Televize – Konečná zbraň kontroly myšlení

tvzbran

68-minutové video s českými titulky. Televize je od samého začátku zbraň na kontrolu mysli. Programují nás od malička. Všechny zprávy jsou kontrolovány jednou agenturou. Klíčové fráze určené k tomu, aby nás udržovaly ve strachu. Digitální znaky pro navodění transu. Předvídatelné programování. Oblbování populace. Zesměšňování odhalovatelů spiknutí.
18 Komentářů k Televize – Konečná zbraň kontroly myšlení

 1. Michal napsal:

  Je x dôvodov prečo som prestal pozerať debilizátor. Totálne ma vytáčali TV správy, kde sa valila iba jednostrannosť, negativita. Filmy mi začali liezť totálne na nervy, nebolo takmer žiadneho výberu iba stupídne "lacné" americké filmy, postrádal som európske, taktiež reklamy, pri ktorých som okamžite prepínal. Začal som si uvedomovať, že mi zostavujú program podľa ich "výberu", a mal som "konzumovať" iba to, čo ponúkajú. Z obrazoviek sa stratila kultúra, etika..., tak som povedal dosť, dnes je to už 7 rokov.

  • Maria.M napsal:

   Presne taký istý postup ne-pozerania TV sa stal aj mne ako píše Michal. Nevedela som si vybrať zo žiadneho programu nič čo by ma upútalo a nevadilo by mi to. Napríklad sledujem ale len začiatok počasia na markíze kde mi stačí pozrieť na moderátorku ako je oblečená a podľa toho je na druhý deň počasie. Je to že vraj symbolizmus farieb ,ktoré vyznávajú ilumináti .Ked je celá v čiernom je pekne,v červenom tak prší , modrom tak je hmla atď . kombinácie ...

   • lienka napsal:

    Tento rok plati iba jedno pravidlo. Kolko chemtrailsu nam rozsypu nad mestami take pocasie bude. A skoro vzdy bude zamracene, slnka uz je len velmi malo..............Predpoved pocasia je len humor

  • vilon napsal:

   No dobre , Michal, ale koncesionarky platíš furt, ale si sa z nich nejako vyvliekol?

  • pedros napsal:

   Co tak filmový kanál FILM EUROPE HD?

 2. Jarmila napsal:

  Ráda se dívám o víkendu na německý humor v seriálu Big Ben. A náhle jsem ztuhla, co to jako mělo znamenat? Na sekundu vteřiny se tam objevil záběr sedmiramenného svícnu. Co to bylo? Přece nejsem blázen a viděla jsem to? Má to snad v Němcích vyvolávat neustále pocit viny?

  • proud napsal:

   .........a ted si predstav kolik tam toho vsude je co ani nevidis,protoze maji zmaknutou fyziologii oka a jeho spoluprace s mozkem...........duvod proc mi bedna nesmi do domu.

 3. Paul Durham napsal:

  Není složité pochopit, že 5 smyslů předává do mozku informace, které snímá z reality, mozek je pak nějak semele a pokušení využít toho k programování plebejců je u všech patricijů zcela přirozené. Namlouvat si opak může zase jen plebejec. Prostě nekupujte, nečumte, nekonzumujte. Kupte si mikádo.

  • jan nowak napsal:

   .. nebo medwídka mýwala.. si kupte !
   Já si dříve taky pouštěl ráno snídani s Novou , no teď bych si pustil radši plíín : ))

   ps : proude , ty zmetku , jak si to myslel s tím hořícim CAMPEREM ?
   .. aby Haarpíkowi nááhodou neshořela BOUDA !!!

 4. w napsal:

  a to naucili lidi za to jeste platit.

 5. Definitiva napsal:

  TV licencia je sprosté okrádanie ľudí, skryté zdaňovanie oviec.
  Z TV staníc som ochotný pozerať-počúvať bez obrazu iba TV Šláger od Peterku, občas to aj dušu pohladí. Na všetky ostatné vysielania som prudko alergický, signál iba opustí satelit a ja už vypínam. Dokonca nemôžem TV pozerať ani ako uspávanku pred spaním.

  Žijeme v informačnom veku, život je krátky, času je málo, preto treba prísne selektovať kvalitu informácií, ktorým venujem svoj čas a tzv. politicky korektné médiá to rozhodne nie sú.

  Napr. zdravý spôsob života, aj stravovania, naraz máte zo supermarketu sklad otravinových odpadov.
  Napr. Riadenie spoločnosti, stádo-elity, priame voľby, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu a naraz máte jasno, čo požadovať od politikov a koho voliť, čiže dnes nikoho nevoliť.
  Napr. dejiny ľudstva a Slovanov a vyjaví sa vám informačný podvod, v ktorom vás elity držia od vzniku ideológie sociálneho parazitizmu v Starovekom Egypte až dodnes, celé dejiny sú falošné. Otázka: kam sú elity schopné ísť v klamaní ľudstva? Keď falošné dejiny, tak prečo by mali byť pravdivé masmédiá? Naraz si kontrolujem s realitou všetko, čo masmédiá drístajú.
  Napr. predpovede počasia od SHMÚ, drísty, ktoré nepredpovedajú ani na 12 hod. vopred. Vedia len to, čo vy vidíte na oblohe. Chemtrails? atď...atď.
  Napr. dlhové otroctvo a biblická úžera, vyše 70% odvod vašich zarobených peňazí na konto štátu, inflácia ako skrytá daň. Otázky: Ako sporiť, komu veriť, sú banky schopné zhodnotiť vaše peniaze, alebo len vás okradnúť, kam smeruje vláda vaše dane, máte právo rozhodnúť o ich použití, sú to vaše peniaze, alebo peniaze štátu.

  Otázky sa reťazia, vy si odpovedáte a v tomto informačnom toku si začnete vytvárať vlastný svet vo svete korporácií a zhnitej politiky. Máte jasno o voľbách v USA, máte jasno o ruskej propagande, ktorá sa rovná len a len pravdovravnosti, ktorú používa Putin a Lavrov ako nezničiteľnú zbraň hromadného ničenia sociálnych parazitov.

  A ručím vám, že času budete mať veľmi málo, že rodina sa bude dožadovať vášho času, lebo ako vraví Staněk, informácia sú droga, plne vás pohltia, ostanete sám, izolovaný od okolia, ktoré je naraz iné, debilizované a treba silný žalúdok, aby stežili vo svete, kde 95% ľudí má iný názor a nepodľahli ste masovej propagande a klamstvu politiky.

  Naraz si poviete, život je veľmi krátky, nie nové voľby, ale okamžité odvolanie politikov a ich trestná zodpovednosť, priame voľby do parlamentu, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. Naraz by sa politici začali správať inak, lebo by za nimi stál občan s "nabitou pištoľou". A tento odstavec vám vyjde ako najdôležitejší výsledok celého informačného chaosu, v ktorom si musíte poskladať vlastnú mozaiku, obraz, ktorému rozumiete.

 6. proud napsal:

  Myslim,ze tohle se Vlabimu opravdu povedlo: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9369-jak-big-data-a-dvojice-vedcu-zajistili-vitezstvi-trumpovi-a-brexitu/ ,...........zapomente na Trumpa a volby v tomhle clanku,ale davejte dobrej pozor o cem clanek je!!!

 7. lienka napsal:

  Definitiva 13.12.2016 (5.40) = 100% pravda!

  Vo vianocnom vysielani TV Markiza opakovane po 10 minutach bezi reklamna ponuka na skylink, satelitne, kablove sirenie od 1.1.2017. Je to programovanie, kontrola, oblbovanie hlav ovcanov v priamom prenose. Ovcan nie je povinny od 1.1.2017 sledovat Markizu. Ovcan nie je povinny kupovat novy HD satelitny prijimac ani platit uzernikom za kablovy prijem. Tento TV kanal je aj pre neustale prerusovanie reklamou "nepozeratelny hnus!" Ostatne TV kanaly su na tom podobne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!