Mozkové inkontinence „Trilobitů“

47(1)…, kteří se před miliony let vyskytovali na modré planetě a na Barrandově se přemnožili, je ryze český fenomén. Zatím s určitostí nevíme, jakou roli sehráli v nepředstavitelně dlouhém evolučním procesu, ale můžeme předpokládat, že nebyl přerušen. Zkoumaná dění v přírodě, vesmíru a laboratořích jsou provázená anomáliemi, odchylkami, jež jsou nepochopitelné, bizarní a absurdní. S nadsázkou lze říci, že trilobiti jsou stále přítomní a zakamuflovali se do schránek některých současných politiků, alias přežívají jako paraziti v hostitelských „stranických“ tělech.

Trilobit 93 letý Žid Kissinger, narozený v Německu, MZ USA a válečný zločinec (Kambodža), laureát Nobelovi ceny mírů bude prý radit Trumpovi při US/RF jednáních s Putinem. A my v ČR máme zkorumpovaných zkamenělin desítky. Fořt aus Austria (81), socioložka, Židovka Šikulka (82+), zlatotepec Sokol (81+), Dr. Sobotka (81+), Pithart (75) a peleton uzavírá chameleon Uhde (80+). Nevídané. I když mají tuhý kořínek, tak v roce 2030 si na jejich falešnou stopu nikdo nevzpomene. Jedině, že by Laudát prosadil zhotovení jejich voskových replik a umístění do pražské pobočky muzea Madame Tussaud. Momentálně ten debil agituje za „havlovské lavičky a uličky“. Nic nebude. Tuny vosku na repliky „nýmandů“ neschválí ani tučňák arci-kostelník Duka. Představa, že by mohl být zvěčněn ve vosku, namísto pobytu v tom imaginárním ráji jeho nitro drásá. To je apel na vás seniory, kteří půjdete dle kondice na podzim k volbám. Trilobitům hlasy už nedávejte, ale nějaký sociální projekt o bezplatném nároku na bažanty a plény určitě podpořte.

uhde-tvaruzkovaTa vánoční fraška na ČT Uhde/  Snědulka Zuzi, znechutila i sousedova dobrmana. Bylo to hustý. A to byl prosím Uhde donedávna předsedou ČT rady,  jež rozhodovala, co bychom měli a neměli vidět za těch sedm miliard koncesionářských poplatků. A spisovatel, básník z moravské metropole stále usilovně toužící jako kulisák z divadla ABC, zapsat se do historie, údajně intenzivně pracuje již několik let na mega románu, který nás oslní (po celostátní skartací). Tolerantní senioři, co si pamatujete události z dob, kdy trilobit Uhde tápal a díky Alzheimerovi si na gottwaldovské časy už nevzpomíná, chceme vám připomenout jeho ódy, oslavující prvního dělnického prezidenta Klementa. Byl mladý jako většina z nás a myšlenka socialismu ho pohltila. Najednou, světe div se,vycházející komunistická literární hvězda pohasla. A Milan Uhde strádal psychicky i fyzicky. Nemohl najít práci, prozaicky řečeno „nechutný prostředek“ k obživě, jemuž se po celý život úspěšně vyhýbal, podobně jako cikánské etnikum žijící na podpoře. Bezprizornímu stavu přivyknul a v podstatě už nikdy nepracoval. Po roce 1989 se do té doby strádající utopenec opět nečekaně vynořil z komunistické bažiny, jež ho odepsala a díky duševnímu souzvuku s dramatikem to nezmar dotáhl na ministra. Neuvěřitelné. Mnozí z nás, co jsme tu sračku Snědulka/ Uhde přetrpěli, máme pocit, že Uhde je ve skutečnosti miliony roků starý trilobit, přežívající nějakým zázrakem v jeho těle. Pochopitelně, že jde o nadsázku, ale kdo jiný, kromě prehistorického živočicha se zkamenělým mozkem by ty senilní hovadiny na ČT 24 mohl hlásat. Jak se vůbec Uhde, fyzická a intelektuální troska dopravila do studia na Kavčích horách? Taxi nebo sanitkou? Proti miliardám, jež my občané ČT platíme, se jedná o pakatel. Přesto, za co soudruzi? Za co? Propagátorům kultury a vzdělanosti nějak nedochází, že většina národa si dobu před sametem pamatuje. Když se nám občas třesou ruce, nejedná se o Parkinsona, což není nic proti něčemu, ale o syndrom únavy, neboli k těm necelým čtyř stovkám Euro důchodu, musíme párkrát týdně jít do práce, abychom přežili. Lucemburčan, ožrala Junker a náš EU poslanec, zločinec Štětina to nechápou. Máme se jak prasata v žitě.

ČT „presstitutky“, co nás denně balamutí a co nám permanentně lžou, se naivně domnívají, že nás mohou  odepsat. Čert vezmi pohádky, ty se dají přežít. Ale 70 let staré americké sračky a seriály jako Mash a nekonečný příběh „Konečné řešení“ si strčte do otvoru v zadu, kde již záda ztrácí slušné jméno. Na podzim budou volby a vy šmejdi z Topky a ODS  dostanete na frak. Už neotálejte a rozhlížejte se po novém zaměstnání, hlavně po křeslech v správních radách kde bude tlačenice. Žádné terno vás ale nečeká. Nahromaděnou energii z „nic nedělání“ uvolníte při zvelebování pozemků, trávníků a sadů na svých chatách a chalupách. Manuál ale bolí. Ručičky připravte v předstihu na pořádný záběr s lopatou, rýčem a možná pochopíte i význam slov mozol a práce.

Dnes bohužel řada lidí věří, že ta groteska s klíči byla spontánním projevem národa toužícím po svobodě. Změnu režimu někdo do detailů promyslel a náš hrdina, kulisák z ABC do konce života nepochopil, že je v tom gambitu bezvýznamnou loutkou. Podniky/instituce, které konkurovaly západu byly zlikvidovány či vytunelovány. A opilec cestoval po světě a rozdával účtenky z hospod, kde nikdy nezaplatil s textem, že láska a pravda zvítězí a kresbou srdíčka místo podpisu. A našim polistopadovým elitám, až na „šafránové“ jedince došlo, že režim přezrál a konečně se mohou i oni zviditelnit.

image003

Zastánci pochodně svobody/demokracie i když coby zaměstnanci pochybných institucí a prognostických ústavů proti nenáviděnému režimu nikdy nehlesli (Komárek, Klaus, Dyba), se chopili vesla, a za čtvrt století jsme tam, kde jsme. V prdeli. Co s tím my pohodoví a podstatně mladší senioři, než jsou ti přesluhující političtí dementi s chimérou, že po roce 2018 budou hradními pány uděláme? Zase nic jen proto, že po dlouhé době dostaneme přidáno směšných 300 Kč, což je nářez v porovnání s 45 Kč od Kalouska! Přežijeme o tom žádná. I tu avantgardu pochybných individuí z „vědecké“ sféry, rychlokvašky právníky ze z P.., rektory a vzdělance ověnčené prefixy a safixy v oborech o ničem a s relativně vysokými příjmy (50 tisíc/měs. min), kteří se přesunuli do atraktivnější, politické/stranické domény. Nástupní platy nic moc (40 Kč/měs.), ale šance že během pár let odkloní několik milionů jako Kocourek, je lákavá. Rektoři, i když spíše bývalí „lektoři“ z kateder Marx/Leninismu, jenž nás v minulém režimu školili v barvách doby, se nenápadně transformovali na kapacity a propagátory sociálních věd.  Explozi tzv. soukromých gymnázií a VŠ v devadesátých letech je zbytečné zmiňovat. Za 60-80 tisíc ročně mohl každý blb po 2/3 letech dosáhnout na nic neříkající, pochybný prefix před jménem a na slibovaný, dobře placený job. Pokud vědce s prefixem nezaměstnala firma jeho fotra, strýce či známého, tak si neškrtl. Když bublina „epos“ soukromých škol začala praskat, krysy potápějící se loď opouští vždy jako první. Břeh je daleko, nicméně děravá bárka ODS a plachetnice ANO nabírající vítr jsou v dosahu. Sociologičtí „lektoři“ Fiala a Zlatuška  na stranická plavidla naskočili a veslují dál.

Nám, kterým je současné Shakespearské US drama putna, jsme spíše zvědaví, jak „Toro“ kozáků a honáků po usednutí Donalda už dekády rétoricky omílaného křesla „nejmocnějšího muže“ planety ve finále dopadne. Čtenáři portálu NWOO zachovejte klid a imbecilní předpovědi expertů Jocha, Mitrofanova, Pehe, Romancova ignorujte.

Satan a šachista Putin s enormním IQ přece neskočí na zoufalý pokus dementů McCaina, Grahama a Kissingera, změnit politický kurs vůči sousední Číně, spolehlivého partnera v BRICS. Vliv na východní polokouli s čtyřmi miliardami lidí USA postupně ztrácí a kope jako kobyla v křeči. Tož tak. Fine. Díky za vaši podporu portálu. A to astronomické zvýšení důchodu si užijte. Čekají nás velké mrazy. Jako vždy to s přehledem zvládneme.

 
10 Komentářů k Mozkové inkontinence „Trilobitů“

 1. Jarmila napsal:

  Článek je jako vždy vtipný a nemá chybu. Až na jedinou věc. Židé se nepíší s velkým Ž, nýbrž s malým ž. To proto, že to jsou lidi, kteří VĚŘÍ, že jsou bohem vyvolení a ostatním lidem nadřazeni. Jsou to věřící lidé- tak jako jsou věřící katolící nebo muslimové, které rovněž nepíšeme na začátku slova velkým písmenem.
  Jiná situace je ve státě Izrael. Sice je to podivný stát, který dodnes nemá ústavu, ani pevně stanovené hranice, jak již státy mívají, ale lidé, kteří se tam za těch 60 let existence tohoto pochybného státu narodili, jsou Izraelci s velkým I. Pokud tito Izraelci jsou věřící židé, kteří pevně věří, že jsou vyvolení bohem a nadřazeni všem lidem světa, tak se také píší s malým ž. Protože jak říkám, jejich víra je pouhá víra a nic jiného- je stejná jako víra jiných lidí světa, kteří věří třeba na mimozemšťany nebo v neposkvrněnou Pannu Marii, nebo že se jim zjeví zlaté prasátko ve štědrý den, když se budou celý den postit. :)

  • Rudolf napsal:

   Bude nutné kontaktovat Ústav pro jazyk český. Je zcela nepřístojné, urážlivé a antisemitcké, aby nedlidé měli na začátku malé ž.

  • petr napsal:

   Já osobně bych ty blonďaté, rusky mluvící Izraelce za Židy nepovažoval, ale budiž.

   vtip:
   Jak se říká tomu podivnému klikyhákovému písmu které tak bravurně ovládá většina Izraelců?
   No přece azbuka!

 2. Sasin napsal:

  Mě se líbí jak si čteme mezi řádky a i na pobliózních informacích , které mohou být od pravdy kilometry světelných vzdáleny si pošmákneme.a přehodíme v diskusi na své pitomé názory, které nemají žádné ukotvení ve směru pádných změn společně sečteného rozhodnutí. Ale i tak se jen čeká až to přinde. Nezabrání tomu ani ty koncese, vnucené systémem, gdy žádný blboň se nesoudí o zmařém používání TELEvizoru. Rodiče si je pořizovali v dobré víře, že je bude bavit. Některé TELEvize (všechny) se domnívají, že jejich přidaná hodnota o životech lachtanů, tučňáků nebo o blahořečení papalášů nás má kultivovat. Ale nigdo nemá nic proti svobodě šmejdů naše TELEvizory zneužívat pro fašistické a korporátní účely. Tomu žádnej zasTUPITEL zabránit nechce, páč jsou v oblbování lidí do toho všichni namočeni. A tak chválím pěkný přednes sraček, které blboně jistě osloví, Muheeeeeeee

  P.S. Navrhuji pražákům jít na kavčí horu a poklonit se svému bohu.

 3. petr napsal:

  Takový judaizmus to je teprve živoucí fosilie. Je to něco co mělo být pohřbeno už s faraony. Jenže to stále přežívá za strašlivou cenu na křesťanské krvi.
  Jediné co udržuje judaizmus při životě (spíš na úrovni jakési zombie živoucí mrtvoly) je sžíravá nenávist vůči všemu křesťanskému.

  vtip:
  Je to žluté a desítky let to žije z mrtvého Brouka, co je to?
  (Yoko Ono)

  Je to nosaté a tisíc let to žije z mrtvého křesťana, co je to?

 4. Enkidu napsal:

  “ Více než desetiminutové video je vlastně sestřihem několika delších záběrů pořízených v protokolářově pražském bytě. Kamera Forejta snímá z boku nebo zepředu, většinou z výšky pasu. Záběry se chvějí, působí, že byly udělány amatérsky. „Pořídil to pan Horáček, předstíral, že si volá s přítelkyní, poté si mobil, z nějž točil, dal do kapsy u kalhot,“ říká Remeň. Všechny sekvence byly podle něj natočeny během jednoho dne. Forejt na muže, jenž ho tajně natáčí, reaguje, jako by ho znal delší dobu a důvěřoval mu.

  Horáčkův obličej není nikdy vidět. Na jednom videu vystupuje v sexuální scéně ještě jeden mladý muž, nikoli tváří, ale zezadu. Jediný komu je na videích vidět do tváře, je Jindřich Forejt. Ten, kdo videa pořizoval, si dával hodně záležet, aby šla nade vši pochybnost ztotožnit právě s protokolářem. Zabírá Forejtův prsten, vizitku, peněženku. Forejt na videích moc nemluví, něco si prohlíží na počítači (podle Horáčka vybírá prostituty). Jednou vyřizuje telefon kvůli úřední věci s někým z okolí premiéra. A několikrát do nosu s jednou ucpanou nosní dírkou z papíru nasává bílý prášek. Na videích je rovněž zachycen, jak je obnažený a uspokojuje se.“

  Více např. na http://wertyzreport.cz/clanek/opravdu-jen-forejt-voblozil-dealera

  V tomhle státě už se nemůžete ani uspokojit…

  • Eschatolog napsal:

   muzete, ale neberte s sebou horacka :-)

   • prostěklasikapárty-cojekomudotoho napsal:

    „Jak probíhal ten večer, když Forejt pořádal večírky?

    „Já dovezl ty kluky. Přišli jsme tam, vzaly se telefony, ty se daly do kuchyně. Já to hlídal. Kluci se šli umýt. Normálně se bavili, pili, kouřili, drogy brali. Prostě večírek…“ „

 5. žádnédůkazyžebychomvědoměpracovaliprojinýstát napsal:

  „Jaké taktiky používají pro likvidaci konkurence?

  Když to prostě nejde zrušit, vyhlásí konkurenci válku. Byrokratickou nebo ideologickou. Budou se vám snažit vše znechutit tím, že pokud diskreditují vaše jméno, přijdete o peníze z reklam, nikdo se s vámi nebude chtít bavit, veřejnost váš obsah bude vnímat negativně atd. Pak jsou udavačské a buzerační metody, které se v tomto státě také začínají pěkně rozvíjet. Každá páka, kterou na nepřítele mají, bude využita. Systém se bude držet zuby nehty.

  Dá se proti tomu bránit?

  Musíte být opatrní. Když vás označí za ruskou propagandu, musí pro to mít nějaký základ. Většinou tak usuzují podle toho, že někdo kopíruje nebo cituje zdroje z Ruska. Na to je třeba si dávat pozor. Nestane se to, pokud máte vlastní zdroje. A pokud ano, tak se to společně s tzv. „vlivem cizí moci,“ neprokáže. Tím se zesměšní, protože se to dá napadnout.

  V současné době stejně za „ruskou propagandu“ označí web, který odkazuje na ten druhý s proruským obsahem. Stačí třeba přeložit video z ruštiny a jste označeni. Je to až tak šílené. Pořád také narážejí na „profesionální vzhled“ webových stránek, to je pro ně argument odstřihnout těmto webům inzerci, protože ví, že vlastní financování není jednoduché a tyto weby se spoléhají na dary od čtenářů. A to je možná chyba, na darech to prostě založit nelze.

  Komu tedy máme věřit?

  Hlavní je nevěřit všemu za každou cenu. Je to jako střet dvou světů. Jeden svět má vlastní pravdu a druhý taky. A oba se střetávají, přičemž ten první má jasné výhody. Když už se světy začaly spojovat a první začal ustupovat, elity znervózněly. Klíčem je dívat se na vše s chladnou hlavou a hlavně objektivně, nenechat se snadno unášet davem, a to platí zvlášť pro případ některých webů, které svou vnucují myšlenku druhým, říkají, co je špatně a co dobře. Tohle pak rozděluje společnost a hraje systému do karet.

  V první řadě bych nevěřil politikům už z principu, protože ta jejich falešná diplomacie je přesně to, co z nich dělá dobře placené propagandisty cvičené PR experty. Myšlenka, že se stát o vás postará, má pro ně velký význam, protože si myslí, že jim to přidává na důvěryhodnosti v očích veřejnosti. Ne, v politice nikdy není nic tak, jak se zdá. Je to jen iluze. Oni moc dobře vědí, jak někoho oblafnout.

  Nevěřil bych ani tomu, co říkají ti, kteří označují konkurenční weby za „falešné zprávy,“ protože to oni rozšiřují nejvíce falešných zpráv. Na internetu probíhá informační válka a my nejsme schopni ji kontrovat z finančních důvodů a oni to vědí. Na to oni spoléhají. Na druhou stranu se nechci zastávat absolutně nikoho, protože falešné zprávy naivně nebo někdy i vědomě rozšiřují i ti, co si myslí, že je šíří ta druhá strana. Některé weby navíc praktikují převrácenou psychologii.“

  Více na http://wertyzreport.cz/clanek/stat-vyhlasuje-medialni-valku

  • Eschatolog napsal:

   kdyby mluvili jen ti, co maji neco k veci, bylo by na svete bozi ticho, ze zvani nesmysly deti lze omluvit, ale ze dospeli placaji jeste vetsi nesmysly je uz diagnoza druhu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!