Štyri americké vojenské programy spojené s projektom chemtrails

z13Poznámka prekladateľa: toto je jeden z veľmi starých článkov na tému chemtrails, pochádzajúci z roku 2001, iba niekoľko rokov po štarte chemtrailovacích operácií v USA. Je prekvapujúce, koľko bolo známe už vtedy o chemtrailovom programe. Medzičasom určite vznikli nové programy s novými cieľmi a novými pomenovaniami. Napríklad program RFMP je však spomínaný aj v relatívne nedávnych textoch.

Americká armáda stojí za minimálne štyrmi rôznymi chemtrailovými programami

Mike Blair, Jún 2001.

Čo presne sú tie tajomné dymové čiary za lietadlami, ktoré vidieť ako zapĺňajú americké (a kanadské) oblohy? Skupina nezávislých výskumníkov možno má odpoveď. V sérii vysoko-technických programov, ktoré by ohromili aj najvášnivejších fanúšikov sci-fi, vyrába americká armáda to, čo sa stalo známe pod pojmom "chemtrails" - husté, viskózne výfukové plyny z motorov lietadiel, ktoré zamorujú vzduch a pôdu jedovatými chemikáliami.

Po dobu dvoch rokov bola redakcia The Spotlight v kontakte s expertmi z oblastí od medicíny až po jadrovú energiu, ktorí skúmali tieto záhadné čiary zanechávané lietadlami na oblohe nad celou Amerikou a mnohými zahraničnými krajinami.

Tieto "čiary", o ktorých sa predpokladá, že sú zanechávané kombináciou vojenských a civilných lietadiel zapletených do masívneho mnoho-miliardového programu, sú veľmi odlišné od stôp vodnej pary z bežných vysoko letiacich lietadiel. Namiesto toho, aby sa rýchlo rozplývali, tieto takzvané "chemtrails" vytvárajú na oblohe po dlhé hodiny mriežku a nezriedka bývajú omylom považované za prírodné oblaky.

Základná chemická zmes rozptyľovaná do vzduchu pozostáva z rôznych mixov báriových solí, ktoré boli identifikované v pozorovaniach vykonaných vysoko odborným vojenským špecialistom z Pennsylvánie. Ako povedal, chemikálie boli používané ako súčasť vývoja nového radarového systému na základni Wright-Patterson Air Force Base v Daytone, Ohio. Táto základňa bude miestom verejnej demonštrácie v sobotu, 23. júna 2001 s podporou združenia Ohio Citizens Against Chemtrails vedenej Kimom Weberom, jedným z občanov pracujúcich na vyšetrovaní témy chemtrails. Demonštrácie sa majú zúčastniť stovky z ľudí z celej krajiny, ktorí sú znepokojení ohľadom jedov, ktoré sú z oblohy sypané na milióny ľudí na povrchu.

Značné úsilie pri výskume chemtrails vynaložil fyzik spojený s Brookhaven National Laboratory na Long Island, N.Y. Vedec so svojimi spoluvýskumníkmi určil, že chemtrails sú vytvárané zdrojmi americkej armády pre najmenej štyri rôzne, vzájomne nesúvisiace projekty.

1. Boj proti UV žiareniu a globálnemu otepľovaniu

Prvý projekt je snahou o blokovanie slnečných lúčov pred dopadom na Zem, vrátane ultrafialového žiarenia, ktoré preniká k povrchu v dôsledku nedostatočnej vrstvy ozónu. V prípade hrozby globálneho otepľovania sa dúfa, že by tieto látky mohli znížiť teploty na povrchu Zeme a zároveň blokovať ultrafialové žiarenie, aby nespôsobovalo u ľudí rakovinu kože.

Rozprašovaný aerosol v tomto prípade je pravdepodobne oxid hlinitý (aluminum oxide) alebo látka, ktorá má podobné vlastnosti a je to jediný z vládnych programov, ktorý nepoužíva zmesi bária.

2. RFMP/VTRPE program

Druhý a najviac utajovaný projekt je program amerického námorníctva (U.S. Navy) Radio Frequency Mission Planner (Rádiofrekvenčný plánovač misií, RFMP), čo je systém zahŕňajúci skupinu počítačových programov. Jeden z jeho podporných podprogramov je známy ako Variable Terrain Radio Parabolic Equation (VTRPE). To je počítačový program šírenia rádiofrekvenčných vĺn, ktorý spracováva rádiové vlny a umožňuje RFMP systému vizualizovať na bežnej televíznej obrazovke terén bojového poľa v trojrozmernom obraze. RFMP systém zároveň využíva satelity na dopĺňanie obrázkov bojového poľa získaných z povrchu, vďaka čomu vytvára 3-rozmerné obrazy.

Za účelom poskytnutia interaktívneho zobrazenia scény na radarovej obrazovke, RFMP systém umožňuje počítačovému operátorovi pred tým, než prebehne vojnová misia, oboznámiť sa s "prostredím" pomocou prehrávania množstva "what if" virtuálnych bojových scenárov na svojej počítačovej obrazovke. Keďže všetky najtypickejšie spôsoby šírenia rádiových vĺn sú modelované v jeho počítači (RFMP systéme), môžu byť detailne preskúmané rôzne špeciálne - niekedy kontra-intuitívne - prípady a využité počas boja. (pozn. prekladateľa: jeden z možných príkladov je využitie špeciálneho rozhrania v atmosfére, kde sa lámu rádiové vlny, k tomu, aby sa lietadlo dokázalo skryť pred nepriateľskými radarmi)

Pôvodne počítačový program VTRPE pracoval spoľahlivo iba nad vodnou hladinou a pozdĺž pobrežných oblastí, ale nie nad pevninou, pretože radarové vlny systému vyžadovali nad pevninou špecifickú atmosférickú situáciu známu ako "ducting", aby fungovali presne. (poznámka prekl: nepodarilo sa mi dohľadať slovenský odborný ekvivalent pojmu ducting. Čiastočne by mu zodpovedali slová "kanálovanie" a "tunelovanie", ale oba tieto pojmy sa už používajú pre iné fyzikálne javy)

Problém "kanálového vedenia" bol vyriešený pomocou rozprašovania aerosolu obsahujúceho zmesi báriových solí. Týmto spôsobom dokážu vytvoriť atmosférický rádiový "kanál" (duct) s pomocou báriových aerosolov vypustených z lietadla.

Jeden z našich výskumníkov, fyzik z Brookhaven, vysvetlil, ako tento proces funguje: Chemické a elektrické vlastnosti tejto zmesi spôsobujú, že vlhkosť zostáva v oblakoch. Aerosol vytvorí elektrické a chemické prostredie podporujúce rádiové "kanálovanie" pre bojový systém RFMP/VTRPE. "Zmes báriových solí z aerosolu ak je nasprejovaná v rovnej línii zároveň poskytne 'kanálovaciu' trasu z bodu A k bodu B a umožní krátkovlnnú (High frequency, HF) komunikáciu pozdĺž tejto trasy, dokonca aj za zakrivením zemského povrchu a to v oboch smeroch," povedal. "Taktiež nepriateľské krátkovlnné spojenia môžu byť jednoduchšie monitorované pomocou rovnej línie "kanálovacieho" média z bodov A do B.

3. HAARP

Tretí projekt taktiež využíva zmes báriových solí v atmosfére a týka sa ovládania počasia. Jedná sa o projekt amerického letectva (Air Force) a využíva techniky rádiového žiarenia proti ionosfére nad zemským povrchom, vyvinuté pôvodne legendárnym vedcom Nikolom Tesla. Známy ako tzv. projekt HAARP, manipuluje život zabezpečujúce systémy v životnom prostredí, testuje ich a mení na vhodné pre vojenské využitie.

Dokumenty Air Force získané nezávislými bádateľmi udávajú, že "riziká sú vysoké, ale odmena za to stojí". Pozdĺž frontov počasia je rozptýlená zmes báriových solí podporujúcich vlhkosť a následne manipulovaná riadeným spôsobom. Predpokladá sa, že v programe na ovládanie počasia je využívaná tiež mikrovlnná energia. Dáta o počasí sú tiež požadovaný vstup do VTRPE programu systému RFMP. Technológia perfektného ovládania počasia umožní armáde zadržať dážď, spôsobiť povodne, spôsobiť sucho, spôsobiť búrky, odoprieť slnečný svit, poškodiť úrodu obilia a zložiť ľubovoľnú krajinu na kolená bez nutnosti jediného výstrelu.

4. Testy bakteriologických látok

Štvrtý atmosférický projekt je prevádzkovaný americkou agentúrou Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA) ako spôsob odhaliť a dekontaminovať nepriateľské biologické útoky. Tento program taktiež využíva zmes báriových solí ako základný nosný prostriedok v aerosoloch spolu so špeciálnymi polymérovými vláknami. Táto kombinácia umožňuje odhalenie biologických látok. V rámci testov boli dokonca do atmosféry vypustené niektoré biologické látky s cieľom otestovať detekčné a dekontaminačné systémy.

Predpokladá sa, že báriové soli, polymérové vlákna a ďalšie chemikálie v atmosfére sú práve tie fyzicky dráždivé látky, ktoré sú priamo alebo nepriamo zodpovedné za nevysvetliteľné krvácanie z nosa, astmu, alergie, zápaly pľúc, ochorenia horných dýchacích ciest a problémy podobné artritíde.

Chemikálie sprejované do atmosféry vytvárajú atmosférické a pozemné podmienky, ktoré môžu byť zdravotne škodlivé pre ľudí a zvieratá a zároveň môžu podporovať množenie plesní a baktérií. Kovové báriové soli sú toxíny, ktoré sú rýchlo absorbované gastrointestinálnym traktom a následne ukladané do svalov a iných tkanív. Nie sú k dispozícii žiadne prípadové štúdie ohľadom dlhodobých účinkov bária na ľudí. (poznámka prekladateľa: rôzne novšie články udávajú, že bárium poškodzuje imunitu a zároveň sa prejavuje rôznymi svalovými problémami: pri nižších dávkach v podobe svalovej slabosti a pri vyšších dávkach v podobe svalových kŕčov a porúch srdcového rytmu).

"Program zostáva utajovaný, pretože "nie je žiadúce" aby Agentúra na ochranu životného prostredia (Environmental Protection Agency) a štátne environmentálne organizácie vedeli o vedľajších produktoch metabolitov týchto biologických, ilegálnych a nebezpečných látok," povedal jeden z výskumníkov. "Práve z tohto dôvodu sú tieto vyššie spomínané projekty držané pred občanmi v utajení".

Zdroj: http://holmestead.ca/chemtrails/chem4programs.html
114 Komentářů k Štyri americké vojenské programy spojené s projektom chemtrails

 1. jan nowak napsal:

  W konzumu..
  .. ještě štangkli salámu.. 6 housek a 3 lahwáče
  A tu welků BEČICU 330 l octa !
  Naložim to na káru..
  .. zapřahnu psa A jedéém HOPSA !!!

  Dneska žádnej prasolet..
  .. newystrčí NOS z hangáru
  Gdyž uslyší drkotat přez .. náměstí mojí KÁRU ! ! !

  Nazdar ROBOTI : ))

 2. lienka napsal:

  Videli sme vsetci - chemtrails dnes na poludnie nad Povazim v priamom prenose.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Aj nad Bratislavou a Trnavou.

  • Mirka napsal:

   U nas rano v 6h jasno a krasne, zrovna jsem jela do prace. O pul sedme se rojili jako srsni, v 7h uz byla obloha bila, desitky car, krizku, sirokych pasu. Jak z hororu! Je to horsi a horsi, kdycych nemela male skolou povinne dite tak jedeme pryc, treba do J Ameriky za sluncem. Tady bude 300 dni v roce sed, a toxicke nebe!!

 3. Maroš napsal:

  Lienka - nad Považím nemohli byť, pretože všetky lietali nad nami na juhu pri Malom Dunaji. Srandujem - nad Slovenskom lietajú hádam všetky, dnes to bolo krížom krážom, 20 vo vzduch naraz určite. Navrhujem založiť Hnutie Medúza - za smrť všetkých pilotov chemtrails! A urobiť nie protivládnu demonštráciu, ale skupinu ľudí sústredených v rámci organizovanej sugestívnej psychokinetickej sily! Namiesto modlenia sa za svetový mier sa budem modliť, nech skape každý jeden z týchto hajzlov, ktorí nás tu cynicky likvidujú za svoj posratý žold - sú to väčšinou vyradení vojenský piloti, ktorí si už zvykli zhadzovať bomby na ľudí, takže sprejovanie týchto sračiek im nerobí emocionálne problémy. Keď si predstavím tie počty lietadiel vo vzduchu naraz, tak si predstav, ako ďalšie a ďalšie niekde tankujú a vzlietajú - len nad Slovenskom to musi byť aj stovka lietadiel denne.
  Na dve naše pohotovostné stíhačky!
  Talking Heads - Psycho Killer
  https://www.youtube.com/watch?v=bM9SHDNAbPwu

  • lienka napsal:

   Nad Puchovom ich bolo najmenej 8, nad TRencinom 5 ale nebol cas ich dlhsie vsetky spocitat. Zacmudili dnes s bielimy chemickymi pasmi cele Povazie.

 4. SUDETENFRANZ napsal:

  letos 29.září byl snad největší chemtrday a moje 5 ti letá holka tehdy kouká na oblohu a říká "táto ,co to ty letadla malujou na nebičku?", maminka blondýnka čeká také vysvětlení,ale ta než by to aspon trošku pochopila tak holka ma po maturite a malá by si vzala slovo ve školce na zahradě a já bych byl zase za blazna. tak jsem držel radši hubu ! nebo co jsem říct ?

  • lienka napsal:

   Dnes to dostalo naplno Povazie, obloha sama biela ciara, umele chemtrails oblaky. Ked to ukazem beznim ludom - ovcanom, tak nic nevidia, nechapu, myslia si ze je to normalna vec. Chovaju sa ako naprogramovane stroje: oko nevidi, rozum nepochopi - daromna namaha - su ako ovce.

  • Eschatolog napsal:

   Vy jste musel byt u mne doma !

  • houbeer napsal:

   Muj sestilety syn uci jine deti a ak dospele rozeznavat chemcaru od normální....

  • proud napsal:

   Nic ve zlym,ale podle ceho sis vybiral manzelku?.......

 5. jano napsal:

  je to genocida vlastneho naroda a vlada standardnych stran smer sd, most hid, sns toto vsetko zatajuje, podporuje a financuje.

 6. jan nowak napsal:

  to : lienka.. NECHÁPU /čárka/ že to ty lidi ? newidí..
  Jak něgdo může bejt takhle blbej.. a ťukat si na čelo a mít tě/mě za CHEMTARDA ?
  ps : ZVS coby RCHO..

 7. Jozef napsal:

  Pozrite si prosim Vas to video.
  Preto uz nezije.
  Smutne.

 8. Maroš napsal:

  Je to prosté a jednoduché - hliník plus iné toxíny spôsobujú umŕtvovanie spermií, každý 4-tý manželský pár je neplodný, teraz - sociálny tlak, nezamestnanosť a neistota, plus komerčný konzumný tlak - mladí si chcú najprv užiť, a je tu mechanizmus genocídy - v priebehu
  1 - 2 generácií sa scvrkneme na polovicu - medzitým tu hajzli budú propagovať potrebu pracovnej sily - hoci minimálne 20% ľudí prácu nemá, a keby sa vrátili ľudia zo zahraničia, tak aj viac, takže sem bude treba importovať čierne ciciny, ktorým chemtrailsom v Afrike teplotu kontinentu neznižujú - naopak, aby mali stále plné gule,
  ale nám tu v decembri skôr prikurujú HAARPom a chemtrails bránením radiácie zo zemského povrchu. V minulosti znižovali populáciu mužov vojnami, lenže vždy sa to dohnalo 8-10 deťmi. Aj spartakiádami. Som presvedčený, že keby mládež precitla z toho egomaniackeho konzumu, tak tých 200 euro na postupne 1-2-3 deti by si naškrabali a mohli by ich mať okolo 20-tich rokov, nie v 40-tke a s downovým syndrómom. Lenže problém sú aj choré sociálne vzťahy - po internete sa balíčky spermií ešte presúvať nedajú a namiesto rande na chate - sa "chatuje" pred monitorom. Ono je to celkovo jeden zradný komplexný genocídno-genomanipulačný plán, viď. v Nemecku, čo pripomína 6-storočné obsadenie Španielska Maurami, ukončené v čase El Cida. Ale ich arabsko-židovské gény sú už s Gótmi premiešané.
  https://www.youtube.com/watch?v=bXVBlMxCDmc

  • lienka napsal:

   TREBA TO SVINSTVO ZASTAVIT !
   Pre jan nowak: ludia na Slovensku to naozaj nevidia, nechápu co to je na oblohe a je im to jedno.

   • proud napsal:

    Podobne bohuzel i u nas a zrejme jinde ve svete,jinak by bylo jiny toco.Tak to je kdyz umiras tak pomalu,ze si to ani neuvedomujes,nevenujes tomu tedy pozornost,vzdyt ti to viditelne a v kratky dobe neskodi........a pak uz je pozde!

   • jan nowak napsal:

    .. Slowáci toho newiději wjacej : ))

    ps : sestry Slawjanky , nechtěly byste prouda ? ZDARMA ! !

  • Valerián napsal:

   Ve dvaceti letech už mít děti... vtipné. Je jiná doba, ikdybych je chtěl, nedostanu žádný byt, žádné uplatnění v práci, tak co chcete? Je něco jiného živit sám sebe nebo celou rodinu. Prostě systém se změnil, už to takhle jednoduše nejde jako za komunistů. Dneska si chtějí mladí lidé užívat, stejně jako já, ikdyž v podstatě není čeho. Ač stále ještě studuji, můžu se pochlubit tím, že už jsem žádal o ruku. A odpověd byla jasná - zatím NE. A ani se nedivím, hodnoty jsou jiné... Rodina, ani láska už není na prvním místě, a místo nich jsou ty papírky. Není to tak snadné jak popisujete. Mimochodem s tím internetem souhlasím, ale i tam se dá najít právě hodně milých děvčat, kterým nejde jen o to jedno, ale i o něco víc. Chce to žít v dnešní době a být mladý. Pak poznáte jak to vlastně je, vy ve svých letech to vidíte ze svého úhlu, kdy jen odsuzujete nás mladé za náš život. Ale tak už je systém prostě nastaven, a musí se s tím počítat.

   • houbeer napsal:

    Nevymlouvej se kurna na systém.mam vicero pratel cechu s dvemi ci tremi detmi v 30ti letech i mene maji maminky...ziji okolo brna jak se da-statek,maringotka....ja mam deti 5,zene je 35.me s prvním bylo 20....
    Nemyslím to zle,jen je treba se nevymlouvat na okolnosti apod.
    At ti to vyjde s tou pravou ;))))

    • proud napsal:

     Ma pravdu houbeere! Nejen pro rodiny je potreba v prvni rade udelat podminky.Ne kazdej do toho prasti nezodpovedne!

     • proud napsal:

      Paklize se mu to ovsem "nesmekne",ze? ;-)

      • houbeer napsal:

       Nesmeklo se,bylo to oboustranné,jsme ti citili od začátku,ze jsme slovani a ze na kariery serem,ze to nejak zvladneme.nerikam,ze to bylo ve meste lehky.ja makal jak jen mohl abychom nebyli,, závislí''na podporach...ze si ze me utahovali ze mam 25 a dve děti?hahahaproste to jde-jasne ze musi byt oba dva rodice vedomi si....-mno a kdyz nee,tak jak psal valerian,-at si uzivaji bez deti.kdyz je to bavi.

      • jan nowak napsal:

       Já mám kamaráda , ten má 4 děti a jeho manželka 5..
       .. asi se jí to taky smeklo !

      • houbeer napsal:

       Vis proude,to se potom muzeme vymlouvat ma vse.oni nam nedaji podminky-rodinam,k zdraví,k zabaveni moci elitam,atd.-tak radsi se na to vybodnem,ked ze ako nam ty podmínky nenastavili.?!tak to muzes volat po ob.neposl. Jak chceš.
       Pokud lide cítí,ze by chteli zit trosku jinak,ale neodhodlaji se kvuliva ja mevim čemu,bida na nas....

       • proud napsal:

        Zadni oni! My!!! si ty podminky neumime obstarat z nasi nevedomosti,lenosti,nezajmu a pohodli a nechavame je delat si co chtej. To je velikej rozdil!Nicmene bych do tohohle hnoje s dnesnim rozumem dite taky neprivedl abych jim ho odevzdal!

        • houbeer napsal:

         Mluvis jak marie-co to je za kecy o odevzdání ditete,,elitam''? Jsou i pekne veci na svete kvuli kterým stoji za to zit,bojovat a predavat tento boj novym generacím.neverim vlastnim ocim co ctu od tebe.tak hold si to uzij s harpikem a s klávesnicí,kdyz ti to,, rozum''takto diktuje.

         ,,Ale tak už je systém prostě nastaven, a musí se s tím počítat.''

         Pouzival jsem oni,pac tak to formuloval valerian.ja prave tvrdim,ze to jsme my,kdo si nastavuje podmínky zivota.ano,snazi se nam stizit navrat ke korenum vsemozne,treba ze ro nejni in,ci ze to zni jako zpatky na stromy a miliony dalsich debilnosti ma nas maji.jenze jim to s nekterymi nevyjde a nevychází.

        • proud napsal:

         ,,Ale tak už je systém prostě nastaven, a musí se s tím počítat.“...........to spis ja ted neverim tomu co ctu od tebe,takze ty se proste prizpusobis,nez bys udelal neco pro lepsi zejtra.Jenze ono se jde prizpusobovat jenom kam se ti povoli,kdyz se nebudes starat o svou svobodu a tim i svobodu ostatnich.Mysli si co chces,ale nevidim nic zodpovednyho na tom,ze budu systemu cicmat otroky za svy,i kdyz moje milovany deti,protoze prave s tim ten system pocita a na to hraje,ze try milovany deti,ale ma z nich otroky!!! Jsem takova kurva(uvedomela),ze takovymu systemu hajzlovi naseru!!!i kdyz se to dotkne me samotnyho.A nejen co se deti tejka!Radeji nepohodli a vecnej boj,nez takovymu systemu hajzlovi poslusne slouzit,nebo nez se mu vzeprit,radeji se nekam ulejt sam pro sebe.

        • proud napsal:

         Nasrat,kamarade,nasrat,neulehcim mu ani hovno,ani co by se za nehet veslo alespon v mezich svejch moznosti!!! Zadny konto,zadna benevolence k jeho sluzebnikum,zadna jeho podpora vyjma ty co nutne potrebuju k zivotu a i tam ojebu co se jenom da!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Ale je to kazdyho vec jak se k tomu postavi a jakou miru zodpovednosti,nebo vejmluv ma.

        • houbeer napsal:

         Proude ta citace byla od valeriana a je to prave proc jsem reagoval....dítě=otrok systemu automaticky?ne a ne.vsichni jsme propojeni a,, podrizeni''kulturnimu prostredi=systemu.ale je miriady variaci a moznosti.

        • proud napsal:

         Njn,napsals to do odstavce reakci na me. Jisteze existuje spousta variaci,ale v zakladu je jen jedna jedina,svobodnej tvurci zivot v jistote a dostatku beze strachu,tomu se ma podrizovat vsechno ostatni.Bez potreby a nutnosti valcit,zabijet se,vykoristovat,lhat a podvadet,nebo prchat jinam,schovavat se a bat se.

        • proud napsal:

         ".dítě=otrok systemu automaticky?"...........a ano,automaticky! Vyjma jeste jedny moznosti,ze se sice nekam uleje,podporuje ho minimalne,ale hlavne mu neskodi,nebo taky jen minimalne.Coz neni reseni,jen oddaleni a jen pro nekoho.

        • proud napsal:

         Vsichni totiz zdrhnout nemuzou,natoz tak prezivat.Proto je nutny od toho neutikat,ale postavit se tomu a zit si pak spokojene doma mezi svejma.

   • Maroš napsal:

    Valerián - máš pekné BYLINKOVÉ/cisárske/ meno, z ktorého sa myslím vyvinulo ženské Valeriána a mužské Valér, plus priezvisko Vaľo. Ale o inom - zatiaľ, čo dnešný 50-60-tnik má vysokú šancu, že sa ešte dožije 70-80, vy okolo 20 budete mať problém dožiť sa 45, a ten kto má 40 - problém dotiahnuť 60. Toto ti nikto nepovie, teraz sa informačne zneužíva vysoký priemer kvôli ešte žijúcim 90-tnikom a kulminácii trendu - prirodzene 60 rokov po vojne, v porovnaní s vekovým priemerom počas vojny, keď ľudia hynuli medzi 20-40 po miliónoch. Nemyslieť na potomstvo je porušenie základného inštinktu na zabezpečenie pokračovania života ako takého. Táto strata inštinktu má spätnú väzbu - nihilizmus k vlastnému životu, stratu dlhodobých cieľov, podvedomú psychogénnu smrť. Prestaneš mať dôvod žiť, lebo prestaneš mať dôvod používať svoj život ako jediný nástroj na prejavenie a presadenie svojej existencie. Japonci, ktorí prežili Nagasaki a Hirošimu a boli zasiahnutí rádioaktivitou, sa ešte dnes dožívajú okolo 95, lebo majú potrebu byť na tomto svete, aby sa na toto nikdy nezabudlo. A často prišli o všetkých blízkych a deti mať nemohli. Žijú zásadne pre iných a pre život samotný. Tvoj momentálny život je - advertising. INŠPIRUJ SA - v kontraste s vloženou reklamou: "Keď ste úspešní... a bla bla".
    https://www.youtube.com/watch?v=383YTxrkBPw

 9. lienka napsal:

  Ahoj proude, myslel si to ako: ze si nas uz dlho varia v kotli a my sme tie hlupe naivne zaby, citime sa v kotli dobre a nevieme ze si nas uz na poly uvarili???

  • proud napsal:

   Ano,presne tak to myslim!,at uz je to s chemem jak chce,umyslne, nebo jako podle nich nutny zlo,pro nas je to uplne jedno a to stejny.

  • proud napsal:

   Ale jestli to chceme zastavit,dostavame se zase k tematu NWOO,nezastavime to,dokud si neudelame poradek nejdriv v republice,pak ve state,v republikach,pak ve statech a nakonec na planete,ve vsem.A to obnasi zakladni veci,pomoct ovcanum odovcanit se a sebrat mocnejm jejich nastroje moci,presne tak po sobe jak jsem to napsal,jenom dve veci a jeto,jenze sama vidis jak je tezky zaridit aby si ty obycejny a logicky dve veci lidi byt i jenom uvedomili!

 10. Maroš napsal:

  Lienka - minimálne 2 lekárky v mojom okolí o tomto vedia odo mňa, tá, ktorá žije na dedine a vníma širšie zorné pole, si toto uvedomuje, tá, ktorá žije v meste a má zorné pole "medzi činžiakmi" - už si na to "zvyká". Títo ľudia neohrozia svoju dobre platenú prax - na ich profesný nátlak slúžia jednak vertikálne organizácie - ich komory, jednak rajonizácia pod vyššie územné celky - dokážu ich odvolať, znemožniť. Takže apel na svedomie - s týmto je naivné počítať, posledný lekár svedomia na Slovensku bol asi MUDr.Ján Nádaši Jégé /JG/, ktorý z vlastného platil chudobným lieky a za pacientom neváhal na rebriňáku prebrodiť aj zľadovatelú rieku. To, čo sa deje u tzv. "odbornej" verejnosti, je teda konflikt ich povinnosti dodržiavať lege artis a Hipokratovu prísahu, versus ich pôvodná motivácia, prečo išli študovať lekárstvo - spoločenská prestíž, spoločenské postavenie a slušný príjem. Nie povolanie pomáhať ľuďom - česť výnimkám.
  A zosmiešnenie takejto inteligenčnej elity nejakým účelovo vymenovaným hajzlom za profesora, alebo viazanosť ich doktoranských prác a atestácií na rôzne odporúčania, alebo ich závislosť na grantoch - to sú tie korupčné benefity plus strach, prečo nekonajú, akoby mali. Čo sa týka organizácie informácií o dôsledkoch chemtrails - medializovane sa tu zneužíva významná oblasť štatistiky, ako lek. metodológie spojenej s lege artis medicinae, ktorá vyhovuje najmä farmakomafii. A z toho celého 2 najvýznamnejšie prvky - 1/ štatistická preukázateľnosť, ktorá slúži na vôbec podchytenie nejakého javu, a 2/ štatistická významnosť, ako vplyv takéhoto javu. A teraz - pokiaľ nikto tomu nezavelí, čo teda nezavelí, tak neexistuje žiaden začiatočný, myslené oficiálny, termín, od ktorého by sa sledovali oba ukazatele v spojitosti s aplikáciou chemtrails. A tak bude ešte 20 rokov nejaké kúpené "odborné" hovädo v skurvenej televízii tvrdiť, že sa ešte dnes, ešte dnes, ešte dnes - nepotvrdila v spojitosti s chemtrails. V roku 2002 prebehlo v Johanesburgu stretnutie významných osôb sveta, ktoré sa dohodli na postupnej redukcii svetovej populácie na celkové 2 miliardy - jedna elitná a jedna obslužná.
  https://www.youtube.com/watch?v=-9o0uR1goHM
  Na profesionálnych zlosynov platí len jedno jediné - toto
  https://www.youtube.com/watch?v=k3PpUHZiTHs

 11. leopold uchvatil napsal:

  jako občan neratovic mohu být hrdý na to, že SPOLANA je deset let po sobě největší znečišťovatel v zemi, ročně to dělá kolem 40tun vysoce toxických rakovinotvorných látek [trichlorethylen, a podobné mňamky], a vy se tu patláte s chem.trails a jejich vlivem na území české republiky!

  • proud napsal:

   i na spolanu dojde............

  • jan nowak napsal:

   .. 40 tun trichloretylenu promluvilo..
   SPOLANU zabagrowatt i s Leopoldem !

  • Maroš napsal:

   leopold - trichlor etylen v množstve 40 ton ročne dokážu spoľahlivo spotrebovať mladiství feťáci v republike, nejaký zvyšok použijú do lepidiel a ostatný sa rozpadne - molekula je nestabilná. Rok má 365 dní a počas roka nesprejovali len 15.09 - na Slovensku sviatok Sedembolestnej Márie, pretože 1+5 = 6, a dátum dáva 69, čo je sviatok zvrátenej duchovnej sily 6, ktorá má - číslo 9, onedlho prísť na Zem. Tak na Satana sa nesprejovalo. Neviem, či máš pojem, koľko ton postreku - ja tvrdím minimálne 20 ton NA JEDEN LET, vystrieka jedno lietadlo x 364 dní! TAKŽE PRÁVE PRETO SA TU SERIEME S CHEMTRAILS!

   • bimbo napsal:

    re: chemicky postrek je to perfektne zorganizovane. predstav si koko techniky, personalu, pilotov, strojov je zhromazdenych na malom uzemi. zatial sa nic nestalo funguje im to ako dobre namazany stroj. je to perfektne utajene, postrekuju nas bez kolizie mnoho rokov,este sa ani jeden stroj nezrutil. je v tom moc penazi,moc zla, moc utajovania, moc nevedomosti naroda ovcanov. novinari drzia hubu asi su za to dobre zaplateni.

 12. leopold uchvatil napsal:

  proud - beru tě za slovo a v jakym časovým horizontu to vidíš, čistej vzduch a voda mi zrovna neprospívají, tak jestli stačim udělat ve sklepě dostatek zásob životně důležitých chemikálií??

 13. proud napsal:

  Casovej horizont zalezi na nas vsech,pochopitelne.

 14. leopold uchvatil napsal:

  Maroš ->ty budeš další trouba co nesmí v dešti koukat vzhůru, hrozilo by mu utonutí, protože nemá mozek správně připojen k tělu.
  Já tu nejsem ani za západ, ani východ, za ty co věří nebo nevěří v chemtrails, ani za lidstvo, moje pozornost je věnována jen vyloženě nesmyslům jako je ten tvůj satan.
  Stejné je to i s těma vašima čárama, zmínkou že jde pouze o kondenzaci, neříkám zda chemtrails jsou nebo nejsou skutečné, jen uklízím kraviny kterých je plný archiv.

 15. jan nowak napsal:

  Mutant Leopold útočí
  ..
  Schowejte se wši-chni do KURNÍKU k proudowi !

 16. leopold uchvatil napsal:

  útočit? není důvod, to že nemůžu na dovolenou, páč neprojdu kolem psů co hledaj výbušniny a nebezpečné látky aniž by je pak nemuseli utratit, mi nevadí, dovolenkujou se jen paka co letí do tepla k moři a pak tu naříkají, že to jejich letadlo udělalo v počasí, čáru přes rozpočet.

 17. leopold uchvatil napsal:

  Maroš -> co kdybys raději vrhl více světla na to, proč by se vypouštění zmíněných chemikálií mělo ukrývat v kondenzačních čarách za motory letadel, když ono vypouštění by nebylo vidět ani kdyby letoun plachtil s vypnutými motory?

  • pozorovatel napsal:

   Ak tvrdíš, že chemtrails sú iba výmysly, prečo niekto o nich publikuje odbornú štúdiu, kde varuje zodpovedných, že projekt predstavuje vážne riziká pre zdravie občanov?

   Odborná štúdia na tému zdravotných dopadov programu chemtrails
   http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopadov-programu-chemtrails/

   A to nie je článok od nejakých naivkov, ktorí si prečítali niečo na internete. Podrobne popisujú kontext nasadenia a chemické zloženie látok...

   • pozorovatel napsal:

    A čo tento článok? Máš pocit, že aj toto sú "hlupáci", ktorí nevedia rozoznať kondenzačnú a chemtrailovú stopu?

    Enviromentológ a polymérový chemik Michael Castle píše o technickom a politickom pozadí chemtrails
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9328-chemtrails-studie-fakta-politicke-pozadi

    "Dr. R. Michael Castle je environmentálny profesionál, držiteľ Národného certifikátu pre vyhodnocovanie environmentálnych rizík s 15 ročnou praxou v oblasti vyhodnocovania environmentálnych rizík, výskumu, analýzy a riešení. Má za sebou 22-ročnú prax ako polymérový chemik pred založením firmy Environmental Consulting and Engineering Firm, Castle Concepts Consultants, Inc. Je tiež členom Medzinárodného poradného panelu Organizácie pre svetové prírodné zdravie (International Advisory Board of the World Natural Health Organization)

    Dr. Castle s pomocou ďalších chemtrailových vyšetrovateľov navrhol v roku 2003 “The Unified Atmospheric Preservation Act” (UAPA3), v snahe zastaviť, zakázať a navždy ukončiť praktiky rozprašovania akýchkoľvek chemikálií do atmosféry/stratosféry vo vzdušnom priestore nad celým Severoamerickým kontintentom. Avšak americkí kongresmani, od ktorých dúfal, že tento zákon presadia, stratili záujem akonáhle sa ukázalo, že v mnohých aspektoch tohto debaklu je strategicky zainteresovaná americká vláda."

    ----
    A potom tu máme ďalších VIP vedcov, ktorí sa napriek vyhrážkam venujú skúmaniu a publikovaniu zistení ohľadom chemtrails. Jeden z najvýznamenjších je Clifford Carnicom, ktorý sa skúmaniu chemtrailov venuje už najmenej 15 rokov. Bol jeden z prvých ľudí, čo spektroskopicky určili abnormálne vysoký výskyt bária v stopách lietadiel. Taktiež robil početné analýzy dažďa a pôdy, ktoré ukázali enormne vysoké hodnoty ťažkých kovov, začínajúc hliníkom, cez mangán, bór, zinok až po arzén, v hodnotách 300 až 8000x prevyšujúcich zdravotné limity. Odkiaľ sa tam vzali? Momentálne sa v posledných rokoch Carnicomovi podarila úspešná laboratórna kultivácia morgellonov, vrátane možnosti pozorovať ich rast a skúmať vplyv rôznych prostredí na ich fungovanie.

   • bimbo napsal:

    leopoldovi uz nikdo nepomoze. zjavne dostal silnu davku chemtrailu a jeho mozog uz nerozozna normalny slnecny den a chemtrailsovu chemicku oblacnost.

    • pozorovatel napsal:

     leopold hlavne dostal silnú dávku peňazí na jeho bankový účet.

     • proud napsal:

      Pruser je ten,ze kdyby alespon byla silna.........ale je to v jadru uplny hovno a i za to se dokazou zmrdi prodavat...........

      • proud napsal:

       Jejich panickove to maji chytre vymysleny a vedi ze se na to pitomci nachytaj,hovno k hovnu,jedno tuhle,jinde tamhle........a pak za to celkovy hovno nadelaji spoustu skody,zatimco panicek si za dlouhej peniz mne ruce a rika si:"Jen makejte blbeckove,at se mam!" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • pozorovatel napsal:

       Môžeš mať pravdu. Niekde som raz videl zmienku, že diskusní "brigádnici" dostávajú od Sorosových neziskoviek obvykle iba minimálnu mzdu. Zväčša sú to buď skutoční "brigádnici", ktorí si zarábajú popri štúdiu na škole (človek ich rozpozná podľa ich veľmi primitívneho vyjadrovania a nulového rozhľadu), alebo sú to vyštudovaní lúzri rôznych "moderných" sociálnych odborov na VŠ a nikto normálny ich s takým vzdelaním nezamestná. A potom je tu malá skupina trollov, ktorí sú vysoko inteligentní a klamú z presvedčenia, aby uškodili nenávidenej spoločnosti, v ktorej žijú.

       Každopádne už viackrát som si všimol, že mnohí trollovia sú si plne vedomí, že obhajujú vec, ktorá bude deštruktívna aj pre nich. Ale napriek tomu pokračujú v trollovaní, to jest robia to buď z donútenia za peniaze, alebo z presvedčenia, že chcú škodiť.

 18. leopold uchvatil napsal:

  pozorovatel: kde podle tebe tvrdím že chemtrails nejsou možné? Příště piš až si budeš jistej, že si to pochopil.

 19. leopold uchvatil napsal:

  pozorovatel: kdybys měl hrubou představu o konstrukci letadla, o proudovém a dvouproudovém motoru, o sublimaci a kondenzaci a k tomu uměl trochu počítat, nedělal bys tu ze sebe Ralfa Wiguma.

 20. leopold uchvatil napsal:

  (houbeer) taky dokola mele kraviny typu: vzpomínky z dětství aniž uvede z jakého roku, důkazem je pro něj to, že jednou je čára větší a mizí jinak rychle než jiná čára! Když nezná údaje o tom jaké podmínky u jedné i druhé panují, není co porovnávat. [to může rovnou tvrdit, že důkazem chemtrails je to, že v noci je tma a ve dne světlo]
  manipulace s počasím pomocí chemtrails bude vždy kravina. [Slunce>Země>člověk]někdy se zapomíná na to jakou silou/energií člověk disponuje, dokud to nebude, že člověk je roven zemi, může s počasím nesouhlasit, ale to je tak vše co stim nadělá.

  • proud napsal:

   Myslim ze by ti krapet vetsi obecnej prehled taky jenom prospel,uchvatile,treba zrovna i o chemtrails,ono to neni jen o vejsce stroje,o ty jsou ony kontrails.Jo a omlouvam se za Marose a nas ostatni,ze ti nepiseme data z detstvi,cisla nasich bot,adresy a podobne...............vole!!!

  • Maroš napsal:

   leopold - sú mi jasné 2 veci:
   1/ Letecké motory už za sebou nerobia kondenznú čiaru cca 30 rokov, mimo veľmi krátkej čiary v stratosfére, pri mínus 60-80 stup%nov Celzia.
   2/ To, že si na strane našich vrahov, ešte neznamená, že nie si slepý a nepoužívaš "brailov akustický" prekladač, a že posielať ti linky s prúdovými lietadlami BEZ kondenznej čiary asi nemá význam - ak si to pozrieť nemôžeš, lebo hovorenému slovu veriť nebudeš.

   Takže - zase máme dve možnosti:
   1/ Si invalid, ktorého možno niekto presvedčil, že sa nič nedeje - LEBO aj tí hlupáci, ktorí vidia, neveria, že sa niečo deje, pretože túto informáciu nie sú schopní spracovať a boja sa a nechcú sa - ešte viac sa báť!
   2/ Možno si invalid, možno nie, ale v každom prípade si na strane našich vrahov - možno kvôli peniazom, možno ťa vydierajú a možno ty sám nenávidíš ľudí. Pre tento prípad ťa - PREKLÍNAM!!! SKAP TY, CELÁ TVOJA RODINA, A VŠETKO VAŠE-TVOJE POTOMSTVO! A NECH SKAPE KAŽDÝ PILOT CHEMTRAIL, JEHO RODINA A JEHO POTOMSTVO. A NECH SKAPE KAŽDÝ, KTO TOTO PLÁNUJE, ORGANIZUJE, SCHVAĽUJE, FINANCUJE, NECH SKAPE AJ JEHO RODINA A POTOMSTVO - AMEN! NIČ NIKOMU V TOMTO - NEODPÚŠŤAM!!! NECH STE VŠETCI TÍTO PREKLIATI AŽ NA VEKY VEKOV - AMEN! NECH VÁS VŠETKÝCH STVORITEĽ POTRESTÁ V MENE NAŠOM, AJ V MENE JEŽIŠOVOM - AMEN!
   A tebe Stvoriteľ VERÍM, že onedlho nám dáš znamenie, že si ma vyslyšal! Že VRAHOVIA začnú padať - jeden za druhým! A že sa to stane čoskoro!

   • proud napsal:

    To moc jako Ho`oponopono nezni :-))))))))))))))))))

    • bimbo napsal:

     maros je v tom energia. predstav si v nedelu na omsi na celom slovensku takuto kazen. to by bolo halooooo........amen.

     • proud napsal:

      Kdyz jsi u ty energie,co rikas treba na tohle? : "Čím čistší jsem byl já, tím čistší byli lidé kolem mě. Tato
      skutečnost se velmi těžko přijímá. Oč jednodušší je chtít změnit
      vnější svět místo toho vnitřního."

     • Maroš napsal:

      bimbo - v cirkvi, ktorá je súčasťou biblického projektu, sú takéto nápady nepriechodné. O to zábavnejšie sú filmy o Ježišovi, a napríklad scénka, keď nervák Ježiš v chráme v Jeruzaléme rozkopáva Židom ich tržnicu, prevracia stoly peňazomencov a kope ustajnené kozy a dobytok do zadku. Výtržník, ktorý nedovolí, aby z chrámu Pána robili stajne a tržnicu. Dnes by ho za to - ukrižovali. To bol vtip.
      Máme právo na spravodlivý = súcitný hnev. Hnev, keď vedome ubližujú nám aj iným.

  • pozorovatel napsal:

   leopold uchvatil napsal: 16.12.2016 (6.13)

   "(houbeer) taky dokola mele kraviny typu: vzpomínky z dětství aniž uvede z jakého roku, "

   Existuje taký úžasný vynález, a to sú fotografie. Stačí si otvoriť ľubovoľnú domácu fotogalériu a pozrieť sa, aká bola počas dovoleniek obloha pred 5-10 rokmi.

   Tu je to podrobne rozpísané na analýze tisícok fotografií: https://diskuter.wordpress.com/2016/02/08/historia-chemtrails-na-starych-fotkach/ . Pred rokom 2008 neboli na oblohe ŽIADNE čiary, od roku 2014 sú ich na oblohe doslova desiatky súčasne. A aj keď blog neukazuje žiadne z analyzovaných fotografií, každý si to môže porovnať s vlastnými domácimi fotkami.

 21. proud napsal:

  Maro s Bimbem,co treba tohle? :-) :

  „Dr. Hew Len se dívá do sebe, aby zjistil, co uvnitř něj se podílí
  na zážitku, který vidí vně," začal jsem. „Když pracoval v psychiatrické
  léčebně, prohlížel si záznamy pacientů. Cítil-li pohoršení
  nebo jinou emoci vzhledem k jejich činům, začal pracovat nikoli
  s nimi, ale se svými vlastními pocity. Jak se sám uvnitř očišťoval,
  začali se očišťovat a uzdravovat i pacienti."
  „To se mi líbí," řekl makléř.

  „Většina lidí vůbec netuší, co znamená zodpovědnost," pokračoval
  jsem, „a inklinuje spíše k obviňování.

  S jejich růstem roste i jejich vědomí a začínají přemýšlet o své zodpovědnosti za to, co říkají a dělají. Mimoto, čím více roste vaše vědomí, tím více si začnete uvědomovat, že nesete zodpovědnost za to, co říkají a dělají všichni ostatní, a to z jednoduchého důvodu - oni jsou součástí vašeho prožitku. Pokud vytvoříte svou vlastní realitu, pak vytvoříte vše, co vidíte kolem sebe, dokonce i to, co se vám nelíbí."

  Realitní makléř se usmíval a pokyvoval hlavou.
  Já jsem pokračoval.
  „Nezáleží na tom, jak se v dané situaci chová prodávající nebo
  kupec. Důležité je, jak se zachováte vy. Dr. Hew Len jednoduše
  pouze opakuje: „Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi.
  Děkuji ti." Nepromlouvá k lidem, ale k "Božství".

  Podstata je v očištění sdílené energie."

  „Udělám to," řekl realitní makléř.
  „Nesmíte to ale udělat se záměrem chtít něco získat," pokračoval
  jsem, „děláte to pouze za účelem očišťováni sdílené energie,
  aby ji už nikdo nikdy nemusel znovu zažívat. Jde o očišťování,
  se kterým nikdy nepřestáváte."

  Na chvíli jsem se odmlčel.
  Zdálo se, že to realitní makléř pochopil. Jeho oči se rozjasnily
  a na rtech se mu rozzářil široký úsměv.

  „Když se situace objeví ve vaší vědomé mysli," pokračoval
  jsem, „pak je na vás, abyste ji očišťoval a uzdravoval. A jelikož
  jste přišel s touto problematickou situací za mnou, je mým úkolem
  očišťovat ji také. Je nyní součástí mé životní zkušenosti.
  A jsem-li jejím tvůrcem, pak jsem za ni rovněž zodpovědný."

  A muj dovetek: Neplette si to se slunickarenim ani s nabozenskou virou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Je to k popremejsleni nad tim co dokazeme jen stezi skousnout,pokud vubec :-)

  • proud napsal:

   ......... je to o energiich vazeni a o tom ze jsme vsichni se vsim a se sebou vzajemne propojeny a tedy na sebe spolupusobime. GP tohle dobre vi a pouziva to,jenze to pouziva pro sebe a ne pro vsechny,v tom je ten problem,do jaky miry elity,to nevim.

   • Maroš napsal:

    Proude - a čo povieš na to, keď sa nejaký psychopat rozhodne
    vyčistiť kus planéty kanistrom benzínu, a začne u teba? Ale dobre - tak sa prosím sústreď a svojou duševnou očistou očisti nebo a vzduch nad mojou hlavou!

    • proud napsal:

     "Proude – a čo povieš na to, keď sa nejaký psychopat rozhodne
     vyčistiť kus planéty kanistrom benzínu, a začne u teba? Ale dobre – tak sa prosím sústreď a svojou duševnou očistou očisti nebo a vzduch nad mojou hlavou!".............spatnej pristup,si myslim:-).Psal jsem ze nejde o slunickareni,ale o ocistu.Priblizim ti moje pojeti,sam jsem dost mizerna povaha,o to horsi ze leccos znam a umim,a protoze jsem prchlivej,nemusi to mit vzdycky ten dobrej konec kdyz padnu na gaunera a on prekroci "hranici",takze panacek s kanistrem by mel velkou smulu coz by mi AZ POTOM nebranilo v tom se mu omluvit:-))))))))))))).S tim mco mas nad hlavou az pochopis o cem jsem psal si muzes pomoct i sam,ja uz to delam :-).A trpelivost je matkou moudrosti ;-)

  • proud napsal:

   Dalsi postreh:
   "„Říci, že někoho nakazil virus, je přesné," pověděl. „Jde o program,
   který žije ve světě, a my se můžeme nakazit. Když si ho
   u někoho všimnete, znamená to, že ho máte také. Základní myšlenkou
   je převzít stoprocentní zodpovědnost. Když čistíte sami
   sebe, čistíte program všem." Udělal přestávku a dodal: „Existuje
   spousta programu. Vyrůstají z nuly jako plevel. Abychom dosáhli
   nulového stavu, stavu bez hranic, musíme čistit víc, než si
   dokážeme představit."............kde "program" je vlastne egregor........

 22. bimbo napsal:

  ocista celej spolocnosti celej planety musi zacat u kazdeho jednotlivca. najskor si musi kazdy sam v svojej hlave upratat, rozoznat dobro od zla, kazdy musi konat dobro. az potom mozme urobit poriadok v spolocnosti, poriadok v krajine, poriadok na planete. v modernom svete vladne moc penazi, moc korupcie, moc zla. zlo opantalo celu spolocnost, ludia uz nevedia ze konaju zlo, stratili sudnost. mozno knazi v kostoloch a zopar hlboko veriacich krestanov dokaze este rozlisovat medzi dobrom a zlom. ale co ti ostatni ???. 90% ovcanov holduje konzumu, ateizmu, amerikanizmu!!!

  • proud napsal:

   "ocista celej spolocnosti celej planety musi zacat u kazdeho jednotlivca. najskor si musi kazdy sam v svojej hlave upratat, rozoznat dobro od zla, kazdy musi konat dobro. az potom mozme urobit poriadok v spolocnosti, poriadok v krajine, poriadok na planete."...........pochopil,nebo to uz davno vis,super :-)

   • proud napsal:

    .....a vis tedy i to,ze to vubec neznamena sedet s rukama v kline a nedelat nic taky navenek ;-)

    • proud napsal:

     Protoze kazdymu co mu nalezi,omluvit se prece muzeme vzdycky a vsemu! ;-),ale jde o to co delame,jestli to dobry pro nas a vsechny,nebo jestli to zneuzivame.I GP se omlouva mrtvymu nepriteli a zada o odpusteni.........az POTOM,a nikdy na to nezapomina..........jenze,jak jsem psal,kona,ale pro sebe,kdyz z toho vzejde neco dobryho pro jiny,neni to zamer,jen vedlejsi,mnohdy nechtenej,ale nutnej ucinek,v tom je ten rozdil co chceme my a co chteji oni.

 23. bimbo napsal:

  aj svojimi prispevkami na nwoo.org bojujem proti zlu. najradsej osobne zoci voci rozsirujem vedomie u neinformovanych ovcanov. takto pomaly a skromne bojujem proti zlu. vsetci ktori prispievate slovom a textom k spravnej veci bojujete proti zlu.

 24. Maroš napsal:

  Aby bolo - technicky a fakticky, jasno:
  1/ Biomasa, ktorú tvoria mravce na Zemi, údajne ďaleko prevyšuje biomasu, ktorú tvorí tých údajných 7,5 miliárd ľudstva, a to sme sa ešte vôbec nepozastavili, či tento údaj nie je ten najväčší podvod odôvodňujúci našu genocídu - lebo inak vraj zožerieme planétu. Aj napriek tomu - až tak, ako mravce sme tu kurva biologicky nepatrní.
  2/ Biomasa v pôde do hĺbky 35 cm - teda všetko živé aj čiastočne tlejúce, vrátane mikróbou, údajne 2x prevyšuje všetku biomasu na povrchu Zeme a v oceánoch. Teda opäť - až tak sme nepatrní.

  Tvrdiť, že ľudstvo zožerie planétu, je to isté, ako že planétu zožerú kone, alebo ovce - takto to nefunguje, pretože vždy nastupujú brzdiace autoregulačné procesy minimálne v potravnom reťazci a v etológii zvierat vo vzťahu ku zdrojom - napríklad samotná teritorialita bráni iným dostať sa k zdrojom, a preto sa nemôžu množiť.
  Preto sa tí silnejší stále snažia žrať viac a viac - pre "istotu" svojej existencie. Zásadne - fyzickej

  Takže sme pri koreni veci - celé je to o zdrojoch, ale akých? Pretože čo sa týka zdrojov základných potrieb - voda, pôda, vzduch, sme až tak nepatrní, že sa s týmto stále môžme deliť s ostatnými organizmami na Zemi. Teda - ide o iné zdroje - tie, ktoré súvisia s kultúrou, mocou a blahobytom, a ten sa pre elitu dá zabezpečiť len tak, že táto elita bude ovládať iných! Ako? - 1/ informáciami, 2/ vraždením a zastrašovaním! Keby neexistoval geneticky podmienený komplex týchto uzurpátorov - ľudstvo by mohlo existovať v koexistenci a v harmónii s prírodou. Takto môže existovať len duchovné ľudstvo, nie zvieracie, teritoriálne ľudstvo, generované potrebou súťažiť, vyniknúť, potlačiť iných. Teda - pokiaľ mám rovnaké gény teritoriality, ako ten zmrd, ktorý ma chce pripraviť o moje zdroje, aby on mal 2x toľko, čo ja - neostáva mi nič iné, ako že ja - čiastočné zviera človek, musím zápasiť s iným zvieraťom-človekom, o svoju existenciu. A to aj vtedy, keby som bol tak duchovný človek, ako tu naznačuje Proud, a ten druhý to zviera, pretože môj život je jedinečný nástroj mojej existencie, a bez neho som len pojebaná ezoterická bublina v mozgu nejakého pomätenca - nič. Takže do piče už s tou ezoterikou - nie je to nič iné, ako nenáboženská paralyzujúca forma svetonázoru, podobná biblickému projektu, ktorý cielene, svojím odpúšťaním, vytvára kriminálne prostredie, v ktorom má navrch - zločin! Preto - žiadne zlomyselné, alebo priam vražedné úmysly neodpustím ani vlastnej materi kurva! Kto sa chce nechať zožrať zaživa napácovaný láskou a vonnými olejčekmi, kto sa chce nechať takto uvariť ako žaba - je to jeho vec! Ale nech sa nesápe a nesťahuje do záhuby ostatných ľudí pičovinami pseudohumanizmu - ďalšieho paralyzujúceho oblbováku! NIE SME SI KURVA ROVNÍ, PRETOŽE TAKÚTO ROVNOSŤ NEPRIPÚŠŤAJÚ TÍ, KTORÍ NAMI POHŔDAJÚ, A KTORÍ SI MYSLIA, ŽE NÁS TU MAJÚ PRÁVO KVÔLI TOMU VYVRAŽDIŤ! PROTI 7 MILIÁRDÁM NORMÁLNYCH ĽUDÍSTOJÍ BANDA LEN 100 TISÍC ELITNÝCH PSYCHOPATOV - až tak sú NEPATRNÍ!!!

  A ako to, že tých pár zmrdov ovláda väčšinu zdrojov planéty? Tak, že ich ovláda ovládaním ostatných - informáciami. Ale vznikol problém!!!
  Napriek snahe o oblbovanie ľudstva - typ technickej kultúry umožňuje informovanosť čoraz väčšieho množstva ľudí, a tak verchuška stráca monopol na informácie! Riešenie? Plošná genocída - vyvraždenie všetkého inteligentného, schopného vstrebávať, triediť, vyhodnocovať a aplikovať informácie! O tom to kurva celé je, nie teda preto, že by sme reálne mohli zožrať planétu - ani 10 miliárd koní planétu nezožerie! Nie! Potrebujú zlikvidovať ľudstvo, ako kolektívne vedomie, kolektívny rozum! A KOLEKTÍVNEHO DUCHA!

  • proud napsal:

   Cos tu popsal na x radcich napisu jednou vetou: Je to o prachach a moci.

   • proud napsal:

    Seber jim v prvni rade penize a obchod,pak ostatni nastroje a tim prijdou o moc,ta prejde lidem a je vyresino za predpokladu,ze pujde o lidi,ne o liny stadni ovce co potrebujou pasaky.

   • Maroš napsal:

    Proude - začínaš zavádzať, pretože ak sám vieš, že informácie znamenajú moc - nejde a priori o moc, ale o INFORMÁCIE! Rotschield získal peniaze a moc tým, že oklamal anglickú buru informáciou o údajnom víťazstve Francúzov - ano, alebo nie! Ovládol ekonomiku - INFORMÁCIOU!!!
    Odbočím - zopár nafúkaných vedcov, ktorí si myslia, že patria medzi elitu, sa domnieva, že ich ten genocídny režim ušetrí, keďže mu slúžia. Hovno! - aj intelektuálni prostitúti - vedci, sú len spotrebný materiál - jedného dňa sa naplní ich úloha, a systém ich zlikviduje ako zlikvidoval Pol Pot v Kambodži, Banda štyrocch v Číne tisíce predstaviteľov inteligencie, aj takých ľudí, ktorí len nosili okuliare a pôsobili vzdelane. A to, že si docent, ešte neznamená, že nie si idiot, pretože tvoje vzdelanie slúži len na tvoju a iných, exploatáciu, a nemá nič spoločné so skutočným poznaním sveta, a už vôbec nič s poznaním jeho riadenia. Obecné vedomosti ľudstva sú už dávno dávno uschované v digitalizovanej forme, avšak stále budú slúžiť len na recykláciu vedomostí potrebných na školenie a výchovu obslužnej časti populácie - určite nie na jej oslobodenie a prevzatie kontroly nad vlastným životom. Teraz tým zmrdom ide o vymazanie informácií - V HLAVÁCH ľudí, pretože ľudstvo sa začalo prebúdzať, a pozemskí bohovia prestávajú byť bohmi!

    • proud napsal:

     Vim ze prekazim a hodlam prekazet dal a kdyz to pujde tak jeste vic ,Maro:-).Prekazim tim vic ze nad vecma hodne premejslim a nezeru je tak jak jsou.A zase jsi bud vedome nebo nevedome narazil na penize a majetek,vsimas si?;-).Je jedno jak prisel Rothschield k penezum,kdyz zbalil takovej balik ze si hned mohl koupit beztrestnost a taky jsem si jistej ze to udelal a dela jako ostatni jemu podobny.To se netejka politiku,ti se schovavaji za imunitu,protoze jsou jen loutkama,nastrojema mocnejch,proste parchanti k obetovavani.Ale jedno neni ze tyhle veci uz vime a presto s nima nic nedelame,jelikoz nemuzeme,protoze nas v tom stada bohuzel nechavaji a jdou za kosili co jim je blizsi nez kabat.

    • proud napsal:

     Mrkni na tohle :-) :

     "(pozn. překl.: začít myslet „pozitivně“ a představovat si, jak by to mělo vypadat, jak to chci a že to jde a je to možné, namísto toho, aby se člověk zaměřoval na to, jak to nemá vypadat, jak to nechce a že to nejde.)
     Mně osobně bylo řečeno, že se potřebuji méně soustředit na nepozemské a tajné kosmické programy a více se zaměřit na vzdělávání a posilování/zplnomocňování lidí ohledně skutečné podstaty kolektivního spolu-tvůrčího vědomí, do kterého my všichni přispíváme.".............a uz te to samo naviguje k chybam ktery delame ne tim ze o malerech informujeme,ale tim ze je rovnou nevysvetlime a nenavedeme ctenare jak s nima spravne nalozit! To pak rozhodne kterej egregor je posilenej,ten "jejich(GP)",nebo ten nas.....

  • bimbo napsal:

   ok maros

 25. leopold uchvatil napsal:

  maroš ->kondenzace je běžný fyzikální jev, podléhá tedy fyzikálním zákonům, veškeré info. viz. Nauka o Fyzice! schválně jestli sem hodíš tu definici hned vedle těch tvejch 30ti let co jsou letecké motory bez kondenz., nepatrně jen v minus 60-80^C, něco přihodit není problém si psal, že.

  • pozorovatel napsal:

   rýchly preklad:

   Dôveryhodnosť americkej Air Force je ďalej podrývaná faktom, že ministerstvo obrany (DoD) explicitne autorizuje rozširovanie zavádzajúcich informácií za účelom ochrany utajovaných programov. V doplnku k manuálu National Industrial Security Program, zverejnenom ako draft (náčrt) v marci 1992, ministerstvo obrany vysvetlilo kontraktorom, ako vytvárať krycie príbehy, ktoré "musia pôsobiť dôveryhodne a nesmú zároveň odhaľovať žiadnu informáciu ohľadom skutočnej podstaty kontraktu".

   - Bill Sweetman, Aurora: The Pentagon's Secret Hypersonic Spyplane, 1993

   ------------------
   A k tvojmu príspevku. Už som to sem linkoval viackrát, ale ani raz si sa neunúval k tomu vyjadriť. Takže znovu:

   Tento blog https://diskuter.wordpress.com/2016/02/08/historia-chemtrails-na-starych-fotkach/ urobil analýzu fotografií za posledných 15 rokov. A vyšlo mu z neho: do roku 2008 sa na fotkách ŹIADNE chemtrails neobjavovali.

   Ako to vysvetlíš? Pred rokom 2008 nám nad hlavou nelietali žiadne lietadlá? Alebo začali lietadlá v posledných rokoch tankovať iný benzín, ktorý produkuje hromadu bordelu? Čo na to agentúry na ochranu životného prostredia, prečo im to tolerujú? Alebo snáď chceš tvrdiť, že v priebehu 7 rokov sa tak dramaticky zmenili teplotné podmienky v stratosfére, že sa v nej tvoria dlhé perzistentné kondenzačné čiary, ktoré sa v minulosti netvorili?

 26. Maroš napsal:

  leopold - ja ti seriem na prihadzovanie liniek a dôkazov preto, aby tá banda zmrdov, s ktorou slúžiš, mohla tieto dokumenty pohodlne mazať z internetu - ŽE KURVA!!! Nájdi si - chemtrails - a prežer sa tými stovkami dokumentov sám - vôbec sa nespolieham na tvoje svedomie, že by sa pohlo nejakými dôkazmi - so mnou ty vyjebávať nebudeš!

 27. leopold uchvatil napsal:

  pozorovatel ->ty si stejně blbej jako maroš, a dalšího takovýho blba mám za synovce, taky nepochybuje,na netu může přece najít všechno-tudíž všechno je možné i v realitě,(parta pivních nadšenců sestrojí perpetum mobile v garáži, pročbyne)a potom čumí jak debil na logaritmické pravítko, netuší jaktože kus počmáranýho plastu toho umí víc a bez elektriky než všechny smartfony co kdy měl. Ty zase máš odkaz na archiv fotek oblohy za 15 let, teď ještě kdyby to k něčemu bylo.

  • proud napsal:

   I ty ses blbej jak pulstok,hadas se o samozrejmostech,pozabijeny rezimama,ktery opravdu prisli na to jak dat kazdymu energii za free a osamostatnit ho te nezajimaj,je to u tebe garazova parta,chemtrails jsou u tebe jen kontrails,ti kdo chteji i pro tebe s ostatnima neco lepsiho jsou blbci a sam jsi sezral salamounovo hovno,troubo,skoc do zdi driv nez budes za uplnyho kaspara! :-)

  • pozorovatel napsal:

   Tak zopár fotografií z iného zdroja. Fotografie pred rokom 1999 a fotky zo súčasnosti:
   http://www.carnicominstitute.org/articles/thenandnow.htm

   btw leopold, mne je úplne jasné, že ťa sem poslali, aby si tu robil bordel a spochybňoval tému, o ktorej aj ty sám vieš, aká je realita. A súdiac podľa diskusie, moc sa ti to nedarí.

   Predsa len, kým sa ľudia hádali o tom, aký je rozdiel medzi chemtrail a contrail, elity mohli byť spokojné. Ale keď ľudia začínajú dávať články s rozpisom zloženia chemtrails a názvami vojenských projektov (ktoré je možné ľahko overiť cez google), mohli by tému začať brať vážne aj odborníci a politici. A to niekoho dosť znervózňuje...

   ----
   pre užívateľa proud:

   nenechaj sa vyprovokovať k nadávaniu, o to presne leopoldovi ide. Mňa zaujalo, že nervy začína strácať aj on, napriek tomu, že túto diskusiu už v tomto mieste nik okrem neho a nás nečíta. Nanajvýš možno ešte jeho zamestnávateľ, ktorý bude hodnotiť jeho výkon.

   • proud napsal:

    Prijde na to jak to beres,me takvy poradny zanadavani casto jak se rika "vyvetra","procisti vzduch" a je mi pak prima,a na to jsou blbci dobry dost,prece bych proto nevynadal nekomu kdo si to nezaslouzi :-))

    • pozorovatel napsal:

     To síce ano, ale zahlcuje to diskusiu. V súčasnosti tu je 110 príspevkov, a pochybujem, že ich bude niekto čítať, aj keď v nich môžu byť zaujímavé informácie.

     Ja sa preto snažím reagovať iba vtedy, keď daný troll urobí vyslovene nejakú ideálnu nahrávku na smeč. Inak ich ignorujem.

 28. jan nowak napsal:

  .. jsi špatný POZORowatel..
  Mistr proud , u mě nastupuje w towárně , bude pohánět ROROTY a zde !
  se jen rozcwičuje.

 29. Maroš napsal:

  Nowaku - kamarát má na farme 2 psov - jedného stále pri ňom, druhý má veľký výbehový koterec pri koňoch, kde behá dookola - myslené vnútri. Odkedy ho má - roky, ten pes - vlčiak, behá v kuse ako vlk - tí urobia denne 200 km. Dal som mu meno Dynamo, volá ho tak aj kamarát. Toho psa nemôžeš ani vyhnať von - "aby sa prebehol" - jemu je tam najlepšie - ako keď papagáj andulka zatvorí za sebou dvierka, aby mala od všetkých pokoj.
  Proud je rovnaký - a už to raz priznal - závislák na klávesnici a monitore. Keď ho budeš zamestnávať v towárne - pokiaľ mu necháš zapnutý monitor - bude makať 24 hodín - a už sa ho nezbavíš. Potom čo s chudákom Haarpíkom?

  • proud napsal:

   Klidek Marosu,jeste ty zacinej :-))))))))))))))))))

  • jan nowak napsal:

   Mažňáku : ) s tím wlčákem to znám.. oni to jsou owčáci..
   A nejwětší Čtwerák ( čtrnácterák ) je DYNAMO proud ! ! !

   ps : Haarpíka s sebou . Budem wařit guláš z KOCKY.. a taky trochu ze psa : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!