Je nejvyšší čas přestat dělat hlouposti a zrušit sankce proti Rusku!

-1x-1 (1)Nadešel okamžik přiznat si pravdu a říci světu, že Ruská federace není žádnou říší zla, jak nám líčí probruselská a proobamovská hlavní média a uznat, že Rusko udělalo za uplynulé dva roky vše proto, aby v Evropě udrželo mír a na Blízkém východě zničilo, nebo aspoň omezilo teroristickou hrozbu, rozlézající se z této oblasti jako mor plíživě do celého světa!

Západní světové elity se již dva roky marně snaží vyprovokovat Rusko k nějakému neuváženému kroku, jako je válka s Ukrajinou, nebo Tureckem. Washingtonem a Bruselem řízené organizace i osamělí vlci udělali vše proto, aby Ruskou federaci destabilizovali. Západ se totiž bojí rostoucího ruského vlivu a prohlubujícího se ekonomického a bezpečnostního spojenectví této země s Čínou.

To byl důvod, proč na Ukrajině musel proběhnout západem tajně řízený a veřejně podporovaný Majdan, který nebyl ničím jiným, než ozbrojeným pučem zaměřeným na svržení legitimní vlády a prezidenta. Janukovyč musel padnout, protože nehodlal z Ukrajiny udělat antiruskou banánovou nárazníkovou zónu se zničenou ekonomikou a plnou cizích žoldáků a ozbrojených domácích neonacistů uctívajících válečného zločince Banderu.

Tento pokus však západu naštěstí tak úplně nevyšel a toho času AUTONOMNÍ REPUBLIKA Krym s vlastním parlamentem a vládou, odsouhlasila poté, co v Kyjevě padla legitimní vláda své odtržení od Ukrajiny a následně ve všelidovém referendu odhlasovala své připojení k Ruské federaci. Tím zabránila vlastní devastaci a tomu, aby americké lodě plné ježících na Rusko mířících raket mohli kotvit v Sevastopolu a ohrožovat svými provokacemi tento poloostrov a světový mír.

Později, když už bylo jasné, že Ruská federace se dále v ukrajinském konfliktu nijak přímo angažovat nehodlá a omezí své akce pouze na humanitární pomoc lidem v Donbasu, uskutečnil západ poté, co Rusko zahájilo na žádost oficiální syrské vlády vojenskou misi proti islámským extremistům v Sýrii nový pokus jak zatáhnout Rusko do nějaké války. Západ k tomu použil příznivce vlivného imáma Fethullaha Gülena (žijícího v USA) sloužící v turecké armádě. Tak došlo k sestřelení ruského bombardéru SU 24 nad Sýrií, kde právě prováděl vojenskou misi proti teroristům.

Nějaký čas se zdálo, že tento pokus vyšel a vztahy Turecka a Ruska se ocitly na bodu mrazu. Jenže západ požadoval po Turecku další a další provokace vůči Rusku a tureckému prezidentovi to začalo být divné a „hodil tam zpátečku“. Proto musel být okamžitě odstraněn a byl učiněn pokus o jeho svržení pomocí vojáků a politiků věrných výše zmiňovanému imámovi Gülenovi. Tento pokus byl však naštěstí díky včasnému varování jistých, oficiálně nikdy nejmenovaných tajných služeb včas odhalen a následně tureckému prezidentovi věrnou částí armády tvrdě potlačen.

Od té doby se vztahy Ruska a Turecka pořád zlepšují a díky jejich spolupráci mohou v brzké době tyto dvě země společně s Íránem vítězně ukončit válku proti islámskému extremismu v Sýrii, a pokud nový americký prezident Donald Trump dodrží své předvolební sliby, tak společně s USA porazit teroristy také v Iráku.

Je tedy nejvyšší čas přestat dělat nelogické hlouposti a trvat na přežité doktríně „východního nepřítele“. Ruská federace je zemí, která může naší zemi a celé Evropě pomoci k lepšímu a bezpečnějšímu životu a nezablokovaná a vstřícná Evropa může učinit to samé pro Ruskou federaci. Proč si navzájem házet klacky pod nohy, když partnerství je pro obě strany mnohem lepší a výhodnější variantou!
26 Komentářů k Je nejvyšší čas přestat dělat hlouposti a zrušit sankce proti Rusku!

 1. Sasin napsal:

  Tak, západdní banditi. Přečtěte si to taky. Máte přestat dělat hlouposti abyste se měli líp. Tož byste mohli začít vracet nakradené podíly na půdě a rozpočtu, vyklepat harpagondechajcké vši z koberců, vydezinfikovat všechny své potomky a začít se omlouvat pěkně na kolenách odprošovat za všechny vámi způsobené zlo dějské vojenské a podvratné akce, při kterých jste zneuctili pomalu všechny národy na světě. Su zvědav esli si z tohoto literárního počinu vemete příklad. Heh

  • WIKINGER Petr napsal:

   PŘIHLOUPLÉ ELITY EVROPY CTĚJÍ TOTÁLNÍ PÁD EU

   a rozpad na jednotlivé samostatné státy.Právě tento proces je podporován sankcemi,které POSILUJÍ a posunuji přimo zběsile RUSKO dopředu.EU se pokusilo kopírovat zavedením EURA petrodolar.Vypadá to tak,že DRAGHI z ECB,Z NĚHO TISKEM NIČIM NEKRYTÝCH eur, donedávna měsíčně 80 miliard dnes 60 miliard udělá trhací kalendář, anebo italskou liru

   EU ZACHRANUJE JEN ČR,KDY NÁKUPEM NEPOTŘEBNÝCH A ZDARMA VYTIŠTĚNÝCH PAPÍRKŮ ČESKÁ PRÝ NÁRODNÍ BANKA BUNKROVÁNÍM TOHO SVINSTVA,KTERÉ TED BUDE KLESAT AŽ DO SKLEPA PODEPŘE PADAJÍCÍ EURO A PODPOŘI VÝMĚNU ZBOŽI RUSKO-ČINA.

   • WIKINGER Petr napsal:

    NO A NEDEJ BOŽE,KDYŽ RUSKO,ZAVEDE PETRORUBL.

    má zásoby nafty,které vyčerpává ve vrtech jen z TŘICETI PROCENT.Pokud se podaři najít technologii,kteá umožní čerpat levně ty zbývající procenta pak se petrodolar začne hroutit nebot TRAMP se prý pokusi dostat ty pracovní místa z ČINY zpět do USA a zvýšením cel způsobí,že všechno levné zboži se začne místo do ejmeriky valit do RUSKA.

    PROTO PRÝ MÁ BÝT UKRADENO RUSKU JEHO ZLATO,NAFTA A VŠE-VÁLKOU A EVROPA ZPACIFIKOVÁNA SAMOPALNÍKY IS.OVŠEM POKUD SE DO VÁLKY NATLAČI I ČEŠI BUDE TO JEJICH MASAKR.

    TEN KDO BUDE PODPOROVAT ZRUŠENÍ SANKCÍ BUDE ZACHRANOVAT SVŮJ ŽIVOT,NEBOT KDO OBCHODUJE MOŽNÁ VÁLČIT NEBUDE.

    • Sasin napsal:

     OFFvšem. I velký harpagondechajcký kámoš Columbus musel zajet do jako neznámého světadílu pod falešnou vlajkou cesty do Indie aby naučil InDIAny zvednout export. To je ta mírnější forma okupace výměnou za sklíčka, korálky a plechovky a požehnání ládovali "mírovou cestou" inDIAni obchodníkům do podpalubí všechno a nehleděli na své potřeby, páč kupčíci potřebovali měnit to, co na veksláckém trhu harpagondechajci zvoobraceli v demogratické blaho. A gdyž dodávky vázly, Indiáni měli taky své potřeby, přišli jim kupčíci demograticky domluvit a nechali všechny neposlušné dodavatele vlastníma bezdomoveckýma žoldákama pověsiit na důkaz férové obchodní výměny. Tož tak vypadá ten obchod.
     Tento zvyk šmejdi praktikoval i u jiných národů. Nejdříve dva prstíčky ve dvéřích, že jako budeme přátelé, pak misionářské doučování a nakonec tortura, gdyž si něgdo chtěl své podíly na půdě a rozpočtu nechat pro sebe. To se šmejdům nigdy nelíbilo, nemají ty další smysly, které našinci mají a šli dycky rovnou do ložnice a do spíže a všechno zneuctili.
     Postříleli co se dalo a a s Radostí odvezli všechno co se odvést dalo, za co harpagondechajec zaplatil a zavedly zkurvené daně. Jejich POTomCI dnes už bez skrupulí a špetky rozumu melou cosi vo tom, že všechno je na prodej a každej musí dodat to, co šmejdské ludry potřebují. Na tom vznikla víra v křesťanskou demokradcii, kterou jako fíkový list prodávají za tvrdé po celém světě. Takže, igdyž je mír, válčí se.

     Je ve skurečnosti jedno esli se říká obchodní či studená nebo horká válka. Všechno to ZLO dějství je v těch ludrách zažrané a ani nemají čím pochopit, ty ludry, jaké svině, to vlastně jsou, gdyž se vám při obchodním jednání tlemí do očí. Ostatně sami šmejdi říkají, že válka je jen dalším stupněm obchodování.

     • Paul Durham napsal:

      každej "obchod" má 2 strany , i ten jednostrannej , nelze přece počítat s tím, že hyena se bude projevovat jako štěňátko čivavy , a ještě ke všemu opakovaně

      a druhá věc kondicionální , v paralelním vesmíru neměli za bohy kokoty a proroky věšeli za koule na strom, takže žádné bílé bohy nikdo nikdy nečekal, a když nepozváni přišli čekala je pouze malárie, bičíkovci a netolerantní kuráre

      • proud napsal:

       Mozna proto se chovali jak se chovali a nekterejm to uz zustalo a zkousej to na svy presne stejne.......

      • Sasin napsal:

       Ve společnosti, gde názor má větší cenu než podíl na půdě a rozpočtu, o kterém ti dotiční podílníci těch podílů rozhodují samozřejmě o osudu těch podílů, které jsou jejich základním pilířem existence, rozhodují nějací panáci bez absolutního vztahu k žádným lidem nemůže být nic udržitelné a taky nebude. Systém, který nabízí možnosti, že všichni se mohou nějak ohnout a sloužit je sviňská harpagondechajština inženýrské odysei dojení lidí. Voni už ani nerozlišují sousedy, které tajně dojí v zastoupení natož aby si dělali starosti s národem, což má být jejich pokrevní pouto. Pochopit by to mělo být jednoduché. Brání tomu ty posrané názory. Heh

       • Paul Durham napsal:

        Dojení aktuálně : cena SDHC do foťáku je 576,- , autorský poplatek je 138,- (!) a DPH je 151,- . Mi neříkejte už nic o podíle na půdě, ty hovada, co se jim říká obyvatelé si nezaslouží podíl na ničem !!!!!

        • Sasin napsal:

         Žádné harampádí nemá vyšší cenu, hodnotu, než podíl na půdě a rozpočtu. Systém hlasí fatální ERROR, ale opraváři na to serou. Stále ale platí věta první.

        • Sasin napsal:

         Autorský zákon, daně všeho druhu a příplatky, například šrotovné patří do kategorie harpagonechajských zaKONů odhlasovaných bandou asociálních psychopatů s plným sociálním vybavením a rentou v parlamentní kantýně. Pokud je mi známo, ani jeden blboň k podpisu těch zaKONů nebyl připuštěn a ani s tím nepočítají. Vládnou si hlava nehlava a prd je zajímá co si o tom lidi myslí. Tož tak.

    • Sasin napsal:

     Všichni blboni co se domnívají, že mírovým exportováním sklíček a plechovek dosáhnou světového míru jsou naivní, páč nic z toho nemá cenu podílu na půdě a rozpočtu. Všechno harampádí co se obchoduje jsou ve skutečnosti zneuctěné hodnoty a vědění po předcích, které neslouží potomkům, jen kupčickým parchantům co rukama harpagondechajů mění hodnoty. Lež mění na pravdu a stonásobně. Ti to budou potrestáni stejnou nejvyšší mocí. Všichni kupčíci co nakoupí a se "ziskem prodají jsou ve skutečnosti s harpagondechajci mentálně či rodově spřízněni. Kukačky v každé zemi nakvartýrované takovým dávají diplomy a povzbuzují tyto zaprodané zbloudilce k ještě vyšším výkonům. Největší hovada sedí v parlamentní kantýně a podepisují obchody bez vědomí původních VLASTníků. Gdo pochopí, co ve skutečnosti znamená export, dostane ode mne jedničku. Muheeeeeeeee

     • .lak napsal:

      No z toho poměrně jasně vyplívá Gdo je vlastně ekonom těmto klubkům hadů. Pauperizace tvůrců hodnot a vše vyexploatovat do detroitu který prý není v pindostanu ojedinělý ale prý 46% velkoměst je v krachu a to je ten jejích tržíček, tak milovaný tržíček který vše vyřeší neviditelnou rukou. Tady taky jeden imaginární profesor vydupal s hospodářstvím iluzemi a národem, nasekal jim dluhy a žije se na dluhové otoctví dětí s natalitou 1,4 díky prozřetelné politice politiků. Ale podobně to mají němci a /jejich/ euál "politicky.
      Z AC24
      # .lak 2016-12-27 19:10
      Mrkněte na hru i s kartami a i proč makrela dělá co dělá a o němce tam půjde až leda po jejich cenok ale to nepoberou ani se neproberou jako i tady lidé spousty špinavých hejblí v zajetí představ co bylo a není a hlavně co sledují jejich papenhajmští. Nad úrovní chápání a orientací lidí ve společnosti jsem zlomil hůl a čůrat proti větru jde leda v neoprenu.
      Z PL
      Mimo záběr/kam vás hrnou, eš, 27. 12. 2016 17:31:02
      Jsou tací kteří věří že se z budoucí generace stanou stateční bojovníci proti islamistům. To je snad žert? Teď se islamismus nesmí ani kritizovat a tedy je posílá do kriminálu. Pokud je v německu 30% generačních migrantů a je to lídr který outsorsuje euál a nemusí ani člověk čumět odkud bere a kam dává makrela cca.430 mld€/rok v + z kolonizovaných. . .
      http://blokprotiislamizaci.cz/slechti-nove-nemce-merkelove-se-snazi-spojit-mlade-nemky-s-dovezenymi-muslimy/

      • .lak napsal:

       Prostě DYDLACE

      • proud napsal:

       Celkem prosty,kdyz si vezmu co beznej clovek k zivotu potrebuje,a to i s veskerym beznym komfortem a pulty obchodu plny kokotin,pak je mi celkem jasny,ze nejaka neviditelna ruka jednak nemuze fungovat a podruhy,ze ten beznej clovicek ty dluhy nikdy nemohl nasekat.Takze tady mame nejakou vrchnost a jeji vysoky poskoky co nam sekaji dluhy aby nas mohli zahrnovat nepotrebnejma picovinama,zbranema a munici a nechavat nas mezi sebou vybijet se.

 2. mpskus napsal:

  celej zapadnej spolocnosti chybaju zakladne piliere a to su moralka a poctivost, tato chora spolocnost potrebuje len zisk a zisk a zisk, ludia su len dalsi produkt a preto takato spolocnost nema ziadnu buducnost, su dolezitejsie veci ako zisk a hdp, ale tato spolocnost ich nevnima, je napadnuta rakovinou a ta rakovina zahubi seba aj svojeho zivitela, tato spolocnost nevie vychovat dalsiu generaciu k ziadnym moralnym hodnotam, lebo sama ziadne nema a preto takato paraziticka spolocnost je odsudena k zaniku a aka forma zanikto bude je nepodstatne, je ale iste, ze parazit nakoniec vzdy zhynie

 3. benmil napsal:

  lodě mohly

 4. stefan goga napsal:

  Mohlo to byt ak by v 2.sv.vojne fasizmus bol dobity. Zapad im nechal potvorne dvere pretoze ho financovali sionisti.Pokracovali zalozenim NATO a EU spolocenstva,ktoreho dnes sme clenom vdaka ponovembrovym kvazi demokratom-zradcom naroda. Co nedokncil fasizmus to dokncit ma fasisticke NATO,EU,VB,USA. Podmanit si Slovanske narody.Juhoslavia,bola skuska co si mozu dovolit.Irak,Afganistan,Lybija,Syrija uz bola vystraha hegemona drzte huby a krok vid Gruzisko,Ukrajina smer RUSKO. No vychodny blok sa zachoval ako hajzli. Je najvysi cas to napravit,ze narod hajzlovi nieje iba jeho zapredane vlady.Po porazke v Syrii a prehratych volbach USA podvode na Turkoch,Merkelovej debilite EU a nasim kaviarenskym pootvorene dvere fasizmu sa zatvaraju az teraz vdaka REPARATU RUSKA.Europskym hodnotam / vydieranie,vyhrazky,podvody / dosiel argument aj multikulti.Narody si zasrate oci

 5. stefan goga napsal:

  Mohlo to byt ak by v 2.sv.vojne fasizmus bol dobity. Zapad im nechal potvorne dvere pretoze ho financovali sionisti.Pokracovali zalozenim NATO a EU spolocenstva,ktoreho dnes sme clenom vdaka ponovembrovym kvazi demokratom-zradcom naroda. Co nedokncil fasizmus to dokncit ma fasisticke NATO,EU,VB,USA. Podmanit si Slovanske narody.Juhoslavia,bola skuska co si mozu dovolit.Irak,Afganistan,Lybija,Syrija uz bola vystraha hegemona drzte huby a krok vid Gruzisko,Ukrajina smer RUSKO. No vychodny blok sa zachoval ako hajzli. Je najvysi cas to napravit,ze narod hajzlovi nieje iba jeho zapredane vlady.Po porazke v Syrii a prehratych volbach USA podvode na Turkoch,Merkelovej debilite EU a nasim kaviarenskym pootvorene dvere fasizmu sa zatvaraju az teraz vdaka REPARATU RUSKA.Europskym hodnotam / vydieranie,vyhrazky,podvody / dosiel argument aj multikulti.Narody si zasrate oci vdaka internetu otvorili dokoran.

 6. bubu napsal:

  Čím víc se snaží naše vláda nás tlačit na západ, tím víc se my kloníme k východu.

 7. arleta800 napsal:

  V posledních otázkách a odpovědích pana Pjakina bylo řečeno , že Krym byl pouze administrativně pod správou Kyjeva a dá se to vyčíst i ve stávající ukrajinské ústavě. Pan Pjakin si informace netahá z prstu, ale proč to nikdo nikde nevytáhl na světlo?

 8. Ada napsal:

  Zrušenie sankcií EU Rusku nepomôže, lebo mu ide hlavne o lacné úvery - a tie žiadna banka v EU nedá, ak nedá USbanka. Ešte by muselo zrušiť sankcie na potraviny EU a zabiť vlastné rozvíjajúce sa poľnohospodárstvo.

 9. nazdar napsal:

  Přes intenzivní vyplachování mozků, je snad každému Evropanovi jasné, že válka s Ruskem není v našem zájmu. Evropa má průmysl, Rusko má suroviny a je to nenasycené odbytiště. Není ideálnějšího stavu, než aby Evropa s Ruskem spolupracovala, držela si ho od těla (měla vlastní obranu) a společně s Indií a Iránem čelili 1,4mld. Číně.
  Takováto idylka se ale někomu nezdá být v jeho zájmu, takže nás rozeštvává. Zde se projevuje ona smutná realita, se kterou bojuje Rusko, ale ne Evropa, tj., že jsme nesvobodní. Rusko se ztěžka, ale soustavně vymaňuje z vlivu majitelů všeho, Evropa s tím ani nezačala. Pod „vedením“ Junckera, Jourové, atd. asi ani nezačne. To je to jádro pudla.

 10. Freedom napsal:

  Jen a jen Ruská Propaganda smažte si co chcete Ale pravdu neumíte Rusko je říše zlá ukradlo Krym tečka vaše země ještě nepoznala demokracii máte před sebou dlouhou cestu možná několik generací po vás už budou normální lidé

  • proud napsal:

   A ty kdybys byl normalni,mas pred sebou masli,ale ze nejsi,tak skoncis jen v Berkovicich:-))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   jooo hochu,vrana k vrane,Slovan ke Slovanovi!!!! Kdo se jim necejti bejt,nikdo mu nebrani aby sel delat blbce smer zapad:-))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!