Politická prostituce/pedofilie

hitler_bushZrodil se nový společenský, parazitický fenomén, jehož počátek se váže k nástupu fašismu v třicátých letech minulého století v Německu. Po první světové válce a té potupné Versailské dohodě se Germáni neočekávaně rychle z toho srabu nejen zmátořili, ale začali opětovně prosperovat. To díky charismatickému vůdci Adolfovi a astronomickým půjčkám sionistických bankéřů z US,UK. Jedním z nich byl i praděd Bush.

Zkráceně korporál Áda a ministr propagandy Goebbels vrátili Němcům sebe-důvěru, že jsou národem, jenž je schopný čelit anglosaské dominanci, jež spočívala v drancování kolonií v Africe, Asií a Indií. Co přimělo Hitlera k invazi do Rusk,a je historický sporné, podobně jako účast US v II. světové válce, přes varování letce Lindberga, že se ten evropský konflikt Ameriky netýká.

Hypotetické otázky, jak by asi dnešní svět vypadal, kdyby Němci válku vyhráli, žádné alternativní úvahy a názory kromě těch „pravdivých historických“ nepřipouští. Takže vše co se před více než 70 lety událo, vraždění, zabíjení, všechny ty bitvy a prohry, které jsou nám předkládány musíme bez stínu pochybností a otazníků vstřebat. O zvláště závažných, autentických svědectvích a vzpomínkách popsaných v milionech pamětních knih udatných vůdců, generálů a politiků nemá smysl se zmiňovat. Jedná se o polopravdy. Frontoví vojáci, věznění zajatci a bohužel ani ty miliony padlých nám žádná poučitelná sdělení nezanechali. Snad nějaký rukou psaný dopis matce, manželce a dětem. Kdo by se v tom hrabal a kdo kromě pozůstalých by to četl.

Vladimir Putin, Bashar AssadŽe Ada sionistické bankéře poskytujících půjčky na vysoký úrok neměl v oblibě, je logické, podobně jako ten ruský „Hitler“ Putin. Nakonec i biblický příběh, jak Kristus vypráskal bičem židovské směnárníky z chrámu Páně povahu tohoto etnika nezastírá. Bankéři, lichva a život na úvěr dominuje planetě a vzácní jedinci, jenž by Krista v jeho počinu chtěli následovat (Miloševič, Kaddafí, Assad) mají smůlu. První dva z nich byli zabiti/ zavražděni pod rouškou nastolení demokracie s použitím humanitárního bombardování, bezletových zón, dodávek zbraní a financování opozičních stran. Díky Aljechinovi-Putinovi, Assad ten nápor US, UK, EU a Francie přežil a jak se zdá přežije a Sýrie si zachová statut neposlušného a vzdorného národa. Debilita generálů NATO včetně toho českého a ministra obrany s modrou knížkou je do nebe volající.

gt-nato-stoltenberg-a-ministr-obrany-martin-stropnickyZdá se, že Stoltenberg a Stropnický se podívali na mapu a v úžasu zjistili, že ze Sýrie do Iránu je to, co by kamenem dohodil. Ve srovnání s US generálem, který na CNN prohlásil, že pokud Bělorusko bude dělat potíže, tak se tam vylodí, jde o inteligenční skok. RF je jediným státem, který je v Sýrií legálně na pozvání Assada a vlády. Ostatní jsou okupanti. Češi a Moravané vědí, jak vládní pozvání o bratrskou pomoc v zákulisí fungují. Přes pět let omílaný slogan „Assad musí odejít“,Assad zůstává a Obama, Cameron, Kerry, Clintonová byli odejiti a svět se nezhroutil. Šachistovi V. Putinovi a jeho generálům evidentně došlo, že po pádu Sýrie by následoval Irán, jenž by byl dalším předvojem k útoku na RF. Pokus Gruzince a idiota Shakasviliho obsadit pro rusky naladěné oblasti během OH v Číně přes absurdní propagandu západních medií o ruské agresi skončil totálním fiaskem. Za několik dnů byl převálcován. Území, která napadl se připojila k Rusku a Gruzie nyní na něj vydala zatykač. Blbeček se možná domníval, že generalita RF bude sledovat OH v Pekingu a počty získaných medailí. Byl to masakr a ty gruzínské kohorty utekli jako zpráskaní psi. Prý tam  zanechali zbraně, tanky a děla vyrobené v Izraeli a v ČR.

_89914488_trumpmerylNicméně přes všechny ty předpovědi politických expertů, analytiků, geopolitiků, věhlasných komentátorů byl 20. ledna 2017 inaugurován Donald Trump prezidentem USA. Tábor Hillary ten šok nezvládl, včetně hvězdných umělců z Hollywoodu Clooney, Streepová, baviči Stuard a Maher. O českých uměleckých nulách a EU poslancích á la Štětina, Rouček, Jourová a odborníků jako Halík, Romancov, Pehe, Joch, kteří si v proprděných fakultních křeslech vyseděli hemeroidy, je zbytečné se zmiňovat. US, ta Bohem požehnána země neomezených možností je na epochální křižovatce. Pokud se nezbaví sionistické elity, která prosákla DC exekutivou, Pentagonem, bankovním systémem, legislativou a majoritními medií, tak nemá šanci se ze současného srabu vymanit. „Nejmocnější muž planety“ svým chováním připomíná buvola, řítícího se údolím v čele splašeného stáda (stampede). Exekutivní příkazy, navíc s okamžitou platností vydává jak na běžícím pásu. Už vyhodil ministryni spravedlnosti, jež  zapochybovala o účelnosti jeho příkazu. Na tři měsíce zastavil emigraci ze sedmi států „středního východu“, jinak řečeno z těch států, které jeho předchůdce, nositel NC Bary Soetero z Keni s koaličními partnery (UK, EU) totálně rozvrátili. Momentálně šokoval veřejnost změnou názoru na mučení vězňů, což v předvolební rétorice obhajoval. Údajně prý ho přesvědčil MO generál Mattis, přezdívaný „mad dog“ alias pes baskervilský, že mučení je v rozporu s ženevskými konvencemi. O tom by mohl vyprávět válečný jestřáb, hrdina z Vietnamu John McCaine, jenž  většinu heroického času (sedm let) strávil v díře v zajetí a nemít otce admirálem, tak by nepřežil. Dement McCaine kritizuje Trumpa za jeho altruistické výroky ohledně Putina a RF. Pochopitelně Vietnamcům řekl vše, co si přáli slyšet. Kotlík s krysou přiložený na břicho osvěží paměť i tomu sebezarputilejšímu vlastenci.

636169764669470857-EPA-FILE-USA-GOVERNMENT-TRUMP-TRANSITION-87305792Nezávislý komentátoři Rense a Duke se domnívají, že to Trump s jmenováním „tyranosaura Rexe“ na ministra zahraničí přehnal, což Rex demonstroval v televizním projevu. Čína musí ukončit výstavbu umělých ostrovů v Čínském moři, a pokud ne, tak my Američané jim v tom zabráníme. Kdo ví, co se Rexovi po jmenování MZ mele v palici? Na ČT to pregnantně vyjádřil nějaký doktor. „Syndrom zblbnutí“ z politické funkce, které postihlo i řadu jeho normálních přátel. Tyranosaurus Rex neopomněl kritizovat brutální režimy na Kubě a Venezuele a politovat strádající masy. Co přesně měl na mysli, změnu režimu, zrušení sankcí, či osvobozující invazi US raketami s plochou dráhou letu, nespecifikoval. Možná přemýšlel jak pomoci Donaldovi s  prokletou zdí na hranici Arizony a Mexika. Předvolební skandování „Mexiko zaplatí“ skončilo a Mexičané nemají zájem. Hrubý odhad, dvacet miliard dolarů je balík, jenž ani Trump nemůže investovat do betonového monstra. Zdá se, že geniální nápad M. Rivera z Havaje, zahustit  Rio Grande krokodýly, ho prozatím nezaujal. Co odkoupit od Číňanů „velkou zeď“, rozebrat a cihly převést do US? Historická replika Čínské zdi na hranici svárů Mexika a US by Trumpovi vytrhla trn z paty a většina Američanů, nemajíce ponětí kde se komunistická, žlutá Čína nachází, by to pravděpodobně ocenila.

Prostituti, presstituti a pedofilové, kteří dnes svět ovládají, chtějí nejen přežít, ale navíc zůstat u kormidla a zajistit ratolestem pohodlný život v příštích generacích. Co se to děje? Kdo za ten srab může? Pochopitelně že my.

Jak na zavolanou další hrdina komunistického odboje má průser. Lech Walesa nositel NC míru, exprezident Polska donášel a udával své kamarády ze „Solidarity“. O tom, že se kauza zamete pod koberec nepochybujte. Babiš vám to vysvětlí. Nicméně temné mraky o udělování NC míru se rozestoupily a obloha je opět blankytná. Předseda vlády Izraele, zločinec non plus ultra, navrhuje Trumpa na NC.

Absurdistan v holé nahotě. Je to fakt hnus velebnosti.

DVZv9lL
11 Komentářů k Politická prostituce/pedofilie

 1. Maroš napsal:

  Pre mňa bude kľúčový moment ozaj pozitívnych zmien k dobrého - to, že niekto konečne zastaví chemtrails kurva! Pretože teraz sú síce dôsledky - "nepreukázateľné", ale o 15-20 rokov budú NEZVRATNÉ!, a za ten čas aj "zabudneme" - vykapeme, koho sme za to mali už dávno potrestať. Exemplárne!

 2. Marek napsal:

  Maros, chemtrail - geoinzenyrstvi je genialni produkt chorych sionistickych mozku. Psi stekaji, karavana jede dal ale netusi, ze za par let na nasledky kropeni natahnou kopyta. :-P

  • Paul Durham napsal:

   s tím Leškem je to pěkné potvrzení fotbalové ligy , akcionáři toho cirkusu musí dbát na dobrou režii, aby výnosy z reklam a vstupného stály za tu námahu :-)

 3. Maroš napsal:

  Estónske profesionálne hovädá - akcia načasovaná v rámci hybridného vojenského "zastrašovania" Ruska - a lá pieskovisko - "a nebudeme sa s stebou hrať, a nebudeme ťa počúvať /odpočúvať áno/, a vôbec". Choré, primitívne - vychádzajúce z predpokladu, že debili sme my kurva!
  Odbočím - vtip: "Tvrdíte, že váš šéf je idiot?! Máte kurva pravdu! Inak by vás neprijal do zamestnania!" My sme tí idioti, ktorý týchto-takýchto debilov zamestnávame! Ak chceme zobrať vládu do svojich rúk - musíme najprv prevziať zodpovednosť! A zodpovednosť sa nedá prevziať tak, že kokota necháš robiť to, to čo máš robiť ty!
  https://www.aktuality.sk/clanok/412507/estonsko-zakazalo-koncerty-alexandrovcov/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

 4. publius scipio napsal:

  Nějaký blb otočil negativ fotografie Hitlera s Bushem. Saka obráceně na sebe asi neoblékali -:)

  • benmil napsal:

   Hitler měl opačně cestičku, proč by nemohl mít opačně sako?:-)

   A byl to Bushův děda, ne praděda.

   • publius scipio napsal:

    Bush má taky obráceně frak nebo žaket nebo co to má na sobě, má kapesníček na obrácené straně. Právě že Hitler nosil pěšinku na druhou stranu než všichni ostatní a na této fotografii to má stejně jako věichni ostatní. Je to obrácený negativ, klasická chyba z doby klasické chemické fotografie.

 5. Maroš napsal:

  skôr to vyzerá na pracovný šos Charlie Chaplina...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!