Kdo profituje na válce s Ruskem?

Screen-Shot-2017-01-03-at-8.25.25-AM-300x232

Války nám jsou často podávány pomocí zavádějících informací.

Pokud jde o válku s Ruskem, absolutně neexistuje žádná optimistická varianta, aspoň pro 99,9% z nás. Skutečnost, že mnozí guruové, anonymní příslušníci výzvědných služeb a zbožňovatelé Hillary Clinton prosazují takové řešení založené na absenci veřejně přístupných důkazů toho, že Rusko se vetřelo do serverů DNC a Johna Podesty a získané informace poskytlo Wikileaks za účelem zvolení Trumpa, není nic než obrovský červený hadr. Takže, o co vlastně tady jde? Jak je tomu často v takových případech, za vším tím jsou peníze a moc.

Nejlepší a nejlapidárnější článek, který jsem až dosud četl, a který vysvětluje hybné síly za vší tou antiruskou a antiputinovskou hysterií, napsal před pár týdny Robert Parry z Consortium News. Příspěvek je nazván Udělat z Ruska nepřítele, a zde je z něj několik klíčových myšlenek:

Rostoucí hysterie ohledně Ruska se dá nejlépe chápat jako naplnění dvou potřeb oficiálního Washingtonu: vojensko-průmyslový komplex přecházející od války proti teroruk lukrativnější “nové studené válce” – a přímá hrozba, kterou prezident Trump představuje vůči zahraniční politice neokonzervativního liberálně-intervencionistického establišmentu.

Ovšem, v první řadě jde o to, že se zkrachovalý establišment pokouší udržet si moc s ohledem na opakující se katastrofy ve veřejném sektoru a všudypřítomnou korupci.

Hlaholením o ruské “hrozbě,” neokonové a jejich krvežízniví liberální komplicové, k nimž patří většina amerických médií hlavního proudu, mohou vymámit od Kongresu větší vojenský rozpočet. Tento pokřik rovněž uvede do pohybu blokující mechanizmus, který se dotkne jakýchkoliv významných změn, ke kterým by za Trumpa mohlo dojít v americké zahraniční politice.

Všechno toto manévrování je rovněž zdržovací taktika Demokratické strany při zkoumání příčin, proč došlo ke ztrátě tak mnoha bílých voličů z pracující třídy v takových tradičních tvrzích demokratů, jako je Pennsylvania, Michigan a Wisconsin.

Celonárodní předáci strany, místo toho, aby připustili svou vinu za to, že se rozhodli pro nanejvýš pochybného kandidáta a že ignorovali varovná znamení odporu veřejnosti vůči této volbě ze strany establišmentu, obviňují téměř kohokoliv jiného – od ředitele FBI Jamese Comeyho za to, že nakrátko oživil vyšetřování e-mailů Clintonové, přes kandidáty třetích stran, kteří demokratům odsávali hlasy, až po po archaické kolegium volitelů, které negovalo skutečnost, že Clintonová zvítězila v lidovém hlasování. A teď – konečně - Rusy.

Demokraté se teď vzrušeně vrhli do napadání Rusů, čímž svou stranu vzdalují od dřívější stylizace, že jsou stranou „mírotvůrců“ (tedy aspoň v porovnání s mimořádně válkychtivými republikány).

Potenciální střet obou stran v tomto ohledu – s Trumpem dávajícím přednost geopolitickému uvolnění a s demokraty burcujícími do další vojenské konfrontace – vyhlíží bledě pro demokraty, kteří se v dohledné budoucnosti sotva znovu postaví na nohy.

Jestliže demokratičtí předáci tlačí – ve spojenectví s neokonzervativními republikány – na požadavek eskalace nové studené války s Ruskem, mohou uspíšit rozpad strany na jestřáby a holubice, ke kterému by došlo, kdyby Clintonová byla zvolena, a ke kterému teď může dojít i tak, třebaže bez té výhody, že strana bude okupovat Bílý dům.

První zkouškou rodícího se spojenectví mezi demokraty a neokony může být to, že se Trump rozhodl jmenovat státním tajemníkem bývalého výkonného šéfa společnosti Exxon-Mobil, Rexe Tillersona, jenž neprojevuje niterní nenávist k ruskému prezidentu Valdimiru Putinovi, kterážto nenávist na druhé straně pohání demokraty.

Šéf mezinárodní firmy Tillerson, jak se zdá, sdílí Trumpův realistický pohled na svět, myšlenku, že obchodovat s rivaly dává větší smysl, než spekulovat tom, jak prosazovat jednu změnu režimu za druhou.

V posledních několika desetiletích si přístup na bázi „změny režimů“ osvojili jak neokonové, tak i liberální intervencionisté, a tento přístup byl uváděn do života jak republikánskými, tak i demokratickými administrativami. Někdy se tak dělo prostřednictvím regulární války, jindy prostřednictvím „barevných revolucí“ – avšak vždy pod idealistickým pláštíkem „podpory demokracie“, nebo „ochrany lidských práv.”

Ale problém s touto neoimperialistickou strategií spočíval v tom, že se jí fatálně nepodařilo zlepšit život lidí v zemích se „změněným režimem“. Místo toho jen prohloubila chaos v mnoha končinách Země, a teď dokonce destabilizovala i Evropu.

Řešením, jak by si ho představovali neokononové a jejich liberální krvežízniví komplicovové, je násilím cpát lidem po celém světě do chřtánu další a další „změny režimů“. Novým „velkolepým“ nápadem je destabilizovat Rusko, vyzbrojené jadernými zbraněmi, nasypáním písku do jeho ekonomiky a financováním co nejvíc antiputinovských elementů za účelem vytvoření jádra pro „barevnou revoluci“ v Moskvě.

Aby zdůvodnili toto riskantní schéma, široce rozdmýchali antiruskou propagandu a napumpovali ji desítkami milionů dolarů od daňových poplatníků. Tuto propagandu živí i vládní úředníci poskytující neoficiální instruktáže redakcím mainstreamových médií.

Avšak v případě předchozích plánů „změn režimů” neokonové a liberální jestřábi nikdy nedomysleli scénáře až do konce. Vždycky předpokládali, že všechno půjde jako na drátkách a že někteří dobře oblečení „opoziční předáci“ tvořící publikum jejich think-tanků snadno nastoupí do špičkových funkcí.

Vzpomeneme-li si na Irák, byl to miláček oficiálního Washingtonu Ahmed Dšalábí, který však byl prudce odmítán iráckým lidem. V Libyi to byla celá plejáda Amerikou schválených předáků „jednoty“, kterým se nepodařilo postavit zemi na nohy.

Na Ukrajině, Nulandové vyvolenec Arsenij „Jac-ten-kluk“ Jaceňuk, rezignoval začátkem roku po rozsáhlém nesouhlasu veřejnosti po tom, co prosadil drastické škrty v sociálních programech, zatímco Američany podporovaný režim v Kyjevě pokračoval v plundrování bohatství Ukrajinya v defraudování hospodářské pomoci Západu.

Robert pokračuje popisem svých pozorování během nedávné cesty do Moskvy, a poskytuje čtenářům významnou lekci ohledně “řízeného vnímání”, což není nic jiného než eufemismus pro propagandu.

Rovněž jsem podstoupil soukromý test ohledně toho, zda je Rusko takový policejní stát, jak ho líčí americká propaganda, zda je to země, která si toužebně přeje vymanit se zpod železného sevření Vladimira Putina (přesto, že tento má v průzkumech 80 % podporu).

Během své cesty do Evropy minulý týden, která zahrnovala zastávky v Bruselu a v Kodani, jsem si odskočil do Moskvy, kde jsem nikdy předtím nebyl. Co jsem tam našel, bylo velkolepé, překvapivě (aspoň pro mě) pozápadněné město, se spoustou amerických a evropských firem, včetně všudypřítomných McDonaldů a Starbucks. (Rusové podávají Starbucks gingerbread latte s malým zázvorovým keksem.)

Třebaže starší ruští úředníci projevili neochotu se v této napjaté době sejít s americkým novinářem, Rusko na mě neučinilo dojem tvrdě represivní společnosti. Za ty roky, co jsem reportoval o americké politice v El Salvadoru v 80. letech a na Haiti v 90. letech 20. století, jsem se naučil, jak vypadá policejní stát, a jaký je to pocit, když se po ulicích povalují hromady mrtvých těl. Nic takového jsem v Moskvě nezažil. Jen rušné moderní město plné lidí, starajících se o své věci, mezi prosincovým padajícím sněhem.

Přítomnost policie na Rudém náměstí v sousedství Kremlu nebyla ani tak masivní, jako v sousedství vládních budov ve Washingtonu. Místo toho se jasně osvětlené Rudé náměstí vznášelo v předvánoční slavnostní atmosféře. Obrovské kluziště bylo obklopeno malými stánky nabízejícími horkou čokoládu, hračky, teplé oblečení a jiné zboží.

Připouštím, že můj čas a mé kontakty s Rusy byly omezené – neumím rusky a většina z nich neumí anglicky – ale zarazil mě kontrast mezi pochmurným obrazem servírovaným západními médii a Ruskem, které jsem viděl.

Připomenulo mi to, jak prezident Ronald Reagan popisoval sandinisty ovládanou Nicaraguu jako „totalitární žalář“ s militarizovanými hordami připravenými vtrhnout do Texasu, ale co jsem viděl, když jsem přicestoval do Managuy, byla země třetího světa ještě se vzpamatovávající ze zemětřesení a jen chabě se bránící válce Contras, kterou Reagan proti Nicaragui rozpoutal.

Řízené vnímání” je jinými slovy princip, jímž se vláda řídí při jednání s americkým národem, jímž nás straší přehnanými historkami o hrozbách přicházejících ze zahraničí, a potom manipuluje naším strachem a nesprávným pochopením.

Riziko ohledně Ruska může být exponenciálně větší, než v případě Nicaraguy, Iráku nebo Libye. Jestliže budou Američané zahnáni do nové studené války, jejímiž argumenty jsou spíše mýty než realita, náklady budou minimálně biliony dolarů (10na dvanáctou), odsáté z domácích potřeb do rozpočtu vojensko-průmyslového komplexu. Ještě větší škodou by mohl být konec života na naší planetě, kdyby se některá strana přepočítala.

Takže když si demokraté kreslí svou budoucnost, budou se muset rozhodnout, jestli se chtějí s republikány přetahovat o titul „válečného štváče“, nebo jestli chtějí uvolnit napětí s Ruskem a začít řešit naléhavé potřeby amerického národa.

Mezitím odborníci na kybernetickou bezpečnost pohřbívají pod černou zem všechny ty smyšlenky o ruských hackerech, které nafukovala k prasknutí miliardáři vlastněná mainstreamová média.

V tomto ohledu nabízím několik postřehů z práce Roberta Carra, kterou je záhodno si přečíst: Souhrnná analytická zpráva FBI/DHS: Fatálně zpackané úsilí:

Souhrnná analytická zpráva FBI/DHS (JAR) “Medvědí step” byla včera vydána jako součást odpovědi Bílého domuna údajné vměšování ruské vlády do volebního procesu 2016. Zpráva nepřidává žádný důkaz o tom, že ruská vláda byla odpovědná za prolomení počítačů DNC, DCCC, e-mailových účtů představitelů Demokratické strany, ani za doručení výsledků takového prolomení organizaci Wikileaks.

Místo toho se uvádí seznam všech skupin, o nichž komerční firma pro kybernetickou bezpečnost tvrdí, že jsou vytvořeny Ruskem a které jsou házeny do jednoho pytle pod hlavičkou Ruské výzvědné služby (RIS), aniž byl předložen jediný důkaz o tom, zda takové napojení existuje.

Na rozdíl od Crowdstrike, firma ESET nepřipisuje APT28/Fancy Bear/Sednit Ruské výzvědné službě, ani jakékoliv jiné, a to z prostého důvodu. Jakmile se nějaký škodlivý kód umístí do počítačového systému, není už pod kontrolou hackera, který ho umístil, ani vývojáře, který ho vytvořil. Může být podroben reverznímu inženýrství, může být kopírován, modifikován, sdílen a může znovu nakazit jiný systém, znovu a znovu, a kýmkoliv. Jinými slovy - uložený škodlivý kód je použitý škodlivý kód!

Jestliže to může udělat ESET, mohou to udělat i jiní. Prohlašovat, jak to dělá Crowdstrike, že nějaký kód X mohl být použit výhradně ruskou vládou, je bezdůvodné a hloupé, když zdrojový kód může kdokoliv najít a použít.

Jestliže Bílý dům odtajnil důkaz, který spojuje úředníky ruské vlády s útokem na DNC, měl by ho předložit teď hned. Skutečnost, že to neučinil, znamená, buď že ho nemá, nebo že je utajený.

Jestliže je utajený, měla by se s ním seznámit nezávislá komise, neboť jinak celá tato záležitost obvinění proti ruské vládě vypadá víc a víc jako domácí politická operace v režii Bílého domu, který se spoléhá na opodstatněnost pochybné špionážní aféry vyfabrikované ziskovou firmou pro kybernetickou bezpečnost se skrytým záměrem prodat „domněnku jako službu“.

Když jsme při tom, Sharyl Attkisson poskytla tolik potřebnou další perspektivu celé této ságy ve svém příspěvku Osm faktů o “Ruských kybernetických útocích, kde uvádí:

4. Zdá se být obtížnou úlohou dokázat, že útoky “ovlivnily volby”, nebo “pomohly Donaldu Trumpovizvítězit” Například:

 • Někdo by měl dokázat, že desítky tisíc Trumpových voličů původně chtěly volit Clintonovou, ale změnily názor výhradně na základě e-mailů zveřejněných WikiLeaks.
 • Někdo by měl uvěřit, že e-maily byly zmanipulované tak šikovně, aby ovlivnily hlasování volitelů, ne však lidové hlasování (v němž Clintonová zvítězila).
 • Někdo by měl uvěřit, že e-maily nějak selektivně rozkolísaly voliče v klíčových nerozhodnutých státech, ne však ve státech, kde Clintonová zvítězila.

7. Bylo hlášeno množství kybernetických útoků proti institucím vlády USA, avšak žádné porovnatelné mediální pokrytí, ani žádná odvetná opatření ohlášená USA. Například:

 • V roce 2015 ruští hackeři napadli e-mailový systém Státního departmentu v kauze nazvané „nejhorší kybernetický útok všech dob“ proti nějakému federálnímu úřadu.
 • Rovněž v roce 2015 Americký úřad pro správu personálních záležitostí oznámil, že při zlomyslném kybernetickém útoku bylo ukradeno 5,6 milionu otisků prstů Amerianů.
 • GAO ohlásil, že v letech 2006 až 2015 vzrostlpočet kybernetických útoků o 1300 procent, z 5500 na víc než 77 000, u 24 federálních úřadů.
 • Loni v březnu hackeři čínské vlády pokračovali v zlomyslném modelu kybernetických útoků na americké vládní i soukromé sítě. Podle šéfa U.S. Cyber Command, Mikea Rogerse se Čína v rozsáhlých kybernetických útocích napíchla na americké výzvědné agentury s cílem krádeže informací a mapování kritických počítačových sítí, za účelem budoucích útoků v případě krize nebo konfliktu.
 • Přes aktivity čínských hackerů nepodnikla Obamova administrativa proti Číně žádné kroky za celá léta kybernetických útoků ve velkém stylu, které podle údajů úředníků stály národ miliardy dolarů na intelektuálním vlastnictví a na znehodnocených sítích.

Na závěr si dovoluji konstatovat, že mé myšlenky k této věci jsou nejlépe shrnuty na následujícím tweetu:

Překlad: Pokud mluvíte o třetí světové válce, musíte odhalit "zdroje a metody". Jinak o tom raději nemluvte.

Michael Krieger

Zdroj: https://libertyblitzkrieg.com/2017/01/02/who-benefits-from-war-with-russia/
220 Komentářů k Kdo profituje na válce s Ruskem?

 1. Rocco napsal:

  Julian Assange ve včerejším interview na Fox News doslova řekl, že Rusko není zdrojem hacknutých emailů, ani žádná státní strana. Bílý dům a zpráva Medvědí step o údajném vměšování ruské vlády do volebního procesu 2016 v USA tedy lhaly. Omluví se prezident Obama veřejně Rusku za své pomluvy?

  “We can say, we have said, repeatedly that over the last two months that our source is not the Russian government and it is not a state party,” Assange said.
  http://www.foxnews.com/politics/2017/01/03/assange-russian-government-not-source-wikileaks-emails.html

  "We published several ... emails which show Podesta responding to a phishing email," Assange said during the first part of the interview, which aired on "Hannity" Tuesday night. "Podesta gave out that his password was the word ‘password’. His own staff said this email that you’ve received, this is totally legitimate. So, this is something ... a 14-year-old kid could have hacked Podesta that way."
  http://www.foxnews.com/politics/2017/01/04/wikileaks-assange-14-year-old-kid-could-have-hacked-podesta-emails.html

  • benmil napsal:

   Připusťme hypoteticky, že Rusko BYLO zdrojem hacknutých mailů. Co je horší, hacknout maily, nebo se s padělaným rodným listem vetřít do nejvýznamnější funkce nejvýznamnější země světa? Jaké sankce jim vyhlásíme? Co jim sestřelíme?

 2. Sasin napsal:

  Harpagondechajci!!! Další otázky?

  • hačačá napsal:

   Jo máme otázku a netýká se číňanky, co se pré 30 let sytí hroudami hlíny:

   V okolí přišel tento podezřelý dopis od mluvících slepic (nebo prasat z Farmy z vířat a trollů, co se naučily psát).

   Máme vůbec poslouchat mluvící slepice?
   - legenda praví, že jde o slepice, které tím, že dokáží mluvit...o sobě nabyli vysokého míněno v tom smyslu, že je slušné mluvit do všeho ostatním mluvícím slepicích a celoživotně po nich něco chtít...), citace:

   "Vážená klientko, vážený kliente,
   věnujte, prosím, tomuto sdělení poornost, měníme číslo účtu, kam posíláte álohy na dravotní pojištění.
   Na základě změny ákona č. 218/2000 Sb. jsou všechny zdravotní pojišťovny povinny vést své účty od roku 2017 u České národní banky.
   Ke splnění této zákonné povinnosti ---- zřídila bankovní účet u České národní banky, pod číslem ----
   ....
   Na uvedené číslo účtu posílejte, prosím, platby pojistného na zdravotní pojištění od 1.1. 2017, nezapomeňte si tedy včas změnit svůj trvalý příkaz.
   Stejně jako doposud uvádějte, prosím, u platby jako variabilní symbol Vaše rodné číslo, abychom dokázali rozpoznat, že se jedná o platbu právě od Vás.
   Věřím, že tuto změnu přijmete s pochopením."

   ---Dále následovalo oznámení:
   ..."povinny od platby pojistného za měsíc leden 2017 zvýšit úhradu pojistného z dřívějších ---- Kč na částku ---- KČ."

   • vilimek napsal:

    Jde totiž o to, zdalipak se to má považovat jen za (nesrozumitelné) kdákání slepic.?.(cca na té úrovni)

    Otravnejch slepic co kdákaj do života jinejm...

    Protože Malej princ, když ještě byl se mnou...mě naučil:

    „Bral vážně bezvýznamná slova a byl proto velice nešťasten.“

    A v tom snad nemá někdo zájem...?

 3. Ivana napsal:

  Všechny snahy o démonizaci Ruska jsou jenom dobrou zástěrkou pro prodej amerických zbraní.

 4. lukaš napsal:

  Nikdo nechce USA demokracii dobrovolně,tak ji musí prosazovat zbraní.
  Byly doby,když USA výsadou byla hospodářská pomoc,ta skončila a je po přátelsky nakloněných zemích.Už nestačí dosavadní kolonie,proto tohle všechno zbrojení,okupovat další kolonie.Na té cestě narazily na schopného a tvrdého protivníka,tak je snaha,lépe a více vyzbrojit spojence.

  • benmil napsal:

   Ani hospodářská pomoc nebyla nikdy nezištná. Ano, pomůžeme vám, ale vy budete za to tančit podle našich not.

   • lukaš napsal:

    benmil.
    Přesně tak jsem to myslel,ale je lepší vyvážet potraviny do světa,než bomby,pak se líp tancuje,než po výbuchu bomby.

    • proud napsal:

     Abys je mohl vyvazet,musis je nejdriv mit,nase 120% potravinova sobestacnost je uz 27 let historii,ted uz vyrabi mr.Babis,ten Slovak co sedi v Cesky vlade a skupuje s nasim souhlasem Cekou zemi, jen pro bioplynky na drazsi benzin............

     • lukaš napsal:

      Pro proud.
      Jak už někdo napsal u nás jsou dotace na útlum zemědělské výroby,aby neleželo tolik ha ladem,tak podle EU máme pěstovat řepku jako biosložku do PH.Podobně je to s pěstováním kukuřice pro bioplynky.To samé bylo zabráním půdy pro FE.S tou řepkou u dieselů mám špatné zkušenosti,omlátil bych to někomu o hlavu a účty za opravu posílal vládě.Přitom je ta biosložka dražší než z ropy.

 5. Léčitel napsal:

  Spíše bych se zaměřil na ekonomiku USA a co se s ní nechá udělat. To je daleko důležitější než nějaké "ruské" hypotetické kyber útoky.
  Astronomický dluh USA může při neopatrném "zacházení" destabilizovat celý svět.

 6. Maroš napsal:

  Bratia Česi a Slováci! - aby sme sa znovu neocitli v rovnakých sračkách, ako v roku 1938 kurva!

  http://freedomeurope.eu/nemecka-vlada-zmenila-ustavu-utocna-valka-ze-strany-brd-od-01-01-2017-neni-trestnym-cinem/

  • WIKINGER Petr napsal:

   ANO PANE MAROŠ NĚCO KŘIVÁCI PŘIPRAVUJÍ

   naši už telefonovali do BUNDESTAGU.,pátrá se co tam tak rychle slepují a proč.Výsledky můžete sledovat pod Studiem REPORT.Kdo dokáže být reportérem investigativcem tak dotoho.

   • Maroš napsal:

    WIKINGER Petr
    1/ Očakávaný návrat Nimroda - 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=uIDnbfS76YQ

    2/ Zlatý tribút!!! - technologické zlato pre Annunaki - toť dôvod nášho zotročenia!
    Kvôli jeho - SUPERKONEKTIVITE!
    https://www.youtube.com/watch?v=e15os2qzkVw

    • WIKINGER Petr napsal:

     MAROŠI,DEKUJI ZA VIDEA,

     Věřim,že potřebujete vzor a pan Robejšek vám tak může připadat.Několikrát jsem s ním mluvil a jeho ideál je poslepovat načisto zašlapané zbytky tzv.pravice tedy ODS a TOP a kdovíkoho ještě,které byly použity očividně jednorázově jako toletní papír. Zdá se,že ty zbytky zůstanou tam,kde jsme je my voliči odhodili.On působí dnes svým snem,že se mu podaři slepit ty křiváky tak řikajíc vteřinovým lepidlem a posebírat snad k nim i celou polit.třídu ŠMEJDŮ docela směšně.

     NEDOKÁZAL DOPOSUD VYTVOŘIT ANI OPRAVDU NOSNÝ PROGRAM A JAK VŠICHNI VIDÍ JE TO KECALISTA.

     • jop napsal:

      Wiki

      keď sa vyjadruješ takto, dá sa to čítať a súhlasím s tvojimi argumentami.
      Robertek je len ďalší politický smrad, za ktorým stoja smradi z Penty

  • WIKINGER Petr napsal:

   MAROŠI,ZKUSTE SE ÚČASTNIT OPRAVDOVÉ INVESTIGATIVNÍ ČINOSTI

   a pokud to dovedete ukažte,že jste dobrý borec a najděte,kde ti Skopčáci začantrošili a schovali ty zákony,aby za ty svoje tamní křivárny nebyli potrestáni a co tam vlastně pečou zase za chcípárny..

  • WIKINGER Petr napsal:

   VŠÍMÁME SI,ŽE PANE MAROŠI MÁTE PŘEHLED

   jen malé upřesnění.BRD nemá opravdovou Ústavu,ale jen Základní zákon-Grundgesetz.Německo podepsalo jenbezodmínečnou kapitulaci,ale ŽÁDNOU MÍROVOU DOHODU.Tim totiž ušetřili peníze za REPARACE.Má to za následek,že BRD existuje jen DE FAKTO a ne DE JURE.Proto zůstáva okupační zůnou a MERKEL je vazalka.Navic tisíce tun zlata,které Německo vlastní je v USA.Pokud nebude kancléř či kancléřka poslouchat zlato nedostanou.Proto dělají Němci to co se jim nařidí-nejsou žádným státem s platno a opravdovou Ústavou.

   DŮKAZ PRO TOTO TVRZENÍ NAJDETE V SAMOTNÉM ZÁKLADNÍ ZÁKONE VIZ ČLÁNEK
   146 který praví.

   PLATNOST ZÁKLADNÍHO ZÁKONA.Tento ZZ ztratí svoji platnost v tom dnu,kdy vstoupí v platnost ÚSTAVA,která bude odsouhlašena německým lidem a jejich svobodným rozhodnutím.

 7. Maroš napsal:

  Místní ryby z Fukušima vykazují vysoký level radiace a japonská vláda zde zakázala lovit ryby na účel jídla. Když se podívate na tuňáka nebo balení lososa, najdete zde informaci, která vám říká, kde byla ryba ulovena. Je to velmi podstatná informace, protože nyní budete schopni rozpoznat, jestli byla ryba ulovena v oblasti radiace. Pamatujte, že ryby které byly ulovena v oblastech: FAO 61, 67, 71, 77 a 87 jsou z radioaktivních oblastí a jsou označeny červenou barvou!
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9520-konzumace-radiaktivni-ryby-fukusimma-jak-poznat

  • Definitiva napsal:

   Jedzte ryby z Fukušima, telo treba trénovať, aby bolo pripravené na zvýšenú radiáciu, máte väčšiu šancu prežiť hry bohom nevyvolených.

   • vilon napsal:

    človeče, ty nie a nie definitívne napísať roumný príspevok, iba ak podjeb. Ako máme definitívne poznať, či ryby sú rádioaktívné. Proudova odpoveď je nedostatočná, uvažujem o kúpe dozimetra, možno to pomôže.

    • proud napsal:

     Bejt tebou,tak se tim netrapim,nikde stejne nenajdes odkud ryba pravdive je,specialne u ryb ze "spornejch mist",prece si dodavatel "sam nevypusti rybnik",navic muze migrovat. Resenim je konzumace ryb sladkovodnich dalsi reseni je postoj k jidlu jako takovej,ale to uz je na dyl a ne pro kazdyho,nic ve zlym.Jako priklad se da uvist treba voda,nekomu z louze nebo mocalu ublizi,jinymu ne,duchovni energeticka zalezitost,stejny plati o jidle.Pro vetsinu nesmysl ;-).

    • Maroš napsal:

     vilon - než sa tu objaví tvoj trollský dvojník - po roku 1986 sme tu v tomto regióne rádioaktivitou imunizovaní až až - jedným zo spôsobov účinnej očisty je, keď náš mozog vie o tomto bordeli a ak nepodľahne panike a strachu - dokáže si - mentálne, spustiť podvedomé a veľmi účinné čistenie organizmu - viď pot a stolica v období strachu, a pot a stolica v období pohody. Aj chemtrails zabije tých, ktorí netušia - tých nasratých a vedomých už ťažko.
     U rýb je omnoho väčší problém ortuť, olovo a pesticídy!
     Kto chytá ryby v priehradnej nádrži - hlavne ryby dna, je samovrah. Vidiecke rybníky - samý pesticíd z okolitej pôdy.

  • proud napsal:

   Ale no tak,je to prece prosty,jakmile vidim ze v obchode mrazak sviti,je mi jasny,ze obsah je radioktivni:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Pepan napsal:

    Přímá trefa do černého, nebo do světlého? Já nevím a ptát se nechci ale trefa to je.
    Prostě amíci si mysleli, že si mohou po světě dělat co chtějí protože těch základen mají nasetých až něúrekom ovšem neznají historii Evropy jinak by se nekasali na Rusko, od Rusů každý kdo se jim dral na jejich území dostal přes držku a historie se opakuje v americké hysterii.

    • benmil napsal:

     Jenže amíci se na jejich území drát nebudou. Pošlou Estonce, Ukrajince a Čechy, případně jiné blbé národy. A drony, aby stateční američtí hoši nedostali přes držku.

     • proud napsal:

      Aby se ti statecni americti hosi ale meli kam vratit,respektive to co z nich zbude :-))

      • proud napsal:

       To co Amerika rozjizdi,je totiz cira sebevrazda!

       • proud napsal:

        Rus jim ukazal nejednou pri ruznejch jakobytrenicich v poslednich 2 letech ze jsou proti jeho technice jen rozervany usmrkankove a to dobre vedi ze neukazal zdaleka vsechno a stejne se chovaj jak maly rozmazleny parchanti,nechapu je..........

        • milacekstatu napsal:

         Když by se ještě po několik generací ponechaly státy...tak by třeba se mohli v nich vyvinout úplně odlišné druhy...jako naprieklad:
         ---homo bohemicus
         --- homo americanus
         ---homo chinensis
         --- homo russia
         ---homo slovakia
         ---homo germanicus
         ---homo merovigian
         --- etc.
         Každý se specifickými vlastnostmi a zároveň dost jednotnými ve SVÉM rámci, že by se mohlo říkat:

         "RUS" (homo russia russia) ukazuje nářadíčko Amíkovi (homo americanus)...kdo ho má většího...
         Ačkoli tím spíše pomáhají předvádět se (livechat) homolangmačongům - ty je maj menší ale i tak. A co jako, taky se svět nezbořil.

         Můžete se přidat komu fandit a povZBUZOVAT.

        • proud napsal:

         Jen ukazujes jak az jsi naprosto pitomej a pletes si stat,republiku i kolonii v jednom mismasi,tahni zpatky do skoly:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),a nezapomen si dat poradnou davku..........

        • proud napsal:

         Vzdycky me dojme,ze existujou az takovy blbci.......

        • StatMeMaRadAJaHo napsal:

         proud,

         táhnu i ze školky do školky-jenže..některý věci jsme ještě nebrali, takže nevim, co značej.

         Paul např., použil termín, kterej vůbec nevim:

         "icik"

         Jen mi to něco připomíná podvědomě, ale povědomí o tom nemám...asi.
         Co to je? Kdokoli může osvítit. DíííííííííííKES.

         Ale něco už vim:

         "PRÁCA" - pojem označující
         "SCHOPNOST TĚLESA KONAT PRÁCI V JEJICH ZÁJMU."

         Možná by se to dalo zestručnit na pouhé:
         "Schopnost konat v jejich zájmu."

         "Schopnost" je však zásadně podmíněná vhodností a vybaveností podmínek, atd.

     • lukaš napsal:

      benmil.
      Přesně tak,evropané mají bojovat za USA zájmy.
      Proto se Evropa tolik vyzbrojuje,osazuje raketami,aby Rusko na tak krátkou vzdálenost,nestačilo reagovat.Balistické rakety dlouhého doletu,lze lépe zachytit a možná i likvidovat a to vědí obě strany.Proto si Američané troufají,že jsou za vodou.

      • jan nowak napsal:

       .. homo proude
       než si nás koupíš wše-cky
       tak musíš uKÁZAT CECKY ( • )( • )

       • proud napsal:

        Na co,kdyz uz jsi je ukazal ty............. :-)))

       • nepritelnaslouchanotakmyslisito napsal:

        Myslím, že jsem objevil další druh:

        homo grafomaniacus webofilius,
        zatím kvůli málému množství prostudovaných jedinců si může dovolit mít i své vlastní jméno (Jako má např. "Lucy"): "Nowakovič"

   • jan nowak napsal:

    Pro proud.. : )))))))))))))))

 8. Maroš napsal:

  Proude - v Johannessburgu sa v roku 2002 super-elity dohodli na 2 miliardách ľudstva - jedna elitná, druhá obslužná! Samovražda každého je preto vítaná!

  • proud napsal:

   Nerikam ze to neni mozny,ale nejak moc mi to nehraje technicky,prece jen je lepsi nechat nas s timhle umyslem "chcipat" pomalejc abysme se stacili zahrabavat a rozkladat,spalovat.........

 9. Maroš napsal:

  Kto profituje na vojne?! TECHNOLOGICKÝ FAŠIZMUS!
  https://www.youtube.com/watch?v=uuqBd2vZ7oY

 10. Maroš napsal:

  Bližšie k eliminácii parazitického globálneho mocenského systému v Antarktíde - plánovanej po dohode s Alianciou Sfér - na 11. január 2017!
  Video čas - 1:31:46
  https://www.youtube.com/watch?v=Khkp6IDlC-0

  • jop napsal:

   Maroš

   a ak 11-teho januára, teda o pár dní k ničomu nedôjde, tak čo?

   • proud napsal:

    Nedojde!

   • Maroš napsal:

    Jedna vec mi je podozrívá - rok 2017 má v numerológii číslo 1, teda 11.01.01 je opäť nejako okultný. Čo sa týka toho, či dôjde, alebo nie - my sa o tom dozvieme až o..., a periféria ICH moci bude zotrvačne fungovať ešte dlho po. Len - to trvalo chemtrailsové nebo je ozaj dymová clona toho, čo sa nám odohráva nad hlavou. Ak dali dole 5 evakuačných lodí, určite to boli kolosy, s vlastnou ochranou, a musel to byť riadny ohňostroj.

    • proud napsal:

     S "mimonema" bych byl hodne opatrnej,zklamani je potvora:-)

    • jop napsal:

     Proude,

     ja dopúšťam že nad tým globálnym prediktorom sú nejakí mimoni. Je to jedna z mojich pracovných hypotéz. Lebo nechcú do kozmu vypustiť také stádo kapitalistických agresívnych blbcov akým je ľudstvo

     Ty ako?

     • proud napsal:

      Taky dopoustim "mimone",ale ne kosmicky.........nybrz ze Zeme,jako jsme my,ale, "odjinud".......rikam jim pracovne "puvodni lidi".

      • O napsal:

       Jop,

       bon voyage

      • jop napsal:

       Proude
       to je moja druhá pracovná hypotéza.
       Tretia je že niečo prežilo spred potopy.
       Ja mám tých hypotéz viac, niektoré končia chlapcami od ročildov a ich volnou rukou na tejto planéte, iné končia priamym riadením mimoňmi aj tých chlapcov od ročildov

       • proud napsal:

        "Tretia je že niečo prežilo spred potopy."....... ;-),ano,prezilo,to co ma tu potopu primo na svedomi!A vubec likvidace civilizaci pred nami.

        • proud napsal:

         "Sef" je zprostredkovane porad s nami,vi o kazdym hnuti a neustale podle potreby "koriguje".Az nepujde korigovat,prijde "konec sveta" a "povstanou"(vypusti) novy otroci a kolobeh zacne zase od zacatku.........pokolikaty uz? To vi jen on sam.

        • proud napsal:

         Ma to logiku jope? ;-),poohlidni se po nejstarsich rukopisech,co rikaji........

        • jop napsal:

         Proude

         ano,prezilo,to co ma tu potopu primo na svedomi!A vubec likvidace civilizaci pred nami.

         To by museli byť moc technicky vyspelí, podla mňa skôr prehrali vojnu ktorá zničila planétu potopou. Oni to prečkali v podzemných bunkroch a riadia to znovu.
         S predošlými civilizáciami nemajú nič spoločné, sú to len potomkovia predpotopnej. Možno prežili nie pod zemou ale niekde v nejakej paralelnej bubline a vrátili sa pre nových otrokov

        • proud napsal:

         Patrne jedina moznost jak to zvratit je projit polama a odhalit vsem jak jeho,tak hlavne to jak to vsechno funguje........

        • proud napsal:

         Jisteze jsou technicky vyspeli,a hlavne to maj zarizeny tak ze se schovavat v nejakejch bunkrech vubec nemusej!Staci jim hlidat poly........

        • proud napsal:

         .....a hrat si na "boha",nebo "dabla" podle potreby a situace........

        • jop napsal:

         Proude

         Sef“ je zprostredkovane porad s nami,vi o kazdym hnuti a neustale podle potreby „koriguje“.Az nepujde korigovat,prijde „konec sveta

         Pamätáš ako sme tu hovorili, že obslužné americké elity sa urvali z reťaze globalistov a tí nevedia ako ich priamo riadiť?

         Možno aj tí súčasní globálni prediktori sa urvali z reťaze toho tvojho potenciálneho šéfa.
         Potenciálny preto, lebo to je u mňa tiež jedna z pracovných hypotéz

        • jop napsal:

         Proude

         v nejakejch bunkrech vubec nemusej!Staci jim hlidat poly

         mne sa to nezdá na priamy vstup na póloch, skôr si myslím že kvôli elektromagnetickému polu Zeme a jeho vyústení a vstupe na póloch tam je ľahký preskok do inej paralelnej bubliny

        • proud napsal:

         Zni to jope jako sileny sci-fi,ale jen do ty chvile kdy si zacnes davat dohromady souvislosti,i ty zdanlive nesouvisejici,pak ti to zacne davat logiku.Treba chemtrails,mas snad za to,ze by byly neco platny na povrchu Zeme se vsema sferama a kosmem okolo? nENI TAKOVA SILA CO BY JICH DOKAZALA VYPRODUKOVAT DOST NA TO ABY TO VUBEC ZACLO BEJT ASPON MISTAMA ZNAT,JINA SITUACE OVSEM NASTAVA VEVNITR,kde jsou moznosti ohraniceny,jde to i lip kontrolovat a ovladat,a podobnejch prikladu,nakonec i ta potopa je jednim z nich se da najit vic,sorry za caps.........

        • proud napsal:

         jope,abys tomu lip porozumel,vem si tuzku a namaluj si velkej kruh,do nej namaluj o neco mensi a vyznac si poly,jeden uzavri,do stredu namaluj malej krouzek,kolem nej par dalsich,jeste mensich,ten vetsi krouzek je cerny slunce,ty mensi,nam viditelny planety.Cerny slunce(SS,schwarze sonne)je projektor nocni oblohy,zaroven clona umelyho slunce abys mel dny a noci atd,jak ji to umely obiha.........Vysledek je takovej,ze co ti dovnitr napumpuju,to tam mas,co ti pustim na projekcni plochu(SS) to vidis.Je to celkem prosty ve svy slozitosti......

        • proud napsal:

         Oni zijou na plasti zvenci,my zevnitr,takze "puvodni lidi" jsou nasima pravejma "protinozcema",a ne australani:-).Plaste je samozrejme provrtanej tunelama,o tech se nakonec i vi,muzou se dostat kdykoliv prakticky kamkoliv.

        • proud napsal:

         Ovsem nikomu to netlacim,sam si badam a skladam si stripky puzzle..........

        • jop napsal:

         ja viem o čom hovoríš, teóriu dutej Zeme som tiež dosť obmyšlienkovával. Dopúšťam všetko, ale je moc zložitá aby bola úplne pravdepodobná.
         Že sme len velká kozmická loď v obyvateľmi vnútri.
         Ale v takom prípade tiež môžeme byť aj kozmické väzenie, že duše alebo myšlienkové polia všetkých kozmických väzňov sú vložené do ľudského tela a my sme tu za trest a ničíme sami seba, tu niekde vnútri planéty ako väzenie bez dozorcov.

         Moc filozofie, lebo ak sme väzenie alebo kontrolovaný laboratórny pokus, tak nemáme šancu zmeniť to parazitické prostredie tejto našej väzenskej spoločnosti. Lebo sme potrestaní.
         Potom neexistuje žiadna slobodná vôľa, len sme len väzni alebo laboratórne škrečky

        • proud napsal:

         Zadna kosmicka lod,normalni planeta,zivot je uvnitr i venku,vsechno nasvedcuje tomu ze jsou prakticky vsechny planety duty,zrejme az na vyjimky potvrzujici pravidlo.Tu dutost a zivot venku potvrzuje i onen zakaz pouzivani atomovejch zbrani,zrejme to na ne venku neblaze pusobi ;-),to jsou prave ty "stripky" ;-).A je toho mnohem vic,vcetne mereni a vypoctu.......

        • proud napsal:

         Premejslej,Orwell,je neco lepsiho nez lidska farma kde se "zvirata" sami obstaravaj,rodej,krmej,uklizej po sobe a ty jen chodis a beres si jejich praci?.............. ;-)

        • jop napsal:

         ale čo tí zvonka môžu potrebovať od zvierat zvnútra?

         Suroviny?
         Pri ich nutnej technickej vyspelosti už musia mať konventory hmota-energia, takže suroviny nie.
         Čokolvek materiálne zvieratami vyrobené? Pochybujem.
         Jedine ak našu energiu, nejakú formu ktorú vytvárame a nevieme o nej, a oni sa kŕmia.

         Ak by si prišiel do afriky k tlupe goríl v pralese, čo by si od nich Proude potreboval? Veď tie gorily nie sú schopné nič potrebné pre teba vytvoriť.

         Čo môže potenciálna rozvitá civilizácia od nás potrebovať?
         To je jedno či žijeme v dutej planéte alebo nie, čo môžu rozvinuté technicky bytosti potrebovať od primitívov ako sme my?

        • proud napsal:

         To nevim jope,ale neco to bude,neco bez ceho se neobejdou,nebo jsou na to liny...........

        • proud napsal:

         " Veď tie gorily nie sú schopné nič potrebné pre teba vytvoriť."...............kdybych byl taky gorila,ale chytrejsi,pak treba genetickej material,nahradni dily,sluzebnictvo,a mohl bych se valet a zivili by me............je toho spousta,treba i ta energie kdyz bych si ji umel brat.A jak by uz nechteli,staly by se moc chytrejma,cak,zlikvidoval bych je a nasadil si novy,primitivni,zas by byl par tisic let pokoj.........

        • Sasin napsal:

         Třeba by vás Jope mohli zahřát, pohladit nebo i více.. Všichni z vašeho šestipatrového řízení by se mohli vystřídat. Muheeeeeee

        • NOOWak napsal:

         "kdybych byl taky gorila,ale chytrejsi,pak treba genetickej material,nahradni dily,sluzebnictvo,a mohl bych se valet a zivili by me…………je toho spousta,treba i ta energie kdyz bych si ji umel brat.A jak by uz nechteli,staly by se moc chytrejma,cak,zlikvidoval bych je a nasadil si novy,primitivni,zas by byl par tisic let pokoj…"

         Porude, nevim teda jestli tys nepochopitil jenom tu "intelektuální potenci" (ačkoli i to je sporný), že by se teda zrovna projevovala nějaká vyrovnaná "emocionální potencionalita"...jsem si ZATÍM nevšiml. Stala se někde chyba nebo patříš na jinou "stranu" než si myslíš?:D

        • noowak napsal:

         Jéééé ty jsou tak roztomilý, necháme si je?

        • jop napsal:

         Sasin

         Třeba by vás Jope mohli zahřát, pohladit nebo i více.. Všichni z vašeho šestipatrového řízení by se mohli vystřídat

         divne píšeš, prečo to smeruješ na mňa? Moju logiku z príspevkov určite chápeš, čo ja mám spoločné s nejakým tvojim "šestipatrovým řízením"?

         Noowak
         „intelektuální potenci“
         „emocionální potencionalita“…
         nerozumiem

         Proude

         jedine ak vytvárame nejakú emocionálnu životnú energiu, ktorou sa živia.
         Nič iné ma reálne nenapadá

        • Sasin napsal:

         Jope, každej gdo se štítí vlastních podílů na neprodejné půdě a rozpočtu, o kterýchžto bude rozhodovat svými vlastními potřebami chce ve skutečnosrti mnohapatrové řízení mocných nad nemocným sebou, kteří budou rozhodovat o něm za něj. Tak to opravím, pětipatrové?

        • jop napsal:

         Sasin,

         odkial si zobral že ja sa štítim neprodejných podílu na púde?
         Ja som plne za, ja by som presne ako ty dal každému občanovi štátu podiel v štáte. Nielen na pôde, ale aj na škole kde sa učia jeho deti, aj na ceste ktorá je v jeho okrese, aj v divadle kde by dostal každý rok lístky. Ale musel by každý prispieť na nejakú formu odmeny tomu hercovi, na opravu tej cesty aj školy, na plat tých učiteľov.

         Ja nie som proti tvojej myšlienke, len ty stojíš iba na Štarte a do ciela musíš urobiť množstvo krokov.
         Tvoj podiel je len zdvihnutie nohy zo štartovacej odrážačky.
         Lebo musíš nielen každému dať, ale o tie podiely sa aj treba starať, aby dávali niečo pre spoločnosť. Musíš mať solídnu organizáciu práce, efektívne fungujúcu ekonomiku aby tvoj podiel nezasral sused svojou neekologickou výrobou ako v Číne.

         Urobil si len prvý krok a myslíš si že ja som proti?
         Ja som za, domýšlaj to ďalej, robme to spolu, ja ti pomôžem.
         Ja sa stále chcem stretnúť a pomôcť tak každému z nás kua.

         Ďalší problém: Pôda nepatrí štátu, majú ju v rukách súkromné osoby, už dosť cudzincov sú vlastníkmi pôdy.
         Ako chceš pôdu dostať najprv do rúk štátu, aby ju následne mohol rozdeliť svojim občanom.
         Veď to musíš urobiť vyvlastnenie všetkých majiteľov pôdy, aj tých čo na nej vyrábajú potraviny, aj všetkých špekulantov.
         Následne ak zoberieš pôdu od výrobcov potravín, kto tie potraviny bude vyrábať? Ty? Ja?

         Máš to silne nedomyslené, skús to domyslieť, tu ti môžem pomôcť. Len už niečo konečne začnime tvoriť.
         Pre nás tvoriť to, čo je naozaj poctivé a čestné pre tú obrovskú ožobračovanú masu národa.

        • proud napsal:

         jope,to neres,doted nevim co je neprodejnej podil na pude a ani nad tou picovinou dal nepremejslim,kdyz to neumi popsat naprosto jasne,tim se nevzrusuj,je to jeho divna cestina ktery kazdej nerozumi.:-)))).Ja mam radeji kdyz bude vsechno patrit vsem a budou si na tom pro sebe makat a mit z toho,delit se o to rovnym dilem,a o vsem si taky sami rozhodovat,strucne a jasne.:-).Ovsem k tomu potrebujou odbornej management,bez toho to nejde at se to komu libi,nebo nelibi,odbornici vzdycky byli,jsou a budou potreba.Jenze jsou to chytry hlavy na ledacos,tak musej bejt pod kontrolou,dokud sami neprijdou na to,ze tahnout se vsema je nejlepsi.

        • zamilovany-stat napsal:

         Jope, emocionální potence - těžko se vysvětluje co to je, ale můžeš vidět když to někde absentuje... např. zrovna porud neoplývá zrovna citem...-je to studijní exemplář. Ikdyby měl nakrásně rozvinut intelekt (jakože čože?,D), tak EM P postrádá (a není ojedinělej případ). No a když ti něco chybí, tak chceš ne?...uzmout nebo se dostat do toho vlivu...nebo si to přivlastnit a tak.

        • proud napsal:

         Krasna studie od obzvlast erudovanyho:-))))))))))))))))))))))

       • Sasin napsal:

        Jope, hodím to moudro dolů, ať mají místo plačky co budou brečet, že si nebudou moci zvolit svého oblíbeného otrokářa.

 11. jan nowak napsal:

  Tak schwálně.. 11.1. w 11:11 Zde !

  STŘEDA k tomu , huhůů : ))

  • proud napsal:

   Jsem zvedavej Nowaku,kdy lidi sami od sebe prijdou ve velkym na to,ze se samo neudela a ze za nas to taky nikdo delat nebude.Porad je to asi prilis mnoho na pochopeni:-)).Vxdyt je tady tolik a tak dobrejch vsemohoucich pomocniku,treba panbicek,mimoni,andelickove,vsichni svati a tak podobne,svati uz tolik nefungujou,tak nastupujou mimoni a jejich alince:-)))..........co na tom,ze na nas uz tisice let vsichni ti fiktove serou:-)))))))))),vira je holt vira a oblbovani je oblbovani:-)))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Neni to perfektni strategie,ucit lidi nespolehat se sami na sebe?On to za ne prece uz nekdo vyresi.......vzdycky GP jmenem kohokoliv,a hlavne pro sebe :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Jop - genetický potenciál emocionality

   • proud napsal:

    Taky pro tebe Maro neco mam,umirnenyho muslima i s titulkama: http://www.klara-news.cz/sites/klara-news.cz/files/umirneny_muslim.mp4

   • nekdystacizesenecolibi napsal:

    Jednak to, ale to není zdaleka všechnO.
    Co si slibuješ třeba od psa?...

    "Pár přátel stačí mít,
    co uměj..za to vzít...
    a nepřestanou hrát...
    když nemáš chuť se smát.
    Jen opři se a vstaň a rvát se nepřestaň,
    vždyť někdy stačí říct jen dál smaž- ty na to máš.."

   • Maroš napsal:

    Inak - dišputy treba, ale po ruke je pomerne ucelený info materiál. Anunakiom zrejme iné entity skrížili plány so zlatým tribútom - Jaroslav Chvátal, ABSOLUTNE NEUVĚRITELNÉ č. 63
    https://www.youtube.com/watch?v=0xSmWsgZgoY

   • jop napsal:

    Maroš

    Jop – genetický potenciál emocionality

    stále nechápem, na mňa musíš viac písať aby som pochopil

    • Maroš napsal:

     Jop - čo by mohli od nás chcieť
     1/ argentum astrum - plemenná dispozícia plemena Krista, Svetla - v šišinke existuje ešte malé centrum, ktoré produkuje a.s. - kvázi hormón-endorfín, ktorý v tranzetzv. bezpodmienečnej lásky - nemýľ si to so sexuálnymi traktantmi, dokáže navodiť taký stav mozgu-vedomia, ktorý dokáže vytvoriť priame spojenie so Stvoriteľom. Niečo ako internetový protokol top priority - červené linka. Nie je to to isté, čo v sebe budia Derviši, hoci tvrdia, že sú tiež po svojich tanečných vrtuliach spojený s bohom - áno - ich bohom Satanom, pretože oni sa snažia dostať energiu spodnej čakry - čo je hadia životná sila - až do temena hlavy a von - a to nie je produkt argentum astrum - ten je produkt pokoja!
     KRÁĽOVSTVO POKOJA! Argentum astrum pomáha nabudiť aj momoatomické zlato - prelúskaj.
     2/ Entitám technických supercivilizácií chýba cit. Ide o to, že technická civilizácia dokáže zabezpečiť určitý mechanizmus - mne to pripadá ako rovnaká konzumná racionálna vypočítavá civilizácia, ako my, len na vyššej úrovni - inak by nemali svoje reptiliánske dračie kasty!
     Ale! - Stvoriteľ je kreator a zmyslom vývoja nie je dokonalý výrobok, ale neustála rozmanitosť, ktorá vytvára pohyb vzťahov a foriem. Jop - veď čo je najkrajšie na prírode - dokonalý golfový trávnik nejakého zbohatlíka, alebo? - ja som vyrastal v malokarpatských lesoch - to bol môj chrám. Stačí? Teda - bez citu nie je súcit, bez súcitu nie je spravodlivosť, bez spravodlivosti nie je tolerancia a zmysel pre rozmanitosť! Potrebujú naše gény - inak budú do konca života chodiť v sivých kamizolkách, overaloch, bagadžách!

     • jop napsal:

      Maroš,

      ak potrebujú naše gény, stačí zaplatiť viac za spermie do spermobanky a budú stáť fronty blboňov aby predali spermie mimoňom :-) .

      To nepokladám za zložité, načo unášať ludí, keď by im každý druhý američan za 100 dolárov predával spermu aj 3x do týždňa

      ak unášajú, ak naozaj unášajú ľudí, aby ich rozobrali na kúsky aby mohli z tiel vyextrahovať hormóny. Kua šak ak by uniesli pred 100 rokmi 10 cigáňov a dali ich na nejakú planétu, už by mali tú planétu premnoženú a cigáni by ani nechápali že ich unášajú aby ich rozobrali.
      Tak načo by to robili s nami, keď tam je konflikt? Veď s postupom času sa budeme vedieť brániť, na rozdiel od planéty plnej cigáňov!
      Takže aj tu pochybujem, je to nákladné a nepraktické

      "Entitám technických supercivilizácií chýba cit"
      Kua, ten cit chýba každému kapitalistovi ale aj každému zamestnancovi bojujúcemu o pracovné miesto s kolegami. Ľudstvo sa teda žiadnym citom neprejavilo, nebuď naivný, že citovo založené ľudstvo

      • proud napsal:

       Chytil ses toho jak hovno kosile:-))))))))))))))))))))))).Duvody muzou bejt vazne ruzny,ani je nemusime znat nebo mit poneti,muze jit klidne o nase nesmrtelny duse,jejich energii,moznosti,co ja vim,nejsem tak daleko jako oni.A vlastne to ani neni tak dulezity,jako to zjistit jestli je tahle teorie vubec k necemu dobra,nebo je to jen dalsi "rana do vody"...... :-)

      • Maroš napsal:

       Jop - existuje genotyp a fenotyp. Genotyp je kompletná výbava génov celistvého jedinca. Fenotyp - je vonkajší prejav tejto výbavy. To, že ti niekto nafrcká za 100 dolárov svoju genetickú výbavu, ešte nevieš, čo je to za koťuha. To zistíš, až keď z neho stiahneš kožu za živa, do nosa mu vrazíš kliniec, naleješ doňho vedro mimoňských výkalov. Tí tvoji kolegovia - možno ti len oplácajú tvoje lakťovky a predbiehanie sa v jedálni, či?

       • AdrianVeidt napsal:

        Maroši, to není vše co vzít do úvahy pokud Vás to baví.
        (A proti tomu co máte rádi nevedu žádný dišputáty.)

        Epigenetika (metylace a demetylace - spouštění a vypínání sekvencí podle úseku života a "sociálního vlivu a role" v němž se jedinec nachází atd.).

 12. prijimamsazky napsal:

  Vo co vole vo co?! :o hu hu hu

  Né, já se nechcu a ani nemužu ("střet zájmů") zapojit do této soutěže...ale moh bysem dělat rozhodce(-čího), co říkáte?,)

  Nejdřív byste ale museli nadefinovat co pro vás znamená to "něco stalo", resp. "nic nestalo".

 13. jan nowak napsal:

  Wodpal KámáSutro..hu hu ! a ty proude to 11.1. POCÍTÍŠ..
  .. we STŘEDU totiž nastupuješ ke mě do/to : WARNY !

  • ranec napsal:

   "Ten se teda má"
   bude pro tebe prcovat jo? Tomu sám nevěříš.
   ...možná kdyby to byl fak pořádnej @ ?...

   • proud napsal:

    Tomu never,v klidu,zalezi na podminkach a chechtacich:-)))))))))))), 17-18$ na hodku to jisti,podminky se teprv dojednaji :-)),jinak.........es tut mir leid,i`m sorry..... :-)))

    • jan nowak napsal:

     Ranec neni kanec
     A zawináč je MALPA..
     .. to to wí každej Polák ba i ten blb Nowák.

     Tak jsme se zasmáli.. cha cha chá mister PROUD a
     we středu NÁSTUP !
     ps : w cantině bude pečený HOWNO , na twou poČEST !

     • proud napsal:

      To si dejte co chcete,ja dlabu zasadne jen svuj dlabanec:-)

     • Maroš napsal:

      Nowaku - kanec má vajec plný ranec - keď už...

      • NWOOvak napsal:

       Maroš, sice je hezký to jak uctíváš
       (re) produktivní síly a vůbec všecko hyper k tomu potřebné... ale:) Prečo? Nemají ty Tvé možnost dostatečné realizace?

       • Maroš napsal:

        PLNÝ PYTEL OPOZIČNÍKOV nwo - tak na úspech, sebarealizáciu a exploatáciu ma už nikto nenachytá - nie som váš saňový pes! To ste posrali, keď som nemal čo do huby a horel som energiou a tvorivosťou. Tak si teraz len tak slobodne slúžim Božej obci a bavkám sa okopkávaním informačného pola plného kapustných hláv - pestujem MOTÝLE!
        "Som ja bača veľmo starý - keď dožijem - budem znova jarý!"

        • jop napsal:

         Maroš

         To ste posrali, keď som nemal čo do huby a horel som energiou a tvorivosťou

         to nie je naša chyba, my nevytvárame systém, sme rovnako závislí a riadení ako ty.
         Ja to chcem zmeniť. Ty už nie? Chceš ostať riadeným plebejcom, otrokom, nazvi sa ako len chceš.
         Ja nie som tvoj nepriateľ, som rovnaký závislák v systéme ako aj ty.

 14. Maroš napsal:

  Zablokovali CNTV - na základe materiálu partnera ZDF a autorské práva a bla bla židovina
  https://www.youtube.com/watch?v=RvVLpOG3akM

 15. jan nowak napsal:

  Jop a je tu lidoop..
  .. momentálně zawostalej : ))

  • sbalsi-svy-suckyfucky napsal:

   Jop, je fajné :) Mně se líbí. Necháme si ho?

   • mazlicci napsal:

    Tata nato...ale prosím tě už si jich chceš nechat půl miliard, 2 miliard, 5 miliard, 7, 8, 8 a půl, 11, 22, 40, 42 ...miliard. Zlobíš...

    • proud napsal:

     Nech ty samomluvy............

     • zamilovany-stat napsal:

      Praví, že tolik si jich prej nejde nechat...že jsou to podsvinčata určený na porážku, nejsou ani přítulný...ani nic. Že jsou to zlá a nebezpečná agresivní zvířata...
      A já--né né, to ne všechny, záleží od podmínek chovu a ochočení a dobrým zacházení a pěstování důvěry.

     • Maroš napsal:

      Proude - žiadne samomluvy! Ty si si nikdy nechcel priniesť domov celé mravenisko? A pozorovať ten šrumec namiesto blbej telky? Hodíš doňho lebku suseda - a môžeš meditovať - Tubý or not tubý - fčúl buc múdry!

      • proud napsal:

       Nechtel Marosu,to by si ti mravenci nezaslouzili...............kdybych po ty lebce tak touzil,odnesl bych ji k nim....

    • jan nowak napsal:

     Jak si Icik Newton s Pascalem na schowku hráli ?

     .. 82 , 84 , 168.. už du !
     Newton se ale neschowal , namalowal kolem sebe čtwerec a byl z něj KPa..
     A Pascal byl w ŘITI..
     .. jagbaba s dřewákama..

   • jop napsal:

    ty si trotl alebo si obyčajný trol?

    Vidíš? Dávam ti na výber. Tupý trol, hlúpy trotl.
    Alebo prestaneš zasierať diskusiu?
    Teda ak nie si naozaj tupé hovado, čo sa nám to tu snaží pod rôznymi nickami dokázať.
    To platí pre všetky tvoje nicky, včítane nowaka

 16. benmil napsal:

  Mimo mísu, ale zaslouží si co největší publicitu. Z mainstreamu nezaslechnete:

  https://gloria.tv/video/VxpuNy1bDcUK3YZwW2yqnLrqZ

  • Maroš napsal:

   Benmil - "som človek a ako človek chcem - žiť!" Takže chyba programovej lávky! - Do it! - urob, vyber si! 5. bod -5. level copywriterského - manipulačného trojuholníka!
   Ide o takú maličkosť, že títo obchodníci so smrťou - so strachom zo smrti, sami seba v konečnom ťažení presviedčajú, že človek si môže na záver vybrať aspoň - dôstojnú smrť! Úžasné! - práve kvôli tomuto sa tu v metrách odpaľujú podobní kazatelia tiež. Ale keď sa narodíš, tak každý z nich má v piči tvoj dôstojný život! Halal baránok, halaj búvaj!

 17. Sasin napsal:

  Jope, už jsem to psal. Tak znova. Nechcu žádnej socík gde všichni mají všechno a nigdo nemá nic. Na zpěváky a podobné seru, ať dělají co má smysl. 1) Podíl na půdě. 2) podíl na rozpočtu ( na to nezapomínej) 3) volby vlastních požadavků písemně naprotivá potvrzení o zaregistrování potřeby. Registrační místa můžou být třeba pošty a pod. 4) Zemské uspořádaní. 5) Potřeby se registrují místně, zemsky a v celé KONederaci. 6) Tupan proud píše své potřeby místně a podává je na úřadě, či podatelně k tomu určené a dostane razítko o převzetí. Jeho potřeba se objeví po registraci v počítací mašině. Ostatní ji můžou pounout nahoru nebo dolu. Zemské potřeby proud nemá a KONfederační taky ne. Může ale měnit pořadí ostatních v podatelně a to každej tejden jednou do konce měsíce, gde bude předběžná uzávěrka aby viděl jaké píčoviny si lidi vymyslej. To se děje 11x, čili každej měsíc. Na konci roku až budou blboni unavení z přesunování pořadí a psaní hovadin vzejde konečné resumé, čili potřeby všech podílníků. Počítací mašina bude umístěna v parlamentní kantýně, gde šmejdi po sebě už uklidili, spláchli a vyleštili všechny kliky aby po nich nezbyl žádný otisk. 7) Správa společenství vypracuje na výsledky voleb potřeb a požadavků požadavků 3 cenové a časové plány. Po novém roce si jeden plán podílníci schválí a to je rozpočet. 8) Podíly na neprodejné půdě dostane každý, gdo splní vojenskou službu po dosažení plnoletosti. Do té doby žije na podílech rodičů. 9) Rovněž dostane podíl na rozpočtu ze všech aktivit společenství a dostane peněžitou částku, stejnou jako všichni ostatní, něco jako základní podílový příjem. Tímto způsobem pudou peníze do společnosti. 10) Má tímto právo psát své vlastní potřeby do rozpočtu. 11) Gdo nechce žít na podíle, zůstává tam gde dosud smrdí, podíl využívá místní společenství ke svému prospěchu. Podílníkovi zůstává podíl na rozpočtu. To jsou ti tvoji zpěváci, komedianti, sociální pracovníci, finanční buzeranti, echkonomičtí radilové aták...12) 1 podíl na půdě je roven plochou území děleno počtem podílníků. Jde o princip. 13) Co se bude vyrábět rozhodnou podílníci. 14) Dotáhnout industrii na robotizované výroby a zapouzdřit je do podzemí. 15) Obchodní síť na objednávku přes domácí počítačovou síť s vlastním domácím operačním systémem. Aby měli ajťáci co dělat. 16) Na podílech měšťáků a všech co nechtějí opustit města nasadit družstva. Měšťáci jim za to vytvoří roboty co se budou nad polem vznášet jako čmelák a poučí se, že orat a vláčet svojí zem není náš obyčej. 17) Dětem zasévat do hla kulturu a dějiny předků. Soběstačné pěstování potravin, stavění a krásno. Nějaké řemesla a poučení z krizového vývoje harpagonndechajců. 18) Rodina je základem, rod je moudrem. Dělat tak aby to bylo i proudovi jasné. proto bod 19) Zrušit pojištění, zdravotní a ták, páč zdraví je základ společenství. Zrušit nájem, páč to je lichva atd atd.... Máš něco proti tomů? A takhle by se dalo pokračovat. Jenže to jsou jen návrhy. Všechno ve skutečnosti vyplyne z potřeb, které teprve ukážou, co doopravdy lidi potřebují, co chtějí. Nemám zájem poslouchat jejich názory a číst jejich výblitky. Já chcu jen aby to mohli napsat do té mašiny a na konci roku to odklepneme. Každej další rok to bude chutnější, smačnější a odbornější.. Stačí ? Ale mě je jasné, že za týden proud napíše, že tomu nerozumí a bude tajtrdlíkovat a soplit tady ty svoje názory. Muheeeeeeeee

  P.S. Už se těším na prouda. Muheeeeeeee

  • vylesteneklikyhaky napsal:

   "8) Podíly na neprodejné půdě dostane každý, gdo splní vojenskou službu po dosažení plnoletosti."

   Proč takhle?

   • proud napsal:

    Aby se naucili poslouchat vrchnost,s valkama jak vidis nekdo pocita, v ty skvely budoucnosti:-))))))))))))))))))))))))).V tom pripade na cely podily a ostatni slataniny zvysoka seru,ale diky,aspon jak uvidim nick Sasin,usetrim si cas:-)))))))))))))))))))

   • Sasin napsal:

    Ja myslím, že ta podmínka k dosažení podílů na půdě a rozpočtu není vůbec přehnaná. A spoň půl roku, nebo rukávem od košile leštit patro za pochodu. Něco kurva musí ukázat. Mě osobně by teda vadilo, gdyby děti hereckého ministra války dostaly podíly bez toho a gdyž se něco semele, budou sedět v kočárkárně. Ale budiž, vyjednávejme. Heh

    • vylesteneklikyhaky napsal:

     Co "něco" ukázat a komu jako?
     Krom naklonění si generality a spol. má to ještě nějakej funkční a ne ideologickej důvod proč zrovna tak a ne jinak?

     • Sasin napsal:

      Tak se na tu vojnu vyser. Hotové. Mě to je jedno. Zítra tady bude nablito "a jak si představuju z blboňů nějakou obranu" a gdo jako pude na čáru střílet do někoho koho vláda označí ze nepřítele. Muheeeeee

      • svolnikvyjednavani napsal:

       Sasine, nečil se, jen jsem se zeptal. Na jednu stranu je působivé mít zařazené pro někoho kontroverzní body - to aspoň vyvolá komunikaci...

       • Sasin napsal:

        Mě to trvalo pár let, než se mně to takto poskládalo. Pro blboně, co si dál vklidu šlapou v porceláno po štěstí asi příliš vysoká meta. Těch pár bodů jsou verše k zamyšlení a rozboru. Jenže ani rozbor už nedokážou sestavit aby se domákli, co je za tím. Systém zapracoval a pro jeho oběti, které si nedokážou udělat rozbor ani větný je to přece jen ale příležitost se tomu vymezit. Alespoň to jim zaplní prázdná místa v makovicích.

        • konecvtipupacientnasale napsal:

         A kdo to po těch makovicích chce? Konkrétně kdo? A proč to po nich žádá?
         Nejde-li to s tím, musí to jít bez toho...
         Jinak...Jak moc seš upřímnej v tom co chceš? Do jaké míry jsi ochotnej bejt upřímnej i k nám?...

        • Sasin napsal:

         Hlavní je podle mého vytvořit mechanizmus aby lidi měli gde a do čeho psát své požadavky a ty sečítat. to je upřímnost. Volení lidí znamená volit NEupřímnost. U-Při-Mně

        • operacebylauspesna-pacientzemrel napsal:

         Sasine, trvalo velmi dlouho a náročně než jsme se dostali až sem, Ty to víš u sebe.

         Ovšem nepanuje důvěra, panuje nedůvěra.
         Kdo uvěří, že ḿysly jsou tak čisté, že nepotřebují intriky a krytí.
         Oni (my) to pochopíme, že to není dokonalé, ale oceníme upřímnost té snahy. Sčítací stroje atd. - je pořád ještě sféra (vrstva) "nižší". Nezohledňuje komplexnější a hlubší zájem o lidstvo a Život atd.
         To umění tkví v tom dát do suladu "vyšší" a "nižší" zájmy.

        • proud napsal:

         Jak do toho budes cpat prachy a pocitat s nima,pak si nehraj na nejaky zajmy a uz vubec ne na vyssi! Vzdycky bude patrit vsechno tomu kdo na to ma kdyz zaklepe srajtofli,i kdyby byl blbej jako tago,nejblbejsi na svete,ale nejbohatsi,staci mu jen tolik rozumu,aby se nenechal o bohatstvi pripravit dalsim podobnym:-)))))))))))))

        • citatek napsal:

         Proude,
         chceš nastavovat kritéria?
         Jedno tedy rozhodně nestačí na tak komplexní záležitost jak postarat se o možnosti a podmínky pro zdravej vývin lidstva a pokud možno i toho Života obecně. Tedy - ne všechno se má "řídit". Potřeba "řidit" vyvstává z potřeby úpravy parametrů vzhledem k jiným snahám "řídit" (Takže vlastně takvé řízení proti řízení, eventuálně "řízení napravovací řízení").

        • proud napsal:

         Jak vidis,spis hodlam kriteria ubirat..........

        • proud napsal:

         Ovsem nezapominej ze porad jen za sebe,ono bude na lidech,co si s nima udelaji,nejde vriskat ze si lidi povladnou sami a taky si poneou zodpovednost na jedny strane a na ty druhy jim vsechno urcovat,jakej by pak byl rozdil mezi minulym a budoucim?.......Muzeme lidem dat,nebo lip: NAVRHNOUT sablonu,ale ne jim diktovat,at si rozhodnou sami,jen jim muzeme poradit at se pred rozhodnutim urcite seznamej s problematikou a kdyz budou dost chytry,poslechnou si k ni par vyslovenejch odborniku v oboru.

       • Sasin napsal:

        Pokud to ale necítí, je to marné. Bavíme se přece jen o životě. Život by měl být základ. A teď jaký život? že? A už je to zase o tom prostoru a potřebách. No a smyčka se zacyklí.

  • proud napsal:

   Ani nemusis,bude to kratky. "Nechcu žádnej socík gde všichni mají všechno a nigdo nemá nic."...............dobre te zpracovali,vic nepotrebuju vedet!To mi staci k tomu,ze tvoje "dilko" nema sanci udelat lidi Lidma.Ty totiz vubec nevis o cem tocis a navic mas neskutecnej bordel v pojmech i prujmech:-)))))))))))))))))))))))

   • Sasin napsal:

    Ty blbečku jsi nenavrh zatím nic. Jen píčuješ, že si pleteš pojmy z dojmy a nevadí ti vybírat od lidí nájem. Muheeeeeee

    • proud napsal:

     Mam pocit ze prave navrhl,a jako JEDINEJ neco co ma smysl,na rozdil od tebe,moulo:-))))))))))))))))))))).Jenze ty nectes a nevis,jako spravnej moula:-)

  • jop napsal:

   Sasine

   Rovněž dostane podíl na rozpočtu ze všech aktivit společenství a dostane peněžitou částku, stejnou jako všichni ostatní, něco jako základní podílový příjem

   Kto v tvojom systéme ovláda tvorbu peňazí, kto riadi dane, aké sú dane, načo sú dane?
   Kto riadi banky, komu patria banky, existujú banky?
   Ako chceš riešiť nedostatok likvidity ak nebudeš mať banky?
   Kto vytvára zákony? Ako sa tvoria zákony?
   Aké sú riadiace orgány spoločnosti? Žiadne?
   Armáda?
   Súdy?
   Polícia?
   Štát?

   Napriek tomu čo si napísal nemáš ešte nič premyslené.
   Ako sa postaví nový závod? Z čoho? Všetci podielnici budú zberať prázdne konzervy aby bol kov na postavenie závodu? Ako to chceš riešiť?
   Komu patria nerastné suroviny v zemi? Tým podielnikom ktorí navrchu majú pôdu?
   Kto a za čo a z čoho stavia školy, cesty, nemocnice?
   Plat lekárov v nemocnici je z ich podielu, z daní, z čoho?

   Ty máš naozaj iba nejaký veľmi nešpecifikovaný začiatok, ja som tu okamžite po prečítani tvojich akože dokonalých návrhov dal množstvo nedoriešených otázok.
   Rozumieš že skoro nič nemáš, že tie tvoje návrhy skoro nič neriešia, sú len v akejsi úrovni želaní, ale s reálnou ekonomikou nemajú nič spoločné lebo nič neriešia?

   Tým ťa nechcem uraziť, len chcem aby si pochopil že nič nemáš, že to kua musíme najprv vymyslieť čo chceme a aké sú reálne mechanizmy aby boli návrhy aj reálne vykonatelné

   • Sasin napsal:

    Ty řešíš následky, co bude KONáno až bude nějaký KON. Nejdříve musíš mít KON, čili podstatu, PRAVIDLO, princiip nebo jak tomu chceš říkat a až poté na tom začneš stavět. Tímto jsi mně vysvětlil, že ti o KON nejde. Chceš se provyrábět , prozdravootnicovat hladkou cestou do hrobu. To mě zajímá až potom, co si ujasníme principy. a ty jsem nadhodil. Vy se v tom hrabete jako v prdeli.

    • proud napsal:

     "Ty řešíš následky, co bude KONáno až bude nějaký KON. Nejdříve musíš mít KON, čili podstatu, PRAVIDLO, princiip nebo jak tomu chceš říkat a až poté na tom začneš stavět.".............vysvetli to lidem,ze nejdriv KON a pak ........... co????????..........a oni ti ho s tema otaznikama cely ricny pujdou vytvaret aniz by vedeli co to vlastne je a jestli si je to neda k veceri:-))))))))))))))))))))))))))))))))).Nabidnil lidem vysvetlenou alternativu i s tim jak se na ni muzou podilet a jak az moc,jinak jsi v riti,KONi :-))))))))))))

     • proud napsal:

      Nicmene v riti je kazdej z nas do ty doby,do kdy bud chtit hnat jen stado,to je naprostej zaklad!!!

     • jop napsal:

      Sasin

      plne súhlasím s týmto Proudovým myšlienkovým vysvetlením.

      Nemáš vyriešené žiadne zásadné otázky, nemáš vysvetlené ako ten tvoj podiel funguje, ako vzniká, komu aká pôda. Ten podiel je virtuálny? Alebo sa každý stane vlastníkom konkrétneho pozemku?
      Nič nemáš, aj keď si myslíš že máš.

      Predstav si že sedíš v krčme s chlapmi pri pive, a vysvetluješ im niečo úplne nové, lebo tvoj podiel je niečo úplne nové. Musíš im vysvetliť úplné podrobnosti, budú dávať rovnaké otázky ako ja.

      Čo im povieš na túto jednoduchú otázku.
      "Mám kúsok pôdy, to mi ju Sasin zoberieš a niekomu ju dáš?"
      Skús vytvoriť ideológiu ako presvedčiť ľudí.

      Môžeš to robiť tu na serveri, ja to pomôžem.
      Ale zatial nemáš NIČ. To čo si písal sú len skratkovité myšlienky, nesúvislé, bez vysvetlenia podstaty a mechanizmov fungovania.
      Je to len nápad, zatial nič viac

      • přesahující napsal:

       "Musíš im vysvetliť úplné podrobnosti, budú dávať rovnaké otázky ako ja."

       Takhle to nefunguje Jope,

       právě že těm jak říká Sasin "tupanům" se nic nevysvětluje, protože ti to pchopí a uchopí po svém jakmile si to můžou osahat - jakmile to mají. A pak přijdou i na to co se s tím dá všecko dělat (není vůbec nutné aby to bylo dopředu a za všechny už určené...). Sami budou přicházet na způsoby atd.

       Ale...vysvětlit by to měl nám - t je něco jinýho než chlapům v hospodě.

       • proud napsal:

        Takhle to skutecne nefunguje..........se stadem,presne jak pises.Ale situace se okamzite meni,jakmile se snazis stado demontovat a zacnes ucit lidi aktivne se podilet na fungovani toho co jim patri a co jim vracis........

        • proud napsal:

         Logicky,protoze kdyz se neceho chces ucastnit,potrebujes to alespon obecne znat,coz rozhodne neni pripad stada!

        • jop napsal:

         treba využiť to že informácia sa rýchle rozširuje, začať vytvárať nový spoločenský systém a dať luďom pochopiť, že oni sami sú súčasťou, že oni môžu začať tie svoje potreby najprv dať n papier a potom pretvoriť do života. Nie ako politická strana, ale ako ľudia, obrovská väčšina ľudí v každom štáte.
         Bez šmejdov.

         Využiť jedincov a tí budú učiť svoje okolie.
         Zo stáda sa stanú aspom čiastočne chápajúci ĽUDIA

        • tvojechápání napsal:

         proude, operuješ s termínem, který není skutečnými lidmi ("stádo" - mentální derivát-pomyslný agregát).

         Třeba způsob "dorozumívání" armádního typu je v naprosto jasných rozkazech kdy víš koho máš (musíš) poslouchat - kde ale nejde o (vzájemné-ani sobě-) "porozumění" nýbrž o uposlechnutí bez přemýšlení.
         Výhodou kromě rychlé operability...je, že se nemůže

         jako když má NWOO na facebooku ložený článek začínající nadpisem:
         "Bezpečnostní expert Šándor: Představa, že stát řekne, c..."
         - Kdo je to ten stát, co s Tebou mluví?

       • jop napsal:

        presahujíci

        ale kto ťa teraz podporí?
        Nevlastníš masmédiá, nie si šéf politickej ľudovej strany s "konšpiračnou ideológiou".
        Nikto za tebou nestojí.
        Čo vlastne chceš dokázať? Keďže si sám a nevieš ani poriadne vysvetliť čo chceš a akou cestou to chcešdosiahnuť!

        Všetky tvoje návrhy ostanú len tu v tejto diskusii, lebo nikto ich nebude chápať a všetci budú srať na nejaké nápady nejakého Sasina

        • paksemuzembavitdal napsal:

         ...Ale...Můžeš to pocítit jak to s Tebou kdo myslí...skrze systém kterým "nadosobně" působí na tvůj život.
         Přes dílo poznáš architekta ikdyby nebyla možnost poznat se osobně.

         "Co po mně chceš?!"
         ...
         Nevím jak!?"

         "Ale víš...
         ...poznáš to.

         Ale víš,
         poznáš to."

         Pro Tebe extra: Pozri sa na film:
         The Fountain (Fontána) - produkce Darren Aronofsky, 2006(2007), od režiséra filmu Requiem za sen.

        • proud napsal:

         To zase ne,jope,myslenka si cestu mezi lidi najde,ale musi bejt vyrcena,a to zase Sasin dela,stejne jako ja,nebo ty,a ostatni....otazkou je jak kdo tu myslenku zpracuje a co z ni udela on sam,a proto se snazim davat tecdh myslenek vic s udavanim smeru.Takze kdyz napisu o nastrojich mocnejch,pisu zaroven ze bez nich jsou v riti,ale taky ze muzeme budovat bez tech nastroju tu lepsi budoucnosta na jakym zaklade,tim vlastne poustim mezi lidi uz "program" se kterym muzou dal pracovat a rozvijet ho.

        • citatek napsal:

         Prude, to jsi nahrál na odlehčení ponuré atmošky:

         "Omyly potřebují podporu vlády. Pravda obstojí sama."
         Thomas Jefferson

   • Maroš napsal:

    Globálny prediktor by chcel v záujme šetrenia zdrojov o. i. vytvoriť civilizáciu naturálnu, zviazanú s pôdou, čo korešponduje so Sasinom. Teda síce nie v jaskyni - ale len na hrane biologického prežitia. Otázka - ako nazvať tento zelený silážový fašizmus - bez sviečok na čítanie kníh.
    Otázka - dialnica pôjde cez koho pole?

    • Sasin napsal:

     Marošu, kurva, dálnice jsou pro šmejdy aby se dostali včas na dýýýzu. Muheeeeee

    • proud napsal:

     To se Marosi pletes,presne tomu se prave GP brani zuby nehty,potrebuje v obehu penize,valky a vsechny paky k ovladani!!!..........jen nepotrebuje konkurenci elit,pochopitelne....

     • proud napsal:

      Rozdel a panuj maji spolecny!

     • jop napsal:

      proude

      GP samozrejme nepotrebuje konkurenciu obslužných elít.
      Ale keď skráti populáciu na tú svoju zlatú miliardu alebo menej, už nebude potrebovať ani vojny, ani peniaze pre obsluhujúcich otrokov a technikov. Prídelový systém len aby sluhovia prežili, nič viac. Ani žiaden kapitalizmus už potom nebudú podporovať

      • proud napsal:

       I to je mozny,ale porad jen teorie jako vsechno co se ho tyejka,protoze nevis kdo je GP,muze to bejt jedinec,skupina,ale taky treba celej narod,nebo rovnou civilizace............ta miliarda mi sedi na elity,ale ne na GP......

      • transcendent napsal:

       Jope, vy se sami můžete stát "elitou" pokud pochopíte...a dokážete sami sobě a sebe "omezit" a spolupracovat a...brát v potaz i poněkud "něco víc" než jen doposud Vaše zatím "nízké a krátkozraké" zájmy...

       • proud napsal:

        Paklize je ti zajem zaridit prima zivot vsem a vsemu na planete nizkym a kratkozrakym zajmem,pak se nemame dal o cem bavit ;-)

        • přesahující napsal:

         proude,
         je rozdíl mezi zaštiťujícími se (shieldy-štáty-clonami-oponami) řečičkami a opravdovým citem pro to, co píšeš například.

        • proud napsal:

         V tom jdou city stranou,protoze bys je marne hledal u tech kdo nam budou zuby nehty branit v tom,aby nemeli vysadu mit se dobre jen pro sebe,a v tom rozhodne city nebudou,jen cista nelitostna pragmatika tak jak ji uz dobre zname z tech hromad pobitejch po celym svete.Takze city mezi sebou,samozrejme,urcite,ale city k nim rozhodne ne.

        • paksemuzembavitdal napsal:

         proude, k tomu jsem tě chté dovést-
         ...jak rozdílně se projevuje koho si stavíte nad sebe a dáváte tomu moc...podle toho se i liší výsledky...
         Ano jsou tací, co vás bez skrupulí zlikvidují když k tomu dojdou "studeným rozumem".

       • jop napsal:

        transcendent

        něco víc“ než jen doposud Vaše zatím „nízké a krátkozraké“ zájmy…

        prosím opíš ma keďže ma dobre poznáš a popíš moje nízke krátkozraké záujmy.

        Opíš moju osobnosť prosím, nech sa s tvojou pomocou konečne spoznám

        • tvojechápání napsal:

         Jope, je v možnostech někoho zabývat se každým z miliard a miliard životů...zvlášť a s každým rozebírat a řešit? Při nejlepší vůli, to není reálné.

        • Maroš napsal:

         No - krátkozraký záujem je aj vtedy, keď chlapík s dioptriami mínus 15 šmátra po svojich popolníkoch v ráme na obecnej komunikácii.

      • Petr napsal:

       Prominte ze se micham, ale tady se mylite. GP jestli ze se dostane na vrchol moci, se nespokoji s tim co maji. Bude se mlatit mezi sebou. Samozdrejme ze k tomu pouziji ten zbytek lidstva. Ono lide kteri nemaji dost, i kdyz dost maji, nikdy nebudou mit dost. Jejich touha po vetsi moci se nestrati nikdy a budou valcit i proti vlastni rodine . Vzdyt to zname z minulosti.

       • proud napsal:

        Domnivam se ze presto se uz GP dostal,nikoliv elity! Drzet si tisice let vladu te uz proveri poradne a hodne podrobne,nemyslis?.....Tvrdim ze jde o hodne silnyho soupere po vsech myslitelnejch strankach,kdovi i po jakejch nemyslitelnejch a radeji nez soupere bych ho mel za spojence!!!

        • Petr napsal:

         Proude nase casta - lidi bez touhy po moci a lidi kteri vi ze penize nejsou vse - bude vzdy pro mocne jen zdroj ze ktereho cerpa. Nikdy Vas nebude povazovat za spojence. Nanejvys Vam na cas nahodi nejakou kost, kterou Vam po Vasem vyuziti zase veme. Bohuzel ,jsou mamlasove kteri jim na to skacou. Pritom likviduji budoucost nastavajici generace.

        • proud napsal:

         Kdyz "delas prachy",nemas spojence,jen konkurenci,ktery ucelove pokrytecky spojencema nazejvas.Prachy,city a pratelstvi,nebo pokrevni spriznenost nejdou dohromady,prachy,to je boj.

        • Petr napsal:

         Mate v celku pravdu. Bohuzel se tento nesfar dostava mezi nizsi vrstvy. Lide se zadluzili a stavaji se vetsima a ovladatelnejsima loutkama mocnych. Vetsine procenta tento stav vyhovuje. Nazerou se plastikoveho jidla, zaplati platikovymi kartami. Pak se zanadava na nekvalitu zradla a misto udrzovani zahradky se jde posekat travnik a zalit pampelisky chemikaliemi. Mezi tim se zanadava na Putina, ktery muze za jejich stres. A co chcete s takou masou delat ?

        • proud napsal:

         Delat s ni nemuzes nic,to musi kazdej sam se sebou.Ale co delat muzes,je na to kazdyho upozornit,ze muze,ze to vubec existuje,neco se sebou delat a ze jsou dve cesty,zvenku dovnitr,ta konzumni,a zevnitr ven,ta zivota,vybrat si uz musi kazdej sam. ;-)

        • Petr napsal:

         Problem je v tom ze jim muzete vysvetlovat co chcete, ale lide nechteji zmneny. Recema nesvedeme nic a bojovat se nebude. Muj nazorje ten ze nekde to proste praskne a prijde krve proliti. No a bude se zacinat znovu.:-) Ahoj

        • proud napsal:

         Co si vybereme,to budeme mit..........

    • proud napsal:

     Jinak jsou dalnice pro smejdy,takze Marosu musime zpatky na stromy a chodit pesky:-))))

     • tvojechápání napsal:

      Ne, to se po nikom nemusí chtít.
      Sasin bohužel ve svém vtipkaření dost "zjednodušuje".

      • proud napsal:

       Rikas tomu "vtipkareni"? Hmm,hmmm.........me moc do vtipu zrovna neni kdyz sleduju deni kolem sebe a vidim ty problemy uz jen pri planovani zmen a pokusech ziskat pro ne lidi,a to jeste ani nedoslo k jejich uvadeni do zivota,hmmm,hmmm.......nediv se ze v tom pripade je ono vtipkareni mnou brany spis jako debilita.....

  • Paul Durham napsal:

   No skutečně, sepsal jste to tu již vícekrát, ale nikdy jste nesdělil, jakou cestou se k sepsanému chcete dostat.
   A váš předpoklad 100% správnosti lidové volby troskotá na stávajícím příběhu koblih. Takže pokud použijete opravu - stejně konvergujete k elitářství , což je ale v lidském vesmíru úplně normální a vaše teorie se rozejde s praxí.

   • Sasin napsal:

    Pacient leží na stole a KONcílium mudruje. Subjektivně pacient odpovídá, že mu vlastně nic nechybí. Sudičky ale říkali, že už nebude dlouho žít, tak se rozhodl zeptat, jak to s ním vypadá. Ambulantně by mu to prý vyhovovalo nejlíp, tak ať mu napíšou nějaké prášky. Napadlo mne ale spíš , že na stole leží siamská trojčata. Jak to vzniklo nevědí, ale jedno se musí odepsat už předem. Má se rozhodnout které. Až pak se rozhodnou, gde říznout, co ponechat jako životně důležité. Ale jsou odborníci, co tvrdí, že siamské trojče se klepčímu životu proexportuje, stačí mu najít odpovídající práci, ze které bude moci KONcílium platit. Zdá se vám to příšerné?

 18. proud napsal:

  Mimochodem,padnul jsem na zajimavej uryvek k zamysleni:

  "Člověk musí být odhodlán a rozhodnut svůj Dům rozmetat do základů, rozprášit své představy o světě, o sobě samém, a to i způsob, jímž jsou tyto představy vytvářeny. "Primum Lege"

  Poznání existence paradigmat ve smyslu interpretací světa nás poučuje o mnohém. V prvé řadě z něj člověk může vysoudit, že se na vytváření svého světa podílí zásadní měrou. Objektivní vnější svět je z tohoto pohledu pouze podkladem, jemuž teprve interakce se subjektivní myslí dává vzniknout do formy, kterou jsme coby objektivní svět zvyklí chápat. Tato skutečnost nám mimo jiné naznačuje, že stvořitelský potenciál je člověku bližší a v něm činnější, než bychom se na první pohled troufali domnívat."

  • Maroš napsal:

   Proude - preto fašizmus začína na úradoch práce!

   • Osmiumiridiovy napsal:

    Maroši, když už myslíte, že pomáhá navážet se do něčeho, tak abyste neminul "pevné jádro" a neproletěl jen ve vnějším plášti útvaru - tak kritiujte samotné konkrétní úmysly, ne "istické" a podobně "pojmy".

    • Maroš napsal:

     Osmiplatinovýgolden - pre bežných ľudí začína fašizmus na úradoch práce - pre elity v ich korporáciách! Uhol pohľadu - uhol príletu, preletu a odletu. Čas - dlhodobo neurčitý.
     Jadro - ovos. Obal - zinkový plech. Neušľachtilý, ale čo už.

   • proud napsal:

    Me prijdou urady prace spis jako ustavy umely zamestnanosti..............za kolik si myslis ze tam ty holky kolem lidi marne skacou????

    • proud napsal:

     Navic na ne nahazeli praci jinejch ustavu,ale ty nezrusili,asi aby meli vic casu na kaficka........

 19. jop napsal:

  KURVAFIX

  2800 čITATEľOV PREčíTALO TENTO čLáNOK A IBA PáR JE SCHOPNýCH SA PRIDAť NIEčíM PROSPEšNýM DO DISKUSIE???

  pREčO STE TAKí SRáčI??? vY čO číTATE A HOVNO POMáHATE.
  STE V ROVNAKýCH SRAčKáCH AKO AJ JA, KURVA NIE STE SCHOPNí ZAčAť NIEčO ROBIť???
  aSPOM JEDEN ROZUMNý PRíSPEVOK OD VáS, DOKAZUJúCI žE NIE STE LEN STáDO TUPýCH NESCHOPNýCH BARANOV!!!

  NIČ???????

  • konecvtipupacientnasale napsal:

   „Kdybych nařídil generálovi, aby byl mořský pták a on neuposlechl, nebyla by to chyba generálova, ale moje. Je třeba žádat od každého to, co může dát.“

   Nuž, je to na nás!

   • proud napsal:

    To je fakt.....

   • Maroš napsal:

    Správny generál ma najprv poslúchne, a až potom sa mi príde sťažovať. Ak nepríde - ako správny veliteľ viem, že splnil rozkaz.
    Príklad s morským vtákom mi je mimoňsky podozrivý - v Aliancii Sfér sú údajne aj mimoni tzv. vtáčieho plemena, ktorí údajne rozumom chápu naše pocity - takže sú k nám bližšie ako reptiliáni, avšak aj oni tvrdo presadzujú svoj záujem. Navyše - s Egypťanmi boli údajne tiež v kontakte - keď sa formoval GP. Farma mení majiteľa?

    • AdrianVeidt napsal:

     Maroši,

     "avšak aj oni tvrdo presadzujú svoj záujem"

     Aký to je záujem?
     Mohl bys konkretizovat?

     • Maroš napsal:

      Adrian - vychádzam z charakteristiky, ktorú uviedol Jaroslav Chvátal v jednom zo svojich Absolutne neuvěritelné - odhadujem z apríla-dubna 2016, ale bohužiaľ, k tým doku je len číslo. Skús medzi 30-42. Bolo to pojednanie o typoch entít, ktoré sú s ľudstvom v kontakte. Nech nikoho nemýli predstava, že by to boli tí svätuškárski anjeli s krídlami. Čítajú naše myšlienky, chápu naše emócie, ale sami ich nepreciťujú, ak sa rozhodnú pre odvetu, alebo agresívnu akciu, tak preto-lebo. Delia sa na viac poddruhov. Nie sú krutí ako drakoniánci, ale nie sú ani súcitní. Chladné, robotické zmýšľanie.
      Odbočím - ak reagujem na nejaký obrazový podnet - predstavu - povedzme na tých morských vtákov, tak preto, že mám pojem o - generálovi, ktorý by sa mohol premeniť na vtáka, pretože to môže byť aj opačne! Niektoré typy prechádzajú z duchovnej do emanačnej - hmotnej formy!
      Vedia sa veľmi dobre presadiť - žiadni pravdoláskari. Egypťania ich stvárňovali ako bohov s vtáčou hlavou, aj keď lebky majú na prvý pohľad humanoidné - čeľuste majú formu krátkeho zobáka.

    • proud napsal:

     Taky mam otazku,jakej zajem prosazuje vila AQmalka a vodnik Cesilko,napriklad,kdyz uz mam verit na nejaky pterodaktyyyyly a kokodyyyyly v "humannich" podobach,pak se to tu vsude hemzi i hejkalama a polednicema.............jdu se mrknout do kurniku,jestli se mi v nem neusadil 7 hlavej drak............

  • Maroš napsal:

   Elita prehovorila - jop tvoju mať!

   Jop - futbal je už len podívaná, pri ktorej sa ľudia zabávajú, ako milionári hrajú fot-bal!

  • Maroš napsal:

   Jop - práve si všetkých získal za našu vec a na našu stranu!
   https://www.youtube.com/watch?v=H_4hlyqCJlU

 20. proud napsal:

  http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9419-chaos-a-rad/.....shledavam hodne dobrym dilkem.......

  • aslafav napsal:

   "Je snadnější ukázat zmatek, který musí doprovázet reformu, než řád, který po něm má následovat."

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!