Referendum o vstupu Ukrajiny do NATO je marketigový trik

ukraina_nato_6Prohlášení prezidenta Ukrajiny o připravenosti uspořádat referendum o vstupu země do NATO je dalším "marketingovým trikem" před západními partnery, domnívá se zástupkyně Doněcké národní republiky v kontaktní skupině Donbasu, plnící povinnosti hlavy Ministerstva zahraničí DNR Natalia Nikonorova. Prezident Ukrajiny Petr Porošenko oznámil, že je připraven provést referendum o vstupu země do NATO.

"Otázka o vstupu do NATO byla již Kyjevem vznesena mnohokrát, ale pokaždé to byl jen "marketingový trik" před západními partnery. Vždyť i samotným faktem vyhlášení referenda na Ukrajině ohledně vstupu do NATO bude znamenat oficiální odmítnutí Donbasu," — řekla ve čtvrtek RIA Novostem Nikonorova.

Podotkla, že obyvatelé DNR a LNR se zúčastnit takového referenda a vyjádřit svůj názor nebudou moci. Kromě toho charta Severoatlantické aliance neumožňuje přijímat do své sestavy země, které mají územní konflikty nebo neovládají své hranice.

„Kromě toho jakákoli vojenská přítomnost jiných zemí na ukrajinském území bude přímým porušením minských dohod," — připojila Nikonorova.

Nejvyšší radou byla v prosinci roku 2014 provedena změna dvou zákonů, jimiž se země vzdává mimoblokového postavení. Prezident Porošenko řekl, že Ukrajina by měla do roku 2020 zajistit plnou kompatibilitu svých ozbrojených sil s příslušnými silami členských států NATO. Odborníci se však domnívají, že Ukrajina nebude moci uplatnit nárok na členství v NATO v příštích 20 letech.

Dříve bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen prohlásil, že ke vstupu do Aliance bude muset Ukrajina splnit řadu kritérií, na jejichž realizaci bude třeba velkého množství času. NATO nepřijímá země, které mají územní spory a Ukrajina vznáší nárok na Krym, který se stal součástí Ruska na základě referenda v březnu roku 2014.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1486058896
5 Komentářů k Referendum o vstupu Ukrajiny do NATO je marketigový trik

  1. .lak napsal:

    Od výtečníků očekávám i genderovou vyváděnost. :-))))))))))))))))) Moc bruselonům s islamizací nechybí http://www.ivcrn.cz/islam-je-pro-cloveka-tim-cim-vzteklina-pro-psa/ a polygon euál ukr je tedy výlev exot. https://salatovelisty.files.wordpress.com/2016/08/climate-change_1509200c.jpg

  2. Pepan napsal:

    Plně schvaluji neboť ukrouši mají pro vstup do NATO předpoklady, napadat a vraždit to jim jde a to že jsou to náckové to se v NATO úplně ztratí neboť tato organizace se tak chová od doby kdy pozbyla pravého důvodu vzniku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!