P.C.Roberts: Většina Američanů oficiální verzi o 11. září nevěří

911-SIZEDJak se uvádí v nové studii H.MacLeoda, oficiální verzi o 11. září jeden ze dvou dotázaných amerických občanů pochybuje. 46% z nich má podezření, že budova č. 7 Světového obchodního centra (WTC) se poroučela k zemi následkem řízené demolice. Uvedený výzkum, provedený organizací YouGov.America, ohlašuje, že po zhlédnutí videa o zřícení budovy č. 7 WTC, 46% dotázaných, to je zhruba každý druhý, vyjádřil názor, že se budova č.7 zřítila do svého půdorysu následkem řízené demolice.

Z výzkumu dále vyplynulo:

38% Američanů o pravdivosti oficiální verze pochybuje. Z toho 10% jí nevěří vůbec a 12% si s její pravdivosti nejsou jistí.

46% Američanů nevěří, že třetí budova WTC (budova č. 7), se taktéž zřítila 11. září. A jen 19 % z těch, kdo to vědí, věděli, že šlo o budovu č. 7.

Po shlédnutí videa, které zřícení budovy č. 7 zachycuje, byla vyjádření respondentů následující:

 • 46% dotázaných si je buď jisto, či má podezření, že se budova zřítila následkem řízené demolice, zatímco 28% si je buď jisto či má podezření, že zřícení budovy způsobil požár. 27% respondentů pak odpovědělo, že nemají na věc názor.
 • 41% dotázaných se vyslovilo pro nové vyšetření pádu budovy č. 7, zatímco 21% bylo proti.

„Hlasování tedy dokazuje to, co jsme už věděli“, řekl k výzkumu Richard Cage, zakladatel organizace Architekti a inženýři pro pravdu o 11. září. „Většina lidí, která viděla pád budovy č. 7, má problém uvěřit tomu, že padla následkem požáru. Prostě to na přirozené zřícení nevypadá. A to hlavně proto, že všechny sloupy, o které se budova opírala, jako by v okamžiku zmizely, takže se budova pěkně symetricky a volným pádem složila k zemi. A i dalších důkazů pro řízenou demolici je nespočet. A čím více lidí je o budově č. 7 informováno, tím více jich žádá nové vyšetření celého případu.“

Kampaň nazvaná ReThink 9/11 žádá nové vyšetření nejen pádu budovy č. 7 WTC, ale i pádu dvojčat WTC(Twin Towers), do kterých, na rozdíl od budovy č. 7, narazila letadla, a organizace YouGov.America už od tisíců dobrovolných dárců sebrala 225 000 dolarů na prosazení tohoto šetření.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/02/02/americans-doubt-911-official-story-believe/
11 Komentářů k P.C.Roberts: Většina Američanů oficiální verzi o 11. září nevěří

 1. Nemaroš napsal:

  Nikdy žiadne lietadlá do "dvojičiek nevleteli, kto má aspoň trochu zdravého rozumu a videl tie videá musí vedieť, že ide o nie príliš vydarené počítačové animácie - stačí si videá dobre pozrieť a všetko je jasné.Ešte sa nemusí mozgovo ani veľmi namáhať.
  Celý ten "útok" je obyčajný fake.Je len zarážajúce, že považujú ľudí až za takých debilov.Ale bohužiaľ som sa presvedčil, že asi majú pravdu.....

  • corgon napsal:

   Presne tak, oficiálna rozprávka je blud od "A" do "Z". Je na nej pravdivý asi iba dátum.

  • Paul Durham napsal:

   Byl to pěkný divadelní kus , umělecký směr tzv. fašistický realismus, sehráno zdařile před 15 léty, jak asi pokročila jevištní technologie za 15 let ? čeká nás útok z Marsu ? režie stejná, debilita diváků stejná , jakpak to asi skončí...

   • John_Pitralon napsal:

    Možná spíš fašistický surrealismus. Celá řada technických nemožností, nepravděpodobných jevů i fyzikálních zázraků. Na základě kterýchžto nesmyslů zahájili neocons dlouhotrvající agresi.

    Zarážející je, že mainstream to nekriticky přijal, vymývá mozky a ještě označuje oponenty za blbce. Tyto presstitutky v podstatě jen navádějí společnost k dalším nehorázným fašistickým prasečinám... Co to proboha je.

    • Paul Durham napsal:

     tv kinosvet prave teď : Corbetova zpráva o tom jak FBI odpálila budovu v Oklahoma City , slušná příprava na dvojčata

     • John_Pitralon napsal:

      Zajímavé, bohužel jsem to na tv kinosvět prošvih. No nejspíš podobná akce jako "teroristický" útok na WTC v roce 1993. Tam vlastně není žádné tajemství, že do toho byla zapletená FBI, jejichž informátor-nastrčenec na příkaz nadřízeného vyrobil bombu, kterou mu FBI proplatila. Jenže byl tak chytrý, že si telefonáty s FBI nahrával na pásku a předložil je pak soudu.
      Psaly o tom New York Times.

      Tapes Depict Proposal to Thwart Bomb Used in Trade Center Blast
      http://www.nytimes.com/1993/10/28/nyregion/tapes-depict-proposal-to-thwart-bomb-used-in-trade-center-blast.html?pagewanted=all

      Na wikině je stále uvedeno, že za odpálením bomby v roce 1993 ve WTC stála údajně Al-Kaida. Nesmysl.

 2. MIVAS napsal:

  Omyl, nejde o počítačové animace, ale o praktické využití výsledků tajného projektu "Blue Beam" na 3-rozměrnou simulaci v prostoru. Pokud by šlo o počítačové animace, nemohly by být zaznamenány kamerami. Ale záznamy existují. A na nich je vidět, že do budov narazily předměty v podobě letadel s blíže neurčitého typu, bez označení atd., šedé barvy, vypadající spíše jako stín. Po "nárazu" do budov se tyto stíny plynule "vnořily" do budov a zmizely v nich. Ani sebemenší úlomek (kterých by bylo velmi mnoho) nespadl, kamery nic nezaznamenaly. "Stíny letadel" se do budov zařízly jako horký nůž do másla. Při bližším zkoumání se došlo na to, že poněkud nesouhlasily časové koordináty celého obr podvodu, ale co je důležitější, a hlasitě se o tom mlčí, že "letadlo", tvořené z lehkých skořepin, bez sebemenší možnosti způsobit svou zanedbatelnou hmotností jakoukoliv škodu, "proniklo", ve srovnání s velikostí skutečného letadla, do budovy mezi hustou síť velmi tvrdých a houževnatých nosných ocelových konstrukcí. Něco takového je dokonalý idiotismus a jen naprostý blb může věřit, že se něco takového mohlo stát. Jak by lehká skořepina, byť by to byl i plný hliník, mohl zabořit do oceli.... Jen naprostý ignorant něčemu takovému může věřit. A to je jen pokud jde o trup a křídla "letadel". A co motory, které už z principu musí být konstruované z mimořádně pevných a odolných materiálů a jsou tak obrovské, že by se při nárazu zaklínily na kraji a zůstaly by viset. Palivo, které bylo v nádržích by se rozstříklo po budově a ta by začala hořet zvnějšku a ne, že by pěkně organizovaně vniklo do budovy a hořet by začalo až tam. Úlomků a zdeformovaných obrovských kusů trupu a křídel by bylo mnoho a téměř všechno, co by se nějak nezaklínilo na kraji budovy, by spadlo na zem.
  Z logiky věci je naprosto zřejmé, že šlo o monstr podvod a všichni zúčastnění byli napjati, co se z toho nakonec vyvrbí. Proto i ten debilek Bush mladší ve školce, kde očekával zprávy, držel na videozáznamu obrázkovou knížečku vzhůru nohama, což si v nervozitě a napětí situace ani neuvědomil, blbeček.
  Takže celé všechno od počátku podvod a lež. Ilumináti, zednáři a satanisti odstartovali konečný, finální podvod ke zmocnění se vlády nad světem. Začali u národa, který sic velký, mocný, ale ve velkém měřítku naprosto blbý. Naprostá většina američanů jsou naprostí blbci. Slepí, důvěřiví, nevzdělaní. Etnické složení tomu napovídá. Nic nepomůže mít mezi tupým stádem pár vynikajících jedinců. Celek je na nízké úrovni. Něco podobného mají právě tito elitní kriminálníci v úmyslu provést i v Evropě za pomoci "sjednocujícího prvku", kterým má být EU, kde chtějí vytvořit jednu armádu, jednotnou policii a tím centralizovat případnou represivní sílu proti možnému bouření se obyvatel, neochotných podřídit se jejich vůli. Právě plán na změnu standardního evropana podle toho gaunera Coudenhove-Calergiho na zahnědlou rasu vytvořenou mísením černého afrického, hnědého indo-asijského a bílého původního evropského etnika, měl vytvořit rasu s nízkým IQ někde okolo 50-60 (afro). Takový nevzdělatelný a téměř idiot evropan, měl být podle těchto plánů základem otrockého stáda, které bude jen dřít na své panstvo a s povděkem přijímat roli, podobnou jakou mají psi.

 3. Nemaroš napsal:

  Mivas: v podstate aj ty hovoríš, že išlo a "fake" teda v žiadnom prípade nie skutočné lietadlá - pre počítačovú animáciu (boli videá, ktoré popísali ako ich mohli robiť) by svedčilo to, že ľavé krídlo lietadla "zaletelo" asi o 150 m dopredu za iný mrakodrap a potom sa "vrátilo" a potom "narazilo" do budovy a "zanorilo" sa do nej ako do tekutého masla.
  Neviem, či takáto chyba by bola možná pri 3 rozmernej simulácii v priestore - počítačovú animáciu je bezproblémovo možné zakomponovať do natočeného videa - ešte aj "svedkovia" ktorí tam boli a zdvihli hlavy keď nad nimi "preletelo" lietadlo je obyčajný podvod, ktorý by som aj ja dokázal finačne zvládnuť - každému dať 50 Eur a keď "letí" lietadlo , dať im povel na reagovanie.
  Každopádne sa zhodneme v tom, že žiadne liatadlá tam nevleteli ....

 4. Memento Mori napsal:

  S tematikou článku súvisí veľmi aktuálna analýza (ktorú každému doporučujem prečítať) na adrese http://www.zvedavec.org/komentare/2017/02/7169-ve-spojenych-statech-probiha-barevna-revoluce.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!