V.A.Jefimov – Tajomstvá biznisu, 1. časť – ciele, rozhodovania, intuícia

jefimov

12ti minutové zamyšlení nad tím, jak si jako podnikatel počínat, aby bylo podnikání v souladu s Božím záměrem. V.A.Jefimov je doktor ekonomických vied, profesor, vedúci katedry sociológie Petrohradského agrárneho inštitútu, kde pôsobil ako rektor 10 rokov. Rovnako je predstaviteľom autorského kolektívu Vnútorný prediktor Spravodlivej Súbornej Sociálne Rusy.

*pomesíček
http://leva-net.webnode.cz/products/zruseni-nevolnictvi/

*menedžer
dosiahnuté čiastkové cieľe, ang. „Short win“, t.j. tzv. “krátka výhra“. Niekedy sa pre oba výrazy „Full-“ a „Short-“ win v tomto zmysle používa v rámci formovania korporátnej kultúry (kolektívneho podvedomia) dnešnej formy „biznisu“ aj spoločný, unifikovaný výraz „Quick win“. Prislúchal síce pôvodne skôr krokovým úspechom, no niekedy sa používa v rámci „optimalizácie processingu“ aj na tzv. „Full win“ situácie. Konvergencia nastala v nižších formách manažmentu, kde sa prestali formovať dlhodobé plány a focus (sústredenie) bolo iba na burzové cykly, resp. maximálne kvartálne štatistiky. Tým boli aj veľké korporácie postupne de facto (ne)priamo systematicky podriaďované mechanizmom „samo“riadenia trhu. K čomu takáto firemná i štátna personálna politika (včítane tzv.„kindermanažmentov“ a manažmentov-kočovníkov) nevyhnutne cielene vedie, medzičasom vieme... (DVTR)

viac tu: http://leva-net.webnode.cz/
FB - Koncepcia Spoločnej Bezpečnosti
11 Komentářů k V.A.Jefimov – Tajomstvá biznisu, 1. časť – ciele, rozhodovania, intuícia

 1. Maroš napsal:

  Tajomstvá biznisu? Je známe, že DVTR študujú aj určití ľudia na Západe, konkrétne v USA - ale podľa mňa - aby dokázali prelomiť túto obrannú antitézu. Baviť sa na úrovni tajomstiev biznisu je - buď študovať tento biznis, s cieľom zmeniť systém, alebo - študovať tento biznis - ako byť v tomto skurvenom systéme úspešný. Z článku rozumiem tak akurát - vyber si!

  • Robo napsal:

   Problém je v tom, drahý Maroš, že s celým Jefimovom sa bavíme zas len len o ďalšej sku.venej ž.dáckej namotávke..!

   • Jura napsal:

    Vysvětli

   • Paul Durham napsal:

    Přirozeně.

    Je totiž jen jediné pravidlo kšeftu : důvěra. Ti s uřízlým kokotem nechápou, o čem to píšu.

    • proud napsal:

     "Je totiž jen jediné pravidlo kšeftu : důvěra.".............Bylo,bohuzel,bylo.Zeptej se kohokoliv kdo to pravidlo jeste cti,pujde zrejme o bejvalyho kseftare,co na nej dojel.

    • Robo napsal:

     Tak je, Pól.

    • Maroš napsal:

     Tí bežní nie, ale kasta obchodníkov s diamantmi je stále založená na dôvere - inak sa medzi nich ani nedostaneš.
     U nás to bola za socíku kasta vekslákov - nie podvodníkov ruličkárov, to bolo-je zase o inom. Dnes používajú ruličkári klobásy, párky, atď. - zistíš, až keď to doma rozbalíš, zožerieš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!