McCain požádal Trumpa o smrtcí zbraně pro Ukrajinu

1015495545Šéf senátního výboru pro ozbrojené síly John Mccain se obrátil v dopise na prezidenta USA Donalda Trumpa se žádostí o poskytnutí letálních (smrtících) zbraní pro Ukrajinu. Informují o tom Reuters.

"Jsem pověřen vás požádat, aby v rámci obranného rozpočtu na rok 2017 byly poskytnuty letální zbraně Ukrajině," — uvádí se v tomto dopise.

USA vojenskou pomoc Ukrajině poskytují, ale oficiálně zatím pouze v podobě uniforem a vybavení, nikoli smrtících zbraní.

2. února ve lvovském regionu byla zahájena další fáze přípravy OSU zahraničními instruktory včetně těch z USA. Na akci byl přítomen náčelník "Sjednocené nadnárodní výcvikové skupiny — Ukrajina" plukovník americké armády David Jordan. Cvičení se konají v rámci programu "Sjednocené nadnárodní výcvikové skupiny — Ukrajina" (JMTG-U), který zahrnuje vojenské instruktory armád USA, Kanady, Velké Británie, Litvy a Polska na území Lvovského polygonu.

1018241783

Jak nejednou prohlásil mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Pěskov, dodávky zbraní na Ukrajinu zvenčí rozhodně nebudou přispívat k vyřešení krize na Ukrajině a realizaci Minských dohod.

Zdroj: http://ukraina.ru/news/20170202/1018241794.html
35 Komentářů k McCain požádal Trumpa o smrtcí zbraně pro Ukrajinu

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Teď se ukáže KOHO volila Amerika a na koho jsme s nadějí čekali my !!
  j.

 2. Marek napsal:

  Takze F-16? Budou bombardovat Doneck a Luhansk? Uz nemaji Tocky-U?

 3. Sasin napsal:

  Kokoti čtou Reuters. Pičusi to překládají a dementi to vyvěsí na nástěnku.Tož tak.

 4. rur napsal:

  Nic nedostanou. Chtěli by 3.sv.válku, jenže Trump je prokouk. Udělá si NWO podle sebe....pardon podle řádu J.

 5. Karol napsal:

  Je úplne jasné, že Trump nemá moc veľký vplyv na US army. Tá je už dávno infikovaná slobodomurárskymi, sionistickými entitami a robí si to ČO CHCE! Mimochodom, čo sa týka NATO tam je to ešte horšie.
  Bohužiaľ armáda SSA je momentálne súčasťou toho pred čím varoval Eisenhower a jej velenie už nepodlieha POTUS-ovi.
  Ak chce Trump (a jeho rodina) naozaj prežiť tak bude musieť ísť do otvorenej vojny proti "vlastným" vojenským elitám. Tu sa ukáže ako to vlastne je...

  • Jarmila napsal:

   No on ten Trumpík je pěknej lumpík, napíšu, co zas dneska vyvedl. Něco málo moci asi má, protože hezky naštval všechny židy s velkým Ž. Na Novinkách byl tento článek, ale hodně brzy ho radši dali do archívu: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/428333-bily-dum-vydal-prohlaseni-k-holocaustu-zidy-nezminil.html
   Takže on ve svém prohlášení zdůraznil, že za druhé světové války prožívali VŠICHNI lidé velké utrpení a holoucast, slovo žid tam ani jednou nevyslovil.
   No považte, to je ale od něho drzost. Zvláště když jsem někde na internetu četla, už nevím kde, že těch zholokaustovaných židů nebylo 6 milionů, ale ve skutečnosti to kdosi velmi přesně spočítal, už si přesně nepamatuji kdo- bylo jich 8 milionů 358 tisíc 666.
   No a tím válečným zločincem Eisenhowerem bych se moc neoháněla, nechal PO VÁLCE zemřít hlady a žízní pod širou oblohou nejméně milion mladých německých kluků a nechal zavraždit generála Pattona, který byl celý život naiva a užitečný idiot, který až koncem války prozřel- proto musel zemřít.

   • proud napsal:

    8 milionů 358 tisíc 666............takze jich po valce zbylo nejakejch malo pres milion a pul..............tomu sama neveris:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Me to spis prijde ze jich za valky zarvalo tak 1-2 miliony a to si myslim,ze jsem dal jeste hodne velkorysy cislo!!!!!!!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Ti vzdycky dobre vedeli jak se schovat,odkocovat a neumazat si vlastni ruce!!!!!!!!

    • Jarmila napsal:

     Proude, Proude, Proude, jednou na Tě dojde.:) Cožpak Proude nevíte, že pochybovat o holokaustu je v dnešní velmi demokratické době trestné? Co záleží na nějakých 40 milionů zholokaustovaných Rusáků, to je úplné hovno v trávě.
     Naštěstí snad ale není trestné, když někdo přesněji spočítá, že těch umřelých vyvolených bylo víc, než jen 6 milionů.

     • proud napsal:

      At dojde Jarmilko,do tech debilnich xichtu bych se jim smal a ptal se jich otevrene na osobni data na pozdejc,az budem zavirat my je :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Karol - "Trump je v štádiu boja o moc" - otázka je, kedy toto štádium začína a kedy končí. V každom prípade - vieme zadefinovať vrchol snaženia - ejakuláciu - vtáčika, jeleňa, atď. Jedinec, ktorý bojoval o moc - už dávno nemusí byť tu, ale výsledok jeho snaženia sa objaví ako jeho plod. A potom tu máme outsiderov, ktorí sa stále snažia, ale ejakulovať a zapustiť - splodiť, im nikdy nebude dopriate. Celý West Point, je z princípu len periféria moci - outsideri, ktorí sa snažia ejakulovať. Ale oni stále budú len servismani - pretože nepochopili, že pokiaľ budú patriť ku kaste vojakov - prvá priečka im patriť nemože - lebo principiálne sú kasta defenders - ochranná, obslužná, nie riadiaca. Alexander Macedónsky v zbroji chodiť mohol, a mohol aj musel ovládať válečnícke umenie, pretože to bol v prvom rade riadiaci element, a preto - možno tajne vedome, možno inštinktívne - budoval vzťah MY - nie moja zem, naša zem. A teda zdieľal zbroj aj príkorie. JEHO NAJVÄČŠÍM ČAROM - KĹÚČOM K ÚSPECHU BOLO ČO?!.....................
   ....................................-----------------------------
   .................................................................
   Mal fenomenálnu pamäť - a pamätal si každého jedného vojaka po mene
   a po tvári - všetkých 30 tisíc jemu oddaných - a každý sa cítil byť jeho pobočníkom - súčasťou projektu - vzťahu my - ÁNO!!!

   A toto tí kokoti kariérni z West Pointu nikdy nepochopia.

 6. lukaš napsal:

  Stačí si vzpomenout,jak to bylo v Iráku.Tak roční propaganda o všem možném proti Saddámovi a tak půlroční přesuny vojenské techniky do oblasti a pak to začalo.Podobně to vidíme u propagandy proti Rusku,pošpinit,pomluvit,označit za viníka Putina atd.Příprava a přesuny se také dějí delší dobu a co se děje v posledním půl roce,silně naznačuje,že to může brzy začít z napadením Ruska přes Ukrajinu.

 7. Přemek napsal:

  A já jsem, Mr. McCain, pověřen zajistit letální zbraně proti vám a těm, co si pletou obranu s útokem.

 8. Pepan napsal:

  Stále yenkyové řvou o navrácení Krymu, všichni víme proč. Jsem pro ovšem až po navrácení tzv Ameriky původním obyvatelům kteří jsou nuceni žít v rezervacích, Krim se rozhodl v referendu kam chce ovšem v tzv americe byla genocida původních obyvatel, tak o čem by chtěla ta sebranka ze zbytku světa rozhodovat.

 9. Zuzana Nováková napsal:

  tí vietnamci sú neschopní, nič nedotiahnu poriadne dokonca... aspoň o tohto jedného netvora mohlo byť na svete menej

 10. pražská vlaštovka napsal:

  Jarmila 12:52
  Jarmilko neblázni ,kde by se těch 8 miliónů židů nabralo !?!?
  vždyť oni si z toho udělali na desítky let velmi lukrativní ( i alibistickou ) živnost !!!
  všechny ,kteří se pokusili tento podvod (i jiné jejich podvody v souvislosti s "holokaustem " v 2.sv.
  válce ) rozkrýt a zdokumentovat ,
  likvidovali od finančních až přes nejhorší existenční (přímo pohromy )
  hrozby a exekuce!
  neříkàm v žádném případě,že nezemřelo ve válce miliony lidí -ALE VŠECH!
  musíš si to vyhledat /ale ne na wikipedii proboha -
  tumají pod ideovou kontrolou!
  pa jituš

  • Jarmila napsal:

   Ježíšmarjá Jituš, to snad není možné, Vy jste mne nepochopila? :( Že pravděpodobně u nás není trestné napsat, že těch zholokaustovaných vyvolených bylo 12 milionů a né jen 6? Zato je trestné pochybovat o těch 6 milionech a uvést menší číslo. Pan Stwora by mohl o tom obšírně vyprávět, měl kvůli tomu soud. A to jenom přejmul článek odjinud, ani ho sám nenapsal. Na tom soudě s ním jsem byla a všechno na vlastní oči viděla. Vedle mě seděla mejnstrýmová redaktorka Sedlická a sepisovala všechno levou rukou jak divá, aby pak podala lživé hlášení do mejnstrýmu. (píšu mejnstrým schválně česky, protože jsme Češi a né Angličani, abychom něco četli jinak než jak to vidíme).

   • Paul Durham napsal:

    podle binárního počtu to bylo 1111111101101111101111111101111110111
    ( od Babylonu )

   • pražská vlaštovka napsal:

    Jarmila:
    Ach bože ,Jarmilko promiň :-)!
    mně to nedošlo -musím dávat víc pozor ,ale znáš to ,
    člověk je hned auf!
    pa j.

    • Jarmila napsal:

     Nic se nestalo vlaštovko, jenom mě to poněkud překvapilo. :) Mně vůbec nenapadlo, že by to mohl někdo vzít vážně to číslo. My už si totiž s mužem říkáme delší dobu, co by se stalo, kdybychom všude začali tvrdit, že jich bylo daleko víc? :) Za to nás snad popotahovat po soudech nebudou? Ono totiž poslední dobou kdykoliv se člověk chce na ČT 2 podívat na nějaký dokument z minulosti, zanedlouho na něj vyskočí 6 milionů zholokaustovaných židů. Už je toho všeho trochu příliš, oni prostě neznají míru.
     Pan Stwora tenkrát za to dostal podmínku. Jo a ta redaktorka se nejmenovala Sedlická, ale Pavla Sedliská.

     • proud napsal:

      Jinak rec je o "zidovskym holokaustu",kterejz sam o sobe je ilegalnim a podvodnym zbozim,at me zkusi nekdo soudit,napadnu sam zidovskej holokaust jako takovej! Bud je tu holokaust tejkajici se vsech,nebo tu neni holokaust zadnej!

     • pražská vlaštovka napsal:

      Jarmila :
      To jsem o tom Vláďovi ani nevěla...chudák ,to muselo bejt jekotu ...
      takže si tu ubohost už taky ochutnal - za pravdu ...
      j.

 11. Petr napsal:

  Jarmilo, rekl bych ze Paul je s tim cislem bliz pravdy. Vy zcela ignorujete ze kazdy ze kazdy zid mohl mit spoustu deti, coz by se mnelo pocitat. Potom zivot zida je nevycilitelne hodnotnejsi nez zivot Slovana. Proto je odstupem casu cim dal tim vic mrtvych zidu. Nevim co je na tom nepochopitelneho. Svet by jim mnel platit cim dal tim vic.

  • proud napsal:

   Tak,tak,Peto,slozte se mi na flintu a patrooony a ja je budu vyplacet rychle a humanne,zadnej holokaust:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Jarmila napsal:

   Tak je možné Péťo, že Paul se trefil líp a je blíž pravdě. :) O tom žádná, že život žida je nevyčíslitelně hodnotnější než život Slovana- vždyť nám to ve veřejnoprávní TV dnes a denně dávají velmi drze najevo. Nás patrně mají za úplná hovada boží, že snad si ani neuvědomujeme, kolik lidí zařvalo v první i druhé světové válce, kteréžto války rozpoutali právě sionističtí banksteři. Alespoň ten Trump jim to teď připomněl slovy, že netrpěli pouze oni, ale VŠICHNI LIDÉ.
   Novinky se ocitly v prekérní situaci, protože oni nemohli zablokovat diskusi, že si tam najednou kdekdo otvíral pusu na špacír. Tak ten článek radši honem schovali.

 12. Petr napsal:

  I na to dojde. Lidem jednou prasknou nervy. Diky Trumpovi americane poznavaji svoji demokracii v praxi.

 13. Petr napsal:

  Vzdyt jeste pred chvili tam clanek byl. Porat tam je. Navic, jine obeti valky nez zidovske neexistovaly. To byl pouze collateral damage.

 14. Dušan napsal:

  Dédkovi nestačilo, že ve vietnamské jámě notné léta kálel pod sebe, poškození zřejmě trvale zmrzačilo mozek (infekce pravděpodobně lehce pronikla zle vysátou ránou po circumcisium...)

 15. blábol o holokaustu napsal:

  Tady je to hezky sesumírované,včetně dobových novin atd.,spoustu desetiletí před válkou kvičeli židáci o údajném holohoaxu.
  Ve 2. válce jich pošlo cca 380 tisíc,a navíc z úplně jiných příčin,díky svým kolegům z Usraele ;-)

  https://koschernostra.wordpress.com/2011/06/01/mytus-o-siestich-milionoch/

  • paja napsal:

   Ale kolego,neměj žiďáčkům ty jejich lži za zlé.Víš,jaká by to byla škoda,kdyby jich nebylo? Kdo by třeba řídil chaos,rozvrat,okrádal lidi,vyvolával války a jiné libůstky.
   Víš,jaká by to byla nuda,všude samý mír,pohoda-no ale fujjj :-D.
   Kdyby ve zprávách běžel přímý přenos z trestního soudu v Haagu,kde by padaly hrdelní tresty členům Kyjewské junty?!

   Přeci by jsme se nechtěli dívat na takový "holokaust",to přeci není humánní. :-D

   • petr napsal:

    No jo, kdyby židé neexistovali tak bysme si je museli vyrobit, jinak bysme tu pochcípali nudou a blahobytem.

    Všimně te si jak římská říše zdegenerovala když staletí nemě napřítele co by ji mohl vážně ohrozit a ty její války byly spíš takové policejní akce k udržení pořádku v koloniích.
    Nakonec je přemohla hrstka barbarů co nedávno slezli ze stromů, jak byli zdegenerovaní a líní.

  • proud napsal:

   Hodne pekny,to jsem si schoval do svy sbirky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!