Svodka velitele armády DLR Eduarda Basurina z 2.2.2017 o útocích ukrajinské armády na Donbas.

basurin

5ti minutové video z tisková konference Eduarda Basurina o aktuálním průběhu konfliktu na Donbase. Obytné oblasti na území DLR jsou téměř nepřetržitě ostřelovány minomety, děly, raketomety, ručními palnými zbraněmi. Útočí nacionalistické prapory AZOV a Dněpr používají civilní obyvatele na ukrajinském území jako živé štíty. Vše samozřejmě v rozporu s dohodami z Minsku Obětí je zatím málo, ale jen proto, že se armáda DLR tvrdě brání.
5 Komentářů k Svodka velitele armády DLR Eduarda Basurina z 2.2.2017 o útocích ukrajinské armády na Donbas.

  1. landa napsal:

    Co k tomu dodat ??!!

  2. Přemek napsal:

    My, lidé, s lidkou psychikou, si začínáme uvědomovat, že jsme ovládáni kreaturami lidského vzezření s nelidskou, zvířecí psychikou. Již nemůžeme a ani nechceme být v područí těchto kreatur. Oni dosud mají mocenské nástroje, ale nemají zdroje na to, aby se sami uživili. Stačí pracovat na sebe a své blízké, pomáhat si navzájem a jim nedat ani sucho střídu chleba. Na naší straně je vědomí, na jejich bezvědomí. Můžeme mnohem více než si myslíme, TADY A TEĎ! A blíží se parlamentní volby, kde se chopíme odpovědnosti... MY, LIDÉ!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!