Bývalý agent CIA prezrádza detaily ohľadom metód umlčiavania informátorov

Ex-agente-de-la-CIA-revela-detalles-sobre-los-métodos-para-silenciarPo dobu viac než päť desaťročí tajné služby americkej vlády vyvíjali systematickú kampaň s cieľom zabrániť akémukoľvek zamestnancovi alebo bývalému zamestnancovi týchto agentúr v odhalení akýchkoľvek informácií, ktoré by podávali dôkazy o nelegálnych alebo protiústavných aktivitách vykonávaných americkou vládou.

Za týmto účelom vytvorili rozsiahlu sieť s cieľom umlčať kohokoľvek z týchto informátorov, členov jeho rodiny alebo príbuzných, ktorí by chceli sprístupniť nejaké z tajomstiev verejnosti. To je dôvod, prečo tak málo ľudí robí akýkoľvek druh oznámení a ak ich predsa urobia, sú si vedomí, že podstupujú riziko zmiznutia alebo zaobchádzania ako s bláznom či mentálne chorým.

Odhalenia Kevina Shippa.

Ale sú tu ľudia ako Kevin Shipp, bývalý dôstojník CIA, ktorý preukázal mimoriadnu odvahu a odvážil sa dať na verejnosť sériu informácií, ktoré priamo spájajú americkú vládu s nátlakom na tých, ktorí sa odvážili vyniesť na svetlo nejaké štátne tajomstvá.

Pán Shipp, expert na boj proti terorizmu, zastával počas svojej kariéry viacero vysokých pozícií v CIA, vrátane vyšetrovateľa, bezpečnostného dôstojníka pre riaditeľa agentúry a vyhodnocovača detektoru lži. Vysvetľuje dôvody, prečo nie je väčšie množstvo sťažností na nezákonné aktivity vykonávané vládou USA.

Podľa týchto odhalení existuje tajná zmluva, ktorá vyžaduje od agentov a zamestnancov udržiavanie akejkoľvek informácie v utajení, bez ohľadu na to ako triviálna by táto informácia bola. Porušenie tejto zmluvy obnáša disciplinárne sankcie zahŕňajúce ťažké pokuty, ktoré môžu skončiť finančným bankrotom. A to všetko popri možnosti ísť do väzenia na dlhoročné tresty.

Všetko toto predstavuje zničenie rodinného jadra daného agenta a zničenie životov všetkých členov jeho rodiny. Z toho dôvodu iba veľmi málo ľudí má odvahu zverejniť akýkoľvek skutok, bez ohľadu na to, ako veľmi ohavný by bol. Pán Shipp povedal, že počas svojej kariéry zažil tento typ akcie proti čestným a lojálnym agentom, takže sa rozhodol ho zverejniť.

Video s vystúpením Kevina Shippa:

(video je v angličtine so španielskymi titulkami, sk/cz preklad nie je k dispozícii)

Zdroj: http://misterio.tv/conspiracion/ex-agente-la-cia-revela-detalles-los-metodos-silenciar

 

Dodatok prekladateľa: Tento prípad môže do značnej miery vysvetľovať, prečo existuje tak málo informátorov napríklad k programu chemtrails. Ako je známe, chemtrails je (okrem iného) program americkej armády a tak je logické, že prípadní whistle-bloweri by v prípade vynesenia akýchkoľvek informácií riskovali prinajmenšom vojenský súd za vlastizradu a špionáž. O tom, ako veľmi sú podobné obavy opodstatnené, svedčí napríklad prípad počítačového analytika CIA Edwarda Snowdena, ktorý zverejnil informácie o protiprávnom masovom monitorovaní internetu americkou vládou. Snowdenovi za zverejnenie informácií hrozí doživotný trest za špionáž a niektorí americkí politici pre neho otvorene žiadali trest smrti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!