Všemocní ruští hackeři vládnou světu – CIA/FBI/NSA jsou buď jalové, nebo lžou

merryČlověk aby s obdivem vzhlížel k umění ruských hackerů. Navzdory nejmocnějším tajným službám, jako CIA, FBI nebo NSA, která se neštítí ani odposlechů svých spojenců, dokázali týpci ze zaostalého východu nabourat "demokracii" USA. Celá situace je dosti k smíchu (nebo spíše k pláči). Barack Hussein Obama spolu s veškerým mainstreamem neustále pokračuje (takřka bez pochybností) v obviňování (zaostalého a podřadného) Ruska z hackerských útoků a ovlivňování voleb. Ty zřejmě nedopadly, jak by se držiteli Nobelovy ceny míru líbilo. A důkazy k obvinění Ruska?

"Televize NBC dříve oznámila, že američtí zpravodajci "s velkou mírou pravděpodobnosti" věří, že kybernetickou kampaň proti americkým volbám řídil osobně Putin." (Novinky, 16.12.2016)

Americké zpravodajské služby se nejspíš drží známé fráze: víra hory přenáší. A na důkazy se příliš nehraje, podobně jako u zbraní hromadného ničení v Iráku nebo jako bombardování nemocnic a humanitárních konvojů v Sýrii (v Mosulu pak samozřejmě bez civilních obětí). Když se to hodí, tak presumpce neviny není třeba.

Co se týká hackerských útoků ze strany Ruska jako takových (nikoliv ve spojení s Putinem), tak tam USA s Husseinem Obamou nepochybují ani zbla. V rámci odvetného opatření již vypověděli 35 ruských diplomatů

Tyto kroky následují po opakovaných soukromých a veřejných varováních, která jsme ruské vládě dali, a jsou nutnou a adekvátní odpovědí na snahy poškodit americké zájmy způsobem, který je porušením zavedených mezinárodních norem chování,“ uvedl Obama... Postihy vůči Rusku za jeho „agresivní aktivity“ tím podle něho nekončí. (iDnes, 29. 12. 2016)

Špionáž a možné hackerské útoky s téměř jistotou probíhají na obou stranách barikády, nicméně zrovna "světový vývozce demokracie", který se neštítí špiclování svých spojenců (špiček EU), nikoliv pouze "oponentů" by měl mít tunu másla na hlavě. Na to se však již mediálně a politicky raději zapomnělo.

Když připustím, že by byly volby v USA skutečně zmanipulovány ruskými hackery (tuto aktivitu samozřejmě odsuzuji, by šlo o kohokoliv), pak by se jednalo zejména o další bezprecedentní selhání amerických tajných služeb a bezpečnostních orgánů (po falešných obviněních Iráku a po 11. září, kdy dvacítka Saudských Arabů s nožíky na koberce oklamala ty nejkvalitnější tajné služby a bezpečnostní aparát a díky rychlokurzům létání perfektně zasáhla dva mrakodrapy a Pentagon - z mého pohledu jednu z nejstřeženějších budov světa. Zcela logicky pak byl napaden Afghánistán - ač prakticky všichni, včetně Usamy, byli Saudové.

Právě tajné služby by měly nést odpovědnost a být dle zásluh potrestány. Vzhledem k tomu, jakými pravomocemi tyto instituce disponují.

Tak jako tak, mně osobně z tohoto humbuku vycházejí dvě možnosti: buď jsou americké tajné služby vskutku jalové (a ruští hackeři skvělí) nebo opětovně světu lžou.

Ještěže my máme na slovo vzatého odborníka a reka bojujícího s ruskými dezinformacemi Jakuba Jandu (o jeho pornoseznamu 39 nevhodných webů píši zde), který nás ochrání před proruským vlivem. Alternativní média již má v malíku, tak se třeba brzy zaměří i na analýzu všemocných ruských hackerů.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=577418
17 Komentářů k Všemocní ruští hackeři vládnou světu – CIA/FBI/NSA jsou buď jalové, nebo lžou

 1. benmil napsal:

  V kauze hackerských útoků se málo uvádí skutečnost, že USA ovlivňují volby kdekoliv na světě, a když se jim to nepodaří, zvolené představitele buď zhovaďují, jak to číní v ČR, nebo je rovnou zlikvidují, jak se to stalo mnohokrát v mnoha zemích.

  • Ruda napsal:

   Proč by asi ruští hackeři dřeli na tom,aby opičák Obama nebyl zvolený?Prostě verbež z režimu USA potřebuje dělat neustále zle a provokovat Rusko.O tom kdo bude v USA prezidentem rozhoduje někdo jiný a ne komedialní tzv.volby.Pokud by volby měli něco změnit ,tak je zakáží i u nás.

 2. Rudolf napsal:

  Když to Hussein z té své tlamy vypustil, tak jsou jen dvě možnosti a ani jedna není pro ameriku moc povzbudivá. Buďto lže a když nelže, tak to svědčí o naprosté technické zaostalosti USA.
  Druhou vyriantu bych osobně pokládal za pravděpodobnější, protože němečtí vědci z 2.světové jim už asi došli.

  • Vaska napsal:

   ještě 19 dnů - vydržet než půjdou i s orangutanem do prd... (a tímto taky pozdravuju cenzory soudruha chovance - jen klid soudruzi, v seznamu nepohodlnejch mě už máte - takže jste nic nepropásli a o prémie z našich daní nepříjdete - to je psina - platíme si kokoty co nás šmírujou)

  • Paul Durham napsal:

   ...protože němečtí vědci z 2.světové jim už asi došli....

   trefné

 3. stefan goga napsal:

  Opona pada.A razom je z krala - zobrak.Ako vysoko vylezies tak hlboko padnes.

 4. Rocco napsal:

  Žádní ruští hackeři. To je jen kouřová clona, aby odpudivý vrah Obama zakryl, že ještě před volbami zavraždili všechny whistblowery - všichni ex: Assange, Braverman, Turi, Rich. To tu ještě nikdy v historii nebylo. Vždyť prezident Nixon musel odstoupit jen kvůli tomu, že možná věděl, že jeho lidé v noci slídili v centrále Demokratického národního kongresu ve Watergate, nikoho nezavraždil...

  Julian Assange v srpnu potvrdil, že zdrojem e-mailů z Demokratické strany byl zavražděný Seth Rich (3. 1. 1989 Omaha, Nebraska - 10. 7. 2016 Washington D.C.), zaměstnanec Demokratického národního kongresu a ředitel Sběru voličských dat tamtéž. Richovi šlo o to, aby voliči byli informováni, že Clintonová podvodně získala nominaci, správně měl primárky vyhrát Bernie Sanders.
  http://europe.newsweek.com/seth-rich-murder-dnc-hack-julian-assange-hillary-clinton-donald-trump-492084?rm=eu

  • hel napsal:

   tohle je opravdu hnusná, šílená doba, kdy systém bez rozpaků vraždí nepohodlné lidi s jiným názorem a vůbec se o tom nemluví, protože média neplní svoji funkci..přeji si šťastný nový rok pro assange a snowdena

 5. blázen napsal:

  Vzhledem k prolhaným dějinám ruska? Lže rusko! Pokud si někdo myslí že je tomu naopak tak je hodně naivní ňouma.Když čtu komentáře tak rasistický ňouma co si na nos mezi očima nevidí.

  • lotrof napsal:

   Všichni lžou -někteří to maj přímo v popisu "práce". A pak jen ty výmluvy - vždyť jen děláme "svou práci"-hahahaha. Magoři s výmluvama.
   Mimochodem kd je ten Pan Rusko nebo Pan America nebo Pantáta stát, co "lže" a co má "emoce" (vždycky ty nadpisy jako "ten a ten stát se "bojí" atd. - jakoby byl živá samostatná reálná bytost. Hovadiny za který se vobyčejní lháři lidští - konkrétní jedinci.)
   Každej člověk, každej systém, každej "stát" od východu na západ a od severu k jihu - má nějaký specifický máslo na hlavě, hafec nedostatků...

  • more napsal:

   Nauč se hlavně gramatiku ty evropská hovnoto a pozdravuj Chovance a gaybuznu.

 6. lukaš napsal:

  Kdo je víc vinen,kdo odhalí lhaní,podvod,vraždu,nebo ten co to páchá.
  To by byl povyk,kdyby nic špatného neobjevilo v těch Clintonové SMS.

 7. bbb napsal:

  John McAfee: Mohu vám zaručit, že demokratické serverny nehackli RusovéMcAffee prohlašuje, že zpráva je „blud“, a vysvětluje, že hackeři umějí falšovat svoje umístění, svůj jazyk a jakékoli znaky, které by na ně ukazovaly. Řekl, že každý hacker, který je schopen prolomit se do serveru Demokratické strany, je i schopen zahladit po sobě všechny stopy.

  „Kdybych byl Čínan, a chtěl, aby to vypadalo, že to udělal Rus, použil bych v kódu ruštinu, a použil bych ruské techniky proniknutí do organizace,“ řekl McAffee. „V podstatě neexistuje žádný způsob, jak zjistit zdroj útoku.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!