AMERICKÁ MÉDIA: RUSOVÉ BUDOU UMÍRAT PO STOTISÍCÍCH, AŽ BUDOU OBSAZOVAT UKRAJINU

originalNa webové stránce amerického nevládního analytického centra v oblasti mezinárodních vztahů, které obsluhuje i ideologii rozvoje NATO, byl zveřejněn článek, jenž s přesností na jednu osobu uvádí počty ruských vojáků, kteří budou potřební na okupaci Ukrajiny.

V materiálu se předpokládá, že Rusko je dost silné, aby obsadilo Ukrajinu, ale současně se uvádí, že ztráty budou obrovské, a to „nejen pro Ukrajince, kteří budou umírat po stotisících, ale i pro Rusy, kteří budou rovněž umírat po stotisících“.

„Na základě hodnocení několika amerických expertů je  rozumné konstatovat, že Rusko musí kvůli okupaci přejít na vyšší úroveň. Jen na to, aby okupovali samotnou Doněckou a Luhanskou oblast potřebují 26 702, resp. 133 514 vojáků. A trasa po souši z Krymu do Podněstří, která bude znamenat okupaci Chersonské, Mikolajivské a Oděské oblasti, si vyžádá asi 46 497, resp.92 994 vojáků.

Okupace všech sedmi jihovýchodních oblastí by si tedy vyžádala 118 536 vojáků (z toho 26 702 pro Doněckou a Luhanskou oblast a 91 834 pro ty zbývající) plus 317 182 dalších (133 514 pro Doněckou a Luhanskou oblast a 183 668 vojáků pro zbývající oblasti). Jestliže se Rusko rozhodne obsadit celou Ukrajinu, bude dodatečně potřebovat 548 865 vojáků, neboli na všechny úlohy 667 123 až 865 769 vojáků. Samotný Kyjev a Kyjevská oblast by potřebovala 90 676 okupačních vojáků“, — tvrdí američtí analytici.

Povšimněme si, že v publikaci se neuvádí metodologie, jakou američtí experti použili, a díky které dokázali s tak úžasnou přesností vypočítat počet vojáků potřebných na okupaci Ukrajiny.

Zdroj: http://interesnienovosti321.mirtesen.ru/blog/43319722182/Amerikanskie-SMI:-Russkie-budut-umirat-sotnyami-tyisyach,-zahvat
40 Komentářů k AMERICKÁ MÉDIA: RUSOVÉ BUDOU UMÍRAT PO STOTISÍCÍCH, AŽ BUDOU OBSAZOVAT UKRAJINU

 1. Fanny napsal:

  No amišmejdům bude stačit,když uslyší "Rusové jdou"a budou mít hnědo v gatích,tak ať moc nemachrujou,ještě neviděli Rusa v akci.

 2. stefan goga napsal:

  Ti co to proklmuju ak pocuju slovo RUS hned maju poruke nocnik.Aj ked v zivote Rusa nevideli.Preto si v Nemecku cvicia multikulti v statisicoch lebo im strasi a harasi v bedne z RUSKA.Aj nasim slnieckarom zo slova RUS.Preto je cela EU zasrana.

 3. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Proč by to Rusko dělalo? Když to neudělalo již v roce 2014?
  Nejde spíše o ideologickou přípravu a zdůvodnění snahy začlenit UA do NATO? K tomu jedinému se dá ta rádoby analýza užít.

  • weissbach napsal:

   To je zásadní otázka a odpověď v jednom! Proč by to, proboha, dělali?
   To je jen zbožné přání globální mafie.

   • proud napsal:

    Prani otcem myslenky,tu je potreba zasejt do hlav...............a pak eventualne sklizet.Uz jen souvstaznost "Rusove-Obsazovani" dela u ovci spoustu "prace".........

    • more napsal:

     Mě stačí jen hned na začátku "nevládní anál-itické centrum" a je mě vše jasné. Nejlépe to napíše odborník někde z New Jersey, který si Rusko najde po hodinovém zkoumání mapy kde leží. A ještě ty počty, přesně na vojáka, to snad není ani už úsměvné. Ten hašiš z Afganistánu co tam vy anál-itici berete je snad říznutý ovčím trusem. Drogy sú smrť!!!

 4. Sasin napsal:

  Nevím , ale chápu,, že i Kačan občas vezme u popelnic nebo ze skládky hovadinu, kterou nepotřebuje jen proto, že se ju líbí. Ostatně to dělají všichni šmejdi. Dělat z toho ale něco, co to není neobstojí ani proti českému, " co je doma to se počítá". Mezi zajímavé kecy patří například ivypotetický výpočet, jak dlouho bude lachtan plavat svojí rychlostí na měsíc a zpátky. Toto myšlenkové zauzlování získává v oblbovadlech stále větší prostor. Čili porovnávat neporovnatelné a vytvářet z teho jakýsi ideový rámec, do kterého se ovce pohodlně vejdou. Mezi tímto šmejdi v zastoupení hodují na našich podílech a rozpočtu.

  • Eschatolog napsal:

   Zapomeli to prevest na pocet fotbalovych stadionu, takhle tomu absolventi hajskul neporozumi.
   Meli by si poslechnout Ivana Mladka Mamut a Helmut, jak to chodi.

   • Sasin napsal:

    Že proč takové výlevy a litanie kolem neněřitelných KONstantd. Šak to FUNGuje. A gdyž už jsou v tlačení balvanů v půli kopce, stačí řéct, "chlapi nechte toho, poďte na pivo" a voni dou. Chápete to?

 5. benmil napsal:

  Možná, že ten článek by se měl číst mezi řádky: Kolik bude potřebných amíků, aby obsadili Rusko? Bude stačit miliarda?

 6. proud napsal:

  Treskyplesky,kecy kecky :-))))))))))).Povim vam jak to bude:-))).Rus se na Ukrajinu vysere,chces,nechces.Ukrajina sama prileze!!!Nevidim zadnej duvod,proc by ji melo Rusko obsazovat,vyjma jedinyho,ze ho sebevrazedna Ukrajina napadne prvni,a i pak bude situace jina,Ruskej vojak bude obycejnejma lidma vitanej a podporovanej jen prekroci caru,nepujde jako vrah lidi,paklize ovsem bude muset na Ukrajinu vkrocit........Taky se muze na care zastavit a kaslat na prchajici blbce kterejm dojde komu maj podekovat a co je potreba udelat.

  • lukaš napsal:

   Proude,Váš příspěvek podepisuji.
   Ono bude stačit,naložit x kamionů potravinami a Ukrajina leží Rusům u nohou.Ono to nebude trvat dlouho,podobně to bude s Evropou,bez jediného výstřelu,bude Ruská.

   • more napsal:

    Oni teď migrují přes Jevropu z muslidojču do pšonska a pobaltí speciální homojednotky chrabré pindoarmády, které mimochodem a nedivil bych se skončí na Ukradině, protože jim nepomáhá ani 10 mobilizace, aby tam natahali chlapy do ledových zákopů. Jen ať si homoarmáda, která se vyvalovala na sluníčku na Floridě užije severského uralského mrazivého vzduchu. Myslím, že je choutky brzy přejdou.

    • proud napsal:

     Neskonci,protoze bud budou strasit nekde podle cary s matickou Rusi a kazdej se na ne vysere,nebo budou tak hloupy ze vystrcej rohy a skoncej na smetaku :-)

     • proud napsal:

      Jak znam bratra Ivana,tak jim to nekde na malym vzorku kterej to posere, ukaze,aby se pak nemohli vymlouvat!

 7. Jaris napsal:

  Podivná logika , válečně naladěných pitomců z Ameriky. Proč by měli Rusové obsazovat Ukrajinu? Američané v současné době přesunují vojenské jednotky do Německa, Polska, Pobaltí...S velkou pravděpodobností okusí Američané jak vypadá ruská zima. Mrzne , jen to praští, očekává se husté sněžení a blbec Američan leze do Evropy k ruským hranicícím. Na provokaci si nemohli vybrat lepší čas..... Napoleon, Hitler ... taky se cítili být pány světa... a jak dopadli !!!! Vadí mě, že se tohoto štvaní zúčastňují i naši vojáci, kteří cvičí v Litvě....k čemu jsme se propůjčili??

  • Brunero napsal:

   Až teraz som si uvedomil a vlastne aj želám, aby v Poľsku a Pobaltí boli také slušné mrazíky ako momentálne - aspoň -25st. Nech okúsia Amíci tvrdšie podmienky. A či im nebudú praskať pásy na tankoch ako koľajnice u nás.

  • Karel napsal:

   Blbec američan se právě poučil. Dvakrát začali v létě a pak zmrzli. Teď začnou v zimě a v létě budou v Moskvě

   • proud napsal:

    Tak,ci onak,jestli tam bude,tak jedine jako turista,moooc hodnej turista:-))))

   • more napsal:

    Právě že se nepoučil, představ si, že přijedeš z teplé Floridy nebo Kalifornie do tohoto severského pekla. Uralský vítr jim začervená líčka, aby vůbec nastartovali pak ty jejich šroty, až je budou sundávat z vlaků v pobaltí.

  • Fanny napsal:

   Hlavně by si měli připomenout ty jejich šroty co se nevyhrabou ani z písku a na břehu se plácají jako lekající ryby s tím by chtěli Rusa zastrašit?Řekněte nejsou k smíchu?
   Taky si myslím,že by mohlo ještě přituhnout,aby poznali co s nimi udělá generál Zima a potom prudká obleva a jsou v p...li jako Baťa s dřevákama.

 8. Apač napsal:

  Co je to za hloupý nápad, že Rusové budou obsazovat Ukrajinu. Kdyby o to Rusko stálo, tak jí obsadilo ihned po Majdanu, kdy NATO a USA by tuto reakci od Ruska nečekali a nebyli by připraveni jí bránit, stejně jako Krym. Ale dnes, to radši Ukrajince nechají se vyvraždit a co zbyde bude rádo, že se o ně Rusové postarají proto, že o vykradenou a zdevastovanou zem nebude mít jíž zájem ani EU, ani USA.

  • benmil napsal:

   Už ani nemají. Zájem měli jen o sevastopolské základny, a v tom jim udělala čáru přes rozpočet "anexe". Proto tak ječí a sankcionují.

 9. Karel napsal:

  Výdaje na zbrojení v r.2016 ročenka " Janes´" zdroj ATM

  USA 610 mld.USD
  Čína 216 mld.USD
  Rusko 85 mld.USD

  27 zemí NATO bez SS 203 mld.USD 

  NATO+SS / Rusko
  813 mld.USD / 85 mld.USD

  Stavy armád zdroj dtto:
  NATO+SS / Rusko
  3.300.000 ks / 770.000 ks
  Podle vojenských počtů je třeba pro dosažení úspěchu v kampani 3 - 4 násobné přečíslení.
  RF je tedy přečísleno v poměru 4,2 : 1 !!!!

  Ovšem to se týká jen koncepce konvenční války jež nepředpokládá okamžité přenesení vojenské aktivity již v počátku konfliktu na území SS, prostřednictvím jaderné odpovědi. Pro eliminaci adekvátní odpovědi RF bude tedy nutno zasadit RF nejprve tzv: " Preventivní jaderný útok " jak vyhlásil gen.tajemník NATO Rasmussenn na jaře.

  • jj49 napsal:

   Karel! Já si válku nepřeju, ale tobě bych ji přál ty šmejde!

   • proud napsal:

    Ten se umlati sam,vzdyt vidis jak se snazi :-)

    • more napsal:

     Kolik si myslíš ty blbče Varle, že bude opravdu těch přihřátých vojáků z Nata? Rasmussenn, Pavel, McCain a dál... Ti co tam vstoupili jako žoldáci, např. negr co nic neuměl a nenašel práci, klofli ho před ValMartem. Naučili ho jako opici zasunout zásobník, natáhnout a směr střílet, těch tam bude jako kanonfuter hodně i ty jsi tam zařazen. Takové jako ty tam potřebují tupé, kteří poslouchají rozkazy těch debilů, co budou zalezeni a posraní v bunkrech. Rus už bojovat na svém území nechce, má s tím zkušenosti, takže jsou ty tvé uslintané statistiky k hovnu. Pár minut a je tu jen radioaktivní popel, blbe.

     • proud napsal:

      A to siani netroufam rict kolik procent US "vojaku" jsou fakticky trestanci co dostali vybrat,vojnu,nebo kriminal,neni jich malo,je to tam celkem bezna praxe,jeneralove se domnivaj ze takovi za ne budou umirat? To me teda pobavili:-))))))))

  • MartinT napsal:

   zapoměls na Čínu ty análtiku

 10. Martin23 napsal:

  Styl myšlení těchto blábolů velmi dobře ukazuje, jak děsivě je Putin převyšuje.

  Rusko nemá potřebu okupovat Ukrajinu. Počká, až sama požádá o pomoc a bude Putina vítat jako osvoboditele. A ona požádá. Západ na ně už hodil bobek.

 11. Jar Jar Binks napsal:

  Neviem, ale mne to strašne pripomína podobné bláboly od istého pána Josepha Goebbelsa.

 12. džon hlinka napsal:

  Já vím naprosto přesně kdy rusové zaútočí na ubohou mírumilovnou evropu!11.3. ráno o 3.45hod.
  Copak vám lidičky nedochází, že je to naprostá hovadina a přesto o tom uvažujete? To přesně je cílem obřezatých nacistíků. Udržovat to v makovicích! Stejně jako tak zredukovali 2.světovou na jakýsi pofidérní holokaust, kterej sami naplánovali a nejvíc na něm vydělali. Co myslíte, kde skončily zlaté zuby jejich chudých soukmenovců? Ne úplnou náhodou v trezorech jejich nejenom švýcarských bank?

  • martin bareš napsal:

   džone, dneska jsem byl u nás v knihovně na večeru, který se týkal našich vojáků (legií) na italské frontě v letech 1915 - 1918.
   Snad se mi podaří napsat pár řádků, dokud to mám v paměti.
   Chci jenom říct, že naši lidé už bohužel jsou úplně někde jinde. Špatná zkušenost.
   Měj se

   • džon hlinka napsal:

    Můj praděd padl v Itálii v r. 1918! Mám zmapovanou celou "jeho" válku od r. 14 kdy byl odveden.Byl jsem i na jeho hrobě v Itálii, mimochodem italskou vládou pečlivě udržovaném.

 13. Pavel napsal:

  Jj media a jakub janda toho nahejkaj.To je normalni.:-)

 14. Pavel napsal:

  Muj nazor na zidy je ten,ze bohaty zly zidi nechaly zmasakrovat miliony chudsich zidu a jinejch jdi samozrejme taky,aby to bylo nenapadny.Vyuzily ktomu uzitecny idioty a dobre jim to vyslo.Ted jsou zidi v podstate nedotknutelny.Nesmis rict proti zidovy ani slovo.Proste prace Rodschildu a Rockefeleru a dalsich jejich kamosu parazitu!

  • benmil napsal:

   Budoucího prvního izraelského prezidenta Weizmana se před válkou ptali, jak chce v maličké Palestině zachránit šest milionů Židů. Jakých šest milionů? odpověděl. Zachráníme dva miliony. Náš mladý stát rozhodně nebude potřebovat staré, chudé a nevzdělané.

  • proud napsal:

   Spravnej nazor,dobre ze to vime........a ?........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!