Alexandr Zacharčenko přijel na přední pozice armády DLR: „Neprojdou!“

zacharcenko

2 a půl minutové video z 31. ledna 2017 o aktuální situaci na Donbasu. Ukrajinská vojska znovu útočí na Donbas a provokují ostřelováním obydlených oblastí těžkými zbraněmi. Předseda vlády Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko přijel podpořit bojovníky DLR na frontovou linii.
2 Komentářů k Alexandr Zacharčenko přijel na přední pozice armády DLR: „Neprojdou!“

  1. dascha napsal:

    Držím vám palce, chlapci! Vždyť vy se bijete za své děti, svou zem, svůj jazyk a možná, že i tady za nás! Protože ten ukrofašismus a jeho chuť válčit a zatáhnout do velké války nejen Rusko, ale prakticky celý svět se šíří jako mor!

  2. Přemek napsal:

    I já jim držím palce. Nejen aby ubránili to, co vytvořili pro budoucnost svých dětí, ale aby také přesvědčili většinu Ukrajiny, že kyjevská a lvovská banda je nahraditelná a DNR/LNR bude příkladem státnosti celé Ukrajiny jako země přirozeně spolupracující s RF. Banderovskou líheň je nezbytné likvidovat a zrádce a utlačovatele občanů tvrdě potrestat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!