Šokující dokumenty: Každý druhý v ukrajinském Parlamentu je zločinec nebo blázen

article-2149725-1346DED8000005DC-585_634x418Každý druhý poslanec ukrajinského parlamentu má odbornou zprávu z psychiatrické nemocnice nebo zápis v rejstříku trestů. Šokující statistické údaje uvedlo ukrajinské vydání Elise Journal. V seznamu jsou, zejména, uvedena jména v minulosti odsouzených poslanců – Oleg Ljaško, Taťjana Černovol, Sergej Pašinskij, Vjačeslav Konstantinovskij, generální prokurátor Jurij Lucenko, Andrej Bileckij, dvakrát souzená Julia Timošenko, Igor Mosijčuk a Jevgenij Dějděj.

Spis o psychiatrickém postižení Taťjany Černovol:

1726553

Odsouzení Olega Ljaška za ekonomické zločiny:

1411730927-5752

1411730928-2904

A předseda Nejvyšší rady, Andrej Parubij, tvář ukrajinského parlamentu, má odborné osvědčení o mentální retardaci:

54-1

Publikace také uvádí slova bývalého šéfa odboru boje s kriminalitou, související s drogami, který prohlásil, že každý čtvrtý poslanec ukrajinského parlamentu je narkoman.

V materiálech je vzpomenut i prezident Petr Porošenko, který byl několikrát obviněn z vraždy svého bratra a jiných „politických objednávek“, připomíná Elise Journal. Nicméně, žádná těchto záležitostí, týkající se politiků, se nedostala k soudu, což, mimochodem, může charakterizovat NEZÁVISLÝ soudní systém Ukrajiny.

20.01.2017

Zdroj: https://politexpert.net/25982-shokiruyushchie-dokumenty-kazhdyi-vtoroi-v-rade-prestupnik-i-psih
33 Komentářů k Šokující dokumenty: Každý druhý v ukrajinském Parlamentu je zločinec nebo blázen

 1. novota napsal:

  A co v českém státě…zloději, komanči…bývalí stbáci….udavači…sudeťáci…opilci..národní fronta…atd..

 2. pražská vlaštovka napsal:

  ‚zblàzněte se tam všichni!“

  • Josef Švejk napsal:

   Možná je Ukrajinský parlament odpudivý, ale bude dobré si uvědomit, že náš parlament je obsazen podobnými individui. Stačí se rozhlédnout po ČEZké kotlině a posoudit jejich práci za poslední čtvrtstoletí. To, že leckterý nebyl souzen ještě neznamená, že by souzen neměl být.

   • Stormwind napsal:

    Na tomto místě si dovolím zkulturňovací vložku, jde o kratičký popěvek kdys kolující internety na thema CEZ(ko):
    „V prdeli je tmáááa,
    dny jsou na hovnááa.
    Jak tam může světlo býti,
    když nám nikdo nerozsvítí,
    v prdeli je tma.“

   • jan nowak napsal:

    .. poslušně hlásím , že ten nade mnou NENÍ OPRAWDOWÝ
    Josef Schwejk..
    Owšem že bláznů je w jenerálním štábu wíce než w blázinci už psal Jarda Hašek
    : ))
    Stormbird ! !
    .. wookna wymlátil
    A ČUBU we wířiwce
    .. woklátil
    Aniž ROZSWÍTIL
    si k tomu náš Milý élektrický
    PROUD

   • proud napsal:

    Hezky vystizne napsany.

 3. xjarek napsal:

  no tak tohle je fakt silné kafe! Jsem nečekal!

 4. lukaš napsal:

  Tohle se dalo čekat a je to i známá metoda,třeba od Sicilských mafiánů.Zloděj,podvodník,lhář až vrah,se obklopuje podobnými individui.

 5. Martin23 napsal:

  Proboha, vždyť celá současná administrativa Ukrajiny má kořeny v dříve ilegálních či poloilegálních extremistických hnutích.

  S těmi se paktuje naše liberální a konzervativní kavárny typu agenta Place či senilního Vopěnky.

 6. Pepi napsal:

  Jakepak sokujici dokumenty.Nebo snad ti co ty magory na Ukrajine podporuji,nejsou jeste horsi psychopati?Nebo ti co se ucastni setkani na Bilderbergu a podobnych organizacich a to vsechno organizuji?

 7. Béla Moravanský napsal:

  Ale veď je to jasné už rozpadu ZSSR. Z Ukrajiny prichádzali do Európy len Ukrajinské prostitútky a Ukrajinskí mafiáni. V rámci akcie „Z“ – za Európu zdravšiu by naozaj bol najvyšší čas rozpustiť tú Ukrajinskú bbyndu a pričleniť jej obyvateľov k ostatným okolitým štátom.

  • Béla Moravanský napsal:

   Ešte dopoviem : veď my už ich skrotíme, bandu chocholskú !

  • Franta napsal:

   Souhlasím, jen s tím rozdílem, že by Ukrajina měla být přičleněna k Rusku, přece jen, asi ve 3/4 ukrajinských rodinách se mluví doma rusky. Jinak poláci, maďaři a rumuni ať si naserou.

 8. nejsmejakoděti-nebojo napsal:

  Stát jako instituce si toho bere na sebe přehršel tak se nedivte, že není dost „světců“, aby to vodmakali, když je potřeba statisíce byrokratických „účelů“ nějak obsadit. Kvalitnější materiál z populace beztak nevydestilujete..a nebo bude tak šíleně nudnej, že…no škoda mluvit :)

 9. re napsal:

  „Šokující dokumenty: Každý druhý v ukrajinském Parlamentu je zločinec nebo blázen“

  A devět z deseti chazarský žid nebo chazarská židovka.

  • jan nowak napsal:

   oprawa : prohnal cwičky..

  • Béla Moravanský napsal:

   A prečo asi ? Už za dôb ruských cárov sa terajšie ukrajinské územie nazývalo – kajina židovského osídlenia. Totiž, židia sa nesmeli sťahovať do centrálneho Ruska. Preto sa osídlovali na západe Ruskej ríše. Čiže na dnešnej Ukrajine.

   • re napsal:

    PROTOŽE ÚZEMÍ UKRAJINY SE Z ČÁSTI KRYJE S BÝVALÝM ŽIDOVSKÝM CHAZARSKEM, JDE O TO, ŽE TAM MAJÍ ZAŽIDOVÁNO „NA POZICÍCH“, ALE JE PRÝ ANTISEMIBISMUS TY ŽIDY A ŽIDOVKY TAM VIDĚT, STEJNĚ JAKO JE NESMÍME VIDĚT U NÁS VŠUDE „NA POZICÍCH“.

 10. Maroš napsal:

  Tu máte tých zmrdov na tanieri
  https://www.youtube.com/watch?v=voQ1tNTor4U

 11. Sasin napsal:

  Ukrajina má nebo měla 48 milionů obyvatel, jejich podíly na ukradené půdě by dosahovaly větší rozměry než naše, jenže tam se rozlezla mordechiáda do nepříčetnosti.

 12. dokujícíšokument napsal:

  „Po skončení války splnila armáda svůj slib původním majitelům a po lehčím ODVYKACÍM výcviku, kdy se psi učili, jak se znovu ZAŘADIT do „normálního života“, je vrátila.
  V několika případech se pes už neuměl ADAPTOVAT na mírové podmínky a musel být UTRACEN, ale u většiny z nich odvykací program fungoval.“

 13. pražská vlaštovka napsal:

  …bestie..schizopati..
  j.

 14. Čech napsal:

  Stále stejná dílna, stále stejný rukopis. Tak jako dnes ve Washingtonu ti zakuklení černí šílenci. Kdepak asi májí výcvikové stanoviště? ISIL, Al-Nusra a další odnože, vše placeno stejnými psychopaty.
  Jste už k blití soudruzi !

 15. eva napsal:

  „Není nic odpornějšího a hnusnějšího než takzvaní „Ukrajinci“! Je to sběř odchovaná Poláky z těch nejhnusnějších odpadů ruského národa – vrahů, kariéristů a inteligence plazící se před vrchností – ochotná za moc a výnosné místo zavraždit vlastního otce i matku! Tyhle zrůdy jsou ochotné likvidovat i své soukmenovce, a to nejen kvůli nějaké výhodě, ale kvůli uspokojení svých nízkých pudů. Pro ně není nic svaté, zrada je pro ně životní normou, jsou to duševní ubožáci, hněviví, závistiví, svým specifickým způsobem vychytralí. Tito podlidé do sebe vstřebali to nejhorší a nejpodlejší od Rusů, Poláků i Rakušanů. Pro kladné vlastnosti jim v duších už nezůstalo místo. Nejvíc nenávidí své dobrodince, a jsou ochotní se patolízalsky plazit před mocnými tohoto světa. K ničemu se nehodí a dokážou vykonávat pouze primitivní práci. Nikdy nedokážou vytvořit svůj vlastní stát – spousta zemí je honila jako nějaký míček po celé Evropě. Jejich otrocké instinkty se jim už tak dostaly pod kůži, že celou jejich podstatu pokryly odpornými jizvami“

  Otto von Bismarck

  • proud napsal:

   Kecal,a jestli ne,tim hur pro nas! Protoze my a Rakusaci jsme temer totez a od Polaku mame taky hodne,kdyby pro nic jinyho,tak uz jen z titulu dlouhy cary s nima……………..(ne ze bych z toho byl nejak „vodvazanej“)

 16. Marian napsal:

  A sefka MMF Lagardova? Obvinena a usvedcena zo sprenevery, rozumej ukradnutia milionov jewro. Nedotknutelna. Ale na zidulu nevyzera. Alebo uz tajne konvertovala?

 17. xmarek napsal:

  Tady jsou všichni normální, poctiví: https://goo.gl/iKiiV3 a Láskyplní. Tedy pokud se dá nějak rozumně vyjádřit vztah k podvodu a zlodějně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!