P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

clinton-wikileaksMnoho zloby dopadá na hlavu Alexe Jonese. A to pro jeho zálibu vyšťourávat z tisku zajímavé informace, které běžný čtenář přelétne bez většího zájmu. Jistě má pravdu v tom, že to byly jisté části CIA – anebo lidé, kteří se za zástěnu CIA schovávali – kteří do médií umisťovali zprávy, podle nichž se Rusko nabouralo do emailů Hillary Clintonové a jejich obsah využilo ke zvolení Trumpa.

Autentičnost Hillaryiných emailů je mimo diskuzi. Diskutabilní je však ona ruská účast na jejich vynesení na denní světlo. Protože pro tu jakýkoli důkaz chybí. Wikileaks prohlásila, že k nim se emaily dostaly ze zdroje vnitřního – a nikoliv tedy zvnějška – a někdejší šéf Národní bezpečnostní agentury (NSA) W. Binney k tomu dodal, že kdyby zdrojem bylo Rusko, NSA by o tom měla naprosto jasný důkaz.

Co je na celém sporu nejzajímavější je ovšem ta okolnost, že v něm CIA vůbec figuruje. Předpokládá se totiž, že se CIA zajímá o cizí zpravodajské služby a jejich činnost, ale nepředpokládá se, že se zajímá o záležitosti, týkající se USA. A přece je to právě CIA, používající falešné zprávy k tomu, aby delegitimizovala nově zvoleného prezidenta. A jeden z účastníků tohoto spiknutí Bob Baer dokonce vyzval k uspořádání nových voleb, protože v těch prvních prý Trump vyhrál díky ruskému vměšování.

FBI však toto prohlášení o ruském vměšování odmítá. Což je dobré, ale nedobré je, že na druhé straně činí darebácké elementy uvnitř CIA vše možné i nemožné, aby zabránili Trumpovi převzít prezidentský úřad. A důležitá otázka, která s tou snahou souvisí: Proč to asi dělají?

Jestliže neokonzervativci a oligarchové vojensko bezpečnostního komplexu jsou ochotni veřejně znásilňovat právo proti nastupujícímu prezidentovi, který by je za toto počínání mohl pohnat k soudu, nebudou stejně ochotni odklidit zvoleného prezidenta z cesty?

Vládnoucí oligarchie nechce žádné politické změny ve vztahu k Rusku či k vyvádění pracovních příležitostí z USA do zahraničí. Což znamená, že jsou připraveni proti novému prezidentu otevřeně vystoupit.

Nejsou ovšem ochotni jít ještě dál?

A co presstitutky v tom všem? Tím, že falešná a vymyšlená obvinění o ruském vměšování do prezidentských voleb ještě nafukují, připravují pro Trumpovo zavraždění půdu.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/12/12/rogue-elements-of-the-cia-are-operating-against-president-elect-trump-paul-craig-roberts/

 
16 Komentářů k P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

 1. bubu napsal:

  nmm,,,.......kkkkkkkkkkkh

  • novapalo napsal:

   Nezmysel. Naopak, budú zavraždení tí v CIA, ktorí sa zbláznili a vôbec nechápu, že všetko bolo dohodnuté už na jeseň roku 2014 medzi ............
   Tak, ako generálna prokurátorka USA prehlásila, asi 3 mesiace pred voľbami, že dokiaľ ona bude živá, tak Tramp nebude prezidentom - 1 deň pred voľbami zomrela...... tak sa stane aj s ostatnými, ktorí nechápu, čo sa deje. Je bežné, že kresťansky mysliaci ľudia sú tak hlúpi, že sa tomu dá až povedať, že sú duševne chorí. Preto nechápu, že bolo rozhodnuté EU zlikvidovať a preto sa navozia do Nemecka a na Západ milióny islamistov. Ak chcete niečomu rozumieť, čítajte knihy P.P. Kysuckého..........

 2. ondrej napsal:

  Otázna v tejto veci je úloha Clintonovej. Ak pozorne sledujete udalosti, tak sa Vám naskytne zaujímavý sled udalosti. Celá tá vec smrdí a má mnoho nejasností. Clintonova najprv priznala porážku a zablahoželala Trumpovi. Trump bol vo svojom prejave ticho a nezmienil trestné stíhanie Clintonovej. A zrazu prišla požiadavka na prepočítanie hlasov a prvotná reakcia Clintonovej bola negatívna. Ona to odmietla podporiť. A potom otočka o 180°C. Čo sa stalo? Čo sa zmenilo? Ako možná odpoveď sa natíska vysvetlenie, že časť elít, ktoré reprezentovala Clintonová sa so situáciou zmierili a pristúpili na nové pravidlá. Tá druhá časť, podstatne silnejšia, to odmietla a Clintonovú donútili ísť do boja. Investovali toho strašne veľa a Clintonová im to mala vrátiť. To, že nastal rozkol v spravodajských službách je známe už dávno, ale ich skrytá vojna sa postupne dostáva na povrch. Stávky sú vysoké a nielen Trump ale aj Clintonová je v nebezpečenstve, čo si aj veľmi dobre uvedomuje. Otázne je na akú stranu sa postaví armáda a polícia.

  Jedno je však, ak prekazia Trumpovi stať sa prezidentom bude to mať pre USA ako štát nedozierne následky .

  • Jana Karásková napsal:

   Jill Steinová se zlobila, že Clintonová přepočítávat nechtěla.

   Důvodem mohlo být i to, co by se provalilo... a zdá se, že někde se i provalilo... že naopak byly hlasy načteny naskenovány někde několikanásobně - pro Clintonovou... pokud je ta zpráva pravdivá...

 3. Paw napsal:

  Jedna se casto o uplne protistatni spionazni a ji smirovaci urady a velmi nakladne.
  Prvni co dela byrokrat je zabezpecuje si svoji pozici. CIA A FBI a jeste dalsi , pak rychle pracuji na ziskani informaci klicovych politiku a existuji pak nadale pomoci Vydirani jich.
  Kdyz nas zrusis rozhlesime na tebe tyhle vsechny veci...
  To funguje spolehlive dodnes...

 4. petr napsal:

  Oni mají i nějakou nedarebáckou část?
  Tomu bych nevěřil přinejmenším od doby, kdy reorganizaci této organizace provedla izraelská firma, jejíž majitel byl zároveň poslanec knessetu.

  Chtěl bych vidět stát, který by si nechal přeorganizovat rozvědku třeba firmou poslance ruské dumy :-)))

 5. Koralek napsal:

  Pokud tenhle rusky presstitut Roberts kvici jak podrezana svine, tak mu zrejme CIA slapla na jeho putinovske kuri oko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!