P.C.Roberts: Politickou opozicí jsou teď média

vid_ignore_mainstream_media Stephen Bannon má stoprocentně pravdu. Skutečně – celý západní tisk a TV média nejsou dnes ničím než propagační mašinou, pracující ve prospěch vládnoucích elit. Mašinou, postrádající jakoukoli mravní integritu, mravní svědomí či respekt k pravdě.

Kdo jiný než právě tato ničemná média to byla, jež ospravedlňovala ohavné válečné zločiny, páchané Clintonovým, Bushovým a Obamovým režimem proti milionům lidí v devíti zemích: Afghánistánu, Iráku, Libyi, Pakistánu, Jemenu, Sýrii, Somálsku, Palestíně a ruským oblastem Ukrajiny? A kdo jiný než západní média to byla, jež tyto zločiny ospravedlňovala? Spolu s válečnými kriminálníky Clintonem, Bushem a Obamou by tedy za svůj podíl na masívních zločinech proti lidskosti měla být pohnána před soud i ona.

Jejich úporné úsilí udržovat co nejvyšší napětí mezi Západem a Ruskem se stalo nebezpečným rizikem pro celé lidstvo, takže Gorbačovova varovná slova z poslední doby, že „vše svědčí o tom, že se svět připravuje k válce“ jsou zcela na místě. Avšak presstitutky dál vyhlašují, že jestliže Trump zruší sankce proti Rusku, dodá tím jen konečný důkaz o tom, že je ruským agentem. Takže zde máme zajímavý paradox: Američtí demokraté a liberálně progresívní levice mobilizují protiválečné hnutí proti protiválečné politice prezidenta Trumpa.

Tím, že odmítají uznat a omluvit se za všechny své lži, eufemisticky často označované jako „neověřené zprávy“, zradila západní média lidskost nejen v této oblasti, ale i v řadě oblastí dalších. Tím, že vědomě lhala a používala vynucených křivých přísah a falešných svědectví k usvědčování nevinných lidí, legitimizovala v Americe „právní“ systém, který má ke spravedlnosti stejný vztah, jako má genocida k milosrdenství. Jestliže totiž média mohou lhát o světových událostech, proč by policie a prokurátoři nemohli lhát o zločinech?

Tím, že na sebe vzala roli politické opozice vůči Trumpovi, se média coby důvěryhodný kritik zdiskreditovala i v těch záležitostech, kde by si Trump kritiku i zasloužil. Např. ve věcech životního prostředí či nadbytečné tolerance k násilným metodám policie. Kritické pero, jež tak média mohla k vylepšení výkonu Trumpovy vlády využít, tak přišlo nazmar.

Trump by měl usměrnit své názory na životní prostředí, na policii i na válku proti teroru. Bylo by skvělé, kdyby pochopil, že „muslimská hrozba“ je výmysl, vytvořený neokonzervativci, vojenskobezpečnostním komplexem a presstitutkami, který má sloužit hegemonistické agendě, rozpočtu a neomezené moci CIA, Pentagonu a válečného průmyslu. Jestliže totiž USA přestanou bombardovat a vraždit muslimy a současně přestanou cvičit a vybavovat zbraněmi bandy, vysílané ke svržení USA nepohodlných muslimských vlád, jakou je dnes vláda v Sýrii a v minulosti byly muslimské vlády v Iráku či Libyi, „muslimská hrozba“ samočinně zmizí.

Snad Trump do své agendy zahrne i rozbití dosavadních šesti mega-mediálních společností, vlastnících dnes 90% amerických médií. Kdyby se totiž podařilo rozbít těchto šest oblud do tisíců malých kousků., jež by se rozprodaly nezávislým vlastníkům, nenapojeným na vládnoucí elity, bylo by pak snad možné, aby takto vzniklá nová média zásobovala vládu pravdou, a nikoliv jen lží a zase jen lží.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/27/media-now-political-opposition/

 
43 Komentářů k P.C.Roberts: Politickou opozicí jsou teď média

 1. P5 napsal:

  Pokud někdo popírá existenci muslimského dobývání světa, popírá Korán, nebo článek psal muslim, protože muslimovi je dovoleno lhát, aby tohoto cíle mohlo být dosaženo.

  • Petr napsal:

   Muslimska hrozba? Vzdyt to jsou figurky v rukach tech, kteri o ni nejvic rvou. V Jugoslavii byli podporeni. A tam kde muslimove patri byli bombardovani. Pichnete do vosho hnizda.
   Vse spatne co nadelaly nase vlady se proste vraci nam obycejnym lidem. Nebyt expanzivni politiky nasich vyvolenych, nebyla by muslimska hrozba v dnesnim meritku.

   • proud napsal:

    Pletes se,paklize je dobejvani a zotrocovani,sireni viry primo zakotveny jako podminka nabozenstvi,muzes se na hlavu stavet,stejne bude dobyvacny!!!

    • Petr napsal:

     Proude, ktere nabozenstvi je mirumilovne? Pokud se nemylim zacatek teto expanze vyvolalo bombardovani Stredniho vychodu politikama, ktere jsme si zvolili. Vzdyt mame to co si diky nasi netecnosti zasluhujeme. To ze se neumime ubranit muslimum neni jejich vina, ale nase. Ti agresivni muslimove zabiraji Evropu tak jak Evropane zabirali Australii, Ameriku a Asii.
     To ze muslimove jsou agresivni, to jsou uz stovky roku. Ovsem ty nase zido-krestanske vlady jsou jeste agresivnejsi a mnohem dele.
     Kdysi jsme byli mirumilovny stat. To vse skoncilo vstupem do NATO. A pokud muze nato utocit silama kteryma disponuje, proc by se muslimove nemeli pravo branit silou kterou disponuji oni?
     Sklizime to co jsme si zasadili.

   • P5 napsal:

    Každý z nich je samostatný člověk, který své činy řídí náboženskými přikázáními v souladu se svými spoluvěřícím, opírá se o vedení imámem a základní náboženské a politické dokumenty, jejichž zdroj je jednotný. Islám není to samé co křesťanství a bez základních znalostí o tomto systému, jím vydávaných dokumentů a znalosti jak je v praxi prosazován bude názor na něj velice zkreslený, vždy ve prospěch věřících, protože tak jeho propaganda cílena a pravidelně korigována podle dosahovaných výsledků. Nejsou to tudíž žádní nešťastníci. Jsou všichni opravdu bojovníci, jsou aktivováni podle dosažené stupně vstřícnosti celé společnosti kterou k nim projevuje. Čím větší vstřícnost tím větší procento aktivovaných.

   • benmil napsal:

    Muslimská hrozba vznikla vznikem státu Izrael na ukradeném území, které jeho někdejší obyvatelé opustili ve čtyřech velkých vlnách ekonomické emigrace (a desítkách menších vln) a ztratili na ně tak morální právo. O návrat do údajné Země zaslíbené se přičinila především Británie, když vyvolenému národu darovala území, které jí nepatřilo, a které mezítím bylo osídleno (nebo spíš dosídleno) jinými etniky. Británie byla motivována k této akci zprvu staletým antisemitismem, v naději, že se židovského etnika zbaví, později jako další motiv přibyl (snad) pocit hanby, že nezabránila holokaustu. Etnikum, které na ukradeném území žilo, nejsou Češi, ani Slováci, kteří by v podobné situaci sklapli ocas a horempádem by se vrhli do kolaborace. Etnikum, které tam žije, jsou vlastenci, kteří Izrael považují (podle všeho oprávněně) za křivdu na nich spáchanou, a všemi, značně omezenými prostředky se snaží tento vřed zlikvidovat, a to už po několikátou generaci.

  • proud napsal:

   Stejne jako zidovi,dokonce je mu to narizovano.Dve nabozenstvi na jedny minci.

 2. proud napsal:

  "V minulosti se proti hysterii globálního oteplování postavilo přes 30.000 vědců. Mezi nimi například i profesor Antonio Zichichi - italský jaderný fyzik, prezident Světové federace vědců, objevitel první částice antihmoty. V prosinci 2007, při příležitosti mezinárodní klimatické konference na Bali, Zichichi podepsal Otevřený dopis generálnímu tajemníkovi OSN, v němž protestuje proti tomu, co se děje v klimatologii.

  Hlasy kritiků jsou však umlčovány nebo bagatelizovány. Ne náhodou, ve hře jde o hodně - globálním oteplováním se omlouvá přesun peněz z peněženek daňových poplatníků do trezorů privilegovaných skupin. Dánský statistik Bjorn Lomborg o plánech EU snížit do roku 2020 své emise o 20 % vůči hladinám z roku 1990 řekl: "To by stálo asi 250 miliard USD ročně. Kdyby takto investovali celých 80 let až do roku 2100, mohli by snížit oteplení o dvacetinu stupně Celsia, tj. 0,05° C. Prostě zaplatíme jeden dolar, abychom odvrátili ekologické škody za 2 centy."

  Tak nashledanou v Novém světovém řádu, přátelé demokraté!"..............penize,penize,penize a zase penize...........

  • Petr napsal:

   Proude, to neni o penezich, ale o lidech. Zbavite se penez, ale ne lidi. Ti si zase najdou neco aby byli mocnejsi nez vetsina. Hlavne aby meli ten pocit nadvlady, silu rozhodovani a ovladani.

   • oniamy napsal:

    Úchyláci!

    • proud napsal:

     Ano,s tema se bude bojovat neustale,ale s tim nic nikdo neudela,kdyz nepujdou vylecit.Nutny zlo.Tady pak nastoupej tresty,jenze adekvatni a ne fesacky slunickarsky kriminaly!

   • proud napsal:

    " Ti si zase najdou neco aby byli mocnejsi nez vetsina. Hlavne aby meli ten pocit nadvlady, silu rozhodovani a ovladani."......hodil by se nejakej priklad,kdyz vsichni muzou mit vsechno ;-).Samozrejme krome treba zenskejch a podobne,tam to vzdycky bylo o tom kdo je pro kterou lepsi,pak jeste pribylo bohatsi na ukor toho lepsi a podobne,ale nebylo to samo o sobe duvodem ke svetovy valce......;-)

    • Petr napsal:

     Hlavni duvody k valkam nejsou penize, ale zdroje. At prirodni, nebo lidske.
     Stema se bude bojovat neustale - jak urcite v bezpenezni spolecnosti kdo jsou oni? Spis by to dopadlo tak ze solidni by opet pracovali za krajicek chleba (ale byl by zadarmo) a oni by opet mastnymi usty vysvetlovali ze si lide potrebyji utahnout opasky, proto ze nastaly zmneny.

     • proud napsal:

      "Hlavni duvody k valkam nejsou penize, ale zdroje. At prirodni, nebo lidske."..............a ty nejsou o prachach a moci,chces rict? :-))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Peto,ty jsi uplne mimo,jaky mastny usta a jaky utahovani opasku,cim by kdo koho k tomu donutil,kdyz by nebyly prachy a obchodovani,ale hospodareni a prerozdelovani podle potreb a kazdej by na vsechno dosahl? Placackama na mouchy? :-)))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Vzdyt by si o tom rozhodovali lidi sami svou opravdovou vetsinou:-)))))))))))

      • Petr napsal:

       I ve vetsine nekdo ma rozhodujici slovo.
       Zdroje a otroci, to zrovna nemusi byt o penezich. Psal jsem treba o Africe, tam se mydlili i bez penez. Dalsi vec je ta - jsem Anglo - Sas. Proc bych mel delat, at na mne delaji Slovani. Prominte, ale byt nazvan pracujicim clovekem je v posledni dobe nadavka.
       Proc lide kteri maji miliony, maji porad malo ? To neni o penezich, ale o moci. Chteji kus sveta, mit moderni otroky a vladnout.
       Take Vy pisete o vzdalene budoucnosti. Ja o tom co by fungovalo i v pritomnosti. V moji utopii staci vypraskat jen ty nejmocnejsi a dat lidem podil z toho co jim patri. A kazdy at se stara. Ve Vasi utopii chcete, nebo musite zmnenit lidskou naturu. To vychovou nedokazete.

       • proud napsal:

        "Ve Vasi utopii chcete, nebo musite zmnenit lidskou naturu. To vychovou nedokazete."...........nemusim a nechci,naopak,necham ji prave volnost!!! To co popisujes se prave deje ted a temer "odjakziva".Porad jsme prevychovavany podle potreby!

       • proud napsal:

        "Proc lide kteri maji miliony, maji porad malo ? To neni o penezich, ale o moci."........jenze neni moci bez penez a majetku,a penez bez moci,majetkem uplatis par lidi,penezma prakticky kazdyho!

        • nejdřívjemocažpotomprachy napsal:

         Není majetku bez uznání násilného mocenského (tedy např. státu) "garantu" že ti vůbec někdo ty "melouny" uznává...
         Ne že by to nešlo i jinak a s jiným garantem, ale zatím je to na tomhle postavený.

      • proud napsal:

       "I ve vetsine nekdo ma rozhodujici slovo."...........ano,ta vetsina ho ma!

     • proud napsal:

      Promysli si tohleto ;-) "Mezi myslícím zvířetem v lidské formě a člověkem inspirovaným krásou je dlouhý vývojový oblouk. Růst je charakteristikou rostlinné říše, pohyb je charakteristikou zvířete, a myšlenka je charakteristikou člověka. Nerost, rostlina a zvíře mají v sobě také nekonečnou životní Sílu, ale nevědí, že ji mají."

      • petr napsal:

       Proude, tady mate Clintonku jak se dovedela o Vasi bezhotovostni spolecnosti. :)
       https://www.youtube.com/watch?v=_G8HSu_i3c4

       • proud napsal:

        Kdybych chtel jen bezhotovostni,tak bych podporoval NWO smiraky,muj cil je i bezobchodni,tedy zadny placeni nikomu za nic!Vzdyt nam tady na Zemi vsem fyzickejm vsechno fyzicky patri stejne,je dany k uzivani dokud nenatahnem backory !!!Kdyz pisu k uzivani,nemyslim tim ke zniceni,ale k obhospodarovani,a hospodareni je vsechno jiny jen ne to co se deje.

        • Petr napsal:

         Proude, u nas maji lide spoustu pudy, ale misto obhospodarovani sedi na socialni pomoci a potencionalni zahrady zarustaji travou.
         Mladi ti kaslou na ohybani hrbetu na poli. Pujdou radsi studovat nepotrebne obory. Lenivost lidi roste. A na poli pokud chcete produkovat kvalitu je drina.
         Vsem fyzickejm vse fyzicky patri stejne? Takze Vy si postavite dum a bude patrit vsem?
         Uz jsem Vam napsal, existovaly ruzne spolecnosti kde nebyly penize. A stejne se lide zabijeli mezi sebou pro uzemi, z nenavisti a pod. Svet je jaky je diky lidem a ne diky penezum. To ze penize jsou zneuzivany je problem lidi.
         Take bych si pral tu nejspravedlnejsi spolecnost. Nic takeho nas v brzke dobe neceka. Vzdy bude nekdo vladnout, budou lepsi vlady, budou vlady horsi. Vzdyt vetsina lidi voli to co nam vladne, tak co si zaslouzi? Kdysi davno jsem myslel ze spolecnost se da zmnenit. Nastesti mne to preslo a beru zivot tak jak je.

        • Sasin napsal:

         Petr: Lidi mají v prdeli kulačit kvalitu pro šmejdy ve městě. Chtějí kvalitu sobě a bez placení daní a výpalného za jakési svolení, že na půdě můžou něco dělat. Pamatují si jak zametli s kulaky a pak jak zametli s družstvy.

        • Petr napsal:

         No jo, ale take by chteli elektriku, nejakou tu techniku, obleceni a pod. To jim take dodavaji ti smejdi z mesta. Vzdyt nemuzou vsichni pracovat na poli. Ja s Vama souhlasim s podily. Rozdi je v tom ze Vy rikate Z pudy a ja rikam celkove.
         Mam dojem ze v Cesko-Moravsku spada na cloveka, ani ne hektar. A populace se pohybuje.
         Jiste dane a vypalne zivi vetsinou odpad spolecnosti vseho schopne politiky, byrokraty.
         Ale jak chcete resit cesty, skoly - neminim tim dnesni system - a podobne. Ja to vyresil tak ze jsme kluka ucili doma sami ovsem ve spolupraci se skolou. Na jedno dobre na jedno min dobre.

        • Sasin napsal:

         Lidi si myslí, že hospodaření s půdou znamená gumáky, orání a vláčení, čili všechno to, co z půdy nakonec vytvoří poušť nebo holiny. Život s půdou znamená jiný fundament, čili opak vydobývání stravy pro město. Podle mého názoru, lidi osloví možnost vybudovat sídlo na tisíc let, gde sklízí plody ze stromu, z půdy i podzemí. Město vymyslelo jen telefony aby měli čím urgovat dodávky jídla na panské stoly, pak vymysleli lidi z města TELEvízory aby lidi postrašili co se jim stane, gdyž dodávky budou váznout, pak vymysleli náklaďáky aby poslali na ty podílníky závozníky a skladníky,, kterým to musej podepsat aby to babuš mohl kasírovat. Mě nemůžete přesvědčit, že to jsou dobré věci. Jistě, jsou pohodlné, ale pro koho, že. Podílníci nigdy město nepotřebovali. Dycky to bylo naopak a jak sviňsky se domáhali dodávek víme. Nebo ne?

        • Petr napsal:

         Puda je drina, pokud ji chcete delat poctive. Je to ovsem take radost.
         Ja Vas neminim presvedcovat o vyhodnosti teleizoru na ktere se nedivam. O castecne prospesnosti telefonu se nehodlam hadat.
         Ja bych Vam jen pral ziskat ten hektar, at si na nem vybudujete vse bez technologie. Pak se teprve muzeme bavit o tom jak to funguje. Sam jsem zvedavy.

        • Sasin napsal:

         Pretře nebuďte najivní a nemyslete si, že zakládat sídlo znamená barák dle normy ČSN a archaický pluch. Technologie budou součástí sídla, ve skutečnosti to může být samostatná výrobněhospodářská jednotka se vším všudy. Rozdíl je už v tom smyslu a určení. Všechna hejbadla a usnadňovadla, včetně zdroje nebo otáčivých rotorů a jiných vychytávek. Zkuste se vcítit do té volnosti. Navrch huj a vespod huj huj. A nemusím vám všechno vyslepičit. Navrhl jsem tady podíly na neprodejné půdě aby na něm cizáci a kukačky nerajtovali jako za války. Navrhl jsem podíl na rozpočtu, páč jakmile nemáte rozhodovací moc o tomto ani nemůžete uthnoud plod ke své potřebě, tak vám zbude už jen poslouchat debilní šmejdské zaKONy a běhat za "prací" jako mezek tam , gde něgdo nasypá. A do třetice jsem navehoval aby lidi sami o své vůli diktovali do rozpočtu, co se bude dít s úrodou, která vzejde v jakémkoli oboru. Ale gdo si chce hrát na indiány a v zimě stanovat na podíle, vařit v kotlíku bramboračku, budiž mu to takky dovoleno. Jenže tomu nevěřím. A co na to blboni? Blééé, dělat na poli mě nebaví, sták....

 3. P5 napsal:

  Podrobný článek je dnes na Protiproudu.

 4. Robo napsal:

  Proude, už dlhšie to tu okupuješ, jak emerické vojská Nemecko a Japonsko.
  Zhruba polovica všetkých príspevkov na nwoo je Tvoja.

  Sú tu články a pod nimi Proudove názory. O tom je teraz nwoo.org (ešte sú tu nechutné reklamy, ale tu by sa oko dalo privrieť).

  Si ochotný uznať, že nie každý je na to zvedavý? A skúsiš nechať priestor aj iným?

  • proud napsal:

   Mista je tu dost,tak se kurva prosazujte!!!!! Nemate tolik casu a zajmu jako ja? To je moje chyba??!!!

  • proud napsal:

   Takze ne,nejsem ochotnej,protoze nemam proc! Bud uprimnej a nevymlouvej se na nedostatek nekonecnyho prostoru!

   • proud napsal:

    Holt nezeru jenom cedry,a jenom Anastazii,a jenom Vedy,natoz kamarada Sasina...........az tak te to sere?

    • proud napsal:

     Uvedom si Robiku par drobnosti.Nevystupuju proti cedrum a anastazii,ani proti tobe,ale ani proti zeitgaeistu,kterymu se sasin vysmiva,nenapadam druhy kvuli "normalnim" nazorum,taky narozdil od sasina!!!!!!! A ty skaces po me? Za to ze skacu po blbcich?.......Popremejslej! Sasin muze mit dobry nazory ktery jsem holt nepochopil,ale jako clovek je KRETENEM!!!! Jestli se chceme kvuli debilovi rozhadat........prosim! Ja se tomu jestli to nepozorujes branim uz dost dlouho........

    • Robo napsal:

     Nie.
     Sere ma, že sa do všetkého sereš.

     Sere ma, že tým v podstate ničíš diskusiu na týchto stránkach. Mával som ich celkom rád, aj keď je tu väčšina článkov o svrabe. Ale necítil som žiadne obmedzenia, takže to bolo fajn. Taký dobrý priestor na pokec. Lenže teraz kedykoľvek otvoríš nwoo, všade je Proud.
     Bývali doby, kedy tu bol všade Jan Svinský, veď tiež to dostával aj zožrať.
     Nie, nechcem Ťa s ním porovnávať. Furt verím, že si len nadšenec amatér. Len si tu úplne všade.

     No nič, odpoveď som dostal. Drž sa.

     • proud napsal:

      I ty se drz.Jsem tu,protoze se snazim neceho dosahnout,na nudu mam lepsi leky,nez saskovat po forech.

      • Robo napsal:

       Všetci sa tu snažíme niečoho dosiahnuť.

       A všetkých nás serie, keď nám do toho furt blbo kecá niekto, kto tomu nerozumie a dokonca ani rozumieť nechce.
       Alebo Teba nie?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!