P.C.Roberts: Ruské ministerstvo zahraničí: Celý svět je znechucen Obamovou zahraniční politikou

04-obama-workout-2-ONE_TIME_USE.w529.h352.2xKonečně to někdo řekl: „Zahraniční politika Obamovy osmileté vlády vzbuzuje odpor celého světa“, prohlásila v minulých dnech mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. Všimněme si jen několika momentů z těchto osmi let:

-USA zůstávají upoutány válkou v Iráku.

-americká soldateska dál chrání maková pole v Afghánistánu. Je to nejdelší americká operace na ochranu makových polí v historii a současně též nejdelší americká válka.

-první černošský prezident rozšířil činnost velitelství americké armády pro Afriku AFRICACOM a společně s ní i africké stínové války a tamní operace dronů.

-zničil Libyi, to je nejlépe prosperující a rozvinutou zemi severní Afriky – a jak se dalo čekat – ospravedlnění této války se prokázalo být totálním podvodem.

-vytvořil tajný program pro využití dronů k zabíjení lidí podezřelých z terorizmu v měřítku celého světa. A to aniž by se svět o těchto vraždách dověděl, či aby byly soudně projednány. Pod jeho dohledem rozšířily USA prostor pro „boj s terorizmem“ do tuctu zemí a vytvořily instituce a pravidla vraždění, jako např. „terorová úterý“.

-a pak je zde Ukrajina – o níž raději ani nemluvme.

-a samozřejmě Sýrie. Vůbec největší úspěch Obamovy administrativy.

-všobecně řečeno: Všechno představovalo totální americký krach.

V souhrnu lze tedy Obamovu vládu definovat jako normalizaci hororů Bushovy éry, doplněnou zbabělým dronovým programem. A díkybohu za to, že zde zůstala aspoň jedna země, která nemá strach to říct.

Zdroj: http://russia-insider.com/en/russian-foreign-ministry-entire-world-disgusted-obamas-disastrous-foreign-policy/ri18351
11 Komentářů k P.C.Roberts: Ruské ministerstvo zahraničí: Celý svět je znechucen Obamovou zahraniční politikou

 1. hel napsal:

  přesné...obamova vláda jako normalizace hororů bushovy éry doplněná dronovým programem....bilance posledních let je otřesná...ale zůstala alespoň jedna jediná země, která nemá strach to říct...to, k čemu se normální člověk logicky upíná s nadějí, je však u nás pomalu tabuizováno a dokonce překrucováno v pravý opak...země, která nemá strach to říct, je pro nás oficiálně škodná a kdo by ji snad chtěl vidět jinak, je proskribován a na seznamech, dokonce vydírán neumístěním reklamy ( "bravo", česká spořitelno!)..namísto díků kudlu do zad..to neumí ani zvíře:(

  • proud napsal:

   S usmevem vzpominam na nejmenovanej web,kterej kdysi pel na Obamu ody jakozto na inkarnovanou vyssi "dusi spasy" :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    ..... a se stejnym usmevem cekam jak se vyvrbi Trumpik :-)

    • proud napsal:

     Mame jednu osklivou vlastnost: Cekame az zasahne jakasi vyssi moc a pomuze nam,at uz vlada,prezident,mimozemstani,panbicek.......a cekame,a cekame......dostaneme pres drzku,oklepem se a cekame dal,a cekame a cekame..........a vubec nam jaksi nechce dojit,ze jedine my sami si dokazeme pomoct a relativne bez cekani,je to zabava to sledovat :-)))))))))))))))))))))))

     • stefan goga napsal:

      Takovej sme my narod krestansky.Kdyz niekdo tahne ja se povezu.Kdyz mne scipla koza sousedovi at scipnu aspon dve.

     • Ada napsal:

      To nie je škaredá vlastnosť - to je vlastnosť malých národov. My neurčujeme dejiny, iba sa prispôsobujeme, aby sme prežili - ale môžeme vyprovokovať veľké...

 2. m.petr napsal:

  Nebylo zapomenuto arabské jaro?

 3. Paul Durham napsal:

  Dávám do dražby roli toaletního papíru s portrétem baráka, kdo pošle v lednu největší příspěvek tomuto webu, tomu pošlu prostřednictvím redakce tuto zabalenou ( nepoužitou ) roli. Made in Italy.

  • Jaris napsal:

   Na te roli bych radeji videla portret jineho statnika. Treba Netenyahu nebo Merkelove nebo Sorose nebo Kissingera. Na Obamu se sesypalo nestesti jak na Kroupaluv statek. Vinici jsou mnou vyse jmenovani.

 4. Jochen napsal:

  Pekna fotka. Vypada na ni jako totalni buzna,coz taky je.

 5. proud napsal:

  Dobra fotka,do celofanu s nim a je to kure ze supermaketu k pohledani.............:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!