Parlament Ukrajiny povolil vstup vojsk NATO na Ukrajinu – připravují se k útoku na Moskvu  

680_260_3498674361671Parlament dnes schválil vstup cizích ozbrojených sil území Ukrajiny z důvodů vojenských cvičení v roce 2017. Ukrajinští poslanci v otevřeném dokumentu prohlásili, že cílem manévrů je společná příprava s NATO na budoucí útok na hlavní město Ruska. Návrh zákona byl předložen prezidentem Ukrajiny Petrem Porošenkem. „Nařízením prezidenta Ukrajiny je potvrzen, v rámci mnohonárodnostních cvičení, volný vstup na ukrajinské území pro Ozbrojené síly USA, ostatní členy NATO a státy, které jsou součástí programu «Partnerství pro mír»“, řekl zástupce prezidenta v Parlamentu Artur Gerasimov.

Šéf parlamentního výboru pro obranu Sergej Pašinskij upřesnil, že na manévrech budou vojáci nacvičovat konfrontaci s Ruskem.

„Během mnohonárodnostních cvičení se děje to nejdůležitější – jsou navazovány kontakty našich důstojníků s důstojníky našich spojenců, vznikají bojová bratrství. A během ruské agrese je toto velmi důležitý prvek při přípravě na to, jak ruskou agresi odrazit“, řekl Pašinskij.

Zástupce šéfa frakce „Lidové fronty“, bývalý velitel batalionu „Mírotvorec“, Andrej Teteruk upřesnil, že se ukrajinská armáda chystá k útoku na Moskvu. „Máme silné bojové síly, které každý den získávají cenné zkušenosti, jenž během právě takovýchto cvičení předáváme našim spojencům. Musíme mít všichni na paměti, že války agresora vždycky končí v hlavním městě země agresora“.

Nicméně další poslanec, velitel praporu, bývalý „ajdarovec“ Sergej Melničuk, projevil obavu, že tajemství cvičení budou prozrazeny ruským agentům.

„Musíme mít na paměti, že na každých manévrech, kde se nacvičují bojové akce, je přítomna generalita Ministerstva obrany, Ozbrojených sil, Generálního štábu atd. Ti lidé, kteří nás na frontě zrazovali. Reforma Ozbrojených sil neproběhla a ti zrádci, kteří seděli v kancelářích, jsou dosud na svých postech. Kdo nám zaručí, že oni, kteří znají naše plány i plány spojenců, nám znovu nezasadí ránu nožem do zad, až dojde ke skutečné válce?“, stěžuje si Melničuk.

19.01.2017, Kyjev, Maxim Karpenko

Zdroj: http://www.politnavigator.net/verkhovnaya-rada-dopustila-vojjska-nato-na-ukrainu-gotovit-brosok-na-moskvu.html
53 Komentářů k Parlament Ukrajiny povolil vstup vojsk NATO na Ukrajinu – připravují se k útoku na Moskvu  

 1. pražská vlaštovka napsal:

  K tomu to bylo od začátku nasměrovaný.....
  Jsou už v prdeli ,tak válka musí být co nejdřív ...
  od začàtku jasnà tendence...
  (co z tohohle vyleze ,pane bože)
  j.

  • proud napsal:

   Nic z toho nevyleze,jen klidek vlastovko,zadnej stress,setri si nervy at po tobe neskoci chripajzna ;-) :-))

   • tomas napsal:

    myslim ze dame sa do kludu lebo ta ua army s tymi bohatymi skusenostami neprezije zimu kedze slopu ako nikdy nikto, demoralizovana hrstka vojakov co sa pozabijaju viac medzi sebou ako na fronte uz poriadne nema ani cim strielat nemaju si co obliecct a co jest a svet sa len prizera ako ukrajina umiera len jedno mi nejde do kotrby naco ti ukrajinci doposial cakaju uz davno mali zvrhnut vladu kazdym dnom je tam vacsia a vacsia bieda kedy sa chcu burit? kde je pan klicko?

  • jop napsal:

   vlaštovka,
   VOJNA s Ruskom NEBUDE, ale po celej Európe bude množstvo sociálnych konfliktov, niečo ako malí lokálne náboženské vojničky.
   Celá pozornosť sa tam prepne, pričom bude potichu upadať moc amerických obslužných elít, ktoré sa globálom chceli utrhnúť z reťaze.
   Kapišto?

   • WIKINGER Petr napsal:

    JOPE,SE SVÝM KAPIŠTO SE SNAŽITE DĚLAT Z ČECHŮ BLBY

    vaše předpovědi A KAPI§TO se určitě inspirovaly panem HITLEREM,ten dokonce uzavřel pakt o neutočení.JOPE budete zakládat ten Slovenský štát a KDY? Půjdete jako za minulé války zase proti STALINOVI?Kdy si koupíte i vy ojety tank?

    • WIKINGER Petr napsal:

     ABY JSTE SE TÉ VÁLCE VYHNUL DÁM VÁM TU NÁVOD JAK

     je to jednoduché.I vy na Slovensku začněte včas uvažovat jak se zkusit zbavit politické třidy Šmejdů,dřive než bude pozdě.Vidíte,že takových myšlenek bojí i naše elity,které na výzvu k diskuzi mlči jako hrob.

     http://www.nwoo.org/2017/01/19/konec-obamy-za-24-hodin/#-more-867992

     • WIKINGER Petr napsal:

      DOSTANE ŠILENÁ MAKRELA PŘIKAZ,ABY IMIGRACI SAMOPALNÍKŮ IS VNUTILA EU OBYVATELŮM ZÁKONEM?

      A TY KTEŘI BUDOU PROTI ZAŽENE MASIVNÍ CENZUROU DO KONCENTÁKŮ? Nebo se začne škvařit ve vlastní štávě své katastrofální migrantské politiky,kdy vůbec neví koho do Německa pozvala. Oddíly IS se prý už připravují trávit vodojemy a zabíjet JEJÍ VOLIČE nájezdy kamionů, čemuž nelze zabránit, nebot nikdo nikdy nedokázal zastavit politickou doktrínu maskovanou náboženstvím,které žádné náboženství neni..
      http://www.novarepublika.cz/2017/01/video-globaliste-konci-s-podporou.html

      JAK VŠICHNI OBČANÉ ČR VIDÍ,ČSSD A ANO,BUDE mi LÍP NEVYNECHÁ ANI JEDNU PŘILEŽITOST,ABY NASADILO SVÝM VOLIČŮ NÁHUBEK CENZURY.
      RABUŠ PÍŠE VOLTE MĚ,ABY mi BYLO LÍP A JÁ VÁM ZA TO UŽ ZAVŘU VAŠE DRŽKY A VYKRADU ZBYTKY SOCÍALNÍHO STÁTU.
      Jsem vÁmi obdivovaný boháč NA DLUH a SVĚTOVÝ oligarcha NWO..

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Mě ta zpráva spíše přivádí na myšlenku, že ti "parlamentníci", co svou zemi ničí, až v ní probíhá genocida (ze země měsíčně odchází desetitisíce lidí do světa, protože v zemi se již téměř nedá žít), se jen snaží odvádět pozornost od sebe jinam - odvádí pozornost lidí od vnitřních problémů poukazováním na skutečného či spíše smyšleného vnitřního nepřítele. Pokles ekonomiky, doprovázený neustálým odlivem daňových poplatníků, a neustále zbrojení spojené s válčením, to vše musí zákonitě vést k rozpadu té země - jednotlivé regiony, vedené svými oligarchy, se začnou trhat od centra (Kyjeva) ve snaze řešit si své vlastní problémy. Vývoj mohou odvrátit jen neustálé velemasivní dotace ze Západu, z nichž větší či menší část bude rozkrádána. Ukrajina po rozpadu SSSR byla nejvyspělejší ze zemí bývalého SSSR, žilo tam 55 miliónů lidí. Nyní se propadla až na dno, a počet obyvatel prý spadl pod 40 mil. lidí a neustále klesá s tím, že zároveň populace neustále stárne. Prostě průšvih.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Pardon. překlap, mělo být "i spíše smyšleného vnějšího nepřítele".

  • Ruda napsal:

   Je pravda ,že v celém Pobaltí ,na Ukrajině,Rumůnsku a v mnoha dalších zemích má režim USA navezeno obrovské množství těžkých zbraní a vojáků .Vše je namířeno od začátku na Rusko.Tak to měl i Hitler.Zločinci režimu USA a zemí NATO nás všechny svými provokacemi proti Rusku přímo ohrožují.Dá se očekávat ještě další kolony americké verbeže ,které budou zajisté opět s mokrými gatěmi v Praze vítat tlupy debilů a pedofilů

 2. Pepi napsal:

  Ted bude zajimave co na to Trump,udajny pritel Ruska ale nepritel jeho spojence Iranu.

 3. Béla Moravanský napsal:

  Tak dobre. Ukrajina súhlasí so vstupom vojsk NATO na jej územie. Keďže aj armáda Slovenskej republiky je (dočasne) súčasťou NATO, máme právo vstúpiť na jej územie. A Slovenskí vojaci už aj z minulosti vedia, kto je ich nepriateľ a kto je ich spojenec.
  Takže : Slováci tak ako vždy v minulosti vedeli, kde je ich miesto - po boku Ruských bratov. A chuj s vami, Chocholi !

 4. proud napsal:

  Reknu vam jednu "kouzelnou veticku" pochycenou od nasi armady ;-) : "Jestli NATO napadne Rusko,je to jeho konec! Nepritel je jinde,je jim Anglie."..........a muj dodatek,nez to zase nekdo vezme tak ze tim koncem bude jeho zniceni Ruskou armadou.Nebude,rozpadne se samo prostrednictvim "vlastnich" vojaku.Ono chce totiz napadnout Rusko a Cinu jen par silencu,jinak nikdo!

  • WIKINGER Petr napsal:

   DOKTOR OUD,KTERÝ SEDÍ VE SVÉM HUCULLANDU,NÁM TU MĚL PSÁT JAK SE ROZPARÁDIL VE SVÉM KOZIM CHLÍVKU A NE TU SMRDĚT

   no představte si,že na UKRAJINĚ bude prý cvičit NATO a PRASEČUK pošle pár RAKET OMYLEM na DONBAS tamní Ukrajinci odpoví a NATO má okamžitě TU FALEŠNOU VLAJKU-důvod k válce,když označi RUSKO za agresora což se zběsile připravuje stovkami vagonů OBAMOVY válečné techniky a ted se zve NATO-tedy i ČR do pasti připravované fašisty na UKRAJINĚ a má se tak obejít článek 5 NATO kdy napadení jednoho člena vyvolá VÁLKU CELÉHO SVĚTA A VZNIK CELOSVĚTOVÉ FAŠISTICKÉ OLIGARCHICKÉ TYRANIE,kterou u nás připravuje RABUŠ zastupující ted zájmy NWO..

   TO BYL A NADÁLE JE PLÁN VYVOLÁNÍ VÁLKY POD FALEŠNOU VLAJKOU.PROČ BY JINAK NĚMCI OBEZLIČKOU ODSTRANILI Z JEJICH ZÁKLADNÍHO ZÁKONA ARTIKL 26 odst.1 KTERY ZAKAZUJE ÜTOČNOU VALKU?.

   • proud napsal:

    Drz picu..............nemej:-)))))))))))))))))))))))))

    • WIKINGER Petr napsal:

     Q Q Q

     rozzuřeného OUDA,který byl udeřen na hlavičku je jasnou odpovědí na jeho na hony smrdící komentáře o kterých on ví,že jsou BLUF na ty chudáky,kteři doposud nepoznali že je to blbec.

     • proud napsal:

      Ceece ty se za mnou tahnes jako smrad,nemas na rohliky? Chces korunu? :-))))))))))))))))

      • WIKINGER Petr napsal:

       OUDE NE ZA VÁMI,ALE PROTI

       budte rád,že usycháte a nemáte už žádný argument k věci,proto se obracíte přimo zoufale proti mě namísto toho,aby jste zdůvodnil proč jste opustil své klecové lůžko a vydal se tady zasypávat zdejši zubožené voliče,kteři už vás budou jen těžce mezi sebou akceptovat, vašimi BLUFY,které odpovědí na to co vám tu POKUD MOŽNO SROZUMITELNĚ tluču do vaši dubové palice nejsou.

    • jop napsal:

     proude,
     nereaguj naňho, strata času

     • proud napsal:

      Ale tak nedele,relax,proc si nezablbnout s blaznem :-)))

     • WIKINGER Petr napsal:

      JOPE PROČ nejste na Slovensku a nepíšete tam na weby ANO ZÁKLADNÁM. JSTE TU JAKO DALŠI KAZIŠUK?

      Stavíte se před zmetka OUDA a je tu podezření,že ho podporujete v jeho řemesle udavače.Celému webu tu vyhrožuje větami

      SNAŽTE SE HOŠANI DÁL S TÍM ŽE SE O VÁS VÍ.

      Nemohl by jste toho OUDA vzít sebou na Slovensko,aby tam pomáhal podrazit všechny slušné Slováky?Jak se zda vy k nim nikdy patřit nechcete.

      PŘIZNEJTE SE,ŽE VY JSTE DIVERSANT,KTERÝ VŠEM OKOLO PŘIKAZUJE,ABY SE NIČEMU NEBRÁNILLI A DALI SE SEŽRAT.

      Neztrácejte se mnou čas,pokud ostatbní se nechtějí bránit,jak jim to zákeřně nařizujete namísto,aby jste psal k věci, tak já na vaše ohlupovací přispěvky skočit nemohu

  • benmil napsal:

   Zisky nepřináší jen válka, ale i chřestění zbraněmi

 5. petr366 napsal:

  Zase jako obvykle,Tradičně vytahneme pod germánem na rusa a vratíme se s rusem.Pokud chtějí idioti z našeho mainstreamu okupaci ruskem.Tak tohle je nejlepší cesa jak toho dosáhnou,

  • proud napsal:

   BOHUZEL!!! k ni nedojde.......Ale co by me potesilo,kdyby naaaahodou osvitil nas blbce duch svatej :-)))))))))))))))))),a konecne jsme prisli na to,ze kdybysme Rusko pozadali aby nas vzalo jako rovnopravny do party,ze by se to mohlo stat skutecnosti.Jenze bohuzel je jeste moc lidi na rozdil od koupenejch politiku co jsou jenom vychcany,opravdu uplne vyplachlejch a tim blbejch! S Ruskem bysme totiz meli uplne vsechno co potrebujeme, a z prvni ruky.

   • proud napsal:

    A to ani nezminuju zaruky bezpecnosti! To je ta vecicka kdy jsme meli 40 letej socik bez jedniny valky a teroristickyho aktu,kdo se domniva ze to byla nase zasluha,mel by se fofrem probrat!

   • WIKINGER Petr napsal:

    BLÁBOLENÍ HLUPÁKA OUDA NEMÁ KONCE

    on tu přimo nestydatě píše jak by udělal z ČR atomovou pustinu a jaké by to mělo výhody.To je jasné a chorobné psychopatické myšlení poté co potrefené osobě je dovoleno opustit klecové lůžko.

    • proud napsal:

     Ty uz to taky nekur a nechlastej do toho,copak nevidis ze z tvyho straseni a blbejch plku tady maj rozumny lidi akorat prdel,kaspare? :-))))))))))))

     • proud napsal:

      A mazej si uklidit predsin,protoze kdo se boji,sere v sini,uz tam musis mit poradne nasrano:-)))))))))))

      • WIKINGER Petr napsal:

       QQQ QQQ QQQ

       OUDA nám tu všem opravdu,ale opravdu pomůže.

       Tak co jak se vám OUDE vysilá skoro z hrobu,já váš BŮH vás brzo povolám k sobě nebot mám takové k smrti rád.

 6. lukaš napsal:

  Ano,toto je nebezpečný precedent od Ukrajinského parlamentu,vlády.Ukrajina není přece členem NATO,tak tam vojáci NATO nemají co dělat.Při jakékoliv akci,provokaci,může být zastřelen voják NATO,nebo jen poškozena technika a pak může dojít k tomu nejhoršímu.Proto se tak šikují všechny státy NATO,aby došlo k okamžité podpoře války proti Rusku.Doufejme,že to Trump zarazí,protože tohle zorganizovala Obamova vláda.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Lukaš:
   přesně takhle to taky vidím ...
   je to šílený
   j.

   • lukaš napsal:

    Vlašťovka.
    Sice jsem laik v historii,ale hodím toto.Na první světovou se připravovaly státy 10-12let,na druhou světovou 5-6let a na třetí,snad 2-3roky,dva už utekly,takže?

    • proud napsal:

     Budiz ti utechou ze kdyby ses dozvedel ze zacla ta treti ve fazi fyzicky,nejspis bys to uz ani nestacil zpracovat,zrejme by te rozfoukala nejaka frekvence,nebo nejakej podobnej "bonbonek". :-)

 7. Maroš napsal:

  Na Ukrajine sa situ vyvinie podľa toho - kto sa bude znovu motať okolo jadrových elektrární: Po prvý krát boli takéto bandy zlikvidované zelenými mužíčkami neznámej aliancie v priebehu jednej noci - k všeobecnej spokojnosti minimálne európskeho spoločenstva. Porošenkovi lepí - pretože ak vie, ako prebiehalo obsadzovanie Prahy specnazmi 20. augusta 1968 - zatiaľ čo tanky Varšavskej zmluvy ešte len "tankovali" - tak Poroš potrebuje mať zmobilizovanú armádu pre tento prípad.

  • veronika napsal:

   no - děda soroš jim asi už moooc nedááá, tak jim lepíí protože sami ukrajinci se zvednou a dají těm svým vládnoucím hrabošům přes držku =>> proto je tam ta army..
   jo - kdyby šli na rusko, to vytáhne chibiny, atd. a budou v rici..... vzpomente na jejich lodku v černém moři donald coock...

 8. veronika napsal:

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201701204572796-usa-dohoda-tpp/

  a příští tejden se maj potkat v astani...
  co šílíte, lidi...

 9. veronika napsal:

  http://www.armadninoviny.cz/kaspicke-more-rusky-trumf-na-strednim-vychode.html

  http://www.armadninoviny.cz/rusky-pohled-nadzvukove-strely-zirkon-proti-americkemu-namornictvu.html

  prosím vís, rusové přesně zacílí a pic...
  naťáci se tam lopotí a rusové z místa je sundajíí... - když budou chtít - tohle, co vidíme, je akce na udržení porošovy neochvějné vlády..

 10. proud napsal:

  Ale vzdyt jim o Moskvu vubec nejde,ale zasterka je to dobra,funguje...........

 11. Léčitel napsal:

  Ukrajina je v technickém bankrotu, takže to jsou nějaké tahy "vnitřní" politiky bez reálných dopadů na skutečná vojenská řešení!
  Především ta prohlášení toho magora, jak se chce zastavit až v Moskvě! Co dodat, ani snad nic. K tomu žádný komentář nemám!

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE LEČITELI,NA PRVNÍ POHLED SE UKRAJINA ZDÁ ABSURDNÍ

   přes technický bankrot odsouhlašují provokativní zákony a doufají,že jim to projde.Ono v závěsu však následují reálné připravy na válku.Mám tu historické videa zachycující jak se demokratickou cestou dostal HITLER k moci.Němci nevěřili,že vyvolá takový masakrr a to jak hajlovali nebylo vůbec hrané.Dost by mě zajímal váš názor na to jak se díváte na to jak ten náš RABUŠ,zástupce NWO v ČR připravuje FAŠISTICKO OLIGARCHICKOU TYTANII a občané voliči,kteři si čtou jeho noviny mu tleskají za to,že brzy budou pracovat pouze za byt a stravu.

   Rovněž se netají,že když získá většinu pak ukradne pro NWO i peníze určené na sociální účely na př ZDRAVOTNICTVÍ HODLÁ ZPRIVATIZOVAT a odstraní z ÚSTAVY i čkánek,který zjištuje přistup ke zdravotnictví a ošetření.

   DOST PODROBNĚ O TOM PÍŠI V ČLÁNKU KONEC OBAMY ZA HODIN OTÁZKA JE CO TOMU ŘIKÁTE TŘEBA VY,KTERÝ BY TO MĚL VIDĚT..

 12. KRYM je Rusko.

  Zločinecká NATO patří zrušit
  a ne aby se čím dál víc stávala prodlouženou rukou
  hitlerovského Německa
  a jeho poválečných okupantů - fašistické ameriky !!!

  KRYM je Rusko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!