P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?

p01vmgx4 Moskva ohlásila, že dokumenty, tvrdící, že Rusko vlastní kompromitující informace o Donaldu Trumpovi, jsou padělkem a totálním blufem. Rusko nikdy neshromažďovalo informace takovéhoto druhu, ať už o zvoleném prezidentovi či o jeho soupeřce Hillary Clintonové.

„Kreml nevlastní žádné kompromitující informace o Trumpovi. Tvrzení opačné neodpovídá skutečnosti a je naprostým výmyslem“, řekl ve středu novinářům mluvčí ruské vlády Dmitri Peskov. „Je to totální bluf, absolutní výmysl a kompletní nonsens“.

Peskov zdůraznil, že Rusko nemá žádné kompromitující informace ani o Hillary Clintonové, a že ruské úřady takovýto druh informací zásadně neshromažďují. „Kreml a ruský prezident se v prvé řadě snaží vybudovat dobré vztahy s našimi zahraničními partnery – v zájmu ruského lidu a též v zájmu globálního míru, stability a bezpečnosti“ dodal Peskov. „Ale bohužel, z prstu si cucat vymyšlené historky se velmi podobá honu na čarodějnice, který už tady jednou byl.“

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/11/who-do-you-believe-the-kremlin-or-the-cia-idiots/

 
12 Komentářů k P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?

 1. lukaš napsal:

  Kdyby to Ruska strana měla,tak s tím nevyleze ven už teď,pokud by chtěli Trumpa vydírat.Komu to má posloužit a proč to USA vytahuje ještě před inaugurací je jasné všem,zabránit jeho uvedení do Bílého domu.Neznám ten postup,snad jen nejvyšší soud USA by to mohl udělat.

 2. blázen napsal:

  Tak co kolik je tady bláznů co věří že kreml mluví pravdu?

  • Eschatolog napsal:

   veru panika tech, co zpivaji pisne svych panu, je giganticka, pokud touzite po pevnem bode, zkuste barakuv anal

   • blázen napsal:

    Další který nerozumí psanému textu. Smutné. Předpokládáš špatně.Zkus vytáhnout svoji hlavu z prdele a možná líp uvidíš.

 3. Dušan napsal:

  Ja

  • lukaš napsal:

   Blázen je ten co věří Washingtonu.
   Když podobní Trumpovi jedou do Ruska,tak jsou v hledáčku CIA,tak tyto materiály má spíš CIA,než Ruská GRU.Je také možné a určitých případech se to děje,že je upozorněna zpravodajská služba toho státu o takovém sledování.Možná nebyla Ruská strana upozorněna o sledování,pak se to svede na soukromého detektiva.Můžou si být všichni politici,podnikatelé jisti,že jsou sledování.

   • blázen napsal:

    Tyhle informace máš přímo z Langley?Z čeho vyvozuješ že věřím Washingtonu? Tady mají lidi problém porozumět významu textu. Víš to divný znamínko na konci je otazník.Tak se vyjadřuje otázka. Vrat se na základku mysliteli.

    • lukaš napsal:

     blázen.
     Vůbec jsem nemyslel zrovna Vás,proto jsem nereagoval na Váš příspěvek přímo,tak si neberte nějak k srdci.Snad Vám bude stačit,že každé velvyslanectví má na to své lidi a také to potom souvisí i s ochranou důležitých osob,veřejně i neveřejně.

     • ahinsa napsal:

      Lidi „důležití“ pro koho nebo pro co? Proč nebo čím jsou tak „důležití“ narozdíl od „jinejch“?

 4. Rocco napsal:

  27. října 2013 Americká Národní bezpečnostní agentura odposlouchávala německou kancléřku Angelu Merkelovou už od roku 2002. Vyplývá to z dokumentu, který získal týdeník Der Spiegel. Na sledovacím seznamu tak číslo mobilního telefonu Merkelové údajně figurovalo už tři roky před tím, než se stala kancléřkou.

  Sledování evropských politiků i běžných občanů měla podle dokumentu na starost Zvláštní služba pro získávání informací, která fungovala při osmdesáti amerických ambasádách po celém světě. Devatenáct těchto jednotek působilo v evropských městech včetně Berlína nebo Paříže.

  „Kdyby došlo k odhalení existence odposlouchávacích stanovišť na ambasádách USA, vedlo by to k vážnému poškození vztahů mezi USA a zahraničními vládami,“ píše se na stránkách dokumentu.

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nsa-odposlouchavala-mekelovou-deset-let-fdh-/zahranicni.aspx?c=A131027_115839_zahranicni_dam

 5. Rocco napsal:

  Na ambasádě USA, Tržiště 15, Praha 1 – Malá Strana bylo taky odposlouchávací stanoviště?! Ale to mohli odposlouchávat třeba prezidenta na Hradě?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!