Karel Schwarzenberg a jeho známý hrabě Kalergi: míšením ras k nové, lepší Panevropské unii

schwarzkalergiKníže Karel přirovnává řádění migrantů v Kolíně n. Rýnem k venkovské veselici a věří, že několik tisíc migrantů "by se u nás rozpustilo jako kostka cukru v čaji". Znal se s hrabětem Coudenhove-Kalergim a "obdivuje" Panevropu. Vzhledem k tomu, že Karel Schwarzenberg v poslední době opět dostává výrazný prostor v médiích, dovoluji si připomenout některé z jeho výroků bagatelizující reálné problémy s migranty i jeho dobrou znalost panevropského hnutí a hraběte Richarda von Coudenhove-Kalergiho, kterého, jak sám říká, docela dobře znal (sjednocená Evropa, "likvidace" národních států, míšení ras).

Pokud jste oRichardu von Coudenhove-Kalergim, Panevropě nebo Kalergiho plánu zatím neslyšeli, uvádím jednu z chuťovek tohoto rakouského politika a filosofa s japonskými kořeny (a československým občanstvím) z díla Practical Idealism (1925): "Člověk budoucnosti bude míšenec (mongrel). Dnešní rasy a třídy zmizí v důsledku zániku prostoru, času a předsudku. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná svým vnějším vzhledem starověkým Egypťanům nahradí rozmanitosti národů a jedinců." (Wikipedia, odkaz na anglický překlad Practical Idealism)

Více informací o Kalergim, Panevropě, Kalergiho plánu si (zatím) můžete sami dohledat na internetu.

Ale zpět ke Karlovi.

1. V nepříliš známém rozhovoru pro Týden (9/2016) bagatelizoval řádění migrantů v Kolíně n. Rýnem a přirovnával to k "venkovské veselici".

"Je pravda, že se z událostí v Kolíně stal jakýsi symbol, ty události nejsou hezké.Ale s odpuštěním, tragédie to není. Kdyby na světě nebyly větší tragédie, než že se někde kradou kabelky, že se někomu šáhne do výstřihu nebo na zadek, tak bych byl šťastnej. Není to přípustné, mně je těch žen líto. Ale promiňte, kdo byl někdy na nějaké ožralé veselici na venkově, tak tam se chasníci také vždycky nechovali jako angličtí gentlemani. Když vezmete milion Čechů z Prahy a Středočeského kraje a pořádně se na ně podíváte, tak zjistíte, že mezi nimi jsou jeden až dva vrazi, mnoho zlodějů, značný počet chlípníků a tak dále. Je to tudíž také mezi uprchlíky, nebudiž o tom pochyby. Podívejme se ale, jak se chová většina z nich. A ty výsledky nejsou špatné. Musíme na to koukat proporčně."

Že výsledky "nejsou špatné" (v Německu, Francii, Itálii, Švédsku...) vidí zřejmě jenom panevropský "pankáč" Karel.

2. Z rozhovoru na aktualne.cz, 24. 8. 2016

Redaktor: Jak by se měla Česká republika k uprchlíkům zachovat? Měli bychom je podle vašeho názoru přijmout?
Karel S.: Jistý počet uprchlíků bychom měli přijmout, zejména když tady zatím prakticky žádní nejsou. Nemůžeme se vyloučit z evropského společenství.
Redaktor: Jistý počet znamená kolik?
Karel S.: Pár tisíc by jich neškodilo. Myslím, že několik tisíc by se jich u nás rozpustilo jako kostka cukru v čaji.

Myslím, že na základě současné situace si dokážeme udělat obrázek, jak by se několik tisíc vděčných lékařů, inženýrů, žen a dětí u nás vstřebalo jak "kostka cukru v čaji". U nás zatím na první pohled banální soud o nošení hidžábu ve škole, ve Švédsku a dalších zemích pak už poněkud drsnější realita.

A co se týká Karla Schwarzenberga a jeho znalosti Kalergiho a jeho myšlenek?

Přepis telefonického hovoru Karla Schwarzenberga (s kýmsi) z dokumentu "Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!"vysílaného na ČT2 (dostupný na youtube, pasáž od 53:10). Kníže se podivuje, že neznají zakladatele panevropského hnutí Richarda Coudenhove-Kalergiho, který to "všechno vynalezl" a s nímž se Karel "docela dobře znal".

"Je to dost legrační. My máme velmi protievropskou pověst, ale to není pravda. Sama idea panevropanství byla vynalezena v této zemi... Coudenhove-Kalergi, který... Hrabě Coudenhove-Kalergi, který... Coudenhove-Kalergi, ano... Který ideu panevropanství před 90 lety vymyslel... Coudenhove-Kalergi. Který v době mezi válkami založil Panevropské hnutí. Ok, nashledanou.“

Karel Schwarzenberg pokládá telefon a vysvětluje:
„Mluví o Evropě a nevěděj, kdo byl Richard Coudenhove-Kalergi, což je ostuda. Který to celý vymyslel. A pocházel odtud z Lanšperka. Celá myšlenka spojené Evropy pochopitelně byla tady vynalezena. První s ní přišel Jiří z Poděbrad a potom Richard Coudenhove, kterého jsem ještě docela dobře znal."

Samotného by mě zajímalo, jak to kníže Karel, (minimálně) dvojnásobný návštěvník Bilderbergu, ve skutečnosti myslí. Nechci mu křivdit a vytrhávat pár citací a myšlenek z kontextu, ale vzhledem k současné situaci, jeho postojům k "zaprděným Čechům", k chudákům uprchlíkům a k jeho známosti s Kalergim si však troufám o čistých úmyslech tohoto pána minimálně pochybovat.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=583488

Více o hraběti Coudenhove-Kalergi: http://www.nwoo.org/?s=kalergi
38 Komentářů k Karel Schwarzenberg a jeho známý hrabě Kalergi: míšením ras k nové, lepší Panevropské unii

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Tenhleten debil by se měl naučit v první řadě dějiny ...
  Jiřík z Poděbrad propagoval pevné sepětí evropských panovníků (magore nevědomej) proti tomu ,
  že v té době evropa strašně trpěla pod muslimskými nájezdy (turci )..a ne,že by je chtěl nechat křížit se a dobývat mečem křesťanské státy...idea Jiříkova ,Matyáše Korvína- ajiných měla v pozadí OCHRANU!evropy ...
  p.s.
  ono,kdyby si přečetl třeba jenom pravdu o Vladovi Tepèsovi(tzv.Draculovi), možná by se mu
  konečně rozbřesklo...
  ano ,oni počítají s nevzdělaností obyvatelstva ...
  j.

  • Jarmila napsal:

   Se mi zdá, že rovněž patří mezi "šlechtu", která užívá dětskou krev, aby žili co nejdéle. Prostě ne a ne zdechnout. Místo toho otravuje český lid svými moudry. Místo aby si v závěru života naplno užíval svého bohatství a rejpal se třeba na zahrádce, tak nás tento geront nepřetržitě otravuje. Fakt neuvěřitelně divní tihleti bohatí geronti.
   Jsme se byli s mužem podívat do Krumlova na jeho předky. Pěkná sebranka to byla. Měli tam i jednu předkyni, která byla podezřelá z upírství. :)

   • nadVladuMuzeteeliminovatjenodspodu napsal:

    Však těm šlechtěncům nezáviďte... takovej trapas pro šlechtitelskej program cirkve... dá se říct, že zpackané novošlechtění člověka museli v tichosti "ukončit" a zbylé "omyly přírody" vypustit do běžné populace (ale pohádky tom ještě sem tam poslouží k nějakému tomu zneužívání jak už je lidem zvykem...).

  • proud napsal:

   "ano ,oni počítají s nevzdělaností obyvatelstva …"..........naprosto presne!!! Ona je znat i tady,a to jsme povetsinou mezi lidma co uz ledacos vedi a chapou,a prece.............

 2. pražská vlaštovka napsal:

  abych doplnila pro Jarmilu :-)!
  ono to s tím upírstvím Vlada Tepèse alias Draculy nebylo tak žhavý-to z něj bylo uděláno romantiky -Bram Stoker použil jeho osobnost k vypracování svého příběhu...a udělsl z něj nejslavnějšího upíra!
  On ale Jarmilko byl všechno ,jenom ne to!:-)
  V 15. století,kdy žil byl jedním z nejstatečnějších bojovníků na poli bojů mezi osmanskými Turky (muslimy) a křesťanskou evropou a právě jako jeden z knížat ,který byl neodmyslitelný v těchto
  feudálních dobách ...já jsem to svoje p.s. trochu zblbla a ono to vypadalo ,jako když mu chci přišít nějakou nezdobu -nene tak jsem to nemyslela...
  myslela jsem jak ostražití,stateční a obětaví byli tenkrát lidé v brànění svè země...
  samozřejmě metody ,které pak v právu útrpném použili proti nepříteli byly pro nàs dnešní,
  nepředstavitelně kruté...
  od toho pak to vyplynulo..

  • pražská vlaštovka napsal:

   doplněk:
   jeho (myslím kchárla) by na ten kůl taky narazil!!!!
   za zradu...

  • Maroš napsal:

   K tomu Vladovi Napichávačovi dôležitá poznámka, ktorá je kľúčová pre vnímanie vyslovene účelového 500-ročného zlyhávania maďarskej šľachty v obrane proti Turkotatárom - a Osmanom /už politický názov/ - a že teda Maďari nemajú len tak a náhodou zelený islámsky pruh v zástave a na ležato - v pasívnej polohe. Aj vyjebanec Matej Korvín - "poškuľujúc po habsburgskej korune" - Drakulu, ktorý sa potreboval oslabený po bitke s Turkami znovu aj ZDROJOVO skonsolidovať pod ochranou Korvína, ale ten s ním vyjebal "vo veži" na 13? rokov, a keď Korvín zistil, že vyjebal aj sám so sebov a z plánov nebolo nič a Turci začali plieniť aj Uhry - Drakulu prepustil pod podmienkou, že bude proti nim bojovať, a v tejto výprave aj Drakulu zavraždili títo jeho - "vlastní".
   A aby reč nestála - istý pán príbuzný zo spriazneného samurajského kalergiovského stavu mal pohreb v roku 1966, čo sa zhoduje s dátumom odchodu istej blízkej príbuznej istého samurajského
   "spasiteľa" - vtedy v r. 1966 z Čiech do Japonska.
   MASACRE JAPONESA EN NANKIG 1937
   https://www.youtube.com/watch?v=vxnu1dM0adA
   http://teochiewkia.blogspot.sk/2011/12/nanking-massacre-comfort-woman.html

   • Nemaroš napsal:

    Tak takúto zbierku kokotín na pár riadkoch som už dávno nečítal - a pritom debilov, ktorí si myslia, že sa vyznajú v dejinách je naozaj neúrekom.
    Keby si ty poznal skutočné dejiny, ako naozaj prebehli,tak by si sa ako hejslovák asi obesil.
    Ale užívaj si život v totálnej nevedomosti ak ti je tak dobre.....

    • pražská vlaštovka napsal:

     Nemaroš:
     já ti nerozumím?
     totiž to,co psal Maroš nahoŕe je opravdu tak -s tím Vladem Tepesem ,já jsem o tom
     četla velmi zajímavou knihu od Ralf/Peter Märtin/Život knížete Vlada T'epeśe ...vyšlo to u Fischera-vněmčině..(v češtině nevím)-v každém případě to muselo být problém takhle stát mezi dvěma společenskÿmi systémy ,jejichž spoluputovníkem byl ...
     v udržení své vlàdy musel -
     obzvlášť tenkrát-sáhnout po absolutním a hlavně konsekventním nàsilí,ve kterèm jistě viděl jedinou možnost ,jak svoji moc ,
     jak vnitřne ,tak i vnějšně udržet..apřežít
     .za to byl ochoten zaplatit tu nejvyssí cenu..
     nemá cenu si něco namlouvat - on byl dítě své doby se vším všudy a z tohoto úhlu musí ( měl by ) to člověk vidět -jinak tomu neporozumí..
     j.

    • benmil napsal:

     ... skutočné dejiny, ako naozaj prebehli...

     ešte teraz sa dusím smiechom

    • Sasin napsal:

     To už jsme tady probírali. Walachia byla součástí území po předcích tak zvané spodní Moravy, a bohužel musela odolávat jako hraniční pásmo a už tehdá nastavovat druhou tvář odplatě za křižácká cvičení na středním východě. Musela to být kurva krvavá masáž, která jako obvykle do středobodu zla, díky statečným, co si chránili jen vlastní kůži a podíly na neprodejné půdě svých předků, nedošla. Na to si ty svině zvykly a začaly to používat korporátně mezinárodně.

   • Sasin napsal:

    Kňaz Vlad musel patřit ke kmenům Slovenů a už tehdá mlátil imigranty po palicách. Což se samossebou nelíbilo harpagondechajcům. Těm se ale podařilo do Jevropy nasunout jinou cestou alespoň cigány. Vladovi uštrikovali povídačku, že je drákula a v noci saje lidem krev. No považte. Všichni tušíme, že , čeho je moc toho je příliš, ale namáme žádný legální nástroj jak toho bez krveprolití dosáhnout. Píče a kokoti u ryta si s oblíbením čtou chujoviny středověké propagandy a serou na všechno, šak jim něgdo ty prachy natiskne. Heh

   • asm napsal:

    Ono nielen Drakula, ale aj Maďari, či lepšie povedané Uhri, boli už vyčerpaní. Na jednej strane neustále sebecké vnútorné boje o moc, rovnako ako dnes, na druhej strane upíri rozpútali v tyle protestantskú vzburu. Jednou z jej hlavných príčin bol boj proti odpustkom. Uznávam, že odpustky neboli vo svojej forme dobrý výmysel. Používali sa napríklad na stavbu Chrámu sv. Petra, ale aj na zhýralý život. Boli však potrebné aj na financovanie boja proti Turkom. Bohužiaľ všetko niečo stojí.

  • asm napsal:

   Bram Stoker to zrejme so svojou knihou nemyslel zle. Bol členom rádu Golden Dawn - Zlatý úsvit. Upírov zdá sa pochopil dobre. Kniha vyšla, kto má uši nech počúva v roku 1897. Určité veci však nevyšli dobre, keďže mal za poradcu upíra Wambergera, o čom zrejme netušil.

 3. Maroš napsal:

  Nemaroš - tuším si objavil pilulku dlhovekosti - koľko máš odžité ty múmia - už ťa aspoň raz z tých sračiek prebalili? Než si vytrepeš to múmio z hlavy - tu máš ty troll sprostý dokument, ktorý o Drakulovi nakrútili "kokoti Japonci" - nie tvoji - rádoby múdri a vzdelaní Húni!
  Rumunsko - Transylvania Příběh hraběte Drakuly
  https://www.youtube.com/watch?v=PULPf0mh7Xg

  • pražská vlaštovka napsal:

   Maroš:
   zrovna takhle byla další postava dějin této doby úplně nesprávně posouzena a dodnes na ní tkví
   tíživost chybné dějinné analýzy...
   Tou není , jak Tě již jistě napadlo ,nikdo jiný než
   Ivan IV. zvaný Hrozný -ta samá písnička....
   udělat z něj jenom to zvíře a nic jiného ...
   j.

   • Maroš napsal:

    Vlaštovko - len na okraj - stodolu mám pre vás otvorenú stále - už aby ste sedeli na tých drôtoch, tá chemtrailsová zima ma už serie...
    V tom dokumente je práve dovetok - že Vlad mal hlboký vzťah ku svojej krajine a jeho genius locci tam ostáva. Inak - ak začneš lúskať rumunské dokumenty, po čase si urobíš obraz o obyvateľstve, ako o dedičoch kozmickej kultúry - toto je dôvod, prečo Rím používal a používa islám ako výpalníkov, aby mohol následne katolizovať tie nekatolícke krajiny, ktoré islám už prevalcoval. Príbeh Vlada Drakulu v politickom kontexte.
    Rumunsko je krajina Dákov - o ktorých, ako o národe sa záhadne vie v Európe najmenej. Účelovo - lebo kozmická kultúra - ktorá je ako torzo aj v Slovenskej obci - Čičmany! Toto celé súvisí aj s intenzitou kozmického informačného zdroja lokality - s tzv. studnicami múdrosti - s duchovným prepojením s vesmírom.
    Inak ten nick Nemaroš si odskočil - ako ženská pod mužským nickom Jánosz, z iného webu, kde sa do mňa stále zajebáva, ale tam sa tvári ako slušňáčka - takže tu si kunda pustila ventil.
    Tie Čičmany - súvisia s valašským osídľovaním po nájazdoch
    https://www.youtube.com/watch?v=qOetwHAyzZA
    Na porovnanie - Romanian traditional art - a MILENAR tradition
    https://www.youtube.com/watch?v=NvSDR6oYXAQ
    Bizarre Discoveries in Romania - v závere dok. historický plán viacstupňovej rakety!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=JRiiSsOXFQA

   • asm napsal:

    Vo filme Abrahám Lincoln: lovec upírov, je ukázané, že z bojovníka proti upírom urobili upíri natruc upíra. To isté sa stalo aj Drakulovi.

  • Maroš napsal:

   Nemaroš - ty dotknutý "Hún" - namiesto trolovania si preštuduj
   históriu Maďarov - hovorím Maďarov nie turkystických Húnov a Chazarov - ty ria ria hungária!

   5-tisícročná história starých Maďarov
   https://www.youtube.com/watch?v=fcwvfRgQNWM
   https://www.youtube.com/watch?v=uMxySqA15nA
   https://www.youtube.com/watch?v=Fm9qaeQc5lo

   • nadVlad-a napsal:

    Tak jaký plemena si mám vybrat do chovu?

    Všechny si dělaj reklamu jak jsou úchvatný, ale když odhlédnu od "stereotypů a povšechných neživotných agregátů obecností" a podívám se na reálné jedince...

    • Maroš napsal:

     na teba je stavaný Proud - plemenný poradca

     • jan nowak napsal:

      Ha ! jsem pod naDvlad-ou a Matrošem.. či-čo ?
      .. ano Doktor PROUD je oprawdu plemenný poradca , tzw. plemeník na baterky. Mo.mentálně bez OUDU : ))

      ps : Chcete měě ??? wyje Haarpík na MĚSÍC

 4. Kadlik napsal:

  Tak je nacase aby jsme si usporadaly taky jednu takovou vesnikou veselici a povesily karla na nejblizsi kandelabr a snim vsechny jemu podobny zemsky skudce :)

 5. daa napsal:

  Ćerné tlamy v Kolíně na SIlvesra znásilňovaly jen BÍLÉ ŽENY, žádné černé - co takhle poslat na Kchárla bandu černých buzerantů aby mu natrhli řiť, dyk to nic není, jen by mu "šáhli na zadek"...

 6. r.m. napsal:

  Kchárl už leze do zadku Trumpovi...stejně jako před tím Hitlary

 7. Paul Durham napsal:

  tzv. živá fosilie , latimerie z orlíka :-)

 8. Kolemjdoucí napsal:

  Důležité je nezapomenout, že kníže pán je adoptované dítě. Tudíž nemá žádnou spojitost s modrou krví.. Je to taková kukačka vložená do hnízda mocné rodiny. Možná i mimo jiné proto ta dvojnásobná pozvánka na Bildeberg...

 9. Maroš napsal:

  Kolemdoucí - to ho - akože - hradnému pánovi - strčili pod rohožku? Podľa ksichtu - asi hej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!