Korporátními bankéři sponzorovaná pseudověda a „okradení“ lidstva

science-moneyNic na světě není takové, jaké se to zdá. Svět vědy není výjimkou. Některé nejposvátnější teorie/principy, nad nimiž dogmaticky drží ochrannou ruku velekněží v chrámu vědeckosti spolu s jejich poněkud zpochybnitelnými, mlhavými myšlenkami, se prostřednictvím korporátního/bankovního sponzorství neprávem dostaly do středu veřejného zájmu a získaly uznání.

Tyto chybné vědecké dezinformace byly úmyslně podstrčeny do hlavního proudu vědy kvůli kontrole a finančnímu zisku: Lidé s příslušnou pravomocí a jejich obchodní monopoly i nadále prosperují díky této pseudovědě, která už touto dobou měla být dávno mimo výsluní a měla být zamítnuta jako nepravdivá.

Velké části skutečné alternativní vědy, založené na přírodních zákonitostech, a jejím průkopníkům bylo odepřeno uznání, které si zaslouží, neboť vše potlačili lidé s příslušnou pravomocí, takže status quo stále zůstává: Jejich obchodní monopoly nejsou ani nadále ohrožovány tím, že by je podkopávaly tyto alternativy…

Ano, peníze jsou silnější než pravda.

Pokud by aplikace nějaké alternativní vědy a technologie získala uznání lidstva, které si zaslouží, potom by zvítězila daleko větší efektivnost nákladů a celková účinnost a celý svět by se změnil.

 

Korporátními bankéři sponzorovaná „krádež“ fyziky

Od řady alternativních fyziků, kteří vycházejí z přírodních zákonitostí, a jejich vědy a techniky s potenciálem transformovat lidstvo, se vědecká komunita distancuje.

Místo toho nám svět fyziky přinesl náboženský kult osobností s pochybnými a svéráznými nápady. Stručně řečeno, nejsou tak chytří, jak se o nich prohlašuje. Byli uvedeni do síně slávy, aby působili jako pilíře dezinformačních snah o dogmata, sponzorovaná (korporátními) bankéři.

cache_37645033

Obr.: Zleva doprava - Einstein, známý plagiátor a obchodník s dezinformacemi… Vedle je Tesla, skutečně geniální vědec/vynálezce, dále pak Steinmetz, velký matematik, jehož humanitární práce byla ve skutečnosti, stejně jako práce Nikoly Tesly, vymazána z historie.

 

Albert Einstein - Známý plagiátor a podvodník

Albert Einstein je jedním z hlavních konstruktů, použitých k tomu, aby sloužil výše uvedenému účelu. Při mnoha příležitostech bylo například prokázáno, že teorie relativity je chybná… Dokonce se o tom zmiňují i New York Times a časopis Times magazine. Ve skutečnosti byla teorie relativity vyvrácena ještě předtím, než byla publikována, přesto Einstein stále zůstává jedním ze světců vědy.

Mezi další hlavní konstrukty, sloužící jako pilíře dezinformací a dogmat, sponzorovaných (korporátními) bankéři, patří vysoce oceňovaní a velmi vychvalovaní Stephen Hawking a Michio Kaku. I když tito vědci na sebe strhávají pozornost veřejnosti, řada fyziků, kteří chtějí transformovat lidstvo se svými brilantními nápady a za pomoci skutečné fyziky, je ponechána na pospas osudu...

Nicméně roste počet vědců, jejichž záměrem je zbavit fyziku omezení pseudovědy, kterou sponzorují (korporátní) bankéři, aby tak pomohli „osvobodit“ lidstvo.

cache_37625480

Nikola Tesla

Zesnulý velký vědec a vynálezce Nikola Tesla (1856-1943) poznal, jaké to je, jít proti přáním lidí, kteří jsou u moci, a vědeckého establishmentu, kteří potlačují alternativní technologie.

cache_37624195

Tesla se musel potýkat s přáními dynastií centrálního bankovnictví, které vlastnili a řídili energetičtí magnáti JP Morgan, N. M. Rothschild a JD Rockefeller. Tesla se svojí alternativní nezávislou technologií volné energie byl pro ně hrozbou, neboť mohl vážně podkopat jejich konvenční systémy, a oni by tak nad lidmi ztratili kontrolu.

Teslovo dílo zahrnovalo možnost neomezeně zásobovat dodávkami energie jakékoliv místo; bezdrátovou elektřinu nebo elektřinu bez potřeby baterií, přenos energie prostřednictvím rádia a telefonu v délce trvání až stokrát delší než je dnešní standard a také systém včasného varování detekce zemětřesení...

Když se Tesla snažil, aby se tyto technologie dostaly do centra pozornosti, nastaly mu potíže - někdo se vloupal do jeho laboratoří a zničil je, zabavil vybavení, a buď spálil či zabavil duševní vlastnictví.

Stojí za zmínku, že dokonce i v dnešní době je jistá část duševního vlastnictví zadržována ve společnostech Tesla, což ukazuje, kam až jsou ti tajemní muži v černém, agenti „potlačování“, pracující pro lidi u moci, schopni zajít.

Jsou schopni se infiltrovat do jistých skupin, jako např. do společností Tesla, a zabránit tomu, aby se humanitární prospěch rozšířil ven do světa. Nebo poté, co se infiltrují, přeměňují systém těchto společností na dezinformační.

 

Řešení

Jistě, věda musí překročit tyto sebepoškozující hranice, ale je zapotřebí aktivních jedinců s otevřenou myslí, ochotných napadnout ortodoxii a konfrontovat pseudovědu i s jejími vazbami na establishment...

Zvažte možnost, jaké by to mohlo být, kdybychom s tím mohli pokračovat, kdybychom se stavěli za možnost svrhnutí pseudovědy establishmentu a poté bychom zavedli přístup nového paradigmatu.

Někteří současní vědci, kteří se snaží zrealizovat Teslovu práci kvůli zlepšení podmínek lidstva, stále zažívají těžké časy, a to nejen s establishmentem, ale také s veřejností, která je má za šarlatány nebo dokonce podvodníky… zatímco jiní, jako např. oblíbený vědec Jim Murray, jsou už alespoň některými lidmi považováni za důvěryhodné…

Ať už je situace jakákoliv, zatímco se budeme učit rozlišovat, podporujme vědce, kteří už odvážně zaujali alternativní pohled...

Paul A. Philips

Zdroj: http://www.activistpost.com/2017/01/corporatebanker-sponsored-pseudo-science-hijacking-humanity.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!