Islámští teroristé v Sýrii musí být vyhubeni jako štěnice, Asad a Rusové by s nimi neměli mít žádné slitování!

Eight suspects, linked to recent bomb attacks, are displayed to the media in BasraZpůsob vedení války s teroristy musí být úplně odlišný od regulérní války mezi normálními armádami! Jakákoli příměří jsou chybou! Jakékoli udělení milosti vrahům civilistů, žen a dětí je šílenství! Když nechá deratizátor naživu jen pár štěnic, brzy znovu zamoří celý byt a s islámskými teroristy je to úplně stejné!

Nejsem žádný generál, ale přesto mi je jasné, že zničení nepřítele takovým způsobem, aby nikoho dalšího již nenapadlo pokusit se o něco podobného jako oni, by mělo být cílem a prioritou syrské armády a jejich spojenců! Myslím, že třeba v poušti u Palmýry, by bylo třeba udeřit takovými zbraněmi, které spálí většinu islamistů na prach a těm co přežijí, zblednou hrůzou vlasy! Termické vakuové pumy a jiné zbraně schopné proměnit pouštní písek ve sklo, které vlastní ruská armáda, by mohli dokázat vzbudit v islamistech takovou hrůzu, že pokud vůbec přežijí, budou si do smrti učůrávat hrůzou do gatí a přejde je jakákoli chuť pozvednout zbraně proti Rusům a Asadovi!

Co se týká Aleppa, již dlouho přemýšlím o tom, proč prostě v noci nenalétnou nad teroristy obsazené části města bombardéry a neshodí na město desítky, nebo stovky bomb, či cisteren plných uspávajícího, nebo paralyzujícího (nesmrtícího) plynu a hned poté, co budou všichni teroristé i civilisté v limbu, neseskočí mezi spáče výsadkáři a prostě neodstřelí ještě ve spánku každého teroristu (tedy každého ozbrojeného muže, protože kdo má u sebe zbraň, určitě nepatří k mírumilovným civilistům) jako psa. Všechna ta příměří, všechny ty amnestie a dohody s vrahy jen prodlužují válku a utrpení civilistů, protože teroristům se věřit nedá a poté, co odejdou s Aleppa, budou vraždit a řezat civilistům hlavy jinde!
12 Komentářů k Islámští teroristé v Sýrii musí být vyhubeni jako štěnice, Asad a Rusové by s nimi neměli mít žádné slitování!

 1. Pavel napsal:

  Zajimava uvaha s tim omamujicim nesmrticim plynem.Ale myslim si, ze kdyby to slo tak uz by to probehlo.Jestli to vubec exituje.

 2. pedros napsal:

  Mám zcela zásadní námitku vůči jedné formulaci neznámého autora-....NEODSTŘELÍ KAŽDÉHO TERORISTU JAKO PSA...Proč psy? Co vám psy udělaly?

  • Eschatolog napsal:

   Pedros, vas omlouva jen to, ze jste vysazeneny na feny.

   Pane Kasuko, zjistete radeji odkud bere ten tak zvany islsmsky stat ty slusive zlute a oranzove overaly pro sve popravence.

   • proud napsal:

    To jsou hadry americkejch kriminalniku ve vezenich..........

    • Paul Durham napsal:

     jakože formy usa nebo vězeňská správa obchodu je s ISS ?

     no fuj

     • proud napsal:

      To se me neptej,ale z globalniho hlediska to logiku ma,nemyslim si ze se amici maji tak jak se maji jen svym pricinenim a praci,ale ze se maji na ukor zbytku sveta,jinak je amerika jen lip obleceny rusko.Mimochodem mundury na obrazku jsou zluty,nikoliv oranzovy jako americky vezensky uniformy.......

 3. Lubosmat napsal:

  Fanatici alebo nájomní zabijaci?
  Rusko a Asad si dobre uvedomujú, že vyzabíjanie teroristov nič nerieši, akurát sa uvoľnia zdroje, ktoré sa môžu presmerovať na nákup nového hrdloreza.
  Množstvo fašistických hrdlorezov sa vrátilo domov a dožilo svoj život v pokoji, a ešte si mohli vyberať, ak boli pri sile, keďže žien bolo oveľa viac ako mužov.
  Ak by bola pravda, že terorizmus je skupinová, alebo individuálna záležitosť, už dávno sa Európa brodí po členky v krvi.
  Terorizmus si zaslúži prívlastok „štátny“, keďže sa pácha na objednávku štátov, cudzích alebo dokonca vlastných, realizovaný je cez rôzne služby a mimovládne zoskupenia.
  Na teroristické činy treba dobré plánovanie, finančné zabezpečenie a vynikajúce krytie.
  Terorizmus nie je aktom pomsty, je aktom násilia a prostriedkom na šírenie iracionálneho strachu pred neznámym, aby masy boli ľahko manipulovateľné.
  Náboženský fanatizmus alebo akákoľvek forma extrémizmu sa dá ľahko zneužiť na regrutovanie mladých a neskúsených ľudí do radov “Teroristov“.

 4. Michal napsal:

  Absolutní souhlas.
  Žádné slitování. To se ani nedá nazvat zvěří. Totálně zlikvidovat. Jsou tam i američtí poradcová a jiní dobrodruzi , proto to orodování Kerryho. Je to jejich problém.Takoví zbabělí hrdinové, kteří vraždí za štíty žen a dětí se nemohou dovolávat slitování. To samé s tzv. uprchlíky na bárkách . Ty už se měli potápět hned na začátku . Bylo by podstatně méně ztrát na životech. Nebudu se moc mýlit když tvrdím ,že při každé expedici se jich utopí minimálně polovina. . A vůči došlým uprchlíkům jednat rovněž nekompromisně. Američani se s tím taky neserou pokud někdo překročí plot mezi USA a Mexikem.

 5. Stanislav Hošek napsal:

  A proč jenom v Sýrii? Mělo by to platit pro celý svět. Jedním z prvních zákonů po vyhlášení války s terorismem měli být přijetí zákona o zrušení trestu smrti a každého teroristu odsoudit přímo k zastřelení.

  • proud napsal:

   Jestli by nebylo efektivnejsi,levnejsi a produktivnejsi vystrilet radeji ty co jim vedome blbnou hlavy a platej to?.......

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!