Ukrajina zabíjí své vysloužilé vojáky. Zrádci a vrazi Donbasu masivně hynou na ulicích Kyjeva

1483966021_5510617Vláda reformátorů Ukrajiny pokračuje ve sklizeni smrti a každý rok se rámec národní genocidy pouze exponenciálně rozšiřuje. Dnes zima, stejně jako dříve Porošenko a jeho kumpanii, v nemalé míře čistí ulice Kyjeva od "genetického smetí", jehož status teprve nedávno přijali v Nejvyšší radě. Pouze v rozporu s tvrzením poslanců nacionalistů na evolučním smetišti náhodou nejsou svobodomilovní obyvatelé Donbasu, ale jejich zrádci a vrazi. Podle spravedlivé ironie osudu bojovníky ATO (antiteroristická operace) a mnohé dezertéry trestají lidé, kteří je ne tak dávno přesvědčili, že je třeba podpořit nacionalistickou myšlenku a poslali je do bratrovražedné války. A trestají své oklamané otroky s extrémní brutalitou a cynismem.

Stalo se to, od čeho se tak razantně distancovali klauni z hlavního města s mandáty - ukrajinská zimě se opět ukázala být krutou a smrtelně nebezpečnou a země ji v souladu s tradicí opět uvítala s holým zadkem. Divoké tance kyjevských šamanů se opakují už třetí rok a končí pokaždé stejně - idiotským chvástáním a další humanitární katastrofou.

Dvacetistupňový mráz a vydatné sněžení rychle vystřízlivěly obyvatele hlavního města a ukázaly krutou realitu. Kyjevské orgány byly na začátku ledna jako obvykle zcela nepřipraveny na zimu a jen si umyly ruce. Zdálo by se, že tato situace se již dávno stala posvátnou tradicí vítězů důstojnost. Jen by se nemělo zapomínat, že situace na Ukrajině se zhoršuje každým dnem a každý nový kolaps stále více zavání totální katastrofou. Poslední novoroční svátky si obyvatelé Kyjeva zapamatují nejen díky neuklizeným ulicím a studeným bateriím, ale také kvůli spoustě mrtvol doslova přimrzlých ke kdysi revoluční dlažbě.

Jak informují dopisovatelé mnoha ukrajinských periodik, zima již porazila všechny možné záznamy o úmrtích na Ukrajině, a to je jen začátek. Na ulicích hlavního města zasypaných sněhem každý den zemře několik desítek lidí. Situace je srovnatelná pouze s obdobím občanské války v letech 1917 - 1922. Umírají především divocí "hrdinové" ATO a uprchlíci z Donbasu, kteří se rozhodli pro duhové evropské hodnoty a věřili panu Porošenkovi.

V Kyjevě je dnes více než 20.000 lidí bez domova, z nichž většina ne tak dávno přišla z jihovýchodu země. Ti, kdo stříleli na klidné centrum LDNR a kteří poté, co přijeli dobýt téměř evropské hlavní město, byl posedlí americkou demokracii. Je i ostatní velmi rychle zasáhla tvrdá realita a milující vláda. Takzvaní veteráni ATO se často ihned po návratu ocitají na ulicích bez prostředků a střechy nad hlavou. S donbaskými uprchlíky Porošenko zachází přibližně stejně a namísto slíbených bonusů je vyznamenává čestným stavem bezdomovce. Ale zato téměř evropským. A dnes uprchlíci i "hrdinové" umírají masově v Kyjevě v závějích hladem a zimou.

Situaci odhaluje rozhovor, který poskytl novinářům včerejší veterán ATO a dnes jeden ze stovek žebráků Majdanu. Voják OSU Andrej, sám rodák z Doněcku, si v roce 2014 vybral kyjevskou stranu revolucionářů a zvedl zbraň proti svým bratrům a sousedům. V roce 2015 byl demobilizován, ale nedostal slušnou penzi ani slíbený pozemek. Domů je jeho cesta uzavřena, protože je zrádce a vrah. A tak žebrá v Kyjevě, stejně jako tisíce jemu podobných. Nyní tenhle "hrdina" spí v průchodu, protože poslední nocležnu pro vysloužilce zavřeli v létě, a je rád, že alespoň policie se veteránů nedotýká. Bojí se, že jestli velké mrazy budou trvat dlouho, pa k tuto zimu nemusí přežít, a stejně jako mnozí z jeho druhů skončí někde v příkopu.

Není to správné vítězství důstojnosti, pánové? Jeden zrádce a vrah nyní symbolizuje celý mnohamilionový národ, který se za mizernou mzdu vrhl na vlastní bratry, a teď zamrzá na nacionalisty oslavované dlažbě a prosí o kůrku chleba. Trest je docela odpovídající, jenže skutečný soud teprve přijde.

Zdroj: http://politikus.ru/events/88891-ukraina-ubivaet-ato-predateli-i-ubiycy-donbassa-massovo-gibnut-na-ulicah-kieva.html
14 Komentářů k Ukrajina zabíjí své vysloužilé vojáky. Zrádci a vrazi Donbasu masivně hynou na ulicích Kyjeva

 1. petr366 napsal:

  Potroublej článek.Jako by ho psal kdovijaký Putna z jiné strany.Hoši všeho s mírou.I propagandy.

  • Čech napsal:

   Odnepaměti byli poskoci likvidováni těmi kterým sloužili, poté co byli použiti.

   • petr napsal:

    Tak tak. Po obětech zločinu přijdou hned na řadu spolupachatelé zločinu kteří by třeba mohli začít někde mluvit. Čím víc jich rozeberou na orgány pro americké miliardáře a čím víc jich umrzne, tím líp pro Porošenka.

  • more napsal:

   To že jsi odkojen havlovizí, to je nám všem jasné. Proč jsi si vzpomněl na jméno buzny Putny, jestli je to tvůj hošan, je tvoje věc. Kdyby jsi měl informace třeba z infa Novorossie i s fotodokumentací, dozvěděl by ses třeba, jak zacházeli se svými ATO mrtvolami sami ukradinští náckové, na které se vlastní vykašlali a nechali na místě, tak nechápu tvůj trotlí přístup k této informaci. Děláš ze sebe jen blba, sice skrytě ale veřejně.

 2. eva napsal:

  Článek vypovídá o kyjevské realitě, takže těžko může být "potroublej"...

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Potroublej článek rozhodně není :
  vždycky to tak bylo -žid z ukrajiny spolu s židem mezinárodním nasadili masku vlastenců a osvoboditelů od ruskèho jha ,
  aby nalákal tupé
  "rusy" (protože ukrajinci nejsou etnikum-jsou to rusové všichni,ale zapomněli to) a teď je nepotřebuje ...
  nakonec je provolá za lovnou,protože jim -probuzeným a bouŕícím se do tvrdé reality předchodí antisemitismus a
  extrémní nacionalismus...(aby se přiblížil "evropským hodnotám ")
  a zabil dvě mouchy jednou ranou...
  tomu se říkà zneužití i jakýchkoli i těch nejhorších a nejnebezpečnějších ideologií
  pro zdar a košer věci ...
  počkejte chlapci ,ještě se dočkáte!
  VY IDIOTI !!!!!
  j.

 4. Pavel napsal:

  Eva a prazska vlastovka za jedna.Tak to je.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Přesně tak,jak píšete ta role židovských oligarchů a vskutku idiotských ukrajinských nácků je k pláči i smíchu zároveň....Další bod pro fešáky s kupírovanými oháňkami,ale hra ještě nekončí,žumpa musí vyhnít a tak si tam nakonec Ukropi udělají pořádek mezi sebou i s jewreji sami....
   Jinak,ten Poroš není až takový lhář a podvodník,jak se na první pohled zdá a na žida sluší.On slíbil herojům ATO půdu a slovo drží,někteří ji dostávají hned ještě na frontě a ti druzí,jako ten vůl z toho Donbasu,v tom článku,ji dostane později akorát ta rozloha není podle představ,ale jen 1x2m....

 5. weissbach napsal:

  "žumpa musí vyhnít"
  1++++!

  • proud napsal:

   Neni potreba ji pomoct,chces li se toho dockat a usetrit za hovnocuc? ;-)

   • Paul Durham napsal:

    Ach jo, moc toho o zemědělství nevíte, hnůj resp. kejda se nejdříve vyveze na pole a tam se nechá 1 až 2 roky, aby vyhnil resp. uzrál , jinak spálí rostliny, kdyby se rozházel po poli rovnou. Se žumpou je to stejné.
    Možná byste tomu pomohl, kdybyste do toho skočil.

  • petr napsal:

   Kéž by. Vsaďte se, že ty největší hovna odplavou zavčas do izraele nebo do jew es ej.
   A zfermentují v té žumpě převážně nevinní. Tako jako vžy v posledních 300 letech. I Robspierra a jeho kumpány nakonec zlikvidovali protože toho o pozadí jewrejské "francouzské" revoluce věděl příliš. Stopy je potřeba zahladit.

 6. Petr napsal:

  Spravedlivý trest, snad se kaje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!