COINTELPRO 21. století : Project Veritas – krajně levicové skupiny umisťují na síť protiútočná skrytě natočená videa

Foto: Ráda by si zapnula nějaký TV program, ale možná ani neuvidí Trumpa

Foto: Rád by si zapnul nějaký TV program, ale možná ani neuvidí Trumpa

Široká koalice krajně levicových skupin plánuje narušení inaugurace nového prezidenta Donalda Trumpa, oznámil pravicově orientovaný Project Veritas poté, co přiznal, že infiltroval do jejich shromáždění svého člověka, aby odhalil jejich plány. Nyní je to otázka posouzení, co řekne jedna a druhá strana. Project Veritas v pondělí zveřejnil svou “reportáž skrytou kamerou”, která “odhaluje skupiny připravující násilné akce na Trumpově inauguraci”. Video znázorňuje, jak členové Disrupt J20 plánují “překazit” ples Deplora, předinaugurační prominentní večírek v National Press Club, pachovými bombičkami s kyselinou máselnou.

Video: Část 1:   Skrytě natočená reportáž zobrazuje skupiny osnující kriminální akce na Trumpově inauguraci

“Já jsem uvažoval, jak zmařit jejich večírek, zničit jim oblečení a celkově znemožnit, aby pracovali na tom, co si naplánovali. Nakonec se jim nic z toho nepodaří”, řekl muž identifikovaný ve videu jako Scott Green, vůdce DC Antifašistické koalice.

Tato poznámka byla učiněna na přípravné schůzce v pizzerii Comet Ping Pong, místě nechvalně známém z aféry Pizzagate pro údajné obchodování se sexem. Výběr místa nebyl náhodný.

“Vzhledem k podezření organizátoři zahájili svůj proces prověrek zastíracím manévrem”, uvedl DisruptJ20 ve svém prohlášení. “Protože chtěli, aby volba místa měla humorný podtext, sjednali si schůzku s Tylerem v Comet Ping Pong, která se nedávno stala cílem útoku pravičáckých médií falešných zpráv.”  

Jakmile se tam sešli, členové DC Antifašistické koalice předložili Tylerovi, kterého podezřívali, že se mezi ně infiltroval, své falešné plány.

’Kdybych byl příznivcem Hillary, dostal bych Pulitzerovu cenu’: James O’Keefe pro RT o odhalení podvodu demokratů  

“Je směšné, když si Project Veritas myslí, že by organizátoři projednávali své tajné plány s ‘pachovou bombičkou’ s neznámým člověkem na veřejném místě”, řekl DisruptJ20. “Nedostatek soudnosti Project Veritas svědčí o nízké úrovni jejich práce.”   

Project Veritas odsoudil záměr DisruptJ20 zmařit inauguraci.

“Aby bylo jasno, my nemáme problém s lidmi, kteří pokojně protestují nebo se hlásí o svá práva podle Prvního dodatku. To je pod ochranou ústavy”, řekl zakladatel a prezident Projectu Veritas James O´Keefe. “Ale v tomto případě DisruptJ20 otevřeně hlásí, že mají v plánu narušit inauguraci. Otázka je, kam až tihle lidé zajdou ?”

‘Exposé’ Projectu Veritas’ je poslední kousek ze série ‘přestřelek’ mezi organizací O´Keefa a levicově orientovanými protestními skupinami prostřednictvím infiltrovaných osob, pozůstatku nechvalně proslulého tajného Programu kontrarozvědky (Counterintelligence Program - COINTELPRO) FBI, zaměřeného především na levicově orientované skupiny a jednotlivce, které ředitel úřadu J. Edgar Hoover označil jako podvratné.

Video: Provádí Project Veritas politické útoky pro Donalda Trumpa?

Podle zprávy Huffington Post dvě levicová politická uskupení ‒ the Undercurrent (Spodní proud) a Americans Take Action (Američané jděte do toho) v pondělí zveřejnila protiútočné video, o kterém tvrdí, že je důkazem snahy pravicových aktivistů o šíření chaosu při inauguraci, s cílem vykreslit Trumpovy kritiky jako okrajové násilnické figury. Nezkrácená verze tohoto videa byla zveřejněna v úterý.

Jejich video zobrazuje lidi na síti O´Keefa, jak nabízejí velké částky peněz progresivistům za to, že naruší obřad složení prezidentského slibu a “zastaví inauguraci” vytvořením takového zmatku, že si lidé “zapnou TV a možná ani Trumpa neuvidí”.

Jak uvádí AlterNet, výkonná producentka Lauren Windsor řekla, že toto téma bylo součástí více takových ‘protiostnů’.

Video: Odhalení obrazu malovaného lidskou krví v LA

Zveřejněno 17. ledna 2017 02:02 Editováno 17. ledna 2017 11:42

Zdroj: https://www.rt.com/usa/373896-project-veritas-disruptj20-videos/
7 Komentářů k COINTELPRO 21. století : Project Veritas – krajně levicové skupiny umisťují na síť protiútočná skrytě natočená videa

 1. Pepi napsal:

  Kdo je lepsi alternativa Trump nebo Hiltlery?Trumph vyhrozuje Cine a Iranu.Je tohle dobra alternativa?Pochybuji ze zlepsi vztah s Ruskem.Bude nadale nicit Jizni Ameriku a zabijet civilisty v Avganistanu nebo kde se mu zlibi.
  Robot pravicaci nenavidi Hitlery,robot levicaci zase Trumpha.Vyjde to za jedno.Robot pravicaci maji radi Trumpha protoze nadava na Mexikany a na muslimy ale to nic nevyresi.
  Nekdo vklada na internet videa o Trumphovych orgiich v Rusku,jiny o satanskych ritech Hillary.
  A co kdyz je na obou neco pravdy?
  Jak rikal Fucik:Lide bdete.A ja rikam Trumph je falesny mesias s tvari klauna,herec a jeste navic spatny.Cas potvrdi moje slova.

  • weissbach napsal:

   Vy už jste toho tady napovídal.

   • Pepi napsal:

    A nejsem sam.Nekteri chasnici neodlepi prcinu od zidle 24 hodin od internetu a hlavne od NWOO jen kvuli tomu aby zde nacmarali 1000 zavorek a vykricniku.
    No a vy osobne samozrejme muzete cekat na pomoc vaseho mesiase tentokrat zionisty Donalda.
    A samozrejme ze mate pravo verit a hlasat co chcete treba i v to ze cunata umi letat.Vyvratit z toho co pisu nedokazete vubec nic,treba tvrzeni ze Trump je lepsi kandidat nez kdokoliv jiny.

    • weissbach napsal:

     A taky kromě toho povídání rád podsouváte druhým myšlenky, které nikdy nenapsali. Normálka, co? ;-)
     Trumpa za mesiáše rozhodně nepovažuji,ale to běsnění pravých demokratů a humanistů mluví samo za sebe...
     Pro mě rajská hudba ;-)to kvílení Sorošů, Merkelů a jejich odnoží tady. I kdyby ho zítra otrávili, strhlo to masky beránků ze všech krvavých a vzteky slintajících tlam.
     Já Vás o ničem přesvědčit nechci, to je u některých lidí naprostá marnost. Zvláště u těch, kteří považují globalizaci a afroislamizaci Evropy za skvělou věc, jak nás tady už přes rok přesvědčujete. Tož plkejte dál.

     • Paul Durham napsal:

      díky - souhlas ,, je to zvláštní , jak bezva ten i_proces ( i_ jako icik) funguje ve všech zemích , ve finále se vždy "můžete rozhodnout" mezi tím , jestli si vypíchnete levé nebo pravé oko , můžete svobodně zvolit - to jen ilustruje intelektuální převahu "zla" nad "dobrem" , zlo vám potom poskytne školení , jak blbě jste zvolili, protože jste slepí na jedno oko :-)

      P.S. dobro se teď bude cítit ukřivděno, protože předpokládá bezmyšlenkovitě , že slovo "intelektuální" má inherentně dobrý význam z podstaty, tyto omyly dobra zaručí vždy jeho prohry

  • benmil napsal:

   V přírodních vědách existuje zákon entropie.
   Laicky řečeno jde o to, věci mají přirozený sklon se zhoršovat. Aby se nezhoršovaly, nebo se dokonce začaly zlepšovat, je na to třeba moc a moc energie. Takže Pepi může mít pravdu. Ale je nevkusné říkat o Donaldovi, jaký to je a bude násilník, jak to říká herečka Meryll, a zamlčovat 400 let předchozího krvabého establišmentu.

   • Pepi napsal:

    Benmile ja nic takoveho o Donaldovi nerikam,jen uvadim jeho vlastni nazory treba na Cinu,Iran a Kubu atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!