Průzkumy ukazují, že vlády mají nejnižší globální důvěru za celou dobu a celosvětově ztrácejí kontrolu

one_world_governmentPodle četných studií se zjišťuje, že důvěra v centrální vlády a jejich instituce (včetně oficiálních médií) je celosvětově za celou dobu nejnižší. Na základě nedávno zveřejněných výsledků globálního průzkumu s titulkem Zpráva vůdce: Budoucnost vládních komunikací hlásí The Guardian: Jak zjistil jedinečný celosvětový průzkum u šéfů pro vládní komunikace, oslabené a důvěru ztrácející vlády na celém světě nejsou schopny reagovat na způsob, jakým Internet a sociální sítě posílily populistické, do té doby jen okrajové skupiny. Průzkum, který zahrnoval 40 zemí, je prvním mezinárodním posouzením, jak hluboce vlády pociťují, že ztrácejí kontrolu a autoritu nad komunikacemi.

jak hluboce vlády pociťují, že ztrácejí kontrolu

Robert A. Heinlein: Miluj svou zemi, ale nikdy nedůvěřuj její vládě

Nedůvěra k centrálním vládám a mocenským institucím v kombinaci s Internetem jako alternativním prostředkem sběru informací efektem sněhové koule přerostly v revoltu nacionalizmu a populizmu. I když lidé snažící se o předvádění této bombastické show rádi zaměňují tyto dva pojmy s radikalizmem a extrémizmem… protože když nedůvěřujete své milující vládě, nutně musíte být radikálním extrémistou.

“Když mají lidé pocit, že jsou ignorováni, nevyslyšeni a nezastoupeni, obracejí se na alternativní zdroje informací. Jestliže vlády náležitě nekomunikují se svými občany, občané si půjdou pro informace někam jinam”, říká zpráva.

Toto se dá číst i jinak ? “Ouuuha ! Naše propaganda se míjí účinkem!”

Ve zprávě se také uvádí, že lidé jsou “vnímavější než byli kdykoliv od konce studené války”. Skutečně ? Je to snad proto, že jsou konečně lépe informováni ?

A přece, lidé, kteří řídí chod společnosti, se někdy chovají zmateně, když 75% ze 300 vládních úředníků zahrnutých do studie přiznává, že hlas průměrného občana není brán v úvahu při přijímání zásadních rozhodnutí.

Mezitím jedna z největších světových marketingových firem jménem Edelman přišla s průzkumem, ve kterém bylo zjištěno, že důvěra v globální mocenskou strukturu včetně vlád,

nevládních organizací, velkých korporací a mainstreamových médií je napříč populací na nejnižší úrovni za celou dobu:

Firemní barometr důvěry za rok 2017 zjistil, že 53 procent respondentů je přesvědčeno, že stávající systém je zklamal svou nepoctivostí a neschopností nabídnout dostatečnou naději do budoucna, přičemž pouhých 15 procent věří, že funguje správně. Toto přesvědčení je rozšířeno jak mezi obecnou veřejností, tak i mezi vysokoškoláky.

O co byste se vsadili, že oněch 15 procent, kteří věří, že systém skutečně funguje, je jeho součástí ? Systém nakonec přece jen funguje… ale jen pro elity a v jejich režii.

Toto je poprvé za 17 let, kdy Edelman zjistil pokles důvěry ve všech čtyřech zkoumaných sektorech. Výsledky průzkumu jdou napříč veřejností, bez ohledu na stupeň vzdělání.

Kromě toho zjistil, že rozevírající se nůžky mezi bohatými a chudýmia propast v příjmech souvisí s nedostatkem důvěry; čím nižší příjmy, tím menší důvěra. Jen se zamyslete, dává to smysl.

Tento týden se koná výroční setkání elity v Davosu, a jedním z jeho témat bude letos o tom, jak nacionalizmus vede k válce. Si Ťin-pching, který navštíví Davos jako první čínský prezident, propaguje na fóru “inkluzivní globalizaci” a varuje:

“S růstem populizmu, protekcionizmu a nativizmu se svět dostává na historické rozcestí, odkud jedna cesta vede k válce, chudobě, konfrontaci a dominanci, zatímco druhá vede k míru, rozvoji, kooperaci a oboustranně výhodným řešením”, řekl Jiang.

Jiang věří, že globalizace je jedinou cestou k míru, což je stejný blud jako ty, které vtloukali do hlav lidovým masám vůdci typu Pchinga od konce 2. světové války a založení OSN.

Od té doby uplynulo více než 70 let… a k čemu to vedlo ?

Nepochybné je, že systém potřebuje, abychom se navzájem znesvářili vykonstruovanými rasovými válkami a dalšími akcemi k odvrácení pozornosti, protože kdyby se všichni na okamžik zastavili a pořádně se rozhlédli kolem sebe, co se děje, populace by zjistila, že se vracíme zpět do doby nevolnictví. Neofeudalizmu.

Ale rozhněvané davy se přece jen probouzejí.

Richard Edelman, prezident a generální ředitel společnosti Edelman, poznamenal:

Důsledky globální krize důvěry jsou hluboké a rozsáhlé”, řekl Richard Edelman, prezident a generální ředitel společnosti. “Začalo to velkou recesí 2008, ale podobně jako druhá a třetí vlna tsunami, globalizace a technologický vývoj ještě více oslabily důvěru lidu v globální instituce. Z toho vyplývá zhoubný populizmus a nationalizmus tím, jak masy populace přebírají kontrolu od elit.

No, co se týče té kontroly… Myslím si, že elity udělají cokoliv, aby ji získaly zpět…

19. ledna 2017

Melissa Dykes (Daily Sheeple)

Zdroj: http://www.activistpost.com/2017/01/surveys-show-global-trust-government-time-low.html
21 Komentářů k Průzkumy ukazují, že vlády mají nejnižší globální důvěru za celou dobu a celosvětově ztrácejí kontrolu

 1. Sasin napsal:

  Průzkumy hlásají, že vlády pociťují a průzkumy prozkoumávají nejnižší důvěru vládních komunikací. :-)

  „Miluj svou zemi, ale nikdy nedůvěřuj její vládě“
  Vlády pomocí sítí šmírují lidi a zjišťují, že lidi chcou něco jinýho než vlády. Lidi jsou tedy průzkumem kvalifikováni za extrémisty. Muheeeeee

  • WIKINGER Petr napsal:

   POSLOUCHEJTE B.O.B.NEJSTE VY TEN,KDO JE MEZI OBČANY NAZÝVÁN IGNORANT?

   Co tu chcete za prúzkumy,když ČSSD ministerstvo zavadí tuhou cenzuru a za cenzurou pevně stojící RABUŠ se dere k moci,aby zajistil v zástupu NWO Fašistickou oligarchickou tyranii,kde budeme všichni dřit za byt a stravu,přičemž je všeobecně známo,že plánje z z už tak zubožené ÚSTAVY vyrabování zbatků Sociálního státu a je mu potěšením podporovat bankstery,kdy se dělá hloupý,že neví jak každého ovčana obírají o PĚT TISÍC MĚSIČNĚ- důchodci mají slevu těm banksterí kradou jen TŘI TISÍCE za měsíc.

   A NE ABY JSTE NEODPOVĚDĚL JAKO NAŠI PRÝ INTELEKTUÁLOVÉ,KTEŘI ZALEZOU DO DĚR,KDYŽ SE JICH OBČANÉ VOLIČI NA TO CO JSEM NAPSAL PTAJÍ.

   • B.O.B napsal:

    Hmm třeba jo, ale když se tady píše že „průzkumy ukazují“ ale ve skutečnosti je psáno co?
    A pochybuji že by autorka věděla něco o českých realích. Takže tahle tvoje argumentace ukazuje kdo je ignorant. Jo já jsem ignorant protože nehodlám podléhat jednoduchým vysvětlením.

    • WIKINGER Petr napsal:

     B.O.B.NEBUDTE K TOMU,ŽE CHCETE BÝT IGNORANTEM JEŠTĚ MALICHERNÝ.

     Vy dobře víte,že v Česku nikdo není schopen vyolat takový průzkum,který by dokázal,že polit.třída Šmejdů a to cela jak jsme si ji zvolili, jít v blíže, prozatím neurčeném termínu do starého šrotu.Pokud chcete něco zkomentovat tak tu napište, proč asi chcete té polit.třidě Šmejdů umožnit,aby se dále přiživovala na podílech z našeho rozpočtu a terorizovala vadnými zákony a svým nicneděláním ty,kteři ji,protože prozatím není koho volit zvolili.Nechcete li vědět co se děje tak tento odkaz nečtěte.

     http://e-republika.cz/article3790

     • B.O.B napsal:

      Ale znovu opakuji autorka nemá ani nejmenší ponětí o tom kde je česká republika. Takže rozhodně nepíše o našich realiích. A přestaň mi už podsouvat že někomu chci něco umožnit. Nic takového jsem neříkal. dělá ti problém rozumět větě:Jen zvracení nesmyslů ale tvrdá data nikde ani odkaz. Vaše zaostalá reakce je že nikdo u nás takový průzkum nezaplatí. Což jsou naprostý kecy protože podobných průzkumů je spousta.Třeba průzkum volebních preferencí vypovídá víc než jen kdo koho bude volit. Ale takovému mysliteli který naposledy přečetl Ferdu mravence nemusím vysvětlovat. To chce studovat a nevěřit každému nesmyslu který ti předhodí nějaká Melissa Dykes z webu denních ovčanů.

      • WIKINGER Petr napsal:

       ČLOVĚČE B.O.B JE MI ZÁHADOU PROČ CHCETE I TADY UMISTIT ZMANIPULOVANÉ PRŮZKUMY VOLEBNÍCH PREFERENCÍ,KTERÝM STEJNĚ NIKDO VĚŘIT NEBUDE

       Melissa Dykes tu nehraje roli,Jak se zdá zkoušite, když vám dojdou argumenty srovnávat mě s pilným FERDOU MRAVENCEM ve snaze mě shodit a odvrátit pozornost od jádra pudla.

       ŘEKNĚTE, KDO NEŽ ZMANIPULOVANÝ VOLIČ,KTERÉMU SE MÁ ZNOVA UKRÁST HLAS A TEDY I JEHO MOC,BUDE CHTÍT VOLIT ZNOVU TAKOVÉ POLITIKY,KTEŘI NEJSOU SCHOPNI ZA CELÉ ČTVRTSTOLETÍ ZAJISTIT ANI JEDEN POUŽITELNÝ ZÁKON O OBECNÉM REFERENDU.

       Ptám se vás píšete tu proto,že chcete, aby ČR byla brzy fašistickou oligarchickou tyranii v režii pana RABUŠE,který nyní zastupuje zájmy oligarchů z NWO,nebo dokážete podporovat první občany voliče,kteří už pochopili,že se bude muset prosazovat do prvního článku ÚSTAVY tam záměrně chybějící SOCIÁLNÍ STÁT?.

       Ostatně se podívejte jak polit.třída Šmejdů,KTERÁ OPAKUJI, není schopna za čtvrtstoletí zajistit ani jeden použitelný zákono obecném referendu SE SNAŽI UDĚLAT KLAUNA Z NÁMI ZVOLENÉHO PANA Okamury

       http://www.quintus-sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE B.O.B ZKRATTE SI ČEKÁNÍ NA VAŠI ODPOVĚD PŘEMÝŠLENÍM JAK BY JSTE ODPOVĚDĚL NA OTÁZKU

        Bude pro občany voliče lepši prosazovat Sociální stát,KTERÝ CHYBÍ V PRVNÍM ČLÁNKU NAŠI ÚSTAVY nebo mají podporovat a tleskat tzv.RABUŠOVI a jeho prolhanému, prý hnutí ANO, MI BUDE LÍP,který bez skrupulí zastupuje oligarchy z NWO,hodlá zajistit FAŠISTICKOU OLIGARCHICKOU TYRANII a je UŽ i známo,že chce vyrabovat zbytky sociálního státu,přičemž peníze na jeho fungování pokládají oligarchové za svoje a proto je chtějí ukrást?

        JE VÁM ZNÁMO,ŽE KDYŽ TU SHAZUJETE SYMBOL PILNOSTI NAŠEHO NÁRODNÍHO HRDINU FERDU MRAVENCE PODPORUJETE,ABY VŠICHNI OVČANÉ BOUCHALI ZA BYT A STRAVU A POTÉ PUTOVALI PŘIMO DO HROBU, PROTO&E KDOSI VYKRADL KRANKENKASSU?

        Dávám vám tu odkaz na článek,kde se dokonce neodvážily ozvat nejen prý NAŠE elity,které vyděšené čekají až zahřmí,aby teprve pak začaly obracet kabáty

        http://www.nwoo.org/2017/01/19/konec-obamy-za-24-hodin/#more-867992

  • žalostnýstav napsal:

   Sasine,

   data ze zkoumání odchycených exemplářů (viz. „únosy“ vytažených na orbitu) i výsadků na povrchu hlásí, že JSOU LIDI VELMI NEŠŤASTNÍ…tedy jakžtakž „se maj“ jen tací, co jejich mozku stačí jako zvířátkům predátorům velmi krátké impulzy vzruchů k…k tomu aby se cítili dobře tu chvilku. A takhle se nějak probijou přes krátké „radosti“ až ke konci svého života zanechávaje za sebou hordy zneužitých…avšak na „víc než krátkozraké uspokojení jakoby to „tu nebylo dělaný“.

   Krátce – nehledě na (nad)vládu jsou lidi nešťastný ať už si to uvědomujou a připouštěj víc či míň. A TO SI MYSLÍM, ŽE JE PROBLÉM NAD PROBLÉMY.

   • Sasin napsal:

    Chybí jim cit štěstí, páč mají už příliš zažraný dojem, že jsou na tuto planetu vysláni na „práci“. A gdyž pracují stále na stejném, čili aby se nažrali a vychrápali nebo ještě si něgdy zaskotačili se ženami, pokukují na okolní svět, který nepracuje a jen žije s opovržením, kterému říkají, šak počkejte, nějakou prácičku na vás taky vymyslíme.Alle spíš už jim jen závidí, že žijou bez podmínek. Stromy si rostou na neprodejné půdě a vbec je nenapadne o tom pochybovat. Kachny se nemačkají u koryta, klidně si gágají gdyž na blízku nesmrdí nějakej „pracovník“. Srnky večer okukují oplocená města a kroutí hlavou, jen psi jsou stále šílenější, gdyž je pustí vyčůrat a čumí jim do zadku s připraveným sáčkem.Ty průzkumy vůbec nezohledňuj vyprazdňování papalášů a jejich podržtašek. Neptají se lidí co by potřebovali k životu. Neptají se jich co bychtěli v obci postavit nebo koho by chtěli od koryta vykopnout, že by to jako té vládě donesli seřazené v tabulkách od prvního do posledního bodu. Že si jako dohlédnou na to plnění a budou prozkoumávat včasné plnění a dojednanou cenu. K tomu ti průzkumníci ještě nedospěli. Holt nemají žádný nápad ani motivaci, gdyž by nedostávali od svých páničků ty bankocetle. A gdyž nejsou na ty výzkumy bankocetle, tak zadarmo to přece pro obyvatelstvo dělat nebudou, eště by se dozvěděli, že lidi chcou úplně něco jinýho než po celá ta léta oni posílali nahoru jako výsledky své „práce“.

    • mele(z)posledního napsal:

     Sasine, ale přece se nemůže všecko interpretovat jenom „politicky“?

     Lidi, zvlášť ti s vyspělejšíma mozkama (tedy ne úplně dětskýma ohledně neurotransmiterovýho vzruchu a struktur „příčina-následek“-viz.prefrontální kortex) jsou záKONitě VYSTRESLÝ (furt někde něco „musej“ a nemaj čas, ale nemůžou za to!), utahaný, znechucený, vyšťavený, bez zájmu a sil k čemukoli i o druhé, prostě nemohou si v takových podmínkách přivodit spokojenost přirozeným způsobem – klidná, pohodová, láskyplná, lidský interakce…KDE TO JE? Co mám dělat?

     • rychlenabylrychlepozbyl napsal:

      To jim neměj za zlý, že „peníze“ jim dávaj jakoby náhražkovej „smysl“ (vždyť na takový mlsky jsou nacvičený odmala), pocit „uspokojení“ i „potřebnosti“, zajišťující i pozornost a jakoby „sociální přijetí“, možnosti se „bavit s přáteli“ atd. – „mít na to“ čím si chcou přivodit nějakej vzruch, aspoň nějaký potěšení, když už z toho života nic nemaj. Proč jim nadáváš? A co bys poradil mně jako člověku, abych taky brzo z uzoufání nespad z orbity a nerozplácnul se nadobro-přispěvavší jako další obětina marastu všech?

     • Sasin napsal:

      No právě. Volby lidí je politika. Volit své vlastní potřeby je přirozenost. Tomu rozumý každý normální člověk. Homo politikus je ve skutečnosti Ouroboros, ten bude honit dycky jen svůj ocas.Všechny průzkumy budou oznamovat průběh a účinek honění v dalším kole. https://www.youtube.com/watch?v=d0rHQyMmEGQ

      • Sasin napsal:

       Rozumí kurváá. Každý normální rozumný člověk musí být z politiky nešťastný. Ale už prý brzy přiletí vesmírná flotila a normální lidi budou moci odletět. Muheeeeee

       • abybyloještěprokoho napsal:

        Skoro se mi chce prohlásit (a vadí mi udržování lidí v napětí):

        „Já mám taky právo na (svého druhu) štěstí A PROTO SE MUSÍ SVĚT ZMĚNIT podle toho.

        (Jakože nemůžou jenom zaclánět furt ti se svejma „zájmama“, co už se nahamtali…(ani „rotace kádrů“ už neni co bejvala:D jsou do toho tak zažraný, že se už o štěstí ani nepodělej….)

        • Sasin napsal:

         Říkají, že lidi si mohou zvolit mezi dvěma pilulkami. Jedna je červená a druhá modrá, ale nigdy jim neřeknou že obě pilulky jsou vyráběny fašistickými nástroji, gde je lidem dovoleno jenom békat. Většina fašistů převléká kabáty snadno. Vždy podle počasí se připojí k většině, která odírá menšinu dle zaKONa, kterými osPRAVedlní své diktování menšině.

         Červení se rádi zajímají o sociální a kriminální ustájení biorobotů a jejich představy o životě začínají stejně jako u modrých. Čili podstatou fašistů je přesvědčení, že lidi jsou ve skutečnosti jen zločinci, mátohy a budižkničemové, co by se jen starali sami o sebe a nemají příliš zájem o jakési imaginární společné blaho, které jako hrot pyramidy oznamuje zbloilým ovečnkým místo ustájení.

         Modří už ani nevytvářejí žádnou představu o společném blahu, rovnou vyplazují jazyky na druhé, o kterých jsou přesvědčeni, že to jsou zločinci, které je potřeba zavřít, okrást, zotročit nebo rovnou zabít v masokombinátu. Mezi tím výběrem si normální čloověk nevybere a ti jsou trnem v oku všem fašistům, kteří jediní mají jasno o potřebách lidí. Nigdy nepřistoupí dobrovolně na průsečík potřeb všech obyvatel, vždy budou lidi odstřeďovat na svoji stranu aby pak dosáhli přetlaku těch zločineckých potřeb svých. Maskování a lhaní se v současnosti stalo problémem, páč někteří červení a někteří modří z toho mají těžké spaní. Jejich osudem je sejít do země středu, ale né země draka. Naší země, která je lisovaná mlýnskými koly celé věky. A o tom je potřeba zpřádat myšlénky. Na tom je potřeba postavit národ, který nebude složen vohnouty, podržtaškami a fašisty, vo dou dycky s úsměvem a falešnou drzostí tam gde se sypá. Vo tom to je, vážení.

 2. B.O.B napsal:

  A kde jsou ty průzkumy co něco dokazují?Jen zvracení nesmyslů ale tvrdá data nikde ani odkaz. A ještě je to přebraný z ovčího webu.Kvalita nezávislé žurnalistické práce se pozná na první pohled.

 3. Petr napsal:

  Pokud rypete do clanku – co kdyby jste si vytukal – Edelman trust barometr. Je fakt ze zminka o Cesku tam neni. Ale vy nadavate na clanek, aniz by jste si overil zdroje. Buzik Janda by si mel vybirat lepsi spolupracovniky.

 4. Eschatolog napsal:

  prectete si na seznam.cz jak bude dobre v Africe, az to tam zreformuje velvysrankyne EU madam Hybaskova, to je tedy sila, urcite nevahejte

 5. Rudolf napsal:

  Vlády jsou fakt k hounu, ale to už hoooodně dlouho.
  A průzkumy? Těm už proboha snad dnes nikdo nevěří.

  O čem ten článek vlastně byl?

 6. miška napsal:

  No četla jsem zajímavý článek, že je na Sobotku a Hermana podáno trestní oznámení za vlastizradu… Poškozený: Česká republika a všichni její občané.
  Podáváme trestní oznámení na předsedu vlády Bohuslava Sobotku a ministra kultury Daniela Hermana, neboť existuje podezření, že jejich politická činnost, a to zejména spolupráce se Sudetoněmeckým Landsmanschaftem naplnila skutkovou podstatu trestného činu vlastizrady a dalších výše uvedených trestných činů nebo pokusu o ně.
  Celý článek je na:
  http://tadesco.cz/na-sobotku-a-hermana-podano-trestni-oznameni-za-vlastizradu-poskozeny-ceska-republika-a-vsichni-jeji-obcane/
  Vše začíná velmi slibně. Snad to dotáhnou do konce.
  Michala

  • Sasin napsal:

   Bioroboti se chovají podle instalovaného programu.

   To je základní výběr mezi světonázorem. Ten rozhoduje o primárních automatizovaných úkonech, které mozek zpracuje dle instalačního programu. Červené ovce bééékají unisono a modré ovce bééékají jen dó gó gó. Gogo ovce mají láskyplný pohled na lidi jako na prostřený stůl, ze kterého si mohou brát dle svých zásluh po libosti bez ohledu na to kolik místa na stole je. Šak vrchní, „gdyž kurva poručím“ zase donese, šak na to mám.
   Červené ovce dycky dbají na rovnoměrně rozstrkané mísy a talíře podle předem vypsaného zasedacího u-záKONněného PROTOkolu, gde umístní své největší darmožrouty vždy na místo, gde je největší mísa nebo gde je nejvíc narváno žrádla. Ostatní nemohou tak říkat, že nesedí u prostřeného stolu, páč demograticky se mohou natáhnout z jednoho rohu na druhý, gdyž to stihnou.

   Co mají ty dvě skupiny společného lidi nechápou, vidí jen ten stůl o který se hraje. Muheeeeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!