Armáda DLR zasadila drtivý úder armádě Ukrajiny

eed7d3c688731c10fe99438909d21f9eUkrajinská armáda, která se snažila o další eskalaci konfliktu na Donbasu, nese vážné ztráty, které jsou v oficiálních médiích podceňovány. O tom píše ve svém blogu známý doněcký dobrovolný bojovník Aleksandr Žučkovskij.  Ukrajina těžce pohořela při svém odhadu vojenské síly DLR. Žučkovskij předpokládá, že válečné dění bude slábnout.

„Přestože intenzita bojů vážně zesílila ještě v polovině týdne, k vrcholu bojů a největším ztrátám došlo v posledních dnech. Těžké dělostřelectvo obou stran útočí i v těchto minutách. Na rozdíl od minulých týdnů a měsíců je používáno raketové dělostřelectvo, a to nejen Grady, ale i Uragany.

Ztráty s přesností na jednoho člověka je těžké uvést, údaje jsou jako vždy rozporuplné. Pokud vím od mých spolubojovníků, zahynulo nejméně deset členů domobrany, raněných bylo v první linii kolem třiceti. Jde o poměrně malé ztráty s ohledem na vysokou intenzitu bojů. To souvisí s tím, že přímý střet (útoky pěchoty za podpory bojové techniky) byly v těchto dnech omezené – dva pokusy ukrajinských sil velikosti čety o útok na naše pozice (pod Avdějevkou a Mariupolem). Z velké části bylo použito těžké dělostřelectvo a proto, sláva Bohu, jsme měli více destrukcínež lidských ztrát.

Co se týče ztrát protivníka, Ukrajinci, dle mého soudu, snižují množství raněných a padlých desetkrát. Zaprvé, protože jenom při ranních útocích pod Avdějevkou a na jižních hranicích měli ztráty 20 lidí. Zadruhé, na jejich pozice bylo vystřeleno takové množství střel (včetně MLRS), že ztráty musely být kolosální.

Ve skutečnosti, k večeru, po 18. hodině, z naší strany následovala tak tvrdá reakce, že jsme takovou ani sami nečekali. Palba byla jako uragán, bylo zničeno mnoho techniky s personální obsluhou i dělostřeleckými posádkami ukrajinských vojenských sil, konkrétně v oblasti Avdějevky a Písků. Mám pocit, že za jeden večer bylo vypuštěno více střel, než za minulý měsíc.

Důvod tohoto zhoršení situace vidím následovně. Ukrajina zaútočila, aby „prosondovala“, nakolik pasivně nebo aktivně se zachová Rusko (rukama DLR) s přihlédnutím k měnící se mezinárodní situaci i vztahu s USA. Jestli pasivně – znamená to, že situace je pro Rusko zatím nejistá («Trump se nepřipojil»), jestli aktivně, Rusko se cítí jistější («Trump se připojil»). Soudě podle dnešních událostí, s cílem vyřešení DLR je odpovídat maximálně tvrdě – však je tu druhá možnost“, píše Žučkovskij.

Na Donbase za poslední den zahynulo pět vojáků a 14 jich bylo zraněno, odpověděl dnes na tiskové konferenci Ministerstva obrany na otázky ATO Alexandr Motuzjanik, hlásí „RBK-Ukrajina“.

„Během minulého dne při bojové protiteroristické akci utrpěly vojenské síly ztráty: 5 ukrajinských vojáků padlo, 14 vojáků bylo lehce nebo těžce zraněno. Ke všem těmto ztrátám, nevratným i ztrátám na zdraví, došlo během bojů v průmyslové zóně Avdějevky“, řekl Motuzjanik.

30.01.17

Zdroj: http://antifashist.com/item/armiya-dnr-nanesla-sokrushitelnyj-udar-po-vsu.html
42 Komentářů k Armáda DLR zasadila drtivý úder armádě Ukrajiny

 1. Rudolf napsal:

  ,Přiměřené ztráty, i ,poměrně malé ztráty, jsou dvě naprosto šílené formulace, když si uvědomíme, že se zdraví lidé navzájem zabíjejí jen pro rozmar neléčených psychopatů.

  • Brunero napsal:

   Jedná sa prevažne o mladých vojensky neskúsených chlapcov.

   • co všecko by tajní státní neudělali pro militárfílii napsal:

    Armády jsou úchylnej masomlýnek na vypěstování závislostí na militárních radovánkách a vůbec zneužití lidské vzrušivosti. Je to stejná hanebnost jako všechny ostatní obory lidské činnosti, které padly za oběť moci...

    • Eschatolog napsal:

     mate dojem ze ONI z vyssich dimenzi hraji nasim prostrednictvim jejich verzi Call of Duty ?

     • jop napsal:

      Escha,

      velmi často, kua, a ako vidím aj ty ten dojem máš.
      Len ako sa im brániť?

      • už jen podle teorie her napsal:

       Pro čechůny je přece logické stavět se ryze a daleko VÍCE než nyní...ANTImilitárně, když skoro všecky ostatní státní živly světa mají k dispozici více k "eliminaci síly nepřítele" (škoda, že nepřítele, škoda že boj, škoda že řevnivost a zvířeckost.)...daleko více-dokonce až tak, aby zastávali globální transformaci celého "oboru" (VŠECH státních armád) v neškodnou zálibu bez reálné moci.

 2. miška napsal:

  A Trump zasadil dnes drtivý úder Merkelové.
  Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky. Německo je nebezpečná země. Merkelová v šoku.
  http://tadesco.cz/trump-rozhodl-zakaz-vstupu-nemeckych-obcanu-ameriky-nemecko-nebezpecna-zeme-merkelova-soku/
  Co zasela, začíná sklízet.
  Michala

  • proud napsal:

   Necpi sem curakoviny Reneho Koukala,zidackyho marnyho Marnyho !!!

   • proud napsal:

    Podepisujes tomu parchantovi rozsudek!

    • proud napsal:

     Brnenskej srac,kterej rozvraci weby(prvopodstata), okrada a podvadi lidi s tou kundou Aluskou,tady nema mezi lidma co chteji opravdu menit a pomahat co delat!!! A pica ktera takovyho hajzla propaguje,taky ne!

     • miška napsal:

      Ubožáku, jinej repertoár nemáš a opět hovoříš sám o sobě. Jediné co umíš je dishonesovat a pomlouvat. Ubohost sama.
      Michala
      p.s. viděla jsem tvoje fotografie a je mně z nich špatně

      • proud napsal:

       Jiste,zlodeje a gaunery dehonestuju vzdycky rad a s chuti,a vubec nejradeji z oci do oci!!! Ty fotky bych taky rad videl:-))))))))))))))

      • lukaš napsal:

       Miška.
       Správně,držím palce.
       Ono jde o jinou věc,není problém i muslimům vystavit Německý pas,když svůj prvotní zahodili.

       • proud napsal:

        Dobre ses vymezil,lukasi,hmmm :-)

       • miška napsal:

        Lukáši, proud vystupoval na osud cz pod mnoha jmény jako žgrundle, proud atd. Kamarádka, která ho kdysi poznala na horách říká, že je to psychycky narušený jedinec a nenávidí ženy, protože je impotentní. Řekl ji to i její přítel. Měl by se spíše léčit na psychiatrii.
        Michala

        • jop napsal:

         Proude,

         podľa čoho vedia že si impotentný?
         skvelá manipulácia, Miška gratulujem, si dokonalý trol manipulátor.

         Miška, prosím povedz mi, aj ja nenávidím ženy a som impotentný? Určite ti to musel nejaký tvoj kamarát tvojej kamarátky o mne povedať

        • proud napsal:

         To se Michalko moc pletes,nemam s nikym kdo meni nicky nic spolecnyho!!! Kdyz jsem si nezbytne musel cizi nick "vypujcit",pak jsem se pod komentar podepsal svym pravym nickem!!! Ale mysli si co chces..... ;-)

        • proud napsal:

         Nesud moc prisne,jope,to s nickama je bolest internetu a volnejch diskusi,hlavne ale diskusi,kde se banuje,to znamena ze se provadi vyber komentaru podle toho co se sefum libi a co se jim hodi,proto taky registrace.Nedivim se pak,ze je "miska" zmatena.Kdovi s kym takovy lidi "spolupracujou" a kam posilaji data diskuteru!

        • proud napsal:

         :-)))))))))))))) "podľa čoho vedia že si impotentný?".............nech je pritom,alespon si je lip poznam a zaradim :-)))))))))))))))))))))

 3. weissbach napsal:

  Bohužel toho nenechají.

 4. pražská vlaštovka napsal:

  Tak miláčci a màte to tady !!!
  O tom ,o čem jsme zde diskutovali ,čeho jsme se obàvali ,co nám připadalo divnè,
  že se neřeší ,přesto,že bylo prohlašovàno ,źe se to ŕešit (čti rušit) bude,
  je zde černè na bílém stvrzeno jinak :
  ...
  Pavel L e t k o : NATO bude..(E-noviny dnes
  j.

  • Sasin napsal:

   Že jak zjistili pasáci, že se krávy bojí zvonkového drátku s proudem.Šli jednou na pastvinu a volali novým telefénem že dodávky splní a že se harpagondechaj nemusí bát, že mu dluhy i s úroky vyplatí hovězím. Jak položili, zazvonil telefén. tu se krávy polekaly, co že na ně pasák vymejšlí a rozutekly se. "Ano šéfe, zítra je vezeme na jatka", to už ale krávy neslyšely. Hmm, všiml si pasák, krávy se lekly zvonku z telefénu, co gdyby byla celá ohrada oplocená zvonkovým drátem a pro jistotu tam pustíme prou třeba z toho telefénu, ušetříme krmení na čupky. A jo, zabralo to. Kráva, živé váhy pár set kilogramů se bojí zvonkového drátu. Pokračování. Pasáci to pověděli harpagondechajcům tak, že budou umět zvládnout větší dodávky, že krávy se bojí zvonkového drátu. Že jich tak zadarmo můžou vyhnat na podíly ukradené místním podílníkům, co se dnes krčí v městských králikárnách .a zase více masa nadělají.Toho si všimli harpagondechajci, gdyž to funguje na dobytek, proč by stejnou službu neodvedl zvonkový drát i pro ně, že. Nejdříve oplotili státy zvonkovým drátem, zavolali do zvonkového státu. Zvedl to nějaký zvolený zvonkový pasák a řekl že dodávky splní.Pokračování. Harpagondechaje napadlo, co tak do těch zvonkových drátů pustit internet. A ujalo se. Krávy se bojí zvonkových drátů a své strachy se naučily posílat zvonkovými dráty přes interrnet jiným dobytkům a ty krávy dycky čeho všeho se bojí vyzvoní. a stačilo jen využít potenciál zvonkového drátku. Volové nazdar!

   • Maze Runner napsal:

    "Kdo je nejbohatší muž světa? Hádáte špatně. Není to Bill Gates ani nikdo jiný, jehož jméno někdy uslyšíte ve zprávách.

    Bohatství vůdců mezinárodního bankovního kartelu přesahuje cokoli, co jste schopni si představit. Některé zdroje uvádějí částku $300 bilionů. Většina jejich podniků je v soukromém vlatnictví, což znamená že by se jejich cena těžko odhadovala. Díky anonymitě korporátního vlastnictví je těžké určit rozsah držby akcií. Jejich soukromé podniky jsou drženy v trastech, které poskytují anonymitu a daňovou ochranu. Mezinárodní bankovní kartel navíc neovládá pouze podniky. Mají své výzvědné služby a ovládají vlády. Zcela pronikli do většiny světových vlád. Jak byste ocenili tržní cenou úplnou nadvládu nad americkou vládou? Jak byste ocenili tržní cenou kontrolu nad lidmi prostřednictvím vzdělávacích systémů a médií?

    Strategie mezinárodního bankovního kartelu spočívá v uzávírání sňatků mezi příbuznými. Tím nedochází k rozředění jejich bohatství. Všehovšudy je zhruba 50-100 zasvěcenců, kteří mají téměř úplné povědomí o aktivitách, každý je příbuzný každého. Jejich činnost zůstává utajena, protože v případě že by došlo k dezertaci člena, byl by zabit. Každý člen je pravděpodobně pod neustálým dozorem všech ostatních členů, proto nemůže dezertovat ani kdyby chtěl.

    Tato skupina 50-100 zasvěcenců pravděpodobně volí někoho za svého vůdce. Demokracie je efektivní v případě, kdy každý zná každého. Mezi 50-100 lidmi je možné, aby měl vůdce přehled o všem a aby všechni ostatní měli přehled o svém vůdci.

    Takže on je ten nejbohatší muž světa. Je to Nejvyšší vůdce lidstva a moc dobře to ví. Jeho celková hodnota se rovná hodnotě celé světové ekonomiky. Jeho organizace již stovky let využívá paradox složeného úrokování, což mu umožnilo ukrást téměř veškeré bohatství světa.

    Většina skutečné práce je delegována nezasvěcencům. Nezasvěcenci se mylně domnívají, že disponují skutečnou mocí a vlivem. Stejně jako v případě více vrstev holdingových společností, které maskují korporátní vlastnictví, i oni používají několik vrstev tajných společností, které maskují skutečnou moc. Každé vrstvě se dostává moci a výsad, ke kterým nemají přístup nižší úrovně. Každý z členů žije pod hrozbou smrti nebo vyhnanství pokud by vyzdradil své tajemství. Takto skrývají svoji moc.

    Většina lidí je vycvičena si myslet, že pokud chcete mít moc a vliv, je třeba se dostat do televize nebo do novin. Je mnohem lepší být osobou, která televizi a noviny řídí. Je lepší být schopen zvolit toho, kdo bude oficiálním vládcem. Pokud je vaše moc veřejně známá, stáváte se terčem. Nejvyšší vůdce lidstva se nebude ukazovat v televizi. Každý by se proti němu vzbouřil kdyby se přišlo na to co se děje.

    Navíc můžete to mít Nejvyššímu vůdci lidstva za zlé? Vždyť kdyby to nedělal on, byl by to někdo jiný. Je lepší být vládcem světa než otrokem. Na druhou stranu si je plně vědom všech skutků, které jeho organizace provedla. Díky němu lidé věří že se jedná o zlé věci, ale on nemá svědomí jako oni. Jeho jediným cílem je hromadění moci.

    Jaké jsou zločiny Nejvyššího vůdce lidstva?

    Drží lidi v chudobě proto, aby byli poslušnými pracovníky. Chudí lidé nemají jinou možnost, než přijmout nesmyslnou práci která plýtvá časem.

    Drží lidi v chudobě proto, aby jim zabránil mít dostatek volného času, který by jim umožnil odhalit jeho existenci a postavit se mu.

    Ukradl veškeré zisky produktivity rostoucí ekonomiky a nechal si je pro sebe.

    Organizoval války. Válka ničí přebytečnou výrobní kapacitu a pomáhá držet lidi v chudobě. Válka je pro vlády způsob jak získat více moci. Války pomáhají odvést pozornost od něho. Války jsou způsob jak zadlužit vlády, což mu prostřednictvím paradoxu složeného úrokování umožní krást další bohatství.

    Zbrzdil vědecký pokrok. Jeho vnitřní kruh disponuje vynálezy, které jsou 50-100 let napřed než to co vlastní běžný člověk. Většina vědeckého výzkumu je financována státem. Proniknutím do vlády může rozhodnout o tom, které objevy může veřejnost mít.

    V každé válce během posledních 300 let tajně financoval obě strany. Podporoval USA, nacistické Německo, Sovětský svaz, komunistickou Čínu, al Kajdu a každou významnou světovou velmoc. Kdykoli začne vůdce tušit jeho manipulaci, je tento vůdce zavražděn nebo poražen.

    Postaral se o rozdíly v náboženství, aby bylo možné na základě jejich náboženství lidi vyprovokovat aby bojovali proti sobě.

    Má své agenty a ti pracují v každé vládě světa.

    Postaral se o to, aby se lidé učili lži. On a jeho vnitřní kruh znají pravdu, ne ty lži které jsou šířeny průměrnému člověku. Proto může jeho vnitřní kruh pracovat snadněji efektivně, protože nejsou zatíženi nesprávnými vědomostmi jako v případě jiných.

    Postaral se o to, aby každý byl učen morálku a náboženství. On dobře ví že se jedná o lži, které z lidí činí poslušnější otroky. (Na druhou stranu v tomto bodě nesouhlasím s Nejvyšším vůdcem lidstva. Domnívám se že existuje nějaká skutená pravda ohledně morálky. Hromadění moci není jediný cíl na kterém záleží. Bohužel v boji mezi někým kdo se zajímá jen o moc a někým kdo si váží ostatních věci většinou vyhraje ten, kterému jde jen o moc. Jediný důvod proč zlo možná prohraje je jeho neefektivnost.)

    Ovládá všechny televize a noviny. To vede k zajímavé otázce. Proč dovolil existenci internetu? Vždyť jej mohl jednoduše rozdrtit v době jeho vzniku, kdy jej využívali jen vojenští vědci. Mohl jej zničit prostřednictvím nadměrné regulace. Nechal záměrně uniknout tajemství tranzistoru a internetu? Jaký to mělo účel?

    Čeho může Nejvyšší vůdce lidstva ještě dosáhnout?

    Co ještě může Nejvyšší vůdce lidstva udělat? Je zcela a naprosto šílený? Nudí se? On sám sebe nevidí jako benevolentního vůdce. Ví že je zodpovědný za veškeré utrpení světa. Má úplnou a absolutní moc. Co ještě může dělat?

    Chce rezignovat? Možná by byl ochotný, jen kdyby mohl být přesvědčen, že nebude nahrazen někým jiným. Možná hledá politický a ekonomický systém, který pro svoji stabilitu nevyžaduje Nejvyššího vůdce. Pokud by začal rozebírat svůj prostředek na řízení populace, jeho podřízení by nebyli ochotní vzdát se svých výhod a privilegovaného postavení. Nemůže veřejně přiznat pravdu, protože jeho vnitřní kruh by jej při tomto pokusu zabil.

    Neuvědomuje si že jeho úplná a totální výhra se rovná konci historie? Konec veškerého společenského a vědeckého vývoje. Nic se nemůže stát kromě toho, co je podle jeho plánu. Jeho vítězství se rovná faktickému vyhynutí lidstva.

    Byl tento příběh zopakován na každém dalším světě, kde se vyvinul inteligentní život? Někdo se chopí absolutní moci a zmrazí vědecký pokrok. Je to důvod proč na jiných světech nebyl objeven inteligentní život?

    Je moje analýza správná? Záleží na tom?

    Je možné že jsem věci špatně analyzoval? Možná že Nejvyšší vůdce světa neexistuje. Možná skutečně existují různé skupiny, které mezi sebou skutečně soupeří, nejen pouhá soutěž jen naoko. Určitě je zřejmé že existuje zlovolná síla která vše řídí. Je příliš organizovaná na to, aby šlo o náhodu. Koluje příliš rozumných fám na to, aby byly všechny špatně.

    Musíte uznat že existuje několik tajných skupin. Pokud existuje několik mezi sebou soupeřících tajných skupin, nebylo by přirozené aby nakonec jedna skupina vyhrála? Je tato skupina u moci již více než 100 let?

    Je nemožné být přesvědčen tak či onak. Existuje Nejvyšší vůdce světa? Obávám se že může existovat. Co chce? Jaký je jeho účel? Vždyť již má absolutní moc. Má technologie které jsou mnohem pokročilejší než to, o čem ví průměrný člověk. Co ještě může někdo s absolutní mocí chtít?

    Na jednu stranu nezáleží zda Nejvyšší vůdce lidstva existuje. Každopádně se děje hodně špatných věcí. A je třeba aby vznikl alternativní mechanizmus"

    • proud napsal:

     Vynikajici material k premejsleni,diky Runnere !!

    • lukaš napsal:

     Pro Runner.
     Přesně a perfektně napsané.
     Podobný názor zastávám také,že velké korporace rozhodují ve všem,proto nejsem spokojen s Trumpem,když si do vlády pozval mnoho podobných individui z korporací a třeba Tillersona Essonu.

    • Eschatolog napsal:

     co chce ? vite co je to nuda staleti ?

    • novapalo napsal:

     Súhlasím, je to možné. Aj P.P. Kysucký tvrdí niečo podobné, aj keď nepriamo. P.P. Kysucký v knihe "Zásadné omyly Západu a Vatikánu" doslova dokazuje, že ľudstvo bolo dopredu naprogramované na sebazničenie a skoro určite to aj tak skončí...... P.P. Kysucký v píše, že je jediná šanca, ako zabrániť tomuto sebazničeniu a to zmeniť genetiku človeka a navrhuje, ako sa to má urobiť. Mimochodom aj nemecký filozof F. Nietzsche písal, že človek zanikne a musí vzniknúť nadčlovek. Kysucký píše, že jediná cesta, ako zmeniť genetiku človeka je myslenie a musí sa rozdeliť ľudstvo na 2 základné kasty. Pričom do pozícií moci sa môžu dostať len ľudia z vyššej kasty a nie iní, pretože ináč sa k moci vždy dostanú zločinci a duchovne najnižšie kasty. Kysucký tvrdí, že indické kastovníctvo je vesmírne správny princíp fungovania mysliacich civilizácii a akýkoľvek iný princíp vždy skončí sebazničením..... Mimochodm Kysucký tvrdí, že demokracia je degeneratívny princíp a doslova, že demokracia je totálna hlúposť. Ja s ním súhlasím. Však ako je možné, že ja mám pri voľbách 1 hlas, ako aj analfabet, alkoholik, ktorý 10 rokov nepracuje a ..........??

     • proud napsal:

      Nemas svuj vlastni nazor nez jen papouskovat nejakyho nymanda Kysuckyho a delat mu reklamu? To je mi te uprimne lito,a tezko te nekdo bude brat vazne!.........

      • novapalo napsal:

       Mám svoj názor. Ale môj vlastný názor je skoro totožný s p. Kysuckým. Máš nejaký problém v tomto smere? Že ja sa nesnažím mať "demokratický" svojou podstatou rovnoprávny názor s "géniom", ktorého ja tak považujem? Alebo si všeobecný demokratický rovnostársky uvažujúci a nič nechápeš?
       Som si istý, že si nečítal žiadnu knihu od P Kysuckého......
       Vy Česi ste degeni.... teda retardovaní blázni. Čítate si len svoje knihy od svojich Čechov. Nečítate žiadne knihy od Slovákov! Ale práve preto ste degeni, pretože nie ste schopní uvažovať o iných Slovanských ídeach a myšlienkach. Skrátka vy Česi ste degeni. Doslova ste duševne retardovaní........ Alebo ako hovoril C. G. Jung. - ste blázni......

     • Sasin napsal:

      Lidi s vadnými mozky produkuje systém, není součástí výbavy člověka.Organizovaný ZLOdějský systém vychovává zloděje, se kterými se nedá žít. A ZLOdějský systém by klidně zašel až tak daleko, že by lidi přeprogramoval do neuvěřitelně obskurní polohy předklonu gdyž ZLOděj pověřený systémem zavítá vybrat výpalené. Tahle inženýrská odysea eugeniky je nebezpečná ze všech stran.Jsou jiná temata, o které bychom se měli zajímat, například o ukradené podíly.

  • miška napsal:

   Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
   NEKRMTE TROLY!

   No vidím admine, že umíš jenom slibovat. Nebo jsem nepochopila správně tvůj červeně psaný text?
   Michala

 5. Žabák napsal:

  Sledoval sem konflikt na Ukrajině zhruba od roku 2013/14. Na začátku tam běhali chlapi z domobrany v teplákách, keckách a na hlavě tu starou sovětskou přilbu ze 60-tých let. V ruce přinejlepšim nějaký to sovětský akáčko ze skladu.
  Na konci roku 2015/16 z toho byla super armáda, která by tu naši například, pořešila během pár dní.
  Takže nejenom morálka je na straně Novoruska, ale i výbava a taktika.
  Z tohoto hlediska sem mírný optimista, ale jinak všechno co se tam děje je samozřejmě tragédie.
  S nástupem Trumpa je šance na ukončení těch jatek, tak snad už pak bude konec.

 6. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Vždy když čtu článek popisující současný válečný konflikt, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století pořád ještě vedou války.V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita, což jsou tak zvaní "lidé velkých peněz". Problém nastolení míru na celé planetě je nezbytné řešit globálně.
  Pozitivní změna stávajícího politického uspořádání světa (tj. nastolení demokratické světovlády, viz článek: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html) je v pravdě globální problém, který je možné účinně řešit pouze v součinnosti všech dotčených států. Tuto součinnost států stávající politické uspořádání světa prakticky znemožňuje. Nastolení nového politického uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem by mněla být náprava nespravedlivého globálního finančního systému. To bude obtížné především proto, že aktivity Billa Gatese, Warrena Buffetta, George Sorose a všech dalších lidí velkých peněz odvádí pozornost od skutečných problémů současného světa, mezi které patří zejména totálně nespravedlivý globální finanční systém, který umožňuje lidem velkých peněz nekontrolovaně vládnout světu. Tito lidé velkých peněz vládnou světu především k vlastnímu prospěchu, a to s minimálním ohledem na existenci všech současných naléhavých globálních problémů.
  Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém, sloužící především lidem velkých peněz, umožňuje těmto lidem vládnout tak, že v neomezené míře využívají všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ PROBLÉMY LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/10/globalni-problemy-lidstva.html

  • lukaš napsal:

   Pane ing.Dědek.
   Vaši zmiňovaní lidi velkých peněz,USA do velké války nechtějí zatáhnou,ale postrkovat malé státy to jim jde a mají na to dost peněz.Jediná záchrana lidstva je,tyto lidi připravit o peníze.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE INŽINÝRE DĚDKU.VYPADÁ TO,ŽE JSTE SVŮJ TITUL SKUTEČNĚ VYHRÁL V TOMBOLE.

   jinak by se vám podařilo zabudovat do vašeho opakujícího se řešení celého světa, jak řešit PŘEDEVŠIM naše ČR PROBLÉMY s polit třidou Šmejdů,která nemá nic jiného na práci než vykrádat OBČANSKOU SPOLEČNOST VOLIČŮ,pět minut poté co byli právě jimi zvoleni.

   TADY PLNĚ SOUHLASÍM S TÍM CO PÍŠE PAN LUKÁŠ,ŽE NEJENOM ROCKEFELLER a jeho boháči,ALE I NAŠE TŘIDA POLIT.PŘIŽIVNÍCKÝCH ŠMEJDŮ MUSÍ BÝT ZBAVENA PENĚZ,KTERÉ ZA SVÉ NICNEDĚLÁNÍ DOSTÁVAJÍ Z NAŠEHO PRÝ STÁTNÍHO ROZPOČTU.

   Bude brzy přáním celého lidstva postavit ty zmetky světové multimiliardáře,před soud,kdy už dnes je třeba schromaždovat důkazy jejich zločinů,počinajíc vyvoláváním občanských a náboženských válek a dalšich zločinů s cílem

   POSTAVIT JE PŘED SOUD PODOBNÝ NORIMBERSKÉMU,OVŠEM NE POTÉ, KDY VYVOLAJÍ VŠEZNIČUJÍCÍ JADERNOU VÁLKU,ale před tim a zabavit jim soudně jejich jmění,které použivají k vymýšlení jak zabít co nejvíce lidí,aby jim zbytek pucoval boty,pokud nějaký zbytek vůbec bude.

 7. jan nowak napsal:

  Wážení woličky , wážení woliči..
  .. dowoluju si wám NABÍDNOUT krom juž tradičního Nowého mýdla s DĚDKEM
  Naše NEJNOWĚJŠÍ MÝDLO z babky a prouda s přídawkem Cl ! ! !
  .. k dispozici též nowé FOTO wikingera wwww w kozím chlíwku ! ! !

  ps : ojebáwky wyřizuje : Proud & Babka s.r.o.

  • papa(ga)jezu napsal:

   "Kolik lhostejnosti vaše tváře hostí
   Kam jsem to jen oči dal?
   S úlisností hadí, jeden z vás mě zradí,
   druhý zapře, půjde dál.
   Nestojím vám, chceš-li
   za zlámanou grešli?

   (To není pravda, to není pravda)

   Je jen málo času, hořkou pravdu vidím
   Petr ten mě zapře, všude plno lidí.
   Jeden z vyvolených otočí se zády
   V zápětí mě zradí

   Zkrať tu trapnou chvíli
   Ty víš dobře kdo z nás!

   Máš-li málo síly

   Záhy se to pozná!

   Čekají tak běž už!

   Ty si to snad přeješ

   Ať se ptají jiní

   Nevíš proč tak činíš
   Pohrdám dnes s tebou

   Ty lháři, jsi Jidáš!

   Vždyť ty si to přeješ
   Kdybych zůstal zde,
   tak bych zhatil tvoje plány
   Tvé plány!

   Jaký jsi had, jaká jsi veš
   Jaký jsi hlupák
   Nechci tě znát, běž!

   Trápení a spousty denních strastí
   Já i ty ve víně utápíš
   V pozdních hodinách hlas ti náhle umlká
   a štěstí zdá se na dosah i blíž

   Apoštolské písně krajem zazní
   Sepíšeme pěknou řádku knih
   V dalších staletích budou v bázni
   Listovat a číst v našich evangeliích

   Máš co si zasloužíš, co by sis nalhával
   Dnes, vzbuzuješ jen lítost a sám to nejlíp víš
   Padl náš ideál, jsi jen troska vlastních snů
   Nula snad všech nul, jsi jen nalomená hůl

   A někdo někdo z nás ti musí zlomit vaz
   A udat tě jak vyvrhela dokud máme čas

   Tak běž, už čekají
   Tak běž! Už na tebe čekají

   Všechno se ti z rukou vymklo, čím je to, čím?
   Táží se tě, v čem jsi chybil, sám odpovím.
   V ideálech utápěl ses, tím toť, tím
   Ááááóó...."

  • WIKINGER Petr napsal:

   KDYBY WA§E PROLHANA DRŽKA NOWAKU BYLA MOSTEM,

   tak by se ti co plavat neuměji wšichni utopili.

   • lukaš napsal:

    Pro Wikinger.
    Situace na Ukrajině se přiostřuje,Porošenko dostal v Německu instrukce co má dělat a co se bude dít,vždyť posílené NATO čeká jenom na povel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!