NĚMECKO: „Plán náhrady populace je skutečností“ – Christina Baum (AfD)

christine

Christina Baum, povoláním zubařka, je místopředsedkyně Alternativy pro Německo (AfD) ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Nazývá multikulturní úsilí mainstreamových stran za plán na "náhradu populace" a "zánik německého lidu". Ve svém projevu z 30. listopadu 2016 upozorňuje, že následky celého multikulturního běsnění jsou nezvratné.  Citovala studii vydanou Münsterskou univerzitou, která zjistila, že v mnoha západoněmeckých městech 55 až 70% dětí ve věku do 6 let jsou cizinci. Tato realita se již nedá zaobalit tím, že se označí za konspirační výmysl xenofobů a ultrapravičáků.

Zatímco němečtí občané ztratí část své domoviny každý den, politici se starají jen o výsledky příštích voleb. Vytrvale tlačí na hlasovací právo pro nelegální přistěhovalce (na něž odkazují jako na "nové občany") za účelem zajištění hlasů pro levicové strany.

Baden-Württemberg je známá pevnost Strany zelených, která se pokusila o legalizaci pedofilie a neomezené masové imigrace do Německa od samého počátku jejího rapidního nárůstu.

Ve Freiburgu, městě, kde byla 19 letá Maria Ladeburger znásilněna a zavražděna afghánským ilegálním přistěhovalcem, Strana zelených dosahuje téměř 40% hlasů. Volí ji především muslimští cizinci, levicově-liberální studentíci, protekční fakani a netáhla z neziskovek a Němci, kteří se nenávidí za to, že jsou Němci.
Demografická proměna, která nejen Christině Baum dělá obavy, je denně oslavována médii a levicovými poskoky placenými úzkým okruhem mocensky orientovaných zájmových seskupení a osob (Ahoj, Georgi Sorosi, chcípni).

Například politička Strany zelených Stephanie von Berg řekla, že fakt, že s Němci stanou menšinou ve vlastní zemi, je "dobrá věc" - https://youtu.be/s0W8u1EW3eY?t=76

Zelená předsedkyně zemského sněmu BW je turecká žena, Muhterem Aras.
37 Komentářů k NĚMECKO: „Plán náhrady populace je skutečností“ – Christina Baum (AfD)

 1. Marco napsal:

  Tento týden jsem projížděl Německem a zastavil jsem se na drobné nákupy. V obchoďáku jsem narazil na 3 černochy, kteří měli svou barvou i zjevem do Syřanů hodně daleko ale co mě zarazilo, doprovázel je mladý Němec se seznamem v ruce. Když jsem viděl toho mladého vola, odplivnul jsem si.

  • Marco napsal:

   Plán na náhradu populace je skutečností, jelikož jsem se v Německu k mému velkému překvapení dozvěděl, že pokud jako Němec dovršíte 70let, nemáte již nárok na jakékoliv operace, včetně banálního budíku na srdce. V 72letech řekl doktor mé známé, že si už svůj život prožila, tak co by po státu chtěla. V tyto dny dotyčná pomalu umírá, přitom by ji zachránil budík a mohla se dožít 80let. Takto do roka umře a nikoho to v DE netrápí. U nás dostanete budíka i v 80ti, asi pozůstatek socialismu.

   • Paul Durham napsal:

    Před pár dny jsem byl v Německu, úpadek v přímém přenosu. Kdo nezažil, neuvěří, jak může země a její obyvatelé přejít do nebytí za živa. Což si nejspíše zažijeme i my v czechbabwe a brzy.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     To je otázka matematiky. Vyloženě kupecké počty + trochu odhady pravděpodobnosti.
     Příklad: porodnost na jednu Němku 1,1 dítěte / porodnost na jednu muslimku 5,5 dítěte = takže v Německu se každý rok narodí cca 600 000 Němců + cca 150 000 muslimů (7-10% muslimské populace dělá již 25% porodnosti!). Aby Němci neubývali, muselo by se jich narodit 1 000 000! = každý rok jen v nenarozených Němcích se ztrácí cca 400 000 lidí! + emigrace, kdy z Německa ročně odejde v průměru 200-300 000 Němců a trend roste (vesměs mladých lidí - v roce 2015 jich prý bylo i 870 000!!! ale jiné roky zase méně), tak to máte celkem úbytek kolem 600 - 700 000 Němců v Německu (kdy ale trend poroste), kteří jsou nahrazováni jiným lidem. Rychlost "odněmčování" Německa se však zrychluje. V důsledku Islamizace společnosti a souvisícího civilizačního poklesu komfortu pro Němce bude trend jen růst, a s odchody mladých lidí bude odcházet i porodnost (mladé ženy budou rodit jinde, pokud vůbec) = Když tedy v 80 mil Německu tedy nyní žije na cca 70 mil. Němců, pak lze vypočíst, že za jednu generaci - tedy 25 let - v Německu bude cca 50 mil. či i méně Němců a cca 30 mil. muslimů (kombinace jejich rostoucí porodnosti + imigrace skládající se z azylantů, nelegálů a legálně přijatých migrantů, třeba kvůli slučování rodin, o kterých s v tisku moc nepíše). Ale Němci muži budou z více než poloviny starci!!! Zcela zákonitě!!! A budou nuceni jako nevěřící psi čelit mladým mužům muslimům!!! Ale muslimové nebudou tak trpěliví, aby čekali 25 let na islamizaci Německa. Jakmile dojde u určitému zlomu, jednoduše zaútočí a vypukne občanská válka, která ze země vyžene německou schopnou mládež (neschopná zůstane a bude přijímat Islám). Otázka je, kdy k tomu zlomu může dojít. Můj odhad je cca 10-15 let. Bohorovný klid našich mocipánů mě tudíž překvapuje, a jednoduše si myslím, že to jsou debilové + že i v tom je zlý úmysl.

     • weissbach napsal:

      Ti, kteří to vymýšlejí vědí co dělají=zlý úmysl.
      Ti, kteří to realizují a prosazují na nižší úrovni=debilové.

    • weissbach napsal:

     Face of a dying nation...

   • Ekklesian napsal:

    Kardiostimulátor u nás sice asi dostanete, ale jinak se v Česku nikdy 60-ti letý a starší člověk neléčil, pokud neměl známé. Vždy jen udržování a mnohdy tím neméně vhodným ale levným.

    Staří lidé běžně předávkováváni oblbováky bolesti, které jim většinou i razantně zkrátí život a zejména pak poslední období života s nemocí v pokročilém stádiu.m
    Neříkám že je to špatně, že je to dobře. Je to mnoho stranná záležitost a každý ji uvidí jinak.

    Nemá si cenu dělat iluze, že u nás je lépe.

    Na druhou stranu mám znalost toho, že u nás se třeba snaží doktoři léčit tělesné závady, které léčit nejdou. Nebo prakticky nejdou léčit při určité tělesné kondici, věku,...
    V německu se lékař pacienta zeptá a řekne mu jaké má šance. Rozumný člověk se raději rozloučí s rodinou a přijatelně dožije. U nás se vás nikdo neptá a operativně se zasáhne. Zbytečně ukrácený čas člověka jehož kvalita života se navíc prudce zhoršila, peníze vyhozené oknem a doktorům.

  • Josef Švejk napsal:

   Nebude to už dlouho trvat a budete si moci podobné voly (i jejich čokoládovou suitu) prohlížet každý den. Prozatím se můžete trénovat na jejich představitelích ve zprávách ČT24.

   • Žabák napsal:

    Švejku v Praze už to není problém. Projeď se MHD. ALE jde o to, že Němci už se vzdali, teda ne všichni, ale ty západní už ano. Češi se přece jen ještě nevzdali, tak nestahuj kalhoty a neházej flintu do žita.

    • proud napsal:

     Cekas snad neco jinyho od naroda co si pusti do Cesky!!!! vlady Slovenskyho stbaka,miliardare co prisel k penezum okate podvodnejma zpusobama,a toho cinnyho podnikatele kterej se netaji svym zajmem udelat si z republiky svou firmu podle svyho gusta necha vykonavat funkci ministra financi coz je pro zdlodejskyho podnikatele primo pozehnani z nebe spadly!!!???????????????????

     • proud napsal:

      Bud je muj narod psychicky narusenej,nebo na to sere,nebo ma sebevrazedny sklony,nebo jsme proste blby kundy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • Pepa napsal:

       Proude,jen pro upřesnění.To není Slovák,ale slovenský Židák a o to je to horší.Primátorka Prahy Krnáčová-slovenská Židule,oba dva pochopitelně hrobaři národa a prvotřídní zloději a zmetci.
       Jan Neruda: Kde vládnou židé,národ hyne!

       • proud napsal:

        O to ale jde az teprv v dalsi rade,v prvni rade jde o to JAK JE TO VUBEC MOZNY????!!!!

        • proud napsal:

         Co jsme to za blby svine,ze jsme neco takovyho vubec dokazali prirustit,a jeste lip,ze jsme vubec dokazali pripustit aby vubec neco takovyho kohokoliv byt i jen napadlo,natoz to nechat uvist do praxe,z toho mi je hodne blivno!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Vzdyt jsme jako narod i jako Slovani,totalne zklamali!!!!!!!!!!!!!A evidentne to vubec nikoho nesere,smutny,a hodne smutny!Kdyz tohle vidim na strane jedny a co se na Evropu zene na strane druhy,musim bohuzel konstatovat,ze jsme v prdeli uz ted a bez jedinyho vystrelu,jestli se ale hodne velkym fofrem neprobereme!!!!!!!!

       • lukaš napsal:

        Pepa.
        Za jedna.

      • pavelka70 napsal:

       žišmárjá, proude, kroť emoce! Vždyť ten slovenský stbák nešel do vlády sám jako prst! Založil stranu, pak dělal propagandu, ukazoval na nešváry Kalouska, Bursíka, a jiných českých, "poctivých" politiků, no a lidi mu to uznali za pravdu. Co chceš? Proto ho zvolili do parlamentu, a pak ho Sobotka musel poklepat po rameni: Tak pojď,Andreji,měls nejvíc hlasů!" Proč tolik Čechů dalo hlasy jeho politstraně? Proude, byl jsi vůbec volit?

       • proud napsal:

        Co jsem doma,jasne ze chodim k volbam,znehodnotit svuj hlas!!! Ty vole pavelko!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdyby prisel negr z nigerie a ukazal na chyby nasich politiku a vomazal ti med kolem huby,zvolis ho zrejme taky!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je presne ono,tak se to dela!!!! Jestlis to jeste neprokoukl!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Kdyby byl zlatej,diamantovej a platinovej,nema jako Slovak a bejvalej stbak v dnesni vlade co hledat ani jako referentik!!!!!!!! Rozumime si?!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Ten clovek nemuze!!!! bejt v poradku uz ze svoji celozivotni podstaty!!!!

        • proud napsal:

         ...ale diky tobe zacinam mit jasnejc proc a jak jste sedli na lep tomu kretenovi vaclavu flasce!

        • proud napsal:

         Prihratej potomek zidovskejch kolaborantu vozici jako utiskovanej disident prdel v mercedesu,ani tohle vam nebylo dost podezrely!!!!!!! Jdi se i s tobe podobnejma vycpat a az tu bude vetsina rozumnejch lidi,hlidej si radeji zada!

     • Marco napsal:

      Však ano, příští válka bude v rámci korporací a místo ČR bude Agrofert a za DE Bauhaus:o)

     • r.m. napsal:

      Babiše refinancoval žid Marek Reich, člen izraelské mafie.
      V USA odsouzen, ale Clinton ho poslední den ve funkci omilostnil po přímluvě izraelského premiéra, který přijel na návštěvu.

    • Josef Švejk napsal:

     Nestahuji kalhoty, ani flintu do žita nemusím házet. Dle mého názoru ta flinta v žitě je už 25 let. Je už tak zarostlá, že není vidět.
     Češi, když přikvačil Hitler, zaplnili Václavák a nadšeně hajlovali. Po 89tém, když nastoupila Klausova parta si nechali rozebrat nejen stát, ale i židli pod zadkem a také při tom hýkali blahem. Nikdo nehnul ani malíčkem!
     Nyní když budou oblaženi miliony připrchlíků se najednou zmátoží? Budou bránit co? Stát který jim nepatří? Sebe? Čím? Proti "armádě" kterou si proti sobě (k ničemu jinému se nehodí!)nechali vyzbrojit pandury a flintičkami?
     Z jedné strany jim budou barevní uřezávat hlavy po tisících a z druhé jim v obraně bude bránit vše co si předtím pilně zaplatili.
     Dnes, kdy to došlo tak daleko, mají nejen Češi ale i Evropané jen 3 možnosti:
     1) - pilně se učit korán
     2) - nechat si uříznout hlavu
     3) - utéct dokud mohou, nejlépe do Ruska a poprosit tam o azyl.
     Škoda slov.....

     • Petr napsal:

      Naucit se koran a zacit svejkovat. Je to nase mentalita.

      • Josef Švejk napsal:

       Bojovat s tím vším, znamená bojovat proti všem.
       "Bezpečnostná kamera stanice metra Hermannstrasse v Berlíne:
       Kopnutá 26 ročná žena spadla z 13 schodov. Polícia za jeden a pol mesiaca nezistila kto bol páchateľom a ani nezačala vyšetrovanie. Po zverejnení nahrávky – 9 decembra – polícia začala vyšetrovanie: Kto zverejnil nahrávku a či tým neporušil zákon. Facebook zablokoval portál hnutia IvČRN za šírenie videa z útoku."

       • proud napsal:

        Co se mi nejvic ze vseho "libi" je,ze kdyz neco odmitne policie tak to tim vadne a lidi ani nenapadne zjednat si poradek sami,nebo se o to alespon pokusit! Typicky ovci chovani! Jak to prijde,ze jsem si napravu zjednaval sam kdyz se mi podarilo "ramena" predbehnout takovym zpusobem abych "zustal mimo" a pritom na me pusobej ty stejny veci jako na ostatni?.........

        • proud napsal:

         Ze bych mel jako malej hajzl kliku na rodice,ucitele,okoli?...........

   • lienka napsal:

    CT24 je poslednom case nepozeratelna. Priblble diskusie priblblych hosti s priblblymi moderatormi. Spomente si na volby v USA ake kliny nam hustili do hlavy...........

 2. pozorovatel napsal:

  Dlhé, ale poučné... Politici vôbec nie sú hlúpi, nechápaví ani naivní. Celý proces imigračnej vlny podporujú s plným vedomím dôsledkov...

  Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”
  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/12/7126-rizena-destrukce-evropy-ordo-abchao.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!