Komentátor: UK a USA se snaží rozložit státy Středního Východu, které odporují Izraeli: Komentátor

pressVůdce islámské revoluce Ájatolláh Sajjid Alí Chameneí varoval před úklady osnovanými Británií za rozklad zemí Středního Východu a Severní Afriky. Politický komentátor se domnívá, že politický systém v Británii a Spojených státech je “infikován” sionizmem, jehož hlavním principem je destrukce každé země Středního Východu, která by se mohla postavit snahám Izraele o územní expanzi.

“A proto pozorujeme, že jakmile některá země dá najevo slabost, okamžitě v ní intervenuje Západ – v Iráku, Sýrii, Jemenu, Lýbii. To jsou příležitosti, kterých se chápe Západ, aby rozložil své protivníky”, řekl Rodney Shakespeare v nedělním rozhovoru pro Press TV.

Uvedl také, že “tajnou politikou” Británie a Spojených států je rozdrdit nezávislé státy Středního Východu, aby posílily globální finance.

Komentátor dále argumentoval tím, že tyto země jsou propojeny s podporovateli hnutí Daesh – jmenovitě se Saudskou Arábií – protože Rijád rovněž potlačuje lidová hnutí, která se stavějí na odpor Izraeli.

Na jiném místě zase Shakespeare poznamenal, že pokud se Západ a jeho spojenci chystají zničit Irán, mohlo by to být “kontraproduktivní.”

To následovalo po sdělení Ájatolláha Chameneího, že nepřítel se chystá zlikvidovat “moc lidu” v Iránu, a že vlády musejí takovým úkladům čelit posilováním vládní exekutivy a soudní pravomoci.

“Když přijedete do země, která posiluje svou moc, posiluje svůj vliv, stává se světovým vůdcem, a když se ji snažíte napadnout a rozdrtit, výsledek může být kontraproduktivní. Ve skutečnosti tím znásobíte její sílu, jako se to momentálně děje například v případě Ruska”, řekl na závěr.

PRESSTV, Ne 8. ledna 2017 16:45

Zdroj: http://www.presstv.ir/Detail/2017/01/08/505363/Iran-Ayatollah-Seyyed-Ali-Khamenei-UK-US-partition-Zionism-Israel
6 Komentářů k Komentátor: UK a USA se snaží rozložit státy Středního Východu, které odporují Izraeli: Komentátor

 1. Michal napsal:

  Kdyby jen země Středního Východu, ale USA a Izrael se snaží rozložit i Ćeskou republiku – viz Žid Shapiro, viz Žid Kocáb, viz Žid Bartoška atd., kteří se snaží poštvat občany ČR proti sobě a organizovat proti Zemanovské demonstrace. My jsme s Iránem na stejné lodi.

  • proud napsal:

   Jsme jenom na svoji lodi kterou si nechame kormidlovat cizi posadkou.A vzdycky na svoji lodi budeme! Jen muzeme patrit do lodstva ktery si vybereme,kdyz prestaneme bejt srabi a zacneme myslet a starat se sami o svou lod a jeji obsluhu!

   • WIKINGER Petr napsal:

    PROČ TADY PROUDE NEDÁTE KONKRETNĚ JAK TU MOC PŘEVZÍT

    neustále tu píšete,že občané voliči si musí dát VŽDY ukrást volbami svoje hlasy a tedy i svoji moc.

    NAPIŠTE TADY SVOJI MANTRU,ŽE TU HLÁSATE PRÝ PŘESNĚ JAK MÁME PŘEVZÍT TO KORMIDELNICTVÍ,ALE NIKDO TO TU DOPOSUD NEVIDĚL.

    • proud napsal:

     Je to tu davno,jen ty vidis ty svoje pismenka co klepes velky, jelikoz jsi slepej!!!

     • proud napsal:

      Navic blbej,jinmak jsi to uz davno rozvinul,vzdyt porad prece radis co a jak,jak jsem si vsimnul,primo hejris napadama!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 2. Dušan napsal:

  IZR, geopásek dlouže cca 200 km, drží k.i. flotilu leteckých tankeru – si vis pacem – para bellum…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!