Západní země na cestě k nové eskalaci: Co britský torpédoborec zapomněl v Černém moři

1485769689_1481770904Mnoho let Velká Británie neprováděla žádné agresivní akce vůči Rusku. Samozřejmě se vědělo, že jejich důstojníci a vojáci spolu s americkými cvičí bojovníky v Afghánistánu, pomáhají syrským teroristickým skupinám, financují dodávky afghánského heroinu. Toto vše se však dělo ze stínu, tajně, skryto před zraky celého světa! Po druhé světové válce západní země prováděly pouze takovouto záludnou politiku.

Ale čas nestojí na místě a pokračující antiruská rétorika by se měla proměnit v něco víc, soudě podle toho, jak ji zostřují v poslední době. V těchto dnech se britský torpédoborec HMS Diamond s 60 členy námořní pěchoty a raketami na palubě pohybuje směrem k pobřeží Ukrajiny. Odtud to do Ruska není daleko. Podle zahraničních médií má být tato bojová loď ochranou pro 650 britských vojáků, kteří jsou zapojeni do "tajných cvičení" na území „Nezávislé“.

A to už je překvapivé! Velká Británie nejen že se otevřeně staví proti Ruské federaci, ale veřejně tak prezentuje vojenskou podporou zemi sužované občanskou válkou! Ministr obrany Spojeného království řekl: "Velká Británie vysílá jasný signál, že jsme se zavázali k ochraně demokracie po celém světě a k podpoře suverenity, nezávislosti a územní celistvosti Ukrajiny". Nu, že by bránili obyvatelstvo Donbasu před vládou Petra Porošenko, který se snaží o likvidaci místního obyvatelstva?

Na jedné straně západní země vyžadují po Rusku splnění Minských dohod, i když Rusko stranou konfliktu na Ukrajině není, ale na druhé straně – provádějí „cvičení“ a posílají svůj torpédoborec do Černého moře, čímž jenom zvyšují napětí v regionu! Podobné požadavky a činy jsou destruktivního charakteru a rozhodně nepřispívají k ukončení války na Donbasu a k vytvoření vzájemně výhodných partnerských vztahů mezi Ruskem a NATO.

Zdroj: http://politikus.ru/events/89962-strany-zapada-na-puti-novoy-eskalacii-chto-britanskiy-esminec-zabyl-v-chernom-more.html
37 Komentářů k Západní země na cestě k nové eskalaci: Co britský torpédoborec zapomněl v Černém moři

 1. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Samozřejmě se vědělo, že jejich důstojníci a vojáci spolu s americkými cvičí bojovníky v Afghánistánu, pomáhají syrským teroristickým skupinám, financují dodávky afghánského heroinu. Toto vše se však dělo ze stínu, tajně, skryto před zraky celého světa! Po druhé světové válce západní země prováděly pouze takovouto záludnou politiku. TAK TO BYCH NA TENHLE BLÁBOL CHTĚL VIDĚT NĚJAKÉ DŮKAZY. JO ZAPLAVÍTE MĚ SPOUSTOU NESMYSLŮ KTERÉ NIC NEDOKAZUJÍ.JEN TAM NĚJAKÝ HLAS TVRDÍ ŽE JE TO PRAVDA.NEBO TO BYL HOŘÍCÍ KEŘ?NEBO TO ŘÍKAL TEN PÁN V UNIFORMĚ S KNÍRKEM? UŽ NEVÍM PŘESNĚ. TĚCH RŮZNÝCH BLÁBOLŮ JSEM SLYŠEL ZA ŽIVOT HODNĚ. ALE KONČÍ VŠECHNY STEJNĚ. V KŘIKU KRVI!!!

  ABYCH NĚCO K TÉMATU. jAK TO ŽE ČÍNA POSTAVÍ NA HRANICE RUSKA TANKY A BALISTICKÉ RAKETY A JE TO V POHODĚ. ALE UDĚLÁ-LI TO NĚKDO V POLSKU, BĚLORUSKU A JINDE TAK JE TO AGRESE. VYSVĚTLETE MĚ ROZDÍL. PROTOŽE ČÍNA BY DOKÁZALA RUSKO PORAZIT.ONI SE HISTORICKY ČÍNA A RUSKO MOC NEMUSÍ.

  • Slovan napsal:

   Jestliže máte dostatečně vymytý mozek a sledujete s otevřenými ústy prolhanou ČT (důkazy o lžích - stačí pouze sledovat svoje okolí) a hltáte Blesk či Dnes a náhodou (věřím že nejste pouze trapný trol) jste dorazil na tyto stránky, tak doufám že se vám rozsvítí.
   Jinak když vás bude ohrožovat soused z leva, tak se budete bránit (ať už psychicky či fyzicky), ale souseda zprava, co se k vám chová korektně a nedává sebemenší záminku ke konfliktu, tak nemáte důvod mu věřit.
   Popřemýšlejte - Ukrajinci chtějí vidět všechny Rusy 2 m pod zemí, to samé vypatlané mozky v Polsku - a vůbec, prostě jenom se podívejte na chovance z Chovancovo ústavu. Nebo věříte klukovi, co celé mládí pouze za prachy souložil s chlapama???

   • Slovan napsal:

    oprava: důvod mu nevěřit

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Takže důkazy žádný.
    Na dotaz po rozdílu neodpovídáte jen nějakým nesmyslem o sousedech. Já se ptám kde je rozdíl když oba sousedé mají zbraně na mých hranicích.Ani jeden vám nevyhrožuje útokem a přes to jeden je fajn druhej ne.to je pokrytectví.
    koukám že jaksi pokulháváš ve znalosti dějin 20století .Nebo prostě jen ignoruješ fakta? Spíš to druhý. protože ukrajinci mají historicky důvod nemít rádi rusy (hladomor způsobený ruskem budu -li přesný gruzíncem) a poláci mají ještě víc historických důvodů nesnášet rusy(ne jen 20.stol.).
    No a zbytek tvýho postu jsou mozkové zvratky nulové hodnoty.Víš co je to vůbec ověření si informací? Ne jenom slepě příjmout co je napsáno. A ověřování nesouvisí s tím že si stejný článek přečtu na různých webech. Omezenci co hýkají tady v dikuzích jsou vesměs to samý. Obviněj mě vymytýho mozku, začnou vyhrožovat atd. Co čekal od nul. Ale že by někdo vědel co znamená diskuze to těžko.

    • Karel napsal:

     Ne ne. Tady žádné důkazy a fakta nepomohou. Těch je dost. Tady pomůže je 5m odstup od zdi a ostrý start.

    • boris napsal:

     Čína spolu s Iránem je spojenec na straně Ruska.Což neznamená, že si jeden nedává pozor na druhého. Soupeří se i mezi spojenci. Co se týká ukrajinského hladomoru, tak na tom má velký podíl i samotný západ, který odmítl obchodovat se Sovětským svazem v penězích a naopak se platilo pšenicí, plus špatná úroda a jiné okolnosti a dopadlo to jak dopadlo. Neříkám, že v tom byl Stalin Nevině, ale je třeba si doplnit znalosti historie a její souvislostí.Co se týká poláků. tak ti mají bohužel smůlu, že jejich velmocenské choutky brzdí bud Němci vlevo nebo Rusi prozměnu vpravo. Chudáčci.

     • Ada napsal:

      Hladomor vznikol v Hearstovej tlači v 70. rokoch, dovtedy o ňom nikto nechyroval. Rozchýrili ho Ukrajinci - nacisti, čo sa usadili v Kanade. Hlad bol, aj v Povolží a v Kazachstane, ale nie hladomor - umieralo sa na choroby z nedostatku. V 1933-34 sa zaznamenali na Ukrajine dokonca príbytok obyvateľstva (historik Julin podľa vtedajšej štatistiky). Najväčší hlad bol v okolí Ľvova, ktorý však vtedy patril Poľsku - možno je prirátaný. A možno sa tak chcelo zabudnúť na hladomor v USA v krízových rokoch - umrelo 6 miliónov ľudí - zhoda náhodnáá!!!

    • Sasin napsal:

     Kolik Rusů rozhodovalo v Rusku? Kolik Čechů, Moravanů a Slezanů rozhodovalo u nás. Najděte si společný jmenovatel. Nebo třeba kolik Poláků žije v Polsku, ha? Muheeeeee

    • Dědouch napsal:

     Ty troubo, Čína přisunula na ruské hranice BALISTICKÉ rakety. jen debil, jako ty, v tom vidí hrozbu pro Rusko.

  • proud napsal:

   Ses placenej curak co vola po diskuzich,odkojenej bulvarem a milujici prachy vic nez vlastni mamu,nula,nic! Rikas ze to neni argument? Ale je,a velice jasnej!

   • jop napsal:

    proude,

    nechápeš situáciu. Ja na tomto serveri chcem viac platených trolov. Vieš prečo?

    To je pre nás diskutujúcich pochvala, že sme sa stali pre psychopatov riadiacich naše štáty nebezpeční.
    Už nám venujú pozornosť, už sa nás boja.
    Veď každý platený trol je v podstate medaila za naše zásluhy v prebúdzaní ľudí.

    Naviac tomuto hňupovi kvôli jeho prezývke "boh" môžeš vynadať do hlúpučkých neschopných bohov bez toho, aby si urazil nábožensky založených ľudí.

    JA CHCEM VIAC PLATENÝCH TROLOV NA TEJTO DISKUSII.
    CHLAPCI, PÍŠTE VIAC PROSÍM

    Bože, nepíš tak primitívne, prosím viac sa snaž. Ak ti málo platia, popros admina, my sa ti vyzbierame a doplatíme ti za tvoju snahu. Ale musíš sa snažiť, a nepísať tak tupo ako doteraz.
    Platí?

  • novapalo napsal:

   Je to zmätok myslenia a hodnôt. Pán Kysucký jasne dokázal, že Západ krachuje a jeho krach sa nedá zastaviť. Západ nekrachuje preto, že by sa nesnažil o prosperitu a pokračovanie Západnej mocenskej nadvlády aj nad Slovanmi. Západ jednoducho krachuje - teda určite už skoro skrachuje preto (podľa p. Kysuckého), že jeho obyvateľstvo je už totálne degenerované tuposťami o kresťanstve a hlavne tuposťami o nekonečnej dokonalej demokracii. Pričom p. Kysucký tvrdí a analyticky dokazuje, že demokracia je totálna tuposť, nekonečná tuposť, ktorá svojou tuposťou nemá obdobie nielen na tejto planéte, ale asi aj v celom vesmíre.... Kto stvoril túto nekonečnú "demokratickú" tuposť? Určite len ten a teda tí..., ktorí chceli a chcú koristiť a ničiť ľudstvo..!! Takže asi tých organizátorov všeobecnej kresťanskej a demokratickej tuposti treba zavraždiť.....?... ha, ha. Alebo nie? Lepšie ak sa tí tupci demokratickí budú vraždiť medzi sebou?
   Kysucký tvrdí, že tupci sa už skoro v tretej svetovej vojne vyvraždia medzi sebou....... A teda Kysucký tvrdí, že už to bude veľmi skoro. Veríte mu? Ja neviem........

   • Sasin napsal:

    Západ si vytvořil podvodem masu ZÁKAZníků, kteří budou chtít furt být ZÁKAZníky, spotřebytely aby se šmejdi přežírali a dovolovali si to, co jim není galaktickou federací ferengů dovoleno. Gdyž nějakej američan, byť naplavenej řekne, že jeho " národ " je stejně dobrej jako gdejakej slovanskej kmen, národ, či pojebaný stát, potažmo Rusko, znamená to jen tolik, že jsou zdegenerovaní. Rostou jim velké sanice, hlavu do krychlea mají nepředstavitekné chápání o světě.Nechápou význam zákazník a budou tvrdit všem ostatním, že jim nesou práva zákazníků. Že zákazník je P8N. Ale normální člověk říká, "UŽ NIGDY ŽÁDNÉ PÁNY.". Hotové

    • petr napsal:

     Mylite se Sasine, uz nejsme zakaznici, (k tem se obchodnici chovou slusne) uz jsme nazyvani consumers - spotrebitele. Proto je snama jednano jak s prasaty.

  • Abukadusander2 napsal:

   Mozna kdybys umel cist, pak bys zadny dukaz nechtel, od konce druhy valky bylo v ruznich mediich po celym svete prokazano spojeni tajnych sluzeb USA a NATO s ruznimi drogovimi karteli !!!! Co myslis ze z jakych penez doposud platili CIA, Mosad, BND, MI6 a jiny ,protistatni puce po celym svete, vycvik a vyzbroj ruznich teroristickych band ??? Byli to penize za drogy !!!!!!! S tema blaboly ze Cina porazi Rusko si jdete do Bruselu,tam takovou demagogii doslova zerou, !!Rusko dnes nema sanci porazit zadny agesor na celym svete !!!!!!!!!

 2. Marek napsal:

  Mayová jako správná anglosaska bude vždy brojit proti Rusku.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Mayová jako správná anglosasská židovka bude vždy brojit proti Rusku.

   • petr napsal:

    Mayová jako správná židovka bude brojit proti všem kdo nejsou židé.
    Že se zrovna schovává za anglosasy jak štěnice za kamenem je irelevantní.

 3. leopold uchvatil napsal:

  To jsou takový vemena tihle zastánci sovětského blahobytu! Pochytat je všechny, dokud neodmakaj všechny škody co tu za sto let bolševik napáchal, potom už na psaní tadytěch klamnejch nebudou mít chuť!

  • proud napsal:

   Jediny vemeno,ses tu ty sam :-))))))))))))))))

  • Hum napsal:

   Spatny clanky, jeste horsi zastanci sovetskeho blahobytu, tak proc sem vsichni kurva lezete...?

  • jan nowak napsal:

   LEOPOLDE.. drž PEC NIC se ti nestane .. wyjdi s RUKAMA ZA HLAWOU ! ! !

  • Karel napsal:

   A díky takových VEMEN jako jsi- Ty přisátej na státním cecíku budou vnuci našich pravnuků splácet dluh i díky TOBĚ, kterého nelze nazvat jinak než lidským odpadem a užívá si výhod tzn. demokracie

  • Dědouch napsal:

   Abys ty, ty vemeno ještě s pláčem nevzhlížel k Rusku. Co víš o tom tvém "bolševikovi" a "škodách"?
   Připaž si a skoč do zdi, magore, třeba se ti rozsvítí.

 4. nežseprachusadí napsal:

  "Nasa oznámila, že v důsledku výškové jaderné koušky z 9. července byl vytvořen nový radiační pás, táhnoucí se ve výšce asi 400 km až do 1600 km;
  ten může být viděn jako dočasné rozšíření Van Allenova pásu (KHA 5 srpen 1962).
  ...Hvězdice (Starfish) vytvořila mnohem širší pás (než projekt Argus), který se rozprostírá od malé nadmořské výšky až za L=3 (tj. tři poloměry země nebo asi 13000 kilometrů nad povrchem země).
  SSSR podniklo později v roce 1962 podobné planetární experimenty, které vytvořily tři nové radiační pásy 7000 až 13000 km nad zemí.
  Podle encyklopedie, elektronové toky v nižších Van Allenových pásech se po výškových jaderných explozích v roce 1962 uskutečněné USA a SSSR výrazně změnily, nikdy se nevrátily do svého původního stavu. Podle amerických vědců může trvat stovky let, než se Van Allenovy pásy stabilizují na své obvyklé úrovni.
  Mějte na paměti, že zatímco vyhazují do vzduchu naši atmosféru, tak chtějí svést vinu globálního oteplování na masy běžných lidí!"
  ----------
  Z jiného soudku-tentokrát ne odkudsi citace ale lidovějšími slovy:
  Při některých startech raket(?) se udělala taková jizva v atmosféře (zřejmě množstvím "vodní páry"), že z toho byla "ozónová díra" a "modlili se", aby se zacelila (a ututlala se jejich nenechavost a hazarderství).
  ----------
  Jinak o těch pokusných státních explozích se také říkalo, že by mohly mít vliv na některé nemoce - že při tom kolují rozprášené izotopy kolem celého světa a třeba nějaký spadne na kůži opalujícího se jedince, eventuálně to vdechne atd. -dobrou chuť. DĚKUJEME, ODEJDĚTE. (všem státům)

 5. Libuše napsal:

  Rusko si určitě nesedne na zadek z toho,že Velká Británie vyšle jednu lod.Asi VB zapomněla,co se stalo americké lodi-kdy ji šla všechna technika do háje,po přeletu nad nimi ruským letadlem.Toto vše má odvést vaši pozornost od důležitější události,která se stala 11.1. nad Antarktidou.To bylo důležité pro nás.Dějí se ohromné věci a vy nemáte ani ponětí o tom.Jedno je jisté,Cabal se hroutí,i když to tak nevypadá.Čeká nás plné odhalení,vše k tomu spěje.Ajen tak okrajově-NASA odtajnuje i jiné,dříve přísně tajné věci.

 6. Sasin napsal:

  Každej sviňskej šmejd se zajímá jen o prachy a dodávky zboží co si za ně pořídí. No eště aby to bylo tak nějak jako dle jejich zaKONa jako legální. Všechna ostatní omáčka, že má něgdo jako někoho rád nebo že mu nese posvícení patří k náboženství. Teď strkají Putina do stejné šlamastiky jako Piláta. On ví, že by to mělo být jinak ale potřebuje taky kurva ty peníze.A tak je to snad pořád. A nedá se tomu bránit, páč výhodu překvapení a úskoku má dycky ten šmejd. Ten se může připravovat na sviňárnu roky a dělat kamarádství. A zbytek je snad jasný.Gdo to ještě nevý, tak napovím. Vyhnat jejich systém z baráku. Takže zase jsme u těch podílů na neprodejné půdě a rozpočtu a vystačit si sám, bez jejich ulhaného a podvodnického vekslování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!