Že nejsou žádní teroristé? Antiterorismus = podpora terorismu? Západní vlády podporují teroristické organizace, proti kterým údajně bojují

stop_israel_us_saudi_arabia_turkey_qatar_supporting_isis_terrorists-400x332Západní média jednohlasně obviňují syrskou vládu a její spojence včetně Ruska a Iránu ze “zločinů proti lidskosti” za osvobození Aleppa ze sevření teroristů z Al Káidy. Podle Washington Post by “Putin a Assad mohli být postaveni před soud za válečné zločiny v Sýrii”. Ve zprávách médií z Aleppa jsou teroristé spříznění s Al Káidou běžně popisováni jako opoziční “rebelové”, kteří vedou “revoluci” proti vládě Bašára al Asada, který je líčen jako “diktátor”.

Mediální propagační kampaň se vystupňovala do nejvyšších obrátek. Slova “Al Káida”, “Al Nusra” nebo “teroristé” se prostě v posledních mediálních zprávách neobjevují. To se nikdy nestalo. “Opoziční povstalci” oddaní demokracii byli podle “úředních” zpravodajských zdrojů drceni Rusy.

Podle zpráv nebyli v Aleppu žádní teroristé.“Rebelové”jsou nyní líčeni jako oběti ruské agrese. Jsou to titíž teroristé, kteří jsou předmětem Obamovy údajné “protiteroristcké” kampaně, která je do značné míry zaměřena na ochranu teroristů.

 

Lžou vynecháváním faktů

Není ani zmínky o tom, že východní Aleppo bylo okupováno jednotkami z odnože Al Káidy (které jsou nyní na “seznamech teroristů” EU a ministerstva zahraničí USA), a že tito teroristé – nyní vykreslovaní jako “bojovníci za svobodu” – páchali nesčetná zvěrstva na civilistech. A z těchto zvěrstev jsou nyní obviňovány syrské, ruské a íránské síly, které Aleppo osvobodily.

Čtyři roky bylo Aleppo okupováno Al Káidou, která nastolila režim teroru a zkázy. Média vykreslovala teroristy jako “umírněnou” opozici.

 

Sýrie: Teroristické povstání sponzorované USA a NATO začalo v březnu 2011

Důkazy víc než dostatečně potvrzují, že Washington podporoval teroristy od samého počátku. Přísun salafistických žoldáků začal ve městě Daraa na jihu u hranice s Jordánskem v polovině března 2011.

Kromě toho podle zprávy ze srpna 2011 izraelská zpravodajská agentura (Debka) potvrdila, že NATO a vrchní velení turecké armády byly zapojeny do náboru mudžahedínských žoldáků po celém “Středním Východě a muslimském světě”, a zároveň dodávaly rebelům množství zbraní všeho druhu:

“Stratégové NATO přemýšlejí spíše v intencích dodávek velkých počtů protitankových a protileteckých střel, minometů a těžkých kulometů do středisek protestů...” (Debka).

Teroristé jsou pěšáky Západní vojenské aliance. Al Káida je stvůra CIA. Islámský stát (ISIS-Daesh) byl původně odnoží Al Káidy (Al Káida v Iráku), vytvořenou zpravodajskými službami USA s podporou britské MI6, izraelského Mossadu, pakistánské zpravodajské služby (ISI) a Ředitelství zpravodajské služby Saudské Arábie (GIP)

 

Obamova protiteroristická kampaň je podvod

Obamova protiteroristická bombardovací kampaň, namířená proti Islámskému státu (ISIS-Daesh) a započatá v srpnu 2014, je podvrh.

Pokud skutečně chtěli zlikvidovat ISIS-Daesh, mohli bombardovat jejich konvoje pickupů Toyota, když přejížděly poušť ze Sýrie do Iráku v červnu 2014. Syrsko-arabská poušť je otevřené uzemí. S letkou nejmodernějších proudových stíhaček (F15, F22 Raptor, F16) by to bývala – z vojenského hlediska”hračka”,  rychlá a účelná chirurgická operace, která by zdecimovala konvoje Islámského státu v řádu hodin.

Výše zmíněné téma nikdy nebylo předloženo vojenskými analytiky. Nikdy se nedostalo do hledáčku médií.

Není třeba dodávat, že kdyby v červnu 2014 zlikvidovali konvoj ISIS, Obamovy “protiteroristické” iniciativy nazvané “Operace bytostné odhodlání” by nikdy nebylo zapotřebí.

Nevysloveným cílem Obamovy “protiteroristické” kampaně bylo získání záminky a ospravedlnění rozsáhlého bombardování Iráku a Sýrie.

ISIS_CIA_Convoy

Podle centrálního velitelství US Army (CENTCOM) letectvo USA bombardovalo po dobu delší než 2 roky více než 31900 cílů, a přesto ISIS ještě není poražen.

Protiteroristická bombardovací kampaň byla vyvolána s cílem zničit Irák a Sýrii spíše než porazit ISIS.

Screen-Shot-2016-12-24-at-4.32.38-PM-1024x764

Statistika:    Operace Bytostné odhodlání

Počet poškozených / zničených cílů*:

Tanky                                            164       Budovy                             7948      

Bojová vozidla pěchoty                 388       Střelecká postavení         8638      

Výchozí stanoviště                     2050        Ropná infrastruktura        2638      

Ostatní cíle                             10074

 Celkem:                                  31900     

 *Počty se mohou lišit v závislosti na odhadu válečných škod

Stav k 26. září 2016

Zdroj: CENTCOM  CCCI

                    

Zahraniční žoldáci a západní speciální jednotky

Je bohatě zdokumentováno že tyto různé teroristické útvary v Sýrii, z nichž nejdůležitější jsou Jabhat Al Nusra (nedávno přejmenovaný na Jabhat Fateh al-Sham – “Fronta na dobytí Levanty”), a Islámský stát Iráku a al-Sham (ISIS-Daesh) se většinou skládají ze zahraničních žoldáků, najatých, cvičených a placených západní vojenskou aliancí. Speciální západní jednotky – často najímané soukromými žoldáckými verbíři – jsou rozptýleny v řadách těchto teroristických útvarů. Tyto speciální jednotky udržují trvalé spojení se svými protějšky v USA, NATO a Izraeli.

Různé teroristické organizace jsou nástroji USA a NATO. USA, Francie, Británie, Německo, Turecko, Saudská Arábie a Izrael jsou “státními sponzory” Al Káidy a ISIS.

Teroristé jsou ilegálními kanály zásobeni penězi a zbraněmi. USA a jejich spojenci provozují podloudný obchod se zbraněmi – tj. neregulovaný ilegální obchod s pěchotními zbraněmi přes soukromé překupníky, včetně organizovaného zločinu – pro přísun velkých množství zbraní a munice teroristům na území Sýrie.

 

Teroristické útoky v západních městech

Nyní věnujme pozornost teroristickému útoku v Berlíně (19. prosince 2016), který se časově shoduje s osvobozením Aleppa.

Za méně než hodinu po události, ještě než proběhlo policejní vyšetřování, západní média jednohlasně bez nejmenšího důkazu prohlásila, že za útokem stojí ISIS-Daesh.

Zde je “úřední zpráva” Washington Post:

Screen-Shot-2016-12-24-at-12.33.41-PM

Fotokopie článku z Washington Post z 23. prosince 2016:

Autoři: Anthony Faiola, Souad Mekhennet a Stefan Pitrelli

BERLÍN – na pošmourném, graffiti posprejovaném předměstí Milána si dva policisté, z nichž jeden byl nováček, všimli podezřelého mladého muže s batohem. Byl pátek 03:15 h. Zloděj ? Možná. Vzali si ho stranou, aby ověřili jeho totožnost.

Policisté nevěděli, že muž má za sebou útěk stovky kilometrů Střední Evropou, aby unikl mezinárodnímu policejnímu zátahu. Stáli proti 24-letému muži, který italským pouličním slangem, pochyceným v sicilských věznicích, tvrdil, že přicestoval z dalekého italského Jihu.

Vyzvali ho, aby vybalil svůj batoh. Místo toho podle italských policistů vytáhl pistoli.

Anis Amri, samozvaný voják Islámského státu, střelil jednoho policistu do ramene a vzápětí nato se skrčil za autem.

“Poliziotti bastardi !” – policejní pancharti ! – křičel Amri.

Fotky z dějiště útoku na vánočních trzích v Berlíně. Muž podezřelý z útoku byl zabit při přestřelce s policií v Miláně 23. prosince.

Druhý policista – nováček Luca Scatà, který se rázem stal národním hrdinou – opětoval střelbu a podezřelého muže zabil.

“Samozvaný voják Islámského státu” je mrtev. A mrtví podezřelí nemluví.

Zdá se, že většina údajných teroristických útoků ISIS v západních městech se odehrává podle stejného scénáře. Navíc údajně podezřelý byl v hledáčku německé policie a zpravodajské služby.

“Přestřelka ukončila násilnou epizodu Amriho života, a znamená další salvuv neúprosné nové vlně islamistického terorizmu v Evropě, která vybičovala schopnost národů jej zastavit.” (Washington Post, 23. prosince 2016).

Ve zprávě CNN se usuzuje, že za útokem stál ISIS, protože s ním spžízněná Amaq News Agency “zveřejnila prohlášení, že pondělní útok byl proveden ‘vojákem Islámského státu’”.

 

Občanský průkaz údajného osamělého pachatele

Stojí za zmínku, že občanský průkaz Anise Amriho byl nalezen uvnitř kamionu 24 hodin “po” provedení důkladné policejní prohlídky havarovaného vozu. A bezprostředně nato byl Amri označen za pachatele teroristického útoku.

Byl jeho občanský průkaz “nalezen” opožděně nebo byl pod sedadlo řidiče “podstrčen” ?

Není to poprvé, co byly nalezeny “zapomenutá” občanka nebo pas údajně podezřelého z terorizmu. Said Kouachi, jeden z údajných pachatelů útoku na Charlie Hebdo v Paříži v lednu 2015, “podle zpráv” také zapomněl svou občanku, a sice v opuštěném únikovém autě svého bratra (viz obr. vpravo).

amri-id

Foto: Francouzský občanský průkaz Saida Kouachiho

V hledáčku policie a zpravodajských služeb

Said-Kouachis-ID-card.-Allegedly-found-in-the-getaway-car.Většina údajně podezřelých ze spáchání nedávných teroristických útoků (Paříž, Brusel, Nice) byla v hledáčku policie a zpravodajských služeb.

Kromě toho stojí za zmínku, že Amedi Coulibaly, hlavní podezřelý z teroristického útoku na Charlie Hebdo v Paříži v lednu 2015, který byl 9. ledna zastřelen v košer hokynářství ve Vincennes, byl v roce 2009 pozván do Elysejského paláce na setkání s (bývalým) prezidentem Sarkozym.

Jaký byl skutečný účel jeho setkání za zavřenými dveřmi s úřadující hlavou státu ? Má to nějakou spojitost ? Ve francouzských médiích se nikdo neobtěžoval požádat Nicolase Sarkozyho o vysvětlení povahy jeho setkání s Coulibalym.

amedi-sarko

Foto: Novinový článek o setkání Amedi Coulibalyho se Sarkozym

 

“Teroristé jsme my

Základní otázka, kterou média opomíjejí vyslovit, zní kdo stojí za ISIS-Daesh? Kdo jsou “státní sponzoři” Islámského státu?

Nevyslovenou pravdou zůstává, že některé západní vlády podporují teroristické organizace, proti kterým údajně bojují.

Protiteroristická koalice vedená USA je zaměřena na podporu a ochranu teroristů v Sýrii a Iráku.

To je ďábelská politika. Vlády zemí, jejichž občané se stávají oběťmi teroristických útoků, podporují ISIS-Daesh.

“Buď jste s námi, anebo s teroristy”, řekl George W. Bush v projevu v kongresu USA za dozvuku útoků 11. září 2001. Západní vůdci drží tak říkajíc “sami se sebou i s teroristy”.

Většina lidí v západních zemích si není vědoma, že jejich vlastní vlády podporují a financují teroristy.

Když Francie poskytuje (skrytou) vojenskou pomoc jak Libyjskému islámskému bojovému uskupení (LIFG), tak ISIS-Daesh v Sýrii, nevypovídá to snad o tom, že francouzská vláda by mohla někdy v budoucnu být “volána k odpovědnosti” za teroristické útoky v Paříži a Nice (údajně spáchané ISIS), které mají na svědomí smrt nevinných civilistů ?

Německo prodává velké množství zbraní Turecku a Saudské Arábii, které zase poskytují vojenskou podporu Al Káidě a Islámskému státu. Neznamená to snad – mírně řečeno – že vláda Angely Merkelové by se měla hlásit k “určité odpovědnosti” za teroristický útok v Berlíně, údajně spáchaný ISIS-Daesh ?

Na jedné straně s ISIS bojují, na druhé jej podporují ? To je zločinné podnikání.

Západní vlády jsou státními sponzory terorizmu

Navzdory důkazům je pro lidi velmi těžké smířit se s faktem, že jejich vlastní vláda podporuje terorizmus.

Většina lidí to bude odmítat jako nemožné. Ale je to jen zakázaná pravda.

Zavedený konsezus je takový, že úlohou vlády je chránit svůj národ. Tento mýtus musí být udržován.

Role médií spočívá v zajištění, že pravda neprosákne dolů mezi širokou veřejnost. Pokud by se to stalo, legitimita Obamy, Hollanda, Merkelové a dalších by se zhroutila jako domeček z karet.

Screen-Shot-2016-12-24-at-12.43.39-PM-1024x857

Foto DPA: Setkání ministryně obrany Ursuly von der Leyen s jejím saudskoarabským protějškem Mohammadem bin Salman Al Saudem v Rijádu

Prof Michel Chossudovsky

Global Research, 24. prosince 2016

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/there-are-no-terrorists-counterterrorism-supporting-terrorism/5564607
6 Komentářů k Že nejsou žádní teroristé? Antiterorismus = podpora terorismu? Západní vlády podporují teroristické organizace, proti kterým údajně bojují

 1. pavelka70 napsal:

  jedním slovem cirkus. Před zahájením vstupu ruských leteckých sil do války v Sýrii, zeptá se "demokratický" novinář ruského vojáka na letišti v Damašku: "Vidím, že natírate bomby dvěma barvami, jedny modrou a jiné zelenou barvou.Proč?" Voják odpovídá: "Ty modré jsou pro teroristy Dash, a ty umírněnou zelenou, pro umírněné rebely z Al-Kajda". Novinář opět se ptá:"A nestačilo by na všechny jednou barvou?" Voják odpovídá:"Ani ne!Na menší zvěrstvá jsou tyhle zelené menší bomby, a na veliké zvěrstva jsou tyhle větší, modré" .

 2. martin bareš napsal:

  článek: Výborný souhrn.

  Šířím dále těm, kteří mají zájem číst a naslouchat.

 3. Maroš napsal:

  Kto už má aký taký prehľad, vie, že tzv. Biele Prilby, ktoré akože zabezpečujú záchrannú a humanitárnu pomoc v Sýrii, ju teda “akože” reálne zabezpečujú zásadne na územiach ovládaných Islámskym štátom, a teda – zabezpečujú ju ako díleri európskej, teda aj našej pomoci IŠ. Vďaka tomu má Islámsky štát zabezpečený prísun peňazí, potravín, liekov a zbraní od tých krajín, ktoré na oko bojujú proti nemu. Príjmy organizácie Biele Prilby a ich zakladateľov nekomentujem. Ako v skutočnosti vyzerá hollywoodska produkcia umožňujúca vyťahovanie peňazí – AJ Z NAŠICH verejných prostriedkov – aby to na verejnosti prešlo – nech sa páči!
  https://www.youtube.com/watch?v=s2dpyR1kEP4

 4. bimbo napsal:

  biele prilby, modre prilby, zelene hlavy, politici... vsetci su to prisluhovaci zidozednarov /po slovensky slobodomurarov/.

 5. cirkusTerrorto napsal:

  Prakticky všechna terorostická představení jsou STÁTNÍM TERORISMEM (nikoli "proti státu" jako takovému, nýbrž buďto "vlastní inscenace" a/nebo výpomoc a záskon "cizích států").
  Nefunguje nic jako "spontánní lidový terorismus".
  Zato však je pohodlně označována jakákoli "ideologická" činnost proti státní klice kluků, co spolu mluví...za "terorismus" a tím ufňukánkem v předstíraném nebezpeční je dyckynky těn chudáček největší organizátor a příjemce teroristické pomoci - státní moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!