V Aleppu našli hřbitov těl se stopami mučení

aleppo-mV Aleppu byly objeveny masové hroby lidí se stopami mučení. Našli je ve čtvrtích města оsvobozených od islamistů. Rovněž byly nalezeny sklady s municí a těžkou výzbrojí. Oficiální představitel Ministerstva obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov uvedl, že výsledky ještě jen prvního průzkumu čtvrtí Aleppa, opuštěných takzvanou opozicí, by mohly mnohé šokovat.

Podle jeho slov byla objevena masová pohřebiště mnoha desítek lidí, kteří byli podrobeni krutému mučení a krvavé lázni. Mnoha mrtvým chybí některé části těl. Většina nešťastníků byla střelena do hlavy.

Konašenkov uvedl, že ve čtvrtích Aleppa osvobozených od islamistů bylo nalezeno sedm obrovských muničních skladů. Podle oficiálního představitele Ministerstva obrany RF by tyto zásoby stačily na vyzbrojení několika pěchotních praporů. "Interfax" uvádí, že bylo nalezeno i množství účetních dokumentů

Na nepatrném úseku území města byly objeveny tři tanky, dvě děla, dva raketomety a nespočet na koleně vyrobených minometů a reaktivních systémů. Podle slov generála, ještě i v posledních dnech před ústupem, v okamžiku, kdy ruští důstojníci organizovali přísun autobusů do čtvrtí Aleppa kontrolovaných islamisty za účelem jejich evakuace, islamisté kladli miny. Miny kladli doslova všude: u vchodů do budov, do automobilů, na ulicích, do motocyklů povalujících se na silnicích, dokonce i do dětských hraček.

Provádí se dokumentování zločinů islamistů v Aleppu, podle jeho slov hlavně proto, aby evropští dobrodinci takzvaných „opozičníků“ v Londýně a v Paříži si uvědomili, co jsou jejich chráněnci vlastně zač. Podle slov Konašenkova si musí uvědomit svou odpovědnost za jejich zvěrstva.

Představitel Ministerstva obrany RF konstatoval, že jediní, koho se zatím nepodařilo najít ve východním Aleppu, jsou takzvaní „dobrovolní záchranci“ od „Bílých přileb“. Ty už i předtím přijímali s velkou pompou v nejlepších domech Paříže a Londýna. A jenjen, že nebyli navrženi na Nobelovu cenu míru. Jejich činnost v Sýrii, to jsou pohádky, kterými západní politici několik let krmili světové společenství.

Konašenkov uvedl, že dokončení humanitární operace ruského centra pro příměří v Aleppu učiní konec množství mýtů.

26.12.2016

Zdroj: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2837234
9 Komentářů k V Aleppu našli hřbitov těl se stopami mučení

 1. martin bareš napsal:

  Tak. Tisknu si.

  • proud napsal:

   Spis se nad tim zamysli..........takovy hroby se nachazeji v kazdy valce,PROC??! To nebude veci generalu a velitelu,ale tech kdo ty zverstva delaji a proc,co z nich valka vyrabi a to "ze zrovna muzou"! Jestli to byli Nemci,Ukrajinci,nebo arabsky apacove jak vidis nehraje zasadni roli,byly by i u nas od nas?.......pravdepodobne,az me z toho mrazi.........a znovu me napada ona otazka"proc?"........

  • WIKINGER Petr napsal:

   LIDÉ SE PTAJÍ PROČ NÁS CHTĚJÍ VLASTNĚ VYVRAŽDIT

   protože námi zvolení zástupci se dělají hloupí a nyní i cenzurují,že Islám žádným náboženstvim neni,ale je to POLITICKÁ DOKTRINA,kdy masy držici v ruce návod na vraždění křestanů a ateistů,který nazývají KORÁNEM se pod podporou korporátního fašismu ROCKEFELERA a ROTSCHILDA,kteři je zásobují zbraněmi a vytvořili IS,vrhli na EVROPU. Pozabíjením vůdců pásu zemi,doposud nás před invazí chránicích SE MAJI VŠICHNI MU-SLIMÁCI DOSTAT DO VAŠEHO DOMU..Tento proces byl padouchy nazván krycim názvem Arabské jaro.

   VŠIMNĚTE SI,ŽE MU-SLIMÁCI V DUCHU KORÁNU NECITÍ ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA SVÉ MASOVÉ VRAŽDY A VŠUDE VOLAJÍ,ŽE NE ONI,ALE ALLÁH JIM TY MORDY NAŘIZUJE.TAK TO BUDE STÁLE A JEN ZMĚNOU STŘEDOVĚKÉHO NÁVODU NA VRAŽDĚNÍ- KORÁNU TO PŮJDE ZASTAVIT.

   Proto je na čase uvažovat jak postavit nenažrané miliardáře před soud a vzít jim jmění,které využivají k vyvoláváni válek a vražděné ještě včas než se jim podaři nás dalši válkou vybit tak jako to udělali při minulých válkách.

   TADY POMŮŽE,ABY SI VŠICHNI UVĚDOMILI,ŽE NELZE VOLIT KŘIVÁCKÉ HNUTÍ ANO,PŘEDSTAVITELE KORPORÁTNÍHO FAŠISMU.

   http://news.e-republika.cz/article3790

 2. J.T. napsal:

  Protože ti arabáši jsou jedna verbeš ať je to kteráchce strana. Islámisti, opozice, propozice, Aštár nebo Baštár, všichni jsou připravení řezat hlavy a vraždit. Je to prostě takoví míroví náboženství.

 3. pepe napsal:

  Na svete je 7.5miliard lidi kteri pouze konzumujou a pote serou.lide se rychleji rodi nez vymiraj prirozeneho predatora nemame tudiz jsou ve sve podstate valky dobre k eliminaci nadbytecnosti,my tezime s toho ze muzeme o neco dele tyto planetarni veci vyuzivat nez nam urcena eliminace zaklepe opet na dvere.jelikoz vime ze ani valky a konflikty neeliminujou dostatek lidi je potreba se k tomu postavit zodpovedne a rict si ze zdroje zde nejsou naporad a dle toho se chovat.

 4. Čtenář napsal:

  Slyšíte to ticho, jindy tak rozeřvaných lidskoprávních organizací?

 5. Ludmila napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=r5h9LJbMNZ4
  Procházka ' muslima' v Olomouci 23 12 2016

 6. petr napsal:

  Ale kdeže. Jen byli podrobeni tzv. zostřenému výslechu ble emerických definicí. Nebo už to přejmenovali na přátelský pohovor s umírněnou opozicí?

  Že při něm mnozí přišli o obě oči, nějakou tu končetinu a nakonec byli nucení se odebrat k alláhovi, to je zanedbatelný detail který různé Člověky v tísni, amnesty international ani amerického mopslíka OSN určitě nebude zajímat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!