Martin Schulz opět vyhrožuje východoevropským státům

martinschulz

Bývalý předseda Evropského parlamentu a kandidát SPD a pozici spolkového kancléře Martin Schulz 27.1.2017 v německé TV: Německo, pokud se jedná o pomoc jiným státům, je solidární. Také finančně. Německo je solidární, když se jiné země cítí v ohrožení, a také s nimi sdílí sankce. Pokud je ale evropská solidarita některých členských států tak interpretována, při financování agrárních fondů nebo prostředků strukturální podpory, ano prosím... Ale při solidaritě s lidmi, kteří prchají..., ne, děkuji.

Potom musí budoucí vláda Spolkové republiky spojit otázku "solidarity uprchlické politiky" s dalším plánováním financování z Evropských fondů. ...Že nejsilnější představitel tohoto "odsolidarizování" Evropy, maďarský premiér Viktor Orbán. Ten, který jakoukoliv solidaritu s Německem v otázce uprchlické politiky odmítá. CSU se mu dvoří a tleská mu. To je otevřený útok na zájmy Spolkové republiky Německo.
29 Komentářů k Martin Schulz opět vyhrožuje východoevropským státům

 1. Arnet napsal:

  Navalte nám reparace a zavři tlamu.

  • WIKINGER Petr napsal:

   ARNETE,TADY SCHULZ

   Až se stanu kancléřem BRD tak vy mizerové, na tom vašem proklatém webu NWOOOO se dozvíte jakou mám připravenu boudu na vaš protektorát BOMEM und MÉREN o které se vám ani potichu nesní.Srát se s vámi nebudu.Nařidim at se to bude bjmenovat čtvrtá ŘIŠE nebo ne-SPOLEČNOU ÚSTAVU.Ta totiž nebyla už jednou odsouhlašena obyvateli EU ,tak ted se to jim dá přikazem. Frantici se přidají a ŠVEDSKO.Ono totiž ta Lisabonská smlouva je na hovno,Parlament EU je vydlabaný Z BURATIMŮ a přes EU komisi se všecko blbě protahuje. PŘEDÁVÁ SE TO totiž KE SCHVÁLENÍ NÁRODNÍM STÁTŮM.A jak se dalo komisní směrnici povinné přebírání sampalníků IS ,kterým ten strejda Putin vyprašuje kožichy, tak se mi CELÁ STŘEDNÍ EVROPA začala řehtat

   A VÍTE PROČ PODEPÍŠE můj REICH TU NOVOU EU ÚSTAVU?ONO NÁŠ VŮDCE HITLER nestačil uzavřit tu mirovou smlouvu,protože si ustřelil palici a tak jsme dostali jen provizorní ZÁKLADNÍ ZÁKON,který žádnou Ústavou neni.

   POTÉ CO VÁM VECPU SPOLEČNOU ÚSTAVU DOSTANETE VŠECKO PODLE NÍ PŘIKAZEM A HLAVNĚ POMINE JAKÝKOLI NÁROK NA REPARACE 3,6 dlužných bilionu strčim do kapsy a vy utřete huby volové....!!!

   Doufám,že jsem se vyjádřil jasně!

   • WIKINGER Petr napsal:

    ŽE TEN SCHULZ

    prý nemá ani maturitu a proto má být kancléř.Prý to kdosi dal na internet,neví někdo kde to stojí?

    • Ignác napsal:

     Schulz studoval katolické gymnázium ale poté co dvakrát opakoval 11 ročník, musel studium zanechat. Takže nemá dokončené středoškolské studium. Petr Hájek na Protiproudu často opakoval, že by měl být vyučeným knihovníkem. Patrně absolvoval po nedokončeném gymnáziu nějaký kurz.

    • WIKINGER Petr napsal:

     DĚKUJI IGNÁCOVI,

     za info o to ŠULCOVI,je vidět,že máte přehled.

    • Maroš napsal:

     Wájkinger - aj Junckers je údajne len vyučený krajčír - ale keď vezmeš do úvahy, že aj akademické vzdelanie slúži len na odbornejšie vykorisťovanie človeka - a títo zmrdi to veľmi dobre vedia - prečo by ich malo trápiť, že to trápi nejakých múdrejších otrokov? Attila tiež nevedel čítať a písať.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE MAROŠI,JE PRAVDA,ŽE PO PÁDU KOMUNISMU

      se ztratila třida dělníků a rolníků,která podle marxistického učení měla většinu.
      Ti,kteři chěli vládnout dále si uvědomili,že musí tu většinu hledat.A protože jsou to špinavci,podvodníci a zloději a nyní i záměrně nic nedělající komunisté,kteři těži ještě z minulosti, sáhlo se do nejnižsí zásuvky a dnes JE UŽ JASNĚ VIDĚT,že chtějí zrušit SPOLEČNÝMI SILAMI TERORU DEMOKRACII a nastolit TEROREM vládu menšiny.Proto začali angažovat spodinu nejhoršiho zrna, které namlouvají,že je VĚTŠINOU utiskována a tedy se prý musí bránit-STAVÍ JI PROTI VĚTŠINĚ,které se Šmejdi smrtelně bojí.

      K vyvolání chaosu a s tím i zničeni státu povolávají FAŠISTY ,buzeranty,cikány islamsské prý utečence s vybraným oblečením,drahými telefony, samopaly A DYNAMITEM v batohu.Ctějí jim ZDARMA vystavit řidičáky,aby auty najížděli do davů a vyvolávali masakry teroru,který oni všemi svými zákeřnými způsoby vítají a vítají .

      UKAZUJE SE,ŽE ŠMEJDI CHTĚJÍ NE ODSTRANIT TEROR tady jejich režimní tisk lže,ALE DÁLE VLÁDNOUT STRACHEM Z TOHOTO TERORU,KTERÝ DOSTAL STÁTNÍ NÁZEV MULTIKULTURALISMUS.

      Ve skutečnosti je cilem,jak stále zdůraznuji, odstranění demokracie vládou politické třidy Šmejdů,která ukrade hlasy voličů a tedy i jejich moc,aby instalovala FAŠISMUS A TO ZCELA OTEVŘENĚ na př se tu objevuje senátor PRASEČI CHLUP,který jako bývalý komunista má rád SS banderovce a prý tvrdi ,že jsou to vlastně jen trochu divočejši komunisté. To,že většina domorodců bude muset pracovat jen za byt a stravu,nic neušetři a po ukradení tj zprivatizování zdravotnictví půjde ne do penze,ALE PŘIMO DO RAKVE SE DOMORODCŮM ZATAJUJE.

      NYNÍ SE ZAČALI ŠMEJDI OBJEVOVAT I NA TOMTO WEBU POZNÁME JE HNED DLOUHÝMI NESMYSLNÝMI JMÉNY POHRDAJI NAŠIMI LIDOVÝMI KOMENTÁTORY A CHTĚJÍ ZA KAŽDOU CENU ZLIKVIDOVAT I celý NWOO web

 2. Karel napsal:

  Strčte si ty svoje dotace z našich daní už konečně někam. Naši dědkové a babky tuhle republiku vybudovali i bez fondů, grantů, dotací a mýdlových bublin.

 3. Nemaroš napsal:

  O akých "flüchtlingoch" keciaš ty vymytý alkoholik?Nikto z tam prítomných debilov ti nechrstol do ksichtu, že táreš o "utečencoch"?
  Tá sem umelo nahnaná primitívna horda nie sú žiadni utečenci a ty to dobre vieš klamársky hajzel!
  A tí debilní zombíkovia ti ešte tlieskajú - drbnutí nemčúri!

 4. Pavel napsal:

  Dotace jsou jen proto aby kvetla korupce tam kde se to bruselu hodi.

  • proud napsal:

   Hlavne to nejsou zadny dary,navic snad dokonce nenavratny,jak si hodne lidi naivne mysli!!!!!!!!!!!!!!!

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Výtečná definice - díky. Přidávám:
   Ministerstvo financí někdy na přelomu měsíců leden-únor 2016 zveřejnilo statistiku o takzvané čisté pozici České republiky vůči rozpočtu Evropské unie za roky 2004-2015. Blíží se tedy doba, kdy se opět dozvíme, jak naše vlast čerpala v roce 2016 z fondů EU. Poslední údaj je z 9.2.2016 a do té doby každopádně naše země čerpala za roky 2004-2015 celkem 990,5 miliard korun, přičemž do rozpočtu EU odvedla 429,2 miliard korun = čistá pozice tedy dosahuje 561,3 miliard korun a dnes tedy ještě o dost více – ze statistiky čerpání je evidentní skutečně masivní čerpání peněz z EU v posledních letech.

   Celkem jsme tedy z EU čerpali cca 21 miliard Euro nad to, co jsme do EU odvedli – to je částka odpovídající cca (velmi zhruba) 1/10 našich reparačních nároků z 2. světové války. To je suma cca 53 500,-Kč na každého z nás včetně kojenců. Za 12 let členství v EU (nyní již 13 let), to je cca 4 460,-Kč za rok na každého z nás a cca 370,-Kč měsíčně na každého z nás. Jak se tedy lidově říká „lepší než drátem do oka“. Ale! Je zde mnoho ale...

   Opravdu nám stojí těch 370,-Kč / měs., co jakoby dostáváme od německých či francouzských (atd.) daňových poplatníků za to, abychom dovolovali Západu podřizovat svou ekonomiku jejich mnohdy chybným rozhodnutím? Mám na mysli všechny ty výmysly z „Bruseli“ (jako například: Průkazy energetických náročnosti budov, seznamy alergenů na jídelních lístcích v restauracích, podpora fotovoltaiky či biopaliv, atd. apod.), které občanovi ztěžují a zdražují život, a které podnikatelům ztěžují a velice komplikují jejich podnikání, což vede ke zdražování zboží i služeb pro občany. A upřímně, dotace z EU v podstatě jsou režimní peníze „4. Říše“, kterou se nynější EU zdá být čím dále tím více. Funguje to asi takto – dejte mi 500,-Kč, já k nim přidám dalších 500,-Kč a tu 1000,-Kč vám dám zpět, a k tomu napíši složitá pravidla, za co je smíte utratit a za co ne = vzdáváme se suverenity ohledně těch 500,-Kč, co jsme si vydělali, které bychom možná dokázali utratit lépe, než onu 1 000,-Kč dle oněch pravidel! Kromě toho, mě z „Bruseli“ na účet žádné peníze nechodí. Chodí lidem, co „v tom, jak čerpat, umí chodit“ – a mnohdy jde i o Západoevropany, kteří u nás podnikají. Myslím tedy, že o žádný „bruselský marshallův plán“ pro Východoevropany nejde, a pravidelným přijímáním oněch almužen ze Západu akorát tak vzbuzujeme v našich Západoevropských spoluobčanech neoprávněný falešný dojem o tom, jak že jsou s námi solidární a že tedy za tu solidaritu mohou mít „morální právo“ na nás vyžadovat lecjaké nám nepříjemné věci. A to právě předvádí Schulz K tématu se dá napsat ještě hodně – ale to by asi bylo na celu knihu.

   Pokud jde o mě, raději bych žádné dotace z EU neviděl a viděl místo nich suverénní, poctivá, kompetentní a rozumná rozhodnutí od naší vlády ohledně toho, jak nakládat s našimi daněmi a veřejnými majetky.
   Zdroj: http://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2016/cista-pozice-ceske-republiky-vuci-rozpoc-23947

 5. pražská vlaštovka napsal:

  Tuhle svini ....
  -na tu já mám spadeno !!!!!

 6. Eschatolog napsal:

  skoda, ze nema na hlave rucnik, mohl by hrat beduina, az budou tocit v rajchu politicky korektniho Kara Ben Nemsiho, kdyz mel Buzivinnetou takovy "uspech"

 7. Maroš napsal:

  Problém je v tom, že údajne na sanáciu Gréckeho dlhu chazari použili
  reálne asi 2-3 nemecké dôchodkové fondy, ale verejnosť má "pojem", že prostriedky boli získané "požičané" z iného zdroja /viacerých/ - teda - ja vylágrujem úspory Ferovi, a požičiam ti ich s tým, že ich máš vrátiť Jožovi - lebo som ti to tak povedal, a ta vieš hovno. A teraz kurva čo - dlžník neplatí, správcovia fondov držia huby, tak tie prachy treba od niekoho vybúchať - aha - od darmožráčov, ktorí robia vo východnej Európe za mizernú mzdu na kokot našim korporáciám - ktoré odvádzajú dane v našom chudobnom Nemecku.

 8. Jochen napsal:

  Tohle prase uz ma taky jatecni vahu!

 9. Anna napsal:

  Tak už jsme se zase dočkali výkřiky německých magorů! Německo po staletí tylo, stejně jako mnohé západoevropské státy, ze svých kolonií. Jejich bohatství je založeno na krvi těch chudáků. A my patříme k těm jimi skrze staletí ovládaným a okupovaným! A nám ten přiblblý Schulz s fašistickou mentalitou vyhrožuje, že nás bude trestat? Takže už zase nás budou Němci trestat jako obvykle? Už zase na nás budou nevybíravě útočit, nyní ovšem zakrytě skrze Brusel - hlavní město Velkoněmecké unie, které už jen největší pitomci říkají EU? Ať táhne do pekla a tam se už konečně usmaží, špinavec!!!

  • pražská vlaštovka napsal:

   Anna
   !
   to tam nedělaj němci ! to tam dělaj ti zrzaví , hnusní
   krve a mocilační chazaroši!
   podívej se na něj a je ti všechno jasný !!!
   dokonce už navrhujou shromažďování DNA údajů
   kvůli čistotě SVÉ RASY !!!!!

  • Ignác napsal:

   No a Češi dnes nenávidí Rusy, čmárají jim po hrobech a Němcům staví pomníky. Jedni za nás umírali a druzí nás chěli v historii 3x vyhladit. A víte proč? Němcům zde patří většina tištěných médií a Čechy si tak vydrezůrovali k obrazu svému.

 10. Pepan napsal:

  Jak je vidět IslámskoNěmecký Chálifát by v čele s Schulzem chtěl opět vládnout a rozkazovat Evropským státům, že by zapomněl na historickou "po tlamě" v čtyřicátém pátém minulého století? Historie se může velmi lehce opakovat, ale tentokrát by to bylo horší.

 11. Maroš napsal:

  Немецкий Национальный Район Часть 1
  https://www.youtube.com/watch?v=o3hq5p6um4w

 12. Ignác napsal:

  Financování agrárních fondů? To je asi určeno Polákům, protože naše zemědělství Němci dotacemi svým zemědělcům téměř zničili. Ještě, že konec EU je už na dohled. Vydržme !

 13. asm napsal:

  Martinko, nedávno ste kričali, že imigranti sú obrovským obohatením, lebo sú to samí inžinieri a lekári. Prečo sa ich teda chcete zbaviť? Ja však vravím: "Vy to zvládnete."

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!