Mobilní věže po celých USA vysílají mozkové rezonanční frekvence, aby narušily lidské myšlení, říká bývalý vědec z DARPA

Cellphone-Tower-Mobile-Phone(NaturalNews) Bývalý vědec z DARPA, který uspořádal vrcholnou bezpečnostní prověrku varoval, že přenosy z mobilních věží představují "teroristický čin“ proti civilní populaci. Dr. Paul Batcho je držitelem PhD z Princetonské Univerzity a strávil téměř tři roky prací pro DARPA v národní laboratoři Los Alamos na poli výpočetní fyziky. DARPA je odvětvím ministerstva obrany, zodpovědným za studium vznikajících vojenských technologií.

Zatímco některé z Batchových tvrzení jsou jistě kontroverzní, jeho trvání na tom, že civilní obyvatelé jsou poškozováni mobilními věžemi je pravděpodobně pravdivé. Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny klasifikuje radiaci z mobilních věží jako „pravděpodobný karcinogen“.

 

´Teroristický čin´ 

Batcho rozeslal početné dopisy federálním bezpečnostním agenturám, včetně DARPA a Oddělení vnitřní bezpečnosti s tvrzením, že identifikoval „teroristickou“ hrozbu od mobilních věží „v centrální Floridě, Tampě a St. Petersburgu.“

„Zdá se, že jsem narazil na pokročilou technologii, kterou bych klasifikoval jako syntetickou telepatii,“ napsal v jednom takovém úředním dopise. „Jasně používá mobilní věže, aby přenášely ilegální signály. Zní to neuvěřitelně, ale je to skutečná technologie používaná na civilních obyvatelích USA.

„Můj základní výzkum napovídá, že takováto technologie může existovat a datuje se zpátky k V2K (P300) technologii myšlenkových vln 70. let. Toto se zdá být daleko pokročilejší verzí, jež umožňuje otevřenou komunikaci lidských mostů z mysli do mysli.“

Podle Batcha vnitřní radiofrekvence (RF), generovaná elektrickými impulzy lidského mozku je 450 MHz, a to je proč operátoři rádia Ham nemají povoleno vysílat mezi 400 a 700 MHz. Ačkoli říká, že mobilní telefony vysílají na 853 MHz, stále volá po instalaci filtrů, aby se předcházelo tomu, že by telefony a věže vysílaly v rozmezí 400 až 700 MHz.

„Ověřené měření a existence těchto radiofrekvenčních pásmových vln představuje teroristický čin,“ píše.

„Tyto přenosy budou způsobovat škodlivé vlivy na zdraví ve formě zvýšené mikrovlnné radiační nemoci,“ pokračuje. „Je nezbytně nutné, aby tato frekvenční pásma byla měřena a ověřena oficiálním zdrojem. Tato frekvenční pásma neexistují přirozeně, a je zde technologie zeměřující jednotlivé osoby.“

 

Významná mezera ve výzkumu

V emailech vypuštěných na veřejnost Batcho činí pouze jedinou zmínku o telepatii a většinou místo toho zdůrazňuje svoje obavy týkající se zdravotních rizik RF přenosů. A zatímco specifika jeho obav mohou být kontroverzní, skutečně existuje průběžná vědecká debata o zdravotních dopadech RF radiace z mobilních věží.

Na rozdíl od ionizující radiace je RF radiace typicky příliš nízkoenergetická, aby způsobila přímé poškození buněk či DNA – s výjimkou velmi vysokých úrovní, nalézajících se v blízkosti vysokonapěťových zařízení, jako jsou dálkové vysílače. To je důvod, proč americké regulační agentury typicky předpokládaly, že RF radiace z mobilních věží je neškodná.

Ale Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny nesouhlasí. To proto, že mobilní věže vysílají ten samý druh radiace jako mobilní telefony, a narůstající objem důkazů dává pozdější do souvislosti s rakovinou, nervovými nádory a rozličnými dalšími zdravotními riziky. |Je to tento výzkum, jenž vedl mnohé evropské vlády a instituce, aby se pokusily omezit vystavení dětí RF radiaci z mobilních věží a WiFi.

RF radiace z mobilních věží je 100x slabší než z mobilních telefonů, ale rozeseta mnohem blíže k zemi. Protože bylo provedeno velmi málo studií co se týče zdravotních efektů těchto věží, je nemožné vědět, jaká tato rizika skutečně jsou.

Sobota 16. dubna 2016
Autor: David Gutierrez

Odkazy k článku:

TheCommonSenseShow.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Science.NaturalNews.com

Zdroj: http://www.naturalnews.com/053684_RF_radiation_cell_phone_towers_DARPA_scientist.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!