ako aj o tom, že niekto v Žiline prepichuje ľuďom gumy na autách? Správne, všetky tieto správy majú spoločné jedno – zaručene ľudí naštvú.

V Žiline máme do činenia s výstrelkami mafiánskych štruktúr, napojených na G. Trabelssieho, ktorý vydiera smeráckeho primátora mesta Igora Chomu vo veci odkúpenia pozemkov (športová hala na Bôriku), ktoré tomuto sionistickému agentovi v posledný deň svojho primátorovania za bagateľ odpredal J. Slota. Trabelssie sa nevie s Chomom dohodnúť, a preto chce stoj čo stoj oslabiť primátorove pozície. Najľahšie cez vyvolanie verejného hnevu pomocou mafiánksych praktík, ktorého usmerňovanie a kultivácia sa stala, zdá sa, hlavným remeslom médií. Pretože zloba, ako aj nenávisť, je slepá ako nekontrolovateľné revolučné stádo. Akoby ruka v ruke  s tým už neviemktorá v poradí „prestavba“ mestského parku pri tej istej športovej hale, ktorú tak na mesiace vyradili ako obľúbené miesto odpočinku a športu pre Žilinčanov.

Potom tá zhorená rómska bytovka. Oficiálne sa tvrdí, že išlo o nehodu, vyvolanú samotnými obyvateľmi bytovky, ale vyšetrovatelia na mieste cítili zjavný zápach horľaviny. Verzia, že niekto jednoducho pomocou zápalnej fľaše predmetnú bytovku podpálil, už v Žiline koluje ako verejné tajomstvo. Postihnutých Rómov mesto „dočasne“ presťahovalo do telocvične najbližšej základnej školy, z čoho sú rodičia tamojších žiakov nie práve nadšení.

A tu sa do toho ešte priplietla tá kauza s prepichovaním pneumatík. V skutočnosti ide o dokonalé napodobenie toho, čo opisuje v svojom cykle „V tieni mafie“ Jozef Karika. T.j. mafia organizovane pácha škody a štve ľudí, aby ovplyvnila politické procesy – voľby primátora mesta, dôležité rozhodnutia. Pre tento postup je nevyhnutné byť v spojenectve s médiami, ktoré všetky tieto nešťastia budú pripisovať „neschopnosti súčasného vedenia mesta“. Mimochodom, široká medializácia pravicovými mainstreamovými médiami správy o publikácii ďalšej Karikovej knihy, v ktorej „neonacisti prevezmú moc v krajine“, je v tejto súvislosti viac, než príznačná. Okrem iného aj preto, že práve žilinský „krstný otec“ a snáď najprominentnejší agent sionizmu na Slovensku G. Trabelssie je jedným z koordinátorov a financovateľom Kotlebu a ĽSNS.

Musíte ustáť tento útok, pán premiér, lebo tu nejde len o Vás, ale o naše spoločné Slovensko.

„Ak nevieš ukontrolovať proces, postav sa do jeho čela!“

DVTR

V tomto strategickom zápase o našu budúcnosť, ktorý sa odohráva už teraz bez väčšieho povedomia  širšej verejnosti, a čo je obzvlášť zahanbujúce – bez vedomia profesionálnej politologickej obce, je pre Vás, pán premiér, aj pre Vašich nepriateľov najdôležitejším aj najcennejším faktorom – čas.

Vám ide o to, vydržať, ostatným o to, aby sa stihli zachrániť. O všetkom sa zrejme rozhodne v priebehu najbližších týždňov a mesiacov.

Rečičky o predčasných voľbách, ako aj Vašich možných nástupcoch, sú presne z toho súdka. No a správy „Plusky“ o astronomickom náraste preferencií ĽSNS na viac než 50 percent spred pár dní je len ďalším potvrdením toho, že médiá, ktoré predtým Kotlebovi nahrávali formou čiernej reklamy (kauza Lacko VS ÚPN, démonizácia a ostrakizácia ĽSNS z debát, t.j. realizácia plánu „zakázané ovocie“ - pozn.), teraz otvorene priznávajú, kto je ich hlavný „kandidát“.

Aký je približný plán „Ficových nepriateľov“ - predovšetkým zahraničných, pre ktorých všetci Dzurindovia, Miklošovia, Kotlebovia a Globsek fungujú ako užitoční idioti?

Širší globálno-politický kontext je nasledovný: napriek všetkým dohadom a pochybnostiam Trump prezidentom bude. Potvrdil to už aj globalistické médium New York Times, aj najnovšia obálka The Economist. TTP nebude realizované, bude to Trumpov ústupok Číne výmenou za drastické navýšenie dovozného cla na čínske tovary, čo má oživiť domácu výrobu v Amerike. Podobne to bude aj s TTIP, ktorá je jednoducho neudržateľná. Bude ničená anglosasko-sionistická frakcia a medzinárodní bankári a špekulanti, ktorí z rozhodnej časti ovládajú všetky naše elity (okrem Fica a Mečiara, osobne). Spomínaná frakcia nadnárodnej elity má u nás veľmi dobré zázemie. Obzvlášť sionisti. Pornografia, umelci, drogy atď.

Keďže Zeman a Fico predstavujú „vlasteneckú“, „suverenizačnú“ politickú silu a dokážu sa oveľa efektívnejšie prispôsobiť črtajúcim sa kontúram nového svetového poriadku, v ktorom pre ich terajších nepriateľov jednoducho nebude miesta, musia poslední za každú cenu zvrhnúť Fica, sami prevziať velenie a dohadovať sa s budúcimi pánmi Európy – Nemcami a Rusmi – za svojich podmienok. Celá záležitosť je behom na dlhú trať, a obsahuje niekoľko etáp.

V tomto divadle slovenskej politiky je úlohou dnešného dňa a všetkých protificovských elementov v politike aj vláde - čo možno najviac sabotovať chod vlády, znemožňovať a zvaľovať to všetko na Fica. Vo veci diskreditácie vlády – to jest bezprostredne Fica – ako aj príslovečného „systému“ všeobecne hrajú, v skutočnosti, Žitňanská a Matovič rovnocennú úlohu, preto je sotva možné vôbec hovoriť o nejakej „Ficovej vláde“. Médiá, samozrejme, pomôžu. Dtto aktivizácia protificovských trollov na alternatívnych weboch a v populárnych skupinách na sociálnych sieťach. Je nanajvýš príznačné, že nech by bola kritika rôznej „úrovne intenzity“ o rôznych aspektoch fungovania vlády akákoľvek, v jej výstupe nemenne vidíme podmienené obviňovanie konkrétne Fica. Je to dobre viditeľné na príklade fcb-skupiny „Rusko-slovenské priateľstvo“, ktorá je v poslednej dobe zaplavovaná protificovskými príspevkami, ako aj výrazne proti-ficovskej rétorike portálu „Hlavné správy“, obzvlášť v blogoch a na diskusiách. Pripisovať Ficovi zodpovednosť za prešľapy a politiku vlády, ktorá z veľkej miery pozostáva z Ficových nepriateľov, ideových aj osobných protivníkov, je krátkozraké. Vláda je taká, akú sme si zvolili, myslíte si snáď, že Fico sa so Žitňanskou mimoriadne dobre znášajú? To čo je za vládu, kde ministerka bez obálky kritizuje predsedu vlády a vyzýva iných ministrov k odstúpeniu? Ktorej blízka príbuzná z lavíc Europarlamentu kričí o nevyhnutnosti zakročiť proti „obrovskej ruskej hrozbe“? Ktorej vlastní europoslanci píšu list Junckerovi, a špekulujúc na úmrtí veľkého Fidela upozorňujú ich európskych kolegov na našu neomalenosť, marginálnosť a odkázanosť? To čo je za štát, kde najvyšší ústavní činitelia (Danko) sú hlasnou trúbou Vatikánu, ktorý v osobe bývalého spolupracovníka hovorcu konferencie biskupov Slovenska S. Zvolenského obsadil aj post šéfa SIS??  Pán premiér, nech ľudia konečne vidia, nakoľko je celý tento stav skutočne na Vašom svedomí, a do akej miery sú reálne obmedzené Vaše možnosti manévrovania.

Celý ten bordel je plánovaný z oveľa vyššej úrovne, než Fico a vláda SR. Títo ľudia vedia veľmi dobre, aké sú prevládajúce nálady v slovenskej spoločnosti. Že väčšina z nás:

- odmieta korupciu, zlodejiny, aroganciu a nespravodlivosť moci

- odmieta oficiálnu zahraničnú protiruskú politiku

- odmieta migrantov a útoky na kresťanstvo, LGBT súčasné totalitárne implementované „eurohodnoty“

To znamená, že prípadný „Majdan“ na Slovensku musí zohľadňovať tieto väčšinové nálady obyvateľstva, musí byť nevyhnutne „patriotický“. Staré „konformistické“ strany, napríklad idеоvý dedič SDKÚ SaS-ka, tu zrejme nemôžu zohrať vedúcu úlohu. Berúc do úvahy priam goebbelsovskú vytrvalosť, s akou médiá opľúvajú SMER a koaličné strany, predpokladajme, že ani ony už nebudú pre voliča to pravé orechové. Zostáva nám už len ĽSNS.

Nečudo, že im rastie popularita – veď len sedia v opozícii a kritizujú, čo sa nekritizovať nedá. Populisti čistého zrna. Špekulujúc na problémoch si robia svoj malý politický gešeftík. Nepredkladajú však žiadne koncepčné riešenia, neponúkajú žiadnu konkrétnu víziu Slovenska. Ak za takú nemáme teda považovať negáciu SNP a resuscitáciu klérofašistických elementov slovenského štátu. Kritizovať je jednoduché, obzvlášť očividné patológie politiky EÚ, ale hrajú nefér, keď obviňujú vládu z toho, že musí sledovať eurosmerniciam. Že „kotlebovci“ vyrukovali s referendom o vystúpení z NATO a EÚ, je podpásovka. Vieme rovnako dobre, ako Vy, pán premiér, že väčšina z nás by inštinktívne bezpochyby uvítala referendum o vystúpení z NATO a podanie oficiálnej žiadosti trebárs do OSN o multilaterálne uznanie neutrality, akú má napríklad Rakúsko. Vieme však zároveň, že ste ako premiér nevyhnutne viazaný povinnosťami, záväzkami voči spomínaným štruktúram, a ani ja, čo som vyštudoval medzinárodné vzťahy, si netrúfnem odhadnúť, k čomu by tieto hurá-patriotické referendá o vystúpení z EÚ a NATO mohli priviesť. Keďže však môžeme čerpať z historickej skúsenosti roku 1968, ktorý nám mediálni protektori týchto obskúrnych politických hnutí neustále strkajú pred oči, odhadujem, že k ničomu inému okrem zvýšenia napätia a destabilizácie by takéto referendum – nezávisle od výsledku – nepriviedlo. Všeobecne mi príde, akoby neúmerne zosilnená reminiscencia 1968 mala za účel deklarovať skutočné ciele sionistov na Slovensku – totiž zopakovanie vtedajšej situácie. Čo je však najdôležitejšie, je to, že z akéhosi dôvodu sa celá vina za súčasný stav a neschopnosť našej vlády operatívne riešiť problémy automaticky prekladá na Fica, ktorého obviňujú dokonca z toho, že je nútený riadiť sa v niektorých otázkych smernicami EU a NATO.

Súčasne Banskobystrický samosprávny kraj vykazuje vyrovnaný rozpočet. S takými sponzormi a takou podporou, akú má Kotleba, to ani neprekvapuje. Čo naopak prekvapuje, je fakt, že Kotlebova administrácia BBSK odmietla podporiť jedno z prvých troch slovenských gymnázií v Revúcej! No proste bezúhonní vlastenci!

Úloha je v tom, aby sa zabránilo Ficovi realizovať pro-národnú a pro-ruskú suverenizačnú politiku. Ktorú v zmenených globálno-politických podmienkach Fico nepochybne realizovať bude. Ak má byť táto politika úspešná, namierená do budúcnosti a populárna medzi ľuďmi, musí mať v sebe prvok elementárnej spravodlivosti, t.j. jednoznačné odsúdenie ponovembrových zlodejín. Do takéhoto otvoreného súboja s „ponovembrovým slovenským establišmentom“ (klany, strany, súdy, ministerstvá, banky a úrady) sa môže odvážiť len veľmi silný politik a osobnosť, ktorá vie a má skúsenosti so strategickým rozhodovaním a zodpovednosťou. Práve tomu chcú predísť všetci ostatní z opozície i koalície a ich zahraniční patróni.

Toto je úroveň ľudí, ktorí, okrem iného – nanajvýš koordinovane – usmerňovali našu rómsku politiku, ktorá sa manifestovala tým, že absolútne absentovala – okrem štedrého dotovania na sociálny účet  absolútne nekontrolovaného, bezbrehého a bezbožného života rómskej komunity. Jednoducho príslušní úradníci v zodpovedajúcich inštanciách celé tie post-novembrové roky v Bratislave z centrálnej úrovne privieral oči nad tým všetkým a nebili na poplach.

Toto sa deje presne aj na celoeurópskej úrovni, kde takí ľudia ako eurokomisár pre migráciu, grécky Žid Avramopoulos –  „otec“, resp. strojca „katastrofálnej“ európskej migračnej politiky - realizujú na úrovni centrálnej bruselskej vlády globálno-politický plán pretvorenia Európy na chalifát.  Dnes sa nám tento euroúradník ešte opovažuje čosi dohovárať...

Raz darmo, sionizmus je pevne ukorenený v Strednej Európe, naši úradníci a politici sú predajní, čo narobíš. Teraz sa stali rukojemníkmi v dráme, v ktorej sa ich chlebodárcovia pokúsia nás nechať vybuchnúť zvnútra. S pomocou Kotlebu, ktorého kryjú a financujú. Ak budeme predpokladať, že nedávne ne-pozvanie Ficom Kotlebu na stretnutie županov nie je arogantným výstrelkom samopašného premiéra, pozbaveného elementárnej úctivosti, ale opodstatnený a pred verejnosťou odôvodniteľný počin,  potom to jednoducho znamená, že Fico je o všetkom horeuvedenom, vrátane úlohy, ktorou je Kotleba poverený, dobre informovaný a ukazuje nám týmto činom, že Kotleba je preň nie je dôveryhodný partner, resp. to, čomu sa rusky hovorí nerukopožatnyj, t.j. nehodný podania ruky.

Momentálne naši bratislavskí mediálni a politickí komsomolci popri znemožňovaní vlády a nahrávaní Kotlebovi ešte strašia jeho percentami, ale to sa ešte pozrieme, kto sa bude smiať naposledy.

Chcem sa opýtať mladých, ktorých údajná drvivá väčšina podporuje Kotlebu (súdiac podľa posledných správ HN-Online.sk – aut.): ste ochotní tu mať späť vojnovú SR? So všetkým, čo to obnáša? Proti Maďarom, Čechom v mechoch, židoboľševikom, za Boha a národ, hej?

Nebuďte smiešni, zničíte vlastnú krajinu aj to, čo z nej zostalo, a budete ani nie potomkom – iným národom na smiech. Nesadnite tým Kotlebovcom na lep, ako Ukrajinci, dokážte, že ste NÁROD, a nie stádo.

Všetci obdivujete Putina, ale viete Vy, že Putin a Fico majú v mnohom podobný politický track? Oba založili vlastné politické strany s jediným účelom – vybudovať základňu pre realizáciu budúcej suverenizačnej a pronárodnej politiky, obidvom sa neskôr kádrové procesy v strane vymkli z rúk. Stranícky a úradnícky aparát častokrát kvôli konkrétnym politickým dôvodom cieľavedome sabotovali smernice ich lídrov, a proti obidvom sa neustále zosnováva sprisahanie, majúci vyústiť do štátneho prevratu. A kým sa lídri venujú naliehavým záležitostiam, globálnu politiku nevynímajúc, im ich domáci záškodníci neustále kladú polená do kolies.

Mimochodom, to práve od Putina, s ktorým sa Fico nedávno stretol ako líder predsedajúcej krajiny EÚ, sa náš premiér v predstihu dozvedel, že bude zvolený Trump.

Preto sa Fico snaží držať odstup od vnútropolitických handrokovaní, do ktorých sa ho neustále snažia zatiahnuť. Odmieta hrať ich hry a púšťať sa do riešenia účtov s „umiernenou“ pravicou. Pretože kde sa dvajú bijú, tretí víťazí. Tým tretím, resp. „ne-umiernenou“ pravicou je ĽSNS.

Pán premiér, chcem povedať všetkým Vašim nepriateľom a nepriateľom Slovenska, aby išli dočerta všetci. Nič z ich fantasmagorických plánov neprejde, naopak, zdravá ľudská základňa našej krajiny sa úmerne ozdravujúcemu sa informačnému poľu neodvratne skonsoliduje za jedinou pronárodnou silou, zosobnenou naším premiérom, ktorý jediný bude schopný maximálne zohľadňovať naše národné záujmy počas budúcich globálno-politických otrasov.

A ešte niekoľko doplňujúcich poznámok. Pozorujúc a analyzujúc súčasnú informačnú ofenzívu proti premiérovi, nedá sa nekonštatovať, že  podobne, ako sa média svojho času snažili dať znamienko „=“ medzi Fica a Gorilu, snažia sa aj teraz jeho osobne pridružiť k všetkým ostatným ponovembrovým zlodejom. Ba čo viac, vinia Fica osobne z všetkého zlého, čo nám prináša EÚ. Väčší nezmysel snáď ani neexistuje. Veď Fico sa naopak eurobyrokracii v pre nás životne dôležitej otázke migračných kvót bráni zo všetkých síl. Ba čo viac, so slovenským predsedníctvom v EÚ jeho slová majú oveľa väčší dosah, a už teraz sa dá konštatovať, že v boji s atlantistickou, sionistickou a kryptonacistickou eurobyrokraciou v dlhodobej perspektíve vyhral. Spomeňte si na jeho výrok - „Otázka kvót je mŕtva...“

V najbližších prezidentských voľbách vo Francúzsku bezalternatívne vyhrá buď F. Fillon alebo M. Le Penová, čo bude minimálne v otázke východnej politiky všeobecne znamenať zásadný obrat. Súdiac podľa najnovšej tarotovej prognózy na obálke The Economist bude Merkelová v budúcoročných voľbách do Bundestagu rovnako neúspešná. Veľká Británia úspešne napreduje 7-míľovými krokmi v ústrety svojej vlastnej perestrojke a drastickej degradácii jej vplyvu, ktorý prekočuje do Číny.

Svojim prejavom na pražskom kongrese PES Fico načrtol slovenskú víziu toho, čo musí urobiť európska ľavica, aby vôbec prežila. Náš premiér tým síce vyvolal veľa mediálneho škreku, ale dodatočne potvrdil, že je politikom celoeurópskeho, globálneho merítka.

Ďalej, akože prepáčte, ale doteraz som nevidel jediný rukolapný dôkaz, ktorý by jednoznačne a navidomoči preukazoval, že Fico je to, za čo ho vyhlasujú novinári a politici! Ale taký nepriestrelný, definitívny dôkaz, ktorý by usvedčoval Fica tak, ako usvedčuje spis „Gorila“ jeho oponentov. Asi preto som ho nevidel, že ho niet, kvôli čomu sú médiá nútené prakticky s frekvenciou 1-2x do týždňa prinášať nejakú tú kauzičku či „provokatívne rozptýlenie“ vo forme Matovičových či Mazurekových výstrelkov. Veď Gorilu nik z tých frajerov riešiť nemieni ani nechce. A okrem Fica – ani nebude.

PREČO SI MYSLÍTE, ŽE BOLA PODPORENÁ PUBLIKÁCIA KARIKOVEJ „V TIENI MAFIE?“ Prečítajte si a pochopíte. V RUSKU TO BOLO ROVNAKÉ, TU TO BOLO ROVNAKÉ. BOLA TO POLITIKA ZMIEŠANÁ S KRIMINÁLOM, ALE BOLA TO PRIAMA POST-NOVEMBROVÁ REALITA, KTORÚ SME ZDEDILI VĎAKA HAVLOVI a jeho všeobecnej amnestii.

Nedávno som dostal do mailovej schránky zaujímavú štatistiku od istej M. Bencovej, blízkej SAV.

SR - Štatistika =  vraždy a štát

SsR      1968 - 1992 = 24 rokov

-----------------------------------------------------------------------------------------

počet obyvateľov     v 1991            =  5 274 335

počet Rómov v 1991                       =       59 326   = 1 % v SsR

počet  VRÁŽD      za  24 rokov       =              35    = všetky polícia vyriešila   = 100 %

počet bezdomovcov  za 24 rokov   =                0

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

SR       1992 - 2016 = 24 rokov

------------------------------------------------------------------------------------------

počet obyvateľov  v 2016              = 5 000 000

počet Rómov v 2016                      = 1 000 000  = 20 % v SR

počet VRÁŽD za 24 rokov             =    135 000  = polícia nevyriešila skoro NIČ = 1 %

počet bezdomovcov   za 24 rokov  =    750 000  = úmrtia na ulici   (=  BEZ rómskych osád )

bezdomovci sú len vzdelaní pôvodní Slováci

ktrorí stratili prácu a mali hypotéky, sú z detských domovov, atd.

 

Vidíte, O ČO VŠETKO SME PRIŠLI???

Viete, ČOMU BUDEME V NAJBLIŽŠEJ BUDÚCNOSTI ČELIŤ?

 

Roku 2019 Rusi bezalternatívne stopnú tranzit plynu cez Ukrajinu. Nie snáď preto, že Rusi sú zlí a chcú nám uškodiť, ako tvrdia desiatky promovaných doktorov a magistrov politológie. Chvalabohu, okrem nich na svete žije ešte taká veselá a zvedavá skupina ľudí ako inžinieri, ktorí Vám povedia, že každý technologický výrobok či infraštruktúra má istú obmedzenú dobu využitia. Ktorá je tým kratšia, čím menej sa investuje do amortizácie. Do ukrajinskej plynovodnej infraštruktúry, zdedenej týmto novým „nezávislým a historicky koherentným“ štátom po „zlom totalitáronom ZSSR“, žiaľbohu, nebolo investované toľko, koľko je pre bezproblémovú exploatáciu tohto zložitého systému nevyhntné. Viete, ako horí plynovod po výbuchu? Neuhasiteľné plamene šľahajú do výšky 150-200 metrov.  Pripomenieme čitateľom, že ukrajinské plynovody už sú zamínované.

Čo ďalej hrozí? Reálny rozpad EÚ, možné sprievodné vojny, ktorých motorom v Strednej a Východnej Európe môže byť revizionistické Poľsko, nazývané A. Fursovom „vojensko-politickým operátorom USA“ na kontinente. Dezintegrácia Ukrajiny, otázka Rusínov a Zakarpatska. Na rozdiel od Poliakov však nemáme ani vojsko, ani životaschopné poľnohospodárstvo. Minimálne tretina mladých je mimo, ďalší stále odchádzajú. Keď ich vypoklonkujú zo Západnej Európy, čo sa reálne môže v perspektíve stať, vrátia sa na Slovensko, ktoré im bez premysleného všeobsiahleho plánu obnovy národného hospodárstva jednoducho nebude môcť ponúknuť perspektívu. V takom prípade reálne hrozí sociálna revolúcia.

Nemáme žiadne horentné valutové a už vôbec nie relevantné zlaté zásoby, sme odkázaní na dovoz palív a v oblasti pracovného trhu na zahraničných investoroch. To znamená, že v budúcich kataklizmách každopádne sami neprežijeme. To odkazujem všetkým tým, čo tvrdia - „Nikdy viac ČSR“. Obzvlášť hojne sú takíto „patrioti“ zastúpení v radoch SNS a Matice slovenskej, svedčia o tom sústavné protičeskoslovenské invektívy matičného vydania „Slovenských národných novín“. Naši pseudointeligenti a pseudopatrioti, ktorí si myslia, že vehementné negovanie 70-ročnej skúsenosti z budovania vlastného štátu Čechov a Slovákov z nich robí tých pravých národovcov, sú veľmi krátkozrakí, keď hovoria - "Už nikdy viac." Isteže, v spoločnom štáte boli aj chyby, ale bola to nanajvýš POZITÍVNA SKÚSENOSŤ. Ak boli niekde chyby, bolo ich treba odstrániť. Ale nie tak, že sa NELEGÁLNE rozdelí federácia, aby naši noví kapitalisti (včerajší aparátčici a ŠtBáci) si mohli bačovať vo vlastnom revíre jak novonarodení feudáli. Každý, kto hovorí - "Československo NIKDY VIAC", vlastne hovorí - "..tých 70 rokov bol OMYL, treba ich vymazať z našich dejín, nič dobré v tom nebolo, snaženie našich otcov a matiek NEMÁ HISTORICKÚ HODNOTU...". Takýmto "pseudointelektuálom" treba pripomenúť, že rozdelenie ČSFR nebolo v pravom zmysle slova LEGITÍMNE. Nepamätám, že by sa bolo uskutočnilo nejaké referendum. Naopak, poslanci Federálneho Zrhomaždenia si urobili svoj malý kšeftík a dohodli sa, že sa nedohodnú.

Pritom obdobné referendum sa konalo aj v samotnom ZSSR. Ktoré dopadlo rovnako, ako by nepochybne bolo bývalo dopadlo aj československé - občania NECHCELI zničenie štátu, v ktorom žili a pracovali.

Opakujem - TRETINA MLADÝCH SÚ MIMO, ĎALŠÍ STÁLE ODCHÁDZAJÚ. KEĎ SEM PRÍDU TERAZ, BUDE TO SOCIÁLNA REVOLÚCIA. Spoločnosť musí sa sústrediť, harmonizovať, pripraviť, dovzdelať a vykonať menší technologický, sociálno-demografický a predovšetkým ideologicko-konceptuálny zázrak, aby sme si vybojovali náležité miesto pod Slnkom vo svete XXI. storočia.

Sme schopní sami vytvoriť takú krajinu, kde každý bude môcť byť osožný, kde talenty každého budú využité pre účel spoločného blaha? Fico v to verí, ale pre tento cieľ treba ešte zapracovať, musí sa skonsolidovať občianska spoločnosť, čo však za súčasných podmienok nie je možné. Práve preto sa Fico aktivizuje, nemôže si dovoliť pasívne sa prizerať chodu udalostí. Svojimi európskymi iniciatívami si možno narobí nepriateľov medzi eurobyrokraciou, ale zviditeľní si meno a v skutočnosti zlepší svoje odrazové šance v budúcnosti. Čím vyššiu autoritu požíva v zahraničí, tým menej šancí, že Dzurindovci ho zvrhnú. A verte mi, že spolu so Zemanom a Orbánom Fico nielenže prevyšujú popularitou ich európske proťajšky, ale aj reálne zhodnocujú „váhu“ ich krajín v globálnom meradle. Napriek všetkým správam médií o tom, ako sa naši lídri „znemožňujú“, svedčia udalosti ako Trumpov telefonát Klausovi a Orbánovi spolu s rakúskou iniciatívou pristúpiť k V4 o tom, že globálne elity vidia v našich krajinách potenciál.

Treba si uvedomiť, že SAMI NEPREŽIJEME. Globalizácia je OBJEKTÍVNY PROCES,  ale jeho priebeh a koncepcia má SUBJEKTÍVNY CHARAKTER. Východsko - spájať sily. Len veľké, životaschopné a cieľavedomé celky majú perspektívu. Zatiaľ čo celý dnešný „ľudácky“ a „národniarsky“ (pozdravujem Sion a Vatikán, presne v tom poradí – pozn. aut.) slovenský nacionalizmus je v svojej podstate zastaralý marginálny prúd, ktorý sa síce snaží zviezť na vlne protibruselského a protinatovského odporu, ale neguje a popiera v svojich schizofrenických filozofických konštrukciách historickú skúsenosť Slovákov, predovšetkým skutočnosť, že práve v socialistickom období sa sformoval moderný európsky slovenský národ. Naši národovci sú totiž a priori zúrivo antikomunistickí.Keď majú tak radi národ, nemôžu ignorovať socialistický nárast populácie, industrializáciu, špičkové v svetovom merítku vzdelanie a zdravotníctvo, priemyselnú, energetickú, dopravnú infraštruktúrú, vojsko a loďstvo, ale predovšetkým – vstrebanie pocitu „príslušnosti k modernej štátnosti“ do krvi každého obyvateľa, čo je demonštrované tým, že mnohé sociálne služby a štátne garancie považujeme za samozrejmosť...Rovnako pozoruhodná je aj skutočnosť, že len vďaka Husákovi sa Slovákom nakoniec v „normalizačnej“ ČSSR dostalo všetkých tých práv, ktoré im boli prisľúbené ešte Pittsburgskou dohodou a boli často porušované tradične siono-filskou pražskou centrálnou vládou.

Očakáva snáď niekto, že tieto dôležité a z hľadiska prežitia republiky absolútne kruciálne procesy bude môcť úspešne realizovať a úspešne zavŕšiť niekto tak neostrieľaný a nepredvídateľný, ako Kotleba, s ktorým polovica zahraničných partnerov vôbec odmietne čo i len sa zhovárať? Chceme byť vyvrheľmi?

Musíme ukázať a dokázať, že sme NÁROD, a nie stádo, musíme dôverovať a pomáhať lídrovi, ktorý bráni naše záujmy. Nesmieme dovoliť pravici zvrhnúť Fica, nastoliť tu majdanovskú diktatúru a poprípade rozštvrtiť republiku a la Mníchov či Viedenská arbitráž. Oni to urobia, ak to bude jediný spôsob, ako sa vyhnúť spravodlivosti a zostať pánom na svojej záhradke. Mnohí sa tu oháňajú „morálkou“ a „ľudskosťou“ akýchsi Radičovej či nebodaj Vášaryčky, ale viete vy vôbec, aké metódy uplatňovali počas svojho panovania SDKÚ a ich štruktúry?

Ruský historik Andrej Iľjič Fursov v jednom zo svojich videí tvrdí, že v Bratislave mali pred desiatimi rokmi (t.j. cca 2006 – koniec Dzurindovej a začiatok prvej Ficovej vlády) veľký problém. Domáci podnikatelia i podsvetie boli terorizovaní albánskou mafiou. Táto albánska mafia bola očividným, hmatateľným svedectvom úplného prepojenia Dzurindovcov s clintonovským klanom, pretože skutočnou „vládkyňou“ Kosova, kde je najväčšia americká vojnová základňa v Európe, je M. Allbrighteová. A. Fursov tvrdí (a v svetle svedectiev J. Kariku sa nám to vidí pravdepodobné), že títo Albánci u nás vyčíňali priam nepredstaviteľne kruto. Nuž, domáci biznis i podsvetie sa vtedy neobrátili so žiadosťou o pomoc na vlastnú políciu, ale na ruskú mafiu. Každopádne, po uplynutí nejakej doby, súbežne s inštitucionalizáciou Ficovej vlády v Bratislave, sa Rusom podarilo Albáncov spacifikovať. Takže toľko o SDKÚ. Sú to zločinci a kriminálnici, a nezastavia sa pred ničím. Kotlebovo hnutie – toť ich úderná pechota.

Potrebujeme ticho, kľud, plánovitú a metodickú prácu. Čas všetko urovná a každého rozsúdi. Nepripusťme, aby si dzurindovci vyriešili svoje problémy za náš účet, to my musíme ich postaviť pred zodpovednosť, ak sa chceme nazývať právnym štátom. Dzurindovci stelesňujú novoveké zotročenie Slovenska, jeho polokoloniálny status, demonštrovaný obsadzovaním najvyšších ústavných funkcií agentmi cudzích mocností a ostatnými nádherami. Víťazstvo nad nimi je možné len cestou suverenizácie Slovenska. Akonáhle sa odpolitizuje súdnictvo, hneď sa aj začne vyšetrovať Gorila. Je to otázka ozdravenia kádrovej a inštitucionálnej základne štátneho organizmu a politiky. Aj sa tak stane, len nie hneď. Netrpezlivosť a neopatrnosť sú fatálne vlastnosti, a kto nimi nedisponuje, nemá v politike ani médiách čo hľadať.

Čas a Fico sú našimi spojencami. Je len a len na nás, ktorú stranu podporíme.

 

Relevantné správy:

Fico nepozval Kotlebu na rokovanie županov.

VIDEO: Strana M. Kotlebu je podľa G. Mesežnikova protisystémová

Konferencia tajných služieb, navýšenie rozpočtu.

Študenti Katolíckej univerzity v Ružomberku bojujú proti extrémizmu

VIDEO: Žiga odmieta, že by sa zbrane zo SR objavili na Blízkom východe

Vchod do budovy Ústavného súdu SR niekto v noci poškodil

Do Kostola sv. Kríža priviezli relikvie Klimenta Slovenského

Rezort vnútra zmodernizuje kamerový systém na hranici s Ukrajinou
44 Komentářů k „Slováci, staňte sa národom!“ alebo Prečo Fico ignoruje Kotlebu? – 2. část

 1. Beata napsal:

  Kto je autorom tohto paškvilu, že sa nepodpísal? Vlastne je to jedno, ak to niekto dočíta až do konca, teda ak sa premôže a prečíta to celé, autora si priradí sám.

  • jano napsal:

   suhlas....Ficova vlada podporila Sorosove mimovladky a islamskych imigrantov z nasich dani...Ministerstvo financií Peter Kažímir (smer sd) vyčlení státisíce eur z penazi slovenskych danovych poplatnikov na potravinovú pomoc islamským imigrantom. Peniaze potečú aj zo slovenského Tiposu. Jednofarebná smerácka vláda ide pomáhať Šorošovým mimovládnym organizáciám pri poskytovaní pomoci utečencom, ktorí prídu na Slovensko alebo sa nachádzajú v iných krajinách. Predseda vlády Robert Fico ponúkol konkrétnu pomoc v rámci projektu Výzva k ľudskosti ktorej signatárom je JÁN ORLOVSKÝ riaditel Nadácie otvorenej spoločnosti (OSF) ktoru financuje George Soros. Ministerstvo financií vyčlení 600- tisíc eur na posilnenie zdrojov Svetového potravinového fondu a na aktivity rozvojovej banky Rady Európy. Zároveň z výnosov slovenskej štátnej lotérie Tipos uvoľní 500- tisíc eur na ďalšiu pomoc islamským imigrantom. Informoval samotný Úrad vlády Roberta Fica. Na imigrantov vyčlenilo zo svojich zásob materiál za viac ako milión eur aj rezort obrany pod gesciou Martina Glváča (Smer sd), ktorý bol poskytnutý ako humanitárna pomoc.

   Zdravotníctvo Viliam Čislák (smer sd) materiálne alebo finančne podporí zabezpečenie potrebných liekov a preskúma možnosti poskytovania zdravotnej starostlivosti islamským žiadateľom o azyl i tranzitujúcim osobám.

   Úrad vlady Roberta Fica ďalej informoval, že ministerstvo zahraničných vecí Miroslav Lajčák (smer sd) vyčlení zdroje pre mimovládne zapadné organizácie(vacsinou financovane zo soros a rotchild penazi), ktoré už aktívne pôsobia v zahraničí a nájde spôsob na urýchlenie procesu prideľovania grantov pre projekty z penazi danových poplatníkov slovenskej republiky. Osobitne napríklad vzdelávanie detí utečencov v Turecku a Iraku.

   Do pomoci utečencom z penazí chudobných slovákov a samozrejme aj z ich daní sa zapoja aj rezorty školstva Draxler (smer sd) a práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (smer sd) potvrdil dnes úrad vlady premiéra Roberta Fica.

   • palo napsal:

    toto je priemer Robert....Priemer Fico o TTIP.."Slovensko nemá žiadny zásadný problém s pripravovanou dohodou o voľnom obchode medzi EÚ a USA." Potvrdil to premiér Robert Fico. Ako poznamenal, únia už podpísala podobné obchodné dohody aj s inými krajinami. Podľa neho pripravovaný dokument pomôže obidvom stranám, teda Európskej únii aj Spojeným štátom. "V každej zmluve sú nejaké úskalia, ale ak sa tu pozrieme na výhody a nevýhody, tak výhody zďaleka prevyšujú nevýhody," reagoval pre TASR.

    • frantisek napsal:

     Nas ochranca priemer Robert F. z haciendy bonaparte.....Vláda Smeru sd súhlasila so zriadením regionálneho veliteľstva NATO na území Slovenska.
     Na Slovensku bude pôsobiť tím vojenských plánovačov z NATO. Prítomnosť príslušníkov ozbrojených síl členských štátov NATO z dôvodu ich pôsobenia v NFIU na území SR odobrila jednofarebná vláda Smeru sd na čele s premiérom Robertom Ficom. Úlohou NFIU je zvýšiť reakcieschopnosť NATO a uľahčiť nasadenie jednotiek veľmi rýchlej reakcie a jednotiek rýchleho nasadenia na uzemí Slovenskej republiky. Styčný integračný tím NATO vznikne na území Slovenskej republiky v roku 2016.
     Počas mieru bude NFIU podporovať plánovacie aktivity, dohliadať na prípravu, koordináciu a zabezpečenie HLADKÉHO PRÍJMU AMERICKÝCH A KOALIČNÝCH VOJSK NATO V PRÍPADE ICH NASADENIA NA UZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Ich úlohou tiež bude koordinácia cvičení medzi Ozbrojenými silami SR a NATO.

     Jednofarebná Smeracka vlada a vsetci jej ministri do jedneho, v tichosti suhlasili s vybudovanim zakladne NATO na uzemi slovenskej republiky.vlastizradni smeraci na cele s Robertom Ficom opat podviedli a zapredali narod. Salamovou metodou pomaleho varenia zaby najprv stycny tym , potom pat tisíc amerických vojakov , tanky lietadla nakoniec rakety a jadrove zbrane.http://www.cas.sk/clanok/334654/vlada-odobrila-vznik-regionalneho-velitelstva-nato-na-slovensku-kde-bude-sidlit.html

     • juraj napsal:

      Fico chrani slovensko. Nakupuje americke obstarozne vrtulniky Black Hawks za 300 milionov od americkej vojnovej loby. Robi v Bruseli po dohode s Cameronom zo slovakov v anglicku druhoradych obcanov bez narokov na socialne davky, schvaluje eurovalovi pre grekov z penazi chudobnej slovače, eurofondy pre ciganov stavia im zadarmo byty a vykupuje pozemky aby si biely slovak mohol na to vsetko naopak pozicat a zadlzit aj s urokom na cely zivot. Fico a smer chrani slovensko a schvaluje v parlamente a vo vlade jednohlasne zakladnu NATO vo Vajnoroch a aj transatlanticku dohodu nadnarodnych korporacii a ich zvrchovanost nad statmi a obcanmi slovenskej repuliky pod nazvom CETA.Fico tvrdo a nekompromisne chrani slovensko a prijima vaznov z Guantanama za jednu fotku s Obamom.Fico chrani slovenskych dochodcov pred zvysovanim dochodkov ktorym zvysuje len o jedno euro, zatial co greckym dochodcom ruci ich tisiceurove dochodky cez euroval miliardami zotrocenych slovakov. Fico chrani slovensko aby mohli americkoukrajinske korporacie tazit bridlicovy plyn na vychode slovenska...Fico chrani slovakov pred vysokou zivotnou urovnou minimalnou mzdou 350 euro, vyhana ich z uradov prace na panske za 60 euro, zatial co je jeho oligarchovia balia miliony do alobalu a Siroky a spol si na bahamach stavaju milionove haciendy a cez schrankove cyperske ucty peru miliardy z dani zodretej chudobnej slovače, zatial co slovenskych zivnostnikov privadzaju do bankrotu....Fico je proste nas vlastenec a nas ochranca.

  • Ficov volic napsal:

   Ano? A ty si kdo ? Kotlebova prestitutka? vsetko co tam bolo uvedene je pravda ,tak zalez do budy!

  • admin napsal:

   autor je pod textem uveden: Stanislav Slabeycius

  • ferko napsal:

   no neviem otvarm oči ako blazon neverim tento portal nazyvajuci sa opoziciou nwo uverejnuje zderacke propagandisticke članky plne fico judaškych klamstiev a hochštaplerskych zavadzani . v poslednej dobe je tu vidiet rapidny odklon od opozicie nwoo . asi prachy nesmrdia .presne ako v tom filme a teraz si vas všetkych kupim

  • gogo napsal:

   Skvely a pravdivy clanok minimalne na 85% - 90% Klobuk dole autor len OVCE to este nemozu pochopit lebo im to NEREŽE.

 2. jozo napsal:

  za Ficovej vlady sa sorosovym mimovladkam mimoriadne dari,preto su tak sebavedomi a je ich tak pocut vid. Pietruchova a Porubenova zamestnane na ministerstve prace u Richtera, Samson zamestnany na ministerstve obrany u Glvaca ci Weisenbacher priamo financovany z ministertva kultury u Madarica a to nehovorim kolko duhovych sa pohybuje pri Lajcakovi.

  • Tomas napsal:

   No to je fakt . Ale Fico je podla tohto pana , autora clanku spasitel a zachranca .Zachvilu sa zacne prezentovat ako ten nepodareny ulisny uzernik z prezidentskeho palaca.

 3. jozo napsal:

  Smeracka vlada v tichosti suhlasila s vybudovanim zakladne NATO na uzemi slovenskej republiky.vlastizradni smeraci na cele s Robertom Ficom opat podviedli a zapredali narod. Salamovou metodou pomaleho varenia zaby najprv stycny tym , potom pat tisíc amerických vojakov , tanky lietadla nakoniec rakety a jadrove zbrane.
  http://www.aktuality.sk/clanok/305737/na-slovensku-vznikne-zakladna-nato-ficovi-takmer-pod-nosom/
  http://aktualne.atlas.sk/potvrdene-na-slovensku-vznikne-nove-centrum-nato/slovensko/politika/

  http://www.hlavnespravy.sk/na-slovensku-budu-stycne-integracne-timy-nato/692698
  http://www.sme.sk/c/8029202/jednotka-nato-na-slovensku-vznikne-do-roka.html
  http://www.aktuality.sk/clanok/305737/na-slovensku-vznikne-zakladna-nato-ficovi-takmer-pod-nosom/

 4. danka napsal:

  SMER SD = financne stimuly nadnarodnym zapadnym korporaciam a nove dane pre slovakov.......Ficov smer zdanuje a zdiera slovensky narod v danovom pekle, poluje po slovenskych zivnostnikoch, slovenskych dohodaroch, zdanuje minimalne mzdy,sikanuje a vypaluje slovensky lud na cestach a dialniciach ktore nedostaval len preto aby sa mohli jeho ludia na nich nabalit a vyhana z uradov prace slovenskych nezamestnanych ktorych za 60 euro dehonestuje a vyhana robit na panske v novodobom otroctve. Ale naopak zachranuje miliardara Sirokeho ktory ma na Bahamach raj nehnutelnosti a dava financne stimuly zapadnym nadnarodnym korporaciam anlickemu Jaguaru a americkemu u.s steel atd. z penazi slovenskej chudoby ktoru prave zodral na kost a podhodil im omrvinky zo socialnych balickov, pritom kupuje americke vrtulniky za 300 mil. dolarov a schvaluje zakladnu NATO na uzemi slovenskej republiky, len aby ho pohladila americka vojnova loby,pritom mlci ze bez vyhrad podporuje dohodu TTIP s americanmi a GMO otraviny....fico je otrokar slovenskeho naroda a zradca prveho stupna.

 5. grivko napsal:

  Bol som kedysi voličom SMERu, už vtedy som si všimol lavírovanie a s..ie si do huby a absolutne klamstva smeru a Fica.Toto robi v skutočnosti smer sd a Fico.

  1/ podpora homosexualnych sorosovych spolkov a LGBTI zo štátneho rozpočtu ! ! !

  2/ zvýšenie veku odchodu do dôchodku

  3/ nedodržanie zníženia percenta DPH z 20 na 19 pre vsetky služby a výrobky

  4/ podpora Ukrajiny nacistickej vlády ktorej posiela plyn ! ! !

  5/ arogantné správanie a zneužívanie postavenia voči riadne zvolenému predsedovi kraja

  6/podpora TTIP s američanmi ! ! !

  7/schvalenie zakladne NATO vo Vajnoroch a kazdorocne schvalenie sankcii proti rusku v Bruseli

  8/budovanie ciganistanu z eurofondov

  9/posielanie penazi chudobných slovakov bohatým grekom

  10/ zvýšenie dochodkov slovakom o 1 euro, zatial čo grekom posiela peniaze a maju 800 eurové dochodky

  11/ absolutna šikana slovenských nezamestnaných za 60 euro a vyhananie z uradov práce

  12/ nerešpektovanie referenda v Gabčikove co je precedens na dalšie vozenie imigrantov na slovensko po voľbách.

  13/ miliardove stimuly pre zapadne bohate korporacie a nove dane pre slovenskych zivnostnikov a dohodarov.

  14/budovanie policajneho statu a vypalnictvo na cestach

  15/zamerne zametanie kauzy gorila pod koberec zo strany Ficovych nominantov

  Budúcich volieb sa zúčastním, koho budem voliť je jasné, SMER ani nikto zo súčasných štandardných gaunerov to nebude ! ! !

  • Tomas napsal:

   Sklamalo ma ze sa tu objavuju clanky na podporu SMERU a Fica , zvlast na tejto stranke .

   • admin napsal:

    berte to jako snahu autora o diskuzi na toto téma
    tak ho třeba vaše zdejší příspěvky dovedou k zamyšlení a změně názoru
    a i to může být užitečné

    • Robo napsal:

     Autor sa poučiť nechce.
     Toto nieje jeho prvý ani druhý článok.
     Ak Ty nevidíš, čo je autor zač, ...čo na to povedať..

    • Vladislav napsal:

     Administrátore,
     kdysi jsem na tomto serveru býval denně, ale teď už to nedělám - jeho kvalita prudce upadla a řada článků už nemá naprosto žádnou faktickou úroveň. Entita Slabeycius a její připitomělé články, které tady pořád dokola vydáváte, toho budiž důkazem.
     Vás ještě "netrkla" klesající účast v diskusích? Snižující se čtivost? Rostoucí počet těch, kteří to, co vydáváte, považují buďto za bezobsažné, nebo za vycucané z prstu, nebo za vyloženě debilní, jako jsou články Slabeycia?
     Proč jste nedal a nedáváte prostor vydávat tady články i jiným lidem, kteří jsou také ostře proti NWO? Proč pořád upřednostňujete takovouto Slabotu?
     Jen se podívejte do diskuse - je tam trvale nazvraceno - přitom ještě před rokem nebylo!
     Je to ale Váš server, takže i Vaše hloupost. Vy zmizíte z pole zájmu lidí - ale pak děkujte jenom sobě a tomuto svému přístupu.

 6. grivko napsal:

  Toto je realita verzus reci Roberta Fica
  1.) Vláda Roberta Fica Smeru sd súhlasila so zriadením regionálneho veliteľstva NATO na území Slovenska. Na Slovensku bude pôsobiť tím vojenských plánovačov z NATO. Úlohou NFIU je uľahčiť nasadenie jednotiek veľmi rýchlej reakcie a jednotiek rýchleho nasadenia na uzemí Slovenskej republiky.
  2.) Obchodom roka bude nákup amerických vrtuľníkov Black Hawk za 261 miliónov dolárov. Postaral sa o to podnikateľ a minister obrany smeru sd Martin Glváč. Glváč poslušne prikývol.A po ňom poslušne prikývla aj Ficova vláda. Na tomto pochybnom obchode nebude profitovať len americký výrobca a americka zbrojarska loby, ale aj finančná skupina Penta.
  3.)Priemer Fico o TTIP.."Slovensko nemá žiadny zásadný problém s pripravovanou dohodou o voľnom obchode medzi EÚ a USA." Potvrdil to premiér Robert Fico. Ako poznamenal, únia už podpísala podobné obchodné dohody aj s inými krajinami. Podľa neho pripravovaný dokument pomôže obidvom stranám, teda Európskej únii aj Spojeným štátom. "V každej zmluve sú nejaké úskalia, ale ak sa tu pozrieme na výhody a nevýhody, tak výhody zďaleka prevyšujú nevýhody," reagoval pre TASR.
  4.) Keď 1. augusta 2006 slovenské Ministerstvo hospodárstva udelilo licencie na prieskum v Ruskej Porube, ani nie mesiac bol vtedajším ministrom hospodárstva Ľubomír Jahnátek zo strany Smer. Jahnátek v septembri roku 2007 ako minister hospodárstva zaštítil 2. ročník medzinárodnej konferencie českého záujmového združenia ťažiarov zvaného Ťažobná únia na tému Ťažba a životné prostredie v strednej Európe. Pre obyvateľov Ruskej Poruby predstavuje prieskum bridlicového plynu značné riziká, ktoré boli potvrdené množstvom nezávislých štúdií. Na Slovensku sa v dohľadnej dobe ani neplánuje zákon pre zákaz ťažby bridlicového plynu kvôli environmentálnym alebo zdravotným rizikám, na rozdiel od ČR, Bulharska, Francúzska, kanadského Québecu a ďalších. Ficova vlada pritom absolutne podporuje dohodu TTIP ktora sa potajomky kuje v Bruseli.

  • bimbo napsal:

   ahojte vsetci. jano, frantisek, juraj, jozo, danka, grivko dobre ste to tu teraz napísali. spravodlivost u nas neexistuje namiesto nej tu mame americky kapitalizmus, nezamestnanost, vykoristovanie chudoby, minimalne mzdy pod 400 eur a exekutorov na chudobu. zato na markize si nasa smotanka strngoce hodinkami za 4000e a predvadzaju sa kto ma na sebe drahsi oblek, saty a sperky za tisicky eur. zijeme v nenormalnej, nemoralnej, zlej dobe. slusny clovek tu uz nema ziadnu cenu.

 7. Hans napsal:

  Vedel som ze ten Kotleba iba klame je to obycajny populistycky srac, ktoreho treba zrusit aj celu tu jeho nacistycku stranu ! Potom mozu chodit na straz skinhedi zamindrakovany!

 8. sword napsal:

  Uz aj sem preniklo euroduhove zlo? Co za politruk pisal tento clanok?

 9. Pavol napsal:

  Ak je taký múdry nech sa pod svoje kázanie aj podpíše, alebo sa bojí, že hneď uvidíme odkiaľ vietor fúka.

 10. jop napsal:

  Platený PR článok.

  Alebo to sem admin dal len z recesie, alebo zaň dostal zaplatené

  • admin napsal:

   ani placený, ani P.R.
   autor to poslal a požádal o zveřejnění
   jedná se o jeho názory
   moje rozhodnutí je takové, že to je zajímavé a důležité téma pro diskuzi

   • jop napsal:

    ok, je to tvoj web a tvoje rozhodnutie.
    Stanislav Slabeycius šancu od teba dostal.

    Ak ťa ja poprosím, aby si dal šancu mojim návrhom, dáš mi šancu?
    Ak sa k mojej prosbe pripoja ďalší diskutéri, dáš nám šancu?

    Pritom to je jednoduché, stačí zboku pod stĺpček "eng správy" zavesiť ďalší stĺpček, kde budú visieť naše nami dohodnuté spoločné témy, kde sa bude dať diskutovať. Ak to bude zatrolené, tak ja som ochotný sa zaregistrovať aj s mojou IP adresou, aby jedna IP mala jeden nick.

    Nič zložité, nič vyžadujúce extra tvoj čas.

    Ako reciprocitu som ochotný ti robiť preklady bezodplatne. Tvoj čas vložený pre nás, môj čas vložený do tvojho webu.

 11. Tomas napsal:

  Takze kotleba je priam antinarodny . A co je potom Fico , ked podpisuje sestersku zmluvu TTIP , Cetu .Stacilo . Dalej som to uz ani necital .

  • bimbo napsal:

   kotleba uz viac krat povedal ze chce vystupit z nato, eunie, obnovit hranice, vybudovat armadu, obnovit suverenitu krajiny......takto rozprava narodovec a nie zradca.

   • Tomas napsal:

    Bimbo , presne .

    • el-motovidlo napsal:

     Bimbo ,Tomáš ,
     Ak máme tú smolu,že sme v NATO ,nebude lepšie sa pokúsiť v určitom okamihu ,ak to bude možné ,sami prevziať riadenie určitých funkcii v NATO?alebo poslať celé NATO do kytek ?
     Ak vystúpim z OSN,NATO,EU ,WTO a pod .nadnárodých a globálnych organizácii ,nebudem mať možnosť podielať sa na riadení .
     Riadenie =aj likvidácia týchto zoskupení v určitom vhodnom čase a vytvorenie nového riadenia .

 12. Jozef napsal:

  Keď si pozorne prečítate článok tak viete odkiaľ fúka vietor.
  http://leva-net.webnode.cz/
  Koncepcia sociálnej bezpečnosti.

 13. Hox napsal:

  Jak reálně funguje politika?

  a) Verejní politici NIE SÚ MAJITEĽMI svojho mandátu, funkcie!
  b) Verejní politici sú len majetkom správy systému, ktorý je na 99 % riadený bezštruktúrne - úrokové sadzby a zadĺženosť okupovaného územia, ideológie, média, chronologické dejinné mechanizmy... a to všetko sú nástroje majiteľov Konceptu.
  c) Politik - to je len výkonná moc, ktorá je v hierarchii niekde na 4.- 5. mieste, ak berieme druhy moci (konceptuálna, ideologická, masmédia, zákonodarná, výkonná a súdna, ktorá podprahovo chráni Koncept.
  d) V globálnom meradle je základnou úlohou masmédií (i niektorých zglobalizovaných SS "neziskoviek") riadiť politikov v zásadných otázkach...podľa odozvy systému sa potom ten ktorý politik, rezident, pontifik, hierarcha .. a jeho radcovia bezštruktúrne riadia akoby "sami"...
  e) Každý "vyšší" verejný politik je zároveň v systéme klanových korporácii a "musí" hrať určitú zverenú rolu - sú to v podstate len marionety systému - bábky, kukly..
  f) Fico, ako aj každý iný vyšší politicus robí dobré veci a robí aj chyby - tie dobré veci stačí podporiť (stačí aj myšlienkovo) a chyby a nevhodné akty, slová - aktívne ignorovať. Aj u "nepriateľa"... aj s ním sa dá nájsť religio = komunikačná úroveň, na ktorej sa môžu obaja zhodnúť. Všetci sa predsa narodili ako dobrí ľudia..
  g) Populácia má vždy takú vládu (i premiéra, prezidenta, parlament..), ktorá zodpovedá jej miere chápania reálne prebiehajúcich procesov a vlastnej reálnej morálky, to je staré dejinami preverené objektívne pravidlo.
  h) Vo vysokej politike sa jedná o hru o život, nie je tam veľa priestoru na humor. V aktuálne prebiehajúcej globálnej infowars sa jedná o najvyššiu interakciu národov, štátov, kultúr = 1. stupeň informačnej vojny.

  ZMENA SYSTÉMU MOŽE PRÍSŤ IBA ZDOLA! Ináč nič zásadného polyTikos nemôžu urobiť - nemôžu predsa ísť proti najvyšším pravidlám: "Vox populi, vox Dei."

  "Ficobijcům" bych doporučil poslechnout si jeho včerejší vystoupení od 32. minuty
  http://www.ta3.com/clanok/1095905/prejav-r-fica-na-sneme-strany-smer.html

  • proud napsal:

   "ZMENA SYSTÉMU MOŽE PRÍSŤ IBA ZDOLA!".........souhlas, "Ináč nič zásadného polyTikos nemôžu urobiť – nemôžu predsa ísť proti najvyšším pravidlám: „Vox populi, vox Dei.“"............tady nesouhlasim,tvrdim,ze pro politika je pohodlnejsi zradit narod pro "rychly prachy",ale pak uz se nemuze spolehnout ze za nim narod bude stat,takze tim ze se nechal koupit v podstate o tom kym je rozhodnul sam!!! V pripade opacnym by se politici starali o svuj narod,vzdelavali ho a mohli se na nej jako vlastenci mezi vlastencema spolehnout.At tak ci onak,vlastizrada zustane vlastizradou,ta bud je,nebo neni,nic mezi tim!

 14. Dušan napsal:

  No nebol to taká zlý rozbor.

 15. Forever napsal:

  Co dodat, autorovy řeči o islámu jsou hromada nepravd a nesmyslů. Ať si nejdřív autor zjistí něco o masovém vrahovi a teroristovi islámu Mohamedovi, o islámské genocidě křesťanů po celá staletí až dodnes, o mnohém spojenectví židovstva s islámským světem proti křesťanské Evropě atd. Islám nebrání té tzv. "koncepci GP" (nebo jak to chcete nazvat) - islám je naopak nástroj globálních židovských elit sloužící ke zničení křesťanské Evropy.

 16. Jura napsal:

  Po přečtení diskuse mám pocit, že začínám chápat Pjakinův výraz 6. Kolína

  • el-motovidlo napsal:

   Jura,
   suhlasím s Tebou ,ohľadom 6.kolóny .Hoxov príspevok tu vyššie by týmto kotlebovským makoviciam mal otvoriť oči .
   Ak nemôžem riadeniu dať môj /výhodnejší /vektor cieľov ,alebo som len riadený -ako vychodná eurőpa momentálne, tak sa musím pokúsiť prevziať riadenie .alebo ešte lepšie,po prevzatí riadenia daný objekt /napr.NATO / poslať do večných lovíšť.

 17. bimbo napsal:

  kladivo na carodejnice, kladivo na extremizmus a slobodu slova?
  http://blog.hlavnespravy.sk/693/fasisti-prezleceni-za-liberalov/

 18. Wyatt Alexander napsal:

  Potrebujete úver? Aj Len chcem povedať, ďakujem pánovi Roddy Kto Just, pomôžte mi s úverom vo výške 60.000 euro začať dobré obchodné Teraz som tak šťastná teraz Ak ste v núdzi z pôžičky láskavo e-mail: rodycarterloan@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!