USA chce příští měsíc rozmístit 4 000 vojáků k ruským hranicím

natobuildupZHNasazení vojáků se shoduje s rozmístěním 300 000 vojáků NATO, kteří jsou od minulého měsíce „ve stavu vysoké pohotovosti“. Je to snad náznak toho, že studená válka 2.0 může přerůst v opravdovou? Od té doby, co se vztahy mezi Ruskem a USA v roce 2014 přiostřily, napětí téměř přerostlo únosnou mez při více příležitostech. Nicméně nedávné akce armád NATO a USA společně s nárůstem protiruské propagandy v celém západním světě naznačují, že toto napětí se bude v dalších měsících pouze stupňovat.

Minulý pátek nové americké tanky a obrněné vozy přijely do Nizozemska, kde budou umístěny ve skladovacím zařízení v provincii Limburg, aby sloužily jako součást armádního „strategicky předsunutého krizového válečného skladu“. Tyto tanky a další vojenskou techniku má používat americká armáda - konkrétně 4 000 amerických vojáků a kolem 2 000 vojenských vozidel, rozmístěných podél ruských hranic, jejichž nasazení bylo nedávno oznámeno. Rozmístěním vojsk byl porušen Zakládající akt o vztazích a spolupráci mezi Ruskem a NATO z roku 1997, v němž se uvádí, že NATO nebude usilovat o „další stálé rozmístění velkých pozemních bojových jednotek“ ve státech v těsné blízkosti Ruska.

Vojáci a vozidla budou rozmístěni na rotačním, avšak stálém základě, v několika zemích, hraničících s Ruskem, jako je Polsko, Rumunsko, Bulharsko a pobaltské státy. Avšak nejvíce provokativní aspekt z celého tohoto nasazení bylo rozmístění amerického praporu v Polsku, v blízkosti hranic s Kaliningradem, ruské enklávy v Pobaltí. Toto nasazení je součástí plánu na nové výdaje (v hodnotě 3,4 miliardy dolarů) za účelem zesílení ozbrojených sil NATO v Evropě, který byl povolen zákonem schvalujícím národní obranu z roku 2016 (NDAA). Americká armáda se může v současné době pyšnit více než 62 000 vojáky, kteří jsou trvale umístěni v Evropě. Generálporučík Frederick Hodges, velitel americké armády v Evropě, řekl, že „tyto aktivity jsou ztělesněním závazku Spojených států zastrašit agresi a bránit naše evropské spojence a partnery“. Nicméně vzhledem k masivnímu rozmisťování, které již začalo, a kromě nejnovějšího nasazení, které bylo nedávno oznámeno, je čím dál složitější určit, kdo je skutečným agresorem - jestli NATO anebo Rusko.

Nárůst vojenských sil NATO podél ruských hranic probíhá již od ukrajinského převratu v roce 2014, kdy se poprvé vynořila obvinění údajné Ruské „agrese“. Nicméně letos byly na této frontě zaznamenány některé větší eskalace, což naznačuje, že by „studená válka 2.0“ mohla přerůst v opravdovou, pokud by se objevila nějaká skutečná krize. Norsko v říjnu oznámilo své plány poskytnout americké námořní pěchotě stanoviště v rámci svých hranic, a to vůbec poprvé uprostřed obav z ruské „agrese“, navzdory skutečnosti, že Rusko ani jednou neohrozilo žádnou skandinávskou zemi nebo člena NATO. Kromě toho minulý měsíc došlo k jednomu z nejvíce znepokojivých navýšení vojenských sil, když NATO oznámila, že umístila 300 000 vojáků ve „stavu vysoké pohotovosti“, a že zároveň plánuje připravit tyto jednotky k nasazení do konce příštího měsíce. Tento provokativní tah pak přiměl Rusko k tomu, aby rozmístilo jaderné střely v kaliningradské enklávě. Vzhledem k tomu, že se toto poslední nasazení amerických sil bude konat také příští měsíc, kousky skládačky budou pohromadě, a může tak dojít k potenciální a bezprecedentní eskalaci nepřátelství mezi NATO a Ruskem.

Whitney Webb

Zdroj: http://www.trueactivist.com/u-s-to-deploy-4000-troops-to-russian-border-next-month/
48 Komentářů k USA chce příští měsíc rozmístit 4 000 vojáků k ruským hranicím

 1. Andy napsal:

  Mám takový pocit, že tu válku budou SSA chtít rozjet ještě do půlky ledna, tak, aby se zabránilo inauguraci Trupa prezidentem.
  Selhalo přepočítávání hlasů i nátlak na volitele, takže válečný stav zbývá jako poslední možnost.

  • proud napsal:

   Jo,no,se 4000 moulu ji maj uz vyhranou:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Definitiva napsal:

   Ostré streľby UA fašistov na Donbase sú časťou skladačky. Vo vojne Sýrii USA stratili posledné zvyšky dobrého mena, štátna mafia Bush, Clinton, Rockefeller sa nevzdáva a kým ich niekto nezakope sto metrov pod zem, dovtedy budú hrozbou pre celé ľudstvo, lebo život pre nich nemá cenu a využijú všetky!!! prostriedky na zmenu stavu.

  • Ujec napsal:

   USA mají 1 500 000 žoldáků, Rusové 800 000 vojáků. USA 13 500 letadel a dronů, Rusko cca 3000 letadel. USA celou převahu ve vesmíru. Jediné co Rusko drží nad vodou jsou moderní radary, rušičky a jaderné zbraně. Sionisté jsou vždy o několik kroků napřed. Chytří lidí místo vánočního cukroví kopali protiatomový kryt. Od 6. ledna 2017 čekejme rozjezd na plné obrátky. Na tři krále, o krok k WW3 dále.

   • proud napsal:

    Hele,bez si to slehnout radeji hned a ty cisilka si vem sebou a dal si jim ver :-)))))))))))))))))))))))))),odkud tys spadnul,ze by ze svestky? Ted v zime???????...............njn,nechalo to nasledky:-))))))))))

    • Ujec napsal:

     Od Kollera, vojenského analytika. Jestli sis nevšiml, USSA a NATO komplet obklíčilo Rusko a válka je na spadnutí. :-(

     • proud napsal:

      Reknu ti tajemstvi,desne tajny..........jestli vyzenou medveda z brlohu,uz ho do nej zpatky nedostanou! Zaleze do nej sam az je ztresta,a je jedno kolik jich je a co maji,nemaji tuseni cim se zabejvaji Rusti vedci a co maji,muzou jen hadat,ne ze bych byl skodolibej,ale kurva jim to preju z celyho srdce aby jim ty prdele uz konecne nekdo poradne prorval,zmrdum falesnejm a pokryteckejm,kez by se mi postestilo to prezit a popast se na tom,nez natahnu backory,stalo by mi to za to :-))))))))))

   • Pepa napsal:

    Stačí EMP!A s USSA a NATO je nepoužitelný šrot!

   • houbeer napsal:

    Jaj,tak to jsou na jednoho rusa jen dva debilni amici,heh.

   • mpskus napsal:

    cize dvaja zoldaci bojujuci za peniaze proti jednemu rusovi co brani svoju rodinu - to pojdu domov zoldaci s peknym placom,
    aj ked pevne verim, ze nie su az taki sprosti aby sa do toho pustili
    a ak tam nazenu slovanov, tak sa to opat len obrati proti nim, lebo s rusmi budu bojovat len vypatlanci a fasisti, ostatni dezertuju a pridaju sa na opacnu stranu, pretoze bojovat za agresora normalny clovek nebude

   • Tomas napsal:

    Ujec a ty uz mas vykopany chytrak . Dufam ze mas dost zasob aby si par rokov vydrzal kym radiacia opadne .

 2. lubajs napsal:

  Opravdu to vypadá, že USA se snaží válku s Ruskem vyprovokovat ještě než dojde k inauguraci nového prezidenta USA. Když se ještě ukáže, že Alexandrovce "někdo" sundal úmyslně, tak to už bude jistota o co USA jde.

 3. Sasin napsal:

  Logicky vzato nenažraní zlo činci zvyklí na švédské stoly, šampáňo s jahodama a kaviár na světový erár se demograticky připravují na období půstu obhlížením okolí gde bude eště co sežrat. Ešče v dobách gdy lidi nezpytoměli a měli svůj podíl na půdě to dobře věděli, že kulturní fronta těchto darmošlapů a demograticky ozbrojených šmejdů bude muset vyrazit na misii po období jejich růstu s plechovkama a sklíčkama. Tenkrát taky lidi hleděli na ty tlupy blboňů a tupanů s příšerným pokryteckým a ulhaným chováním, že první cesta bude do kostela, gde kleknou k pokání a mysleli si, že jim tam křestující misionáři nalejou do hlav poctivé desatero. No máš ho vidět kam to "dopracovali".

 4. Miroslav napsal:

  Usa 4tis, Soveti 400tisic! Symetrie!

  • Sasin napsal:

   To symetrie

   Zatímco v Česku probíhají žně komediantské kolaborantské chátry při svatém oblbování okradeného původního podílnického potomstva na půdě a rozpočtu mantrou o strašně hodném královi nebo příšerně pyšné princezně, tihle columbovští emeričané odkojení odstředěným Dickensovým mlékem, STÁTteční Oliverové, co kradli mléko z prsou matek poROBených národů už od kolébky, pokračují v tom, co je jejich předci naučili, k čemuž těm chudákům velký bílý otec z Fašingtonu, zakladatel místo podílu na půdě a rozpočtu předal smrtonosnou zbraň a víru v boha. Tito tupani, z ukradeného a zneuctěného, vytunelovaného severoamerického spojeného království to dělají s láskou v boha, což mají pro jistotu napsáno na bankocetlích. To je celý jejich zákon a pořádek, který se harpagondechajcům stále vyplácí. Neuvěřitelné.

   Těch 4000 emerických bezDOMOVců navlečených do mundůrů jim určitě nebude chybět, páč aj tuto řízenou eutanázii zaplatí něgdo jinej. Fantastické.

   • .lak napsal:

    Tohle školství kapitalistických odpadových pedagogoklystýrních dydláků zisku DYDLACE dětem nevysvětlí a předhodí je naporcované s kategoriemi ziskofcům na stříbrném podnosu.

    • Sasin napsal:

     Nejlepší hloupé pohádky jsou o hloupém Honzovi, ke kterému přijede veselý drak s trakačem plným žrádla a paličkou, kterou má být Honzou plácnutý po hlavě až tedy sleze z pece. Další pecky debilizační mentální transfoirmace mozků malých dětí jsou celé řady princezen, které nemají nic jiného na práci, než se pyšnit, závidět, fiflenovat před princátky, co nemají ani tři pohromadě, ale všechno nakonec "dobře" dopadne, páč se vezmou, chudina (dnes ovčani) se radují, že jejich ukradené podíly na půdě a rozpočtu zůstávají v dobrých rukou a volají sláva ať zase žije král. Úchvatné..Muheeeeeee

     • .lak napsal:

      Žijeme v tak hlubokém tmářství že ani nevíme v jakém absolutismu ač je to k nevíře modlářství i u ateistů.
      http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016120001

      • Sasin napsal:

       Židokřesťanské pohádky mají své jedinečné kouzlo. Lidi jsou poddaní rádi. Lidi se nechávají stále okrádat loupežníky a chrabří princové je pak zachraňují na své cestě tam, něvědí kam, aby si vysloužili princeznu a půl království, jen hlopý Honza Korn to kazí, gdyž vyměnil za princeznu jen jednu truhlu, kterou cestou rozsypal po cestě. I Babička lezla kněžně do zadku. Dcerka co se válela v Itálii přijela asi v jináči a tak ji babička uhojdala až k veřejnému vnímání a za to jim dali po sklizni trochu mouky z panského na buchty a pívo na jeden večer. Vůbec ta láska k panstvu je neuvěřitelně vlezlá pohádka, která dostává dneska vážné trhliny a igdyž lidi stále chrápou a lehkomyslně budují kapitalistický svět, gde běhají tam, nevědí kam, ale po cestě gde šmejdi sypou peníze, dojdou nakonec k poznání, že panská láska po zajícách skáče. Proto už NIGDY ŽÁDNÉ PÁNY.

       Zbytečná a krvavě drahá oklika k podílům na půdě a rozpočtu.

 5. bimbo napsal:

  sasin predstav si ze mas holu rit, astronomicky dlh statu, obrovsku armadu hladnych neznabohov, vojenske zakladne po celej planete, poslusnu alianciu vrahov + arzenal na vymazanie celej planety. budes potom sedet doma na riti cakat na krach statu a pozerat sa na bohatstvo okolitych statov? alebo pomocou moci zla ovladnes cely svet?.

  • Sasin napsal:

   No dyk Bimbo, rozumím tomu aji pozpátku. Su ale zvědav, zda se jim podařilo pištce s bambitkama zblbnout natolik, že pudou na smrt za peníze. To bude napínavé.

   • .lak napsal:

    Kanonenfutry když na to přijde naladují do laufů ať se jim bude dydlace líbit nebo ne. Ošetřené to ministři válek f papírovým krávoství již mají.

 6. Jája napsal:

  Těch 4 tis. vojáků vypadá sice jako málo, ale pokud vezmeme, že jejich hlavním úkolem je nejspíš připravit zázemí pro daleko početnější jednotky, tak i těch 4 tis. zelených mozků je až až. Těmto "hrdinům" bude jistě v místech určení pomáhat soldateska místních národů a místní firmy + "civilové - odborníci" z USA a NATO, a můžete vzít krk na to, že do měsíce jsou schopni tam připravit zázemí i pro několik stovek tisíc hrdinných obránců západních fašistozlodějských hodnot. V dnešní době letadel a jiných dopravních kapacit tam NATO své hrdlořezy dostane za 24 hod, a budou okamžitě připraveni k "akci". Jinak vzpomínáte na bleskovou válku od Hitlera? A máme to zde zase.

 7. petros napsal:

  Lidé říkají, že válku nechtějí, nechtějí nikoho zabíjet a nechtějí ani sami umírat. Ale co mají dělat, když je k boji nutí jejich vladaři?
  odpověd: ‚Pokud mohou vladaři ničit, ale nemohou tvořit, v čem je potom jejich zásluha? Pokud nemají moc vzkřísit mrtvé, tak jak pak mohou odsoudit živé ke smrti?

  Odřezat větvičku ze stromu umí každý, ale připevnit ji ke stromu umí pouze Mistr. Vladař je jen člověk. On se také bojí smrti, stejně jako každý z vás, proto se také schovává za životy svých vojáků a vydává nařízení. Ale tato jeho nařízení plníte vy. Vladař je jeden, ale vás je spousta. On vás podvádí, když říká, že je silný. Protože tato síla – to jste vy. Vy, kteří plníte jeho vůli navzdory té své. Pokud lidé složí zbraně, nebude mít kdo bojovat. Síla hory nespočívá v kameni, který leží na vrcholku, ale v její celistvosti. Pravda je jen jedna a není třeba v ní hledat složitosti.

  • proud napsal:

   Kdyby nebyli lidi prodejny devky od malinka uceny se prodavat,pak by tu pravdu cos napsal pochopili,ale devka umi vladnout jen svou kundou za penize,nikoliv hlavou...............

 8. Marta napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=r2phGE6y_1U
  Během 3. světové války, dle proroctví umírající evangelické stařenky z Norska z Valdres r.1968, jak ho zaznamenal a r.1997 zveřejnil kazatel Dr. Emanuel Minos. Předzvěsti světové války: Kostely se vyprázdní. Zbylí křesťané budou podobně nestydatí i homosexuální jako nekřesťané. Miliony přistěhovalců nenáviděni domácími. Válka skončí nukleární katastrofou bohatých zemí.
   Norské evangelikální proroctví stařenky z Valdres z r.1968, zveřejněné r.1997 kazatelem Dr. Emanuelem Minosem: sexuální nevázanost i v církvi a násilí vůči emigrantům bude předzvěstí světové války. Ta skončí nukleární katastrofou bohatých zemí.
  (Minos je Nory adoptovaný sirotek koptského původu)
  Stará 90-ti letá žena z Valdres dostala v roce 1968 od Boha proroctví (vidění).
  Emmanuel Minos konal modlitební shromáždění v jejím bydlišti.
  Setkal se s ní a slyšel, co zažila.
  Zapsal to, ale protože si myslel, že to vyznělo velmi zmateně, dal to do šuplíku.
  Ale po téměř 30ti letech se na to podíval a uvědomil si, že to bude muset vyprávět ostatním.
  Uplynulo nyní téměř 43 let od roku 1968 a hodně se od té doby změnilo!
  Žena z Valdres byla duchovně probuzenou a pravou křesťankou, kterou měli ve velké úctě všichni, kteří ji znali.
  Stará žena řekla:
  00:00:14.345 Bylo to jako mapa rozevřená přede mnou.
  Viděla jsem to na vlastní oči.
  Na mapě byly zaznamenány všechny části světa.
  Všimla jsem si Evropy, Skandinávie, a Norska.
  00:00:26.314 To, co jsem viděla, byly jevy, které nastanou v čase před návratem Ježíše a než vypukne třetí světová válka.

  I
  Než přijde Ježíš znovu a než třetí světová válka vypukne, dojde k uvolnění. Bude dlouhé období míru mezi velmocemi (řekla to r.1968, kdy studená válka dozrála k válečnému konfliktu).
  00:00:38.166 Lidé si budou dělat dlouhodobé plány. V naší zemi dojde k odzbrojení a my nebudeme připraveni - stejně jako 9. dubna 1940.
  00:00:50.427 Třetí světová válka začne zcela nečekaným způsobem a ze zcela nečekaného místa.

  II
  00:01:00.078 Není správné se vzdávat čehokoliv pravého a ryzího z křesťanství.
  00:01:02.703 Ústupky způsobí supervlažnost mezi věřícími.
  00:01:13.749 Přestanou být otevřenými k přijímání ostře kritických kázání.
  00:01:16.717 Lid nebude chtít slyšet o hříchu a milosti, o přikázáních a evangeliu, o pokání a nápravě.
  00:01:19.707 Nový druh kázání převezme kazatelny .
  00:01:22.377 Nastane honba za štěstím, prosperitou a materiálním bohatstvím.
  00:01:25.325 Budou se hlásat optimistická kázání.
  00:01:35.914 Kostely se začnou vyprazdňovat.
  00:01:37.728 Totéž se stane s modlitebními domy a místnostmi.
  00:01:48.734 Věřící na sebe nevezmou svůj kříž a nebudou následovat Ježíše po úzké cestě.
  00:02:00.571 Zábava, umělecké a kulturní aktivity převezmou více a více prostoru, aby odstranily úzkost a hněv tam, kde chybí pokání a náprava.

  III
  00:02:09.334 Budou existovat takové morální normy, které jsme dosud nezažili .
  00:02:12.341 Lidé budou žít jako ženatí, aniž by se vzali.
  00:02:15.479 K dispozici bude velká nečistota před manželstvím.
  00:02:17.040 Velmi častá bude manželská nevěrnost.
  00:02:21.678 Ano, dokonce i v křesťanských manželstvích bude nevěrnost a rozvody.
  00:02:31.560 Hříchů homosexuální zvrácenosti začne být víc než dost.
  00:02:34.380 Bude dokonce akceptován v křesťanských kruzích. (v r.2011 už existují sňatky homosexuálů v luterských kostelech Norska a norský král s tím souhlasí, Švédska, Finska, od 15.6.2012 i Dánska.) Mnoho nečistoty před manželstvím a mnoho nevěrnosti v manželství se stanou normálními a budou ospravedlňovány ze všech stran, hledisek, úhlů pohledu. Vstoupí dokonce do křesťanských kruhů a my je budeme hýčkat – dokonce i homosexualitu. 00:02:45.261 Televize bude hrát hlavní roli zla. (Např. 29.1.2013 televizní moderátorka v minisukni bez kalhotek sedící před premierem Srbska Dačićem si očividně dala záležet na tom, aby rafinovaný deficit jejího úboru nemohl přehlédnout. Hříšný premiér se po zjištění této okolnosti nepohoršil, ale blaženě usmál.)
  00:02:48.660 Bude mnoho televizních kanálů (r.1968 v Norsku byl teprve 1. kanál)
  Televize bude plná násilí.
  Násilí se tehdy stane pro lidi zábavou.
  00:02:55.934 A násilí, kterému se lidé naučí v televizi, vstoupí nakonec do ulic měst a obcí .
  00:03:08.741 Televize bude ukazovat intimní scény.
  Nejintimní záležitosti, které patří jen do manželského soukromí, se budou ukazovat.
  00:03:16.729 Ale r.1968 jsme měli ještě vhodný paragraf, který nepovoloval obscénní scény.
  00:03:20.920 Ona mi proto řekla zvýšeným hlasem: "To nastane, až přijde čas.“

  IV
  00:03:34.711 Lid z chudých zemí se nahrne do bohatých zemí.
  00:03:38.860 Přijdou do Evropy, Skandinávie, včetně Norska.
  00:03:42.783 Bude jich velmi mnoho.
  00:03:53.803 Tehdy je místní lidé začnou nenávidět a budou silně proti nim.
  00:03:57.337 Když to řekla, rozplakala se.
  00:04:01.428 Budou s nimi zacházet jako s Židy před druhou světovou válkou. (L: zejména od r.2007 přistěhovalcům z chudších zemí sociální úřady bohatých západních zemí zabavují děti skrze tzv. juvenální justici a ministerstvo pro rodinu; postupně je zabavují nejen cizincům, ale i místním občanům. V Británii zabavili např. Slovákům až 120 dětí za poslední 3 roky 2010-2012) [Rasová definice židovství byla zavedena v norimberských zákonech r.1935. Po roce 1933 se útočištěm mnoha židovských uprchlíků z Německa stalo Československo. Ovšem po mnichovském diktátu 1938 se vlna teroru rozpoutala i na odtrženém území a v březnu 1939 i v Protektorátu Čechy a Morava. Židé, kteří zatím nebyli deportováni, museli své oděvy viditelně označit žlutou hvězdou. (redakční poznámka Židovského muzea v Praze: Užívání hvězdy bylo nařízeno až v roce 1941 a to deportace teprve začínaly - do Terezína. Sankce, které jsou jmenovány dále, užití hvězdy předcházely.) Jejich další život na „svobodě" byl citelně omezen nejrůznějšími zákazy. Nesměli vycházet z domu po osmé hodině večerní. Nesměli si najmout byt. Byly jim zapovězeny vinárny, hostince, biografy, divadla, koncerty. Neměli povolen vstup do městských parků, v tramvajích směli používat jen poslední vlečný vůz. Nákup v obchodech byl časově omezen, stejně tak jako jednání s úřady. Byly jim odebrány telefonní i rozhlasové přístroje. Bylo jim zakázáno opustit bez povolení policie hranice města, ve kterém byli přihlášeni k pobytu. Nesměli být členy žádných spolků. Nesměli navštěvovat školy. Sňatky mezi Židy a jinými občany byly přísně zapovězeny. Židé přicházeli o zaměstnání, jejich majetek a firmy byly zabavovány ...
  V noci ze 14. na 15. 3. 1939 byl prezident Hácha hrubým násilím donucen podepsat smlouvu o vzniku Protektorátu. l5. březnem začíná potlačování židovské minority na našem území. Hitler vyvlastnil skoro všechen majetek Židů, kteří emigrovali nebo byli vystěhováni. (redakční poznámka Židovského muzea v Praze: Hitler vyvlastnil majetek všech Židů, nejen emigrantů. Pojem vystěhování je zde na místě pouze v případě, že by se týkal Židů ze Sudet.)  http://www.zmizeli-sousede.cz/…/prace39.html ]
  (L: Zabavování dětí přístěhovalcům i místním v době míru v Evropě, USA, Kanadě, Austrálii v posledních 10 letech je horší než všechna minulá zla, které se stávala Židům dříve než začali být deportováni do koncentračních táborů v r.1941 v průběhu války)
  00:04:15.853 Naše hříšnost tím dosáhne plnosti
  00:04:18.848 a vypukne válka.
  00:04:19.741 Nejprve jako konflikt, menší konflikt .
  00:04:21.747 Ale to nebude konec.
  00:04:23.141 Rozroste se a rozšíří.
  00:04:24.847 Konečně se to vyvine do velké války.
  00:04:35.067 Nakonec do celosvětové války s použitím hrozných zbraní, včetně těch jaderných.
  00:04:38.574 Vzduch, půda a vody budou otráveny a zničeny.
  00:04:53.650 Lidé z průmyslových zemí, Ameriky, Evropy, Austrálie , Japonska a dalších podobných oblastí, budou muset uprchnout.
  00:05:00.036 Nemohou tam déle žít.
  00:05:02.918 Budou se snažit dostat do nejchudších zemí, které se vyhnuly nejhoršímu.
  00:05:12.944 Ale ty nebudou ochotny je přijmout.
  00:05:24.051

  V časopise Apošt.církve Život v Kristu, ročník 23, prázdniny 2011, str.10-11:
  Stará, devadesátiletá žena z Valdres v Norsku měla v roce 1968 vidění od Boha. Evangelista Emanuel Minos vedl shromáždění tam, kde dotyčná žila. Měl možnost se s ní setkat a ona mu sdělila, co viděla. On to sepsal, ale zdálo se mu to tak nepochopitelné, že to scho¬val do šuplíku. Téměř po třiceti letech teprve pochopil, že toto vidění musí sdě¬lit ostatním. Tato žena z Valdres byla velmi ostražitou, spolehlivou, důvěryhodnou a probuzenou křestankou, s dobrou pověstí mezi všemi, kteří ji znali. Zde je, co viděla:
  „Viděla jsem dobu těsně před přícho¬dem Ježíše a vypuknutím 3. světové vál¬ky. Viděla jsem události na své vlastní oči. Viděla jsem svět jako část zeměkoule, shlížela jsem na každou jednotlivou zemi v Evropě. Viděla jsem Skandinávii, Norsko. Viděla jsem jisté věci, které se stanou těsně před návratem Ježíše a těsně před pohromou, která nastane, jakou jsme nikdy předtím nezažili."
  Zmínila čtyři vlny:
  1. „Dříve než Ježíš přijde a dříve než 3. světová válka vypukne, nastane politické uvolnění, jaké tu ještě nikdy předtím nebylo. Zavládne mír mezi supervelmocemi na východě i západě a bude to dlouhé období míru." (Uvědomte si, že to bylo v roce 1968, kdy studená válka kulminovala. E. Minos. L: Do r.2013 mír v Evropě trvá už 67 let!) „V tomto období míru se uskuteční odzbrojení v mnoha zemích, také v Norsku, takže nebudeme připraveni, až válka nastane. Třetí světová vál¬ka začne tak, jak by nikdo nepředpokládal a zároveň z neočekávaného místa.“
  2. „Doposud nevídaná vlažnost a ne¬tečnost se zmocní křesťanů, kteří od¬padnou od pravého, živého křesťanství. Duše křesťanů nebudou otevřeny natolik, aby do nich pronikalo kázání. Nebudou chtít už jako dřív slyšet o hříchu a mi¬losti, spravedlnosti a evangeliu pokání a znovuzrození. Místo toho všeho přijde náhrada: křesťanství blahobytu a prospe¬rity (štěstí).
  Důležitým předpokladem pro lidi bude dosažení úspěchu; stat se někým, aby člověk dosáhl materiálního bohat¬ství, a to cestou, kterou Bůh nikdy neza¬slíbil. Kostely a modlitebny budou stále prázdnější. Místa pro kázání, jako tomu bylo po generace, abychom následovali Ježíše ke kříži, budou využívány pro zábavu, umění a kulturu. Budou porušeny zásady církví a chrámů, které mají shro¬mažďovat věřící k pokání a znovuzrození.
  Tento vývoj se právě výrazně projeví těsně před příchodem Ježíše.
  3. „Nastane morální rozklad, jaký Nor¬sko doposud nikdy nezažilo. Muži a ženy bu¬dou žít společně jako ženatí, aniž by se vzali." (Nevěřím, že zde mluví o tom životě na hromádce, který existoval v roce 1968. E. Minos. – L: Protože tehdy se po narození dítětě ženili, dnes se ani pak nežení, v r.1998 více norských žen věku 25-29 let žilo na hromádce než v manželství) „Mnoho nečistot před sňatkem a hodně nevěr v manžel¬ství se stanou běžnou záležitostí. Ten¬to stav bude ospravedlňován z různých úhlů pohledu. Tato nečistota vstoupí i do křesťanských kruhů a bude v nich tolerována a hýčkána - dokonce i hřích proti přírodě. Těsně před příchodem Ježí¬še budou v televizi běžné programy, jaké jsme dosud neviděli." (Televize dorazila do Norska v roce 1968. E. Minos) „Televize bude naplněna tak hrozným násilím, že to bude přímo navádět lidi, jak vraždit a ničit jeden druhého, takže zavládne nebezpečí na ulicích. Lidé bu¬dou napodobovat to, co uvidí v televizi. Bude existovat více televizních stanic, bude přeplněno televizními stanicemi." (Ona ta paní ještě tenkrát neznala slovo kanál, které používáme dnes. Proto je nazývala stanicemi. E. Minos) Tak jako existuje mnoho rozhlasových stanic, tak tomu bude i s televizí. Především bude naplněna spoustou násilí, které budou lidé brát jako zábavu. Budeme svědky hrozných scén, vražd a zkázy, ubližová¬ní jeden druhému, a to vše se postupně rozšíří i do společnosti. Sexuální scény budou zobrazovány do těch nejintimnějších podrobností, jaké se odehráva¬jí v manželství." (Protestoval jsem tehdy a tvrdil, že máme paragraf, který zakazuje něco po¬dobného. E. Minos) Pak ta stará paní řek¬la: „Stane se to a vy to uvidíte. Vše, co jsme uznávali předtím, bude zrušeno. A ty nejhorší a neslušné věci se budou ode¬hrávat před vašima očima."
  [Doplňuji fakty ze statistiky:
  Ve Skandinávii existuje generace padesátiletých svobodných matek, které mají již dospělé děti. Na Islandu se v r. 1999 narodilo mimo manželství 62 % dětí. Ve Švédsku se 40 % dětí rodilo mimo manželství již r. 1983, 50 % dětí v r. 1994 a více než 50 % dětí r. 1998. V těsném závěsu následují Dánové a Norové, kde se v r. 1998 narodila polovina dětí mimo manželství. Dříve byla Skandinávie v tomto ohledu výjimkou. V r. 1996 se mluví o celoevropském trendu a dokazují to statistiky organizace Eurostat. Jde o postmoderní kulturu. V dřívějších desetiletích a staletích byl tento styl života typický pouze pro propuštěné vězně a recidivisty rekrutující se převážně z nejnižší společenské vrstvy obyvatelů velkoměstských ghett. V 90. letech 20. století se již rozšířil do všech společenských vrstev bývalých křesťanských zemí. Výjimkou ze západoevropského pravidla je pouze katolické Polsko, katolická Itálie, katolické Chorvatsko, protestantské i katolické Švýcarsko a především pravoslavné Řecko. V Polsku se narodilo v r. 1997 mimo manželství 11 % dětí, v Itálii, Chorvatsku a Švýcarsku jen 8 % dětí a v Řecku jen 4 % dětí. (Možný Ivo: Česká společnost, Portál, Praha 2002, str. 40) Nezávazný sex - jde o politickou snahu států právně zvýhodnit nemanželská soužití. Evropský parlament – orgán Evropské unie (EU) opakovaně doporučuje, např. v Rezoluci Evropského parlamentu k respektování lidských práv v EU z r. 2000 a v Rezoluci Evropského parlamentu o lidských právech v EU z r. 2001, všem členským a kandidátským státům EU, aby postavily manželství na stejnou úroveň s nemanželským způsobem soužití, a to po právní, finanční, daňové, sociální aj. stránce. (Národní rada Slovenské republiky, Deklarace o svrchovanosti členských států EU v kulturně-etických otázkách, Dovodová správa k Deklarácii Národnej rady Slovenskej republiky o zvrchovanosti členských štátov Európskej únie v kultúrno-etických otázkach, Bratislava 28.1.2002, oběžník Hnutí Pro život 1/2002, str.17-23)
  Pouze v USA byla finanční podpora svobodného mateřství, tj. ženské i mužské nezodpovědnosti, na přelomu tisíciletí novým zákonem omezena – Bůh ve svém nesmírném milosrdenství prodloužil čas milosti o 8 let – o dobu vlády prezidenta Bushe mladšího r.2000-2008.]
  4. „Lidé z chudých zemí budou proudit do Evropy." (V roce 1968 neexistovala podobná věc jako imigrace. E. Minos) ,,Tento proud se dostane až do Skandinávie, tedy až do Norska. Bude jich tu tak mnoho, že se lidem značně znelíbí a budou s nimi tvrdě zacházet. Bude s nimi zacházeno podobně jako se Židy před (během) 2. světovou válkou. Pak také naše hříchy dosáhnou své plné síly." (Protestoval jsem tehdy při zmínce o této imigraci, protože jsem ji v té době nechápal. E. Minos.) Staré ženě stékaly slzy po tvářích. ,,já už to neuvidím, ale vy ano. Pak se sta¬ne to, že se Ježíš náhle objeví a vypukne 3. světová válka. Bude to ale krátká válka." (Viděla to ve své vizi. E. Minos)
  (L. poznámka: věta, že se Ježíš objeví je pravděpodobně automatickým člověčím doplňkem stařenky či pastora, neboť evangelikální denominace ve 20.století obvykle učí líbivý omyl, že Kristus přijde před Antikristem, aby pravé věřící odnesl do nebe, než nastane čas nejhoršího pronásledování církve. Nebo může znamenat to Zjevení 6,12-17. Avšak pokud by stařenka skutečně zázračně viděla, že Kristus přijde před Antikristem a vezme křesťany i s tělem do nebe, pak by její proroctví bylo v rozporu s učením 12 apoštolů, s Novým zákonem a bylo by od lstivého Božího nepřítele.)
  „Všechno to, co jsem viděla před válkou, bylo jen dětskou hrou ve srovnání s tím, co nastane a co bude končit nukleární katastrofou způsobenou atomovou bombou. Vzduch bude tak znečištěn, že člověk nebude moci dýchat. Prach pokryje několik kontinentů; Ameriku, Austrálii a řadu bohatých zemí, Japonsko a další. Také voda bude znečištěna a kontaminována. Půda již nebude moci být obdělávána. Výsledkem bude, že se zachrání jen část obyvatelstva. Tento zbytek lidí z bohatých zemí se pokusí uprchnout do chudých zemí, ale tam s nimi bude nakládáno stejně tvrdě, jako předtím bylo nakládáno s chudými uprchlíky v bohatých zemích.
  Jsem ráda, že už to neuvidím. Ale až se čas přiblíží, je třeba sebrat odvahu a lidem vše sdělit. Obdržela jsem to od Boha a nic z toho neodporuje tomu, co nám Bible říká. Ten, kdo má odpuštěny hříchy a má Ježíše jako svého Spasitele a Pána, ten bude v bezpečí."

  Katolická svatá Hildegarda z Bingen: Božím příkazem se zvedne silný vítr na severu nesoucí těžkou mlhu a nejhustší prach (L: např. po atomovém výbuchu) a naplní jejich hrdla a oči, takže oni ukončí své barbarství divokost, krutost a budou zasaženi velkým strachem. (L: barbarstvím je homosexualita, smilstvo, cizoložstva, které se původně ze Švédska a skandinávských zemí rozšířily do celého světa)  http://www.summorumpontificum.net/2011_12_01_archive.html ( http://www.unitypublishing.com/prophecy/HildigardSaint.htm )

  Viz i pravoslavné proroctví starce Josifa Vatopedského z r.1972: Běda zemím severu, změní se na prach.

  Libor Halik 25.5.2013 18:30:48
  Atomovky tedy dopadnou během 3.světové války, dle těchto proroctví, na Ameriku (pravděpodobně USA, neboť jinak by bylo uvedeno: Latinská Amerika), Japonsko, země severu. Tyto země mají být dle proroctví bohaté - USA jsou bohaté. Na severu Evropy jsou Švédsko, Norsko, Finsko - nyní bohaté. Kanada na severu je také bohatá, i Aljaška. Sever Ruska bohatý asi není. Austrálie je přímo jmenována v proroctví z Norska, ač je zemí na jihu. Ostatní evropské státy mají být dle jiných proroctví obsazovány ruským vojskem, čili ne zamořovány radioaktivitou: Dnes jako před 2. světovou válkou

 9. Laco napsal:

  Pokud chtějí válku, budou nás muset mobilizovat. Když nás zmobilizují, dostaneme zbraně. Jakmile budu mít zbraň, vím po kom budu střílet. A takových nás bude nemálo.

  • Mayor Drack napsal:

   Rozumím Vám...

  • Tomas napsal:

   Ja sa naverbovat nenecham . To radsej ujdem do hor alebo si necham hlavu prevrtat gulkou . Ale na vrazdeni bratov slovanov ktory mi nic nezpravili sa podielat nebudem . Nech si ide pekne skapat do zakopu ten americky uzernik Kiska aj s Ficovou vladou .

   • proud napsal:

    A duvod? Mrtvejch "hrdinu" jsou plny hrbitovy,neni lepsi jak se zacne verbovat odejit proste do Ruska ke svejm ? ..........

    • Karoľ napsal:

     ...ty to udělej už brzo prosímtě....karoľ

     • houbeer napsal:

      Vo co ti de kkte?co tu plives na prouda Pan karol?!uz jsi prisel s necim pozitivnim?,nejaky jiny koment by nebyl? A nezapomen se,, podepsat''!!!!
      :))))

     • proud napsal:

      Zalezi na situaci,ty si tu s vlastizradcema a zradcema Slovanu klidne chcipni.........nikdo jinej tu totiz nezustane,jen tupy ovce,nebo vlastizradci,ostatni se bud pridaji ke Slovanum a budou branit svou zemi,nebo pujdou do Ruska a vezmou si ji zpatky pozdeji!Tak jako tak knechtum nezustane!

   • Marian napsal:

    V Tvojom pripade by bolo mozno lepsie nechat sa naverbovat a potom riesit tento problem.

 10. pražská vlaštovka napsal:

  Já si někdy říkám,že tohle rozmísťování může mít ještě další (praktický) důvod ...
  dávám si otázku -KDO to nepředstavitelné množství materiálu úplně jednoduše ŽIVÍ?????vždyť to musí
  být nějaké částky?!?
  vždyť si vezměte co stojí každý den jenom jeden americký žoldák kupř.tady u nás peněz?prostě se vším všudy?! a tak ,když je ten materiál všude rozlezlý (a že je to dneska už pěkná síla hladovejch krků
  -a kdyby jenom hladový krky-kde je údržba zbraní ,všelijaký další aktivity okolo nich ,okolo celého toho
  komplexního obsazovacího úkolu?platí to amerika ?nebo si je k nám prostě dá abychom je živili ,šatili,
  udržovali se vším všudy "na semeno" ,jak se u nás říká darmožroutům ?
  to by mně tedy vážně zajímalo jak to funguje?
  jituš

 11. bimbo napsal:

  je tam chyba v titulku spravne tam ma byt: USA chce příští měsíc rozmístit 400 000 vojáků k ruským hranicím. nieco velke je naplanovane. najmenej 6 mesiacov prepravuju municne vlaky v noci v tichosti a nenapadne techniku aj vojsko po zeleznici z nemecka na vychod. ak neverite overte si to osobne na zeleznici

 12. bimbo napsal:

  dnes napoludnie v spravach rtvs rozhlasu uverejnili tuto info. sk vlada schvalilia na rok 2017 nasledujucich 6 mesiacov 40 cviceni NATO na nasom uzemi. show pokracuje dalej....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!