Tomio Okamura a Ukradená revoluce (1-10)

sametokamura

Předseda SPD Tomio Okamura uveřejnil na svém youtubovém profilu sérii videí a komentářů vysvětlující některé deziformace šířené o sametovém předání moci a Václavu Havlovi polistopadovou politickou a mediální garniturou. Tento seriál navazuje na putovní výstavu téhož názvu a obsahu. Dosud uveřejněné části tohoto celkem 18ti-dílného seriálu jsou: Amnestie aneb Havlovy děti, Podpora vraždění jako odkaz Sametové revoluce, Sametová revoluce byla lidem ukradena, Výroky Václava Havla a realita, Ikona Václav Havel, Revoluce jako pimprlové představení, Revoluční pravidla dialogu, Už nikdy o nás bez nás, Demokracie – to je vláda spravedlnosti, Sociální spravedlnost = férovost.
15 Komentářů k Tomio Okamura a Ukradená revoluce (1-10)

 1. hel napsal:

  já na to nemám nervy…lépe se mi dívalo na 13.komnatu tomia okamury, kam jsem se při sledování seriálu zaběhla…neměl to lehké tedy vůbec, snad proto dnes vynakládá tolik úsilím,aby věci byly správně, jak by být měly..

  • weissbach napsal:

   Jo, je to dost smutné shrnutí posledních 27 let.

   • Paul Durham napsal:

    Nicméně, těch 100 000 špuntů , které se vznesly o půlnoci z 31.12.1989 na 1.1.1990 na václavským Václaváku v mrazivé záři reflektorů, už mi nikdo z paměti nevymaže. To byla performance , jakou už nikdy nikdo nikde nesvede.

    Cena vstupenky byla posléze vyčíslena na 200 000 000,-Kč za jeden špunt. Taky nepřekonatelné. My Češi na to máme.

    • prijel-hownocuc-koho-nasaje:) napsal:

     „VY“ máte nás – tak bodějť byste na ledascos na co sami nemáte, neměli…,) Nikoli v podvodném „státopenžním“ vyjádření.

 2. Ignác napsal:

  27 let čekání na veřejné odhalení pravdy o zrůdě jménem Havel se blíží ke konci. A teď konečně začnou Havlisté sklízet, co zaseli. Boží mlýny opravdu melou.

 3. Marco napsal:

  Nikdy jim nezapomenu Jugoslávii, kterou jsem nade vše miloval. Nikdy nezapomenu na to dunění bombardérů, které mi každý den nad hlavou prolétali. Když jste tehdy pohlédli k obloze, bylo to neskutečné množství letadel. Za celý svůj život jsem nic takového neviděl, byli jich stovky a trvalo to snad 30min, než odeznělo dunění vrtulových motorů. Dodnes mi vyhrknou slzy, když si uvědomím, čeho jsem byl svědkem. Bombardéry lítali přes severní Itálii, kde jsem v tu chvíli pracoval. Doufám, že se dožiju sjednocení Jugoslávie, moc jim to přeji, ta nenávist byla vyvolána uměle. Všechny státy východu se dělili, jenom Německo se sjednocovalo.

  • Valerián napsal:

   Po tom co se stalo, se Jugoslávie nikdy nevrátí. Bosnáci a Chorvati vše špatné hodili na Srby, kteří to doted špatně nesou. Doufám, že se nevrátí ani Československo, protože plivání Slováků na Českou Republiku je jejich národním sportem. Každý národ chce mít vlastní suverénost, každý národ si nese svůj nacionalismus, který nedovolí žít pod nebo s „jiným“ národem. Východní Německo byl specifický případ. Stále tam žili Němci, nebo chcete-li Sasové, Pomořani nebo Lužičtí Srbové, ale neustále se považovali za Němce. Jen studená válka je rozdělila. Na druhé straně Ukrajinci, Bělorusové nebo pobaltské republiky se nikdy za Sověty nebo Rusy nebrali.

 4. Masrtin napsal:

  Při této příležitosti se hodí připomenout našeho skuečného a největšího disidena Miroslava Dolejšího, jeho Analýzu by měl znát každý, aby se lidé konečně mohli začít orientovat. Sláva a čest jeho památce, sláva tomuto hrdinovi, který bohužel upadl v zapomění (asi 19 let po lágrech a kriminálech včeně uranových dolů) : http://www.analyza.wz.cz/

  • Maroš napsal:

   Masrtin – z určitého dôvodu neprechádzajú linky na zdrojové info o tom, ako si T.O. „prilepšil“ cez Ú…., tiež na info o jeho bratovi O, ktorý je etablovaný ako vychytený architekt imigrantských centier, ale „obce nechcú pochopiť tento trend“. Ešte sa z tohto kalergiovského zaslepenia oseriete, bratia Česi.

   • Masrtin napsal:

    Díky Maroš, nejsem zaslepenej obdivovatel Okamury, ani si nemyslím, že nás ten človíček spasí. To co naznačuješ v hádankách, dolož prosímtě, co konkrétně máš na mysli a nějaké články, dík..

 5. Igrain napsal:

  Vážení,
  co je to všechno proti nejdůležitější zprávě dnešního dne:https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/nasli-jsme-malem-zapomenuty-havluv-podpis-zmizel-v-jeho-oblibene-hospode-8405.
  TO JE PŘECE TA SPRÁVNÁ PECKA !!!!
  Panu Okamurovi patří moje díky a velká úcta.

 6. ocamurovabřitva napsal:

  Tomio Ocampura:

  „Ocampa je pátou planetou soustavy a domovským světem Ocampů. Před tisíci lety však na planetu přišel cizí druh, který svou technologii zničil atmosféru planety natolik, že se Ocampové museli přesunout do podzemí. Z povrchu planety se stala poušť, a usadili se zde Kazoni. Ocampům na pomoc byl poslán tzv. Ochránce z druhu, který měl Ocampy na svědomí. Ten vybudoval podzemní město, a zásoboval Ocampy vodou, jídlem a staral se o ně. Až do doby, kdy zemřel.“

 7. 86Lloyd napsal:

  I have noticed you don’t monetize your blog, don’t waste
  your traffic, you can earn additional cash every month because you’ve got high quality content.

  If you want to know how to make extra money, search for:
  best adsense alternative Wrastain’s tools

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!