6000 migrantů do ČR za 520 milionů Kč do 3 let. Ministerstvo vnitra už slintá po nabídkách

gpis-696x462Že do ČR žádní migranti nechtějí? My vám ty inženýry a lékaře stejně přivezeme! Ministerstvo vnitra prostřednictvím veřejné zakázky poskytne 520 milionů Kč na integraci 6000 migrantů v letech 2017-2019. Do konce roku žádné migranty nepřijmeme a už vůbec ne podle kvót EU, dušovali se nedávno naši elitní politici v čele s Chovancem a Sobotkou. Ne už tak dobrovolně a mimo kvóty v letech 2017-2019, na které Ministerstvo vnitra ČR vypsalo veřejnou zakázku: Generální poskytovatel integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017-2019.

Stačí mrknout na stránky mvcr.cz a letmo se s bohulibým dokumentem seznámit. A možná se budete divit.

573022_article_photo_verejna-zakazka-mvcr_900x

Veřejná zakázka MVČR (mvcr.cz)

Jak víme, v ČR máme demografické problémy, ať už se jedná o porodnost nebo nedostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí (a že se cestovka FRONTEX a NATO, jak jsem psal zde, v dovozu sakra činí!). Proto je třeba do toho trochu šlápnout. Aby i xenofobní a multikulturně neuvědomělí Češi zažili trochu toho skvělého globálního kulturního obohacení.

Ale vraťme se k veřejné zakázce MVČR (odkaz z něhož čerpám)

"Předpokládaný počet oprávněných osob, kterým budou poskytovány jednotlivé integrační služby, činí max. 2000 osob ročně."

Což dělá za tři roky (2017-2019) 6000 migrantů (nebo uprchlíků, nebo azylantů, whatever).

573022_article_photo_dhe4fKr0_900x

Integrace 6000 migrantů (mvcr.cz)

A krásná finanční částka, jelikož nevíme, co s penězi a v České kotlině se mají všichni královsky.

"Celková cena za poskytnuté integrační služby oprávněným osobám je pro období let 2017 - 2019 stanovena do výše 520 500 000 Kč bez DPH, tj. 173 500 000 Kč bez DPH ročně."

573022_article_photo_KTkDRpY0_900x

Veškeré bohulibé neZiskovky si už jistě brousí zuby na ten vládní dar z našich kapes. Předpokládám, že Sorosův Open Society Fund Praha (v jehož správní radě například sedí objektivní novinářka paní Drtinová - jak jsem psal zde), bude jedním z vyvolených - ať už jako "poskytovatel" nebo "subdodavatel".

A kdyby se náhodou integrace za tři roky nestihla, nestihlo se vyčerpat půl miliardy Kč z našich kapes, nebo by se nenašlo dostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí ze Sýrie? Nevadí, i na to smlouva MVČR myslí! Zkrátka, jak je u státních rozpočtů běžné, vyčerpají se, i kdybychom se měli rozkrájet.

"Tato smlouva bude mimo jiné obsahovat závazek Subdodavatele integračních služeb dokončit poskytování neuzavřených integračních služeb v roce 2019 ve spolupráci s nově vybraným generálním poskytovatelem integračních služeb pro rok 2020 a následující podle bodu 6.2 této Smlouvy, pokud nebudou integrační služby poskytnuty v plném rozsahu v průběhu roku 2019."

Stále si myslíte, že u nás dlouho o vděčného, slušného, pouze cestou deprimovaného migranta, pardon uprchlíka, nezavadíte? Když pominu, že německý hrnec každou chvíli musí přetéct, stejně jako italský atd., tak spolu s vlastizrádnými panevropskými tendencemi našich (bezpáteřních EUanálních) politiků se máme vskutku na co těšit.

Dovoluji si zakončit prozřetelnou demagogií Mons. Halíka (jehož globalizačními a promigračními vyjádřeními jsem se zaobíral zde): „Zamýšlím se nad tím, co je skutečnou příčinou iracionálního strachu z uprchlíků (jak jsem předpokládal, nám opravdu nehrozí islamizace – i z toho mála migrantů, kteří k nám přišli, mnozí zas od nás odcházejí a ani v západních státech nezpůsobil nápor uprchlíků předpovídanou katastrofu). Uvažuji, co si lidé do migrantů nevědomě promítají, čemu z neseriózních zdrojů jsou ještě ochotni věřit, ptám se, kde zůstalo střízlivé kritické myšlení, které je v době vzedmutých emocí tak potřebné"

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=573022
32 Komentářů k 6000 migrantů do ČR za 520 milionů Kč do 3 let. Ministerstvo vnitra už slintá po nabídkách

 1. Perun Hromovládný napsal:

  Když jsem byl malý kluk, myslel jsem si, že slova velezrada a vlastizrada patří pouze do učebnic dějepisu. Jak vidno, krutě jsem se zmýlil! Dnes již chápu, proč v padesátých letech minulého století věšeli kolaboranty.

 2. proud napsal:

  Ale vzdyt to jsou preci nasi zastupci a delaj jen to co jim dovolime..............nebo se mejlim?............Nebo jakze to teda s tim nasim "zrizenim" je?..........

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Oni dělají i to, co jim svobodozednářská korporace, coby "skutečná strana vlády" nařídí! Vnitřní korporátní disciplína a etika jsou velice tuhé! Přečtěte si ze série KSB/DVTR na Leva-netu knihu Sad roste sám? Systém tajných společností je periferii Globálního prediktora. Tyto periferie pronikly do našich vládních a stranických kruhů a zevnitř, potají, je ovládají. Např. ministr Chovanec může být chlapem, který musí poslouchat v systému svobodozednářů nadřízeného a opatrovníka, a to klidně může být jeho osobní řidič ve veřejné oficiální linii. To, čeho jsme zde svědkem, je likvidace naší civilizace. Bohužel většina lidí je padlá na hlavu, a ještě tomu tleská. Němcům to třeba již pomalu začíná docházet, ale rychlost jejich myšlení je neadekvátní rychlosti vývoje situace, a tak jsou zde jen tyto 3 nepěkné varianty budoucnosti: A) Postupující relativně poklidná Islamizace společnosti, kdy Evropané postupně budou nahrazeni jiným lidem. Nebo B) Reakce Evropanů v podobě rychlé fašizace, ústící ve válku s muslimy za jejich vypakování z Evropy = potoky krve a chaos C) Něco mezi A a B, kdy vypukne občanská válka v Evropě a bude velký chaos... Ještě je zde jedna naděje - příchod nějaké nové ideologie, která by byla opravdu demokratická, a umožnila by změnu myšlení muslimů směrem od středověku a následné poklidné soužití všech lidí na kontinentě či i na Zemi. Ale co by to mělo být? Z mého pohledu tedy je jen jedna naše šance - vytvořit takový tlak na politiky, že proces Islamizace zastaví + tlak na muslimy, co zde již jsou, že odejdou, nebo se opravdu integrují v tom smyslu, že přijmou naše kulturní normy. Jiná šance jak přežít rok 2030-2050 podle mě není.

   • weissbach napsal:

    Řešení by bylo naprosto jednoduché, ale za současného systému ovládaného lóžemi globalistů je nerealizovatelné.

   • Ekklesian napsal:

    Je deset králů, kteří se ještě neujali kralování, ale mají přijmout moc jako králové v jednu hodinu spolu se šelmou. Ti mají jedno mínění a svou sílu a moc dají šelmě. Ti budou bojovat s Beránkem, a Beránek nad nimi zvítězí – neboť je Pán pánů a Král králů – a s ním i jeho povolaní, vyvolení a věrní.
    Zjevení Janovo 17:12-14 (Bible21, 2015)

    Ostatní lidé, kteří nezemřeli těmito ranami, však nečinili pokání ze skutků svých rukou; nepřestali se klanět démonům a modlám ze zlata, stříbra, mědi, kamene a dřeva, které nevidí, neslyší ani nechodí. Nečinili také pokání ze svých vražd ani ze svého čarování, ze svého smilstva ani ze svých krádeží.
    Zjevení Janovo 9:20-21 (Bible21, 2015)

    Národy se vzbouřily, ale přišel tvůj hněv, přišel čas soudu nad všemi mrtvými a čas odplaty pro tvé služebníky, proroky a svaté i pro všechny, kdo ctí tvé jméno, malé i veliké, přišel čas zkázy těch, kdo kazí zem.
    Zjevení Janovo 11:18 (Bible 21, 2015)

    • proud napsal:

     Me z nej mrdne jak je zpitomelej a beha s tema groteskama mezi ostatni:-))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Ekklesian napsal:

      Nechť se ti splní co si přeješ. Kazisvěte.

      Z toho co uvádím dále, bys měl mít za normálních okolností radost. Je to to po čem neustále voláš.

      Jenže, právě lidé zkažení jako ty budou nástrojem utrpení i pro ty patřící Bohu, protože nerozlišuješ, není v tobě pravda ani spravedlnost. Ty jsi jeden z těch kdo kazí zem, sloužíš Bohu skze zlo (kterému sloužíš), budeš za to potrestán, zemřeš. Neobrátíš-li se!

      Zjevení Janovo 18:2-6 (Bible 21, 2015)

      Ten vykřikl mocným hlasem: „Padla, padla ta veliká říše Babylon a stala se příbytkem démonů, doupětem všech nečistých duchů, doupětem všech nečistých ptáků, doupětem všech nečistých a ohavných šelem!

      Z vína jejího vášnivého smilstva totiž pily všechny národy, králové země s ní smilnili a kupci země zbohatli z mohutnosti jejího hýření.“

      Tehdy jsem uslyšel jiný hlas z nebe: „Vyjděte z ní, můj lide, abyste unikli jejím hříchům, abyste nedostali z jejích ran!

      Vždyť její hříchy dosáhly až k nebi a Bůh si připomenul její zločiny.

      Odplaťte jí tak, jak sama splácela, a podle jejích skutků jí dejte dvojnásob; do kalichu, jenž namíchala, jí namíchejte dvojnásob!

      • proud napsal:

       Mas pravdu,nerozlisuju a konam tak naprosto umyslne!!! Pro me je kazdej clovekem se stejnym pravem,neprokazeli sam sebe kriminalnikem stojicim proti ostatnim.Coz mi panbicek,uznej,dokazat ani nemuze,zvlast kdyz dela rozdily :-)))))))))))))

      • proud napsal:

       Nase "hrichy" jak tvrdis,spadaj jenom a pouze do nasi kompetence trestu a naprav,co nestihnem ted a tady,to se uz nestane.

       • proud napsal:

        Proste se na toho "fiktivniho panacka" nevymlouvam a nepouzivam ho jako vymluvu,stit,hrozbu,ani nadeji,jsem pravdivej!!!

      • Eschatolog napsal:

       EKLESIANE, strasit smrti za situace, kdy kazdy jednou zemre je takove noseni dreva do lesa, zvlaste za situace, kdy vas pak pry ceka kralovstvi nebeske. Meli byste na to svolat poradu a vymyslet pro ovce jeste lepsi fejk.

       • proud napsal:

        Eschatologu,tobe se musim omluvit,mozna jsi to ani nepostrehl,ale pro klid svyho vlastniho svedomi:-),nekde cestou jsem se do tebe obul s naznakem panbickareni,a byl to omyl,nevim jak se mi to povedlo ale stane se,spletl jsem si te prave s Ekklesianem,takze promin,panbickarskej sasek rozhodne nejsi :-))

       • Ekklesian napsal:

        Zda straším nevím?! I vím!? Máš se důvod bát? Boj se!

        Smrt zmiňuji neb je důležitá (pro lidi neznající život v zásadě nejdůležitější a jediné co je zajímá) a záměrně nechávám na vás jak to chápete.
        Tak mi to bylo dáno. Diskutovat o tom navíc nechcete a pravdu přijmout také ne.
        Já rozlišuji smrt těla a smrt celkovou, i to že mluvím k mrtvým a živým.

        Na tvém místě bych neměl obavu ze strašení, ale z toho co na lidi začíná doléhat. Nutno podotknout, že spravedlivě, neb sklízí ovoce toho co zaseli.
        Otec, ten vás bude trestat velice krutě a to vše i z lásky k vám (tak velké, že si ji neumíš ani představit), nakonec oblékne roucho pomsty a nechá svůj hněv propuknout tak jak je tomu možné jen u Boha (ten kterému byla dána koruna a aby zvítězil již vyjel).

        I přes to co ti možná víří hlavou, a přes to že jsi možná pochopil že velká část utrpení příjde skrze jiné lidi, musím zopakovat "boj se toho kdo má moc zahubut více než jen tělo".

        • proud napsal:

         Pises na lidi,ale dolejha tak jak popisujes akorat na tebe:-)

        • proud napsal:

         Navic neni vhodna doba na deprese a jejich podporovani(kdy taky je,ze?),na coz je cirkev primo na slovo vzatej odbornik z nejpovolanejsich!Spis je doba na "zvedani hlavy"!!!

        • Paul Durham napsal:

         S vámi, kteří se bojíte tmy je to složité, buď jste nebo nejste. Když nejste , tak nejste a skutečně vás nemusí trápit coby kdyby, protože nejste, což tak nějak impikuje , že NIC.
         Když jste, pak přichází občas to pravé peklo, a ne až na dně kolského vrtu. Pokud ho k sobě necháte přijít. Takže v poho, bojím se jedině blbých lidí, proto raději ani nevylézám z postele.

  • Petr napsal:

   Oni se nas ptaji na dovoleni?

 3. Brekeke napsal:

  Je si to třeba pamatovat do voleb

 4. bimbo napsal:

  a potom spravime z kostolov mesity a vsetci hromadne konvertujeme na islam

 5. Mako napsal:

  Ta verejna zakazka bola vypisana preto, lebo sa vie, na koho bola usita - ludia neblaznite, si fakt myslite, ze takychto biznis by isiel na divoko do sutaze verejneho obstaravania? Tento biznis je sity na mieru niekomu hodne vysoko a mozno aj daleko. Z pol miliardy KC budu nakoniec aj 2mld, pretoze kvoli kvalitne spracovanemu projektu sa zakazka rozsiri....

 6. bimbo napsal:

  zo 6 000 utecencov bude za 6 rokov 60 000 nezamestnanych pravovernych moslimov.......

 7. Pavel napsal:

  To zvladnem.

 8. bimbo napsal:

  navod na riesenie spieva vo svojej tvorbe cesky strieborny slavik tomas ortel.
  v piesniach defenestrace, mesita, mec, zustan mim domovem. staci ho dobre pocuvat

 9. dascha napsal:

  Doufejme, že po volbách už tito zrádci nebudou o ničem rozhodovat! Tedy pokud se lidi zase nenechají nachytat na blbé sliby a na koblihy.

  • proud napsal:

   Je uplne jedno jestli nechaji,nebo ne,o volbach je rozhodnuto uz pred nima,vzdycky to tak bylko,jen to nebylo tolik videt,nebyl internet.Ve volbach si bud zvolis ty "spravny",nebo se ti "spravni" dodatecne az po nich jmenujou,ruznejma cestickama.Nebo se volby pro ty "spravny" upravej.Nejlepsi je od kazdyho neco aby volby dal vypadaly a tvarily se ze jsou v poradku ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!